JohnPaulSnow

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten495370019
Gemiddelde tier6,840,000,0010,00
Overwinningen2570651,89%00,00%00,00%1263,16%
Verloren2340247,24%00,00%00,00%736,84%
Gelijkstand4290,87%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1205624,34%00,00%00,00%526,32%
Tanks vernietigd424280,8600,0000,00150,79
Gedood / dood ratio1,130,000,001,07
Gezien695591,4000,0000,00221,16
Schade toegebracht916,750,000,001.333,74
Veroveringspunten743871,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten398580,8000,0000,0000,00
Ervaring484,900,000,00505,42
WN71182,650,000,001045,60
WN81422,060,000,001073,33
Totaal
Gevechten49537
Gemiddelde tier6,84
Overwinningen2570651,89%
Verloren2340247,24%
Gelijkstand4290,87%
Gevechten overleefd1205624,34%
Tanks vernietigd424280,86
Gedood / dood ratio1,13
Gezien695591,40
Schade toegebracht916,75
Veroveringspunten743871,50
Verdedigingspunten398580,80
Ervaring484,90
WN71182,65
WN81422,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten19
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen1263,16%
Verloren736,84%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd526,32%
Tanks vernietigd150,79
Gedood / dood ratio1,07
Gezien221,16
Schade toegebracht1.333,74
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring505,42
WN71045,60
WN81073,33
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48000
Overwinningen1735,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren3062,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd816,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd210,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien350,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.364,850,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,2100,0000,0000,00
Ervaring471,170,000,000,00
Totaal
Gevechten48
Overwinningen1735,42%
Verloren3062,50%
Gelijkstand12,08%
Gevechten overleefd816,67%
Tanks vernietigd210,44
Gedood / dood ratio0,53
Gezien350,73
Schade toegebracht1.364,85
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten100,21
Ervaring471,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen360,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren240,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd360,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht733,400,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring475,200,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen360,00%
Verloren240,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd360,00%
Tanks vernietigd30,60
Gedood / dood ratio1,50
Gezien00,00
Schade toegebracht733,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring475,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34000
Overwinningen1750,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1647,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd926,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien561,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht547,820,000,000,00
Veroveringspunten421,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten1444,2400,0000,0000,00
Ervaring376,710,000,000,00
Totaal
Gevechten34
Overwinningen1750,00%
Verloren1647,06%
Gelijkstand12,94%
Gevechten overleefd926,47%
Tanks vernietigd150,44
Gedood / dood ratio0,60
Gezien561,65
Schade toegebracht547,82
Veroveringspunten421,24
Verdedigingspunten1444,24
Ervaring376,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten138000
Overwinningen8259,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren5439,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5036,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1230,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien1961,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht677,060,000,000,00
Veroveringspunten2481,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten2751,9900,0000,0000,00
Ervaring428,670,000,000,00
Totaal
Gevechten138
Overwinningen8259,42%
