iyouxin

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 25/05/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15444150165212
Gemiddelde tier8,669,579,549,38
Overwinningen1067869,14%10670,67%11871,52%14769,34%
Verloren460229,80%4026,67%4326,06%6128,77%
Gelijkstand1641,06%42,67%42,42%41,89%
Gevechten overleefd802851,98%8053,33%9054,55%11051,89%
Tanks vernietigd329632,133302,203652,214722,23
Gedood / dood ratio4,444,714,874,63
Gezien340032,202501,672801,703711,75
Schade toegebracht3.393,564.718,874.715,564.451,89
Veroveringspunten91810,59430,29730,44800,38
Verdedigingspunten241381,562941,962941,784622,18
Ervaring1.320,851.462,941.472,051.439,28
WN72784,672945,902946,812966,15
WN85552,246011,605990,446217,29
Totaal
Gevechten15444
Gemiddelde tier8,66
Overwinningen1067869,14%
Verloren460229,80%
Gelijkstand1641,06%
Gevechten overleefd802851,98%
Tanks vernietigd329632,13
Gedood / dood ratio4,44
Gezien340032,20
Schade toegebracht3.393,56
Veroveringspunten91810,59
Verdedigingspunten241381,56
Ervaring1.320,85
WN72784,67
WN85552,24
Voorbije 24u
Gevechten150
Gemiddelde tier9,57
Overwinningen10670,67%
Verloren4026,67%
Gelijkstand42,67%
Gevechten overleefd8053,33%
Tanks vernietigd3302,20
Gedood / dood ratio4,71
Gezien2501,67
Schade toegebracht4.718,87
Veroveringspunten430,29
Verdedigingspunten2941,96
Ervaring1.462,94
WN72945,90
WN86011,60
Voorbije 7 dagen
Gevechten165
Gemiddelde tier9,54
Overwinningen11871,52%
Verloren4326,06%
Gelijkstand42,42%
Gevechten overleefd9054,55%
Tanks vernietigd3652,21
Gedood / dood ratio4,87
Gezien2801,70
Schade toegebracht4.715,56
Veroveringspunten730,44
Verdedigingspunten2941,78
Ervaring1.472,05
WN72946,81
WN85990,44
Voorbije 30 dagen
Gevechten212
Gemiddelde tier9,38
Overwinningen14769,34%
Verloren6128,77%
Gelijkstand41,89%
Gevechten overleefd11051,89%
Tanks vernietigd4722,23
Gedood / dood ratio4,63
Gezien3711,75
Schade toegebracht4.451,89
Veroveringspunten800,38
Verdedigingspunten4622,18
Ervaring1.439,28
WN72966,15
WN86217,29
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten162000
Overwinningen11470,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren4628,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5735,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1200,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien3191,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.980,160,000,000,00
Veroveringspunten1410,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring960,100,000,000,00
Totaal
Gevechten162
Overwinningen11470,37%
Verloren4628,40%
Gelijkstand21,23%
Gevechten overleefd5735,19%
Tanks vernietigd1200,74
Gedood / dood ratio1,14
Gezien3191,97
Schade toegebracht1.980,16
Veroveringspunten1410,87
Verdedigingspunten00,00
Ervaring960,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3259000
Overwinningen254177,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren71822,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd177354,40%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd29950,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,020,000,000,00
Gezien37671,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.475,740,000,000,00
Veroveringspunten11980,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten137244,2100,0000,0000,00
Ervaring1.153,330,000,000,00
Totaal
Gevechten3259
Overwinningen254177,97%
Verloren71822,03%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd177354,40%
Tanks vernietigd29950,92
Gedood / dood ratio2,02
Gezien37671,16
Schade toegebracht1.475,74
Veroveringspunten11980,37
Verdedigingspunten137244,21
