Dark_Weylin

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21140044
Gemiddelde tier7,260,008,258,25
Overwinningen1189556,27%00,00%250,00%250,00%
Verloren905142,81%00,00%250,00%250,00%
Gelijkstand1940,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd730834,57%00,00%125,00%125,00%
Tanks vernietigd222861,0500,0041,0041,00
Gedood / dood ratio1,610,001,331,33
Gezien306941,4500,0030,7530,75
Schade toegebracht1.300,610,001.508,251.508,25
Veroveringspunten294581,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten176800,8400,0000,0000,00
Ervaring554,910,00428,75428,75
WN71479,250,001153,921153,92
WN82050,200,001593,131593,13
Totaal
Gevechten21140
Gemiddelde tier7,26
Overwinningen1189556,27%
Verloren905142,81%
Gelijkstand1940,92%
Gevechten overleefd730834,57%
Tanks vernietigd222861,05
Gedood / dood ratio1,61
Gezien306941,45
Schade toegebracht1.300,61
Veroveringspunten294581,39
Verdedigingspunten176800,84
Ervaring554,91
WN71479,25
WN82050,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten4
Gemiddelde tier8,25
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd41,00
Gedood / dood ratio1,33
Gezien30,75
Schade toegebracht1.508,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring428,75
WN71153,92
WN81593,13
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Gemiddelde tier8,25
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd41,00
Gedood / dood ratio1,33
Gezien30,75
Schade toegebracht1.508,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring428,75
WN71153,92
WN81593,13
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten308000
Overwinningen15450,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren14246,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand123,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10634,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2170,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien2630,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.744,620,000,000,00
Veroveringspunten6712,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten4021,3100,0000,0000,00
Ervaring490,200,000,000,00
Totaal
Gevechten308
Overwinningen15450,00%
Verloren14246,10%
Gelijkstand123,90%
Gevechten overleefd10634,42%
Tanks vernietigd2170,70
Gedood / dood ratio1,07
Gezien2630,85
Schade toegebracht1.744,62
Veroveringspunten6712,18
Verdedigingspunten4021,31
Ervaring490,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten241000
Overwinningen12351,04%00,00%00,00%00,00%
Verloren10543,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand135,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8635,68%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1840,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien2931,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.168,470,000,000,00
Veroveringspunten3321,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten5662,3500,0000,0000,00
Ervaring480,600,000,000,00
Totaal
Gevechten241
Overwinningen12351,04%
Verloren10543,57%
Gelijkstand135,39%
Gevechten overleefd8635,68%
Tanks vernietigd1840,76
Gedood / dood ratio1,19
Gezien2931,22
Schade toegebracht1.168,47
Veroveringspunten3321,38
Verdedigingspunten5662,35
Ervaring480,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten118000
Overwinningen6655,93%00,00%00,00%00,00%
Verloren4941,53%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5042,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd710,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien1521,2900,0000,0000,00
Schade toegebracht650,470,000,000,00
Veroveringspunten1291,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1711,4500,0000,0000,00
Ervaring377,280,000,000,00
Totaal
Gevechten118
Overwinningen6655,93%
Verloren4941,53%
Gelijkstand32,54%
Gevechten overleefd5042,37%
Tanks vernietigd710,60
Gedood / dood ratio1,04
Gezien1521,29
Schade toegebracht650,47
Veroveringspunten1291,09
Verdedigingspunten1711,45
