MarkusMark

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21096000
Gemiddelde tier7,360,000,000,00
Overwinningen1149054,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren944444,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1620,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd660631,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd207710,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien245471,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.392,410,000,000,00
Veroveringspunten128690,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten180360,8500,0000,0000,00
Ervaring625,980,000,000,00
WN71417,160,000,000,00
WN82004,620,000,000,00
Totaal
Gevechten21096
Gemiddelde tier7,36
Overwinningen1149054,47%
Verloren944444,77%
Gelijkstand1620,77%
Gevechten overleefd660631,31%
Tanks vernietigd207710,98
Gedood / dood ratio1,43
Gezien245471,16
Schade toegebracht1.392,41
Veroveringspunten128690,61
Verdedigingspunten180360,85
Ervaring625,98
WN71417,16
WN82004,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht975,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring212,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht975,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring212,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien55,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.080,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6161,0000,0000,0000,00
Ervaring291,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien55,00
Schade toegebracht1.080,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten6161,00
Ervaring291,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48000
Overwinningen1735,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren3062,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd918,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd270,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien250,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht827,560,000,000,00
Veroveringspunten551,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten561,1700,0000,0000,00
Ervaring403,750,000,000,00
Totaal
Gevechten48
Overwinningen1735,42%
Verloren3062,50%
Gelijkstand12,08%
Gevechten overleefd918,75%
Tanks vernietigd270,56
Gedood / dood ratio0,69
Gezien250,52
Schade toegebracht827,56
Veroveringspunten551,15
Verdedigingspunten561,17
Ervaring403,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten131000
Overwinningen6751,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren6247,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5541,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd890,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien750,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.051,380,000,000,00
Veroveringspunten1681,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten290,2200,0000,0000,00
Ervaring486,420,000,000,00
Totaal
Gevechten131
Overwinningen6751,15%
Verloren6247,33%
Gelijkstand21,53%
Gevechten overleefd5541,98%
Tanks vernietigd890,68
Gedood / dood ratio1,17
Gezien750,57
Schade toegebracht1.051,38
Veroveringspunten1681,28
Verdedigingspunten290,22
Ervaring486,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen861,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren538,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd538,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien20,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.294,230,000,000,00
Veroveringspunten544,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten201,5400,0000,0000,00
Ervaring672,540,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen861,54%
Verloren538,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd538,46%
Tanks vernietigd90,69
Gedood / dood ratio1,13
Gezien20,15
Schade toegebracht1.294,23
Veroveringspunten544,15
Verdedigingspunten201,54
Ervaring672,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (169)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81637,31817220455,22%2193,78
Centurion Action X102516,5667779056,96%2477,00
IS-381688,7473962455,13%2280,32
IS-7102225,3865560654,46%2013,31
T-5492177,2681757261,36%2699,78
E 100102700,6263648254,15%2401,86
KV-856794,5448947054,47%1455,77
Škoda T 5092624,1572245159,20%2940,53
E 7592117,8076242958,97%2469,79
Centurion Mk. 7/191765,4066042652,82%1891,37
WZ-111 81833,9296839158,31%2608,88
WZ-1317822,6551238749,61%1614,92
T-1091595,5466137450,00%1573,50
WZ-13281152,2061633654,76%2147,61
TVP VTU Koncept81348,0453033451,50%1922,16
KV-15592,5541632953,50%1444,07
Tortoise92205,4661831952,04%2162,74
Churchill III 5613,3661530958,25%1619,84
Type 586829,4862730656,21%1982,95
G.W. Tiger (P)81351,1749930655,56%1680,58
WZ-12091816,4667530252,98%1929,22
G.W. Tiger91548,8053429052,76%1560,59
FV4202 81566,6391029052,07%2288,21
Type 4 Chi-To6965,7458627757,76%2379,22
M4 Sherman5688,8154527656,88%2162,95
IS71095,4950926953,16%1669,42
Tiger II81468,3471026657,52%2018,27
VK 36.01 (H)6892,4056625160,56%2000,89
Type T-345474,5241024452,87%1563,25
Hummel61061,0438623053,48%1715,34
Centurion Mk. I81235,2380922957,21%1819,11
KV-481578,8766321156,40%2263,82
T-4481309,9860620753,14%1943,78
Konštrukta T-34/10071303,4058819259,90%2499,89
Jagdpanther71151,0457519160,21%1714,31
AT 1581487,5968418959,79%1877,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5305,2226718848,94%714,14
