bigcheese7305

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/01/2019

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten323100740
Gemiddelde tier6,940,007,718,33
Overwinningen1723753,35%00,00%685,71%2152,50%
Verloren1482945,90%00,00%114,29%1845,00%
Gelijkstand2440,76%00,00%00,00%12,50%
Gevechten overleefd833625,80%00,00%457,14%1230,00%
Tanks vernietigd288590,8900,0060,86411,03
Gedood / dood ratio1,200,002,001,46
Gezien384961,1900,0040,57531,33
Schade toegebracht994,040,001.874,141.662,03
Veroveringspunten287650,8900,00426,00421,05
Verdedigingspunten188980,5800,00101,43100,25
Ervaring662,650,00865,57794,35
WN71201,410,001637,161347,62
WN81477,810,002400,301862,27
Totaal
Gevechten32310
Gemiddelde tier6,94
Overwinningen1723753,35%
Verloren1482945,90%
Gelijkstand2440,76%
Gevechten overleefd833625,80%
Tanks vernietigd288590,89
Gedood / dood ratio1,20
Gezien384961,19
Schade toegebracht994,04
Veroveringspunten287650,89
Verdedigingspunten188980,58
Ervaring662,65
WN71201,41
WN81477,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten7
Gemiddelde tier7,71
Overwinningen685,71%
Verloren114,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd457,14%
Tanks vernietigd60,86
Gedood / dood ratio2,00
Gezien40,57
Schade toegebracht1.874,14
Veroveringspunten426,00
Verdedigingspunten101,43
Ervaring865,57
WN71637,16
WN82400,30
Voorbije 30 dagen
Gevechten40
Gemiddelde tier8,33
Overwinningen2152,50%
Verloren1845,00%
Gelijkstand12,50%
Gevechten overleefd1230,00%
Tanks vernietigd411,03
Gedood / dood ratio1,46
Gezien531,33
Schade toegebracht1.662,03
Veroveringspunten421,05
Verdedigingspunten100,25
Ervaring794,35
WN71347,62
WN81862,27
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34000
Overwinningen1338,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren2058,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd720,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,3200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,410,000,000,00
Gezien250,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.675,350,000,000,00
Veroveringspunten270,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1293,7900,0000,0000,00
Ervaring603,530,000,000,00
Totaal
Gevechten34
Overwinningen1338,24%
Verloren2058,82%
Gelijkstand12,94%
Gevechten overleefd720,59%
Tanks vernietigd110,32
Gedood / dood ratio0,41
Gezien250,74
Schade toegebracht1.675,35
Veroveringspunten270,79
Verdedigingspunten1293,79
Ervaring603,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten111000
Overwinningen4641,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren5953,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand65,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3127,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd550,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien1030,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.003,270,000,000,00
Veroveringspunten1801,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1030,9300,0000,0000,00
Ervaring591,950,000,000,00
Totaal
Gevechten111
Overwinningen4641,44%
Verloren5953,15%
Gelijkstand65,41%
Gevechten overleefd3127,93%
Tanks vernietigd550,50
Gedood / dood ratio0,69
Gezien1030,93
Schade toegebracht1.003,27
Veroveringspunten1801,62
Verdedigingspunten1030,93
Ervaring591,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen1142,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren1557,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd934,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd170,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien351,3500,0000,0000,00
Schade toegebracht749,460,000,000,00
Veroveringspunten672,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten602,3100,0000,0000,00