Ervaring377,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten197000
Overwinningen8945,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren10452,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6532,99%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1310,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien2091,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.104,930,000,000,00
Veroveringspunten2241,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten3251,6500,0000,0000,00
Ervaring499,610,000,000,00
Totaal
Gevechten197
Overwinningen8945,18%
Verloren10452,79%
Gelijkstand42,03%
Gevechten overleefd6532,99%
Tanks vernietigd1310,66
Gedood / dood ratio0,99
Gezien2091,06
Schade toegebracht1.104,93
Veroveringspunten2241,14
Verdedigingspunten3251,65
Ervaring499,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten453000
Overwinningen24253,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren20144,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand102,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18641,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2930,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien5061,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht897,260,000,000,00
Veroveringspunten19114,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten13432,9600,0000,0000,00
Ervaring482,380,000,000,00
Totaal
Gevechten453
Overwinningen24253,42%
Verloren20144,37%
Gelijkstand102,21%
Gevechten overleefd18641,06%
Tanks vernietigd2930,65
Gedood / dood ratio1,10
Gezien5061,12
Schade toegebracht897,26
Veroveringspunten19114,22
Verdedigingspunten13432,96
Ervaring482,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2586000
Overwinningen152659,01%00,00%00,00%00,00%
Verloren104040,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand200,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd110342,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20100,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien31301,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.119,030,000,000,00
Veroveringspunten37281,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten32611,2600,0000,0000,00
Ervaring499,260,000,000,00
Totaal
Gevechten2586
Overwinningen152659,01%
Verloren104040,22%
Gelijkstand200,77%
Gevechten overleefd110342,65%
Tanks vernietigd20100,78
Gedood / dood ratio1,36
Gezien31301,21
Schade toegebracht1.119,03
Veroveringspunten37281,44
Verdedigingspunten32611,26
Ervaring499,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten416000
Overwinningen18744,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren22854,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,24%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12830,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2910,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,010,000,000,00
Gezien4791,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.606,800,000,000,00
Veroveringspunten4110,9900,0000,0000,00
Verdedigingspunten2740,6600,0000,0000,00
Ervaring480,210,000,000,00
Totaal
Gevechten416
Overwinningen18744,95%
Verloren22854,81%
Gelijkstand10,24%
Gevechten overleefd12830,77%
Tanks vernietigd2910,70
Gedood / dood ratio1,01
Gezien4791,15
Schade toegebracht1.606,80
Veroveringspunten4110,99
Verdedigingspunten2740,66
Ervaring480,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (216)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M36 Jackson61148,25555142059,93%2706,76
T34 81630,56630120458,39%2315,43
T3281521,3163670655,67%2138,70
M53/M5591844,9149362656,23%2060,56
T110E5102291,0658559954,92%2116,55
IS-381659,1364649659,07%2384,71
T110E3102348,4956043655,50%1997,89
T2971235,7057040356,33%1772,01
T-1092223,5269239756,93%2562,74
M10391732,3966939255,87%1933,60
Comet71021,1855138655,18%1958,21
T54E192058,5764237156,06%2462,07
T9591963,2665236355,37%1672,99
T-5491811,7265536057,78%2336,57
Object 907 102538,0765233155,59%2348,86
