Kpt_Harcerz

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/07/2019

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4398819153575
Gemiddelde tier7,918,008,207,76
Overwinningen2373853,96%1263,16%8958,17%34159,30%
Verloren1975844,92%736,84%6240,52%22238,61%
Gelijkstand4921,12%00,00%21,31%122,09%
Gevechten overleefd1000922,75%736,84%5435,29%18932,87%
Tanks vernietigd408490,93271,422271,487921,38
Gedood / dood ratio1,202,252,292,05
Gezien705891,60392,052551,6712022,09
Schade toegebracht1.515,012.171,842.277,071.918,74
Veroveringspunten195270,4400,00560,372250,39
Verdedigingspunten171200,39160,84440,292180,38
Ervaring662,341.162,891.031,27977,24
WN71372,582038,751922,891886,84
WN81913,403239,833077,203096,10
Totaal
Gevechten43988
Gemiddelde tier7,91
Overwinningen2373853,96%
Verloren1975844,92%
Gelijkstand4921,12%
Gevechten overleefd1000922,75%
Tanks vernietigd408490,93
Gedood / dood ratio1,20
Gezien705891,60
Schade toegebracht1.515,01
Veroveringspunten195270,44
Verdedigingspunten171200,39
Ervaring662,34
WN71372,58
WN81913,40
Voorbije 24u
Gevechten19
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen1263,16%
Verloren736,84%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd736,84%
Tanks vernietigd271,42
Gedood / dood ratio2,25
Gezien392,05
Schade toegebracht2.171,84
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten160,84
Ervaring1.162,89
WN72038,75
WN83239,83
Voorbije 7 dagen
Gevechten153
Gemiddelde tier8,20
Overwinningen8958,17%
Verloren6240,52%
Gelijkstand21,31%
Gevechten overleefd5435,29%
Tanks vernietigd2271,48
Gedood / dood ratio2,29
Gezien2551,67
Schade toegebracht2.277,07
Veroveringspunten560,37
Verdedigingspunten440,29
Ervaring1.031,27
WN71922,89
WN83077,20
Voorbije 30 dagen
Gevechten575
Gemiddelde tier7,76
Overwinningen34159,30%
Verloren22238,61%
Gelijkstand122,09%
Gevechten overleefd18932,87%
Tanks vernietigd7921,38
Gedood / dood ratio2,05
Gezien12022,09
Schade toegebracht1.918,74
Veroveringspunten2250,39
Verdedigingspunten2180,38
Ervaring977,24
WN71886,84
WN83096,10
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20000
Overwinningen1155,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren945,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd630,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd231,1500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,640,000,000,00
Gezien150,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.583,750,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten582,9000,0000,0000,00
Ervaring623,350,000,000,00
Totaal
Gevechten20
Overwinningen1155,00%
Verloren945,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd630,00%
Tanks vernietigd231,15
Gedood / dood ratio1,64
Gezien150,75
Schade toegebracht1.583,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten582,90
Ervaring623,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand250,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien51,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht196,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring107,250,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand250,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien51,25
Schade toegebracht196,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring107,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen466,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren233,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd233,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien40,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht484,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring385,830,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen466,67%
Verloren233,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd233,33%
Tanks vernietigd20,33
Gedood / dood ratio0,50
Gezien40,67
Schade toegebracht484,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring385,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten585000
Overwinningen27446,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren31153,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16428,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2970,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien7321,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht776,940,000,000,00