Verloren5439,13%
Gelijkstand21,45%
Gevechten overleefd5036,23%
Tanks vernietigd1230,89
Gedood / dood ratio1,40
Gezien1961,42
Schade toegebracht677,06
Veroveringspunten2481,80
Verdedigingspunten2751,99
Ervaring428,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten591000
Overwinningen26945,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren29449,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand284,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd21937,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4330,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien5370,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.151,530,000,000,00
Veroveringspunten7811,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten13622,3000,0000,0000,00
Ervaring555,080,000,000,00
Totaal
Gevechten591
Overwinningen26945,52%
Verloren29449,75%
Gelijkstand284,74%
Gevechten overleefd21937,06%
Tanks vernietigd4330,73
Gedood / dood ratio1,16
Gezien5370,91
Schade toegebracht1.151,53
Veroveringspunten7811,32
Verdedigingspunten13622,30
Ervaring555,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten590000
Overwinningen30651,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren27546,61%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd21035,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4300,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien5850,9900,0000,0000,00
Schade toegebracht811,540,000,000,00
Veroveringspunten7561,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten4100,6900,0000,0000,00
Ervaring423,950,000,000,00
Totaal
Gevechten590
Overwinningen30651,86%
Verloren27546,61%
Gelijkstand91,53%
Gevechten overleefd21035,59%
Tanks vernietigd4300,73
Gedood / dood ratio1,13
Gezien5850,99
Schade toegebracht811,54
Veroveringspunten7561,28
Verdedigingspunten4100,69
Ervaring423,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten187000
Overwinningen9952,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren8143,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand73,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6132,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1400,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien830,4400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.732,820,000,000,00
Veroveringspunten990,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1620,8700,0000,0000,00
Ervaring663,390,000,000,00
Totaal
Gevechten187
Overwinningen9952,94%
Verloren8143,32%
Gelijkstand73,74%
Gevechten overleefd6132,62%
Tanks vernietigd1400,75
Gedood / dood ratio1,11
Gezien830,44
Schade toegebracht1.732,82
Veroveringspunten990,53
Verdedigingspunten1620,87
Ervaring663,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (343)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
AMX Chasseur de chars 81089,25610153752,18%1480,13
M4A3E8 Sherman6691,77443136653,73%1555,54
T26E4 SuperPershing 81249,84731107849,81%1791,57
Tiger I71167,6457398053,88%1747,80
Pz.Kpfw. II2260,7840195558,01%1818,72
IS-381487,8461994357,16%1962,75
Pz.Kpfw. III/IV5345,6328491049,01%984,88
T-54 ltwt.9974,8853585850,58%1435,55
AMX 13 909786,5353782955,01%1136,47
M18 Hellcat6874,8749582455,58%1856,49
VK 30.01 (P)6755,8447377354,72%1634,11
Pz.Kpfw. T 25 5573,8348977256,87%1833,18
Cromwell B 6896,0462574159,38%2054,91
O-I Experimental5913,8154169857,59%2300,71
Spähpanzer Ru 2519975,3954462952,15%1496,75
T-1091561,1652259247,47%1527,47
T71 DA7682,0354058952,29%1321,35
Bat.-Châtillon 25 t101631,5256255949,37%1262,72
T6981297,6765054155,82%1894,85
M41 Walker Bulldog8735,9952152253,64%1366,85
T25 Pilot Number 1 81120,0975047453,59%1559,74
VK 30.01 (H)5553,3334244551,91%1177,99
IS-7101761,1457744346,73%1417,60
AMX 30 1er prototype91524,6753644245,70%1454,44
Maus101807,4458843651,38%1453,78
Type 64 6581,9744943650,92%1425,15
ARL 446684,8739042753,86%1297,26
T110E4102158,6352842647,65%1603,53
11081269,6761042351,54%1679,67
