iyouxin

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 25/05/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1626800110
Gemiddelde tier8,670,000,008,96
Overwinningen1125269,17%00,00%00,00%7265,45%
Verloren484729,79%00,00%00,00%3632,73%
Gelijkstand1691,04%00,00%00,00%21,82%
Gevechten overleefd844551,91%00,00%00,00%5247,27%
Tanks vernietigd345622,1200,0000,002051,86
Gedood / dood ratio4,420,000,003,53
Gezien356972,1900,0000,001881,71
Schade toegebracht3.395,360,000,003.456,34
Veroveringspunten95730,5900,0000,00340,31
Verdedigingspunten247661,5200,0000,001101,00
Ervaring1.324,510,000,001.375,07
WN72772,570,000,002470,53
WN85534,820,000,005500,24
Totaal
Gevechten16268
Gemiddelde tier8,67
Overwinningen1125269,17%
Verloren484729,79%
Gelijkstand1691,04%
Gevechten overleefd844551,91%
Tanks vernietigd345622,12
Gedood / dood ratio4,42
Gezien356972,19
Schade toegebracht3.395,36
Veroveringspunten95730,59
Verdedigingspunten247661,52
Ervaring1.324,51
WN72772,57
WN85534,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten110
Gemiddelde tier8,96
Overwinningen7265,45%
Verloren3632,73%
Gelijkstand21,82%
Gevechten overleefd5247,27%
Tanks vernietigd2051,86
Gedood / dood ratio3,53
Gezien1881,71
Schade toegebracht3.456,34
Veroveringspunten340,31
Verdedigingspunten1101,00
Ervaring1.375,07
WN72470,53
WN85500,24
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten162000
Overwinningen11470,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren4628,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5735,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1200,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien3191,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.980,160,000,000,00
Veroveringspunten1410,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring960,100,000,000,00
Totaal
Gevechten162
Overwinningen11470,37%
Verloren4628,40%
Gelijkstand21,23%
Gevechten overleefd5735,19%
Tanks vernietigd1200,74
Gedood / dood ratio1,14
Gezien3191,97
Schade toegebracht1.980,16
Veroveringspunten1410,87
Verdedigingspunten00,00
Ervaring960,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3259000
Overwinningen254177,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren71822,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd177354,40%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd29950,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,020,000,000,00
Gezien37671,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.475,740,000,000,00
Veroveringspunten11980,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten137244,2100,0000,0000,00
Ervaring1.153,330,000,000,00
Totaal
Gevechten3259
Overwinningen254177,97%
Verloren71822,03%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd177354,40%
Tanks vernietigd29950,92
Gedood / dood ratio2,02
Gezien37671,16
Schade toegebracht1.475,74
Veroveringspunten11980,37
Verdedigingspunten137244,21
Ervaring1.153,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1646000
Overwinningen131579,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren32019,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand110,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd87252,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd14280,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,840,000,000,00
Gezien14980,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.115,480,000,000,00
Veroveringspunten12370,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten11630,7100,0000,0000,00
Ervaring900,760,000,000,00
