Sardynka_on_COPIUM

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/08/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4020503636
Gemiddelde tier9,310,009,179,17
Overwinningen2680266,66%00,00%1952,78%1952,78%
Verloren1311032,61%00,00%1747,22%1747,22%
Gelijkstand2930,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1577639,24%00,00%1336,11%1336,11%
Tanks vernietigd726291,8100,00411,14411,14
Gedood / dood ratio2,970,001,781,78
Gezien715721,7800,00531,47531,47
Schade toegebracht3.314,110,002.640,752.640,75
Veroveringspunten133670,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten390830,9700,00110,31110,31
Ervaring1.168,540,00981,97981,97
WN72336,130,001617,901617,90
WN84239,050,003485,65238,75
Totaal
Gevechten40205
Gemiddelde tier9,31
Overwinningen2680266,66%
Verloren1311032,61%
Gelijkstand2930,73%
Gevechten overleefd1577639,24%
Tanks vernietigd726291,81
Gedood / dood ratio2,97
Gezien715721,78
Schade toegebracht3.314,11
Veroveringspunten133670,33
Verdedigingspunten390830,97
Ervaring1.168,54
WN72336,13
WN84239,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten36
Gemiddelde tier9,17
Overwinningen1952,78%
Verloren1747,22%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1336,11%
Tanks vernietigd411,14
Gedood / dood ratio1,78
Gezien531,47
Schade toegebracht2.640,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,31
Ervaring981,97
WN71617,90
WN83485,65
Voorbije 30 dagen
Gevechten36
Gemiddelde tier9,17
Overwinningen1952,78%
Verloren1747,22%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1336,11%
Tanks vernietigd411,14
Gedood / dood ratio1,78
Gezien531,47
Schade toegebracht2.640,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,31
Ervaring981,97
WN71617,90
WN8238,75
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten800000
Overwinningen59574,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren19023,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand151,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd41351,63%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6560,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,700,000,000,00
Gezien9011,1300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.919,100,000,000,00
Veroveringspunten6490,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4700,5900,0000,0000,00
Ervaring1.024,760,000,000,00
Totaal
Gevechten800
Overwinningen59574,38%
Verloren19023,75%
Gelijkstand151,88%
Gevechten overleefd41351,63%
Tanks vernietigd6560,82
Gedood / dood ratio1,70
Gezien9011,13
Schade toegebracht1.919,10
Veroveringspunten6490,81
Verdedigingspunten4700,59
Ervaring1.024,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten220000
Overwinningen18182,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren3616,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13360,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1900,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,180,000,000,00
Gezien2501,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.197,780,000,000,00
Veroveringspunten3761,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten3901,7700,0000,0000,00
Ervaring910,400,000,000,00
Totaal
Gevechten220
Overwinningen18182,27%
Verloren3616,36%
Gelijkstand31,36%
Gevechten overleefd13360,45%
Tanks vernietigd1900,86
Gedood / dood ratio2,18
Gezien2501,14
Schade toegebracht1.197,78
Veroveringspunten3761,71
Verdedigingspunten3901,77
Ervaring910,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten40000
Overwinningen3382,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren410,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand37,50%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2152,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd290,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,530,000,000,00
Gezien290,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht585,930,000,000,00
