Phraal

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten47558000
Gemiddelde tier7,540,000,000,00
Overwinningen2599654,66%00,00%00,00%00,00%
Verloren2113544,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand4270,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1552932,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd546271,1500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,710,000,000,00
Gezien554191,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.355,660,000,000,00
Veroveringspunten493261,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten398050,8400,0000,0000,00
Ervaring701,390,000,000,00
WN71455,500,000,000,00
WN81987,760,000,000,00
Totaal
Gevechten47558
Gemiddelde tier7,54
Overwinningen2599654,66%
Verloren2113544,44%
Gelijkstand4270,90%
Gevechten overleefd1552932,65%
Tanks vernietigd546271,15
Gedood / dood ratio1,71
Gezien554191,17
Schade toegebracht1.355,66
Veroveringspunten493261,04
Verdedigingspunten398050,84
Ervaring701,39
WN71455,50
WN81987,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten930000
Overwinningen52556,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren36238,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand434,62%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39342,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6950,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien7250,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.570,920,000,000,00
Veroveringspunten18592,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten11091,1900,0000,0000,00
Ervaring728,580,000,000,00
Totaal
Gevechten930
Overwinningen52556,45%
Verloren36238,92%
Gelijkstand434,62%
Gevechten overleefd39342,26%
Tanks vernietigd6950,75
Gedood / dood ratio1,29
Gezien7250,78
Schade toegebracht1.570,92
Veroveringspunten18592,00
Verdedigingspunten11091,19
Ervaring728,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten388000
Overwinningen20953,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren16642,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand133,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd15138,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3050,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien2050,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.120,450,000,000,00
Veroveringspunten6261,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten5821,5000,0000,0000,00
Ervaring703,500,000,000,00
Totaal
Gevechten388
Overwinningen20953,87%
Verloren16642,78%
Gelijkstand133,35%
Gevechten overleefd15138,92%
Tanks vernietigd3050,79
Gedood / dood ratio1,29
Gezien2050,53
Schade toegebracht1.120,45
Veroveringspunten6261,61
Verdedigingspunten5821,50
Ervaring703,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten83000
Overwinningen4756,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren3542,17%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3542,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd680,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien710,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht649,420,000,000,00
Veroveringspunten3604,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2452,9500,0000,0000,00
Ervaring587,290,000,000,00
Totaal
Gevechten83
Overwinningen4756,63%
Verloren3542,17%
Gelijkstand11,20%
Gevechten overleefd3542,17%
Tanks vernietigd680,82
Gedood / dood ratio1,42
Gezien710,86
Schade toegebracht649,42
Veroveringspunten3604,34
Verdedigingspunten2452,95
Ervaring587,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten128000
Overwinningen5946,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren6853,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4736,72%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd930,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien1110,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht927,520,000,000,00
Veroveringspunten2231,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten1511,1800,0000,0000,00
