cookie_text Leer meer

MarkusMark

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21083000
Gemiddelde tier7,360,000,000,00
Overwinningen1148454,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren943744,76%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1620,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd660231,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd207600,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien245381,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.392,410,000,000,00
Veroveringspunten128690,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten180170,8500,0000,0000,00
Ervaring626,080,000,000,00
WN71417,490,000,000,00
WN82003,390,000,000,00
Totaal
Gevechten21083
Gemiddelde tier7,36
Overwinningen1148454,47%
Verloren943744,76%
Gelijkstand1620,77%
Gevechten overleefd660231,31%
Tanks vernietigd207600,98
Gedood / dood ratio1,43
Gezien245381,16
Schade toegebracht1.392,41
Veroveringspunten128690,61
Verdedigingspunten180170,85
Ervaring626,08
WN71417,49
WN82003,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op: 27/12/2012 16:08
Laatste gevecht: 31/05/2018 19:16
Laatste update: 13/08/2018 03:19

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht975,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring212,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht975,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring212,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien55,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.080,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6161,0000,0000,0000,00
Ervaring291,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien55,00
Schade toegebracht1.080,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten6161,00
Ervaring291,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48000
Overwinningen1735,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren3062,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd918,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd270,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien250,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht827,560,000,000,00
Veroveringspunten551,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten561,1700,0000,0000,00
Ervaring403,750,000,000,00
Totaal
Gevechten48
Overwinningen1735,42%
Verloren3062,50%
Gelijkstand12,08%
Gevechten overleefd918,75%
Tanks vernietigd270,56
Gedood / dood ratio0,69
Gezien250,52
Schade toegebracht827,56
Veroveringspunten551,15
Verdedigingspunten561,17
Ervaring403,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten131000
Overwinningen6751,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren6247,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5541,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd890,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien750,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.051,380,000,000,00
Veroveringspunten1681,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten290,2200,0000,0000,00
Ervaring486,420,000,000,00
Totaal
Gevechten131
Overwinningen6751,15%
Verloren6247,33%
Gelijkstand21,53%
Gevechten overleefd5541,98%
Tanks vernietigd890,68
Gedood / dood ratio1,17
Gezien750,57
Schade toegebracht1.051,38
Veroveringspunten1681,28
Verdedigingspunten290,22
Ervaring486,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen861,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren538,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd538,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien20,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.294,230,000,000,00
Veroveringspunten544,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten201,5400,0000,0000,00
Ervaring672,540,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen861,54%
Verloren538,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd538,46%
Tanks vernietigd90,69
Gedood / dood ratio1,13
Gezien20,15
Schade toegebracht1.294,23
Veroveringspunten544,15
Verdedigingspunten201,54
Ervaring672,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (169)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81637,31817220455,22%2192,58
Centurion Action X102516,5667779056,96%2478,96
IS-381688,7473962455,13%2269,87
IS-7102227,3765560454,47%2017,77
T-5492177,2681757261,36%2700,16
E 100102704,6563748154,26%2407,56
KV-856794,5448947054,47%1455,46
Škoda T 5092624,1572245159,20%2925,38
E 7592117,8076242958,97%2471,48
Centurion Mk. 7/191765,4066042652,82%1892,35
WZ-111 81833,9296839158,31%2606,29
WZ-1317822,6551238749,61%1613,51
T-1091595,5466137450,00%1567,42
WZ-13281152,2061633654,76%2145,49
TVP VTU Koncept81348,0453033451,50%1920,85
KV-15592,5541632953,50%1440,28
Tortoise92205,4661831952,04%2170,27
Churchill III 5613,3661530958,25%1618,80
Type 586829,4862730656,21%1982,88
G.W. Tiger (P)81351,1749930655,56%1682,64
WZ-12091816,4667530252,98%1928,69
G.W. Tiger91548,8053429052,76%1562,34
FV4202 81566,6391029052,07%2283,71
Type 4 Chi-To6965,7458627757,76%2379,34
M4 Sherman5688,8154527656,88%2161,85
IS71095,4950926953,16%1669,14
Tiger II81468,3471026657,52%2018,01
VK 36.01 (H)6892,4056625160,56%2001,50
Type T-345474,5241024452,87%1563,11
Hummel61061,0438623053,48%1714,39
Centurion Mk. I81235,2380922957,21%1818,74
KV-481578,8766321156,40%2264,02
T-4481309,9860620753,14%1946,27
Konštrukta T-34/10071303,4058819259,90%2497,67
Jagdpanther71151,0457519160,21%1714,02
