Lucinka1989

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33514000
Gemiddelde tier7,170,000,000,00
Overwinningen1816454,20%00,00%00,00%00,00%
Verloren1498044,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3701,10%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1090632,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd335751,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,490,000,000,00
Gezien289780,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.301,430,000,000,00
Veroveringspunten500561,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten235140,7000,0000,0000,00
Ervaring704,730,000,000,00
WN71352,450,000,000,00
WN81817,900,000,000,00
Totaal
Gevechten33514
Gemiddelde tier7,17
Overwinningen1816454,20%
Verloren1498044,70%
Gelijkstand3701,10%
Gevechten overleefd1090632,54%
Tanks vernietigd335751,00
Gedood / dood ratio1,49
Gezien289780,86
Schade toegebracht1.301,43
Veroveringspunten500561,49
Verdedigingspunten235140,70
Ervaring704,73
WN71352,45
WN81817,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten778000
Overwinningen43055,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren33142,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand172,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd30439,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5140,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien3910,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.620,480,000,000,00
Veroveringspunten7550,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten6910,8900,0000,0000,00
Ervaring795,560,000,000,00
Totaal
Gevechten778
Overwinningen43055,27%
Verloren33142,54%
Gelijkstand172,19%
Gevechten overleefd30439,07%
Tanks vernietigd5140,66
Gedood / dood ratio1,08
Gezien3910,50
Schade toegebracht1.620,48
Veroveringspunten7550,97
Verdedigingspunten6910,89
Ervaring795,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten376000
Overwinningen20153,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren15741,76%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand184,79%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd15440,96%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2290,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,030,000,000,00
Gezien2470,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.015,130,000,000,00
Veroveringspunten7451,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten7612,0200,0000,0000,00
Ervaring688,560,000,000,00
Totaal
Gevechten376
Overwinningen20153,46%
Verloren15741,76%
Gelijkstand184,79%
Gevechten overleefd15440,96%
Tanks vernietigd2290,61
Gedood / dood ratio1,03
Gezien2470,66
Schade toegebracht1.015,13
Veroveringspunten7451,98
Verdedigingspunten7612,02
Ervaring688,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten196000
Overwinningen11558,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren6935,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand126,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7136,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1080,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien1410,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht544,550,000,000,00
Veroveringspunten1010,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten4372,2300,0000,0000,00
Ervaring535,910,000,000,00
Totaal
Gevechten196
Overwinningen11558,67%
Verloren6935,20%
Gelijkstand126,12%
Gevechten overleefd7136,22%
Tanks vernietigd1080,55
Gedood / dood ratio0,86
Gezien1410,72
Schade toegebracht544,55
Veroveringspunten1010,52
Verdedigingspunten4372,23
Ervaring535,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten85000
Overwinningen3642,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren4957,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2124,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien570,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht381,480,000,000,00
Veroveringspunten380,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten961,1300,0000,0000,00
Ervaring361,400,000,000,00
Totaal
Gevechten85
Overwinningen3642,35%