Totaal
Gevechten1646
Overwinningen131579,89%
Verloren32019,44%
Gelijkstand110,67%
Gevechten overleefd87252,98%
Tanks vernietigd14280,87
Gedood / dood ratio1,84
Gezien14980,91
Schade toegebracht1.115,48
Veroveringspunten12370,75
Verdedigingspunten11630,71
Ervaring900,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten234000
Overwinningen14260,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren9038,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9038,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2050,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien2391,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.032,340,000,000,00
Veroveringspunten250,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1130,4800,0000,0000,00
Ervaring885,720,000,000,00
Totaal
Gevechten234
Overwinningen14260,68%
Verloren9038,46%
Gelijkstand20,85%
Gevechten overleefd9038,46%
Tanks vernietigd2050,88
Gedood / dood ratio1,42
Gezien2391,02
Schade toegebracht2.032,34
Veroveringspunten250,11
Verdedigingspunten1130,48
Ervaring885,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (188)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T95/FV4201 Chieftain 104785,61133483669,86%4773,58
Panhard EBR 105103247,22114457565,57%5872,80
Super Conqueror104617,58126953963,45%5359,99
Bat.-Châtillon Bourrasque 83369,71158348774,74%5869,95
T-100 LT103029,64117343967,65%5922,23
T95E6 104551,47123343662,84%5667,76
WZ-111 model 5A104705,27125435967,69%6025,42
STB-1104199,21125330069,33%5297,25
Object 430U104802,31130030069,67%5698,66
LT-432 82295,63135626366,54%7085,64
Škoda T 5093939,11138925369,96%6045,71
E 5094132,34147124766,80%6658,93
Conqueror93980,06144223874,79%5554,27
ELC EVEN 90 81670,94125723574,04%4858,17
E 7594106,83149522675,22%6276,68
Object 279 early 104651,80131322470,54%4232,48
WZ-13172247,56146422166,06%9342,77
Object 268 Version 4104926,33132721572,56%6100,10
Progetto M35 mod. 46 83004,95146721272,17%5177,66
M54 Renegade 83230,64150520870,67%5070,83
TVP T 50/51104230,38116020566,83%5230,64
T-44-100 83206,36160118974,60%6828,10
M48A5 Patton104857,82123116963,31%6190,51
Leopard 1104023,40112716567,88%4421,75
T-54 ltwt.92614,78129616072,50%6132,43
WZ-111 model 1-493697,49130515469,48%5511,56
M46 Patton94202,17144515370,59%7258,80
T 55A 93986,79151015172,85%6864,86
WZ-120-1G FT 82742,41130115168,21%4372,05
Type 64 61903,07141215176,82%9725,70
T110E4103578,61107614164,54%3668,17
Waffenträger auf Pz. IV93942,32125214170,92%4773,02
Rheinmetall Skorpion G 83101,96132114072,14%5151,85
Caernarvon83529,36164513372,93%6781,44
AMX 50 B104129,35112913262,88%4722,22
Kampfpanzer 50 t 94144,20151213266,67%5515,63
LTTB82164,87123912865,63%6393,99
Panhard EBR 75 (FL 10) 82683,17141412774,80%8188,36
Caernarvon Action X 82786,40143911865,25%5125,40
Lansen C 82897,18145011669,83%5371,94
E 100103881,92101411357,52%3549,73
Tortoise94245,15152210975,23%5193,66
T-4482924,98148010473,08%6688,32
Kranvagn104362,71128610373,79%4578,39
Leopard Prototyp A94604,78145610366,99%6924,31
Manticore102810,35110610370,87%4628,25
60TP Lewandowskiego104230,45119010268,63%4645,54
Object 703 Version II 83224,3115079965,66%5328,14
T-5493886,8914279768,04%6728,02
T6751462,2611709778,35%6073,01
Rhm.-Borsig Waffenträger83062,5312009657,29%4138,50
Object 43093979,9215019669,79%6547,53
Bat.-Châtillon 12 t82418,2213839568,42%8336,78
Škoda T 56 83278,0415399380,65%4418,27
M4A3E2 Sherman Jumbo61554,2212238974,16%4756,31
LTG72180,9214558973,03%8032,84
AMX M4 mle. 49 82462,2512498765,52%4572,49
