cookie_text Leer meer

MarkusMark

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2105645322
Gemiddelde tier7,367,507,206,26
Overwinningen1147254,48%125,00%120,00%17654,66%
Verloren942244,75%375,00%480,00%14344,41%
Gelijkstand1620,77%00,00%00,00%30,93%
Gevechten overleefd659731,33%125,00%120,00%10231,68%
Tanks vernietigd207350,9841,0040,803411,06
Gedood / dood ratio1,431,331,001,55
Gezien245061,1651,2561,203831,19
Schade toegebracht1.392,181.327,001.182,001.057,55
Veroveringspunten128690,6100,0000,00360,11
Verdedigingspunten180090,8600,0000,002080,65
Ervaring625,97693,75625,60712,69
WN71417,72982,67845,101410,64
WN82002,751573,711400,652000,87
Totaal
Gevechten21056
Gemiddelde tier7,36
Overwinningen1147254,48%
Verloren942244,75%
Gelijkstand1620,77%
Gevechten overleefd659731,33%
Tanks vernietigd207350,98
Gedood / dood ratio1,43
Gezien245061,16
Schade toegebracht1.392,18
Veroveringspunten128690,61
Verdedigingspunten180090,86
Ervaring625,97
WN71417,72
WN82002,75
Voorbije 24u
Gevechten4
Gemiddelde tier7,50
Overwinningen125,00%
Verloren375,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd41,00
Gedood / dood ratio1,33
Gezien51,25
Schade toegebracht1.327,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring693,75
WN7982,67
WN81573,71
Voorbije 7 dagen
Gevechten5
Gemiddelde tier7,20
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd40,80
Gedood / dood ratio1,00
Gezien61,20
Schade toegebracht1.182,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring625,60
WN7845,10
WN81400,65
Voorbije 30 dagen
Gevechten322
Gemiddelde tier6,26
Overwinningen17654,66%
Verloren14344,41%
Gelijkstand30,93%
Gevechten overleefd10231,68%
Tanks vernietigd3411,06
Gedood / dood ratio1,55
Gezien3831,19
Schade toegebracht1.057,55
Veroveringspunten360,11
Verdedigingspunten2080,65
Ervaring712,69
WN71410,64
WN82000,87
Gecreëerd op: 27/12/2012 16:08
Laatste gevecht: 25/05/2018 17:59
Laatste update: 26/05/2018 09:28

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht975,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring212,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht975,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring212,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien55,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.080,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6161,0000,0000,0000,00
Ervaring291,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien55,00
Schade toegebracht1.080,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten6161,00
Ervaring291,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48000
Overwinningen1735,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren3062,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd918,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd270,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien250,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht827,560,000,000,00
Veroveringspunten551,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten561,1700,0000,0000,00
Ervaring403,750,000,000,00
Totaal
Gevechten48
Overwinningen1735,42%
Verloren3062,50%
Gelijkstand12,08%
Gevechten overleefd918,75%
Tanks vernietigd270,56
Gedood / dood ratio0,69
Gezien250,52
Schade toegebracht827,56
Veroveringspunten551,15
Verdedigingspunten561,17
Ervaring403,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten131000
Overwinningen6751,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren6247,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5541,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd890,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien750,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.051,380,000,000,00
Veroveringspunten1681,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten290,2200,0000,0000,00
Ervaring486,420,000,000,00
Totaal
Gevechten131
