bigcheese7305

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/06/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten316310103548
Gemiddelde tier6,920,008,177,74
Overwinningen1687353,34%00,00%5553,40%30956,39%
Verloren1451845,90%00,00%4644,66%23142,15%
Gelijkstand2400,76%00,00%21,94%81,46%
Gevechten overleefd813625,72%00,00%3130,10%18133,03%
Tanks vernietigd281960,8900,00940,915310,97
Gedood / dood ratio1,200,001,311,45
Gezien377321,1900,001091,065471,00
Schade toegebracht987,250,001.434,101.355,87
Veroveringspunten285070,9000,00450,443030,55
Verdedigingspunten185380,5900,00270,263610,66
Ervaring660,190,00801,21776,58
WN71198,930,001212,441332,33
WN81470,720,001549,491701,16
Totaal
Gevechten31631
Gemiddelde tier6,92
Overwinningen1687353,34%
Verloren1451845,90%
Gelijkstand2400,76%
Gevechten overleefd813625,72%
Tanks vernietigd281960,89
Gedood / dood ratio1,20
Gezien377321,19
Schade toegebracht987,25
Veroveringspunten285070,90
Verdedigingspunten185380,59
Ervaring660,19
WN71198,93
WN81470,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten103
Gemiddelde tier8,17
Overwinningen5553,40%
Verloren4644,66%
Gelijkstand21,94%
Gevechten overleefd3130,10%
Tanks vernietigd940,91
Gedood / dood ratio1,31
Gezien1091,06
Schade toegebracht1.434,10
Veroveringspunten450,44
Verdedigingspunten270,26
Ervaring801,21
WN71212,44
WN81549,49
Voorbije 30 dagen
Gevechten548
Gemiddelde tier7,74
Overwinningen30956,39%
Verloren23142,15%
Gelijkstand81,46%
Gevechten overleefd18133,03%
Tanks vernietigd5310,97
Gedood / dood ratio1,45
Gezien5471,00
Schade toegebracht1.355,87
Veroveringspunten3030,55
Verdedigingspunten3610,66
Ervaring776,58
WN71332,33
WN81701,16
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34000
Overwinningen1338,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren2058,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd720,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,3200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,410,000,000,00
Gezien250,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.675,350,000,000,00
Veroveringspunten270,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1293,7900,0000,0000,00
Ervaring603,530,000,000,00
Totaal
Gevechten34
Overwinningen1338,24%
Verloren2058,82%
Gelijkstand12,94%
Gevechten overleefd720,59%
Tanks vernietigd110,32
Gedood / dood ratio0,41
Gezien250,74
Schade toegebracht1.675,35
Veroveringspunten270,79
Verdedigingspunten1293,79
Ervaring603,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten111000
Overwinningen4641,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren5953,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand65,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3127,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd550,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien1030,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.003,270,000,000,00
Veroveringspunten1801,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1030,9300,0000,0000,00
Ervaring591,950,000,000,00
Totaal
Gevechten111
Overwinningen4641,44%
Verloren5953,15%
Gelijkstand65,41%
Gevechten overleefd3127,93%
Tanks vernietigd550,50
Gedood / dood ratio0,69
Gezien1030,93
Schade toegebracht1.003,27
Veroveringspunten1801,62
Verdedigingspunten1030,93
Ervaring591,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen1142,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren1557,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd934,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd170,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien351,3500,0000,0000,00
Schade toegebracht749,460,000,000,00