Ervaring1.153,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1646000
Overwinningen131579,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren32019,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand110,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd87252,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd14280,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,840,000,000,00
Gezien14980,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.115,480,000,000,00
Veroveringspunten12370,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten11630,7100,0000,0000,00
Ervaring900,760,000,000,00
Totaal
Gevechten1646
Overwinningen131579,89%
Verloren32019,44%
Gelijkstand110,67%
Gevechten overleefd87252,98%
Tanks vernietigd14280,87
Gedood / dood ratio1,84
Gezien14980,91
Schade toegebracht1.115,48
Veroveringspunten12370,75
Verdedigingspunten11630,71
Ervaring900,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten234000
Overwinningen14260,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren9038,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9038,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2050,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien2391,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.032,340,000,000,00
Veroveringspunten250,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1130,4800,0000,0000,00
Ervaring885,720,000,000,00
Totaal
Gevechten234
Overwinningen14260,68%
Verloren9038,46%
Gelijkstand20,85%
Gevechten overleefd9038,46%
Tanks vernietigd2050,88
Gedood / dood ratio1,42
Gezien2391,02
Schade toegebracht2.032,34
Veroveringspunten250,11
Verdedigingspunten1130,48
Ervaring885,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (175)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T95/FV4201 Chieftain 104787,00133283069,76%4875,04
Panhard EBR 105103247,22114457565,57%5752,67
Super Conqueror104591,72124747962,21%5322,17
T95E6 104551,47123343662,84%5642,57
Bat.-Châtillon Bourrasque 83299,60155941974,70%5643,72
T-100 LT103095,20117739168,03%6130,81
WZ-111 model 5A104705,27125435967,69%5962,81
Object 430U104802,31130030069,67%5616,16
STB-1104193,44124928168,68%5328,70
Škoda T 5093939,11138925369,96%6013,27
LT-432 82300,30135925166,93%7009,82
Conqueror93980,06144223874,79%5541,83
ELC EVEN 90 81670,94125723574,04%4814,52
E 5094129,32146122865,79%6683,91
Object 279 early 104648,48131222370,40%4253,09
WZ-13172247,56146422166,06%9297,64
TVP T 50/51104230,38116020566,83%5200,14
Object 268 Version 4105025,38133620472,55%6250,06
E 7594119,11148520074,50%6368,13
Progetto M35 mod. 46 83007,59146120071,00%5159,49
T-44-100 83216,32159918574,59%6870,65
M54 Renegade 83298,79152817071,18%5179,22
M48A5 Patton104857,82123116963,31%6168,19
Leopard 1104023,40112716567,88%4405,47
T-54 ltwt.92614,78129616072,50%6111,87
WZ-111 model 1-493697,49130515469,48%5489,77
M46 Patton94202,17144515370,59%7236,30
T 55A 93986,79151015172,85%6846,58
WZ-120-1G FT 82742,41130115168,21%4317,97
Type 64 61909,61142114777,55%9675,64
Waffenträger auf Pz. IV93942,32125214170,92%4753,53
T110E4103578,74107414064,29%3651,89
Rheinmetall Skorpion G 83101,96132114072,14%5126,45
Caernarvon83529,36164513372,93%6761,01
AMX 50 B104126,35113113163,36%4692,61
LTTB82164,87123912865,63%6383,19
Panhard EBR 75 (FL 10) 82683,17141412774,80%8126,24
Caernarvon Action X 82786,40143911865,25%5104,32
Lansen C 82897,18145011669,83%5284,92
E 100103881,92101411357,52%3547,40
Tortoise94245,15152210975,23%5238,62
T-4482924,98148010473,08%6670,29
Leopard Prototyp A94604,78145610366,99%6907,59
Manticore102810,35110610370,87%4612,25