Ervaring521,580,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen1142,31%
Verloren1557,69%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd934,62%
Tanks vernietigd170,65
Gedood / dood ratio1,00
Gezien351,35
Schade toegebracht749,46
Veroveringspunten672,58
Verdedigingspunten602,31
Ervaring521,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen330,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren770,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd220,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien60,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht139,700,000,000,00
Veroveringspunten30,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring104,400,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen330,00%
Verloren770,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd220,00%
Tanks vernietigd20,20
Gedood / dood ratio0,25
Gezien60,60
Schade toegebracht139,70
Veroveringspunten30,30
Verdedigingspunten00,00
Ervaring104,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten45000
Overwinningen2555,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren1942,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2351,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd410,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,860,000,000,00
Gezien430,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.351,160,000,000,00
Veroveringspunten701,5600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1082,4000,0000,0000,00
Ervaring848,820,000,000,00
Totaal
Gevechten45
Overwinningen2555,56%
Verloren1942,22%
Gelijkstand12,22%
Gevechten overleefd2351,11%
Tanks vernietigd410,91
Gedood / dood ratio1,86
Gezien430,96
Schade toegebracht1.351,16
Veroveringspunten701,56
Verdedigingspunten1082,40
Ervaring848,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten67000
Overwinningen2537,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren4059,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1217,91%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd330,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien911,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht786,660,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten751,1200,0000,0000,00
Ervaring489,510,000,000,00
Totaal
Gevechten67
Overwinningen2537,31%
Verloren4059,70%
Gelijkstand22,99%
Gevechten overleefd1217,91%
Tanks vernietigd330,49
Gedood / dood ratio0,60
Gezien911,36
Schade toegebracht786,66
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten751,12
Ervaring489,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (410)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
O-I61028,6982455862,90%2077,96
Matilda4454,6750651058,43%1704,29
T2971213,7582437756,76%1733,06
112 81201,2181337253,76%1474,21
Object 252U 81426,9192030864,94%1626,13
Škoda T 256725,4370428462,32%1667,42
WZ-111 model 1-491597,4879027749,82%1479,05
Conqueror91642,7375827448,18%1526,74
G.W. Tiger (P)81355,6865827455,84%1748,02
Type 4 Heavy91442,0180227353,48%1466,27
FCM 50 t 81172,3980827052,22%1542,24
G.W. Tiger91320,5658426050,00%1283,44
T-4481087,8778825456,69%1608,84
Caernarvon8949,8465225245,24%999,61
VK 36.01 (H)6665,5059424654,47%1317,98
Churchill I5563,0746324646,75%1224,13
IS71332,0088023759,92%2378,65
SU-122-44 71055,9169523254,74%1439,67
Cruiser Mk. III2240,5731523156,28%1478,34
M53/M5591462,4271221947,49%1371,69
E 7591741,6782821750,69%1770,73
Löwe 81289,6585121653,24%1544,67
M10391560,9378221550,70%1601,06
Excelsior 5608,6270621361,97%1654,06
Tiger II81238,1275220948,80%1510,49
T3091737,1380520457,84%1654,17
ISU-15281478,9069820150,75%1685,59
WZ-12091390,9876419954,27%1557,19
KV-856853,9565419953,77%1625,44
