Lucinka1989

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/12/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten306600042
Gemiddelde tier7,210,000,007,67
Overwinningen1648853,78%00,00%00,00%2661,90%
Verloren1384645,16%00,00%00,00%1535,71%
Gelijkstand3261,06%00,00%00,00%12,38%
Gevechten overleefd987132,20%00,00%00,00%1945,24%
Tanks vernietigd296220,9700,0000,00300,71
Gedood / dood ratio1,420,000,001,30
Gezien255040,8300,0000,00340,81
Schade toegebracht1.282,060,000,001.503,81
Veroveringspunten475121,5500,0000,00390,93
Verdedigingspunten215870,7000,0000,0040,10
Ervaring683,550,000,00855,50
WN71311,790,000,001258,44
WN81731,340,000,001893,30
Totaal
Gevechten30660
Gemiddelde tier7,21
Overwinningen1648853,78%
Verloren1384645,16%
Gelijkstand3261,06%
Gevechten overleefd987132,20%
Tanks vernietigd296220,97
Gedood / dood ratio1,42
Gezien255040,83
Schade toegebracht1.282,06
Veroveringspunten475121,55
Verdedigingspunten215870,70
Ervaring683,55
WN71311,79
WN81731,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten42
Gemiddelde tier7,67
Overwinningen2661,90%
Verloren1535,71%
Gelijkstand12,38%
Gevechten overleefd1945,24%
Tanks vernietigd300,71
Gedood / dood ratio1,30
Gezien340,81
Schade toegebracht1.503,81
Veroveringspunten390,93
Verdedigingspunten40,10
Ervaring855,50
WN71258,44
WN81893,30
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten41100134
Overwinningen22955,72%00,00%00,00%6548,51%
Verloren16941,12%00,00%00,00%6548,51%
Gelijkstand133,16%00,00%00,00%42,99%
Gevechten overleefd16840,88%00,00%00,00%5037,31%
Tanks vernietigd2690,6500,0000,00960,72
Gedood / dood ratio1,110,000,001,14
Gezien2100,5100,0000,00540,40
Schade toegebracht1.713,830,000,001.760,65
Veroveringspunten4491,0900,0000,001130,84
Verdedigingspunten2810,6800,0000,00490,37
Ervaring810,660,000,00754,98
Totaal
Gevechten411
Overwinningen22955,72%
Verloren16941,12%
Gelijkstand133,16%
Gevechten overleefd16840,88%
Tanks vernietigd2690,65
Gedood / dood ratio1,11
Gezien2100,51
Schade toegebracht1.713,83
Veroveringspunten4491,09
Verdedigingspunten2810,68
Ervaring810,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten134
Overwinningen6548,51%
Verloren6548,51%
Gelijkstand42,99%
Gevechten overleefd5037,31%
Tanks vernietigd960,72
Gedood / dood ratio1,14
Gezien540,40
Schade toegebracht1.760,65
Veroveringspunten1130,84
Verdedigingspunten490,37
Ervaring754,98

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten345000
Overwinningen18353,04%00,00%00,00%00,00%
Verloren14642,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand164,64%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14241,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2120,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien2270,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.010,600,000,000,00
Veroveringspunten6841,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten6681,9400,0000,0000,00
Ervaring682,300,000,000,00
Totaal
Gevechten345
Overwinningen18353,04%
Verloren14642,32%
Gelijkstand164,64%
Gevechten overleefd14241,16%
Tanks vernietigd2120,61
Gedood / dood ratio1,04
Gezien2270,66
Schade toegebracht1.010,60
Veroveringspunten6841,98
Verdedigingspunten6681,94
Ervaring682,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten196000
Overwinningen11558,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren6935,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand126,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7136,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1080,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien1410,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht544,550,000,000,00