Ervaring539,260,000,000,00
Totaal
Gevechten128
Overwinningen5946,09%
Verloren6853,13%
Gelijkstand10,78%
Gevechten overleefd4736,72%
Tanks vernietigd930,73
Gedood / dood ratio1,15
Gezien1110,87
Schade toegebracht927,52
Veroveringspunten2231,74
Verdedigingspunten1511,18
Ervaring539,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1216000
Overwinningen66054,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren52943,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand272,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd50741,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9140,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien10470,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.155,990,000,000,00
Veroveringspunten21861,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten34942,8700,0000,0000,00
Ervaring707,840,000,000,00
Totaal
Gevechten1216
Overwinningen66054,28%
Verloren52943,50%
Gelijkstand272,22%
Gevechten overleefd50741,69%
Tanks vernietigd9140,75
Gedood / dood ratio1,29
Gezien10470,86
Schade toegebracht1.155,99
Veroveringspunten21861,80
Verdedigingspunten34942,87
Ervaring707,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4893000
Overwinningen305762,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren179036,58%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand460,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd223345,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd41950,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,580,000,000,00
Gezien47140,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.001,740,000,000,00
Veroveringspunten58811,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten67471,3800,0000,0000,00
Ervaring657,170,000,000,00
Totaal
Gevechten4893
Overwinningen305762,48%
Verloren179036,58%
Gelijkstand460,94%
Gevechten overleefd223345,64%
Tanks vernietigd41950,86
Gedood / dood ratio1,58
Gezien47140,96
Schade toegebracht1.001,74
Veroveringspunten58811,20
Verdedigingspunten67471,38
Ervaring657,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten739000
Overwinningen39353,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren34446,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26736,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6030,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien5730,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.657,760,000,000,00
Veroveringspunten7681,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten6980,9400,0000,0000,00
Ervaring537,360,000,000,00
Totaal
Gevechten739
Overwinningen39353,18%
Verloren34446,55%
Gelijkstand20,27%
Gevechten overleefd26736,13%
Tanks vernietigd6030,82
Gedood / dood ratio1,28
Gezien5730,78
Schade toegebracht1.657,76
Veroveringspunten7681,04
Verdedigingspunten6980,94
Ervaring537,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (324)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
G.W. Tiger (P)81547,90696140655,05%2220,77
Jagdpanther II81788,88822100252,59%2310,61
IS-7101798,2778497053,61%1639,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5703,2161692159,83%2517,07
AMX 13 9091122,2576191855,56%2013,55
IS-381407,8279685754,26%1807,43
M53/M5591875,4366267253,72%2153,49
M18 Hellcat6861,5660165449,85%1744,35
KV-15755,5165864360,03%2161,12
KV-856998,3873160959,77%2242,36
Object 140102089,5684158256,36%2022,14
AMX 50 10081443,4677852751,99%1763,40
T34 81310,0569851546,60%1646,53
AMX 50 B102177,0675051050,00%1941,07
IS-4101940,9577249652,62%1692,75
ISU-15281957,2985349658,87%2605,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81977,7887249455,47%2472,66
Jagdpanzer E 100102509,5575449354,36%2223,21
Bat.-Châtillon 25 t102411,2382849155,60%2507,47
Škoda T 40 6959,3771347054,47%2303,50
T-5491857,9292646557,63%2457,11
Cromwell B 61065,6086144559,33%2572,17
SU-122-44 71370,0181544261,99%2357,02
T-4481159,0174939154,99%1817,97
Grille 15102801,9572739048,97%2383,45