Object 703 Version II 83224,3115079965,66%5312,48
T-5493886,8914279768,04%6722,01
T6751462,2611709778,35%6073,01
Kampfpanzer 50 t 94283,4915469769,07%5866,08
Rhm.-Borsig Waffenträger83062,5312009657,29%4105,67
Object 43093979,9215019669,79%6451,06
Bat.-Châtillon 12 t82418,2213839568,42%8286,38
Kranvagn104338,6712769473,40%4540,01
M4A3E2 Sherman Jumbo61554,2212238974,16%4771,22
LTG72180,9214558973,03%7972,52
60TP Lewandowskiego104374,6312198870,45%4915,90
AMX M4 mle. 49 82462,2512498765,52%4501,39
T2972606,8415168682,56%4978,38
Škoda T 40 61804,9012228371,08%5586,91
AMX 13 7572399,4015598177,78%9075,17
Prototipo Standard B93174,8112618065,00%4237,27
AMX 13 9092991,6812818062,50%6775,48
VK 168.01 (P) 82710,3112328060,00%4355,84
CS-52 LIS 82878,8513138065,00%4450,77
T-34-8561706,9511517963,29%4726,08
AMX 13 57 72107,8415837970,89%6826,78
T-34-85M 62035,2814717883,33%5865,29
O-Ho82201,7911497657,89%2988,75
Grille 15104011,0710127669,74%4258,85
T-1093423,5512487466,22%5131,27
T-62A103781,4611847460,81%4457,56
AMX Chasseur de chars 82473,1614987474,32%5099,08
MT-2560,188167367,12%261,00
113104786,5613427275,00%5983,40
AMX 65 t82489,1311407261,11%4108,91
M4A1 Sherman51204,9210647170,42%5891,85
Strv 7461908,3913247068,57%6546,05
Tiger II83305,6414777075,71%5985,54
Panhard AML Lynx 6x682460,9012877071,43%6632,56
Object 25794090,5314436867,65%6512,82
T2072567,9914596770,15%6221,16
IS-4103866,5412386767,16%4726,36
Somua SM 83081,3014366764,18%4640,02
M53/M5592367,279936668,18%2587,22
AMX 12 t61790,9813856376,19%11147,56
T3761770,9013206264,52%10025,19
Škoda T 2561887,6613986178,69%6796,53
Bat.-Châtillon 25 t AP93356,3814736183,61%5347,91
TOG II* 61897,7513886173,77%5493,00
AMX 50 12093571,8511616055,00%5262,69
53TP Markowskiego83618,8015485974,58%7407,41
E 75 TS 83133,9014335969,49%5163,05
M24 Chaffee51391,1113315673,21%10440,52
T42 82837,5913765664,29%5230,89
Cromwell62173,8715525377,36%7769,59
Škoda T 56 83317,4016035388,68%4468,21
Vz. 55104954,4012555261,54%4936,61
FV217 Badger104376,8211825162,75%4900,28
VK 100.01 (P)82884,7414165072,00%5521,82
Type 62 71804,5113004765,96%5996,29
TNH T Vz. 5193927,4514434765,96%5484,54
VK 30.01 (P)62520,7816074678,26%8838,33
Strv 103B103457,889324367,44%3044,20
45TP Habicha72754,2915294278,57%5637,11
AMX 50 10082618,4512054266,67%3793,58
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4947,1710334261,90%4170,10
50TP prototyp 83121,3514624075,00%5683,00
SU-130PM 83183,9513454067,50%4921,42
M18 Hellcat62101,2613213974,36%6359,62
T4992767,9512963961,54%6945,42
M26 Pershing82591,0311763865,79%4866,45
T3093989,2413763772,97%5085,66
Comet72580,2516843677,78%7116,28
T-5051212,5112743577,14%8940,13
WZ-13282095,1811693461,76%5023,06
Progetto M40 mod. 65104171,2410733351,52%4395,85
M4A3E8 Sherman61980,8715523174,19%7508,87
Covenanter51315,6514423174,19%10089,02
Maus102961,2310893174,19%3172,68
E 50 Ausf. M104064,2911823164,52%5146,59
Konštrukta T-34/10072196,3713273063,33%6195,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4812,478433076,67%3656,04
STA-182520,3314303076,67%5698,37
Centurion Mk. I82721,7714613066,67%5566,57
T110E5104977,4013123060,00%5833,46
112 82406,0013212962,07%3688,32
UDES 0382269,6410432878,57%3535,38
Indien-Panzer82588,6812472864,29%4682,76
GSOR 1008 82701,0713482882,14%3723,46
Cavalier51624,1912392762,96%8319,32
STG 82562,5413102673,08%4517,64
Type 6194075,3813522470,83%5473,55
Panhard AMD 178B61123,2512082479,17%4922,00
IS-382319,7012862382,61%4173,98
AMX Canon d'assaut 105 82098,3011452378,26%2746,70
Carro d'assalto P.8871881,9012682180,95%3319,12