Crusader5443,8839341551,81%1433,20
BDR G1 B5489,2632940347,15%1019,23
E 5091126,2241840045,25%895,15
Bat.-Châtillon 155 58101176,7051139750,88%907,09
T675540,2537339550,38%1281,09
Conqueror91435,2555138051,05%1274,34
Lorraine 40 t 81386,5060836056,11%1591,13
Panther II8807,8241435947,91%894,90
E 50 Ausf. M101902,9760535946,80%1529,07
M4 Sherman5603,8046534754,76%1879,76
KV-26844,7448234655,49%1654,74
WZ-111 model 1-491176,9455933850,00%966,22
T28 Prototype81431,8153533754,01%1630,00
IS7935,1946332254,35%1322,67
M66844,2149031654,43%1715,70
TVP VTU Koncept81007,4447531048,39%1362,75
Pz.Kpfw. III Ausf. J4180,2522330352,15%542,84
Type 6191374,7849430043,00%1233,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5546,7535429753,87%1612,50
Bat.-Châtillon 155 5591103,7643229549,83%1064,39
Škoda T 5091467,1858429046,21%1142,63
Pz.Kpfw. II Luchs4243,3429928555,44%902,79
STA-181163,9755227850,72%1691,51
AMX 13 757530,7439227349,08%947,16
AMX ELC bis5284,2934127151,29%892,59
T-5491193,2651627046,67%1109,49
Panther7693,8538926850,37%994,18
T3091559,2252226451,14%1326,77
VK 45.02 (P) Ausf. B91490,3172026448,11%1404,52
Type 4 Heavy91583,6156926148,28%1509,67
T54E191563,6055026147,13%1487,09
Tiger II81172,3453025854,26%1462,37
E 7591537,0559525553,33%1492,94
T-34-856798,9553225159,76%1877,44
M46 Patton91485,1354524949,80%1486,86
Waffenträger auf Pz. IV91829,5353324649,59%1593,33
VK 45.02 (P) Ausf. A81274,9770524051,67%1672,59
SU-122-44 7971,2948823953,14%1340,82
Heavy Tank No. VI 6862,8653023453,85%1694,82
Lorraine 155 mle. 518899,6737522948,47%879,75
O-Ni71124,4552922050,00%1549,78
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4517,8849021959,36%1626,16
Emil I81402,8364021553,02%1595,66
Emil II91634,8862220948,33%1453,11
Centurion Mk. I81074,2754220949,76%1437,52
VK 30.01 (D)6751,1647620853,85%1700,60
M75269,3424720350,74%860,50
T25/271020,8750119656,63%1660,91
Cromwell6588,4537019351,30%1155,42
113101662,0949619143,46%1311,69
KV-856613,2140018948,68%998,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81473,1055318647,85%1412,26
Ikv 90 Typ B7848,6843218250,00%1224,77
M446528,4631918250,00%804,91
Centurion Mk. 7/191518,6068418156,91%1577,42
T499659,7344817949,16%843,88
Type T-345421,1030417844,38%1142,11
T-505173,1029617753,67%488,11
Type 586688,8548117554,29%1603,92
Black Prince71043,0455317047,06%1529,48
VK 16.02 Leopard594,2721317046,47%104,47
Bat.-Châtillon 25 t AP91073,2466217047,06%897,19
O-Ho81352,0274416953,25%1539,92
Lorraine 155 mle. 507744,2735916353,37%908,04
VK 100.01 (P)81452,0164416253,09%1704,92
AMX M4 mle. 457939,1949816048,75%1303,24
T216318,8629216039,38%647,79
Tiger (P)71013,2349415550,97%1428,54
M3 Stuart3197,9932615351,63%943,37
KV-15496,3034015255,92%1099,11
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3364,3640415158,28%1485,76
T1 Cunningham1144,7225214948,99%841,54
Strv 746880,7351114951,68%1927,57
Pz.Kpfw. I Ausf. C3243,8335714953,69%1375,63
Cruiser Mk. III2215,5922314847,30%1138,97
Škoda T 40 6749,9953314557,24%1592,17
LTP 3245,5235614353,85%1279,74
AMX M4 mle. 5191736,3457714158,87%1474,59
59-166396,4438714047,14%958,87
Caernarvon81341,0964913752,55%1723,14
Comet7773,6445013743,80%1133,68
LTTB8723,0355313448,51%1331,26
T2971134,9857413257,58%1606,66
AMX 12 t6245,1125813250,00%501,44
Type 5 Chi-Ri7838,6954113154,20%1402,97
VK 36.01 (H)6501,6838212951,16%801,53
AMX 65 t81065,8156312851,56%1250,68
Ikv 65 Alt II6715,9440112653,17%1366,01
Leo7714,8542912448,39%1004,54
Type 4 Chi-To6762,9448312445,97%1603,46
Dicker Max 6745,9937312445,16%1234,15
Sturer Emil71062,8949012254,92%1520,74
M24 Chaffee5374,5739212047,50%1374,86
KV-1S5682,8751411757,26%1657,78
T-100 LT101290,4256211650,00%1448,44
Škoda T 256643,6540811547,83%1225,97
Type 3 Chi-Nu5526,6141811354,87%1764,60
M127726,8139411344,25%762,79
T28 Concept 71044,7654411353,98%1653,74
Jagdpanzer IV6585,3936211247,32%1008,89
TVP T 50/51101875,5359111152,25%1386,46
