CinouPato

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/02/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3656700275
Gemiddelde tier8,140,000,009,16
Overwinningen1786848,86%00,00%00,00%14954,18%
Verloren1828350,00%00,00%00,00%12244,36%
Gelijkstand4161,14%00,00%00,00%41,45%
Gevechten overleefd1060028,99%00,00%00,00%7627,64%
Tanks vernietigd279360,7600,0000,002861,04
Gedood / dood ratio1,080,000,001,44
Gezien285130,7800,0000,002961,08
Schade toegebracht1.170,500,000,001.656,36
Veroveringspunten285100,7800,0000,0070,03
Verdedigingspunten189630,5200,0000,00670,24
Ervaring585,190,000,00778,68
WN7969,440,000,001245,61
WN81244,060,000,001754,58
Totaal
Gevechten36567
Gemiddelde tier8,14
Overwinningen1786848,86%
Verloren1828350,00%
Gelijkstand4161,14%
Gevechten overleefd1060028,99%
Tanks vernietigd279360,76
Gedood / dood ratio1,08
Gezien285130,78
Schade toegebracht1.170,50
Veroveringspunten285100,78
Verdedigingspunten189630,52
Ervaring585,19
WN7969,44
WN81244,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten275
Gemiddelde tier9,16
Overwinningen14954,18%
Verloren12244,36%
Gelijkstand41,45%
Gevechten overleefd7627,64%
Tanks vernietigd2861,04
Gedood / dood ratio1,44
Gezien2961,08
Schade toegebracht1.656,36
Veroveringspunten70,03
Verdedigingspunten670,24
Ervaring778,68
WN71245,61
WN81754,58
Gecreëerd op: 22/05/2011 11:46
Laatste gevecht: 16/09/2018 10:33
Laatste update: 23/09/2018 06:18

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten66000
Overwinningen2537,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren4060,61%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,52%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1319,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,3900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,490,000,000,00
Gezien480,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.571,080,000,000,00
Veroveringspunten130,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten80,1200,0000,0000,00
Ervaring584,850,000,000,00
Totaal
Gevechten66
Overwinningen2537,88%
Verloren4060,61%
Gelijkstand11,52%
Gevechten overleefd1319,70%
Tanks vernietigd260,39
Gedood / dood ratio0,49
Gezien480,73
Schade toegebracht1.571,08
Veroveringspunten130,20
Verdedigingspunten80,12
Ervaring584,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen660,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren330,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand110,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd660,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien90,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.035,900,000,000,00
Veroveringspunten242,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,3000,0000,0000,00
Ervaring711,000,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen660,00%
Verloren330,00%
Gelijkstand110,00%
Gevechten overleefd660,00%
Tanks vernietigd60,60
Gedood / dood ratio1,50
Gezien90,90
Schade toegebracht1.035,90
Veroveringspunten242,40
Verdedigingspunten30,30
Ervaring711,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten708000
Overwinningen27138,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren42059,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand172,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22031,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4410,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien4280,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht557,250,000,000,00
Veroveringspunten9091,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten7030,9900,0000,0000,00
Ervaring375,480,000,000,00
Totaal
Gevechten708
Overwinningen27138,28%
Verloren42059,32%
Gelijkstand172,40%
Gevechten overleefd22031,07%
Tanks vernietigd4410,62
Gedood / dood ratio0,90
Gezien4280,60
Schade toegebracht557,25
Veroveringspunten9091,28
Verdedigingspunten7030,99
Ervaring375,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten98000
Overwinningen5354,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren4545,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5455,10%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd860,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,950,000,000,00
Gezien780,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.465,970,000,000,00
Veroveringspunten600,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten6927,0600,0000,0000,00