ST-I91581,2376919648,47%1459,16
M40/M4381148,6462618855,32%1351,69
WZ-1328745,4765718744,92%1125,00
Rhm.-Borsig Waffenträger81362,5573218556,76%1399,40
KV-15611,0464618465,76%1618,28
T4991025,8174318453,26%1619,89
AMX AC mle. 4881128,5665118148,07%1236,31
T26E4 SuperPershing 81032,5174118148,07%1255,14
T54E191468,4276417948,60%1377,38
Jagdpanther71041,1364717755,93%1505,77
FV2078997,4465217651,70%1082,17
VK 45.02 (P) Ausf. B91574,2375117544,00%1547,70
G.W. Panther71155,6154817353,18%1581,42
VK 16.02 Leopard5271,3936217251,74%887,21
Jagdtiger91993,2279617250,58%1775,57
VK 100.01 (P)81344,7787717159,65%1648,10
Hummel61003,7351316946,15%1434,05
STA-181147,9074216752,69%1563,79
KV-26824,0567116758,08%1601,99
AMX 50 12091505,2971016646,99%1309,60
TVP VTU Koncept8819,5664516549,70%998,64
Ferdinand81592,4176416549,09%1884,59
IS-271071,9073216348,47%1468,36
Tortoise91733,7180816154,66%1652,14
T6981351,1877316050,63%1745,55
IS-381323,7777515952,83%1599,98
11081413,3282615550,32%1812,57
WZ-111 81156,6083215461,69%1454,15
T25/27885,1370715461,04%1406,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5383,3033315455,84%1000,83
AMX 50 10081274,0474415348,37%1406,89
Centurion Mk. 7/191693,0578815345,75%1780,03
SU-10181250,8570315246,71%1569,74
T-1506770,0961415147,68%1402,97
Leopard Prototyp A91462,3468714945,64%1326,17
Charioteer81149,6467614745,58%1183,22
WZ-120-1G FT 81365,1682914553,10%1449,91
AMX 13 909872,5270614353,15%1289,99
Bat.-Châtillon 12 t8820,2967814347,55%1384,77
O-Ho81248,4478914252,11%1486,28
Type 586608,4162714153,19%1259,10
VK 45.02 (P) Ausf. A81251,6279314152,48%1637,25
Großtraktor - Krupp 3357,7455014166,67%1880,28
MT-256331,8851414047,14%795,95
T-34-281094,0780713956,83%1694,49
Black Prince7784,8070013856,52%1021,11
Panther II8926,9470813852,17%1177,09
Tiger (P)71078,5878213854,35%1535,28
S-5171066,2871213758,39%1476,51
Centurion Mk. I8937,6268013751,82%1158,95
Indien-Panzer81158,2678613756,93%1668,41
KV-481395,9881613554,07%1964,01
T71 DA7544,8460713542,96%860,20
AMX 13 57 7868,5982313558,52%1623,66
Tiger I7874,5763213447,76%1074,09
Konštrukta T-34/10071056,8378713462,69%1992,50
AMX AC mle. 467913,9367113258,33%1477,81
M127818,2854913158,02%1147,65
T-1091771,2083513051,54%1842,68
M26 Pershing81020,1578712955,04%1351,88
T28 Prototype81424,7274612948,06%1661,71
Object 70492013,8080612856,25%1716,04
FV215b (183) 101569,5055912537,60%933,18
T3281317,3280512449,19%1728,17
AMX 30 1er prototype91716,1484712453,23%1767,01
IS-2 71074,3975212450,81%1455,76
Comet7682,7258712343,90%1001,91
AT 1581505,8681012250,82%1798,56
Crusader 5.5-in. SP7812,1652212252,46%1186,93
Object 41681045,5572612050,00%1403,28
59-Patton 81037,2680711952,94%1487,90
Churchill VII6554,5140011650,86%906,16
Progetto M35 mod. 46 81489,3494311668,97%1807,67
WZ-111-1G FT81448,1675611553,04%1615,75
FV4004 Conway91631,6272911552,17%1432,82
T-28E with F-30 4545,5161211563,48%1918,86
Challenger7815,4668611456,14%1132,08
KV-5 81130,8181811457,02%1304,27
T1 Heavy Tank5622,6962511361,06%1619,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4360,8723611048,18%1088,27
Strv S1 81511,9473310953,21%1586,50
M66623,6450710839,81%960,65
T-44-100 81072,9574010848,15%1254,58
AMX Chasseur de chars 8985,0271910852,78%1341,20
Lorraine 155 mle. 507909,7863310744,86%1062,85
T-34-856724,2064510552,38%1598,10
SU-1006811,9661910450,96%1696,13
FV215b 101731,8174010452,88%1413,58
SU-15271130,7069710349,51%1772,75
O-Ni71172,4185510259,80%1614,62
T2881422,1676810250,00%1571,04
M41 Walker Bulldog8739,1172510258,82%1425,95
SU-14-281477,8181010160,40%1689,63
45TP Habicha71259,6587610059,00%2045,32
T9592041,8792110061,00%2024,25
AMX 65 t81154,6473210044,00%1344,90