A-205786,908632060,00%4893,42
T71 CMCD71670,9012302075,00%5573,64
King Tiger (Captured) 72527,0013802070,00%4858,22
Object 26393555,2611961968,42%4640,91
KV-261829,6111571872,22%4967,84
Object 260 104299,5012321866,67%5135,63
XM551 Sheridan103318,2410551770,59%4986,25
STA-2 82615,8813011747,06%5180,43
Object 140105126,8114651675,00%6484,90
T26E4 SuperPershing 82416,3312401560,00%4284,86
GSR 3301 Setter71421,1310131553,33%4695,37
Jagdpanther72360,3313111266,67%5028,01
Jagdtiger93540,5013371275,00%4207,85
IS-3-II93554,5513081172,73%4525,70
T-54 first prototype 82488,8213641172,73%4397,91
FV3046747,804571040,00%1232,56
VK 30.01 (D)61402,6010851050,00%3784,91
Tiger I72950,331597977,78%7219,03
KV-484262,781801977,78%8322,26
E 25 71879,381155850,00%3473,64
Concept 1B 94234,141364742,86%3852,42
Progetto CC55 mod. 5481927,50823633,33%2234,48
T3282790,831318666,67%4369,65
T-4372436,831232633,33%6303,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3389,00614633,33%2640,91
IS-2 shielded 73641,671842666,67%9145,86
M24E2 Super Chaffee 61420,171342683,33%5980,52
Super Hellcat 71810,671146683,33%3580,17
Crusader61752,201087560,00%9100,15
Bat.-Châtillon 25 t102336,20663520,00%2090,71
Tetrarch 2771,0011435100,00%7314,13
M4461546,751248475,00%3349,53
ISU-152K 82646,75873425,00%2413,33
T-3451376,0012473100,00%7842,35
VK 30.01 (H)52292,001599366,67%8788,29
T-50-2 61015,00967366,67%3889,25
Löwe 83879,3319423100,00%6634,44
Type 59 G 82068,001296250,00%3188,18
Bisonte C45 83938,5022552100,00%7587,98
Leichttraktor1222,006031100,00%1447,64

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 25/05/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/12/2018
Gestopt: 13/01/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/02/2019
Gestopt: 17/06/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/07/2019
Gestopt: 04/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/07/2019
Gestopt: 14/07/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 28/07/2019
Gestopt: 15/12/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/11/2018
Gestopt: 18/11/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 16/12/2019
Gestopt: 24/05/2020
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 01/12/2018
Gestopt: 15/12/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 10/02/2019
Gestopt: 14/02/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/11/2018
Gestopt: 15/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/10/2018
Gestopt: 14/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/09/2018
Gestopt: 30/09/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/07/2018
Gestopt: 02/09/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/07/2018
Gestopt: 19/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/05/2018
Gestopt: 02/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/04/2018
Gestopt: 03/05/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 23/02/2018
Gestopt: 02/04/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 10/01/2018
Gestopt: 18/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/01/2018
Gestopt: 08/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/12/2017
Gestopt: 27/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/11/2017
Gestopt: 18/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/11/2017
Gestopt: 26/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/11/2017
Gestopt: 23/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/11/2017
Gestopt: 13/11/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 20/05/2016
Gestopt: 13/07/2016
Rol: Commandant
Toegetreden: 10/05/2016
Gestopt: 11/05/2016