Overwinningen6751,15%
Verloren6247,33%
Gelijkstand21,53%
Gevechten overleefd5541,98%
Tanks vernietigd890,68
Gedood / dood ratio1,17
Gezien750,57
Schade toegebracht1.051,38
Veroveringspunten1681,28
Verdedigingspunten290,22
Ervaring486,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen861,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren538,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd538,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien20,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.294,230,000,000,00
Veroveringspunten544,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten201,5400,0000,0000,00
Ervaring672,540,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen861,54%
Verloren538,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd538,46%
Tanks vernietigd90,69
Gedood / dood ratio1,13
Gezien20,15
Schade toegebracht1.294,23
Veroveringspunten544,15
Verdedigingspunten201,54
Ervaring672,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (169)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81637,31817220455,22%2190,22
Centurion Action X102516,5667779056,96%2476,60
IS-381688,7473962455,13%2268,06
IS-7102227,3765560454,47%2020,11
T-5492177,2681757261,36%2699,62
E 100102704,6563748154,26%2405,66
KV-856794,5448947054,47%1455,07
Škoda T 5092624,1572245159,20%2918,06
E 7592117,8076242958,97%2470,44
Centurion Mk. 7/191765,4066042652,82%1893,08
WZ-111 81833,9296839158,31%2602,65
WZ-1317822,6551238749,61%1618,57
T-1091595,5466137450,00%1567,40
TVP VTU Koncept81348,0453033451,50%1919,09
WZ-13281151,5461433454,49%2139,31
KV-15592,5541632953,50%1440,35
Tortoise92205,4661831952,04%2170,84
Churchill III 5613,3661530958,25%1613,86
Type 586829,4862730656,21%1982,23
G.W. Tiger (P)81351,1749930655,56%1685,80
WZ-12091816,4667530252,98%1927,74
G.W. Tiger91548,8053429052,76%1566,14
FV4202 81566,6391029052,07%2282,24
M4 Sherman5688,8154527656,88%2161,00
Type 4 Chi-To6966,8758527657,61%2384,75
IS71095,4950926953,16%1668,15
Tiger II81468,3471026657,52%2017,30
VK 36.01 (H)6892,4056625160,56%2001,57
Type T-345474,5241024452,87%1563,37
Hummel61061,0438623053,48%1713,55
Centurion Mk. I81235,2380922957,21%1817,76
KV-481572,6466221056,67%2259,61
T-4481309,9860620753,14%1950,97
Konštrukta T-34/10071303,4058819259,90%2493,51
Jagdpanther71151,0457519160,21%1713,75
AT 1581487,5968418959,79%1875,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5305,2226718848,94%714,60
AMX Chasseur de chars 81376,6289418856,38%1963,93
TVP T 50/51102476,2977816953,25%2205,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4262,4622916648,19%591,12
Object 140102504,2382716653,61%2317,96
Lorraine 40 t 81845,5191816452,44%2151,75
Jagdpanther II81644,5463416149,69%1779,79
G.W. Panther71308,1556115748,41%1669,65
IS-271323,7562813860,14%1908,55
StuG III Ausf. G5352,9023713538,52%639,46
KV-26816,8045313244,70%1411,52
59-166215,1933112942,64%343,37
Cromwell6803,0949312859,38%1860,20
Emil I81718,3878912549,60%1933,24
121102533,9882712548,00%2250,73
Comet7971,7075112553,60%1619,64
AT 86915,8263312355,28%2116,38
Grille5595,4326112049,17%1219,13
Jagdpanzer IV6595,8436211854,24%1141,51
11081645,9771011653,45%2130,86
Škoda T 2561004,1757011560,00%2602,89
Strv 7461055,9562710759,81%2443,65
KV-137521,0138010646,23%699,82
T-62A102385,5690610458,65%2238,40
Emil II92518,2798110260,78%2858,35
T-437967,8168810164,36%1883,33
VK 30.01 (P)6679,6348210146,53%1226,32
Tiger I71246,997329956,57%1922,55
Leo71268,759429562,11%2518,67
T-284180,151919451,06%467,53
AT 771407,797368964,04%2250,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4130,512208751,72%378,87
M5A1 Stuart4186,152328531,76%540,44
Matilda Black Prince 5412,383638048,75%1020,89
Škoda T 245642,374367660,53%2397,50
M3 Lee4307,922637354,79%1252,29
P.43 bis6980,297497054,29%2125,51
FV215b (183) 102066,786476955,07%1599,80
Strv m/425662,354596564,62%2294,03
