187Kelevra

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/04/2019

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten29503000
Gemiddelde tier7,440,000,000,00
Overwinningen1536752,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren1384446,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2920,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd729124,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd266790,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien384521,3000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.164,930,000,000,00
Veroveringspunten309111,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten124420,4200,0000,0000,00
Ervaring669,050,000,000,00
WN71210,130,000,000,00
WN81588,010,000,000,00
Totaal
Gevechten29503
Gemiddelde tier7,44
Overwinningen1536752,09%
Verloren1384446,92%
Gelijkstand2920,99%
Gevechten overleefd729124,71%
Tanks vernietigd266790,90
Gedood / dood ratio1,20
Gezien384521,30
Schade toegebracht1.164,93
Veroveringspunten309111,05
Verdedigingspunten124420,42
Ervaring669,05
WN71210,13
WN81588,01
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten90000
Overwinningen3640,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren5156,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand33,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2831,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd790,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,270,000,000,00
Gezien1241,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.881,160,000,000,00
Veroveringspunten190,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten180,2000,0000,0000,00
Ervaring682,570,000,000,00
Totaal
Gevechten90
Overwinningen3640,00%
Verloren5156,67%
Gelijkstand33,33%
Gevechten overleefd2831,11%
Tanks vernietigd790,88
Gedood / dood ratio1,27
Gezien1241,38
Schade toegebracht1.881,16
Veroveringspunten190,21
Verdedigingspunten180,20
Ervaring682,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten152000
Overwinningen8857,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren5737,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand74,61%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4932,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1050,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,020,000,000,00
Gezien2071,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.100,990,000,000,00
Veroveringspunten3332,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten4062,6700,0000,0000,00
Ervaring720,430,000,000,00
Totaal
Gevechten152
Overwinningen8857,89%
Verloren5737,50%
Gelijkstand74,61%
Gevechten overleefd4932,24%
Tanks vernietigd1050,69
Gedood / dood ratio1,02
Gezien2071,36
Schade toegebracht1.100,99
Veroveringspunten3332,19
Verdedigingspunten4062,67
Ervaring720,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen342,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien71,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht729,570,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring554,140,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen342,86%
Verloren457,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd40,57
Gedood / dood ratio0,80
Gezien71,00
Schade toegebracht729,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring554,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten212000
Overwinningen10248,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren11051,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8841,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1510,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,220,000,000,00
Gezien2511,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.185,330,000,000,00
Veroveringspunten1370,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten7753,6600,0000,0000,00
Ervaring763,940,000,000,00
Totaal
Gevechten212
Overwinningen10248,11%
Verloren11051,89%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd8841,51%
Tanks vernietigd1510,71
Gedood / dood ratio1,22
Gezien2511,18
Schade toegebracht1.185,33
Veroveringspunten1370,65
Verdedigingspunten7753,66
Ervaring763,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1125000
