_F__S__T_

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 19/09/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten80458797410
Gemiddelde tier7,719,148,728,07
Overwinningen4071150,60%457,14%5455,67%22254,15%
Verloren3903848,52%342,86%4344,33%18244,39%
Gelijkstand7090,88%00,00%00,00%61,46%
Gevechten overleefd2428630,18%342,86%4142,27%15036,59%
Tanks vernietigd752950,94111,571241,284301,05
Gedood / dood ratio1,342,752,211,65
Gezien925431,1530,43630,653820,93
Schade toegebracht1.160,921.486,571.777,221.420,10
Veroveringspunten721230,9081,1480,082520,61
Verdedigingspunten761610,9500,00540,562790,68
Ervaring696,46709,43826,72784,84
WN71205,221377,241444,401319,59
WN81493,921180,431823,571659,84
Totaal
Gevechten80458
Gemiddelde tier7,71
Overwinningen4071150,60%
Verloren3903848,52%
Gelijkstand7090,88%
Gevechten overleefd2428630,18%
Tanks vernietigd752950,94
Gedood / dood ratio1,34
Gezien925431,15
Schade toegebracht1.160,92
Veroveringspunten721230,90
Verdedigingspunten761610,95
Ervaring696,46
WN71205,22
WN81493,92
Voorbije 24u
Gevechten7
Gemiddelde tier9,14
Overwinningen457,14%
Verloren342,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd342,86%
Tanks vernietigd111,57
Gedood / dood ratio2,75
Gezien30,43
Schade toegebracht1.486,57
Veroveringspunten81,14
Verdedigingspunten00,00
Ervaring709,43
WN71377,24
WN81180,43
Voorbije 7 dagen
Gevechten97
Gemiddelde tier8,72
Overwinningen5455,67%
Verloren4344,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4142,27%
Tanks vernietigd1241,28
Gedood / dood ratio2,21
Gezien630,65
Schade toegebracht1.777,22
Veroveringspunten80,08
Verdedigingspunten540,56
Ervaring826,72
WN71444,40
WN81823,57
Voorbije 30 dagen
Gevechten410
Gemiddelde tier8,07
Overwinningen22254,15%
Verloren18244,39%
Gelijkstand61,46%
Gevechten overleefd15036,59%
Tanks vernietigd4301,05
Gedood / dood ratio1,65
Gezien3820,93
Schade toegebracht1.420,10
Veroveringspunten2520,61
Verdedigingspunten2790,68
Ervaring784,84
WN71319,59
WN81659,84
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten65000
Overwinningen1523,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren4467,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand69,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1320,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd420,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien781,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.656,340,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring415,940,000,000,00
Totaal
Gevechten65
Overwinningen1523,08%
Verloren4467,69%
Gelijkstand69,23%
Gevechten overleefd1320,00%
Tanks vernietigd420,65
Gedood / dood ratio0,81
Gezien781,20
Schade toegebracht1.656,34
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring415,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten266000
Overwinningen11141,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren14153,01%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand145,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7728,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1580,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien3721,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.062,380,000,000,00
Veroveringspunten3851,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten12254,6100,0000,0000,00
Ervaring587,680,000,000,00
Totaal
Gevechten266
Overwinningen11141,73%
Verloren14153,01%
Gelijkstand145,26%
Gevechten overleefd7728,95%
Tanks vernietigd1580,59
Gedood / dood ratio0,84
Gezien3721,40
Schade toegebracht1.062,38
Veroveringspunten3851,45
Verdedigingspunten12254,61
Ervaring587,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten29000
Overwinningen931,03%00,00%00,00%00,00%
Verloren1758,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand310,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd413,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,0700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,080,000,000,00
