ArchangelSEA

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21931000
Gemiddelde tier7,010,000,000,00
Overwinningen1064848,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren1112550,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1580,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd489022,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd136870,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien250451,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht717,490,000,000,00
Veroveringspunten143500,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten70420,3200,0000,0000,00
Ervaring443,410,000,000,00
WN7830,150,000,000,00
WN8968,050,000,000,00
Totaal
Gevechten21931
Gemiddelde tier7,01
Overwinningen1064848,55%
Verloren1112550,73%
Gelijkstand1580,72%
Gevechten overleefd489022,30%
Tanks vernietigd136870,62
Gedood / dood ratio0,80
Gezien250451,14
Schade toegebracht717,49
Veroveringspunten143500,65
Verdedigingspunten70420,32
Ervaring443,41
WN7830,15
WN8968,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op: 01/04/2015 11:11
Laatste gevecht: 20/07/2018 14:46
Laatste update: 17/09/2018 15:19

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen1246,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren1350,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd830,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien371,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht995,120,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring464,690,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen1246,15%
Verloren1350,00%
Gelijkstand13,85%
Gevechten overleefd830,77%
Tanks vernietigd120,46
Gedood / dood ratio0,67
Gezien371,42
Schade toegebracht995,12
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring464,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten64000
Overwinningen2640,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren3656,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2031,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien610,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht862,720,000,000,00
Veroveringspunten130,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1802,8100,0000,0000,00
Ervaring483,230,000,000,00
Totaal
Gevechten64
Overwinningen2640,63%
Verloren3656,25%
Gelijkstand23,13%
Gevechten overleefd2031,25%
Tanks vernietigd350,55
Gedood / dood ratio0,80
Gezien610,95
Schade toegebracht862,72
Veroveringspunten130,20
Verdedigingspunten1802,81
Ervaring483,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten145000
Overwinningen4430,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren9867,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,07%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3121,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,3400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien2671,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht417,030,000,000,00
Veroveringspunten2761,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1991,3700,0000,0000,00
Ervaring236,460,000,000,00
Totaal
Gevechten145
Overwinningen4430,34%
Verloren9867,59%
Gelijkstand32,07%
Gevechten overleefd3121,38%
Tanks vernietigd490,34
Gedood / dood ratio0,43
Gezien2671,84
Schade toegebracht417,03
Veroveringspunten2761,90
Verdedigingspunten1991,37
Ervaring236,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3444000
Overwinningen174650,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren169849,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd117033,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21550,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien46861,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht985,670,000,000,00
Veroveringspunten57771,6800,0000,0000,00
Verdedigingspunten141784,1200,0000,0000,00
Ervaring610,760,000,000,00
Totaal
Gevechten3444
Overwinningen174650,70%