Veroveringspunten1010,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten4372,2300,0000,0000,00
Ervaring535,910,000,000,00
Totaal
Gevechten196
Overwinningen11558,67%
Verloren6935,20%
Gelijkstand126,12%
Gevechten overleefd7136,22%
Tanks vernietigd1080,55
Gedood / dood ratio0,86
Gezien1410,72
Schade toegebracht544,55
Veroveringspunten1010,52
Verdedigingspunten4372,23
Ervaring535,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten85000
Overwinningen3642,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren4957,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2124,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien570,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht381,480,000,000,00
Veroveringspunten380,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten961,1300,0000,0000,00
Ervaring361,400,000,000,00
Totaal
Gevechten85
Overwinningen3642,35%
Verloren4957,65%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2124,71%
Tanks vernietigd350,41
Gedood / dood ratio0,55
Gezien570,67
Schade toegebracht381,48
Veroveringspunten380,45
Verdedigingspunten961,13
Ervaring361,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1089000
Overwinningen57752,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren48344,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand292,66%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39336,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4780,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien7750,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht705,120,000,000,00
Veroveringspunten30582,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten25132,3100,0000,0000,00
Ervaring541,620,000,000,00
Totaal
Gevechten1089
Overwinningen57752,98%
Verloren48344,35%
Gelijkstand292,66%
Gevechten overleefd39336,09%
Tanks vernietigd4780,44
Gedood / dood ratio0,69
Gezien7750,71
Schade toegebracht705,12
Veroveringspunten30582,81
Verdedigingspunten25132,31
Ervaring541,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten202390045
Overwinningen1194159,00%00,00%00,00%2453,33%
Verloren812940,17%00,00%00,00%2146,67%
Gelijkstand1690,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd719435,55%00,00%00,00%1431,11%
Tanks vernietigd127310,6300,0000,00150,33
Gedood / dood ratio0,980,000,000,48
Gezien175280,8700,0000,00300,67
Schade toegebracht769,220,000,00772,87
Veroveringspunten276401,3700,0000,0090,20
Verdedigingspunten202241,0000,0000,00701,56
Ervaring616,010,000,00591,38
Totaal
Gevechten20239
Overwinningen1194159,00%
Verloren812940,17%
Gelijkstand1690,84%
Gevechten overleefd719435,55%
Tanks vernietigd127310,63
Gedood / dood ratio0,98
Gezien175280,87
Schade toegebracht769,22
Veroveringspunten276401,37
Verdedigingspunten202241,00
Ervaring616,01
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten45
Overwinningen2453,33%
Verloren2146,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1431,11%
Tanks vernietigd150,33
Gedood / dood ratio0,48
Gezien300,67
Schade toegebracht772,87
Veroveringspunten90,20
Verdedigingspunten701,56
Ervaring591,38

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35070023
Overwinningen176950,44%00,00%00,00%1356,52%
Verloren170748,67%00,00%00,00%1043,48%
Gelijkstand310,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd114132,53%00,00%00,00%417,39%
Tanks vernietigd22220,6300,0000,0090,39
Gedood / dood ratio0,940,000,000,47
Gezien19480,5600,0000,00150,65
Schade toegebracht1.737,360,000,001.714,70
Veroveringspunten23490,6700,0000,00281,22
Verdedigingspunten38361,0900,0000,0060,26
Ervaring726,770,000,00711,17
Totaal