Veroveringspunten340,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,0800,0000,0000,00
Ervaring637,350,000,000,00
Totaal
Gevechten40
Overwinningen3382,50%
Verloren410,00%
Gelijkstand37,50%
Gevechten overleefd2152,50%
Tanks vernietigd290,73
Gedood / dood ratio1,53
Gezien290,73
Schade toegebracht585,93
Veroveringspunten340,85
Verdedigingspunten30,08
Ervaring637,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2316000
Overwinningen186180,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren45519,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd138659,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd22030,9500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,370,000,000,00
Gezien20140,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.570,870,000,000,00
Veroveringspunten22370,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten98874,2700,0000,0000,00
Ervaring1.154,620,000,000,00
Totaal
Gevechten2316
Overwinningen186180,35%
Verloren45519,65%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd138659,84%
Tanks vernietigd22030,95
Gedood / dood ratio2,37
Gezien20140,87
Schade toegebracht1.570,87
Veroveringspunten22370,97
Verdedigingspunten98874,27
Ervaring1.154,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16408000
Overwinningen1291078,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren343920,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand590,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd782747,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd136440,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,590,000,000,00
Gezien183341,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.105,310,000,000,00
Veroveringspunten137300,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten109420,6700,0000,0000,00
Ervaring882,190,000,000,00
Totaal
Gevechten16408
Overwinningen1291078,68%
Verloren343920,96%
Gelijkstand590,36%
Gevechten overleefd782747,70%
Tanks vernietigd136440,83
Gedood / dood ratio1,59
Gezien183341,12
Schade toegebracht1.105,31
Veroveringspunten137300,84
Verdedigingspunten109420,67
Ervaring882,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten845000
Overwinningen51560,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren32438,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,71%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29835,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6270,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien10741,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.772,530,000,000,00
Veroveringspunten6340,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2720,3200,0000,0000,00
Ervaring796,890,000,000,00
Totaal
Gevechten845
Overwinningen51560,95%
Verloren32438,34%
Gelijkstand60,71%
Gevechten overleefd29835,27%
Tanks vernietigd6270,74
Gedood / dood ratio1,15
Gezien10741,27
Schade toegebracht1.772,53
Veroveringspunten6340,75
Verdedigingspunten2720,32
Ervaring796,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (212)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M46 Patton93330,451268197669,13%4924,31
Object 907 103868,971236183467,56%4225,33
M48A5 Patton103612,861093175663,04%4471,31
113103928,251192137568,07%5050,75
T95/FV4201 Chieftain 104431,731283132267,70%4194,48
E 5093441,541305115970,23%4919,91
WZ-111 model 5A104141,881205112366,25%4724,93
T110E5103565,78110994765,58%4252,77
Bat.-Châtillon 25 t103240,25105889466,67%3800,60
T-62A103361,03109584066,43%4234,95
Panhard EBR 75 (FL 10) 82037,26121981273,77%5071,13
Panhard EBR 105102530,97104976465,58%4301,03
IS-7103842,44117267667,75%4858,54
T-1093061,43118963365,24%4323,62
T-5492728,98113460666,01%3959,61
Rheinmetall Skorpion G 82480,11112160266,94%3335,99
T95E6 104160,47119958565,64%5043,32
E 50 Ausf. M103543,37108658162,48%4142,31
WZ-111 model 1-493284,87127058073,10%4925,84
Object 703 Version II 82781,59143754774,95%4174,35
