kurtangel

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22720000
Gemiddelde tier7,340,000,000,00
Overwinningen1187852,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren1057546,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2671,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd669729,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd221800,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,380,000,000,00
Gezien266721,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.145,990,000,000,00
Veroveringspunten443031,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten241931,0600,0000,0000,00
Ervaring497,640,000,000,00
WN71297,120,000,000,00
WN81648,640,000,000,00
Totaal
Gevechten22720
Gemiddelde tier7,34
Overwinningen1187852,28%
Verloren1057546,54%
Gelijkstand2671,18%
Gevechten overleefd669729,48%
Tanks vernietigd221800,98
Gedood / dood ratio1,38
Gezien266721,17
Schade toegebracht1.145,99
Veroveringspunten443031,95
Verdedigingspunten241931,06
Ervaring497,64
WN71297,12
WN81648,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten251000
Overwinningen12148,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren12047,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand103,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8734,66%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1870,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien2731,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.388,220,000,000,00
Veroveringspunten5252,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1970,7800,0000,0000,00
Ervaring517,840,000,000,00
Totaal
Gevechten251
Overwinningen12148,21%
Verloren12047,81%
Gelijkstand103,98%
Gevechten overleefd8734,66%
Tanks vernietigd1870,75
Gedood / dood ratio1,14
Gezien2731,09
Schade toegebracht1.388,22
Veroveringspunten5252,09
Verdedigingspunten1970,78
Ervaring517,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten67000
Overwinningen3349,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren3146,27%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2334,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd380,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien530,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht857,520,000,000,00
Veroveringspunten2814,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten610,9100,0000,0000,00
Ervaring440,610,000,000,00
Totaal
Gevechten67
Overwinningen3349,25%
Verloren3146,27%
Gelijkstand34,48%
Gevechten overleefd2334,33%
Tanks vernietigd380,57
Gedood / dood ratio0,86
Gezien530,79
Schade toegebracht857,52
Veroveringspunten2814,19
Verdedigingspunten610,91
Ervaring440,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen457,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren228,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand114,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd342,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien121,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht465,290,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring339,140,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen457,14%
Verloren228,57%
Gelijkstand114,29%
Gevechten overleefd342,86%
Tanks vernietigd40,57
Gedood / dood ratio1,00
Gezien121,71
Schade toegebracht465,29
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring339,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten179000
Overwinningen7139,66%00,00%00,00%00,00%
Verloren10860,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5530,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1320,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien2001,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht832,370,000,000,00
Veroveringspunten2911,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten940,5300,0000,0000,00
Ervaring375,890,000,000,00
Totaal
Gevechten179
Overwinningen7139,66%
Verloren10860,34%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5530,73%
Tanks vernietigd1320,74
Gedood / dood ratio1,06
Gezien2001,12
Schade toegebracht832,37
Veroveringspunten2911,63
Verdedigingspunten940,53
Ervaring375,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten372000
Overwinningen22660,75%00,00%00,00%00,00%
Verloren14137,90%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16544,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2570,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,240,000,000,00