Jagdpanzer IV6606,283789948,48%1048,98
WZ-1317554,837149959,60%1063,88
T92 8617,457419957,58%1031,00
Type 5 Chi-Ri7824,336899757,73%1412,07
VK 30.02 (D)7907,437089744,33%1565,95
M4A1 Revalorisé 81070,887279749,48%1157,39
P.43 bis6757,136639657,29%1579,08
Pz.Kpfw. III/IV5296,103749647,92%758,15
M18 Hellcat6614,995429652,08%1035,68
ARL V396768,855519654,17%1559,00
Emil I81361,628039552,63%1424,27
Spähpanzer SP I C7921,007529554,74%1791,62
Dicker Max 6761,745879452,13%1373,10
Type T-345430,744969353,76%1310,23
Leo7930,667549259,78%1544,70
AT 771181,237309258,70%1735,33
LTTB8626,286959251,09%1053,37
T-345328,524179148,35%768,91
StuG III Ausf. G5438,162659161,54%1072,87
AMX 13 757672,806939053,33%1376,06
P.43 ter7977,437628953,93%1513,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J4249,212618956,18%928,69
Sturer Emil7927,816628857,95%1401,17
T675556,245368751,72%1308,08
Škoda T 5091860,958248653,49%1672,70
AMX M4 mle. 457911,387068659,30%1293,80
Pz.Sfl. IVc5400,153468640,70%735,70
T25 AT71001,926438554,12%1405,32
P.44 Pantera81278,528708463,10%1791,98
AT 86746,996208459,52%1669,59
FV3046611,204728445,24%1098,54
A-4471101,117778455,95%2021,53
IS-M81389,448818455,95%1874,94
ARL 446956,827438359,04%2199,45
Grille5661,053168349,40%1481,50
50TP Tyszkiewicza92087,329468256,10%2073,19
T-34-171017,938608162,96%2046,31
T376559,786648148,15%1638,83
53TP Markowskiego81421,648368048,75%1582,91
Covenanter4243,902528057,50%1003,79
VK 28.016310,054098040,00%630,38
T-34-85M 6768,196898052,50%1299,99
Škoda T 245502,475677962,03%1668,29
T207998,387457956,96%1709,40
Mäuschen91679,788587953,16%1546,15
Type 4 Chi-To6732,886067837,18%1316,31
T-5491316,278077856,41%1438,75
Ikv 90 Typ B7999,326817661,84%1543,51
VK 30.01 (P)6554,385287650,00%1023,47
M446716,675377659,21%1351,85
Cromwell6574,084597554,67%1076,38
Strv 746640,675947553,33%1158,12
Crusader5273,322487548,00%673,17
A-436655,836217553,33%1462,20
T216269,645157452,70%642,99
M3 Lee4320,953367354,79%1220,52
T-34-2G FT71136,357667266,67%1782,58
Panther7919,397337052,86%1525,44
KV-371049,166937045,71%1361,56
M10 Wolverine5474,665227057,14%1170,19
VK 30.01 (D)6719,617317061,43%1591,09
Waffenträger auf Pz. IV91619,796907051,43%1328,55
M4 Sherman5412,034866955,07%1067,57
Lorraine 40 t 81336,587756952,17%1440,58
Pz.Kpfw. II2142,372186848,53%665,23
T-54 ltwt.9810,016726848,53%1079,86
M56 Scorpion 71105,977526860,29%1725,93
WZ-131G FT6798,906426761,19%1609,07
59-166306,054646633,33%602,65
SU-100M17977,806906651,52%1531,44
AMX 12 t6474,175756553,85%1195,47
SU-855540,274246341,27%1346,05
Ikv 65 Alt II6749,466146366,67%1518,93
M75258,924026352,38%796,76
M24 Chaffee5335,215036350,79%1125,95
Achilles6598,325546352,38%1003,52
Sturmpanzer II4417,842006243,55%1456,04
Valentine4232,952456253,23%919,03
T26E5 Patriot 81157,568856154,10%1410,17
40TP Habicha6858,256866048,33%1816,96
Rheinmetall Skorpion G 81635,058516058,33%2043,14
M36 Jackson6612,515185954,24%990,83
Light Mk. VIC 2146,713405949,15%854,22
Object 43091800,339765867,24%1700,41
AMX 13 F3 AM6714,056305756,14%1040,01
Spähpanzer Ru 2519766,705815735,09%898,78
Škoda T 40 6861,687425761,40%1800,60
T-4371101,738335650,00%2148,38
M4A3E2 Sherman Jumbo6689,276245646,43%1456,29
S35 CA5653,555335653,57%1689,50
WZ-111G FT91784,787745556,36%1493,49
Panhard AMD 178B6574,395525453,70%1447,18
AMX 13 105 AM mle. 505351,603915345,28%563,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4246,872655352,83%1052,15
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81346,358575250,00%1478,39
M41 HMC5562,454135141,18%796,88
AT 25499,184495152,94%1426,66
Alecto4251,102035149,02%648,43
Archer5472,354325150,98%1028,25
Type 64 6493,146165168,63%1324,06