AMX 50 B103619,93105254664,84%3974,10
Super Conqueror104390,67125146167,68%5311,16
Leopard 1103612,74108645462,78%4141,69
T-100 LT102600,70109543066,74%4775,56
IS-6 82391,64119541468,60%3848,16
M60 103489,62101337457,75%3925,69
Bat.-Châtillon Bourrasque 82708,64133737175,47%4079,09
Object 140103429,03111835964,90%4148,63
TVP T 50/51103699,30108835165,24%4240,02
VK 72.01 (K) 103900,33113234269,01%3586,82
Leopard Prototyp A93153,90117134067,35%4053,04
KV-151122,1994233070,30%3732,56
ST-II103716,65109231158,52%3973,10
FV4005 Stage II103158,3188730161,13%3002,95
Object 277103914,21118128365,72%4863,27
T110E4103785,68105528267,38%3627,68
FV215b 103547,50111027266,54%4019,50
E 75 TS 82571,17124626664,66%3851,88
Object 430 Version II93247,77130126069,62%4840,02
AMX 13 105102976,7398324860,89%4287,41
SU-130PM 82669,24120224868,15%3708,56
Object 268 Version 4104431,36122024470,90%4971,01
T 55A 93549,13135324268,60%5290,73
T54E192519,08100423859,24%3100,68
Škoda T 5093242,68124023770,04%4467,45
Kranvagn103596,68108223262,93%3433,20
Grille 15103516,9891423064,78%3472,76
Object 430U104444,45132323075,22%5896,02
Object 252U Defender 82620,97133622773,13%3820,94
Concept 1B 93630,82139522667,70%3868,24
Vz. 55104651,94126522363,68%4517,31
Object 279 early 104719,12129922360,99%3590,88
Progetto M35 mod. 46 82579,48127521968,04%3958,71
AE Phase I 93470,40130421870,18%4431,15
Conqueror93051,39118921466,82%3841,11
E 7593454,25131521372,77%4603,88
Object 260 104280,88119921260,38%4918,96
Object 430103860,38123120865,87%4610,96
T-54 ltwt.91989,47109220463,73%4079,88
60TP Lewandowskiego104018,88117920173,13%4184,33
T-34-3 82318,22122720171,64%4056,50
T57 Heavy Tank103498,40101119061,05%3686,76
STB-1103951,10111718957,14%4387,23
IS-4103316,51106018960,85%3977,89
CS-63104151,63116917862,36%4990,85
T110E3103574,53101417758,76%3399,02
UDES 15/16104071,49113417565,71%4318,62
M10392591,95111317274,42%3255,95
Jagdpanzer E 100103528,3693017263,37%3087,05
121B 103604,58109517063,53%4037,93
Waffenträger auf Pz. IV93139,80109116864,29%3579,05
IS-382275,17113416770,06%3432,61
CS-52 LIS 82741,02133916671,69%4114,97
Object 705A103885,28121316073,13%4022,97
Progetto M40 mod. 65103809,13104615157,62%3648,37
Caernarvon Action X 82411,15133314563,45%4150,69
AMX M4 mle. 54103889,99114814364,34%4887,55
FCM 50 t 82025,12111813959,71%3429,11
M54 Renegade 82832,13140313472,39%4133,50
121104263,02117913065,38%5119,26
Centurion Action X103707,77105813058,46%4247,72
AMX 13 9092534,20112212759,84%5959,00
T3093263,97111712158,68%3938,84
WZ-120-1G FT 82643,38127212071,67%3876,40
AMX 50 12092668,63105911970,59%3396,86
E 100103604,14110811971,43%3710,84
Type 59 82871,02150811864,41%5542,06
T92 HMC101985,9771111852,54%1703,52
Caernarvon82476,62133011574,78%4101,74
Strv 103B103820,03107411570,43%3860,44
ST-I92880,51116211365,49%3751,11
Object 43093883,61149011270,54%6250,87
AMX M4 mle. 5193853,72142610966,97%5483,35
Object 274a 82628,92141010770,09%4318,15
TNH T Vz. 5192811,12115810659,43%3024,07
M-V-Y104123,64121010658,49%4229,61
Object 777 Version II 93384,9013279969,70%4294,33
T2071581,0610559871,43%3087,00
Object 268104019,749529852,04%3627,77
T4991803,719689758,76%3358,20
Pz.Kpfw. VII103876,5011689667,71%3794,80
KV-8561199,828899165,93%2665,94
Rhm.-Borsig Waffenträger82441,2110419154,95%3247,15
FV217 Badger103936,5811389066,67%3846,19
WZ-113G FT103961,6910818869,32%4098,83
AMX Chasseur de chars 81531,469328061,25%2740,68
Object 26393498,2412977474,32%5144,30
IS71733,409987364,38%3097,10
Prototipo Standard B93488,1511847159,15%4491,02
KV-481658,849047061,43%2308,73
M4A3E2 Sherman Jumbo61069,308636665,15%2718,73
AMX 30 1er prototype93415,4413816677,27%4967,39
WZ-12093552,4112976465,63%5982,57
UDES 1693080,8410936256,45%3990,53
Lorraine 40 t 82347,5211106162,30%3534,91
T2972008,1812395673,21%3511,20