Veroveringspunten672,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten602,3100,0000,0000,00
Ervaring521,580,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen1142,31%
Verloren1557,69%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd934,62%
Tanks vernietigd170,65
Gedood / dood ratio1,00
Gezien351,35
Schade toegebracht749,46
Veroveringspunten672,58
Verdedigingspunten602,31
Ervaring521,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen330,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren770,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd220,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien60,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht139,700,000,000,00
Veroveringspunten30,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring104,400,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen330,00%
Verloren770,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd220,00%
Tanks vernietigd20,20
Gedood / dood ratio0,25
Gezien60,60
Schade toegebracht139,70
Veroveringspunten30,30
Verdedigingspunten00,00
Ervaring104,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten42000
Overwinningen2457,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren1740,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2354,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd410,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,160,000,000,00
Gezien370,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.417,380,000,000,00
Veroveringspunten701,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1082,5700,0000,0000,00
Ervaring872,380,000,000,00
Totaal
Gevechten42
Overwinningen2457,14%
Verloren1740,48%
Gelijkstand12,38%
Gevechten overleefd2354,76%
Tanks vernietigd410,98
Gedood / dood ratio2,16
Gezien370,88
Schade toegebracht1.417,38
Veroveringspunten701,67
Verdedigingspunten1082,57
Ervaring872,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten58000
Overwinningen2136,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren3560,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1220,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien711,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht796,790,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten751,2900,0000,0000,00
Ervaring480,620,000,000,00
Totaal
Gevechten58
Overwinningen2136,21%
Verloren3560,34%
Gelijkstand23,45%
Gevechten overleefd1220,69%
Tanks vernietigd310,53
Gedood / dood ratio0,67
Gezien711,22
Schade toegebracht796,79
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten751,29
Ervaring480,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (407)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Matilda4454,6750651058,43%1702,58
O-I61007,6082048564,74%2015,92
T2971213,7582437756,76%1731,82
112 81182,8880436453,57%1445,13
Object 252U 81423,7492129965,55%1618,46
Škoda T 256726,4270428262,06%1668,84
WZ-111 model 1-491597,4879027749,82%1478,35
Conqueror91642,7375827448,18%1543,63
G.W. Tiger (P)81355,6865827455,84%1753,13
Type 4 Heavy91442,0180227353,48%1471,49
FCM 50 t 81172,3980827052,22%1540,84
G.W. Tiger91320,5658426050,00%1241,70
T-4481087,8778825456,69%1611,43
Caernarvon8949,8465225245,24%1003,64
VK 36.01 (H)6665,5059424654,47%1318,33
Churchill I5563,0746324646,75%1224,58
IS71332,0088023759,92%2378,21
SU-122-44 71055,9169523254,74%1438,18
Cruiser Mk. III2240,5731523156,28%1478,84
M53/M5591462,4271221947,49%1367,59
E 7591741,6782821750,69%1778,27
M10391560,9378221550,70%1601,39
Excelsior 5608,6270621361,97%1653,21
Tiger II81238,1275220948,80%1510,98
T3091737,1380520457,84%1655,01
Löwe 81280,4985820253,96%1542,37
ISU-15281478,9069820150,75%1690,99
WZ-12091390,9876419954,27%1556,78