Verloren4957,65%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2124,71%
Tanks vernietigd350,41
Gedood / dood ratio0,55
Gezien570,67
Schade toegebracht381,48
Veroveringspunten380,45
Verdedigingspunten961,13
Ervaring361,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1089000
Overwinningen57752,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren48344,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand292,66%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39336,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4780,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien7750,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht705,120,000,000,00
Veroveringspunten30582,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten25132,3100,0000,0000,00
Ervaring541,620,000,000,00
Totaal
Gevechten1089
Overwinningen57752,98%
Verloren48344,35%
Gelijkstand292,66%
Gevechten overleefd39336,09%
Tanks vernietigd4780,44
Gedood / dood ratio0,69
Gezien7750,71
Schade toegebracht705,12
Veroveringspunten30582,81
Verdedigingspunten25132,31
Ervaring541,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22269000
Overwinningen1295158,16%00,00%00,00%00,00%
Verloren911240,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2060,93%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd779334,99%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd138330,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,960,000,000,00
Gezien192990,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht782,720,000,000,00
Veroveringspunten299591,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten227991,0200,0000,0000,00
Ervaring613,380,000,000,00
Totaal
Gevechten22269
Overwinningen1295158,16%
Verloren911240,92%
Gelijkstand2060,93%
Gevechten overleefd779334,99%
Tanks vernietigd138330,62
Gedood / dood ratio0,96
Gezien192990,87
Schade toegebracht782,72
Veroveringspunten299591,35
Verdedigingspunten227991,02
Ervaring613,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6376000
Overwinningen302447,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren330351,80%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand490,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd192230,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd39790,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien33910,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.696,220,000,000,00
Veroveringspunten36470,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten66061,0400,0000,0000,00
Ervaring680,460,000,000,00
Totaal
Gevechten6376
Overwinningen302447,43%
Verloren330351,80%
Gelijkstand490,77%
Gevechten overleefd192230,14%
Tanks vernietigd39790,62
Gedood / dood ratio0,89
Gezien33910,53
Schade toegebracht1.696,22
Veroveringspunten36470,57
Verdedigingspunten66061,04
Ervaring680,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (321)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Tiger I71279,94803226254,91%1899,81
M18 Hellcat6650,00398110253,63%1145,52
Jagdpanther II81089,30546106347,70%1061,12
E 5092573,61105286762,86%3212,96
Comet71243,5686763561,73%2426,75
IS-381364,7879759354,64%1614,11
T-1091244,7170447849,58%1053,44
Jagdpanther7700,2142745453,30%864,72
T34 81061,9364043844,75%1084,40
T3091763,0476343250,93%1567,05
Centurion Mk. 7/191975,2687540954,52%2125,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4218,0619340444,80%385,25
Conqueror92267,5094537859,26%2525,61
T-5492277,78102036359,23%3039,72
VK 30.01 (H)5568,8750535150,14%1123,63
Jagdpanzer IV6390,8228034743,52%486,90
Rhm.-Borsig Waffenträger81475,3770734651,16%1495,70
T28 Prototype81007,2660534550,72%966,30
Centurion Action X102332,1583133056,97%2328,47
Jagdtiger91118,9457532744,95%716,37
M46 Patton92756,12108432659,20%3562,50
Jagdpanzer E 100102403,8173432650,31%1866,63
VK 45.02 (P) Ausf. B92232,8795731758,68%2607,21
Panther II81237,4177131157,88%1716,86
StuG III Ausf. G5310,7224330845,13%509,82
Caernarvon81156,0173930753,42%1263,31
E 50 Ausf. M102553,2387329557,63%2520,38
Panther71068,3572529152,58%1813,25
