ArchangelSEA

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21931000
Gemiddelde tier7,010,000,000,00
Overwinningen1064848,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren1112550,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1580,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd489022,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd136870,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien250451,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht717,490,000,000,00
Veroveringspunten143500,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten70420,3200,0000,0000,00
Ervaring443,410,000,000,00
WN7830,150,000,000,00
WN8968,550,000,000,00
Totaal
Gevechten21931
Gemiddelde tier7,01
Overwinningen1064848,55%
Verloren1112550,73%
Gelijkstand1580,72%
Gevechten overleefd489022,30%
Tanks vernietigd136870,62
Gedood / dood ratio0,80
Gezien250451,14
Schade toegebracht717,49
Veroveringspunten143500,65
Verdedigingspunten70420,32
Ervaring443,41
WN7830,15
WN8968,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen1246,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren1350,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd830,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien371,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht995,120,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring464,690,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen1246,15%
Verloren1350,00%
Gelijkstand13,85%
Gevechten overleefd830,77%
Tanks vernietigd120,46
Gedood / dood ratio0,67
Gezien371,42
Schade toegebracht995,12
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring464,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten64000
Overwinningen2640,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren3656,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2031,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien610,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht862,720,000,000,00
Veroveringspunten130,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1802,8100,0000,0000,00
Ervaring483,230,000,000,00
Totaal
Gevechten64
Overwinningen2640,63%
Verloren3656,25%
Gelijkstand23,13%
Gevechten overleefd2031,25%
Tanks vernietigd350,55
Gedood / dood ratio0,80
Gezien610,95
Schade toegebracht862,72
Veroveringspunten130,20
Verdedigingspunten1802,81
Ervaring483,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten145000
Overwinningen4430,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren9867,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,07%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3121,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,3400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien2671,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht417,030,000,000,00
Veroveringspunten2761,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1991,3700,0000,0000,00
Ervaring236,460,000,000,00
Totaal
Gevechten145
Overwinningen4430,34%
Verloren9867,59%
Gelijkstand32,07%
Gevechten overleefd3121,38%
Tanks vernietigd490,34
Gedood / dood ratio0,43
Gezien2671,84
Schade toegebracht417,03
Veroveringspunten2761,90
Verdedigingspunten1991,37
Ervaring236,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3444000
Overwinningen174650,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren169849,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd117033,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21550,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien46861,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht985,670,000,000,00
Veroveringspunten57771,6800,0000,0000,00
Verdedigingspunten141784,1200,0000,0000,00
Ervaring610,760,000,000,00
Totaal
Gevechten3444
Overwinningen174650,70%
Verloren169849,30%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd117033,97%
Tanks vernietigd21550,63
Gedood / dood ratio0,95
Gezien46861,36
Schade toegebracht985,67
Veroveringspunten57771,68
Verdedigingspunten141784,12
Ervaring610,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1865000
Overwinningen74840,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren108558,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand321,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd48425,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10050,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien24941,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht686,310,000,000,00
Veroveringspunten22021,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten26541,4200,0000,0000,00
Ervaring384,120,000,000,00
Totaal
Gevechten1865
Overwinningen74840,11%
Verloren108558,18%
Gelijkstand321,72%
Gevechten overleefd48425,95%
Tanks vernietigd10050,54
Gedood / dood ratio0,73
Gezien24941,34
Schade toegebracht686,31
Veroveringspunten22021,18
Verdedigingspunten26541,42
Ervaring384,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten157000
Overwinningen6742,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren8856,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4327,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd790,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien2301,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.311,090,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten230,1500,0000,0000,00
Ervaring539,750,000,000,00
Totaal
Gevechten157
Overwinningen6742,68%
Verloren8856,05%
Gelijkstand21,27%
Gevechten overleefd4327,39%
Tanks vernietigd790,50
Gedood / dood ratio0,69
Gezien2301,46
Schade toegebracht1.311,09
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten230,15
Ervaring539,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (144)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T376522,31428275750,92%1434,96
IS-381184,98597142749,26%1348,81
M41 Walker Bulldog8619,58435133647,75%1039,16
T499733,07595114351,18%1021,59
