cookie_text Leer meer

Slave_Zer0

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17476000
Gemiddelde tier7,180,000,000,00
Overwinningen944654,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren788345,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1470,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd520429,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd166400,9500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien198721,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.175,090,000,000,00
Veroveringspunten270351,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten94580,5400,0000,0000,00
Ervaring536,820,000,000,00
WN71286,410,000,000,00
WN81710,530,000,000,00
Totaal
Gevechten17476
Gemiddelde tier7,18
Overwinningen944654,05%
Verloren788345,11%
Gelijkstand1470,84%
Gevechten overleefd520429,78%
Tanks vernietigd166400,95
Gedood / dood ratio1,36
Gezien198721,14
Schade toegebracht1.175,09
Veroveringspunten270351,55
Verdedigingspunten94580,54
Ervaring536,82
WN71286,41
WN81710,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op: 15/11/2013 18:41
Laatste gevecht: 12/04/2018 22:25
Laatste update: 21/05/2018 10:14

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten138000
Overwinningen5036,23%00,00%00,00%00,00%
Verloren8460,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3827,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd800,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien1290,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.675,120,000,000,00
Veroveringspunten1010,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten820,5900,0000,0000,00
Ervaring413,130,000,000,00
Totaal
Gevechten138
Overwinningen5036,23%
Verloren8460,87%
Gelijkstand42,90%
Gevechten overleefd3827,54%
Tanks vernietigd800,58
Gedood / dood ratio0,80
Gezien1290,93
Schade toegebracht1.675,12
Veroveringspunten1010,73
Verdedigingspunten820,59
Ervaring413,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31000
Overwinningen1032,26%00,00%00,00%00,00%
Verloren1858,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand39,68%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd929,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien240,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.030,770,000,000,00
Veroveringspunten511,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten441,4200,0000,0000,00
Ervaring362,480,000,000,00
Totaal
Gevechten31
Overwinningen1032,26%
Verloren1858,06%
Gelijkstand39,68%
Gevechten overleefd929,03%
Tanks vernietigd150,48
Gedood / dood ratio0,68
Gezien240,77
Schade toegebracht1.030,77
Veroveringspunten511,65
Verdedigingspunten441,42
Ervaring362,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23000
Overwinningen1043,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren1356,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd417,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,3900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,470,000,000,00
Gezien421,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht493,520,000,000,00
Veroveringspunten341,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten331,4300,0000,0000,00
Ervaring285,780,000,000,00
Totaal
Gevechten23
Overwinningen1043,48%
Verloren1356,52%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd417,39%
Tanks vernietigd90,39
Gedood / dood ratio0,47
Gezien421,83
Schade toegebracht493,52
Veroveringspunten341,48
Verdedigingspunten331,43
Ervaring285,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten132000
Overwinningen8060,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren5138,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4634,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd940,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien1361,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht585,450,000,000,00
Veroveringspunten800,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten130,1000,0000,0000,00
Ervaring381,090,000,000,00
Totaal
Gevechten132
Overwinningen8060,61%
Verloren5138,64%
Gelijkstand10,76%
Gevechten overleefd4634,85%
Tanks vernietigd940,71
Gedood / dood ratio1,09
Gezien1361,03
Schade toegebracht585,45
Veroveringspunten800,61
Verdedigingspunten130,10
Ervaring381,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten459000
Overwinningen25054,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren20745,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18239,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3290,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien4851,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.117,720,000,000,00
Veroveringspunten5661,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten12912,8100,0000,0000,00
Ervaring605,440,000,000,00
Totaal
Gevechten459
Overwinningen25054,47%
Verloren20745,10%
Gelijkstand20,44%
Gevechten overleefd18239,65%
Tanks vernietigd3290,72
Gedood / dood ratio1,19
Gezien4851,06
Schade toegebracht1.117,72
Veroveringspunten5661,23
Verdedigingspunten12912,81
Ervaring605,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1475000
Overwinningen78353,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren67545,76%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand171,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd52235,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10980,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien16921,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht893,150,000,000,00
Veroveringspunten16371,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten19621,3300,0000,0000,00
Ervaring462,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1475
Overwinningen78353,08%
Verloren67545,76%
Gelijkstand171,15%
Gevechten overleefd52235,39%
Tanks vernietigd10980,74
Gedood / dood ratio1,15
Gezien16921,15
Schade toegebracht893,15
Veroveringspunten16371,11