Leopard Prototyp A92850,57109127961,29%3365,96
VK 45.02 (P) Ausf. A81379,1975626348,29%1680,34
IS7720,2852926152,11%893,34
KV-856564,7741726149,81%829,92
T-4481228,4479425856,59%1919,58
Tiger II81156,9770024951,00%1321,48
SU-1006642,0052824858,87%1141,59
M10391833,4079824750,61%1809,55
T4991515,9192524556,33%2734,28
Centurion Mk. I81235,0774722752,86%1649,56
ST-I92423,72102022359,64%2753,93
VK 30.01 (D)61040,4578522256,31%2356,22
ISU-15281418,5070121753,00%1461,10
M10 Wolverine5365,9527021654,63%732,19
E 7591730,6379121649,07%1626,58
M26 Pershing81610,7689421559,53%2396,61
T25/27540,4144621550,70%617,79
VK 30.02 (M)6972,3276921156,40%2226,24
Sturer Emil7662,6745920541,46%718,63
Waffenträger auf Pz. IV91947,6276020253,47%1759,88
T376895,8385720256,93%3359,96
Object 907 102851,35100019661,73%2616,33
IS-7101853,3876618656,99%1550,05
KV-15373,0038118448,91%673,35
S-517950,2857318352,46%1111,34
VK 36.01 (H)6684,6258718050,00%1132,46
KV-481310,7577018055,00%1560,97
AMX 13 9091838,19101617661,93%3454,73
Škoda T 5093115,36111617456,32%3642,63
WZ-111 model 1-492724,48108017263,95%3431,86
Churchill VII6547,1752417250,00%850,74
Black Prince7771,2960217041,18%864,62
T-4371035,5777216860,12%1890,16
Matilda IV 5911,7385116662,05%2807,73
Covenanter5149,8829615952,20%460,00
Grille 15102755,0677515856,33%2538,99
VK 30.01 (P)6815,8563815554,84%1801,96
Turán III prototípus 51089,3089215459,09%3471,63
FV215b 103236,10100814763,95%3388,50
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5939,7185314759,18%3161,57
Marder II3200,9621114657,53%563,52
T25 AT7833,2657214453,47%1025,36
SU-1527843,9262614358,74%1166,88
SU-100M17764,7853414245,07%850,58
T2881041,2562913852,17%951,36
KV-137968,2473713658,82%1638,48
M36 Jackson6488,0838713548,89%687,35
VK 30.02 (D)71169,9377813450,75%2033,87
Leo71422,0785013050,00%2464,42
Churchill III 51447,78150312960,47%4435,26
T2971521,5299512866,41%2356,10
AMX 13 7571373,10107912663,49%3722,81
T9592483,3099212567,20%2556,01
T110E5102767,7392812358,54%2748,64
Pz.Kpfw. III/IV5977,0975412256,56%3809,67
SU-855358,3635312048,33%716,47
Churchill I5530,8551912055,83%1095,99
AT 86576,9951512054,17%970,92
T-1506537,7653811952,10%820,04
Valentine3208,2531511852,54%724,04
Durchbruchswagen 24111,6117611742,74%89,90
Nashorn6574,2142911643,97%822,57
AMX 50 12092670,91101911555,65%3068,29
T110E4102395,7775611151,35%1860,51
Pz.Sfl. IVc5460,3039011156,76%1073,71
Strv 7461152,2482511061,82%2709,21
Bat.-Châtillon 25 t AP92424,63104711060,91%3304,00
AMX M4 mle. 457977,4564810648,11%1272,86
T-54 ltwt.91345,0391010662,26%2383,58
O-Ho81429,3282410356,31%1653,04
Maus103297,07101810349,51%3234,44
AMX 105 AM mle. 474267,1628110246,08%787,18
Indien-Panzer81425,4681910054,00%2180,03
Tiger (P)71303,027859949,49%1943,03
KV-26766,106159856,12%1247,79
T54E193377,9212679569,47%4552,21
LTTB81234,819819366,67%3000,61
KV-37825,826929263,04%1097,37
Excelsior 51397,1311939269,57%4110,61
Alecto4145,191869055,56%279,05
M24 Chaffee5674,626699045,56%2750,41
T1 Heavy Tank5715,226568854,55%1770,01
Tortoise92745,5611248868,18%2850,54
M4A1 Sherman5603,146058655,81%1867,49
T404193,062118647,67%287,89
AMX 13 105 AM mle. 505319,013458451,19%544,60
T3281794,4610228469,05%2413,08
M41 Walker Bulldog81290,369988360,24%3018,10
ARL 446865,806498250,00%1706,50
M48A5 Patton102934,738478146,91%2852,48
AT 771201,767437951,90%1604,72
Object 43091853,428267748,05%1605,68
Pz.Kpfw. II Ausf. G3101,391957648,68%235,77
Cromwell B 61061,418387360,27%2188,59
Progetto M35 mod. 46 82577,7213037268,06%4038,07
T-284166,542157145,07%321,40
BDR G1 B5706,016367154,93%1730,14
Object 252U Defender 81969,4510037156,34%2492,32
AMX 13 F3 AM6830,905786953,62%1358,40
T-463104,751186836,76%212,86
Konštrukta T-34/10071565,5810086758,21%3190,30
Object 140102908,239846659,09%3078,04
E 100102839,888676556,92%2550,03
Pudel 61118,898446460,94%2463,68
P.4351194,228936462,50%4611,15
AMX Chasseur de chars 81680,929786451,56%2886,99
AT 1581594,517906344,44%1677,18
Matilda Black Prince 51119,778666256,45%3698,07
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,721906157,38%144,81
