ArchangelSEA

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21931000
Gemiddelde tier7,010,000,000,00
Overwinningen1064848,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren1112550,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1580,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd489022,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd136870,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien250451,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht717,490,000,000,00
Veroveringspunten143500,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten70420,3200,0000,0000,00
Ervaring443,410,000,000,00
WN7830,150,000,000,00
WN8968,250,000,000,00
Totaal
Gevechten21931
Gemiddelde tier7,01
Overwinningen1064848,55%
Verloren1112550,73%
Gelijkstand1580,72%
Gevechten overleefd489022,30%
Tanks vernietigd136870,62
Gedood / dood ratio0,80
Gezien250451,14
Schade toegebracht717,49
Veroveringspunten143500,65
Verdedigingspunten70420,32
Ervaring443,41
WN7830,15
WN8968,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen1246,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren1350,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd830,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien371,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht995,120,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring464,690,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen1246,15%
Verloren1350,00%
Gelijkstand13,85%
Gevechten overleefd830,77%
Tanks vernietigd120,46
Gedood / dood ratio0,67
Gezien371,42
Schade toegebracht995,12
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring464,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten64000
Overwinningen2640,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren3656,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2031,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien610,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht862,720,000,000,00
Veroveringspunten130,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1802,8100,0000,0000,00
Ervaring483,230,000,000,00
Totaal
Gevechten64
Overwinningen2640,63%
Verloren3656,25%
Gelijkstand23,13%
Gevechten overleefd2031,25%
Tanks vernietigd350,55
Gedood / dood ratio0,80
Gezien610,95
Schade toegebracht862,72
Veroveringspunten130,20
Verdedigingspunten1802,81
Ervaring483,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten145000
Overwinningen4430,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren9867,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,07%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3121,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,3400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien2671,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht417,030,000,000,00
Veroveringspunten2761,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1991,3700,0000,0000,00
Ervaring236,460,000,000,00
Totaal
Gevechten145
Overwinningen4430,34%
Verloren9867,59%
Gelijkstand32,07%
Gevechten overleefd3121,38%
Tanks vernietigd490,34
Gedood / dood ratio0,43
Gezien2671,84
Schade toegebracht417,03
Veroveringspunten2761,90
Verdedigingspunten1991,37
Ervaring236,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3444000
Overwinningen174650,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren169849,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd117033,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21550,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien46861,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht985,670,000,000,00
Veroveringspunten57771,6800,0000,0000,00
Verdedigingspunten141784,1200,0000,0000,00
Ervaring610,760,000,000,00
Totaal
Gevechten3444
Overwinningen174650,70%
Verloren169849,30%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd117033,97%
Tanks vernietigd21550,63
Gedood / dood ratio0,95
Gezien46861,36
Schade toegebracht985,67
Veroveringspunten57771,68
Verdedigingspunten141784,12
Ervaring610,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1865000
Overwinningen74840,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren108558,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand321,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd48425,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10050,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien24941,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht686,310,000,000,00
Veroveringspunten22021,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten26541,4200,0000,0000,00
Ervaring384,120,000,000,00
Totaal
Gevechten1865
Overwinningen74840,11%
Verloren108558,18%
Gelijkstand321,72%
Gevechten overleefd48425,95%
Tanks vernietigd10050,54
Gedood / dood ratio0,73
Gezien24941,34
Schade toegebracht686,31
Veroveringspunten22021,18
Verdedigingspunten26541,42
Ervaring384,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten157000
Overwinningen6742,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren8856,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4327,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd790,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien2301,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.311,090,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten230,1500,0000,0000,00
Ervaring539,750,000,000,00
Totaal
Gevechten157
Overwinningen6742,68%
Verloren8856,05%
Gelijkstand21,27%
Gevechten overleefd4327,39%
Tanks vernietigd790,50
Gedood / dood ratio0,69
Gezien2301,46
Schade toegebracht1.311,09
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten230,15
Ervaring539,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (144)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T376522,31428275750,92%1434,11
IS-381184,98597142749,26%1348,21
M41 Walker Bulldog8619,58435133647,75%1038,88
