iyouxin

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 25/05/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1670600194
Gemiddelde tier8,670,000,008,92
Overwinningen1154769,12%00,00%00,00%12162,37%
Verloren498229,82%00,00%00,00%6835,05%
Gelijkstand1771,06%00,00%00,00%52,58%
Gevechten overleefd866251,85%00,00%00,00%9347,94%
Tanks vernietigd353622,1200,0000,003501,80
Gedood / dood ratio4,400,000,003,47
Gezien368592,2100,0000,004762,45
Schade toegebracht3.381,590,000,003.236,23
Veroveringspunten101600,6100,0000,002291,18
Verdedigingspunten253451,5200,0000,00830,43
Ervaring1.323,360,000,001.259,58
WN72765,570,000,002401,17
WN85540,460,000,004791,84
Totaal
Gevechten16706
Gemiddelde tier8,67
Overwinningen1154769,12%
Verloren498229,82%
Gelijkstand1771,06%
Gevechten overleefd866251,85%
Tanks vernietigd353622,12
Gedood / dood ratio4,40
Gezien368592,21
Schade toegebracht3.381,59
Veroveringspunten101600,61
Verdedigingspunten253451,52
Ervaring1.323,36
WN72765,57
WN85540,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten194
Gemiddelde tier8,92
Overwinningen12162,37%
Verloren6835,05%
Gelijkstand52,58%
Gevechten overleefd9347,94%
Tanks vernietigd3501,80
Gedood / dood ratio3,47
Gezien4762,45
Schade toegebracht3.236,23
Veroveringspunten2291,18
Verdedigingspunten830,43
Ervaring1.259,58
WN72401,17
WN84791,84
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten162000
Overwinningen11470,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren4628,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5735,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1200,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien3191,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.980,160,000,000,00
Veroveringspunten1410,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring960,100,000,000,00
Totaal
Gevechten162
Overwinningen11470,37%
Verloren4628,40%
Gelijkstand21,23%
Gevechten overleefd5735,19%
Tanks vernietigd1200,74
Gedood / dood ratio1,14
Gezien3191,97
Schade toegebracht1.980,16
Veroveringspunten1410,87
Verdedigingspunten00,00
Ervaring960,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3259000
Overwinningen254177,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren71822,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd177354,40%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd29950,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,020,000,000,00
Gezien37671,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.475,740,000,000,00
Veroveringspunten11980,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten137244,2100,0000,0000,00
Ervaring1.153,330,000,000,00
Totaal
Gevechten3259
Overwinningen254177,97%
Verloren71822,03%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd177354,40%
Tanks vernietigd29950,92
Gedood / dood ratio2,02
Gezien37671,16
Schade toegebracht1.475,74
Veroveringspunten11980,37
Verdedigingspunten137244,21
Ervaring1.153,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1646000
Overwinningen131579,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren32019,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand110,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd87252,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd14280,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,840,000,000,00
Gezien14980,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.115,480,000,000,00
Veroveringspunten12370,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten11630,7100,0000,0000,00
Ervaring900,760,000,000,00
Totaal
Gevechten1646
Overwinningen131579,89%
Verloren32019,44%