Ikv 65 Alt II61165,387026058,33%2437,70
AMX 30 1er prototype92331,8010036060,00%2891,40
Löwe 81634,589485959,32%2230,99
Type 64 61474,2410825964,41%6424,82
T1 Cunningham181,812475843,10%280,87
UDES 0381735,347815856,90%2021,58
Crusader6227,823545750,88%498,19
O-Ni71262,518345757,89%1838,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5536,125535756,14%1539,39
Škoda T 40 61171,288545759,65%2547,48
T2071329,848845667,86%2381,77
T3 HMC2122,001555644,64%325,51
AT 25459,044775655,36%1090,82
T675658,646595658,93%1806,22
TVP VTU Koncept81513,788165545,45%2032,55
O-I61036,437025350,94%1906,37
SU-85B4412,644205349,06%1041,96
M53/M5591855,028325356,60%2053,32
Pz.Kpfw. II283,021644944,90%204,35
TVP T 50/51103103,989044748,94%3251,96
11081980,3210034757,45%2538,43
Valentine AT4115,851384645,65%163,34
Marder 38T4294,152524650,00%631,86
B14325,023874553,33%1005,07
VK 20.01 (D)482,801454544,44%32,59
M3 Lee4307,523864452,27%1043,18
FCM 50 t 82236,6112834472,73%3630,27
M4A1 Revalorisé 82171,7911754362,79%3399,60
Type T-345776,297944269,05%2944,08
T56 GMC390,121524245,24%73,73
Matilda4116,711724141,46%70,61
Cromwell6725,176294156,10%1401,00
WZ-13171417,889634156,10%3600,35
IS-271538,789924170,73%2576,07
Vickers Medium Mk. II264,38964055,00%182,05
Ikv 90 Typ B71192,036484047,50%1662,70
M4A3E8 Thunderbolt VII 61329,359614052,50%2878,50
T14 51181,0310173946,15%2936,78
45TP Habicha71184,057803956,41%1645,30
AMX 12 t61115,138673956,41%3307,67
T57 Heavy Tank103103,009103956,41%2438,58
121B 103808,3311623969,23%4515,75
STA-181609,378913860,53%2287,03
Type 5 Chi-Ri71152,147953652,78%1919,13
SU-76M4216,223083650,00%600,44
Cruiser Mk. III3104,941623647,22%338,14
Pz.Kpfw. II Luchs4198,834123548,57%629,69
CS-5381359,857383452,94%1819,86
T2 Medium Tank2106,061313458,82%458,89
T-34-171203,557663348,48%2156,92
AMX 50 10082229,249973345,45%3024,70
Type 2597 Chi-Ha3208,213523357,58%829,99
O-I Experimental5645,706523357,58%1229,62
M8A14234,972953231,25%414,49
Pz.Kpfw. 38 (t)3159,291643161,29%521,59
Object 70491997,458523164,52%1755,03
M4461017,396383138,71%1782,65
Cruiser Mk. IV458,371543050,00%83,93
A-4471434,908323050,00%2672,41
Primo Victoria 81813,009733050,00%2630,45
Vickers Medium Mk. III3100,451462944,83%177,41
DS PZInż51066,626522944,83%2710,00
B.U.G.I.61408,249112972,41%3090,10
Somua SAu 404204,003142951,72%432,51
FCM 36 Pak 40 3210,822172842,86%397,53
SU-10181292,008272871,43%1578,36
Rheinmetall Skorpion G 82018,119572867,86%2507,69
Leichttraktor151,701332759,26%172,16
Charioteer82024,228942751,85%2468,87
AC 4 Experimental 61309,158902751,85%3211,41
M5A1 Stuart4108,773352650,00%229,34
CS-4471502,158992661,54%2609,26
Leopard 1103413,129852653,85%3069,90
T 55A 92072,389502653,85%2191,91
BT-7475,281282552,00%193,06
A-20562,601492544,00%41,54
MT-256905,287052536,00%3230,35
VK 72.01 (K) 104131,2012632588,00%4349,03
Lorraine 39L AM3114,212142458,33%309,83
Achilles61125,426552433,33%2241,47
Renault UE 57392,521732347,83%100,05
T25 Pilot Number 1 81857,8311472356,52%3326,09
Bat.-Châtillon Bourrasque 82363,5011752268,18%3527,16
UDES 14 Alt 581857,109422166,67%2449,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4141,623242138,10%247,98
S35 CA5412,624352157,14%797,52
Vickers Medium Mk. I132,25752040,00%0,25
P.43 bis61256,859702080,00%3118,52
WZ-111 model 5A103102,258852050,00%2400,14
M4A3E8 Fury 61350,8010892070,00%3602,92
WZ-13281827,689831957,89%3941,91
Sturmpanzer II4247,532781952,63%760,74
M5 Stuart4252,745011968,42%1238,77
Cruiser Mk. I1106,891891947,37%353,31
Universal Carrier 2-pdr2126,372431952,63%434,61
Challenger71406,428411963,16%2365,00
Sexton II393,441421866,67%391,11
M2 Medium Tank386,171641850,00%150,79
VK 16.02 Leopard5239,224221855,56%651,18
D1262,00871723,53%38,84
Bat.-Châtillon 25 t102298,658211747,06%2115,67
AMX ELC bis5910,127461747,06%4150,72
M66849,137311668,75%1697,48
Loyd Gun Carriage261,63791631,25%141,93
AMX 50 B103571,738221546,67%3280,04
AT-1296,50791421,43%148,32
Pz.Kpfw. I Ausf. C342,291581450,00%91,07
T2 Light Tank 2200,004881471,43%1224,82
FV4202 81429,579141464,29%2110,33