Gezien832,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht363,140,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten401,3800,0000,0000,00
Ervaring370,690,000,000,00
Totaal
Gevechten29
Overwinningen931,03%
Verloren1758,62%
Gelijkstand310,34%
Gevechten overleefd413,79%
Tanks vernietigd20,07
Gedood / dood ratio0,08
Gezien832,86
Schade toegebracht363,14
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten401,38
Ervaring370,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten155000
Overwinningen3321,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren12178,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,65%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3019,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1170,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien1611,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht960,610,000,000,00
Veroveringspunten1120,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten2021,3000,0000,0000,00
Ervaring362,370,000,000,00
Totaal
Gevechten155
Overwinningen3321,29%
Verloren12178,06%
Gelijkstand10,65%
Gevechten overleefd3019,35%
Tanks vernietigd1170,75
Gedood / dood ratio0,94
Gezien1611,04
Schade toegebracht960,61
Veroveringspunten1120,72
Verdedigingspunten2021,30
Ervaring362,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1907000
Overwinningen104254,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren76440,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1015,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd79841,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd15930,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien26141,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.167,940,000,000,00
Veroveringspunten24051,2600,0000,0000,00
Verdedigingspunten46402,4300,0000,0000,00
Ervaring691,710,000,000,00
Totaal
Gevechten1907
Overwinningen104254,64%
Verloren76440,06%
Gelijkstand1015,30%
Gevechten overleefd79841,85%
Tanks vernietigd15930,84
Gedood / dood ratio1,44
Gezien26141,37
Schade toegebracht1.167,94
Veroveringspunten24051,26
Verdedigingspunten46402,43
Ervaring691,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46560011
Overwinningen199442,83%00,00%00,00%327,27%
Verloren255554,88%00,00%00,00%872,73%
Gelijkstand1072,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd134428,87%00,00%00,00%327,27%
Tanks vernietigd31050,6700,0000,0080,73
Gedood / dood ratio0,940,000,001,00
Gezien73891,5900,0000,00100,91
Schade toegebracht697,240,000,00579,55
Veroveringspunten49091,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten84701,8200,0000,0000,00
Ervaring468,510,000,00283,91
Totaal
Gevechten4656
Overwinningen199442,83%
Verloren255554,88%
Gelijkstand1072,30%
Gevechten overleefd134428,87%
Tanks vernietigd31050,67
Gedood / dood ratio0,94
Gezien73891,59
Schade toegebracht697,24
Veroveringspunten49091,05
Verdedigingspunten84701,82
Ervaring468,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten11
Overwinningen327,27%
Verloren872,73%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd327,27%
Tanks vernietigd80,73
Gedood / dood ratio1,00
Gezien100,91
Schade toegebracht579,55
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring283,91

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren4100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien92,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht508,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring51,250,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren4100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien92,25
Schade toegebracht508,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring51,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (184)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Lorraine 40 t 81453,19810506252,69%1725,73
Jagdpanther II81521,42765444451,31%1842,22
M46 Patton KR 81184,13833427753,33%1772,04