UDES 038928,4643711053,64%833,88
T-448988,2152910853,70%1455,13
B14208,5227210651,89%644,91
Bat.-Châtillon 12 t8749,7144810647,17%1292,10
O-I6847,0443910559,05%1543,05
Achilles6576,8337610448,08%928,80
D23134,5517010248,04%406,03
Challenger71142,3856910248,04%1618,47
T57 Heavy Tank102068,7555210241,18%1445,33
T-34-17983,6455210158,42%1770,59
Jagdpanther71126,2152610158,42%1739,87
T-1506891,745149959,60%1904,24
Pz.Sfl. IVc5588,923379854,08%1418,28
Pz.Kpfw. 35 (t)2153,892149650,00%782,90
Škoda T 245432,713299647,92%1255,91
Wespe3194,451459647,92%592,84
Churchill I5639,795059558,95%1586,56
AMX 404114,911669148,35%349,31
Indien-Panzer81106,184958845,45%1400,47
IS-271003,366938751,72%1363,10
VK 28.016468,944058748,28%1303,81
Aufklärungspanzer Panther7497,214258735,63%752,21
M2 Light Tank2198,222698656,98%1053,09
A-204134,491988552,94%423,17
T 55A 91517,286948558,82%1570,57
T-437870,405958461,90%1623,41
STB-1101628,364898339,76%1230,79
AMX 13 F3 AM6770,343778348,19%1167,87
T207811,665628253,66%1250,72
M26 Pershing81091,105768246,34%1360,66
LTG7815,005458257,32%1734,23
Churchill VII6762,855338056,25%1620,45
VK 30.02 (D)7768,244727953,16%1206,65
StuG III Ausf. G5557,123287746,75%1484,43
M5 Stuart473,522097553,33%159,50
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4118,432017541,33%212,13
Nashorn6894,204337455,41%1720,57
VK 30.02 (M)6788,106277352,05%1767,40
T-34-85M 6918,995956854,41%1714,84
Strv m/425475,483676753,73%1449,48
Valentine4271,993176750,75%1211,03
Matilda4492,834376358,73%1852,25
T376554,525766259,68%1593,63
Object 260 101740,435096144,26%1141,25
MT-256204,023045949,15%414,12
Tetrarch 2198,052565954,24%1104,52
WZ-1317476,504025844,83%767,96
Pz.Kpfw. III Ausf. E365,501195837,93%18,35
T-345448,793945756,14%1398,08
KV-137685,425545756,14%1194,55
AMX 50 10081171,934055641,07%1138,51
AMX 13 105 AM mle. 505378,312895556,36%792,96
Rheinmetall Panzerwagen10930,754625552,73%959,80
E 100101591,045545448,15%1155,36
Object 140101899,186255046,00%1437,50
T2 Light Tank 2186,144244965,31%1294,28
T1 Heavy Tank5666,575154757,45%1649,17
Covenanter4155,512364751,06%474,65
LT vz. 383227,982614454,55%1168,08
Type 3 Chi-Nu Kai 5496,113764454,55%1400,68
Light Mk. VIC 2141,522694445,45%820,90
M8A14236,982224348,84%502,55
Archer5435,023004348,84%980,93
P.43 ter7783,214204247,62%1051,37
Lorraine 39L AM3225,361524247,62%679,11
M40/M4381013,715054254,76%1047,79
TOG II* 6748,265294252,38%1383,84
FV215b 101986,246304156,10%1692,03
M22 Locust 3260,173464163,41%1368,65
SU-263320,701644042,50%823,58
Charioteer8769,054683953,85%721,98
T-463204,892053844,74%896,77
Pz.Sfl. IVb4450,763273844,74%1724,98
25TP KSUST II5425,353303754,05%1156,21
TKS z n.k.m. 20 mm 2193,172893672,22%1587,03
T-284320,142703551,43%1093,99
Excelsior 5330,203223554,29%630,22
Object 25791879,096353455,88%1840,15
Pz.Kpfw. 38 (t)3305,332643351,52%1407,07
Marder 38T4372,303733360,61%1052,64
BT-7 artillery 3241,302903357,58%1452,57
T2 Medium Tank2192,062413246,88%1001,78
Marder II3204,312163256,25%599,00
AMX 105 AM mle. 474385,942503250,00%1314,91
P.43 bis6610,584263158,06%1120,84
Type 98 Ke-Ni3299,844673158,06%1656,29
Type 5 Ke-Ho4360,394433148,39%1424,12
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4282,401953033,33%614,35
Leichttraktor168,301203046,67%174,44
14TP4234,582792653,85%974,25
FV3046299,352422642,31%275,53
43 M. Toldi III 3186,382482642,31%1009,61
Centurion Action X101695,525632556,00%1397,54
T404130,721402544,00%99,88
KV-48841,364292552,00%876,02
StuG III Ausf. B4278,723222552,00%743,53
BT-7396,171612450,00%304,34
Konštrukta T-34/1007664,174302454,17%947,13
T3 HMC2247,383302462,50%1317,79
Alecto4259,712182458,33%714,68
T14 5564,575772373,91%1484,52
Vickers Medium Mk. III3168,611562339,13%481,31
Type 91 Heavy3199,041622334,78%602,15
T71 CMCD7498,914642356,52%935,64
ST vz. 394284,552642231,82%948,80
M5A1 Stuart4165,001932240,91%409,24
Type 95 Heavy4335,363032245,45%1084,22