AT 1581487,5968418959,79%1876,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5305,2226718848,94%714,25
AMX Chasseur de chars 81376,6289418856,38%1970,29
TVP T 50/51102476,2977816953,25%2216,56
Object 140102503,9382416852,98%2318,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4262,4622916648,19%590,96
Lorraine 40 t 81845,5191816452,44%2166,26
Jagdpanther II81644,5463416149,69%1782,69
G.W. Panther71308,1556115748,41%1671,94
IS-271323,7562813860,14%1911,06
StuG III Ausf. G5352,9023713538,52%638,88
KV-26816,8045313244,70%1412,33
59-166215,1933112942,64%343,20
Cromwell6803,0949312859,38%1861,55
Emil I81718,3878912549,60%1941,39
121102533,9882712548,00%2253,16
Comet7971,7075112553,60%1620,59
AT 86915,8263312355,28%2115,82
Grille5595,4326112049,17%1218,80
Jagdpanzer IV6595,8436211854,24%1140,40
11081645,9771011653,45%2131,71
Škoda T 2561004,1757011560,00%2606,48
Strv 7461055,9562710759,81%2448,38
KV-137521,0138010646,23%699,38
Emil II92515,8097210459,62%2850,47
T-62A102385,5690610458,65%2241,01
T-437967,8168810164,36%1882,41
VK 30.01 (P)6679,6348210146,53%1222,38
Tiger I71246,997329956,57%1930,46
Leo71268,759429562,11%2520,45
T-284180,151919451,06%466,20
AT 771407,797368964,04%2253,39
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4130,512208751,72%375,94
M5A1 Stuart4186,152328531,76%538,37
Matilda Black Prince 5412,383638048,75%1021,77
Škoda T 245642,374367660,53%2398,57
M3 Lee4307,922637354,79%1250,75
P.43 bis6980,297497054,29%2202,42
FV215b (183) 102066,786476955,07%1603,32
Strv m/425662,354596564,62%2304,94
KV-371322,226456453,13%1835,92
AT 25594,195326358,73%1773,13
T-34-85M 6978,446065757,89%1919,82
Crusader5478,544445657,14%1585,02
ARL 446946,026785657,14%1903,16
FV217 Badger102441,458065650,00%1754,01
T25 Pilot Number 1 81466,149735660,71%2138,97
StuG IV 5559,693225433,33%1481,86
T-1506717,524695244,23%1143,38
Type 2597 Chi-Ha3170,241835042,00%486,54
Type 3 Chi-Nu5543,634354936,73%1461,45
Wespe3244,592094948,98%780,74
Churchill I5673,545304650,00%1486,31
Lago4442,803264544,44%1614,19
P.435544,476104560,00%1887,62
T-345709,754904443,18%2335,86
Type 1 Chi-He4297,603654358,14%1101,36
P.43 ter71172,198214252,38%1841,91
Valentine AT3271,932204250,00%1015,06
Type 97 Chi-Ha3279,602424042,50%991,64
Tiger (P)71238,456954057,50%1868,06
ST vz. 394430,853423958,97%1786,32
S-517759,194593652,78%812,66
T1 Heavy Tank5775,577433568,57%2214,38
Churchill VII6879,006273557,14%1825,44
BDR G1 B5643,354883458,82%1488,11
Alecto4253,322463447,06%596,73
Pz.Kpfw. 38 (t)3158,701833348,48%460,77
O-I Experimental5768,367393372,73%1823,77
T-46394,001253138,71%178,36
Pz.Kpfw. 35 (t)2121,432633063,33%664,74
B14510,275563060,00%2464,81
Bishop5701,973692968,97%1793,92
LTP 3229,542812842,86%1017,34
T2 Medium Tank2140,741722744,44%592,18
Covenanter4356,444762755,56%1621,13
M66690,044712638,46%1184,98
Matilda4486,285292548,00%1704,34
P26/404475,845052548,00%1729,08
Birch Gun4319,802942548,00%1072,55
Sturmpanzer I Bison389,331062441,67%63,54
Sexton II3178,142522259,09%709,04
Sturmpanzer II4156,321102236,36%236,67
Strv S1 81750,008942272,73%1874,31
BT-7 artillery 3229,902352142,86%975,38
Cruiser Mk. III2109,101672050,00%398,83
M2 Medium Tank3258,582321942,11%1133,32
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4665,478451973,68%2350,04
Pz.Kpfw. II2237,003211752,94%1442,20
T7 Combat Car 296,291921747,06%440,68
Renault Otsu1249,753901656,25%2129,82
Strv m/40L3170,873001566,67%723,17
Marder II3177,601661546,67%401,70
TOG II* 6911,475201520,00%1546,87
LT vz. 383355,713191450,00%1886,20
Vickers Mk. E Type B2112,381531353,85%442,61
Panzerjäger I2166,621251330,77%479,59
T1E6 261,771251353,85%203,60
Loyd Gun Carriage2149,171101225,00%720,11
Durchbruchswagen 24659,277771181,82%3417,41
G.W. E 100101874,107471050,00%1499,67
Vickers Medium Mk. I172,56143944,44%180,11
T-262115,4486911,11%346,34
Type 91 Heavy3183,44204955,56%636,09
O-I6868,00631944,44%1533,67
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2128,00356944,44%587,04
Vickers Medium Mk. III3291,50222850,00%1213,99
Leichttraktor148,1381825,00%0,60
D23109,43194771,43%447,36
Chi-Ni2178,29276785,71%1224,91
M15/423334,43327757,14%1407,75
LT vz. 352240,50288633,33%1598,50
Strv m/382157,80283540,00%646,61
VK 30.01 (H)5797,80740580,00%1648,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3358,605935100,00%2126,85
Universal Carrier 2-pdr292,2098520,00%144,54
T28 Concept 71067,00478560,00%1549,55
Kolohousenka1178,25218450,00%1117,89
T1 Cunningham169,50147475,00%427,54
MS-1132,25108450,00%80,54
Renault FT135,00104366,67%218,62
D125,3396333,33%0,00
T-28E with F-30 4529,67490333,33%1271,54
43 M. Toldi III 3173,002493100,00%931,44
Vickers Medium Mk. II2152,001592100,00%795,69
BT-22174,5018720,00%760,46
Type 89 I-Go/Chi-Ro2261,502782100,00%1418,00
Cruiser Mk. IV382,00281250,00%138,56
Strv fm/211160,003111100,00%993,75
Fiat 30001115,001561100,00%681,01
L6/402197,004111100,00%1296,40
Renault NC-31134,004510,00%0,00
Pvlvv fm/422121,002211100,00%599,58
Light Mk. VIC 2103,009410,00%445,25

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 04/01/2018
Gestopt: 06/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/12/2017
Gestopt: 30/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/01/2016
Gestopt: 19/03/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/07/2015
Gestopt: 22/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/10/2014