Overwinningen63556,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren47642,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand141,24%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd40536,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8350,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien16021,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht919,000,000,000,00
Veroveringspunten11671,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten14011,2500,0000,0000,00
Ervaring661,200,000,000,00
Totaal
Gevechten1125
Overwinningen63556,44%
Verloren47642,31%
Gelijkstand141,24%
Gevechten overleefd40536,00%
Tanks vernietigd8350,74
Gedood / dood ratio1,16
Gezien16021,42
Schade toegebracht919,00
Veroveringspunten11671,04
Verdedigingspunten14011,25
Ervaring661,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33000
Overwinningen1339,39%00,00%00,00%00,00%
Verloren2060,61%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd618,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,440,000,000,00
Gezien310,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.516,850,000,000,00
Veroveringspunten621,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring585,880,000,000,00
Totaal
Gevechten33
Overwinningen1339,39%
Verloren2060,61%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd618,18%
Tanks vernietigd120,36
Gedood / dood ratio0,44
Gezien310,94
Schade toegebracht1.516,85
Veroveringspunten621,88
Verdedigingspunten00,00
Ervaring585,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (282)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Cromwell6773,5474076860,94%1828,25
AMX 13 909872,2773560150,08%1294,25
Bat.-Châtillon 25 t102366,7184753154,99%2414,55
Object 140102190,4283049550,10%2075,62
M48A5 Patton102165,6079648250,83%2071,95
T-5491590,5784243654,59%1874,38
M18 Hellcat6825,4664342957,11%1675,22
T376628,4471441455,56%2004,13
IS-381304,3375340151,87%1575,62
E 50 Ausf. M102330,5583838653,11%2325,52
E 100102002,9078838254,71%1748,65
WZ-111 model 1-491801,2988837160,11%2003,49
Jagdpanther II81513,1773136251,38%1735,45
IS-7102215,5983435954,32%2110,64
T-54 ltwt.91336,3088835158,69%2412,21
T-448943,2968633950,15%1243,45
T-62A102151,4586331854,40%2175,06
AMX 30 1er prototype91878,7389331659,81%2121,58
AMX 50 12091901,2083031154,34%2020,07
KV-856875,5864430055,00%1686,62
T71 DA7425,2552729741,75%616,18
T3281252,4078129456,46%1607,97
M26 Pershing8832,2754728446,13%945,36
11081227,6275328050,00%1479,68
Škoda T 5092167,0192327856,83%2398,37
T110E5102149,9580727749,46%1797,18
Tiger II81079,4457226442,05%1138,90
T-44-100 81417,6586226055,00%2123,82
Waffenträger auf Pz. IV92115,3082125553,73%2090,19
M46 Patton91138,4162625142,23%907,77
T6981382,8780624850,40%1956,88
Škoda T 256895,9475924358,44%2050,50
WZ-111 81359,1187823956,49%1798,67
T-1091708,4279023949,79%1721,53
E 7591482,2377423653,81%1381,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3298,2057123658,05%1804,00
Tiger I7577,8045223046,96%558,09
Centurion Mk. 7/191674,0582323054,35%1779,19
AMX 13 F3 AM6708,6349622947,16%1054,43
AMX 50 10081475,5881422654,87%1932,39
113102354,4188221855,50%2406,41
Bat.-Châtillon 25 t AP91552,3976721348,36%1708,60
T675628,1657520855,77%1681,58
Leopard Prototyp A91785,9880320550,24%1769,27
Indien-Panzer81069,2267620243,07%1293,22
Rhm.-Borsig Waffenträger81696,6175820250,99%1872,60
M10391511,5175420149,75%1418,50
E 5091922,0090919758,38%2211,69
ISU-15281457,7773119156,02%1654,22
Charioteer81474,6975019049,47%1781,63
Panther II8905,5361518751,34%1077,23
TVP VTU Koncept81167,9274017856,18%1774,68
T25 AT7733,1242217343,35%819,03
AMX M4 mle. 457955,9164016946,75%1291,81
Object 43092173,5498316957,40%2525,85
Caernarvon81246,1878716652,41%1577,04
T-345272,3732516547,88%608,02
UDES 0381416,1269616447,56%1692,93
STA-181307,4778016356,44%1884,22
Conqueror91668,1785016356,44%1576,05
Panther7681,8151516251,23%977,53
AMX 13 757365,2348816250,00%579,20
TVP T 50/51102350,5582216152,80%2124,68
Jagdtiger91850,8080616152,80%1740,25
T54E192179,3791416155,28%2487,15
T-34-281105,2373316049,38%1655,15
T297855,1357915954,09%1025,11
FV4004 Conway91795,3174315752,23%1825,78
Lorraine 155 mle. 507779,6849315649,36%962,62