Gelijkstand110,67%
Gevechten overleefd87252,98%
Tanks vernietigd14280,87
Gedood / dood ratio1,84
Gezien14980,91
Schade toegebracht1.115,48
Veroveringspunten12370,75
Verdedigingspunten11630,71
Ervaring900,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten234000
Overwinningen14260,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren9038,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9038,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2050,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien2391,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.032,340,000,000,00
Veroveringspunten250,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1130,4800,0000,0000,00
Ervaring885,720,000,000,00
Totaal
Gevechten234
Overwinningen14260,68%
Verloren9038,46%
Gelijkstand20,85%
Gevechten overleefd9038,46%
Tanks vernietigd2050,88
Gedood / dood ratio1,42
Gezien2391,02
Schade toegebracht2.032,34
Veroveringspunten250,11
Verdedigingspunten1130,48
Ervaring885,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (193)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T95/FV4201 Chieftain 104785,61133483669,86%4815,71
Panhard EBR 105103247,22114457565,57%5900,93
Super Conqueror104625,56127655664,03%5380,68
Bat.-Châtillon Bourrasque 83355,47157949574,75%5911,44
T-100 LT102959,68117749168,43%5798,46
T95E6 104551,47123343662,84%5657,88
WZ-111 model 5A104705,27125435967,69%6055,73
ELC EVEN 90 81518,62126131972,41%4546,21
STB-1104180,26125030769,38%5295,91
Object 430U104802,31130030069,67%5736,99
LT-432 82288,48134926665,79%7112,84
Škoda T 5093939,11138925369,96%6101,17
E 5094132,34147124766,80%6662,67
Progetto M35 mod. 46 83004,84145823971,55%5120,42
Conqueror93980,06144223874,79%5562,35
E 7594106,80149722875,44%6267,26
Object 279 early 104651,80131322470,54%4255,41
WZ-13172247,56146422166,06%9362,28
Object 268 Version 4104926,33132721572,56%6107,46
M54 Renegade 83216,21149621470,56%5070,88
TVP T 50/51104230,38116020566,83%5274,57
T-44-100 83206,36160118974,60%6893,77
M48A5 Patton104857,82123116963,31%6207,88
Leopard 1104023,40112716567,88%4436,09
Type 64 61877,06140516276,54%9437,41
T-54 ltwt.92614,78129616072,50%6139,84
WZ-111 model 1-493697,49130515469,48%5559,37
M46 Patton94202,17144515370,59%7274,55
60TP Lewandowskiego104365,58120515166,23%4758,87
T 55A 93986,79151015172,85%6882,35
WZ-120-1G FT 82742,41130115168,21%4383,09
T110E4103578,61107614164,54%3677,33
Waffenträger auf Pz. IV93942,32125214170,92%4780,26
Rheinmetall Skorpion G 83101,96132114072,14%5161,28
Caernarvon83529,36164513372,93%6795,51
AMX 50 B104129,35112913262,88%4732,69
Kampfpanzer 50 t 94144,20151213266,67%5585,86
LTTB82164,87123912865,63%6400,39
Panhard EBR 75 (FL 10) 82683,17141412774,80%8231,62
Caernarvon Action X 82786,40143911865,25%5146,84
Lansen C 82897,18145011669,83%5424,77
E 100103881,92101411357,52%3551,90
Tortoise94245,15152210975,23%5163,49
T-4482924,98148010473,08%6697,53
Kranvagn104362,71128610373,79%4620,17
Leopard Prototyp A94604,78145610366,99%6947,71
Manticore102810,35110610370,87%4666,40
Object 703 Version II 83207,80149610065,00%5346,58
T-5493886,8914279768,04%6739,38
T6751462,2611709778,35%6075,16
Rhm.-Borsig Waffenträger83062,5312009657,29%4151,48
Object 43093979,9215019669,79%6603,93
Bat.-Châtillon 12 t82418,2213839568,42%8365,11
Škoda T 56 83269,6415409581,05%4466,94
M4A3E2 Sherman Jumbo61554,2212238974,16%4759,53
LTG72180,9214558973,03%8065,37
Somua SM 82989,0614038865,91%4782,63
AMX M4 mle. 49 82462,2512498765,52%4593,41
T2972606,8415168682,56%4991,06
Škoda T 40 61804,9012228371,08%5598,08