KV-371322,226456453,13%1835,59
AT 25594,195326358,73%1773,80
T-34-85M 6978,446065757,89%1921,77
Crusader5478,544445657,14%1585,26
FV217 Badger102441,458065650,00%1736,82
T25 Pilot Number 1 81466,149735660,71%2129,98
StuG IV 5559,693225433,33%1481,11
T-1506717,524695244,23%1143,54
Type 2597 Chi-Ha3170,241835042,00%487,22
Type 3 Chi-Nu5543,634354936,73%1462,20
ARL 446936,516824957,14%1891,62
Wespe3244,592094948,98%781,07
Churchill I5673,545304650,00%1489,43
Lago4442,803264544,44%1614,35
P.435544,476104560,00%1842,80
T-345709,754904443,18%2336,50
Type 1 Chi-He4297,603654358,14%1101,92
Valentine AT3271,932204250,00%1017,74
Type 97 Chi-Ha3279,602424042,50%992,50
Tiger (P)71238,456954057,50%1865,33
ST vz. 394430,853423958,97%1786,05
S-517759,194593652,78%812,08
P.43 ter71126,398183655,56%1695,03
T1 Heavy Tank5775,577433568,57%2215,13
Churchill VII6879,006273557,14%1825,39
BDR G1 B5643,354883458,82%1489,46
Alecto4253,322463447,06%596,95
Pz.Kpfw. 38 (t)3158,701833348,48%464,71
O-I Experimental5768,367393372,73%1818,22
T-46394,001253138,71%179,26
Pz.Kpfw. 35 (t)2121,432633063,33%665,22
B14510,275563060,00%2481,73
Bishop5701,973692968,97%1795,10
LTP 3229,542812842,86%1017,25
T2 Medium Tank2140,741722744,44%591,47
Covenanter4356,444762755,56%1623,29
M66690,044712638,46%1185,24
Matilda4486,285292548,00%1703,25
P26/404475,845052548,00%1770,52
Birch Gun4319,802942548,00%1073,94
Sturmpanzer I Bison389,331062441,67%64,00
Sexton II3178,142522259,09%710,81
Sturmpanzer II4156,321102236,36%237,58
Strv S1 81750,008942272,73%1867,69
BT-7 artillery 3229,902352142,86%976,18
Cruiser Mk. III2109,101672050,00%398,14
M2 Medium Tank3258,582321942,11%1135,93
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4665,478451973,68%2347,21
Pz.Kpfw. II2237,003211752,94%1444,91
T7 Combat Car 296,291921747,06%442,04
Renault Otsu1249,753901656,25%2133,68
Strv m/40L3170,873001566,67%723,41
Marder II3177,601661546,67%401,76
TOG II* 6911,475201520,00%1545,20
LT vz. 383355,713191450,00%1890,64
Vickers Mk. E Type B2112,381531353,85%442,53
Panzerjäger I2166,621251330,77%479,43
T1E6 261,771251353,85%203,81
Loyd Gun Carriage2149,171101225,00%722,54
Durchbruchswagen 24659,277771181,82%3442,84
Vickers Medium Mk. I172,56143944,44%180,99
T-262115,4486911,11%346,71
Type 91 Heavy3183,44204955,56%636,19
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2128,00356944,44%586,69
Vickers Medium Mk. III3291,50222850,00%1213,88
Leichttraktor148,1381825,00%0,60
O-I6901,38640837,50%1510,40
D23109,43194771,43%447,31
Chi-Ni2178,29276785,71%1224,06
M15/423334,43327757,14%1388,96
LT vz. 352240,50288633,33%1607,28
Strv m/382157,80283540,00%646,55
VK 30.01 (H)5797,80740580,00%1647,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E3358,605935100,00%2134,12
Universal Carrier 2-pdr292,2098520,00%144,57
G.W. E 100101672,00797560,00%1339,14
T28 Concept 71067,00478560,00%1546,43
Kolohousenka1178,25218450,00%1124,88
T1 Cunningham169,50147475,00%427,97
MS-1132,25108450,00%80,62
Renault FT135,00104366,67%218,82
D125,3396333,33%0,00
T-28E with F-30 4529,67490333,33%1263,41
43 M. Toldi III 3173,002493100,00%936,17
Vickers Medium Mk. II2152,001592100,00%795,62
BT-22174,5018720,00%760,92
Type 89 I-Go/Chi-Ro2261,502782100,00%1417,94
Cruiser Mk. IV382,00281250,00%138,94
Strv fm/211160,003111100,00%992,54
Fiat 30001115,001561100,00%687,76
L6/402197,004111100,00%1252,71
Renault NC-31134,004510,00%0,00
Pvlvv fm/422121,002211100,00%605,05
Light Mk. VIC 2103,009410,00%445,78

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 04/01/2018
Gestopt: 06/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/12/2017
Gestopt: 30/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/01/2016
Gestopt: 19/03/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/07/2015
Gestopt: 22/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/10/2014