cookie_text Leer meer

MarkusMark

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20694000
Gemiddelde tier7,370,000,000,00
Overwinningen1127454,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren926144,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1590,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd648431,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd203630,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien240841,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.396,890,000,000,00
Veroveringspunten128330,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten178010,8600,0000,0000,00
Ervaring624,800,000,000,00
WN71417,920,000,000,00
WN82001,410,000,000,00
Totaal
Gevechten20694
Gemiddelde tier7,37
Overwinningen1127454,48%
Verloren926144,75%
Gelijkstand1590,77%
Gevechten overleefd648431,33%
Tanks vernietigd203630,98
Gedood / dood ratio1,43
Gezien240841,16
Schade toegebracht1.396,89
Veroveringspunten128330,62
Verdedigingspunten178010,86
Ervaring624,80
WN71417,92
WN82001,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op: 27/12/2012 16:08
Laatste gevecht: 19/01/2018 15:57
Laatste update: 19/02/2018 08:29

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht975,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring212,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht975,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring212,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Globalmap Champion VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien55,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.080,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6161,0000,0000,0000,00
Ervaring291,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien55,00
Schade toegebracht1.080,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten6161,00
Ervaring291,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Globalmap Middle VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48000
Overwinningen1735,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren3062,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd918,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd270,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien250,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht827,560,000,000,00
Veroveringspunten551,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten561,1700,0000,0000,00
Ervaring403,750,000,000,00
Totaal
Gevechten48
Overwinningen1735,42%
Verloren3062,50%
Gelijkstand12,08%
Gevechten overleefd918,75%
Tanks vernietigd270,56
Gedood / dood ratio0,69
Gezien250,52
Schade toegebracht827,56
Veroveringspunten551,15
Verdedigingspunten561,17
Ervaring403,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten131000
Overwinningen6751,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren6247,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5541,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd890,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien750,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.051,380,000,000,00
Veroveringspunten1681,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten290,2200,0000,0000,00
Ervaring486,420,000,000,00
Totaal
Gevechten131
Overwinningen6751,15%
Verloren6247,33%
Gelijkstand21,53%
Gevechten overleefd5541,98%
Tanks vernietigd890,68
Gedood / dood ratio1,17
Gezien750,57
Schade toegebracht1.051,38
Veroveringspunten1681,28
Verdedigingspunten290,22
Ervaring486,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen861,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren538,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd538,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien20,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.294,230,000,000,00
Veroveringspunten544,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten201,5400,0000,0000,00
Ervaring672,540,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen861,54%
Verloren538,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd538,46%
Tanks vernietigd90,69
Gedood / dood ratio1,13
Gezien20,15
Schade toegebracht1.294,23
Veroveringspunten544,15
Verdedigingspunten201,54
Ervaring672,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (160)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81637,31817220455,22%2176,81
Centurion Action X102520,0167778856,85%2477,75
IS-381693,8674361955,41%2280,10
IS-7102229,3065560154,58%2036,74
T-5492177,2681757261,36%2700,20
E 100102706,1363847954,49%2407,10
KV-856794,5448947054,47%1454,26
Škoda T 5092624,1572245159,20%2903,74
E 7592117,8076242958,97%2459,62
Centurion Mk. 7/191765,4066042652,82%1897,31
WZ-111 81833,9296839158,31%2584,51
WZ-1317822,6551238749,61%1632,87
T-1091595,5466137450,00%1570,06
TVP VTU Koncept81348,0453033451,50%1911,69
KV-15592,5541632953,50%1448,15
WZ-13281151,6760832454,63%2146,06
Tortoise92205,4661831952,04%2182,17
Churchill III 5613,3661530958,25%1614,43
Type 586829,4862730656,21%1984,16
G.W. Tiger (P)81351,1749930655,56%1688,42
WZ-12091816,4667530252,98%1926,10
FV4202 81564,6691228752,26%2277,63
G.W. Tiger91520,7152828053,57%1564,99
M4 Sherman5688,8154527656,88%2150,74
Type 4 Chi-To6966,8758527657,61%2385,72
IS71095,4950926953,16%1665,91
Tiger II81468,3471026657,52%2017,56
VK 36.01 (H)6892,4056625160,56%2003,18
Type T-345474,5241024452,87%1565,58