AMX 13 7572399,4015598177,78%9128,47
AMX 13 57 72095,2015858171,60%6938,41
Prototipo Standard B93174,8112618065,00%4319,61
AMX 13 9092991,6812818062,50%6803,68
VK 168.01 (P) 82710,3112328060,00%4376,52
CS-52 LIS 82878,8513138065,00%4566,08
T-34-8561706,9511517963,29%4725,78
T-34-85M 62035,2814717883,33%5775,11
O-Ho82201,7911497657,89%2998,44
Grille 15104011,0710127669,74%4311,01
T-1093423,5512487466,22%5142,73
T-62A103781,4611847460,81%4472,85
AMX Chasseur de chars 82473,1614987474,32%5116,73
MT-2560,188167367,12%261,00
113104786,5613427275,00%6043,20
AMX 65 t82489,1311407261,11%4121,38
M4A1 Sherman51204,9210647170,42%5925,03
Strv 7461908,3913247068,57%6563,11
Tiger II83305,6414777075,71%5979,58
T110E5104742,6613267065,71%5568,36
Panhard AML Lynx 6x682460,9012877071,43%6771,59
Object 25794090,5314436867,65%6637,70
T2072567,9914596770,15%6248,49
IS-4103866,5412386767,16%4719,53
WZ-132A92465,1111746653,03%5008,83
M53/M5592367,279936668,18%2619,13
AMX 12 t61790,9813856376,19%11180,66
T3761770,9013206264,52%10075,64
Škoda T 2561887,6613986178,69%6785,83
Bat.-Châtillon 25 t AP93356,3814736183,61%5372,26
TOG II* 61897,7513886173,77%5485,41
AMX 50 12093571,8511616055,00%5318,41
53TP Markowskiego83618,8015485974,58%7478,18
E 75 TS 83133,9014335969,49%5200,31
Vz. 55104788,2512365761,40%4982,15
M24 Chaffee51391,1113315673,21%10470,29
T42 82837,5913765664,29%5348,21
Cromwell62173,8715525377,36%7777,86
FV217 Badger104376,8211825162,75%4910,19
VK 100.01 (P)82884,7414165072,00%5563,26
SU-130PM 83025,1413244971,43%4544,37
AMX M4 mle. 5194020,3514364864,58%4945,16
Type 62 71804,5113004765,96%5984,69
TNH T Vz. 5193927,4514434765,96%5562,91
Ikv 65 Alt II61902,8111804757,45%5903,53
WZ-13282098,9811564663,04%4862,14
VK 30.01 (P)62520,7816074678,26%8792,93
AMX Canon d'assaut 105 82322,1712524673,91%3331,69
50TP prototyp 83071,6314734376,74%5761,93
Strv 103B103457,889324367,44%3090,16
M10394196,4914554369,77%6392,49
45TP Habicha72754,2915294278,57%5691,23
AMX 50 10082618,4512054266,67%3812,57
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4947,1710334261,90%4110,67
T54E194195,0515204170,73%5427,22
M18 Hellcat62101,2613213974,36%6335,61
T4992767,9512963961,54%7041,86
M26 Pershing82591,0311763865,79%4873,94
IS-7103455,8211713860,53%4117,62
T3093989,2413763772,97%5121,52
Comet72580,2516843677,78%7128,87
T-5051212,5112743577,14%8955,33
Progetto M40 mod. 65104171,2410733351,52%4503,99
M4A3E8 Sherman61980,8715523174,19%7522,48
Covenanter51315,6514423174,19%9984,27
Maus102961,2310893174,19%3203,55
E 50 Ausf. M104064,2911823164,52%5169,29
Konštrukta T-34/10072196,3713273063,33%6225,02
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4812,478433076,67%3608,42
STA-182520,3314303076,67%5767,50
Centurion Mk. I82721,7714613066,67%5543,91
STG 82463,3412412968,97%4199,66
112 82406,0013212962,07%3724,33
UDES 0382269,6410432878,57%3559,31
Indien-Panzer82588,6812472864,29%4709,59
GSOR 1008 82701,0713482882,14%3801,31
Object 260 104320,3213122871,43%5717,20
Cavalier51624,1912392762,96%8366,07
Type 6194075,3813522470,83%5504,87
UDES 15/16104331,7912632475,00%4345,04
Object 140104590,5414022475,00%5720,53
AMX 13 105103209,9212272475,00%4719,50
Panhard AMD 178B61123,2512082479,17%4954,17
IS-382319,7012862382,61%4205,26
Churchill III 51825,6120922369,57%5881,37
Carro d'assalto P.8871881,9012682180,95%3347,37
A-205786,908632060,00%4897,46
T71 CMCD71670,9012302075,00%5663,31
King Tiger (Captured) 72527,0013802070,00%4777,45
Object 26393555,2611961968,42%4683,06
KV-261829,6111571872,22%4965,75
CS-63104437,2413481764,71%5725,78
XM551 Sheridan103318,2410551770,59%5027,04