E 7592084,9669932858,23%2322,72
M4A1 Sherman5492,2937229256,51%1507,30
M40/M4381475,2746128654,90%1761,57
T376706,2053028362,54%2253,71
Tiger II81360,6257928256,74%1848,72
Object 41681557,0260827758,12%2558,90
E 5091832,3362627357,14%2113,13
Panther71115,3459326954,28%2185,60
T-54 ltwt.91231,6461625856,98%2185,39
Panther II81214,2151523851,26%1782,97
T25 AT71243,0748722952,84%1931,27
T6981308,5654522951,09%1873,84
M4A3E2 Sherman Jumbo6662,0043822054,09%1382,53
Cromwell B 61070,8665321763,13%2816,47
Progetto M35 mod. 46 81931,1586121660,65%2742,62
KV-856930,7860221557,67%1885,59
AT 1581308,1264621550,70%1427,54
M1271228,9644620656,80%1733,86
T2881463,9868919656,63%1812,13
M41 Walker Bulldog8895,3653619351,81%1779,91
AMX Chasseur de chars 81463,3464018855,85%2400,30
T71 DA7563,7649918154,70%1085,54
E 50 Ausf. M102522,5858917955,87%2425,99
A-4471081,0254817656,82%2147,07
LTTB8960,6761015358,17%2061,96
VK 30.02 (D)71235,3266714661,64%2657,54
ARL 446809,0845214256,34%1616,96
Type T-345393,2433014055,71%1132,93
VK 30.02 (M)6667,5451613955,40%1408,47
Konštrukta T-34/10071135,7262713761,31%2158,54
T1 Heavy Tank5712,2149613759,85%1912,20
M446852,6439513549,63%1540,60
IS-271289,1166313464,93%2092,95
IS71340,4767413357,89%2296,21
Ikv 90 Typ B71151,9753013161,07%1877,59
AMX M4 mle. 4571005,6751913152,67%1625,72
M10 Wolverine5479,9133211856,78%1189,41
Leopard Prototyp A92138,6879611555,65%2283,99
T57 Heavy Tank102482,1957711253,57%2101,36
Cromwell6624,5447911042,73%1159,28
Indien-Panzer81403,7257710753,27%2008,72
Type 586743,3648810556,19%1711,50
AT 771236,0259910563,81%1855,18
Panhard AML Lynx 6x681104,4082210451,92%2523,92
Panhard EBR 9091324,4289010362,14%2569,02
45TP Habicha71488,897179962,63%2663,03
TVP VTU Koncept81194,516109746,39%1747,01
Ikv 65 Alt II6914,964569555,79%1949,31
M3 Lee4255,182459258,70%1002,82
M374305,772019255,43%1139,76
T404314,142349251,09%771,25
AMX 50 10081215,644599137,36%1220,19
T216303,595268549,41%690,71
Škoda T 256954,175228451,19%2355,35
AMX ELC bis5400,054128448,81%1599,30
VK 30.01 (H)5549,614617955,70%1190,42
P.43 bis61092,366057867,95%2770,97
MT-256480,274377364,38%1628,46
A-436643,314907252,78%1329,45
T1 Cunningham1147,853727164,79%1062,10
Type 3 Chi-Nu5526,503846851,47%1713,34
M75306,483296750,75%1047,52
FV3046884,364056749,25%1603,50
Leopard 1102314,065956750,75%1923,61
VK 30.01 (D)6884,915486656,06%2127,93
Hotchkiss EBR7832,618216665,15%2200,15
M5 Stuart4147,142416549,23%473,29
Type 4 Chi-To6961,396496267,74%2332,01
AT 86782,054566261,29%1511,30
T207648,234386145,90%821,55
T-345421,323835957,63%1208,11
M3 Stuart3149,912225848,28%544,59
P.435515,053845853,45%1588,18
Crusader6306,893725450,00%809,84
Panhard AMD 178B6549,076345462,96%1952,70
P.43 ter71369,418115158,82%2759,12
Churchill VII6799,494695158,82%1682,03
Pz.Kpfw. T 15 3232,703045060,00%1101,71
M5A1 Stuart4239,112654755,32%907,25
M41 HMC5530,684114753,19%874,05
M26 Pershing81209,116644564,44%1925,07
KV-15608,224064555,56%1321,00
Strv m/425833,934674454,55%2765,98
M24 Chaffee5475,094394456,82%1871,60
T1E6 2135,392544461,36%800,35
Type 5 Chi-Ri71314,458594273,81%2682,73
Covenanter5238,482794250,00%964,13
Pz.Kpfw. III/IV5547,553724042,50%1865,17
AMX 12 t6689,335764060,00%2303,66
Bishop5725,003393948,72%1795,13
Type 5 Ke-Ho4365,633583860,53%1542,49
BDR G1 B5473,063393638,89%921,21
11081198,945553554,29%1637,16
A-205108,332873366,67%394,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J4470,943923357,58%2282,45
T3 HMC2194,301923357,58%839,07
T56 GMC3146,091463342,42%287,04
T-284405,193973259,38%1669,23
M7 Priest3413,691973243,75%1136,01
UDES 038762,133853145,16%599,39
M2 Medium Tank3107,131713151,61%268,20
AT 25565,844743161,29%1595,65
T92 HMC101672,576113040,00%1365,78
14TP4226,592532937,93%762,58
Škoda T 245528,003772857,14%1798,58
Durchbruchswagen 24219,522232748,15%504,60
40TP Habicha6836,885802548,00%1584,36
Caernarvon81704,488392544,00%2083,37
Type 95 Heavy4433,963692564,00%1754,27