T-3451055,389251353,85%4241,74
Renault FT146,54781346,15%53,47
Panzerjäger I2106,621811330,77%206,69
Type 4 Chi-To6973,427901258,33%2299,16
G.W. Panther7961,008631283,33%1161,19
T26E4 SuperPershing 81444,087301225,00%1984,53
Bat.-Châtillon 12 t81001,257831250,00%1804,44
Object 25792246,429911266,67%2712,47
D23222,913111145,45%753,50
Chi-Ni280,45911127,27%161,38
Renault FT 75 BS217,821171172,73%261,29
BT-2258,09851136,36%38,67
Hotchkiss H35285,271381154,55%279,02
Type 4 Heavy91969,2710131172,73%1987,66
Type 586912,827871163,64%2159,99
Pz.Kpfw. III Ausf. J4187,103671060,00%580,88
IS-4102333,007631040,00%1667,20
G.Pz. Mk. VI (e)222,40791040,00%6,79
TOG II* 6698,105601040,00%975,02
M3 Stuart3191,44298944,44%659,87
Pz.Kpfw. 35 (t)2116,78150944,44%414,56
Škoda T 2561576,441386977,78%5511,32
Renault FT AC298,56137966,67%356,08
Pz.Kpfw. I278,44162955,56%275,00
T110E3102821,78724933,33%2153,83
T95E6 103297,331002955,56%3461,43
Vickers Mk. E Type B2122,00252862,50%566,23
T-262119,57149757,14%529,38
FV215b (183) 101724,57621757,14%1183,04
T-62A103582,141077757,14%3677,19
Object 703 Version II 82699,001104742,86%2937,92
Object 777 Version II 93441,001430771,43%4559,09
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6801,00546742,86%1382,71
AE Phase I 93371,141160757,14%3550,17
Type 62 71492,001284683,33%4585,90
LT vz. 383171,83292666,67%721,29
MS-1160,67113650,00%161,55
XM551 Sheridan101724,17471633,33%1402,73
Dicker Max 6893,33469633,33%1279,74
Kolohousenka1115,403455100,00%677,38
Renault Otsu167,00103520,00%153,85
Renault NC-31195,40105560,00%454,72
M2 Light Tank2143,20225540,00%469,45
M60 103344,001052560,00%3778,71
Pz.Kpfw. VII103197,20827540,00%2472,73
Sherman VC Firefly 61260,20943560,00%2405,49
IS-5 (Object 730) 81970,60891540,00%2403,93
WZ-12091981,5057640,00%1986,21
113103766,2512254100,00%4611,99
FV217 Badger102818,75768450,00%2154,51
Object 430U103806,25912425,00%3863,25
KV-220-2 5775,25936475,00%1947,98
Pz.Kpfw. T 25 51674,001371475,00%6750,34
StuG IV 5468,75408450,00%999,20
Type 95 Ha-Go295,33158366,67%491,56
Sturmpanzer I Bison360,00174333,33%0,00
Škoda T 27 82175,3314983100,00%3889,89
T28 Concept 7849,33725366,67%1048,22
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81142,67846366,67%1363,22
T-34-85M 6974,67707333,33%1557,69
Chrysler K GF 81208,33593333,33%970,78
T-54 first prototype 82210,6713403100,00%3412,98
Bretagne Panther 61213,00664333,33%1710,37
T-34-28244,50428250,00%139,56
SU-14-28959,5034220,00%780,47
Strv m/42-57 Alt A.2 6878,50707250,00%1652,02
BT-7 artillery 3313,5024320,00%1025,84
LT vz. 352283,006651100,00%1859,15
Lansen C 83190,0014311100,00%3071,26
Light Mk. VIC 221,001131100,00%261,00
LTP 342,002041100,00%261,00
T95/FV4201 Chieftain 104410,0013671100,00%3602,09
Panther mit 8,8 cm L/71 82032,0064410,00%2035,48
M10 RBFM 5654,008881100,00%1617,50
Super Hellcat 7477,006981100,00%595,44

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/03/2021
Gestopt: 21/06/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/06/2017
Gestopt: 26/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/12/2017
Gestopt: 11/10/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/01/2017
Gestopt: 28/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/12/2018
Gestopt: 20/02/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/05/2019
Gestopt: 31/05/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/12/2020
Gestopt: 31/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/03/2019
Gestopt: 12/05/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/06/2020
Gestopt: 06/12/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 12/03/2019
Gestopt: 24/03/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/02/2021
Gestopt: 08/03/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/10/2016
Gestopt: 17/01/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/10/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/05/2016
Gestopt: 04/10/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/07/2014
Gestopt: 04/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/01/2014