FV380591126,606585044,00%976,23
Marder II3214,371814942,86%517,12
VK 30.02 (M)6642,275934951,02%1157,09
Pz.Kpfw. III Ausf. E3173,382524847,92%709,96
Centurion Action X101541,157344850,00%1286,53
Sherman III5382,025024856,25%1024,33
Type 3 Chi-Nu5415,664824757,45%1234,86
Nashorn6797,605704753,19%1563,52
Object 26391620,327204744,68%1288,68
Ikv 1035402,414674665,22%1027,14
BDR G1 B5597,025394560,00%1407,57
Valentine AT3297,782854560,00%1176,78
Lorraine 155 mle. 5181036,867214452,27%1085,12
Strv m/425405,305214355,81%1153,40
Prototipo Standard B91743,537444344,19%1342,78
M5 Stuart4223,424684367,44%1112,33
T56 GMC3167,372304346,51%387,41
Grant4228,213234247,62%636,53
E 100101818,886634238,10%1162,55
P.435593,807174168,29%2210,21
Type 6191554,858644158,54%1699,80
Lago4301,654244055,00%1065,42
M374389,603624045,00%1454,62
T404458,034624060,00%1477,44
Type 1 Chi-He4249,243483740,54%709,73
AMX ELC bis5281,514203745,95%767,64
Strv m/42-57 Alt A.2 6729,705743748,65%1304,74
O-I Experimental5960,698603568,57%2722,36
T-804298,664253560,00%1326,45
Cromwell B 6821,268093565,71%1803,00
25TP KSUST II5638,717383464,71%2313,22
T-463156,442743455,88%711,10
E 5091868,509453464,71%2121,90
AMX 50 Foch91783,298023452,94%1748,59
Panther/M10 7993,828643467,65%1821,08
Panzer 58 Mutz 8917,447143444,12%1071,44
T2 Medium Tank2141,451543342,42%556,89
Somua SAu 404268,553343354,55%716,51
M5A1 Stuart4255,344223246,88%993,29
60G FT5492,314813256,25%1206,97
SARL 424429,664253240,63%1468,24
Sherman Firefly6583,325333148,39%996,94
Pz.Kpfw. 35 (t)292,631573043,33%260,60
ST vz. 394417,105683056,67%1789,87
Marder 38T4309,673133043,33%616,38
T57 Heavy Tank102586,209103056,67%2232,06
Pz.Kpfw. II Luchs4229,762632965,52%880,61
T28 Concept 7964,176882951,72%1359,23
P26/404582,466342850,00%2338,60
Type 5 Heavy101944,009032857,14%1414,95
UDES 0381292,966922860,71%1377,45
SU-85B4453,934812846,43%1244,15
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81306,968232857,14%1612,90
Vickers Medium Mk. II263,521202751,85%158,98
Sav m/434352,964442770,37%1188,20
Type 2597 Chi-Ha3266,893322744,44%1014,18
M2 Medium Tank3129,441512748,15%339,07
Object 430 Version II91260,197332751,85%1113,25
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4642,708312759,26%2510,09
Pz.Kpfw. 38 (t)3176,732012642,31%493,59
WZ-132A9668,546382657,69%775,41
AMX 105 AM mle. 474356,234212661,54%1225,22
T-703191,963422653,85%765,61
Tetrarch 2210,154092665,38%1331,70
M3 Stuart3155,243202552,00%674,90
Bat.-Châtillon 25 t AP91147,886992548,00%996,60
Cruiser Mk. II3184,162392568,00%857,14
Bishop5439,643852536,00%832,27
Object 70591523,387922454,17%1230,30
M46 Patton91904,228822347,83%2027,26
BT-73135,092682236,36%472,65
Emil II91691,276762227,27%1442,13
T-34 shielded 5561,456702263,64%1706,46
B14372,765122157,14%1543,32
T1 HMC2145,191262133,33%639,24
Birch Gun4242,862882152,38%910,79
BT-7 artillery 3220,243432147,62%1049,89
AMX M4 1949 Liberte 81056,767002147,62%1019,91
T-284297,154242070,00%1133,86
14TP4310,554982065,00%1564,81
Sturmpanzer I Bison3161,351582070,00%635,08
Type 95 Heavy4334,703992055,00%1138,19
SU-76M3226,603452070,00%854,16
ELC EVEN 90 8641,256412040,00%893,73
LT vz. 383184,953461957,89%858,58
Vickers Medium Mk. III3227,322171968,42%1003,52
AMX 383160,472071957,89%836,16
Cruiser Mk. IV3189,951971963,16%690,04
Churchill III 5697,588291957,89%1697,54
LTP 3285,684871968,42%1701,58
AMX 404141,503111861,11%568,25
AMX Canon d'assaut 105 81807,288641850,00%1877,24
Vickers Medium Mk. I185,531091735,29%248,71
Pz.Kpfw. T 25 5759,768651758,82%2773,64
IS-4101806,137841643,75%1539,30
M8A14329,504971668,75%1082,12
Jagdpanzer E 100101517,135391637,50%814,72
M15/423184,533171560,00%614,60