Ervaring850,630,000,000,00
Totaal
Gevechten98
Overwinningen5354,08%
Verloren4545,92%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5455,10%
Tanks vernietigd860,88
Gedood / dood ratio1,95
Gezien780,80
Schade toegebracht1.465,97
Veroveringspunten600,61
Verdedigingspunten6927,06
Ervaring850,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten372000
Overwinningen16043,01%00,00%00,00%00,00%
Verloren20655,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,61%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13937,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2390,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,030,000,000,00
Gezien1820,4900,0000,0000,00
Schade toegebracht960,500,000,000,00
Veroveringspunten5211,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3831,0300,0000,0000,00
Ervaring483,490,000,000,00
Totaal
Gevechten372
Overwinningen16043,01%
Verloren20655,38%
Gelijkstand61,61%
Gevechten overleefd13937,37%
Tanks vernietigd2390,64
Gedood / dood ratio1,03
Gezien1820,49
Schade toegebracht960,50
Veroveringspunten5211,40
Verdedigingspunten3831,03
Ervaring483,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten109000
Overwinningen4541,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren6357,80%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3027,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd740,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien670,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.653,950,000,000,00
Veroveringspunten730,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten450,4100,0000,0000,00
Ervaring605,520,000,000,00
Totaal
Gevechten109
Overwinningen4541,28%
Verloren6357,80%
Gelijkstand10,92%
Gevechten overleefd3027,52%
Tanks vernietigd740,68
Gedood / dood ratio0,94
Gezien670,61
Schade toegebracht1.653,95
Veroveringspunten730,67
Verdedigingspunten450,41
Ervaring605,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (162)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81196,35657406049,01%1366,74
Bat.-Châtillon 155 58101484,31559288849,72%1311,80
T26E4 SuperPershing 81078,19719166451,32%1356,58
Rheinmetall Skorpion G 81445,0573999652,51%1449,42
T110E4102133,4465998648,99%1610,84
AMX 30 1er prototype91732,2580493053,98%1731,18
E 100101915,7164292947,26%1455,13
IS-381166,6062270849,01%1291,38
T-1506440,5735868341,58%511,48
KV-856695,9146560944,99%1145,23
IS-7101631,6663057546,78%1251,18
G.W. Tiger91143,2940956149,55%1021,66
AMX 13 909776,3964155850,90%1074,13
Object 140101685,7069355748,47%1386,23
G.W. E 100101293,0846253544,30%1046,34
KV-26763,3554748655,97%1346,63
T57 Heavy Tank101960,1471447152,87%1532,23
Bat.-Châtillon 155 5591406,4356542948,72%1504,60
Grille5472,4527641946,06%946,09
Tiger I7525,8645041240,53%432,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81206,1064139147,57%1029,84
T-5491204,3269637246,77%1146,65
AMX 50 12091423,9960536645,08%1261,68
Bat.-Châtillon 25 t101650,8563636046,94%1323,86
WZ-12091394,3671335452,26%1434,42
Waffenträger auf Pz. IV91335,3651133946,90%992,98
Lorraine 155 mle. 5181155,0058933851,78%1290,77
121101766,1462833653,87%1472,88
Conqueror91519,0576732752,91%1433,94
Tiger II8714,7637532132,71%587,36
IS7587,3835731944,51%597,81
Object 430101807,7173429354,61%1627,32
VK 45.02 (P) Ausf. A81090,0354828346,64%1173,14
AMX 50 10081129,4565827644,57%1120,85
T-448786,6566327254,41%993,87
WZ-1317530,9447726847,01%868,89
Jagdtiger91771,6974526155,56%1518,96
Tiger (P)71011,2168226148,66%1311,34
ST-I91571,1456525952,51%1546,70
KV-15272,7033025543,14%344,72
E 7591138,4062025246,83%954,58
M41 Walker Bulldog8590,1850924450,00%931,54
Waffenträger auf E 100101977,8859524243,80%1266,97
FV215b 101926,3871323948,95%1487,18
Object 430 Version II91540,7682223752,74%1615,70
T54E191644,9176523051,74%1632,76
AMX 12 t6384,5543322944,54%874,04
T-437588,5338822643,36%773,68
A-447970,9574022661,06%1684,85
T499696,1360122645,58%793,33
Ferdinand81480,6179422258,56%1630,92
Sturer Emil7760,3648722046,82%927,88
T-1091267,5365822048,18%1107,83
T-54 ltwt.9906,8566620750,24%1214,25
S-5171119,0348920651,94%1439,76
T3091271,0755520243,07%900,11
Pz.Kpfw. III/IV5149,3021719841,41%160,09
VK 36.01 (H)6321,7038319346,63%370,33
G.W. Panther7980,7150418747,06%1110,54
Lorraine 155 mle. 507838,4046918642,47%873,43
T25/27568,0938818545,41%633,49