Gezien4161,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.058,510,000,000,00
Veroveringspunten7482,0100,0000,0000,00
Verdedigingspunten12063,2400,0000,0000,00
Ervaring612,540,000,000,00
Totaal
Gevechten372
Overwinningen22660,75%
Verloren14137,90%
Gelijkstand51,34%
Gevechten overleefd16544,35%
Tanks vernietigd2570,69
Gedood / dood ratio1,24
Gezien4161,12
Schade toegebracht1.058,51
Veroveringspunten7482,01
Verdedigingspunten12063,24
Ervaring612,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten267000
Overwinningen15357,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren11041,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,50%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11141,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2060,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,320,000,000,00
Gezien1630,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht754,650,000,000,00
Veroveringspunten4511,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten2350,8800,0000,0000,00
Ervaring423,260,000,000,00
Totaal
Gevechten267
Overwinningen15357,30%
Verloren11041,20%
Gelijkstand41,50%
Gevechten overleefd11141,57%
Tanks vernietigd2060,77
Gedood / dood ratio1,32
Gezien1630,61
Schade toegebracht754,65
Veroveringspunten4511,69
Verdedigingspunten2350,88
Ervaring423,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen1066,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren533,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd746,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,9300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,750,000,000,00
Gezien120,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.349,470,000,000,00
Veroveringspunten10,0700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring666,400,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen1066,67%
Verloren533,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd746,67%
Tanks vernietigd140,93
Gedood / dood ratio1,75
Gezien120,80
Schade toegebracht1.349,47
Veroveringspunten10,07
Verdedigingspunten00,00
Ervaring666,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (214)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T26E4 SuperPershing 81151,94651118654,13%1621,85
AMX 13 909834,30526102850,29%1290,12
Bat.-Châtillon 25 t101770,0056688349,26%1578,67
T34 81459,0767163951,64%1956,36
StuG III Ausf. G5498,8027954850,36%1252,32
Jagdpanzer E 100102471,3159052053,65%2060,68
IS-7101894,4560146453,23%1710,44
MT-256354,5843243354,97%1056,10
AMX 50 Foch (155) 102730,6266639049,23%2234,91
G.W. E 100101453,5939937552,27%1246,72
T297925,1445236849,18%1182,35
Bat.-Châtillon 25 t AP91139,0647434748,99%1089,25
G.W. Tiger91436,3553134053,53%1564,64
IS-381318,8849533650,89%1665,09
AMX 50 Foch92032,4066232752,29%2171,13
T110E5102052,6563531953,92%1873,21
Ferdinand81407,6748131555,56%1613,87
Jagdtiger92136,9865830350,83%1959,84
AMX AC mle. 4881367,3860129353,24%1697,14
T-54 ltwt.91021,6651229347,44%1553,55
T-1091532,6260029256,16%1669,23
M10391543,4460926555,85%1607,53
T9591935,1257026357,79%1775,08
Object 140101860,6752026145,98%1603,48
Object 70492378,6766725952,90%2072,71
Škoda T 256865,8650325654,69%2040,36
G.W. Panther71208,4140625646,09%1530,08
Hummel6771,6329325049,20%1259,43
Jagdpanther7822,1433125048,40%1103,32
T-5491834,4185224453,69%2330,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5552,3937124449,59%1756,36
T3 HMC2359,7041424364,61%2300,67
E 7591662,7459521950,23%1644,96
SU-15271208,6558221549,77%1868,79
T-34-856663,6744721250,47%1388,35
O-I61142,5461821163,03%2543,17
ISU-15281833,9365520952,15%2385,51
T3281150,6754620348,77%1370,32
T54E191758,8158020256,93%1849,76
T-4481176,4961220152,24%1929,66
T-1506695,6438619846,46%1141,62
KV-15511,1332219448,45%1053,99
T6981524,8165719067,37%2438,16
T-505156,5627318047,78%373,93
IS7923,8948117961,45%1427,26
Jagdpanzer IV6526,7227017845,51%843,91
S35 CA5617,8033017858,99%1676,94
M18 Hellcat6883,0853616858,93%1955,18
M66607,0836216453,05%1030,69
T25/27962,2752916348,47%1419,34
E 100101975,5654815653,21%1584,80
AMX AC mle. 467980,0948615554,19%1669,39
Grille5541,1623915444,16%1121,71
AMX 50 10081575,8361614556,55%2027,93
LTTB8811,8555614551,72%1626,87
AMX 13 757507,8041414057,86%1063,04
T1 Heavy Tank5269,7224613745,26%390,45