Verloren169849,30%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd117033,97%
Tanks vernietigd21550,63
Gedood / dood ratio0,95
Gezien46861,36
Schade toegebracht985,67
Veroveringspunten57771,68
Verdedigingspunten141784,12
Ervaring610,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1865000
Overwinningen74840,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren108558,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand321,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd48425,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10050,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien24941,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht686,310,000,000,00
Veroveringspunten22021,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten26541,4200,0000,0000,00
Ervaring384,120,000,000,00
Totaal
Gevechten1865
Overwinningen74840,11%
Verloren108558,18%
Gelijkstand321,72%
Gevechten overleefd48425,95%
Tanks vernietigd10050,54
Gedood / dood ratio0,73
Gezien24941,34
Schade toegebracht686,31
Veroveringspunten22021,18
Verdedigingspunten26541,42
Ervaring384,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten157000
Overwinningen6742,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren8856,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4327,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd790,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien2301,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.311,090,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten230,1500,0000,0000,00
Ervaring539,750,000,000,00
Totaal
Gevechten157
Overwinningen6742,68%
Verloren8856,05%
Gelijkstand21,27%
Gevechten overleefd4327,39%
Tanks vernietigd790,50
Gedood / dood ratio0,69
Gezien2301,46
Schade toegebracht1.311,09
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten230,15
Ervaring539,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (144)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T376522,31428275750,92%1433,65
IS-381184,98597142749,26%1347,57
M41 Walker Bulldog8619,58435133647,75%1039,25
T499733,07595114351,18%1021,00
Cromwell6460,3335690945,65%771,41
IS-7101495,1157481149,08%1152,79
M18 Hellcat6550,0831664848,15%834,77
G.W. Tiger (P)8810,6538957847,75%829,14
T-1091176,6462757448,43%998,19
VK 30.02 (M)6411,9431954749,18%666,02
leKpz M 41 90 mm GF 8709,1457345547,25%1158,32
G.W. Tiger91038,9647744945,66%809,47
G.W. Panther7646,2331039851,51%694,40
T110E4101705,4760039748,36%1162,11
T34 81115,9753039154,73%1243,26
VK 36.01 (H)6559,2937738649,48%938,12
Hummel6371,9923533743,03%323,66
T54E191289,3056631146,30%1081,30
T3091553,5172630151,83%1347,64
VK 30.01 (H)5294,7024627345,79%425,68
M10391280,5466827348,72%1141,27
T28 Prototype81072,7049326347,53%1069,48
XM551 Sheridan10982,2259325745,91%900,43
KV-15366,1928423745,99%642,65
KV-856521,3733121646,76%721,53
KV-1S5349,0327921543,72%545,55
M10 Wolverine5228,5320721443,46%283,90
Object 4168886,5064021247,17%986,84
Crusader5146,4020219444,85%190,53
Pz.Kpfw. III/IV5149,9020517850,56%247,74
T297986,0472217258,72%1269,70
T25/27795,7354015546,45%1062,69
T328891,3759215354,25%925,20
IS7829,3761914450,69%1079,72
Object 430 Version II91208,8572914351,05%1132,54
T-1506599,0137113553,33%956,43
Pz.Sfl. IVb4226,8825313153,44%605,12
Grille5255,4923412346,34%342,92
M446492,3931912342,28%692,86
Churchill I5281,6425911845,76%391,09
Churchill VII6564,7738111749,57%930,65
M24 Chaffee5132,2822911643,97%202,99
Panther7709,4149811446,49%975,08
T1 Heavy Tank5260,7223911342,48%329,14
Tiger I7828,7253910850,00%983,46
T110E5101703,9980110251,96%1420,17
AMX 13 757794,027089756,70%1939,46
Panther II8815,455059345,16%857,91
A-447727,326599154,95%1128,56
T-284125,791608939,33%139,93
Pz.Kpfw. III Ausf. J485,751598748,28%99,78
T57 Heavy Tank101818,076788445,24%1287,42
M3 Lee4102,101558340,96%100,06
M5 Stuart468,911698248,78%98,49
Comet7768,004608245,12%1200,78
M41 HMC5404,412648048,75%512,05
Durchbruchswagen 2484,111508038,75%1,80