Löwe 81130,10763369050,76%1330,78
Jagdpanzer E 100101992,68696312248,78%1545,16
Kanonenjagdpanzer 81165,91750258748,86%1573,11
E 100101809,81755233250,17%1478,53
E 25 7960,71703210151,02%1500,07
G.W. Panther7879,30529208649,09%1117,94
Dicker Max 6672,84496206348,86%1209,25
leKpz M 41 90 mm GF 8802,73730154851,42%1525,54
Kanonenjagdpanzer 105 81474,03802144952,66%1791,37
E 50 Ausf. M101708,37737135849,93%1438,26
T57 Heavy Tank101950,48731133449,18%1508,95
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81220,73777132749,66%1501,73
Indien-Panzer81069,39735129449,38%1496,56
T26E5 Patriot 81269,08894121153,67%1708,42
T6981187,72766115551,52%1677,44
Spähpanzer Ru 2519773,00703115548,92%1154,22
Pz.Kpfw. II Luchs4178,63341115448,96%530,38
Leopard 1101602,74670114944,82%1309,00
StuG III Ausf. G5383,44315112646,45%796,77
STG Guard 81323,85771108850,37%1729,19
Tiger I7789,86596105848,49%936,88
T-34-85 Rudy 6851,33745105856,43%1857,03
Somua SM 81591,58909101755,06%1713,99
Tiger II8995,07638101547,49%1095,05
Maus101801,81771100648,41%1442,14
E 7591353,6072798549,24%1249,25
T-54 first prototype 81212,6087298254,07%1775,57
T26E4 SuperPershing 81003,3377097451,75%1341,35
Panther mit 8,8 cm L/71 81044,8172695647,49%1440,03
IS-6 81270,6480393452,57%1546,23
Ferdinand81572,3084092155,81%1857,99
VK 36.01 (H)6706,9162183951,61%1376,06
VK 30.01 (D)6813,2073782154,32%1989,51
G.W. Tiger (P)81110,0857274247,57%1394,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4293,8127570851,41%783,31
VK 28.016417,5258756651,94%1276,38
Jagdpanther71018,7065056452,48%1510,54
G.W. E 100101386,9556456047,14%1218,27
Jagdtiger91658,4071855648,74%1376,99
Cromwell B 6786,4973150457,14%1732,30
VK 16.02 Leopard5190,5736447351,37%537,21
AMX M4 1949 Liberte 81327,4987545354,53%1599,89
Spähpanzer SP I C7933,9678843653,21%2155,14
Grille 15101881,8766842848,60%1308,37
VK 168.01 Mauerbrecher 81271,1980141151,34%1583,38
G.W. Tiger91239,6356138747,03%1246,53
Pz.Kpfw. T 25 5389,9141338149,87%979,29
Panzer 58 Mutz 81108,4579935752,38%1614,13
KV-15551,2153033142,60%1208,13
Leopard Prototyp A91110,8665832347,68%973,21
IS-381290,2676430747,23%1565,65
Rheinmetall Skorpion G 81319,0568530746,58%1411,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4100,7019230649,67%207,03
FCM 50 t 8957,3071130147,18%1077,90
T-1506775,6363828852,78%1526,06
KV-856907,3771528558,95%1901,27
VK 30.01 (P)6418,7727928046,07%627,29
T34 81111,2967527743,68%1215,02
VK 45.02 (P) Ausf. A81159,1275927751,99%1470,42
Rhm.-Borsig Waffenträger81545,2573226146,74%1573,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5139,1719125648,05%165,91
T376599,3971025553,33%1991,14
VK 45.02 (P) Ausf. B91550,4779525051,60%1589,26
Jagdpanzer IV6532,1333824847,98%917,47
M4A3E8 Thunderbolt VII 6784,0177323756,54%1783,32
M10391460,5876123050,43%1433,47
Panther II8931,6169921753,00%1228,94
M18 Hellcat6789,8859821448,13%1512,51
M661005,5073720850,48%2174,19
Panther7859,1770720650,97%1534,77
T3281346,9385720455,39%1754,65
Waffenträger auf Pz. IV91825,7272319149,74%1625,63
VK 30.01 (H)5535,2751718849,47%1107,61
VK 45.03 71205,1385218758,29%1913,70
Aufklärungspanzer Panther7247,4049418049,44%342,41
T54E191344,0771617648,86%1159,31
Type 64 6352,8454117250,00%754,62
Primo Victoria 81099,6777616950,89%1467,64
Tiger (P)7593,4248015943,40%559,03
Pz.Kpfw. VII102013,5181515550,32%1551,61
M46 Patton91522,3576915453,90%1498,87
M4A3E8 Sherman6846,4672415253,95%2059,12
Panther/M10 7837,4470315252,63%1427,86
Hummel6662,6648815153,64%928,41
M2 Light Tank255,3114714843,92%27,26
VK 100.01 (P)81345,7385414652,74%1678,38
Sturmpanzer I Bison3113,9312514153,19%265,06
E 5091195,1668413246,21%956,20
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6683,9860112653,17%1432,82
T25 Pilot Number 1 81173,0881012545,60%1614,89
T110E5101765,5072512441,13%1397,47
T675464,8645311942,86%1009,54
Strv m/42-57 Alt A.2 6715,9963511251,79%1347,27
M26 Pershing81179,277279843,88%1567,25