M41 Walker Bulldog81334,648915650,00%2712,77
K-91103033,5510665666,07%3586,12
IS-3-II93614,7013755675,00%4753,47
M26 Pershing81964,9311035470,37%3127,56
Jagdtiger93194,7411785377,36%3464,84
CS-5993436,6012415366,04%4134,99
STA-2 82154,0212135367,92%4402,23
Char Futur 4 93173,9812165269,23%3261,08
SU-10182637,3111175158,82%3822,70
T26E4 SuperPershing 82204,6712595168,63%3843,41
TNH 105/100082134,4511444963,27%3040,58
Strv 103-092690,358854852,08%2935,85
UDES 14 Alt 582740,0611414858,33%4360,98
Object 70593251,8313054778,72%4301,19
Tetrarch 2282,794764757,45%1877,56
Manticore101928,029804654,35%2883,10
Black Prince71673,1311444580,00%3174,77
T-4371446,3311154584,44%3180,80
Sturer Emil71751,408824355,81%3251,91
Type 6193378,7911924259,52%4551,20
T77 82746,6013244278,57%4028,29
LT-432 81863,7111474163,41%4326,30
WZ-111G FT92808,009954062,50%2754,02
FV4004 Conway93114,7011114060,00%3894,97
Bat.-Châtillon 12 t81443,8511274067,50%3629,00
IS-M82716,7514434082,50%5092,01
IS-272145,2812573969,23%4390,02
KV-371902,0511313966,67%3614,16
Emil II93675,7912993868,42%4723,34
Centurion Mk. 7/193272,4512713873,68%4690,09
Panther71526,2410933767,57%3548,06
T34 81702,868613754,05%2292,04
T-15061384,6810053767,57%3306,91
Type 64 6892,818493770,27%2587,42
Caliban 82265,1912203663,89%3201,41
CS-5382171,5011003470,59%3516,88
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61812,0313243485,29%6489,94
leKpz M 41 90 mm GF 81692,5610583271,88%3937,78
AMX 30 B103057,819713154,84%3420,39
AT 1582390,5311813060,00%3312,81
KV-1S61105,8310043070,00%4065,69
M4A1 Sherman5894,078042962,07%3682,62
Konštrukta T-34/10072008,9011792958,62%5658,41
Panther II81795,2110242867,86%2599,24
Object 25793037,1411782860,71%3959,73
T9593485,3313272777,78%3782,73
Carro da Combattimento 45 t 103856,5410732653,85%3487,82
VK 45.02 (P) Ausf. B93331,1713182462,50%4140,78
Bofors Tornvagn 82641,0013142466,67%3577,87
Leo72011,9610512347,83%4153,62
Object 70493106,7311152277,27%3084,58
Bat.-Châtillon 25 t AP92658,4011332075,00%3358,81
Tortoise93340,9011802060,00%3927,55
CS-4472085,7412831968,42%4421,41
T-345836,507711866,67%2852,99
Type 3 Chi-Nu Kai 5660,507141872,22%2478,38
ISU-152K 82059,509431662,50%2945,66
T2882086,089701353,85%2726,53
Object 41682014,928631338,46%3067,18
UDES 0382181,759161266,67%2612,74
M40/M4381331,336901250,00%1500,12
AMX 65 t81925,9210161266,67%2947,46
Löwe 82432,5012951266,67%4077,05
T1 Cunningham1338,827761172,73%3530,04
53TP Markowskiego82827,2013641090,00%5105,17
50TP Tyszkiewicza93471,70145310100,00%4489,50
Spähpanzer Ru 25191074,671306955,56%1575,04
AMX 50 10082936,141294771,43%4818,92
T376778,86596714,29%2538,99
11082365,1714506100,00%3752,23
SU-10061626,83750633,33%3256,23
AMX ELC bis5813,50799666,67%3354,54
TVP VTU Koncept81250,60828560,00%1758,58
T3282370,201359580,00%3966,82
LTTB82129,801190560,00%6343,11
T26E5 Patriot 82243,00887520,00%2723,97
T-4481551,00992475,00%2330,66
Challenger72387,251263475,00%4846,10
112 83218,751297425,00%4732,82
T26E5 82878,671446366,67%4662,20
Super Hellcat 71826,6711643100,00%3724,88
M4A1 Revalorisé 82117,671274366,67%4106,05
KV-26608,505422100,00%1007,76
Spähpanzer SP I C71069,50738250,00%1973,41
STG 81949,001028250,00%2650,30
Pz.Kpfw. T 25 5203,504172100,00%480,09
IS-5 (Object 730) 81579,5011282100,00%2360,84
Panther mit 8,8 cm L/71 82829,501170250,00%5567,50
114 SP2 102167,50461250,00%1331,04
43 M. Toldi III 3304,50582250,00%1773,98
O-I6403,0022710,00%411,73
MT-256346,007331100,00%1031,00
XM551 Sheridan10199,009361100,00%264,10
Škoda T 40 6327,009111100,00%601,75
SU-100Y 62252,0018051100,00%8301,45
BT-7 artillery 3373,0023410,00%1309,31

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/08/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/12/2021
Gestopt: 31/03/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/08/2021
Gestopt: 10/12/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/07/2021