KV-856853,9565419953,77%1626,08
ST-I91581,2376919648,47%1458,87
M40/M4381148,6462618855,32%1347,71
WZ-1328745,4765718744,92%1119,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81362,5573218556,76%1396,95
T4991025,8174318453,26%1611,93
KV-15611,9764718265,93%1619,81
AMX AC mle. 4881128,5665118148,07%1237,25
T26E4 SuperPershing 81032,5174118148,07%1259,88
T54E191468,4276417948,60%1377,45
Jagdpanther71041,1364717755,93%1505,61
FV2078997,4465217651,70%1081,95
VK 45.02 (P) Ausf. B91574,2375117544,00%1539,88
G.W. Panther71155,6154817353,18%1581,80
VK 16.02 Leopard5271,3936217251,74%889,86
Jagdtiger91993,2279617250,58%1775,06
Hummel61003,7351316946,15%1434,49
STA-181147,9074216752,69%1563,92
AMX 50 12091505,2971016646,99%1310,58
TVP VTU Koncept8819,5664516549,70%998,00
Ferdinand81592,4176416549,09%1884,16
IS-271071,9073216348,47%1467,40
Tortoise91733,7180816154,66%1654,70
T6981351,1877316050,63%1746,27
IS-381323,7777515952,83%1598,50
11081413,3282615550,32%1812,08
WZ-111 81156,6083215461,69%1452,98
T25/27885,1370715461,04%1407,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5383,3033315455,84%1000,76
AMX 50 10081274,0474415348,37%1402,24
Centurion Mk. 7/191693,0578815345,75%1780,72
SU-10181250,8570315246,71%1571,22
T-1506770,0961415147,68%1401,99
VK 100.01 (P)81392,5089315159,60%1738,29
KV-26826,8767414957,72%1626,40
Charioteer81149,6467614745,58%1177,36
Bat.-Châtillon 12 t8820,2967814347,55%1375,30
AMX 13 909870,2270414252,82%1285,50
O-Ho81248,4478914252,11%1479,63
Leopard Prototyp A91435,4668914246,48%1297,31
WZ-120-1G FT 81341,5181514252,11%1391,25
Type 586608,4162714153,19%1259,89
VK 45.02 (P) Ausf. A81251,6279314152,48%1637,17
MT-256331,8851414047,14%795,85
Großtraktor - Krupp 3355,6655014067,14%1857,29
T-34-281094,0780713956,83%1694,72
Black Prince7784,8070013856,52%1021,40
Panther II8926,9470813852,17%1177,59
Tiger (P)71078,5878213854,35%1534,32
S-5171066,2871213758,39%1476,35
Centurion Mk. I8937,6268013751,82%1158,89
Indien-Panzer81158,2678613756,93%1668,59
KV-481395,9881613554,07%1964,87
T71 DA7544,8460713542,96%863,37
Tiger I7874,5763213447,76%1073,88
Konštrukta T-34/10071056,8378713462,69%1989,67
AMX AC mle. 467913,9367113258,33%1478,35
M127818,2854913158,02%1151,32
M26 Pershing81020,1578712955,04%1350,58
T28 Prototype81424,7274612948,06%1659,98
Object 70492013,8080612856,25%1715,46
T-1091778,8883412850,78%1854,34
T3281317,3280512449,19%1728,38
AMX 30 1er prototype91716,1484712453,23%1764,08
Comet7682,7258712343,90%1002,24
FV215b (183) 101540,0855512338,21%907,53
AT 1581505,8681012250,82%1799,45
Crusader 5.5-in. SP7812,1652212252,46%1186,79
Object 41681045,5572612050,00%1402,95
Churchill VII6554,5140011650,86%906,34
59-Patton 81031,8780611652,59%1474,47
WZ-111-1G FT81448,1675611553,04%1610,11
Challenger7815,4668611456,14%1145,90
T1 Heavy Tank5622,6962511361,06%1624,26
T-28E with F-30 4552,3561911363,72%1952,84
AMX 13 57 7853,0783111159,46%1576,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4360,8723611048,18%1088,19
KV-5 81138,6881411056,36%1306,57
IS-2 71081,7876410952,29%1480,56
M66623,6450710839,81%960,59
AMX Chasseur de chars 8985,0271910852,78%1339,60
Lorraine 155 mle. 507909,7863310744,86%1062,92
Strv S1 81521,2073910754,21%1598,22
T-44-100 81074,0874010648,11%1262,88
T-34-856724,2064510552,38%1598,40
SU-1006811,9661910450,96%1702,03
FV215b 101731,8174010452,88%1412,69
Progetto M35 mod. 46 81504,3394710469,23%1847,75
SU-15271130,7069710349,51%1773,89
FV4004 Conway91605,4472210351,46%1394,81
O-Ni71172,4185510259,80%1610,36
T2881422,1676810250,00%1577,03
M41 Walker Bulldog8739,1172510258,82%1424,71
45TP Habicha71259,6587610059,00%2046,35
T9592041,8792110061,00%2030,27