Object 41681176,1569115644,87%1421,64
M24 Chaffee5239,3243515150,33%681,91
M75217,7528914950,34%652,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5282,0532014841,22%540,22
IS7754,2553614747,62%936,54
VK 36.01 (H)6490,4139514346,15%731,61
Prototipo Standard B92044,6192514261,97%2276,20
T207776,5263114162,41%1331,74
T-34-17867,1365013947,48%1357,72
Sturer Emil7844,2153813643,38%1065,54
SU-1527976,6463113551,11%1472,22
IS-271024,4974213551,85%1524,15
P.44 Pantera81331,6677913254,55%1696,68
IS-M81255,9577713154,96%1506,75
SU-1006624,1145813047,69%1053,15
T28 Prototype81436,3877813053,08%1669,87
O-I Experimental5824,5567612956,59%1848,03
Tiger (P)71124,7082812860,94%1739,80
Jagdpanther7672,6147212652,38%806,12
Tetrarch 2237,9535812551,20%1319,07
Type 6191516,9474412450,81%1453,34
VK 100.01 (P)81397,9984412455,65%1606,69
M36 Jackson6588,7040212249,18%975,16
T25/27765,6449812245,90%976,55
T-34-856408,9938711949,58%644,44
VK 30.02 (D)7794,3454511843,22%1122,32
T-437701,9156811858,47%1169,86
Pz.Kpfw. III/IV5256,0429911745,30%539,15
Dicker Max 6859,0862911751,28%1719,38
KV-15431,5432811540,87%753,74
Centurion Mk. I81165,5376711451,75%1558,89
Pz.Kpfw. III Ausf. J4159,6524911153,15%403,46
Type 5 Chi-Ri7819,0264310750,47%1288,59
VK 45.02 (P) Ausf. A81306,9077410549,52%1520,49
M10 Wolverine5417,3028510343,69%847,88
A-447762,6350410341,75%1019,75
T-1506546,3948110148,51%808,09
Object 70591712,7884910055,00%1692,15
Emil I81400,208729961,62%1730,12
WZ-1328847,846459841,84%1458,69
Black Prince7948,377329545,26%1307,56
Type T-345384,534399551,58%1055,58
M127871,266029544,21%955,51
Jagdpanzer IV6551,303789444,68%891,06
LTTB8853,777599453,19%1748,52
WZ-1317868,197749353,76%2047,48
Comet7844,617449363,44%1523,55
M40/M4381090,216389047,78%1093,11
StuG III Ausf. G5410,403158850,00%895,78
M66236,093358637,21%101,12
Object 430U102271,938618654,65%1999,83
SU-100M171146,947348555,29%1955,42
M4A3E8 Sherman6467,484648444,05%736,65
Konštrukta T-34/1007978,577348260,98%1698,31
SU-10181130,277268256,10%1342,96
Challenger7983,156648252,44%1305,60
T216318,184178239,02%624,15
BDR G1 B5377,903128040,00%566,16
45TP Habicha71097,037327852,56%1669,00
A-436411,664807754,55%693,08
Type 4 Chi-To6575,394607648,68%983,85
Type 586560,745237646,05%1011,51
Ikv 90 Typ B71221,117867558,67%2217,47
Churchill VII6568,775177545,33%971,43
M3 Lee4187,441887341,10%484,04
Leo71001,517337160,56%1663,40
SU-130PM 81669,938517150,70%1862,45
Achilles6678,405627052,86%1174,81
T1 Heavy Tank5255,473146845,59%351,28
O-I6990,567416852,94%1926,15
O-Ni71361,608916756,72%2021,56
Ikv 65 Alt II6762,955726645,45%1471,84
VK 30.01 (H)5610,065456556,92%1385,19
Type 5 Ke-Ho4216,973096550,77%673,48
M5 Stuart4132,583116549,23%403,42
Strv 746744,315956446,88%1419,20
M41 HMC5316,103036341,27%284,11
VK 30.01 (D)6451,164816349,21%734,38
FV4005 Stage II102361,557706253,23%2122,83
SU-855403,313506147,54%859,13
Type 3 Chi-Nu5336,923756043,33%746,31
VK 30.01 (P)6531,463885955,93%1034,51
T28 Concept 7958,537065954,24%1420,80
AMX 13 105 AM mle. 505306,913245750,88%521,25
T-284116,982265639,29%95,56
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4236,962345450,00%481,34
M3 Stuart3126,581985250,00%391,73
Pz.Kpfw. 35 (t)2125,831445242,31%459,67
59-166641,796035253,85%2038,16
AT 86674,656445263,46%1393,96
VK 28.016538,966385147,06%1793,59
Škoda T 245512,705065056,00%1501,41
Crusader6294,504005058,00%809,58
AT 771351,908624963,27%1977,55
M446609,805444951,02%862,67
Spähpanzer SP I C7477,065324852,08%788,64
Hummel6660,455694757,45%1012,74
M5A1 Stuart4115,702284744,68%208,12
A-20579,113014548,89%118,47
Nashorn6871,435654454,55%1505,89
Pz.Kpfw. II2124,491554344,19%427,10
AMX 105 AM mle. 474285,053284355,81%1018,29
Archer5400,694064261,90%912,03
53TP Markowskiego8960,496074139,02%829,80
ARL 446567,205044052,50%964,80
T404238,432944052,50%510,03
Pz.Sfl. IVc5474,873953943,59%901,76
KV-1S6480,744473938,46%779,76
Churchill I5433,324823855,26%862,80
AMX 12 t6336,164643748,65%806,06
Type 3 Chi-Nu Kai 5371,464443745,95%870,26
StuG IV 5399,054283748,65%949,75
P.43 bis6603,005463545,71%1034,34
ARL V396486,544623557,14%783,28
Ikv 1035512,424813348,48%1357,95