WZ-111 81612,9493438661,66%2400,59
Cromwell6583,0454637853,44%1144,74
T4991360,5968637255,65%2541,86
T-54 ltwt.91249,0372136456,59%2191,79
T6981435,7083936159,83%2314,01
Tiger II81170,8669135445,76%1368,91
Centurion Action X102250,9981735354,39%2118,08
WZ-111 model 1-492136,1977734753,89%2317,22
WZ-12091928,0389033653,57%2431,96
T110E4102352,7866333554,33%2074,59
Spähpanzer Ru 25191168,4068032652,15%2064,67
Jagdpanzer IV6657,2150632554,15%1283,13
SU-15271160,2967831851,89%1936,08
KV-48911,7362930445,72%963,87
T-34-171078,9479729255,82%2012,07
T57 Heavy Tank102577,2983227952,33%2300,38
AMX 50 12091704,3775827051,85%1635,87
Centurion Mk. I81021,2070527052,96%1311,93
S35 CA5815,7066226955,39%2260,59
Waffenträger auf Pz. IV92298,8886226858,58%2448,35
FV380591624,5455926054,23%1687,95
TVP T 50/51102559,8883925957,53%2537,52
T3281373,9584725856,98%1894,52
Lorraine 155 mle. 5181434,0359925757,20%1748,70
WZ-13281232,9476225259,13%2844,87
AMX 50 Foch91916,5758724955,42%1977,85
Object 430 Version II91921,9562524452,46%2216,85
Strv m/42-57 Alt A.2 61057,3275024161,83%2526,24
Tiger I7999,8569923848,74%1220,70
SU-1006847,8760023849,58%1786,17
AT 1581437,1083323855,46%1814,63
ST-I91659,3180023651,27%1705,76
FV4202 81582,0794823561,28%2672,08
Type 586642,6158423450,43%1304,21
T28 Prototype81337,8072023049,57%1523,09
Jagdtiger91915,3980822853,51%1838,00
T-34-281277,8081822557,33%2173,78
Conqueror92112,5393522263,06%2292,65
M41 HMC5672,8650922155,20%1248,68
E 7591660,4285122158,82%1849,87
Škoda T 5092266,4195421957,53%2464,41
STA-181302,4879721553,49%1918,83
TVP VTU Koncept81535,8487621255,66%2833,69
M40/M4381590,5568621255,66%1880,53
IS71033,6468221153,55%1464,02
Centurion Mk. 7/191920,9287321149,29%2269,67
ARL 446669,5556121050,00%1241,46
FV20781152,1756420656,31%1352,61
KV-261040,8571920261,39%2373,04
T3092067,9478919951,76%2014,62
VK 36.01 (H)6621,0849219647,45%1085,88
T-437696,1359819647,45%1071,54
T675411,7536219657,65%916,39
T-1091324,6263519652,04%1182,81
A-436957,4285519664,29%2741,98
S-5171156,8152019451,55%1616,60
UDES 0381787,6464919149,74%2258,15
Dicker Max 61110,9969219057,89%2530,83
G.W. Panther71132,6662718956,61%1640,45
Caernarvon81219,4775518848,94%1498,92
T92 HMC101914,5447318848,94%1714,24
T25/27748,2658018848,94%990,92
Jagdpanther7911,6759418743,32%1175,84
T207891,9770418657,53%1420,99
M4A3E2 Sherman Jumbo6505,8654218657,53%962,18
Object 907 102247,9066718654,30%1936,16
Black Prince7661,9061618047,78%757,10
M10392000,4391718057,78%2369,73
KV-37854,6460217751,41%1035,98
T26E4 SuperPershing 81271,1781617758,19%1892,74
AMX M4 mle. 457994,2661117652,84%1358,63
E 50 Ausf. M102246,8680917652,84%2189,99
T54E191906,3984717653,98%2115,28
T110E5102463,1689217561,71%2361,97
SU-122-5491863,6179717451,15%1944,62
Type 6191940,5373917259,88%2262,68
Bat.-Châtillon 25 t AP91775,2080817248,84%2004,26
M1271202,1765717258,14%1907,27
ARL V3961113,0673017057,65%2647,30
Type 4 Heavy91575,2162616850,60%1610,38
T376810,6282016764,67%2974,86
T9592533,2768716561,21%2865,69
FV215b 102366,9477916156,52%2318,31
Type 4 Chi-To6686,4357115949,69%1343,88
T71 DA7379,9253915343,14%534,11
StuG III Ausf. G5509,1330715048,67%1142,53
O-I6934,8074914962,42%2020,77
E 5091726,9388314954,36%1813,81
AMX AC mle. 4881479,2553914856,76%1889,43
T297982,3169914750,34%1254,10
Emil I81855,0894914561,38%2711,87
T2881852,9274214459,03%2553,09
Object 43092385,5682814465,97%2592,81
AMX 13 F3 AM6940,8265814255,63%1655,78
Comet7518,4956314254,93%713,46
O-Ho81562,2670314160,99%2054,61
T 55A 91799,4273814055,71%2118,55
Matilda4480,2345913852,90%1609,66
Type 5 Chi-Ri7884,3165513851,45%1457,95
Object 41681359,0473713663,24%2076,79
leKpz M 41 90 mm GF 81122,1873213652,21%2163,32
Konštrukta T-34/10071276,6585113560,00%2536,52
T-1506686,9938213552,59%1276,73
Waffenträger auf E 100102760,6075613551,85%2120,79
M41 Walker Bulldog8999,1079113549,63%2124,35
Crusader5386,0831013454,48%1165,32
Strv 103-092147,5257313149,62%1903,39
M4 Sherman5406,4343812953,49%1013,68