Jagdpanzer IV6606,283789948,48%1049,14
WZ-1317554,837149959,60%1060,63
Type 5 Chi-Ri7824,336899757,73%1412,87
VK 30.02 (D)7907,437089744,33%1566,44
P.43 bis6757,136639657,29%1583,28
Pz.Kpfw. III/IV5296,103749647,92%757,84
M18 Hellcat6614,995429652,08%1036,07
ARL V396768,855519654,17%1565,04
Emil I81361,628039552,63%1413,70
Spähpanzer SP I C7921,007529554,74%1785,21
M4A1 Revalorisé 81075,337279549,47%1154,34
Dicker Max 6761,745879452,13%1372,11
Type T-345430,744969353,76%1310,41
Leo7930,667549259,78%1540,79
AT 771181,237309258,70%1735,41
LTTB8626,286959251,09%1052,01
T-345328,524179148,35%768,63
StuG III Ausf. G5438,162659161,54%1073,01
AMX 13 757672,806939053,33%1378,79
P.43 ter7977,437628953,93%1521,14
Pz.Kpfw. III Ausf. J4249,212618956,18%928,95
T92 8603,337458958,43%995,69
Sturer Emil7927,816628857,95%1401,82
AMX M4 mle. 457911,387068659,30%1298,13
Pz.Sfl. IVc5400,153468640,70%737,71
AMX 65 t81125,997368645,35%1306,58
T25 AT71001,926438554,12%1405,25
P.44 Pantera81278,528708463,10%1789,00
AT 86746,996208459,52%1670,07
FV3046611,204728445,24%1099,11
A-4471101,117778455,95%2020,60
IS-M81389,448818455,95%1869,00
Škoda T 5091839,648228354,22%1647,47
ARL 446956,827438359,04%2201,75
Grille5661,053168349,40%1485,27
T675570,375478353,01%1360,39
T-34-171017,938608162,96%2046,37
T376559,786648148,15%1636,87
53TP Markowskiego81421,648368048,75%1577,10
Covenanter4243,902528057,50%1004,17
VK 28.016310,054098040,00%630,18
Škoda T 245502,475677962,03%1668,25
T207998,387457956,96%1707,74
Type 4 Chi-To6732,886067837,18%1317,09
Ikv 90 Typ B7999,326817661,84%1541,22
VK 30.01 (P)6554,385287650,00%1023,09
M446716,675377659,21%1356,33
Cromwell6574,084597554,67%1075,77
Strv 746640,675947553,33%1152,83
Crusader5273,322487548,00%673,61
A-436655,836217553,33%1462,79
T216269,645157452,70%644,61
Mäuschen91695,868677454,05%1571,73
M3 Lee4320,953367354,79%1223,28
T-5491258,237777354,79%1319,95
T-34-2G FT71136,357667266,67%1779,27
Panther7919,397337052,86%1524,56
SU-14-281503,218177060,00%1736,36
KV-371049,166937045,71%1361,49
M10 Wolverine5474,665227057,14%1170,14
VK 30.01 (D)6719,617317061,43%1591,16
M4 Sherman5412,034866955,07%1067,57
Waffenträger auf Pz. IV91626,456876950,72%1327,51
Pz.Kpfw. II2142,372186848,53%665,38
WZ-131G FT6798,906426761,19%1611,95
T-54 ltwt.9805,546766749,25%1075,32
59-166306,054646633,33%601,50
SU-100M17977,806906651,52%1534,31
AMX 12 t6474,175756553,85%1198,06
T-34-85M 6737,296536547,69%1168,65
SU-855540,274246341,27%1346,72
Ikv 65 Alt II6749,466146366,67%1517,42
M75258,924026352,38%796,88
M24 Chaffee5335,215036350,79%1131,42
Achilles6598,325546352,38%1005,58
Lorraine 40 t 81386,297936352,38%1488,02
Sturmpanzer II4417,842006243,55%1454,99
Valentine4232,952456253,23%918,68
40TP Habicha6858,256866048,33%1821,99
Rheinmetall Skorpion G 81635,058516058,33%2028,79
T26E5 Patriot 81150,238886055,00%1401,19
M36 Jackson6612,515185954,24%988,59
Light Mk. VIC 2146,713405949,15%854,47
AMX 13 F3 AM6714,056305756,14%1040,69
Spähpanzer Ru 2519766,705815735,09%897,45
T-4371101,738335650,00%2149,81
M4A3E2 Sherman Jumbo6689,276245646,43%1455,10
S35 CA5653,555335653,57%1689,83
Škoda T 40 6868,857565462,96%1843,57
AMX 13 105 AM mle. 505351,603915345,28%564,49
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4246,872655352,83%1052,80
M56 Scorpion 71133,497735362,26%1825,00
M41 HMC5562,454135141,18%798,83
AT 25499,184495152,94%1427,19
Alecto4251,102035149,02%648,59
Archer5472,354325150,98%1028,83
Type 64 6487,866155068,00%1303,12
Marder II3214,371814942,86%517,74
VK 30.02 (M)6642,275934951,02%1157,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E3173,382524847,92%710,05
Centurion Action X101541,157344850,00%1285,00