Cromwell6460,3335690945,65%772,09
IS-7101495,1157481149,08%1151,98
M18 Hellcat6550,0831664848,15%834,33
G.W. Tiger (P)8810,6538957847,75%826,06
T-1091176,6462757448,43%997,83
VK 30.02 (M)6411,9431954749,18%665,60
leKpz M 41 90 mm GF 8709,1457345547,25%1175,73
G.W. Tiger91038,9647744945,66%806,88
G.W. Panther7646,2331039851,51%693,94
T110E4101705,4760039748,36%1169,49
T34 81115,9753039154,73%1244,25
VK 36.01 (H)6559,2937738649,48%937,27
Hummel6371,9923533743,03%323,54
T54E191289,3056631146,30%1081,76
T3091553,5172630151,83%1347,16
VK 30.01 (H)5294,7024627345,79%425,17
M10391280,5466827348,72%1140,99
T28 Prototype81072,7049326347,53%1066,49
XM551 Sheridan10982,2259325745,91%930,11
KV-15366,1928423745,99%640,84
KV-856521,3733121646,76%720,86
KV-1S5349,0327921543,72%546,24
M10 Wolverine5228,5320721443,46%283,96
Object 4168886,5064021247,17%987,86
Crusader5146,4020219444,85%190,30
Pz.Kpfw. III/IV5149,9020517850,56%247,61
T297986,0472217258,72%1270,60
T25/27795,7354015546,45%1062,29
T328891,3759215354,25%924,93
IS7829,3761914450,69%1080,58
Object 430 Version II91208,8572914351,05%1139,52
T-1506599,0137113553,33%956,68
Pz.Sfl. IVb4226,8825313153,44%605,20
Grille5255,4923412346,34%342,83
M446492,3931912342,28%691,62
Churchill I5281,6425911845,76%390,92
Churchill VII6564,7738111749,57%930,35
M24 Chaffee5132,2822911643,97%202,65
Panther7709,4149811446,49%972,22
T1 Heavy Tank5260,7223911342,48%328,94
Tiger I7828,7253910850,00%981,45
T110E5101703,9980110251,96%1424,50
AMX 13 757794,027089756,70%1934,46
Panther II8815,455059345,16%858,60
A-447727,326599154,95%1129,24
T-284125,791608939,33%139,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J485,751598748,28%99,41
T57 Heavy Tank101818,076788445,24%1293,61
M3 Lee4102,101558340,96%99,71
M5 Stuart468,911698248,78%98,16
Comet7768,004608245,12%1200,73
M41 HMC5404,412648048,75%510,97
Durchbruchswagen 2484,111508038,75%1,75
Covenanter460,461777648,68%85,34
M66433,583837437,84%500,33
M374252,431797439,19%617,59
T40480,241387142,25%18,53
AMX 12 t6466,534856659,09%1310,66
Matilda498,581796543,08%35,94
G.W. E 100101150,925636546,15%824,67
Lorraine 40 t 81096,496836350,79%1033,65
T-345257,272875961,02%697,16
M127536,464915945,76%483,19
SU-1018702,565175942,37%520,78
Bat.-Châtillon 12 t8763,916575853,45%1306,65
Nashorn6649,725155757,89%1137,13
A-436489,114525637,50%769,23
StuG III Ausf. G5280,852555446,30%443,53
O-I6471,444195257,69%688,35
T-34-85M 6269,042704740,43%150,56
Tiger II8809,745554360,47%851,14
Cruiser Mk. IV348,021164146,34%50,65
T-804204,512874170,73%882,19
Type T-345319,252774047,50%724,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E359,031404042,50%13,28
59-166259,262933946,15%488,40
Lago4278,032973652,78%949,01
M5A1 Stuart4215,642763647,22%721,72
IS-M8758,366753661,11%765,81
AT 25333,603903565,71%805,15
G.Pz. Mk. VI (e)257,941293537,14%111,15
O-I Experimental5440,844363246,88%685,12
Pz.Sfl. IVc5484,564263246,88%1092,93
Wespe393,261293154,84%225,33
Cruiser Mk. III276,901243050,00%201,58
Vickers Medium Mk. III345,67912733,33%0,00
AMX ELC bis5136,702332740,74%185,34
Pz.Kpfw. II237,771312665,38%214,45
Black Prince7651,446262548,00%749,78
T-46358,571182343,48%32,56
M7 Priest3191,611472330,43%263,50
Vickers Medium Mk. II218,36762240,91%4,67
T-26221,14582231,82%0,00
AMX 105 AM mle. 474217,952332254,55%662,87
Vickers Medium Mk. I147,62862128,57%2,38
T-602122,141742157,14%591,19
M2 Medium Tank328,15852025,00%0,00
Sturer Emil7440,303602050,00%413,73
Type 95 Heavy4166,531571931,58%293,99
T3 HMC216,21721947,37%62,20
T56 GMC343,21981942,11%6,60
T28 Concept 7545,652851729,41%484,66
M4 Sherman5328,863061421,43%543,69
T-29 3144,072181435,71%327,55
AMX 40499,312171346,15%241,56
AT 86238,083941353,85%259,67
Alecto4295,672681258,33%803,57
T1 HMC2123,181461154,55%618,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H598,552571154,55%145,14
Strv m/425261,103331040,00%427,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4270,204181050,00%829,84
Lorraine 39L AM36,2281933,33%0,00
Type 2597 Chi-Ha3147,56161933,33%321,03
SU-85B4331,00292944,44%685,59
Valentine AT3115,33127933,33%126,98
T2 Medium Tank216,88130850,00%78,50
43 M. Toldi III 3154,75248862,50%859,84
LT vz. 383156,00269771,43%731,21
AT-1275,0099742,86%56,38
T7 Combat Car 2117,43206728,57%520,44
Jagdpanzer IV6926,00604666,67%1977,14
AMX 38370,50304666,67%293,73
SU-855471,00438560,00%1096,03
MS-1155,00104560,00%214,02
AMX 13 105 AM mle. 505172,40321560,00%284,38
Type 91 Heavy341,20125560,00%187,08
T-70325,60173540,00%0,77
MT-256295,60403540,00%570,98
MTLS-1G14 3127,00291540,00%274,09
Pvlvv fm/42233,25127450,00%74,77
Strv fm/21175,33145366,67%413,23
Renault FT 75 BS2143,33311366,67%859,65
Leichttraktor11,6790366,67%221,60
SU-1006166,00352366,67%261,00
StuG IV 5500,00427333,33%1157,80
SU-76M3119,50121250,00%200,56
L-60 218,5081250,00%79,56
Kolohousenka1121,002251100,00%722,40
T1 Cunningham10,001551100,00%261,00
Renault FT1129,0035610,00%611,46

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/03/2018
Gestopt: 21/04/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/01/2018
Gestopt: 20/03/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 30/11/2017
Gestopt: 28/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/06/2017
Gestopt: 23/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/02/2017
Gestopt: 15/03/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/10/2016
Gestopt: 19/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/04/2016
Gestopt: 25/08/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/02/2016
Gestopt: 26/04/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/02/2016
Gestopt: 20/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/01/2016
Gestopt: 29/01/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/08/2015
Gestopt: 05/01/2016
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close