AMX Chasseur de chars 81376,6289418856,38%1973,73
Object 140102475,9181517453,45%2300,39
TVP T 50/51102476,2977816953,25%2224,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4262,4622916648,19%591,54
Lorraine 40 t 81845,5191816452,44%2185,75
Jagdpanther II81644,5463416149,69%1784,34
G.W. Panther71308,1556115748,41%1673,64
IS-271323,7562813860,14%1912,41
StuG III Ausf. G5352,9023713538,52%638,72
KV-26816,8045313244,70%1413,35
59-166215,1933112942,64%343,81
Cromwell6803,0949312859,38%1862,18
121102511,1682112748,03%2226,54
Emil I81718,3878912549,60%1954,34
Comet7971,7075112553,60%1620,62
AT 86915,8263312355,28%2115,60
Grille5595,4326112049,17%1218,59
Jagdpanzer IV6595,8436211854,24%1140,07
11081645,9771011653,45%2135,71
Škoda T 2561004,1757011560,00%2608,35
Strv 7461055,9562710759,81%2450,89
KV-137521,0138010646,23%698,87
Emil II92515,8097210459,62%2869,10
T-62A102385,5690610458,65%2242,31
T-437967,8168810164,36%1881,01
VK 30.01 (P)6679,6348210146,53%1221,53
Tiger I71246,997329956,57%1930,83
Leo71268,759429562,11%2523,55
T-284180,151919451,06%465,67
AT 771407,797368964,04%2254,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4130,512208751,72%373,25
M5A1 Stuart4186,152328531,76%537,49
Matilda Black Prince 5412,383638048,75%1022,14
Škoda T 245642,374367660,53%2398,83
M3 Lee4307,922637354,79%1250,09
P.43 bis6980,297497054,29%2224,28
FV215b (183) 102066,786476955,07%1604,20
Strv m/425662,354596564,62%2306,27
KV-371322,226456453,13%1836,39
AT 25594,195326358,73%1772,50
T-34-85M 6978,446065757,89%1921,08
Crusader5478,544445657,14%1585,02
ARL 446946,026785657,14%1903,01
FV217 Badger102441,458065650,00%1761,94
T25 Pilot Number 1 81466,149735660,71%2153,89
StuG IV 5559,693225433,33%1481,99
T-1506717,524695244,23%1143,48
Type 2597 Chi-Ha3170,241835042,00%486,01
Type 3 Chi-Nu5543,634354936,73%1460,98
Wespe3244,592094948,98%779,35
Churchill I5673,545304650,00%1486,11
Lago4442,803264544,44%1613,65
P.435544,476104560,00%1896,57
T-345709,754904443,18%2335,66
Type 1 Chi-He4297,603654358,14%1100,76
P.43 ter71172,198214252,38%1857,79
Valentine AT3271,932204250,00%1014,64
Type 97 Chi-Ha3279,602424042,50%991,31
Tiger (P)71238,456954057,50%1868,84
ST vz. 394430,853423958,97%1784,53
S-517759,194593652,78%812,04
T1 Heavy Tank5775,577433568,57%2213,15
Churchill VII6879,006273557,14%1825,52
BDR G1 B5643,354883458,82%1487,73
Alecto4253,322463447,06%596,47
Pz.Kpfw. 38 (t)3158,701833348,48%457,81
O-I Experimental5768,367393372,73%1825,84
T-46394,001253138,71%177,69
Pz.Kpfw. 35 (t)2121,432633063,33%664,05
B14510,275563060,00%2463,39
Bishop5701,973692968,97%1793,58
LTP 3229,542812842,86%1015,97
T2 Medium Tank2140,741722744,44%590,43
Covenanter4356,444762755,56%1620,17
M66690,044712638,46%1185,00
Matilda4486,285292548,00%1705,22
P26/404475,845052548,00%1735,32
Birch Gun4319,802942548,00%1071,85
Sturmpanzer I Bison389,331062441,67%64,08
Sexton II3178,142522259,09%706,81
Sturmpanzer II4156,321102236,36%236,36
Strv S1 81750,008942272,73%1879,98
BT-7 artillery 3229,902352142,86%974,41
Cruiser Mk. III2109,101672050,00%398,88
M2 Medium Tank3258,582321942,11%1129,52
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4665,478451973,68%2352,49
Pz.Kpfw. II2237,003211752,94%1441,56
T7 Combat Car 296,291921747,06%436,43
Renault Otsu1249,753901656,25%2128,29
Strv m/40L3170,873001566,67%724,12
Marder II3177,601661546,67%401,36
TOG II* 6911,475201520,00%1547,24
LT vz. 383355,713191450,00%1884,31
Vickers Mk. E Type B2112,381531353,85%442,36
Panzerjäger I2166,621251330,77%479,79
T1E6 261,771251353,85%203,56
G.W. E 100101703,926491241,67%1261,53
Loyd Gun Carriage2149,171101225,00%719,85
Durchbruchswagen 24659,277771181,82%3411,63
Vickers Medium Mk. I172,56143944,44%179,90
T-262115,4486911,11%345,67
Type 91 Heavy3183,44204955,56%633,61
O-I6868,00631944,44%1537,48
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2128,00356944,44%585,13
Vickers Medium Mk. III3291,50222850,00%1214,19
Leichttraktor148,1381825,00%0,60
D23109,43194771,43%446,85
Chi-Ni2178,29276785,71%1223,22
M15/423334,43327757,14%1407,18
LT vz. 352240,50288633,33%1598,76
Strv m/382157,80283540,00%646,88
VK 30.01 (H)5797,80740580,00%1647,91
Pz.Kpfw. III Ausf. E3358,605935100,00%2116,80
Universal Carrier 2-pdr292,2098520,00%144,11
T28 Concept 71067,00478560,00%1551,82
Kolohousenka1178,25218450,00%1116,03
T1 Cunningham169,50147475,00%427,45
MS-1132,25108450,00%80,54
Renault FT135,00104366,67%218,33
D125,3396333,33%0,00
T-28E with F-30 4529,67490333,33%1275,78
43 M. Toldi III 3173,002493100,00%927,25
Vickers Medium Mk. II2152,001592100,00%795,04
BT-22174,5018720,00%760,04
Type 89 I-Go/Chi-Ro2261,502782100,00%1418,60
Cruiser Mk. IV382,00281250,00%138,49
Strv fm/211160,003111100,00%993,75
Fiat 30001115,001561100,00%682,36
L6/402197,004111100,00%1302,59
Renault NC-31134,004510,00%0,00
Pvlvv fm/422121,002211100,00%600,83
Light Mk. VIC 2103,009410,00%443,04

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 04/01/2018
Gestopt: 06/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/12/2017
Gestopt: 30/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/01/2016
Gestopt: 19/03/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/07/2015
Gestopt: 22/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/10/2014
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close