Veroveringspunten4980,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten14812,5300,0000,0000,00
Ervaring504,580,000,000,00
Totaal
Gevechten585
Overwinningen27446,84%
Verloren31153,16%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd16428,03%
Tanks vernietigd2970,51
Gedood / dood ratio0,71
Gezien7321,25
Schade toegebracht776,94
Veroveringspunten4980,85
Verdedigingspunten14812,53
Ervaring504,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten565000
Overwinningen23541,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren31054,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand203,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14625,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3340,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien8201,4500,0000,0000,00
Schade toegebracht591,680,000,000,00
Veroveringspunten5641,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3440,6100,0000,0000,00
Ervaring374,530,000,000,00
Totaal
Gevechten565
Overwinningen23541,59%
Verloren31054,87%
Gelijkstand203,54%
Gevechten overleefd14625,84%
Tanks vernietigd3340,59
Gedood / dood ratio0,80
Gezien8201,45
Schade toegebracht591,68
Veroveringspunten5641,00
Verdedigingspunten3440,61
Ervaring374,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (276)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Object 430U102737,13764298156,39%2686,14
Panhard EBR 105101541,01734177354,54%2007,15
Heavy Tank No. VI 6630,12407167249,46%1031,06
Object 260 102913,81918165956,96%2749,74
112 81704,90861149056,98%2404,47
1108859,11458133549,89%890,36
SU-130PM 81974,84833132058,18%2332,73
Progetto M35 mod. 46 81781,71839128858,23%2400,61
T26E4 SuperPershing 81170,53683128053,05%1523,60
Löwe 81697,15827114158,55%2437,83
113102227,99762109850,82%2113,23
FV215b (183) 102512,51741106454,98%2059,93
T-34-856344,5930391348,74%499,19
E 50 Ausf. M102762,6788581656,13%2718,83
T-34-85M 61070,1369773457,22%2042,82
IS-38888,8244556443,62%870,36
WZ-120-1G FT 81781,5484953360,60%2157,62
Type 64 6709,6563650456,55%2072,48
60TP Lewandowskiego102831,0972347853,97%2520,54
KV-261229,9182646262,77%2633,54
WZ-111 model 1-491423,5860145647,59%1236,24
IS-7102628,3677445455,51%2704,11
Churchill III 5429,8644243851,60%906,55
AMX 13 909715,1149342851,17%988,65
Object 279 early 103519,55110842659,86%2595,09
leKpz M 41 90 mm GF 8908,3071942054,29%1960,85
LT-432 81027,2992941961,58%2306,03
TVP T 50/51102538,1280141748,68%2176,06
Super Conqueror102499,0577140650,99%2161,36
IS7542,0337237049,46%556,73
FV1066 Senlac 8901,2988934860,06%1999,65
ShPTK-TVP 100 82264,42110433565,97%2992,79
AMX 13 105101462,1851633448,80%1714,67
Pudel 6751,8060730355,45%1481,26
AMX 12 t6282,8733029052,76%641,22
Lorraine 155 mle. 507702,4234228450,35%811,80
T34 B 81898,7782426656,77%2753,39
Caernarvon Action X 81602,5777826457,20%2242,36
IS-27675,8140926346,01%734,61
VK 100.01 (P)81548,6170326352,85%2018,27
M22 Locust 3167,4525126254,20%623,00
T-34-3 81637,5785124957,43%2331,38
T-34599,8117323639,83%10,43
T 55A 91946,5478723556,17%2093,84
Maus102681,4291023461,54%2683,78
Hotchkiss H352207,1328322361,43%1189,50
AMX 13 757353,4839022346,19%526,46
Panhard EBR 9091077,1280021758,53%1893,07
WZ-111 model 5A102473,8883121553,49%2039,27
Type 586350,2131921047,62%512,23
Jagdpanther71030,6848120955,02%1446,56
59-166263,8531820952,15%605,56
Lorraine 155 mle. 518952,9559620052,00%974,14
FV215b 102008,4660719744,67%1605,24
UDES 0381530,7358818151,38%1912,96
E 7592152,0382817955,31%2261,64
IS-4102881,0598617858,43%2720,96
50TP prototyp 82208,43101217661,36%2925,79
Strv 103B102185,9567516758,08%1779,15
M446419,3829816753,29%584,68
50TP Tyszkiewicza91856,1683716349,69%1814,52
AMX 50 Foch (155) 102034,6355414852,03%1436,64
Object 43092421,09108314764,63%2942,70
Cromwell6405,5239414646,58%625,84
Type T-345288,6228314555,17%768,90
AMX ELC bis5323,3742814548,97%1085,17
Emil I82151,5491314257,04%2882,14
Emil II92948,91113914158,16%3092,61
Caernarvon81149,3678313851,45%1339,80
Conqueror91307,0874013151,15%1097,90
M41 HMC5359,0726012943,41%398,44
T-4481274,1685412853,13%2131,14