STA-2 82615,8813011747,06%5206,02
T26E4 SuperPershing 82416,3312401560,00%4263,16
GSR 3301 Setter71421,1310131553,33%4724,76
WZ-12093916,6913831376,92%5924,29
Jagdpanther72360,3313111266,67%5022,70
Jagdtiger93540,5013371275,00%4229,85
WZ-132-1102916,5512231181,82%4282,46
IS-3-II93554,5513081172,73%4582,71
T-54 first prototype 82488,8213641172,73%4432,46
FV3046747,804571040,00%1235,06
VK 30.01 (D)61402,6010851050,00%3789,41
Tiger I72950,331597977,78%7226,96
KV-484262,781801977,78%8272,27
T78 62153,111442977,78%4294,59
E 25 71879,381155850,00%3498,64
Emil II93001,1413887100,00%3375,08
Caliban 82132,001106757,14%3002,90
Concept 1B 94234,141364742,86%3995,02
Progetto CC55 mod. 5481927,50823633,33%2277,46
T3282790,831318666,67%4378,44
T-4372436,831232633,33%6341,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C3389,00614633,33%2655,45
IS-2 shielded 73641,671842666,67%9295,43
M24E2 Super Chaffee 61420,171342683,33%6170,20
Super Hellcat 71810,671146683,33%3598,20
Crusader61752,201087560,00%9108,16
Bat.-Châtillon 25 t102336,20663520,00%2113,12
M4461302,601020560,00%2795,59
Tetrarch 2771,0011435100,00%7259,31
AMX ELC bis51227,751050475,00%8312,43
Waffenträger auf E 100102157,75694425,00%1283,74
ISU-152K 82646,75873425,00%2453,05
T-3451376,0012473100,00%7826,07
VK 30.01 (H)52292,001599366,67%8784,55
T-50-2 61015,00967366,67%3930,15
Löwe 83879,3319423100,00%6658,00
Type 59 G 82068,001296250,00%3196,54
SU-100M173124,0021112100,00%9084,28
Bisonte C45 83938,5022552100,00%7782,69
Leichttraktor1222,006031100,00%1410,59

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 25/05/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/12/2018
Gestopt: 13/01/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/02/2019
Gestopt: 17/06/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/07/2019
Gestopt: 04/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/07/2019
Gestopt: 14/07/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 28/07/2019
Gestopt: 15/12/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/11/2018
Gestopt: 18/11/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 16/12/2019
Gestopt: 24/05/2020
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 01/12/2018
Gestopt: 15/12/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 10/02/2019
Gestopt: 14/02/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/11/2018
Gestopt: 15/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/10/2018
Gestopt: 14/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/09/2018
Gestopt: 30/09/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/07/2018
Gestopt: 02/09/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/07/2018
Gestopt: 19/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/05/2018
Gestopt: 02/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/04/2018
Gestopt: 03/05/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 23/02/2018
Gestopt: 02/04/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 10/01/2018
Gestopt: 18/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/01/2018
Gestopt: 08/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/12/2017
Gestopt: 27/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/11/2017
Gestopt: 18/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/11/2017
Gestopt: 26/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/11/2017
Gestopt: 23/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/11/2017
Gestopt: 13/11/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 20/05/2016
Gestopt: 13/07/2016
Rol: Commandant
Toegetreden: 10/05/2016
Gestopt: 11/05/2016