FV215b (183) 102320,484642544,00%1646,34
AE Phase I 92098,687682564,00%2328,39
Cruiser Mk. IV4242,792722454,17%966,45
LTP 3162,632192454,17%703,31
B14324,744432343,48%1105,47
Churchill I5707,004802339,13%1631,73
T-463194,352172356,52%848,70
Pz.Kpfw. 38 (t)3185,092092352,17%600,81
DS PZInż5891,504562259,09%2358,73
T25 Pilot Number 1 81693,646842254,55%2820,34
O-I Experimental5504,714342180,95%1059,18
Alecto4422,713602157,14%1299,84
Lansen C 81457,148162161,90%1880,05
Black Prince71359,708772065,00%2034,60
Universal Carrier 2-pdr2173,451532050,00%716,76
SU-76M4369,422921978,95%1563,54
SU-130PM 81747,005481936,84%1812,87
ST vz. 394322,442851850,00%1273,58
Valentine AT4214,292181747,06%614,09
M8A14520,653631747,06%1688,07
FV217 Badger102198,765851741,18%1544,56
T1 HMC2210,381941662,50%1300,92
AMX 13 757805,006261662,50%1906,01
T4991156,066731656,25%1952,38
D23224,602931566,67%993,36
Vickers Medium Mk. III3199,002311560,00%823,87
VK 30.01 (P)6777,674571553,33%1397,92
Birch Gun4429,403071553,33%1887,80
Type 98 Ke-Ni3261,623721353,85%1347,13
O-I6685,854621346,15%884,97
Renault FT 75 BS2122,171091241,67%517,11
Matilda4276,502531258,33%758,21
M2 Light Tank267,501411250,00%135,48
BT-74153,822261154,55%661,77
Cruiser Mk. III3182,182131154,55%918,91
Sexton II3277,502751060,00%1313,46
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,601411040,00%25,09
T2 Medium Tank241,30871040,00%0,00
E 100102193,006701040,00%1576,68
StuG III Ausf. G5868,11480955,56%2137,79
D1259,89141966,67%254,45
10TP3317,56289955,56%1515,68
SU-182136,00108933,33%669,45
Centurion Mk. I8674,78457944,44%564,81
Renault FT1113,13146850,00%549,02
LT vz. 383280,88300837,50%1200,55
Panhard EBR 10510734,50330812,50%555,62
SU-855897,86393771,43%2219,97
Strv m/40L3216,00334785,71%939,15
Crusader 5.5-in. SP7899,57407742,86%1204,71
BT-22218,00284666,67%1347,96
T-26256,33100650,00%103,99
Pz.Kpfw. 35 (t)281,20121540,00%161,23
Type 95 Ha-Go2246,00325540,00%1277,80
Lago4287,80231560,00%840,08
Hotchkiss H352231,20288540,00%1204,30
Pvlvv fm/422214,60276520,00%691,85
Leichttraktor1125,80193540,00%523,97
MS-1157,0069520,00%57,61
STB-1101884,00560520,00%1552,35
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4941,407595100,00%6758,01
25TP KSUST II5212,50356450,00%353,90
Ikv 723398,00474475,00%1533,44
Panzerjäger I278,501664100,00%315,17
T-448812,25614450,00%913,31
Marder II3146,00174475,00%465,55
IS-5 (Object 730) 81169,75470450,00%1349,41
Fiat 30001310,67319366,67%2110,77
Renault NC-311126,33201366,67%783,33
Strv 746722,00507366,67%1569,66
Sturmpanzer I Bison3192,67117333,33%412,05
SU-85B4545,67300333,33%1558,24
Object 277101666,00734366,67%1311,75
Vickers Medium Mk. II2262,002852100,00%1605,73
Renault Otsu1220,00576250,00%1742,37
4TP1167,0015820,00%695,77
7TP2497,505002100,00%3220,06
Light Mk. VIC 2321,008182100,00%2856,97
T95/FV4201 Chieftain 102358,5040820,00%1044,11
StuG IV 5325,002902100,00%743,08
Vickers Medium Mk. I166,003910,00%99,76
Kolohousenka1102,002201100,00%619,91
Strv fm/2110,00921100,00%261,00
Strv m/382422,007471100,00%3454,26
Pz.Kpfw. II2190,002691100,00%1052,37
Vickers Mk. E Type B20,001510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2189,0010110,00%703,54
M3 Light 384,002591100,00%385,25
T7 Combat Car 272,006910,00%130,23
T-34-85M 6868,006901100,00%1741,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 233,0023210,00%0,00
Lorraine 40 t 82134,007761100,00%2023,18

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/01/2016
Gestopt: 04/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/06/2016
Gestopt: 02/02/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/05/2017
Gestopt: 19/06/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/02/2020
Gestopt: 01/06/2020
Rol: Commandant
Toegetreden: 20/09/2014
Gestopt: 06/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/06/2020
Gestopt: 31/01/2021
Rol: Commandant
Toegetreden: 30/12/2013
Gestopt: 07/01/2016