Strv S1 82081,1884612656,35%2550,38
AMX 50 10081958,8993212559,20%2571,11
AMX 13 F3 AM6532,9133312552,00%738,39
Bat.-Châtillon 155 5591178,4749912342,28%1023,21
M5A1 Stuart474,8618412250,00%98,21
Mäuschen92114,8882711963,03%2490,12
Ferdinand81201,2854811651,72%1201,70
WZ-1317617,4350011549,57%1212,00
IS-3A Peregrine 82397,66120511560,00%2716,29
VK 30.01 (H)5299,2830211448,25%454,26
Pz.Kpfw. II Luchs495,1917111339,82%72,95
AE Phase I 92249,2991511362,83%2428,51
KV-15270,3826911241,96%327,38
KV-137236,6832510847,22%167,32
VK 16.02 Leopard5129,2425010741,12%173,12
Object 25791934,2982110355,34%2148,12
Valentine AT4140,5518010149,50%298,22
Tiger (P)71024,4263010159,41%1463,96
StuG III Ausf. G5244,962189846,94%378,52
O-I6818,575079845,92%1399,99
Strv K 92482,029749861,22%2710,85
TS-5 81641,037169754,64%1863,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4127,381559639,58%67,92
Black Prince7736,476199646,88%837,21
T110E3102804,868939653,13%2277,04
Bat.-Châtillon 25 t102443,448839354,84%2172,64
T-34 shielded 5863,267709256,52%2862,03
Jagdpanzer IV6613,144369050,00%1067,33
T-28486,431368836,36%2,16
T-50511,001268749,43%94,48
53TP Markowskiego81379,596148652,33%1595,86
SU-10181418,897768457,14%1703,29
Panhard AMD 178B6390,743668452,38%998,19
BT-7 artillery 3218,942578448,81%736,55
Panhard AML Lynx 6x68734,636408254,88%1394,62
M127639,524157954,43%717,07
T-34-17833,185907753,25%1282,36
Valentine II 4375,264137758,44%1548,92
M3 Lee4131,991947550,67%301,45
Concept 1B 92719,7910607163,38%2570,83
Object 268 Version 4102304,567637054,29%1786,85
Crusader6193,912246940,58%294,38
Hotchkiss EBR7678,455806953,62%1751,35
Tiger II81090,946706753,73%1227,72
M374153,081546645,45%314,89
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61197,308226653,03%3442,16
IS-M81407,787746553,85%1732,62
Durchbruchswagen 24113,692086457,81%231,71
StuG IV 5405,413106450,00%928,30
T-1091760,578666360,32%2033,93
Churchill VII6644,086296256,45%1138,15
T1 Cunningham197,202016139,34%374,58
45TP Habicha71373,586336045,00%2114,75
Object 70591846,688306050,00%1729,85
Strv m/42-57 Alt A.2 61223,197965950,85%2781,83
Ikv 1035280,703415756,14%624,80
T-437853,796305757,89%1460,66
T92 HMC101520,666435651,79%1174,90
AMX 50 12092482,969525561,82%2699,00
T-50-2 6468,054435549,09%1225,83
T-46339,111045446,30%57,92
Covenanter5105,701735343,40%171,27
IS-5 (Object 730) 81742,606555356,60%2188,87
Prototipo Standard B92312,928555145,10%2524,35
Kranvagn103169,049875054,00%2744,56
AMX 404112,862364942,86%278,96
M40/M4381105,795814862,50%1201,75
Light Mk. VIC 2103,621784755,32%467,82
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4517,785204555,56%1634,49
Bat.-Châtillon 25 t AP91868,368274447,73%2121,76
Matilda4257,362374245,24%568,22
O-I Experimental5753,004814257,14%1586,30
VK 30.01 (P)6598,334714250,00%955,47
O-Ni71285,417154143,90%1681,65
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3167,882304052,50%354,62
M4A1 Sherman5253,312923956,41%560,27
Type 1 Chi-He4125,211703850,00%241,20
T-45 2142,632143844,74%560,74
Char Futur 4 92152,168193863,16%2135,01
Progetto M40 mod. 65102711,958613762,16%2710,86
E 100103018,1410023759,46%3059,67
Pz.Sfl. IVb4147,091633548,57%261,55
T1 Heavy Tank5255,972553342,42%302,34
Wespe376,721073246,88%95,01
Marder II353,811063246,88%44,62
VK 45.02 (P) Ausf. A81651,749553158,06%2124,23
Object 705A102534,136923141,94%2014,46
WZ-114 92171,168953154,84%2259,54
Pz.Kpfw. II2102,871593040,00%232,94
Ikv 65 Alt II6578,574163070,00%992,68
T95E2 81302,477673060,00%1801,61
Ikv 90 Typ B7835,725272944,83%1071,08
SU-100M171291,037612972,41%2151,59
Object 26391808,107852951,72%1564,61
Excelsior 5713,075672867,86%2028,98
FV4202 81311,258522853,57%1666,33
M7 Priest384,631222751,85%169,08
Semovente M415962,786252751,85%2798,97
VK 45.02 (P) Ausf. B91514,967702748,15%1422,55
TOG II* 61183,938442770,37%2506,74
MTLS-1G14 3351,733742646,15%1502,73
M56 Scorpion 7954,326452552,00%1322,92
Type 2597 Chi-Ha367,671172433,33%1,33
T675343,043592334,78%492,17
121B 103382,2611702378,26%3068,01
T28 Concept 71009,825592254,55%1431,89
Sav m/434218,193572161,90%621,92
T-28E with F-30 4793,057402185,71%2995,83
Type 97 Chi-Ha3104,101542035,00%102,51
Type 95 Heavy4105,951442035,00%79,96