Verdedigingspunten19621,33
Ervaring462,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten392000
Overwinningen19549,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren19148,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11128,32%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2540,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien2830,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.826,680,000,000,00
Veroveringspunten4061,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2890,7400,0000,0000,00
Ervaring640,860,000,000,00
Totaal
Gevechten392
Overwinningen19549,74%
Verloren19148,72%
Gelijkstand61,53%
Gevechten overleefd11128,32%
Tanks vernietigd2540,65
Gedood / dood ratio0,90
Gezien2830,72
Schade toegebracht1.826,68
Veroveringspunten4061,04
Verdedigingspunten2890,74
Ervaring640,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (123)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81491,2458684055,71%1910,55
M18 Hellcat6887,1147381757,16%1849,88
T675665,4843165659,15%1788,89
T26E4 SuperPershing 81432,5366452555,43%2097,11
Lorraine 40 t 81721,0070452357,36%1906,39
T57 Heavy Tank102470,6462350854,33%2115,10
T3091763,5454247153,93%1590,33
T54E191980,0470043955,13%2036,42
T6981359,4359143753,32%1793,96
Tiger II81369,2460443654,36%1709,11
T4991061,1755642052,62%1615,04
T-54 ltwt.91189,9968440055,50%1809,92
T25/27827,1746737255,11%1232,91
T28 Prototype81419,8050436450,00%1561,62
T71 DA7776,5846036046,39%1434,24
T110E4102284,7054035848,04%1822,68
E 7591606,1657734155,72%1619,06
T-5491711,8482333554,93%1923,28
TVP T 50/51102438,1669432755,35%2071,37
Škoda T 5092066,8672232552,62%1987,64
M41 Walker Bulldog8911,5353930753,42%1832,66
T376709,9152325354,55%2167,61
TOG II* 6978,8752423455,98%1858,97
Tiger I71081,3353823353,22%1479,38
TVP VTU Koncept81215,3353223351,50%1888,54
M1271006,6143622954,15%1381,92
Jagdpanther II81561,6164022653,54%1648,59
Jagdpanzer IV6546,2234821150,71%978,39
Centurion Mk. I81230,5860321155,92%1840,64
T-345550,4945420055,00%1787,80
Jagdpanther7811,9242319751,27%1044,24
Pz.Kpfw. III/IV5225,7521619146,60%445,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J4150,7120118951,32%380,82
StuG III Ausf. G5431,1928018148,07%909,85
Konštrukta T-34/10071052,2350918157,46%1768,94
LTTB8955,6863218052,22%1799,03
Jagdtiger92316,3488617859,55%2249,47
T216356,9933516744,31%830,38
Comet71131,1356816657,23%2107,13
Rheinmetall Skorpion G 81893,8993415462,99%2366,73
Spähpanzer SP I C7996,1253115249,34%1968,02
VK 30.01 (H)5420,5730314752,38%791,16
VK 30.01 (D)6819,8948114450,00%1848,19
VK 36.01 (H)6631,2738313953,96%1114,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4268,3324413647,79%655,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3122,1918713653,68%419,27
M75393,3233513657,35%1527,61
Škoda T 245584,5544113246,21%1713,46
AMX 12 t6765,3064312353,66%2435,01
Škoda T 256814,7546412252,46%1825,32
Pz.Sfl. IVc5623,0935911749,57%1625,16
M24 Chaffee5561,3951411657,76%2535,00
M446789,7439111355,75%1434,12
MT-256500,7840011149,55%1484,83
E 100102468,6285511053,64%2342,20
Marder II3225,9123010857,41%686,82
Pz.Kpfw. II Luchs4141,2525410451,92%368,18
M41 HMC5602,4532810059,00%1040,03
M8A14347,143198659,30%1050,29
E 25 71619,609358558,82%2717,98
Nashorn61074,074688253,66%2331,92
Object 140102240,158628060,00%1869,86
Sexton II3159,961567051,43%612,42
VK 28.016612,104786749,25%1990,53
IS71544,189096659,09%2447,23
Centurion Mk. 7/191238,345836238,71%937,44
T1 Cunningham1188,133316060,00%1371,70
Durchbruchswagen 24216,242115940,68%493,02
Škoda T 40 6880,296025961,02%2154,32
M40/M4381241,327095754,39%1229,84
Spähpanzer Ru 2519769,815115451,85%1007,71
T-100 LT101250,806885147,06%1343,35
Crusader5591,044325054,00%1979,10
Cromwell6828,045364860,42%1772,59
T92 81010,358444654,35%1782,88
T3 HMC2290,693334560,00%1653,85
Birch Gun4235,192114348,84%717,02
VK 16.02 Leopard5367,204984163,41%1478,40
Jagdpanzer E 100102277,867753759,46%1653,59
O-I Experimental5700,826843461,76%1413,27
T-62A102272,888313450,00%1963,12
Sturer Emil7761,765173351,52%1010,74
Marder 38T4458,393173345,45%1414,63
Type 97 Chi-Ha3307,782833262,50%1343,52
AMX 13 7571275,728763246,88%3587,97
T-34-856966,685793151,61%2292,71
Type 1 Chi-He4177,132553050,00%466,50
Covenanter4335,393162853,57%1357,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C358,501922650,00%91,59
A-204289,762692552,00%1231,64
M5 Stuart4194,204142564,00%801,69
A-436920,707122343,48%1963,54
Pz.Kpfw. II2131,301772035,00%471,19
StuG IV 5439,553152060,00%1133,88
Pz.Kpfw. I258,631751968,42%318,81
T28 Concept 71195,395941855,56%2038,47
M3 Stuart3183,002131662,50%848,17
KV-1371358,5010351478,57%2971,84
T56 GMC3184,452181163,64%642,23
Type 97 Te-Ke 2150,802701050,00%784,09
43 M. Toldi III 3157,402231070,00%882,86
Leichttraktor170,11165933,33%123,39
T-26276,89130944,44%181,44
Type 64 6552,67556944,44%1204,73
IS-381206,38814862,50%1342,33
T-463222,33228650,00%1067,82
ELC EVEN 90 81424,67848650,00%2583,14
Chi-Ni265,20138560,00%251,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2157,80338560,00%886,94
M2 Light Tank263,00277475,00%302,04
Bishop592,002073100,00%261,00
Heavy Tank No. VI 61065,33833366,67%1930,08
L-60 2352,50604250,00%1969,68
Excelsior 51044,50683250,00%2462,02
Light Mk. VIC 240,002332100,00%261,00
LTP 378,5018920,00%97,88
T-34-85M 6943,00975250,00%1843,53
Vickers Medium Mk. I10,00721100,00%261,00
Strv fm/2110,001501100,00%261,00
Renault NC-31156,005610,00%42,42
MS-110,00631100,00%261,00
Panzerjäger I20,001910,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,00861100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 31/12/2017
Gestopt: 09/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/05/2017
Gestopt: 30/12/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/02/2016
Gestopt: 03/05/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 09/01/2014
Gestopt: 06/02/2016