Gevechten3507
Overwinningen176950,44%
Verloren170748,67%
Gelijkstand310,88%
Gevechten overleefd114132,53%
Tanks vernietigd22220,63
Gedood / dood ratio0,94
Gezien19480,56
Schade toegebracht1.737,36
Veroveringspunten23490,67
Verdedigingspunten38361,09
Ervaring726,77
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten23
Overwinningen1356,52%
Verloren1043,48%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd417,39%
Tanks vernietigd90,39
Gedood / dood ratio0,47
Gezien150,65
Schade toegebracht1.714,70
Veroveringspunten281,22
Verdedigingspunten60,26
Ervaring711,17
Anzeigen

Tanks (254)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Tiger I71279,95802225754,85%1897,61
M18 Hellcat6650,00398110253,63%1151,25
Jagdpanther II81089,30546106347,70%1037,68
E 5092585,18105585362,84%3223,80
IS-381364,7879759354,64%1604,52
Comet71241,4386458061,90%2409,14
T-1091199,3868645748,36%963,92
Jagdpanther7700,2142745453,30%859,91
T34 81061,9364043844,75%1076,16
T3091763,0476343250,93%1549,92
Centurion Mk. 7/191965,3386940554,07%2071,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4218,0619340444,80%407,47
Conqueror92267,5094537859,26%2501,02
T-5492277,78102036359,23%3007,01
Jagdpanzer IV6390,8228034743,52%488,46
T28 Prototype81007,2660534550,72%954,15
Rhm.-Borsig Waffenträger81464,6170434451,45%1431,93
Jagdtiger91118,9457532744,95%703,66
Centurion Action X102301,0282532256,52%2241,69
VK 45.02 (P) Ausf. B92232,8795731758,68%2585,29
Jagdpanzer E 100102393,0273531750,79%1822,93
Panther II81237,4177131157,88%1714,20
StuG III Ausf. G5310,7224330845,13%510,51
VK 30.01 (H)5477,5946230848,70%877,59
Caernarvon81156,0173930753,42%1284,73
M46 Patton92753,91108529559,66%3508,08
E 50 Ausf. M102553,2387329557,63%2472,55
Panther71068,3572529152,58%1805,50
Leopard Prototyp A92850,57109127961,29%3626,92
VK 45.02 (P) Ausf. A81379,1975626348,29%1679,53
IS7720,2852926152,11%887,38
KV-856564,7741726149,81%838,36
T-4481232,5279925057,60%1943,45
Tiger II81156,9770024951,00%1333,24
SU-1006642,0052824858,87%1140,69
M10391833,4079824750,61%1805,44
T4991515,9192524556,33%2733,82
Centurion Mk. I81235,0774722752,86%1634,45
ST-I92423,72102022359,64%2738,21
ISU-15281418,5070121753,00%1447,80
M10 Wolverine5365,9527021654,63%739,17
E 7591730,6379121649,07%1631,75
M26 Pershing81610,7689421559,53%2378,15
T25/27540,4144621550,70%616,45
Sturer Emil7662,6745920541,46%719,42
Waffenträger auf Pz. IV91947,6276020253,47%1728,88
T376895,8385720256,93%3358,41
VK 30.02 (M)6971,8577619657,14%2274,91
Object 907 102862,32100519562,05%2589,99
IS-7101853,3876618656,99%1535,81
KV-15373,0038118448,91%680,59
S-517944,9056918152,49%1091,34
VK 36.01 (H)6684,6258718050,00%1141,51
KV-481310,7577018055,00%1569,09
WZ-111 model 1-492724,48108017263,95%3346,43
Churchill VII6547,1752417250,00%849,17
AMX 13 9091841,30101717161,99%3461,48
Black Prince7771,2960217041,18%864,25
Škoda T 5093142,49112716756,89%3526,38
T-4371029,8577116260,49%1871,29
Covenanter4149,8829615952,20%473,14
VK 30.01 (P)6816,2864015355,56%1814,54
Grille 15102777,9578714957,05%2440,95
FV215b 103236,10100814763,95%3336,12
Marder II3200,9621114657,53%565,08
T25 AT7833,2657214453,47%1026,51
SU-1527843,9262614358,74%1169,63
VK 30.01 (D)6929,8373814353,85%2026,31
SU-100M17764,7853414245,07%851,91
T2881041,2562913852,17%954,92
KV-137968,2473713658,82%1639,97
M36 Jackson6488,0838713548,89%691,28
VK 30.02 (D)71169,9377813450,75%2060,84
T2971521,5299512866,41%2333,60
AMX 13 7571373,10107912663,49%3720,34
T9592483,3099212567,20%2553,35
T110E5102756,3292012157,85%2726,74
SU-855358,3635312048,33%721,34
AT 86576,9951512054,17%974,63
T-1506537,7653811952,10%822,75