AMX 13 757416,4046318249,45%698,31
Hummel6685,8632417842,70%928,59
E 5091689,1177217847,75%1545,36
VK 45.02 (P) Ausf. B91492,2178017354,34%1438,57
T28 Prototype81141,9054617242,44%1071,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91455,4567517145,03%1368,47
WZ-1328735,2366116953,25%1205,71
KV-481027,9562916747,31%1228,01
M18 Hellcat6397,1634516147,83%509,19
Škoda T 40 6742,5963716159,01%1501,65
Jagdpanzer E 100101853,6761215941,51%1145,65
T376364,5636115154,30%889,83
Object 43091964,6790515154,30%1689,16
Nashorn6496,0230514743,54%639,93
Grille 15101817,6658614644,52%1133,07
AMX 13 F3 AM6690,7149314450,69%864,06
Škoda T 5091387,7071713452,24%1148,74
T-34-856432,8532713046,15%696,44
LTTB8704,3968312953,49%1289,47
Mäuschen92028,7466912664,29%2086,26
ARL 446731,1457711847,46%1217,40
SU-855210,1426010744,86%254,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J449,2613410743,93%27,10
T-28493,5921710649,06%114,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer495,5512610637,74%0,69
AMX M4 mle. 457768,8458410539,05%832,35
Super Conqueror101930,5372110244,12%1322,01
Black Prince7917,776319956,57%1164,47
Object 41681210,647859955,56%1683,25
LTG7599,676429754,64%1038,45
T-100 LT101009,667149657,29%1103,96
BT-2269,711818739,08%117,51
Maus101741,427358552,94%1323,69
Konštrukta T-34/1007920,966938359,04%1429,88
T-345399,343868247,56%1093,30
Caernarvon81082,437508056,25%1281,29
T-46384,042177953,16%241,15
VK 30.01 (P)6679,886077852,56%1440,89
Pz.Sfl. IVc5323,282027838,46%503,49
Sturmpanzer II4132,301847456,76%327,00
Škoda T 256594,455436643,94%978,12
M5A1 Stuart476,882426640,91%37,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E3138,571726149,18%465,12
59-166326,575046149,18%748,51
M24 Chaffee5315,334756051,67%982,22
Object 430U102030,317985552,73%1464,07
T-262120,581865354,72%523,37
TVP VTU Koncept8778,425505242,31%779,93
Type T-345301,164644955,10%788,18
T675171,613104951,02%207,57
AMX 30 B101337,935824245,24%898,60
BDR G1 B5630,445464148,78%1320,36
M8A14158,052264050,00%270,78
MS-1143,791193956,41%136,38
AMX ELC bis5213,813693740,54%439,47
AMX 50 B101811,646723650,00%1306,93
BT-7341,061523542,86%26,97
SU-85B4156,032983551,43%239,78
A-20424,001603053,33%121,62
Marder II393,201313046,67%68,17
Cruiser Mk. III2210,313482955,17%1049,29
Pz.Kpfw. II274,32912528,00%123,69
M5 Stuart4300,794652445,83%1371,72
SU-76M3146,541972450,00%318,56
T 55A 91501,527462343,48%1384,82
T1 HMC298,861202227,27%282,27
TVP T 50/51101490,056602040,00%942,32
Sturmpanzer I Bison334,111461855,56%129,82
B14251,503501643,75%699,79
Leichttraktor143,93871533,33%0,00
M3 Stuart3133,082861258,33%563,01
Pz.Kpfw. 38 (t)329,171661241,67%2,86
T3 HMC214,00631145,45%45,48
D1259,702211060,00%222,38
Pz.Kpfw. 35 (t)2107,88150850,00%402,67
Panzerjäger I2145,13266875,00%612,55
D23121,14243742,86%284,69
Heavy Tank No. VI 6680,57488742,86%850,65
T28 Concept 71009,29774757,14%1582,58
T1 Cunningham148,33175650,00%106,48
LTP 334,00116633,33%0,35
AT-12104,80109540,00%173,84
Renault NC-3110,00129366,67%234,97
Pz.Sfl. IVb4194,33209366,67%595,09
MT-256117,67387366,67%295,35
T-45 290,67141333,33%269,41
T56 GMC322,00150250,00%77,41
Bat.-Châtillon 12 t81141,5010412100,00%2325,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5326,50387250,00%681,99
Tetrarch 20,00210250,00%88,58
StuG IV 5309,5019320,00%522,21
BT-7 artillery 3227,00210250,00%1016,07
43 M. Toldi III 363,50225250,00%147,90
Vickers Medium Mk. I178,002411100,00%448,04
Kolohousenka139,006810,00%0,00
T2 Medium Tank2138,002871100,00%778,30
L-60 280,0014610,00%213,42
Valentine II 4141,0020310,00%193,41
T1E6 2316,006931100,00%2516,89
Dicker Max 6616,004791100,00%953,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,009410,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/02/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/01/2017
Gestopt: 04/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/10/2016
Gestopt: 09/01/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/05/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/02/2016
Gestopt: 16/05/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/10/2015
Gestopt: 14/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/12/2014
Gestopt: 06/10/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 12/02/2013
Gestopt: 29/11/2014
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close