T2972606,8415168682,56%4983,96
Somua SM 83008,3514008564,71%4799,47
Škoda T 40 61804,9012228371,08%5595,62
AMX 13 7572399,4015598177,78%9108,39
AMX 13 57 72095,2015858171,60%6895,72
Prototipo Standard B93174,8112618065,00%4278,31
AMX 13 9092991,6812818062,50%6794,40
VK 168.01 (P) 82710,3112328060,00%4368,83
CS-52 LIS 82878,8513138065,00%4501,74
T-34-8561706,9511517963,29%4727,41
T-34-85M 62035,2814717883,33%5795,61
O-Ho82201,7911497657,89%2997,35
Grille 15104011,0710127669,74%4300,64
T-1093423,5512487466,22%5134,85
T-62A103781,4611847460,81%4467,20
AMX Chasseur de chars 82473,1614987474,32%5107,09
MT-2560,188167367,12%261,00
113104786,5613427275,00%5995,98
AMX 65 t82489,1311407261,11%4123,16
M4A1 Sherman51204,9210647170,42%5910,36
Strv 7461908,3913247068,57%6557,77
Tiger II83305,6414777075,71%5985,54
Panhard AML Lynx 6x682460,9012877071,43%6735,91
Object 25794090,5314436867,65%6612,59
T2072567,9914596770,15%6236,73
IS-4103866,5412386767,16%4725,64
WZ-132A92465,1111746653,03%5002,12
M53/M5592367,279936668,18%2611,10
AMX 12 t61790,9813856376,19%11173,26
T3761770,9013206264,52%10056,06
Škoda T 2561887,6613986178,69%6773,28
Bat.-Châtillon 25 t AP93356,3814736183,61%5362,79
TOG II* 61897,7513886173,77%5485,69
AMX 50 12093571,8511616055,00%5307,36
53TP Markowskiego83618,8015485974,58%7455,16
E 75 TS 83133,9014335969,49%5192,00
Vz. 55104788,2512365761,40%4872,28
M24 Chaffee51391,1113315673,21%10451,64
T42 82837,5913765664,29%5323,52
Cromwell62173,8715525377,36%7772,32
FV217 Badger104376,8211825162,75%4901,39
VK 100.01 (P)82884,7414165072,00%5548,86
SU-130PM 83025,1413244971,43%4507,88
Type 62 71804,5113004765,96%5978,94
TNH T Vz. 5193927,4514434765,96%5533,89
WZ-13282098,9811564663,04%4848,87
VK 30.01 (P)62520,7816074678,26%8793,57
AMX Canon d'assaut 105 82345,7112744575,56%3370,86
50TP prototyp 83071,6314734376,74%5719,34
Strv 103B103457,889324367,44%3070,48
M10394196,4914554369,77%6388,27
45TP Habicha72754,2915294278,57%5655,06
AMX 50 10082618,4512054266,67%3804,68
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4947,1710334261,90%4126,41
T54E194195,0515204170,73%5417,90
T110E5104791,3812973961,54%5532,86
M18 Hellcat62101,2613213974,36%6331,79
T4992767,9512963961,54%6975,30
M26 Pershing82591,0311763865,79%4873,25
T3093989,2413763772,97%5110,94
Comet72580,2516843677,78%7127,38
T-5051212,5112743577,14%8951,77
Progetto M40 mod. 65104171,2410733351,52%4458,93
M4A3E8 Sherman61980,8715523174,19%7521,86
Covenanter51315,6514423174,19%10018,93
Maus102961,2310893174,19%3184,65
E 50 Ausf. M104064,2911823164,52%5161,55
Konštrukta T-34/10072196,3713273063,33%6211,74
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4812,478433076,67%3631,75
STA-182520,3314303076,67%5718,29
Centurion Mk. I82721,7714613066,67%5546,23
STG 82463,3412412968,97%4184,28
112 82406,0013212962,07%3717,49
UDES 0382269,6410432878,57%3549,40
Indien-Panzer82588,6812472864,29%4703,59
GSOR 1008 82701,0713482882,14%3780,00
Object 260 104320,3213122871,43%5716,99
Cavalier51624,1912392762,96%8366,51
IS-7103287,5211752556,00%3811,66
Type 6194075,3813522470,83%5491,54
Object 140104590,5414022475,00%5677,52
Panhard AMD 178B61123,2512082479,17%4936,62
IS-382319,7012862382,61%4192,96
Churchill III 51825,6120922369,57%5906,13
Carro d'assalto P.8871881,9012682180,95%3337,72
AMX 13 105103302,3312472176,19%4896,22
A-205786,908632060,00%4869,70
T71 CMCD71670,9012302075,00%5607,28
King Tiger (Captured) 72527,0013802070,00%4776,24
Object 26393555,2611961968,42%4669,28
UDES 15/16104247,5012231872,22%4246,52