AT 25506,065323366,67%1314,22
S35 CA5538,794553357,58%1235,48
T 55A 92256,7210653259,38%2870,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3108,871473040,00%107,33
KV-371161,478373060,00%1743,06
BT-22134,411882948,28%622,38
Valentine3272,073882965,52%1104,80
M8A14222,622152951,72%480,22
Panhard AMD 178B6257,933862944,83%493,04
B14302,444552774,07%1153,76
Leichttraktor146,671032748,15%63,57
SU-85B4234,782702751,85%451,52
P.43 ter7981,507772657,69%1512,55
40TP Habicha6934,357842653,85%2064,62
Wespe3228,811912642,31%669,59
Marder 38T4391,233882657,69%1019,49
AMX Chasseur de chars 8948,445692532,00%1003,69
Covenanter5158,132462462,50%609,23
Marder II3157,292902470,83%523,01
VK 16.02 Leopard5467,306462356,52%1723,34
AMX 404144,232282236,36%393,65
T1 Cunningham1178,573372147,62%1118,64
14TP4257,813852161,90%1063,84
BT-7476,101832045,00%137,22
Bishop5381,703142045,00%638,90
P.435458,584941952,63%1146,34
Type 2597 Chi-Ha397,891171931,58%99,23
M2 Medium Tank3153,371941957,89%541,47
Matilda4161,442861866,67%444,79
Renault UE 573111,891601861,11%278,49
ST vz. 394306,294891770,59%1275,19
Grille5407,354381752,94%740,00
25TP KSUST II5351,564631650,00%823,65
T25 Pilot Number 1 81269,198231656,25%1746,73
M2 Light Tank2139,271931540,00%447,83
Sturmpanzer I Bison3147,641611450,00%384,65
T-463108,502201450,00%307,02
Lorraine 39L AM367,071741450,00%127,12
Vickers Medium Mk. III360,85811330,77%2,06
Pz.Kpfw. II Luchs4477,695781353,85%1876,89
Alecto4467,545041361,54%1439,09
SU-76M4201,082631241,67%422,12
Lago4511,826101163,64%2149,24
T56 GMC3218,362531163,64%793,59
Pz.Kpfw. I259,452701154,55%145,50
Strv m/425275,203441030,00%476,40
Type 98 Ke-Ni3161,902251060,00%701,99
Cruiser Mk. II2218,401571030,00%715,23
Somua SAu 40476,902751070,00%261,68
P26/404368,44498977,78%1160,06
AMX AC mle. 467432,44480955,56%479,10
D23186,63378875,00%807,10
Strv m/40L3297,75408837,50%1128,40
Rheinmetall Skorpion G 81951,38791850,00%1918,83
E 25 71283,00816825,00%2289,11
Type 95 Ha-Go280,00121728,57%152,28
M15/423263,57319757,14%780,18
Type 97 Chi-Ha3108,29159771,43%373,39
Chi-Ni244,33162666,67%225,38
Strv m/382275,80458540,00%1336,64
LT vz. 383276,20340560,00%1106,22
Panzerjäger I2140,20256560,00%489,44
Valentine AT4281,003165100,00%1160,26
Mäuschen91627,20718540,00%1323,02
T-45 2227,20396580,00%1318,02
BT-7 artillery 387,4012450,00%44,26
WZ-111 Alpine Tiger 81631,601041560,00%1867,21
T-262145,007240,00%554,83
AMX 383146,50255425,00%355,67
Renault FT AC2115,00183450,00%287,06
Vickers Medium Mk. II260,00122366,67%259,74
TKS z n.k.m. 20 mm 295,00210333,33%252,11
T1 HMC2174,33140366,67%1054,41
MS-1143,3377333,33%1,49
Type 95 Heavy4109,67251366,67%356,64
Cruiser Mk. I1201,00200366,67%1033,39
T2 Medium Tank292,67265333,33%254,76
Type 89 I-Go/Chi-Ro2269,33368333,33%1186,01
T3 HMC2158,332633100,00%758,00
Cruiser Mk. III335,67158366,67%229,08
MT-25616,33289333,33%0,00
Kolohousenka197,50170250,00%326,00
Renault Otsu134,00102250,00%80,63
7TP2171,003462100,00%671,00
10TP3159,504502100,00%660,23
L-60 2330,00589250,00%1845,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2172,506012100,00%1074,91
43 M. Toldi III 3256,00383250,00%1213,28
Strv fm/211460,008611100,00%3778,41
LT vz. 352170,004441100,00%956,87
Renault FT 75 BS2356,0022910,00%2837,67
Type 91 Heavy3293,004371100,00%1251,02
AT-12155,002321100,00%644,65
MTLS-1G14 3260,005551100,00%1270,40
T1E6 286,002111100,00%472,41
TOG II* 61063,009311100,00%2093,65
KV-220-2 50,004671100,00%261,00
LTP 347,001861100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/04/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/04/2018
Gestopt: 01/04/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/06/2016
Gestopt: 18/07/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/09/2014
Gestopt: 22/05/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 26/05/2015
Gestopt: 17/06/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/12/2016
Gestopt: 23/09/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/07/2016
Gestopt: 13/11/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 26/05/2015
Gestopt: 18/06/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/09/2014
Gestopt: 22/05/2015