BDR G1 B5451,5943312944,96%871,78
Churchill VII6561,0744712552,00%969,79
Pz.Kpfw. II Luchs4514,6273712164,46%3053,43
Tiger (P)71351,3386012156,20%2258,59
Churchill I5492,1134712047,50%968,62
Lorraine 155 mle. 5071092,0064312052,50%1642,27
AT 771282,5878712050,00%1903,46
IS-271327,1088211961,34%2198,18
Hummel6806,4253511851,69%1259,95
MT-256552,6771611759,83%1944,70
SU-85B4394,1641211648,28%1078,13
Sturer Emil71467,7081011556,52%2830,73
Nashorn61015,9765211251,79%2135,60
FV3046807,4255511253,57%1606,88
Panther II81490,0885311053,64%2245,58
SU-100M17942,2162511053,64%1307,36
Challenger71240,9669510755,14%2037,98
SU-10181694,5487110659,43%2509,17
AT 86633,7854810551,43%1123,29
P.43 bis6865,4655510452,88%1805,84
O-Ni71395,6369610359,22%2144,35
M75380,7344710351,46%1546,58
T216231,7045710345,63%427,91
Birch Gun4355,3536410251,96%1508,78
Type 3 Chi-Nu Kai 5720,9566810258,82%2587,87
AMX ELC bis5330,0552210152,48%1015,92
Covenanter4193,982349948,48%703,88
VK 28.016724,287889962,63%2892,26
T-44-100 81608,247679761,86%2816,74
Pz.Sfl. IVc5407,853979654,17%914,80
Grille5530,154239558,95%1160,75
Marder 38T4406,924169548,42%1142,56
O-I Experimental5976,467809461,70%2516,25
AT 25332,453779439,36%602,75
Crusader 5.5-in. SP71048,605799457,45%1783,13
Object 268 Version 4103455,327679362,37%2967,49
SU-855505,164669256,52%1255,77
Achilles61015,017238951,69%2210,33
Tortoise92153,037238754,02%2220,59
KV-137495,785728554,12%711,17
Spähpanzer SP I C71142,428808461,90%2546,25
Ikv 90 Typ B71296,198218155,56%2264,51
M446878,155738155,56%1797,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4209,192258047,50%712,18
E 100102333,645908051,25%2028,13
E 25 71364,468357958,23%2389,68
T-34-85M 61200,086527960,76%2965,23
AMX 65 t81265,486567761,04%1643,05
VK 30.01 (P)6751,346197646,05%1520,65
Heavy Tank No. VI 6968,725637552,00%1850,32
Leichttraktor1127,862327448,65%636,65
Panther71373,679157259,72%2948,39
T-284280,832517153,52%946,94
11081644,5910057163,38%2574,35
Leo71130,738087057,14%2079,29
AMX 12 t6712,007807057,14%2640,39
LTTB8996,279187057,14%2309,39
T28 Concept 71264,047306955,07%2282,65
T-345644,745856851,47%2040,28
T-62A102232,428316651,52%2057,14
Lago4572,006636561,54%2863,46
AMX 13 105101863,285426549,23%2403,91
IS-M81118,236336555,38%1197,91
M3 Lee4231,953536460,94%816,66
AMX 50 Foch (155) 102856,836356456,25%2716,34
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2246,315846470,31%2060,85
VK 30.02 (M)61046,318716264,52%2737,37
VK 100.01 (P)81554,167966269,35%2179,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4352,772316144,26%840,11
WZ-13171175,579766159,02%3005,44
Sturmpanzer II4357,682196053,33%1163,02
Object 263102483,837116056,67%2237,83
Strv 7461008,907975848,28%2425,79
AMX AC mle. 4671080,576975858,62%1672,21
A-4471389,539295853,45%2807,00
Ikv 65 Alt II61010,047285747,37%2393,77
VK 30.02 (D)71473,0410545561,82%2990,90
Hotchkiss H352187,793755350,94%1013,08
P.43 ter71446,8310475275,00%3211,53
Type T-345265,942855145,10%549,61
T1 Cunningham1179,464325064,00%1339,91
M5 Stuart4165,924264951,02%661,43
M8A14306,212374847,92%766,66
T23E3 7890,797274856,25%1637,65
FV215b (183) 101842,934504643,48%1240,71
Churchill III 5664,248104562,22%1779,28
VK 16.02 Leopard5480,406744259,52%2134,57
59-166680,108874163,41%2540,05
Ikv 723468,885264050,00%1930,92
VK 30.01 (H)5802,828033863,16%2300,14
L-60 2213,374933857,89%1714,41
Škoda T 245757,976993751,35%3066,11
Archer5696,515843767,57%2007,10
M26 Pershing81169,336213655,56%1646,68
P.435634,124463470,59%2283,19
M3 Stuart3160,002153351,52%659,09
Alecto4401,523233351,52%1318,76
VK 30.01 (D)61050,509423268,75%3104,83
StuG IV 5664,635473250,00%2166,13
T3 HMC2265,673513043,33%1345,10
T110E3102345,004923050,00%1662,35
M374369,723072941,38%1196,64
SU-76M3183,311542934,48%368,48
Marder II3281,833072941,38%774,47
HWK 1281362,286752965,52%3032,91
T1 HMC2204,501502853,57%1184,54
Object 260 101786,966302871,43%1509,04