Sherman III5382,025024856,25%1023,92
Type 3 Chi-Nu5415,664824757,45%1235,15
Nashorn6797,605704753,19%1564,02
Ikv 1035402,414674665,22%1027,23
BDR G1 B5597,025394560,00%1408,79
Valentine AT3297,782854560,00%1177,40
Object 43091874,3410284472,73%1733,53
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81320,308414447,73%1444,44
Strv m/425405,305214355,81%1152,42
M5 Stuart4223,424684367,44%1111,63
T56 GMC3167,372304346,51%387,29
Grant4228,213234247,62%634,90
P.435593,807174168,29%2215,09
50TP Tyszkiewicza91824,498544148,78%1604,54
Lorraine 155 mle. 518998,156984151,22%1016,34
E 100101789,516664139,02%1145,84
Lago4301,654244055,00%1064,97
M374389,603624045,00%1453,95
T404458,034624060,00%1476,84
Type 6191605,468793958,97%1779,23
Type 1 Chi-He4249,243483740,54%710,01
AMX ELC bis5281,514203745,95%764,18
WZ-111G FT91757,397813658,33%1484,90
O-I Experimental5960,698603568,57%2714,84
T-804298,664253560,00%1327,90
25TP KSUST II5638,717383464,71%2314,77
Prototipo Standard B91845,688013450,00%1476,62
T-463156,442743455,88%712,67
Panzer 58 Mutz 8917,447143444,12%1068,95
T2 Medium Tank2141,451543342,42%556,97
Somua SAu 404268,553343354,55%716,70
AMX 50 Foch91735,977883351,52%1681,43
Object 26391497,826443339,39%1094,76
M5A1 Stuart4255,344223246,88%993,67
60G FT5492,314813256,25%1208,63
FV38059947,596043240,63%718,46
SARL 424429,664253240,63%1468,57
Sherman Firefly6583,325333148,39%995,53
E 5091808,819623167,74%2107,99
Pz.Kpfw. 35 (t)292,631573043,33%260,76
ST vz. 394417,105683056,67%1791,35
Marder 38T4309,673133043,33%616,52
Pz.Kpfw. II Luchs4229,762632965,52%881,14
T57 Heavy Tank102663,699302958,62%2323,68
P26/404582,466342850,00%2362,72
SU-85B4453,934812846,43%1243,97
Cromwell B 6786,578112864,29%1705,64
T28 Concept 7935,616732850,00%1293,97
Vickers Medium Mk. II263,521202751,85%159,63
Sav m/434352,964442770,37%1187,11
Type 5 Heavy101982,749192759,26%1481,98
Type 2597 Chi-Ha3266,893322744,44%1015,78
M2 Medium Tank3129,441512748,15%339,88
Pz.Kpfw. 38 (t)3176,732012642,31%498,18
AMX 105 AM mle. 474356,234212661,54%1225,39
T-703191,963422653,85%765,76
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4618,197882657,69%2308,63
M3 Stuart3155,243202552,00%675,91
UDES 0381255,967112564,00%1353,78
Cruiser Mk. II3184,162392568,00%857,52
Bishop5439,643852536,00%832,18
Object 430 Version II91246,847142548,00%1047,12
Tetrarch 2209,164152568,00%1360,25
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81320,588212454,17%1625,67
WZ-132A9637,226512360,87%745,04
Object 70591480,617782352,17%1175,48
BT-73135,092682236,36%472,99
Strv m/42-57 Alt A.2 6668,685192240,91%1024,16
B14372,765122157,14%1543,23
T1 HMC2145,191262133,33%638,82
Birch Gun4242,862882152,38%911,34
BT-7 artillery 3220,243432147,62%1053,17
AMX M4 1949 Liberte 81056,767002147,62%1019,91
T-284297,154242070,00%1134,16
14TP4310,554982065,00%1565,36
Sturmpanzer I Bison3161,351582070,00%635,58
Type 95 Heavy4334,703992055,00%1139,09
Bat.-Châtillon 25 t AP91198,557272050,00%1085,42
SU-76M3226,603452070,00%854,44
LT vz. 383184,953461957,89%862,45
Vickers Medium Mk. III3227,322171968,42%1007,33
AMX 383160,472071957,89%835,64
Cruiser Mk. IV3189,951971963,16%690,92
M46 Patton91828,328431947,37%1797,47
T-34 shielded 5629,117251968,42%2027,74
Churchill III 5697,588291957,89%1696,51
LTP 3285,684871968,42%1701,52
AMX 404141,503111861,11%569,51
Panther/M10 7889,897901861,11%1389,68
Vickers Medium Mk. I185,531091735,29%249,09
Emil II91758,006231618,75%1446,90
M8A14329,504971668,75%1082,83
Pz.Kpfw. T 25 5807,259151662,50%3065,54
ELC EVEN 90 8663,006871650,00%995,31
AMX Canon d'assaut 105 81935,889301656,25%2102,18
M15/423184,533171560,00%617,17