T-62A102133,807852060,00%1906,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4124,101492030,00%126,74
ELC EVEN 90 8732,357682065,00%1562,67
Pz.Kpfw. VII102694,218721968,42%2617,52
SU-1006504,944321833,33%701,07
60G FT5377,502961850,00%680,61
Alecto471,391531838,89%1,09
Vickers Medium Mk. III335,591221758,82%163,82
AMX 38373,472001770,59%305,96
T3 HMC251,24961729,41%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)221,94671741,18%16,36
Tiger I71363,507351637,50%1738,30
LT vz. 38365,751601668,75%264,10
VK 28.01678,882161650,00%121,64
Pz.Kpfw. I Ausf. C374,252121656,25%226,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5458,754551656,25%1267,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8303,812741637,50%43,13
SU-855460,674291560,00%1131,68
Panzerjäger I232,73651533,33%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E358,471481560,00%171,32
King Tiger (Captured) 71700,8012651586,67%2744,91
M3 Stuart389,071751464,29%331,07
Vickers Mk. E Type B234,07791442,86%17,54
M5 Stuart489,361681435,71%113,41
WZ-131G FT6416,003001435,71%432,71
Bat.-Châtillon 12 t8882,506811464,29%1971,87
Vickers Medium Mk. I1112,151691361,54%564,84
Strv m/40L395,772331346,15%121,90
B14172,001651330,77%271,31
Sexton II3108,461261346,15%257,57
T-26210,85851376,92%261,00
Comet7828,157231353,85%1476,90
SU-76M495,001391361,54%220,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2152,172471250,00%755,17
Cruiser Mk. IV473,831141233,33%2,43
Pz.Kpfw. I234,751241233,33%1,93
T-29 3311,252771275,00%1114,67
Sexton I 3278,082851258,33%1027,11
T-602343,553861154,55%1941,36
D2366,301961040,00%2,55
SU-85B4133,302351050,00%153,92
Universal Carrier 2-pdr234,40951070,00%247,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3167,202201040,00%393,14
Kanonenjagdpanzer 105 82008,709131050,00%2114,30
Renault NC-311194,56197933,33%845,78
Pz.Kpfw. 38 (t)315,0093933,33%0,00
M2 Medium Tank377,22179966,67%260,94
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,0094944,44%33,77
43 M. Toldi III 349,00104933,33%0,00
Kolohousenka1182,75262862,50%924,87
L-60 2118,00246850,00%536,67
Vickers Medium Mk. II239,0094757,14%150,78
Pz.Kpfw. 35 (t)265,1488728,57%75,97
T-34-28939,86628771,43%1183,23
D1244,8668728,57%0,00
T1 HMC20,0070742,86%39,05
40TP Habicha6566,86309728,57%890,31
SU-18229,8651728,57%0,00
T-70376,00121728,57%23,83
LT vz. 35266,67168683,33%325,42
WZ-1328343,00390650,00%386,11
AC 1 Sentinel 4265,50341683,33%1027,10
MS-11257,40282580,00%1684,69
SU-14-28539,40333520,00%254,22
AT-1273,80109540,00%39,11
T2 Medium Tank254,20135580,00%272,02
Waffenträger auf E 100103099,40875560,00%2770,29
Matilda IV 5392,40397560,00%920,13
Super Hellcat 7887,80476520,00%1241,05
Renault FT1108,501304100,00%649,18
ST vz. 39467,25199450,00%92,31
Lago472,25277475,00%264,10
Churchill I5288,25389450,00%445,16
Leichttraktor1257,253604100,00%1791,19
Type 89 I-Go/Chi-Ro264,75138475,00%294,20
T56 GMC315,5083450,00%76,41
Cruiser Mk. III356,25107450,00%94,92
Somua SAu 40454,50165475,00%261,00
Object 277103729,001122450,00%4379,87
Ikv 72367,67186366,67%246,25
SU-2632,0069333,33%0,00
Renault UE 57332,00150366,67%219,81
Loyd Gun Carriage212,0084366,67%233,93
Primo Victoria 82191,671328366,67%4148,15
AMX M4 mle. 49 81523,67582333,33%1668,13
Renault Otsu1243,503282100,00%1527,04
Type 91 Heavy361,00107250,00%106,60
KV-1S6127,00188250,00%89,92
Chi-Ni289,004121100,00%442,65
Renault FT 75 BS20,001001100,00%261,00
Cruiser Mk. I1430,0021210,00%2948,80
Birch Gun477,002661100,00%261,00
IS-2 shielded 72028,009631100,00%3925,84
M4A1 Revalorisé 8802,005931100,00%819,23

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2018
Gestopt: 07/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/06/2016
Gestopt: 01/10/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/11/2015
Gestopt: 02/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/08/2015
Gestopt: 22/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/08/2015
Gestopt: 25/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/01/2016
Gestopt: 12/06/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 08/12/2017
Gestopt: 05/02/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/10/2016
Gestopt: 06/12/2017