Valentine4208,2531511852,54%791,84
Durchbruchswagen 24111,6117611742,74%102,30
Nashorn6574,2142911643,97%819,52
AMX 50 12092670,91101911555,65%3041,47
Pz.Sfl. IVc5460,3039011156,76%1079,23
Bat.-Châtillon 25 t AP92424,63104711060,91%3268,49
Churchill I5487,9650110855,56%988,11
AMX M4 mle. 457977,4564810648,11%1276,94
T110E4102374,7675410451,92%1803,16
O-Ho81429,3282410356,31%1611,22
Maus103297,07101810349,51%3166,87
AMX 105 AM mle. 474267,1628110246,08%786,53
Indien-Panzer81425,4681910054,00%2182,31
Tiger (P)71303,027859949,49%1927,70
KV-26766,106159856,12%1262,28
T54E193377,9212679569,47%4493,90
LTTB81234,819819366,67%2955,32
KV-37825,826929263,04%1092,66
T-54 ltwt.91376,429199261,96%2406,37
Alecto4145,191869055,56%284,34
T1 Heavy Tank5715,226568854,55%1779,15
Tortoise92745,5611248868,18%2937,31
M4 Sherman5603,146058655,81%1853,37
T404193,062118647,67%292,96
M24 Chaffee5658,456638645,35%2670,48
AMX 13 105 AM mle. 505319,013458451,19%546,69
T3281794,4610228469,05%2421,80
M41 Walker Bulldog81290,369988360,24%3007,57
ARL 446865,806498250,00%1711,34
M48A5 Patton102934,738478146,91%2741,18
AT 771201,767437951,90%1591,78
Pz.Kpfw. II Ausf. G3101,391957648,68%248,95
T-284166,542157145,07%335,73
BDR G1 B5706,016367154,93%1771,01
Object 252U Defender 81969,4510037156,34%2388,32
AMX 13 F3 AM6830,905786953,62%1348,46
T-463104,751186836,76%233,51
Cromwell B 61064,508516861,76%2171,03
Konštrukta T-34/10071565,5810086758,21%3135,81
Object 140102908,239846659,09%2993,28
E 100102859,978636456,25%2534,97
AMX Chasseur de chars 81680,929786451,56%2833,44
AT 1581594,517906344,44%1665,62
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,721906157,38%154,99
Pz.Kpfw. III/IV5615,605806056,67%2064,88
T1 Cunningham181,812475843,10%286,66
Löwe 81628,219585860,34%2245,69
Crusader5227,823545750,88%500,71
O-Ni71262,518345757,89%1792,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5536,125535756,14%1547,81
T2071329,848845667,86%2356,39
T3 HMC2122,001555644,64%324,75
AT 25459,044775655,36%1093,88
TVP VTU Koncept81513,788165545,45%2019,93
O-I61036,437025350,94%1868,38
SU-85B4412,644205349,06%1052,31
Pz.Kpfw. II283,021644944,90%224,84
Type 64 61476,0410454858,33%6569,38
11081980,3210034757,45%2529,13
Matilda IV 5248,942814757,45%516,88
Valentine AT3115,851384645,65%171,59
Marder 38T4294,152524650,00%637,14
B14325,023874553,33%1062,44
VK 20.01 (D)482,801454544,44%37,59
M3 Lee4307,523864452,27%1042,90
TVP T 50/51103142,799194348,84%3156,53
Type T-345776,297944269,05%2954,33
T56 GMC390,121524245,24%74,38
Cromwell6725,176294156,10%1392,72
WZ-13171417,889634156,10%3514,85
IS-271538,789924170,73%2545,82
T675544,615874156,10%1411,62
M4A1 Revalorisé 82173,5611854163,41%3294,54
FCM 50 t 82215,3212744173,17%3506,68
Vickers Medium Mk. II264,38964055,00%182,93
Matilda4102,721663943,59%52,47
AMX 12 t61115,138673956,41%3368,23
T57 Heavy Tank103103,009103956,41%2385,15
121B 103808,3311623969,23%4377,76
SU-76M3216,223083650,00%609,14
Cruiser Mk. III2104,941623647,22%333,68
T2 Medium Tank2106,061313458,82%457,09
AMX 50 10082229,249973345,45%2993,25
Type 2597 Chi-Ha3208,213523357,58%843,73
O-I Experimental5645,706523357,58%1203,98
M8A14234,972953231,25%432,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3159,291643161,29%552,08
M4461017,396383138,71%1810,96
Cruiser Mk. IV358,371543050,00%82,80
Primo Victoria 81813,009733050,00%2550,11
Vickers Medium Mk. III3100,451462944,83%183,64
Pz.Kpfw. II Luchs484,933012944,83%71,84
Somua SAu 404204,003142951,72%464,27
FCM 36 Pak 40 3210,822172842,86%422,33
Leichttraktor151,701332759,26%178,09
M5A1 Stuart4108,773352650,00%244,25