Gestopt: 16/08/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/11/2020
Gestopt: 29/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/09/2020
Gestopt: 11/10/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 12/10/2020
Gestopt: 05/11/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/02/2021
Gestopt: 10/03/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/04/2020
Gestopt: 30/06/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/07/2020
Gestopt: 01/07/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 11/03/2021
Gestopt: 20/05/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 31/01/2021
Gestopt: 15/02/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 02/07/2020
Gestopt: 10/09/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/12/2019
Gestopt: 20/04/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/04/2020
Gestopt: 30/06/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/10/2019
Gestopt: 12/12/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/09/2019
Gestopt: 01/10/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/06/2019
Gestopt: 19/09/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/04/2019
Gestopt: 22/06/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 13/02/2019
Gestopt: 22/04/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 09/02/2019
Gestopt: 13/02/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/12/2018
Gestopt: 14/01/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/09/2018
Gestopt: 09/12/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/08/2018
Gestopt: 25/09/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/06/2018
Gestopt: 26/08/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/06/2018
Gestopt: 28/06/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/04/2018
Gestopt: 16/06/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 16/03/2018
Gestopt: 01/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/01/2018
Gestopt: 14/03/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 01/10/2017
Gestopt: 15/01/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 24/08/2017
Gestopt: 30/09/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/07/2017
Gestopt: 22/08/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/06/2017
Gestopt: 22/07/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/06/2017
Gestopt: 28/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/05/2017
Gestopt: 25/06/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/04/2017
Gestopt: 10/05/2017
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 24/12/2016
Gestopt: 23/04/2017
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 15/09/2016
Gestopt: 24/12/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/08/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 23/07/2016
Gestopt: 24/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/07/2016
Gestopt: 21/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/02/2016
Gestopt: 07/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/01/2016
Gestopt: 19/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/08/2015
Gestopt: 23/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/07/2015
Gestopt: 05/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/06/2015
Gestopt: 26/07/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/05/2015
Gestopt: 30/05/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/05/2015
Gestopt: 08/05/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/04/2015
Gestopt: 17/04/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/12/2014
Gestopt: 03/04/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/12/2014
Gestopt: 26/12/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/12/2014
Gestopt: 20/12/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/06/2014
Gestopt: 17/12/2014
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 14/03/2014