Pz.Kpfw. T 15 3180,754099356,99%847,70
Marder II3252,682779052,22%804,79
M48A5 Patton101588,877638752,87%1338,86
Grille5373,803268246,34%631,70
T 55A 91448,997238241,46%1343,69
Škoda T 40 6734,045948141,98%1428,07
AMX 12 t6522,876427954,43%1717,80
T2071032,117307542,67%1706,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3151,312107448,65%409,71
M8A14403,824667256,94%1325,02
T216560,697157256,94%2009,07
T14 5635,257647163,38%1891,20
Sturmpanzer II4229,241876850,00%647,94
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3242,254356550,77%857,47
Tiger 131 6897,277136251,61%1790,10
Leichttraktor1143,582936041,67%690,64
T2971220,258305961,02%1690,11
T-1091320,107995856,90%1370,80
Churchill III 5464,847305660,71%1130,27
T25/27809,986485453,70%1204,70
Pz.Kpfw. III Ausf. E3158,172255347,17%600,04
Panzerjäger I2173,821855139,22%580,72
StuG III Ausf. B4416,904375149,02%1200,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C3101,323085036,00%225,16
VK 30.02 (M)6606,925925046,00%1186,41
Pz.Kpfw. III Ausf. J4137,412044634,78%236,31
Progetto M35 mod. 46 81433,637834645,65%1595,62
T28 Concept 7944,076564647,83%1251,41
M2 Medium Tank363,341534463,64%204,52
M3 Stuart362,121514240,48%18,67
SU-1006955,767494156,10%2210,22
Pz.Sfl. IVb4279,582774042,50%701,47
AMX Canon d'assaut 105 81271,267463855,26%1427,05
M4 Sherman5443,005323652,78%1157,55
Pz.Kpfw. 35 (t)290,431863540,00%236,66
Pz.Kpfw. III/IV5254,312413531,43%474,62
Heavy Tank No. VI 6796,706593345,45%1402,02
KV-26792,116122748,15%1305,07
T2 Medium Tank232,191192657,69%145,80
KV-48809,426062646,15%817,28
M3 Lee4270,123292544,00%829,92
Pz.Kpfw. II Ausf. G3328,835442365,22%2090,47
KV-37769,955272236,36%765,69
M22 Locust 3122,052872250,00%386,86
T1 Cunningham181,141442119,05%273,09
AMX 13 757514,296012147,62%983,78
Object 252U Defender 8803,657072055,00%651,32
T28 Prototype81124,587481957,89%1240,01
AMX ELC bis597,003431833,33%23,24
Ram II 5475,695751656,25%1321,17
Cruiser Mk. III289,201311546,67%234,73
StuG IV 5415,074531457,14%1133,46
T-46383,001201315,38%126,72
T1 Heavy Tank5521,315831361,54%1215,85
Cruiser Mk. IV347,921011346,15%48,94
T1E6 29,54451315,38%0,00
AC 4 Experimental 6567,463921323,08%711,75
Nashorn6628,424071241,67%855,45
AMX 38373,091251145,45%120,42
Object 25791844,189241154,55%1678,62
Pz.Kpfw. II292,901381050,00%308,15
T26E5 8843,207991060,00%980,65
T-26270,78125944,44%139,72
TOG II* 61088,22686944,44%1687,41
LTP 3164,00279944,44%606,50
T-34-85M 6917,44730955,56%1774,43
Lorraine 39L AM3235,63355850,00%691,68
T3 HMC2105,88150850,00%309,29
M75171,57372728,57%299,22
T95E2 8916,86745742,86%1038,67
M7 Priest3278,60396580,00%788,41
Sturer Emil7424,40295520,00%276,65
MT-256730,008405100,00%3127,11
Light Mk. VIC 2126,60281540,00%585,80
43 M. Toldi III 3216,80450580,00%1635,81
MS-1142,25105450,00%80,88
VK 20.01 (D)4178,00246425,00%337,63
T71 DA7122,0026040,00%0,00
Renault FT141,001323100,00%264,10
Renault FT 75 BS2149,00112333,33%730,45
Pz.Kpfw. I248,67222333,33%22,88
Hotchkiss H3520,006220,00%0,00
Vickers Medium Mk. I1175,0017010,00%886,48
T1 HMC2252,001641100,00%1363,82
G.Pz. Mk. VI (e)20,001910,00%0,00
MTLS-1G14 3277,006961100,00%1322,11
Tetrarch 2140,003401100,00%819,69

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 19/09/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/06/2016
Gestopt: 17/09/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 03/04/2016
Gestopt: 31/05/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 07/01/2016
Gestopt: 02/04/2016
Rol: Commandant
Toegetreden: 07/09/2015
Gestopt: 17/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/08/2015
Gestopt: 05/09/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 04/11/2014
Gestopt: 22/07/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 20/07/2014
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Commandant
Toegetreden: 19/07/2013
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close