KV-261829,6111571872,22%4959,63
CS-63104437,2413481764,71%5663,55
XM551 Sheridan103318,2410551770,59%5011,52
STA-2 82615,8813011747,06%5193,87
T26E4 SuperPershing 82416,3312401560,00%4271,62
GSR 3301 Setter71421,1310131553,33%4714,82
WZ-12093916,6913831376,92%5919,28
Jagdpanther72360,3313111266,67%5039,87
Jagdtiger93540,5013371275,00%4221,11
WZ-132-1102916,5512231181,82%4275,71
IS-3-II93554,5513081172,73%4562,31
T-54 first prototype 82488,8213641172,73%4419,98
FV3046747,804571040,00%1234,22
VK 30.01 (D)61402,6010851050,00%3789,43
Tiger I72950,331597977,78%7225,06
KV-484262,781801977,78%8324,70
E 25 71879,381155850,00%3480,87
Emil II93001,1413887100,00%3361,62
Caliban 82132,001106757,14%2962,95
Concept 1B 94234,141364742,86%3912,52
Progetto CC55 mod. 5481927,50823633,33%2267,83
T3282790,831318666,67%4375,07
T-4372436,831232633,33%6328,92
Pz.Kpfw. I Ausf. C3389,00614633,33%2655,22
IS-2 shielded 73641,671842666,67%9255,51
M24E2 Super Chaffee 61420,171342683,33%6089,15
Super Hellcat 71810,671146683,33%3589,50
Crusader61752,201087560,00%9075,24
Bat.-Châtillon 25 t102336,20663520,00%2101,68
M4461302,601020560,00%2787,82
Tetrarch 2771,0011435100,00%7282,66
ISU-152K 82646,75873425,00%2438,82
T-3451376,0012473100,00%7844,32
VK 30.01 (H)52292,001599366,67%8779,53
T-50-2 61015,00967366,67%3897,00
Löwe 83879,3319423100,00%6650,62
Type 59 G 82068,001296250,00%3178,95
SU-100M173124,0021112100,00%9067,85
Bisonte C45 83938,5022552100,00%7718,04
Leichttraktor1222,006031100,00%1426,59

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 25/05/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/12/2018
Gestopt: 13/01/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/02/2019
Gestopt: 17/06/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/07/2019
Gestopt: 04/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/07/2019
Gestopt: 14/07/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 28/07/2019
Gestopt: 15/12/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/11/2018
Gestopt: 18/11/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 16/12/2019
Gestopt: 24/05/2020
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 01/12/2018
Gestopt: 15/12/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 10/02/2019
Gestopt: 14/02/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/11/2018
Gestopt: 15/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/10/2018
Gestopt: 14/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/09/2018
Gestopt: 30/09/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/07/2018
Gestopt: 02/09/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/07/2018
Gestopt: 19/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/05/2018
Gestopt: 02/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/04/2018
Gestopt: 03/05/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 23/02/2018
Gestopt: 02/04/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 10/01/2018
Gestopt: 18/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/01/2018
Gestopt: 08/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/12/2017
Gestopt: 27/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/11/2017
Gestopt: 18/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/11/2017
Gestopt: 26/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/11/2017
Gestopt: 23/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/11/2017
Gestopt: 13/11/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 20/05/2016
Gestopt: 13/07/2016
Rol: Commandant
Toegetreden: 10/05/2016
Gestopt: 11/05/2016