M10 Wolverine5515,273242245,45%1150,71
T56 GMC3114,901392147,62%178,18
Grille 15101932,434042133,33%1007,13
T1E6 2115,811502133,33%501,04
Hummel6507,302162035,00%503,11
Type 5 Heavy101898,607012075,00%1316,42
SU-54145,201412035,00%63,34
AMX 38317,451002050,00%69,23
Pz.Kpfw. VII102003,855102050,00%1275,63
BT-22177,002561947,37%918,23
Kranvagn101570,375051936,84%865,13
Renault FT 75 BS2150,391421861,11%937,70
Lago4456,284041855,56%1981,94
Type 97 Te-Ke 2137,781761838,89%605,17
M374392,562771877,78%1401,66
WZ-111 model 5A101857,226341850,00%1107,18
M3G FT3185,892921861,11%588,85
IS-M8601,784651844,44%411,55
M15/423323,532541747,06%1191,81
Sturmpanzer I Bison3107,00971752,94%224,46
Ikv 1035226,292231752,94%437,66
Panzerjäger I250,29821735,29%0,00
Strv m/40L3218,382821656,25%825,77
Ferdinand8897,813651643,75%710,84
P26/404280,932451546,67%762,32
Cruiser Mk. IV3196,402121546,67%611,05
T-804444,135141573,33%2281,84
Pudel 6807,575141450,00%1565,82
M41 HMC5449,072681450,00%587,30
SARL 424200,212591450,00%562,26
StuG IV 5460,292981457,14%1293,44
P.435252,772971369,23%704,20
Somua S353231,692461346,15%853,53
Object 277101717,464711338,46%936,53
10TP3123,581961241,67%295,88
M3 Lee4253,832141225,00%773,84
Sav m/434120,082021266,67%319,09
T-703195,422871266,67%914,35
Super Conqueror101701,678151258,33%1146,12
SU-182139,551401163,64%918,05
KV-371174,556421154,55%1611,98
Sherman III5430,553601145,45%1082,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4298,272841172,73%1116,29
T-28E with F-30 4579,094711163,64%1783,15
M4A1 Revalorisé 8883,275371145,45%843,00
Vickers Medium Mk. II2127,801481060,00%581,22
Hotchkiss H352126,701671040,00%444,49
M7 Priest3238,902411070,00%702,30
M2 Medium Tank3136,101531070,00%549,67
Pz.Kpfw. II Ausf. G3266,703841060,00%1472,07
D1270,11182977,78%382,00
Ikv 723210,22233944,44%525,94
T-262174,89163933,33%748,45
Valentine AT3219,89208966,67%817,34
Birch Gun4310,44205944,44%1108,62
Spähpanzer SP I C7744,89469944,44%1259,45
HWK 128436,89420977,78%635,59
AC 1 Sentinel 4318,00364955,56%1059,20
T7 Combat Car 2155,33321933,33%891,12
Universal Carrier 2-pdr2259,38176825,00%1122,46
T-29 3264,75277850,00%1016,74
Kolohousenka1168,86233757,14%1172,85
LT vz. 352175,71238757,14%965,68
Renault FT123,1489757,14%136,42
Type 97 Chi-Ha3471,43425757,14%2606,76
MS-1136,5798757,14%142,76
Cruiser Mk. II3311,43349742,86%1297,69
Renault FT AC2153,43105728,57%411,61
Pz.Kpfw. I268,57117728,57%144,05
T-602255,14313771,43%1735,66
Pvlvv fm/42276,33169666,67%325,66
L6/402164,20212540,00%728,39
Type 95 Ha-Go2251,60417560,00%1527,07
Type 89 I-Go/Chi-Ro2214,60245580,00%1273,90
SU-85B4209,002855100,00%540,56
L-60 2160,60303580,00%1148,39
MTLS-1G14 3263,40294560,00%1229,12
Strv m/382176,003434100,00%1088,65
Renault Otsu1157,00431475,00%1336,57
Stuart I-IV3180,50389475,00%838,61
Renault G15195,75188425,00%242,29
Churchill Gun Carrier6221,00127425,00%106,45
M4A3E2 Sherman Jumbo6984,25638475,00%2285,08
T-34 shielded 5436,25390475,00%1166,61
Pz.Kpfw. T 15 390,50175450,00%224,34
Vickers Medium Mk. I196,00141366,67%538,23
Fiat 30001127,33208333,33%571,29
4TP145,33132333,33%24,24
7TP2152,00303366,67%627,15
T1 HMC2144,3394333,33%513,37
Type 2597 Chi-Ha3164,33149333,33%402,55
AT-1296,67221366,67%358,13
AT 25687,3354430,00%2079,15
T-45 2269,33373366,67%1887,46
Pz.Kpfw. II Ausf. D 277,00411333,33%174,83
Strv fm/211152,00163250,00%817,58
Chi-Ni291,003582100,00%528,67
M22461,505032100,00%3679,09
Renault NC-31169,00141250,00%209,51
Vickers Mk. E Type B264,50121250,00%136,45
SU-76M378,50110250,00%80,01
T-26G FT2119,5010720,00%287,49
Bishop5277,0012220,00%307,67
M48A5 Patton101244,006651100,00%809,30
Renault R35249,003010,00%0,00
Valentine II 454,005961100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/09/2016
Gestopt: 01/10/2018
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/06/2013
Gestopt: 06/09/2016
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close