BT-7375,281282552,00%204,28
A-20462,601492544,00%38,14
Lorraine 39L AM3114,212142458,33%309,53
SU-10181286,718362470,83%1613,35
T 55A 92032,969402454,17%2148,31
Renault UE 57392,521732347,83%102,35
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4141,623242138,10%283,15
S35 CA5412,624352157,14%794,67
Vickers Medium Mk. I132,25752040,00%0,25
T25 Pilot Number 1 81909,5511792055,00%3583,02
T-34-171193,377311936,84%1913,62
Sturmpanzer II4247,532781952,63%761,37
M5 Stuart4252,745011968,42%1239,11
Cruiser Mk. I2106,891891947,37%346,33
Object 70492089,328791968,42%1828,97
Universal Carrier 2-pdr2126,372431952,63%439,31
Sexton II393,441421866,67%390,67
M2 Medium Tank386,171641850,00%172,42
VK 16.02 Leopard5239,224221855,56%658,15
WZ-111 model 5A103141,678801850,00%2243,71
D1262,00871723,53%67,77
Bat.-Châtillon 25 t102298,658211747,06%2054,83
AMX ELC bis5910,127461747,06%4113,94
MT-256844,006671735,29%2785,42
M66849,137311668,75%1705,10
Loyd Gun Carriage261,63791631,25%138,55
AT-1296,50791421,43%149,58
Pz.Kpfw. I Ausf. C342,291581450,00%86,89
T2 Light Tank 2200,004881471,43%1306,93
FV4202 81429,579141464,29%2050,03
Renault FT146,54781346,15%56,53
Panzerjäger I2106,621811330,77%211,16
T-3451089,839241250,00%4329,78
Object 25792246,429911266,67%2495,73
D23222,913111145,45%790,24
Chi-Ni280,45911127,27%180,44
Renault FT 75 BS217,821171172,73%261,28
BT-2258,09851136,36%43,77
Hotchkiss H35285,271381154,55%300,28
Type 586912,827871163,64%2166,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4187,103671060,00%621,88
IS-4102333,007631040,00%1673,64
G.Pz. Mk. VI (e)222,40791040,00%4,26
TOG II* 6698,105601040,00%970,65
M3 Stuart3191,44298944,44%702,65
Pz.Kpfw. 35 (t)2116,78150944,44%413,88
Škoda T 2561576,441386977,78%5504,22
Renault FT AC298,56137966,67%357,82
Pz.Kpfw. I278,44162955,56%326,58
T110E3102821,78724933,33%2070,64
Vickers Mk. E Type B2122,00252862,50%587,58
T-262119,57149757,14%529,00
T-62A103582,141077757,14%3632,52
Leopard 1101613,57555742,86%956,11
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6801,00546742,86%1399,43
LT vz. 383171,83292666,67%773,12
MS-1160,67113650,00%164,20
Dicker Max 6893,33469633,33%1272,05
Kolohousenka1115,403455100,00%745,60
Renault Otsu167,00103520,00%168,54
Renault NC-31195,40105560,00%456,44
M2 Light Tank2143,20225540,00%505,27
AMX 50 B104898,801071560,00%5687,52
Pz.Kpfw. VII103197,20827540,00%2316,69
IS-5 (Object 730) 81970,60891540,00%2178,68
StuG IV 5468,75408450,00%1009,01
Type 95 Ha-Go295,33158366,67%507,16
Sturmpanzer I Bison360,00174333,33%0,00
Škoda T 40 6487,33419333,33%546,99
T28 Concept 7849,33725366,67%1032,86
T-34-85M 6744,50782250,00%1257,11
M4A3E8 Thunderbolt VII 61628,001054250,00%4574,52
BT-7 artillery 3313,5024320,00%1404,10
LT vz. 352283,006651100,00%1993,29
113103939,009021100,00%4784,81
Light Mk. VIC 221,001131100,00%261,00
LTP 342,002041100,00%261,00
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81226,0054010,00%1509,83

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/12/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/12/2017
Gestopt: 11/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/06/2017
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/01/2017
Gestopt: 28/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/10/2016
Gestopt: 17/01/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/10/2016
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/05/2016
Gestopt: 04/10/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/07/2014
Gestopt: 04/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/01/2014
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close