Hummel61061,0438623053,48%1713,89
Centurion Mk. I81235,2380922957,21%1816,80
KV-481572,6466221056,67%2259,83
T-4481309,9860620753,14%1966,05
Konštrukta T-34/10071303,4058819259,90%2483,63
Jagdpanther71151,0457519160,21%1713,49
AT 1581487,5968418959,79%1872,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5305,2226718848,94%716,35
AMX Chasseur de chars 81376,6289418856,38%1942,11
TVP T 50/51102476,6377516852,98%2176,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4262,4622916648,19%592,57
Lorraine 40 t 81856,6592416252,47%2121,96
Jagdpanther II81635,6263515950,31%1761,68
Object 140102486,4982815852,53%2272,94
G.W. Panther71308,1556115748,41%1666,53
IS-271323,7562813860,14%1904,92
StuG III Ausf. G5352,9023713538,52%640,49
KV-26816,8045313244,70%1409,79
59-166215,1933112942,64%349,64
Cromwell6803,0949312859,38%1857,50
Emil I81718,3878912549,60%1906,24
Comet7971,7075112553,60%1618,35
AT 86915,8263312355,28%2118,29
121102533,5083212148,76%2266,00
Grille5595,4326112049,17%1219,68
Jagdpanzer IV6595,8436211854,24%1143,74
Škoda T 2561004,1757011560,00%2595,10
Strv 7461055,9562710759,81%2423,41
KV-137521,0138010646,23%702,39
T-62A102391,9691010258,82%2246,66
T-437967,8168810164,36%1886,61
VK 30.01 (P)6679,6348210146,53%1231,27
Tiger I71246,997329956,57%1922,19
11081686,247429753,61%2225,99
Leo71268,759429562,11%2506,11
T-284180,151919451,06%469,49
AT 771407,797368964,04%2247,91
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4130,512208751,72%389,73
M5A1 Stuart4186,152328531,76%549,29
Emil II92545,809898459,52%2902,77
Matilda Black Prince 5412,383638048,75%1014,79
Škoda T 245642,374367660,53%2393,23
M3 Lee4307,922637354,79%1254,84
FV215b (183) 102066,786476955,07%1596,33
Strv m/425662,354596564,62%2284,65
KV-371322,226456453,13%1834,09
AT 25594,195326358,73%1774,84
Crusader5478,544445657,14%1585,29
FV217 Badger102441,458065650,00%1705,82
T25 Pilot Number 1 81471,359845561,82%2134,47
StuG IV 5559,693225433,33%1479,45
T-1506717,524695244,23%1143,36
Type 2597 Chi-Ha3170,241835042,00%490,35
Type 3 Chi-Nu5543,634354936,73%1462,70
Wespe3244,592094948,98%782,48
Churchill I5673,545304650,00%1490,66
Lago4442,803264544,44%1614,80
T-345709,754904443,18%2330,64
Type 1 Chi-He4297,603654358,14%1103,80
T-34-85M 61005,675834358,14%2041,40
Valentine AT3271,932204250,00%1019,20
Type 97 Chi-Ha3279,602424042,50%994,67
Tiger (P)71238,456954057,50%1860,38
ST vz. 394430,853423958,97%1789,26
T1 Heavy Tank5775,577433568,57%2217,17
BDR G1 B5643,354883458,82%1490,79
Alecto4253,322463447,06%598,44
S-517754,884453354,55%827,73
Pz.Kpfw. 38 (t)3158,701833348,48%473,45
T-46394,001253138,71%181,74
Pz.Kpfw. 35 (t)2121,432633063,33%665,22
B14510,275563060,00%2502,12
Bishop5701,973692968,97%1796,32
O-I Experimental5765,797402875,00%1756,01
LTP 3229,542812842,86%1017,66
Churchill VII6846,375672755,56%1631,41
T2 Medium Tank2140,741722744,44%589,95
Covenanter4356,444762755,56%1630,57
M66690,044712638,46%1185,50
Matilda4486,285292548,00%1701,69
Birch Gun4319,802942548,00%1076,22
Sturmpanzer I Bison389,331062441,67%65,05
Sexton II3178,142522259,09%712,60
Sturmpanzer II4156,321102236,36%237,73
Strv S1 81750,008942272,73%1847,42
BT-7 artillery 3229,902352142,86%981,97
Cruiser Mk. III2109,101672050,00%397,43
M2 Medium Tank3258,582321942,11%1147,09
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4665,478451973,68%2358,73
Pz.Kpfw. II2237,003211752,94%1449,59
T7 Combat Car 296,291921747,06%444,36
Renault Otsu1249,753901656,25%2138,57
Strv m/40L3170,873001566,67%728,29
Marder II3177,601661546,67%403,01
TOG II* 6911,475201520,00%1537,66
LT vz. 383355,713191450,00%1905,08
Vickers Mk. E Type B2112,381531353,85%444,43
Panzerjäger I2166,621251330,77%479,59
T1E6 261,771251353,85%204,00
Loyd Gun Carriage2149,171101225,00%722,02
Durchbruchswagen 24659,277771181,82%3457,23
Vickers Medium Mk. I172,56143944,44%181,54
ARL 446761,44470933,33%1061,37
T-262115,4486911,11%346,82
Type 91 Heavy3183,44204955,56%638,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2128,00356944,44%586,87
Vickers Medium Mk. III3291,50222850,00%1219,52
Leichttraktor148,1381825,00%0,60
D23109,43194771,43%448,42
Chi-Ni2178,29276785,71%1224,98
LT vz. 352240,50288633,33%1610,49
Strv m/382157,80283540,00%646,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E3358,605935100,00%2153,77
Universal Carrier 2-pdr292,2098520,00%145,06
T28 Concept 71067,00478560,00%1536,76
Kolohousenka1178,25218450,00%1141,02
T1 Cunningham169,50147475,00%428,61
MS-1132,25108450,00%80,69
Renault FT135,00104366,67%219,12
D125,3396333,33%0,00
VK 30.01 (H)5933,00737366,67%1795,52
T-28E with F-30 4529,67490333,33%1264,35
43 M. Toldi III 3173,002493100,00%939,43
Vickers Medium Mk. II2152,001592100,00%795,79
BT-22174,5018720,00%762,70
Type 89 I-Go/Chi-Ro2261,502782100,00%1417,21
Cruiser Mk. IV382,00281250,00%140,17
Strv fm/211160,003111100,00%996,09
Renault NC-31134,004510,00%0,00
Pvlvv fm/422121,002211100,00%620,02
Light Mk. VIC 2103,009410,00%448,58

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 04/01/2018
Gestopt: 06/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/12/2017
Gestopt: 30/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/01/2016
Gestopt: 19/03/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/07/2015
Gestopt: 22/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/10/2014