T499733,07595114351,18%1021,71
Cromwell6460,3335690945,65%771,78
IS-7101495,1157481149,08%1152,55
M18 Hellcat6550,0831664848,15%834,53
G.W. Tiger (P)8810,6538957847,75%827,64
T-1091176,6462757448,43%998,20
VK 30.02 (M)6411,9431954749,18%665,81
leKpz M 41 90 mm GF 8709,1457345547,25%1163,88
G.W. Tiger91038,9647744945,66%808,37
G.W. Panther7646,2331039851,51%694,35
T110E4101705,4760039748,36%1162,89
T34 81115,9753039154,73%1243,81
VK 36.01 (H)6559,2937738649,48%937,53
Hummel6371,9923533743,03%323,66
T54E191289,3056631146,30%1081,57
T3091553,5172630151,83%1347,47
VK 30.01 (H)5294,7024627345,79%425,43
M10391280,5466827348,72%1141,21
T28 Prototype81072,7049326347,53%1069,81
XM551 Sheridan10982,2259325745,91%915,95
KV-15366,1928423745,99%641,13
KV-856521,3733121646,76%721,25
KV-1S5349,0327921543,72%545,82
M10 Wolverine5228,5320721443,46%283,92
Object 4168886,5064021247,17%987,26
Crusader5146,4020219444,85%190,40
Pz.Kpfw. III/IV5149,9020517850,56%247,77
T297986,0472217258,72%1269,87
T25/27795,7354015546,45%1062,48
T328891,3759215354,25%925,14
IS7829,3761914450,69%1079,91
Object 430 Version II91208,8572914351,05%1134,35
T-1506599,0137113553,33%956,27
Pz.Sfl. IVb4226,8825313153,44%604,97
Grille5255,4923412346,34%342,83
M446492,3931912342,28%692,11
Churchill I5281,6425911845,76%390,93
Churchill VII6564,7738111749,57%930,25
M24 Chaffee5132,2822911643,97%202,96
Panther7709,4149811446,49%971,56
T1 Heavy Tank5260,7223911342,48%328,87
Tiger I7828,7253910850,00%981,25
T110E5101703,9980110251,96%1422,33
AMX 13 757794,027089756,70%1935,91
Panther II8815,455059345,16%858,17
A-447727,326599154,95%1128,80
T-284125,791608939,33%139,77
Pz.Kpfw. III Ausf. J485,751598748,28%99,80
T57 Heavy Tank101818,076788445,24%1289,23
M3 Lee4102,101558340,96%99,85
M5 Stuart468,911698248,78%98,26
Comet7768,004608245,12%1200,78
M41 HMC5404,412648048,75%511,70
Durchbruchswagen 2484,111508038,75%1,80
Covenanter460,461777648,68%85,18
M66433,583837437,84%500,61
M374252,431797439,19%617,02
T40480,241387142,25%18,46
AMX 12 t6466,534856659,09%1311,74
Matilda498,581796543,08%35,67
G.W. E 100101150,925636546,15%825,88
Lorraine 40 t 81096,496836350,79%1023,11
T-345257,272875961,02%697,21
M127536,464915945,76%483,31
SU-1018702,565175942,37%522,07
Bat.-Châtillon 12 t8763,916575853,45%1298,29
Nashorn6649,725155757,89%1137,42
A-436489,114525637,50%769,07
StuG III Ausf. G5280,852555446,30%443,50
O-I6471,444195257,69%685,80
T-34-85M 6269,042704740,43%149,77
Tiger II8809,745554360,47%851,23
Cruiser Mk. IV348,021164146,34%50,65
T-804204,512874170,73%881,91
Type T-345319,252774047,50%724,54
Pz.Kpfw. III Ausf. E359,031404042,50%13,28
59-166259,262933946,15%487,50
Lago4278,032973652,78%948,41
M5A1 Stuart4215,642763647,22%722,74
IS-M8758,366753661,11%760,77
AT 25333,603903565,71%805,59
G.Pz. Mk. VI (e)257,941293537,14%121,90
O-I Experimental5440,844363246,88%683,94
Pz.Sfl. IVc5484,564263246,88%1093,20
Wespe393,261293154,84%225,30
Cruiser Mk. III276,901243050,00%201,89
Vickers Medium Mk. III345,67912733,33%0,00
AMX ELC bis5136,702332740,74%184,95
Pz.Kpfw. II237,771312665,38%214,55
Black Prince7651,446262548,00%749,66
T-46358,571182343,48%33,02
M7 Priest3191,611472330,43%263,82
Vickers Medium Mk. II218,36762240,91%4,61
T-26221,14582231,82%0,00
AMX 105 AM mle. 474217,952332254,55%662,86
Vickers Medium Mk. I147,62862128,57%2,41
T-602122,141742157,14%590,95
M2 Medium Tank328,15852025,00%0,00
Sturer Emil7440,303602050,00%414,07
Type 95 Heavy4166,531571931,58%293,59
T3 HMC216,21721947,37%62,27
T56 GMC343,21981942,11%6,73
T28 Concept 7545,652851729,41%482,19
M4 Sherman5328,863061421,43%543,82
T-29 3144,072181435,71%324,90
AMX 40499,312171346,15%241,45
AT 86238,083941353,85%260,03
Alecto4295,672681258,33%803,99
T1 HMC2123,181461154,55%618,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H598,552571154,55%145,05
Strv m/425261,103331040,00%427,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4270,204181050,00%829,64
Lorraine 39L AM36,2281933,33%0,00
Type 2597 Chi-Ha3147,56161933,33%321,09
SU-85B4331,00292944,44%685,26
Valentine AT3115,33127933,33%127,14
T2 Medium Tank216,88130850,00%78,43
43 M. Toldi III 3154,75248862,50%864,46
LT vz. 383156,00269771,43%730,57
AT-1275,0099742,86%56,32
T7 Combat Car 2117,43206728,57%521,84
Jagdpanzer IV6926,00604666,67%1977,44
AMX 38370,50304666,67%292,35
SU-855471,00438560,00%1096,18
MS-1155,00104560,00%214,18
AMX 13 105 AM mle. 505172,40321560,00%284,56
Type 91 Heavy341,20125560,00%187,47
T-70325,60173540,00%0,77
MT-256295,60403540,00%570,60
MTLS-1G14 3127,00291540,00%274,14
Pvlvv fm/42233,25127450,00%73,67
Strv fm/21175,33145366,67%413,91
Renault FT 75 BS2143,33311366,67%860,47
Leichttraktor11,6790366,67%221,90
SU-1006166,00352366,67%261,00
StuG IV 5500,00427333,33%1158,00
SU-76M3119,50121250,00%200,44
L-60 218,5081250,00%78,73
Kolohousenka1121,002251100,00%722,01
T1 Cunningham10,001551100,00%261,00
Renault FT1129,0035610,00%610,85

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/03/2018
Gestopt: 21/04/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/01/2018
Gestopt: 20/03/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 30/11/2017
Gestopt: 28/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/06/2017
Gestopt: 23/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/02/2017
Gestopt: 15/03/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/10/2016
Gestopt: 19/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/04/2016
Gestopt: 25/08/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/02/2016
Gestopt: 26/04/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/02/2016
Gestopt: 20/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/01/2016
Gestopt: 29/01/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/08/2015
Gestopt: 05/01/2016
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close