Covenanter460,461777648,68%85,18
M66433,583837437,84%500,90
M374252,431797439,19%617,87
T40480,241387142,25%18,46
AMX 12 t6466,534856659,09%1318,55
Matilda498,581796543,08%35,76
G.W. E 100101150,925636546,15%826,69
Lorraine 40 t 81096,496836350,79%1016,32
T-345257,272875961,02%697,23
M127536,464915945,76%483,21
SU-1018702,565175942,37%523,00
Bat.-Châtillon 12 t8763,916575853,45%1287,26
Nashorn6649,725155757,89%1137,61
A-436489,114525637,50%768,94
StuG III Ausf. G5280,852555446,30%443,67
O-I6471,444195257,69%684,53
T-34-85M 6269,042704740,43%148,19
Tiger II8809,745554360,47%851,42
Cruiser Mk. IV348,021164146,34%50,72
T-804204,512874170,73%882,99
Type T-345319,252774047,50%724,69
Pz.Kpfw. III Ausf. E359,031404042,50%13,09
59-166259,262933946,15%486,47
Lago4278,032973652,78%948,40
M5A1 Stuart4215,642763647,22%724,19
IS-M8758,366753661,11%757,09
AT 25333,603903565,71%805,76
G.Pz. Mk. VI (e)257,941293537,14%112,92
O-I Experimental5440,844363246,88%683,20
Pz.Sfl. IVc5484,564263246,88%1093,98
Wespe393,261293154,84%225,34
Cruiser Mk. III276,901243050,00%202,10
Vickers Medium Mk. III345,67912733,33%0,00
AMX ELC bis5136,702332740,74%184,70
Pz.Kpfw. II237,771312665,38%214,65
Black Prince7651,446262548,00%749,74
T-46358,571182343,48%33,02
M7 Priest3191,611472330,43%264,04
Vickers Medium Mk. II218,36762240,91%4,42
T-26221,14582231,82%0,00
AMX 105 AM mle. 474217,952332254,55%663,18
Vickers Medium Mk. I147,62862128,57%2,41
T-602122,141742157,14%590,89
M2 Medium Tank328,15852025,00%0,00
Sturer Emil7440,303602050,00%414,30
Type 95 Heavy4166,531571931,58%294,66
T3 HMC216,21721947,37%62,34
T56 GMC343,21981942,11%6,67
T28 Concept 7545,652851729,41%481,97
M4 Sherman5328,863061421,43%543,83
T-29 3144,072181435,71%323,35
AMX 40499,312171346,15%241,13
AT 86238,083941353,85%260,14
Alecto4295,672681258,33%804,34
T1 HMC2123,181461154,55%618,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H598,552571154,55%145,05
Strv m/425261,103331040,00%426,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4270,204181050,00%829,35
Lorraine 39L AM36,2281933,33%0,00
Type 2597 Chi-Ha3147,56161933,33%321,43
SU-85B4331,00292944,44%685,38
Valentine AT3115,33127933,33%127,45
T2 Medium Tank216,88130850,00%78,50
43 M. Toldi III 3154,75248862,50%859,07
LT vz. 383156,00269771,43%731,38
AT-1275,0099742,86%56,52
T7 Combat Car 2117,43206728,57%522,83
Jagdpanzer IV6926,00604666,67%1983,09
AMX 38370,50304666,67%295,65
SU-855471,00438560,00%1096,89
MS-1155,00104560,00%214,29
AMX 13 105 AM mle. 505172,40321560,00%284,81
Type 91 Heavy341,20125560,00%186,88
T-70325,60173540,00%0,80
MT-256295,60403540,00%570,75
MTLS-1G14 3127,00291540,00%274,24
Pvlvv fm/42233,25127450,00%65,38
Strv fm/21175,33145366,67%414,40
Renault FT 75 BS2143,33311366,67%860,21
Leichttraktor11,6790366,67%221,90
SU-1006166,00352366,67%261,00
StuG IV 5500,00427333,33%1158,55
SU-76M3119,50121250,00%200,35
L-60 218,5081250,00%79,25
Kolohousenka1121,002251100,00%722,69
T1 Cunningham10,001551100,00%261,00
Renault FT1129,0035610,00%611,46

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/03/2018
Gestopt: 21/04/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/01/2018
Gestopt: 20/03/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 30/11/2017
Gestopt: 28/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/06/2017
Gestopt: 23/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/02/2017
Gestopt: 15/03/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/10/2016
Gestopt: 19/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/04/2016
Gestopt: 25/08/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/02/2016
Gestopt: 26/04/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/02/2016
Gestopt: 20/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/01/2016
Gestopt: 29/01/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/08/2015
Gestopt: 05/01/2016
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close