Panzerjäger I293,801401560,00%296,10
AMX 50 B102541,807701540,00%2283,91
Pz.Kpfw. II Ausf. G3180,002831540,00%650,12
Type 3 Chi-Nu Kai 5376,074411546,67%855,12
Strv m/40L3123,213691485,71%513,00
Sexton II3197,863181471,43%987,40
WZ-111 model 5A102433,216841421,43%1663,26
Renault UE 573134,862911471,43%469,67
SU-100Y 6664,365341450,00%972,86
Caernarvon Action X 81617,4310641478,57%2135,01
Hotchkiss H352120,081811338,46%415,16
Stuart I-IV3230,463161346,15%894,37
T110E4101223,466621353,85%790,98
T1 Cunningham154,921111225,00%76,28
105 leFH18B2 5747,835271241,67%1628,72
Leichttraktor1129,832601266,67%802,15
MS-1138,25711241,67%7,76
StuG IV 5300,333801250,00%550,16
Lorraine 39L AM3242,302911040,00%642,03
121101307,606741040,00%829,58
Cruiser Mk. I283,101281040,00%139,44
Object 268101582,906271040,00%873,50
TOG II* 6725,207171080,00%1394,48
T 55A 91356,409371080,00%1270,43
leKpz M 41 90 mm 8829,306021030,00%1242,84
Renault G15378,89493955,56%1043,98
IS-7101391,44719944,44%904,02
Renault FT AC2126,67215944,44%291,60
Universal Carrier 2-pdr2203,11176955,56%851,00
T92 HMC101833,44648944,44%1541,41
Pz.Kpfw. VII102251,44921955,56%1870,68
Type 97 Chi-Ha3288,88628887,50%1423,82
Vickers Mk. E Type B2129,38202825,00%473,52
Ikv 723273,884028100,00%1054,59
Type 91 Heavy3144,50301850,00%408,04
XM551 Sheridan101443,751034887,50%1738,46
Fiat 3000168,00225771,43%404,36
Chi-Ni2191,43312742,86%1007,56
T-262179,00292757,14%987,88
Pz.Kpfw. I2107,29243785,71%691,66
Super Conqueror101603,29629728,57%955,30
Heavy Tank No. VI 6601,71652771,43%1028,39
Strv m/382123,67312666,67%630,36
Renault FT 75 BS265,67145633,33%102,08
BT-2296,67209633,33%277,77
D12147,67222616,67%598,80
10TP3267,00305633,33%996,88
SU-18290,50165633,33%279,31
Somua S353360,67474650,00%1664,70
Pz.Kpfw. II Ausf. D 239,17288666,67%214,51
Pvlvv fm/422122,40198540,00%380,08
Durchbruchswagen 24131,60274540,00%137,51
VK 20.01 (D)4264,60429560,00%913,90
T110E3102744,80929560,00%2306,03
T-60295,60255560,00%457,46
LT-432 8286,60621560,00%327,62
T7 Combat Car 2117,60291560,00%682,37
Renault FT168,75152450,00%246,10
Renault Otsu1129,50279425,00%694,02
7TP2325,75469475,00%1776,24
M2 Light Tank2155,00416450,00%714,47
A-20430,50351475,00%264,10
AT-12238,50311450,00%967,77
G.W. E 100101432,25610450,00%1095,69
Loyd Gun Carriage2223,75298450,00%1873,52
Pz.Kpfw. I Ausf. C3227,25263425,00%995,28
T-50-2 6391,75523450,00%953,29
AC 1 Sentinel 4167,75196425,00%326,33
L6/402182,33439333,33%966,46
Renault NC-31187,00108366,67%456,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro279,00246333,33%147,15
AMX 30 B10988,3333730,00%407,68
AMX M4 mle. 5191609,67513333,33%939,81
Somua SM 8773,67578333,33%464,01
43 M. Toldi III 362,33151333,33%64,51
D23317,506012100,00%1875,80
LT vz. 352166,003992100,00%1016,39
M22386,50631250,00%2595,60
Type 95 Ha-Go2126,0017120,00%396,27
4TP184,003942100,00%567,05
FV217 Badger101950,50804250,00%1050,76
KV-122 71498,50932250,00%2507,06
KV-220-2 5634,50692250,00%1375,90
Kolohousenka1130,0019110,00%636,08
Strv fm/21180,001861100,00%488,36
11310444,0032610,00%26,18
T1E6 280,001881100,00%463,98

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/06/2018
Gestopt: 23/01/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/11/2017
Gestopt: 28/05/2018
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 28/02/2016
Gestopt: 13/02/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/02/2016
Gestopt: 27/02/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 12/12/2015
Gestopt: 08/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/11/2015
Gestopt: 11/12/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/08/2013
Gestopt: 01/11/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close