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,851812755,56%441,20
P.44 Pantera81302,815912646,15%1489,88
Vickers Medium Mk. III3157,651842669,23%662,37
Sturmpanzer I Bison3234,041502552,00%751,78
T56 GMC3156,961412441,67%302,09
Vickers Medium Mk. I1130,651682356,52%703,96
T1 Heavy Tank5415,234072240,91%778,11
AT-12127,901042133,33%288,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J4389,104762045,00%1449,30
Ikv 1035925,837071850,00%3793,79
113102422,786631855,56%2350,59
Cruiser Mk. III2125,721771855,56%567,66
M24 Chaffee5666,837711861,11%3390,97
Leopard Prototyp A91578,337901861,11%1748,91
T-463133,822021776,47%683,34
121102073,765261735,29%1822,99
Pz.Kpfw. III/IV5604,066381758,82%2201,43
Pz.Kpfw. 35 (t)2126,381461637,50%445,46
Škoda T 256779,756211625,00%1530,04
M5A1 Stuart4170,133071668,75%722,74
Type 2597 Chi-Ha389,131401650,00%153,69
LTP 3193,562991668,75%969,78
43 M. Toldi III 3187,882971643,75%833,01
Strv m/4251030,078841553,33%4320,18
Sav m/434444,206131553,33%1720,76
AMX 404255,793511435,71%1201,79
Cruiser Mk. IV3165,141691435,71%428,32
Conqueror Gun Carriage102226,866551442,86%1794,92
T-100 LT101534,146441457,14%2081,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3303,464401346,15%1556,35
Pz.Kpfw. T 15 3262,383821330,77%1184,48
AMX 13 757702,586231241,67%1388,12
Super Conqueror101858,084051225,00%1020,04
Vickers Medium Mk. II2105,551091127,27%291,90
Chi-Ni2106,403041070,00%621,55
Vickers Mk. E Type B2193,101871040,00%838,51
Sexton II3198,701651010,00%684,85
Indien-Panzer81662,407021050,00%2770,49
P26/404559,00443966,67%2415,46
D1269,89106933,33%115,32
Type 97 Chi-Ha3384,67472955,56%1835,22
T-262127,67180955,56%566,02
Valentine4414,00542966,67%1824,21
Valentine AT3289,67263966,67%1097,41
Durchbruchswagen 24772,44943977,78%4494,38
T7 Combat Car 250,11174944,44%70,68
Strv fm/211100,75318862,50%569,00
WZ-111 model 5A101784,25525850,00%1153,51
Universal Carrier 2-pdr2120,25126837,50%311,45
FV217 Badger102270,00578850,00%1716,38
Panzerjäger I2243,00207728,57%860,00
M2 Medium Tank3143,00195757,14%473,48
T-602104,57177757,14%466,75
AMX 50 Foch B101955,57369728,57%1298,53
Type 1 Chi-He495,17167633,33%47,94
T2 Medium Tank2173,33257666,67%993,02
AMX 383358,67573666,67%2635,89
Loyd Gun Carriage2142,50183633,33%743,63
T-29 3380,83362650,00%1758,05
T-45 2244,50264650,00%1233,83
Renault FT174,60153540,00%222,40
ST vz. 394188,60275540,00%387,61
Type 97 Te-Ke 2148,40274540,00%693,66
K-91101954,80532540,00%1348,95
D2325,5076425,00%0,00
M2 Light Tank2142,25355475,00%812,22
MS-11237,75204450,00%1434,16
Renault FT AC2121,0011140,00%254,37
Charioteer8524,25360450,00%350,52
T-703296,50305450,00%1190,44
Pz.Kpfw. II2128,33321366,67%666,63
MTLS-1G14 3441,675023100,00%2500,98
Light Mk. VIC 2117,00293366,67%754,23
Renault Otsu1221,506972100,00%2030,69
B14130,505112100,00%432,20
Pvlvv fm/422107,503782100,00%548,02
Pz.Kpfw. I29,00112250,00%73,52
Fiat 300010,00821100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2315,003571100,00%2386,21
Renault NC-311120,001701100,00%666,37
T-80448,002381100,00%261,00
T-34 shielded 5884,008021100,00%3497,81
TOG II* 6307,0019310,00%191,84
Tetrarch 20,002071100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 08/01/2018
Gestopt: 14/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/05/2017
Gestopt: 30/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/10/2016
Gestopt: 30/04/2017
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 12/05/2016
Gestopt: 29/09/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/02/2016
Gestopt: 08/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/06/2015
Gestopt: 01/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/04/2015
Gestopt: 23/06/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/01/2015
Gestopt: 15/04/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 29/09/2014
Gestopt: 05/01/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/04/2014
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close