Panzerjäger I293,801401560,00%296,49
IS-4101638,677261540,00%1295,65
Pz.Kpfw. II Ausf. G3180,002831540,00%651,89
Type 3 Chi-Nu Kai 5376,074411546,67%854,59
Strv m/40L3123,213691485,71%513,11
Sexton II3197,863181471,43%987,44
AMX 50 B102496,297441435,71%2130,60
Renault UE 573134,862911471,43%469,64
Jagdpanzer E 100101466,435691442,86%785,96
Hotchkiss H352120,081811338,46%414,14
Stuart I-IV3230,463161346,15%893,11
WZ-111 model 5A102217,386271315,38%1473,34
T1 Cunningham154,921111225,00%76,41
Leichttraktor1129,832601266,67%802,17
MS-1138,25711241,67%7,95
T110E4101265,757001258,33%882,52
StuG IV 5300,333801250,00%550,56
SU-100Y 6804,276031154,55%1332,98
Lorraine 39L AM3242,302911040,00%641,69
Cruiser Mk. I283,101281040,00%139,92
Object 268101582,906271040,00%874,81
121101357,33716944,44%936,43
Renault G15378,89493955,56%1044,17
IS-7101391,44719944,44%906,16
Renault FT AC2126,67215944,44%292,18
Universal Carrier 2-pdr2203,11176955,56%851,01
TOG II* 6692,56736988,89%1327,19
leKpz M 41 90 mm 8890,56652933,33%1394,56
Type 97 Chi-Ha3288,88628887,50%1425,98
Vickers Mk. E Type B2129,38202825,00%473,68
Ikv 723273,884028100,00%1056,53
Type 91 Heavy3144,50301850,00%406,07
T 55A 91503,631013887,50%1502,27
Fiat 3000168,00225771,43%406,11
Chi-Ni2191,43312742,86%1007,20
105 leFH18B2 5774,43452728,57%1496,69
T-262179,00292757,14%987,15
Pz.Kpfw. I2107,29243785,71%690,73
Super Conqueror101603,29629728,57%954,76
Heavy Tank No. VI 6601,71652771,43%1026,87
Caernarvon Action X 81159,57899785,71%1255,13
Strv m/382123,67312666,67%630,18
Renault FT 75 BS265,67145633,33%102,37
BT-2296,67209633,33%277,65
D12147,67222616,67%599,07
10TP3267,00305633,33%1001,35
SU-18290,50165633,33%279,00
Somua S353360,67474650,00%1668,04
XM551 Sheridan101133,67968683,33%1267,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 239,17288666,67%214,31
Pvlvv fm/422122,40198540,00%373,50
Durchbruchswagen 24131,60274540,00%138,41
VK 20.01 (D)4264,60429560,00%917,48
T-60295,60255560,00%458,24
T7 Combat Car 2117,60291560,00%683,44
Renault FT168,75152450,00%245,67
Renault Otsu1129,50279425,00%694,39
7TP2325,75469475,00%1792,06
M2 Light Tank2155,00416450,00%714,48
A-20430,50351475,00%264,10
AT-12238,50311450,00%968,06
T92 HMC102061,7546740,00%1752,64
G.W. E 100101432,25610450,00%1096,57
Loyd Gun Carriage2223,75298450,00%1877,30
Pz.Kpfw. I Ausf. C3227,25263425,00%997,85
AC 1 Sentinel 4167,75196425,00%324,71
L6/402182,33439333,33%974,93
Renault NC-31187,00108366,67%456,87
Type 89 I-Go/Chi-Ro279,00246333,33%146,64
Somua SM 8773,67578333,33%457,50
43 M. Toldi III 362,33151333,33%67,14
D23317,506012100,00%1877,37
LT vz. 352166,003992100,00%1018,52
M22386,50631250,00%2593,43
Type 95 Ha-Go2126,0017120,00%396,04
4TP184,003942100,00%572,25
T110E3101894,5011412100,00%1128,17
FV217 Badger101950,50804250,00%1044,64
T-50-2 6209,50361250,00%284,04
LT-432 8351,508642100,00%465,83
KV-220-2 5634,50692250,00%1375,73
Kolohousenka1130,0019110,00%638,34
Strv fm/21180,001861100,00%488,14
11310444,0032610,00%26,16
AMX 30 B10357,0017010,00%0,00
Pz.Kpfw. VII103120,0068910,00%1641,60
T1E6 280,001881100,00%465,56

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/06/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/11/2017
Gestopt: 28/05/2018
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 28/02/2016
Gestopt: 13/02/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/02/2016
Gestopt: 27/02/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 12/12/2015
Gestopt: 08/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/11/2015
Gestopt: 11/12/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/08/2013
Gestopt: 01/11/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close