Tiger II81630,2379413458,21%2457,10
T2881490,8055713055,38%1673,88
ARL V396653,3532212751,97%1314,19
T71 DA7799,1053612455,65%1797,08
FV3046616,7333312153,72%1111,40
O-Ni71307,5056011452,63%1791,52
SU-855605,5432011160,36%1788,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4203,0816711145,95%382,90
SU-1006759,6337810647,17%1397,91
T-437946,0754810652,83%1813,61
Tiger (P)71134,255899956,57%1806,21
M446676,823379549,47%1204,56
Tiger I71255,856599459,57%1898,30
T28 Prototype81513,416939453,19%1784,87
Pz.Kpfw. III/IV5262,032309341,94%544,48
Panther7981,655519250,00%1633,30
O-Ho81255,765429152,75%1414,66
LTP 3406,664328864,77%2898,26
AT 86910,856048554,12%2083,88
AMX 12 t6239,842708345,78%444,45
AT 771676,118418367,47%3061,10
ARL 446878,734988151,85%1794,65
Sturmpanzer II4203,881388143,21%452,66
T-345526,464068052,50%1801,28
VK 30.01 (P)6638,204047651,32%1179,18
BT-7363,581217243,06%65,80
M3 Light 3264,442967152,11%1581,71
Type T-345531,464117051,43%1893,56
VK 30.02 (M)6775,605247047,14%1684,19
Churchill I5468,344396858,82%1043,71
T675453,273436445,31%931,54
Type 64 6542,954196347,62%1266,99
VK 36.01 (H)6838,314716149,18%1718,58
AMX M4 mle. 4571165,665935959,32%1913,84
T-284265,212235750,88%856,52
VK 20.01 (D)4324,723245759,65%1374,74
T216422,396045754,39%1207,32
Marder II3251,292035655,36%780,84
AT 25622,884515657,14%1978,31
Konštrukta T-34/1007893,694635455,56%1500,06
T28 Concept 71309,766415455,56%2186,28
Pz.Sfl. IVc5534,943995156,86%1410,92
M3 Lee4232,322135050,00%787,06
M127951,163825050,00%1213,56
Škoda T 245592,314024953,06%2114,36
AMX 50 12091366,875554751,06%1319,83
Bishop5556,233314753,19%1235,45
VK 30.01 (H)5572,273564553,33%1268,09
M5 Stuart4185,662804436,36%679,31
BDR G1 B5689,344814463,64%1783,99
Somua SAu 404174,931534450,00%322,46
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4166,702454055,00%575,00
T110E3102308,546643953,85%1731,41
M75404,163933852,63%1554,46
AT 1581284,875503855,26%1466,68
Ikv 1035483,443143647,22%1214,14
M374285,892223652,78%936,29
Churchill VII6742,334233636,11%1281,95
ST vz. 394372,942973545,71%1396,76
O-I Experimental51111,915633560,00%2934,31
AMX 404106,531783441,18%250,97
M24 Chaffee5420,034143452,94%1444,50
Lorraine 39L AM3403,942303357,58%1745,99
M41 HMC5496,332803351,52%684,03
T-46379,841273246,88%168,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E3109,941853256,25%370,89
MS-1186,681663141,94%250,81
SU-85B4334,392133151,61%822,66
Crusader 5.5-in. SP7790,553943151,61%1049,79
BT-2275,621122944,83%184,48
Cruiser Mk. III2292,663952948,28%1714,65
Type 586419,293292846,43%715,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4209,412442755,56%718,41
Object 268101799,884772646,15%1224,74
Type 3 Chi-Nu5447,844972548,00%1411,20
KV-856514,003912528,00%625,70
M5A1 Stuart4308,083492536,00%1126,18
Alecto4469,174052450,00%1540,78
StuG IV 5605,253922458,33%1774,76
Matilda4343,173222352,17%1112,60
M2 Medium Tank3197,872382360,87%890,97
Marder 38T4502,653992343,48%1516,31
Durchbruchswagen 24368,353202365,22%1404,82
Sav m/434233,712122147,62%545,00
M8A14226,903172055,00%557,42
A-20456,841721952,63%116,41
Sturmpanzer I Bison3198,421991968,42%803,63
T2 Medium Tank271,841361957,89%260,49
T 55A 91520,955751957,89%1439,86
Birch Gun4291,534301788,24%1279,54
AMX 50 Foch B101990,125241752,94%1405,64
Pz.Kpfw. 38 (t)349,191201650,00%73,67
Leichttraktor153,13931540,00%29,99
SU-76M386,471201540,00%13,96
B14246,793101464,29%854,91
Panzerjäger I254,71851442,86%12,30
AMX 383119,851661338,46%365,88
T56 GMC3181,462611353,85%537,61
Ikv 723261,502161233,33%716,05
Sexton II3223,333661283,33%1291,41
IS-6 81491,426161216,67%1434,20
Type 5 Ke-Ho4577,706671070,00%3218,31
Ikv 65 Alt II6278,201801020,00%199,91
M3 Stuart3248,44278955,56%1271,61
AMX 13 105 AM mle. 505540,89243955,56%1115,52
AT-12125,33112944,44%307,45
Renault UE 573233,78209988,89%898,26
Pz.Kpfw. II2103,75175850,00%380,68
Type 98 Ke-Ni3144,13351887,50%663,45
Type 95 Heavy4426,00275850,00%1505,14
Valentine AT3258,00350850,00%799,93
Pz.Kpfw. I Ausf. C3195,88198812,50%749,26
D23268,86278757,14%1379,46
Vickers Medium Mk. II2117,43110714,29%338,76
M7 Priest3216,33152633,33%328,23
Loyd Gun Carriage271,33151650,00%294,58
Type 3 Chi-Nu Kai 5562,67521666,67%1491,37
M3G FT389,8088520,00%25,16
T1E6 237,20123560,00%161,42
Renault FT 75 BS2179,75122450,00%895,74
Lago4305,75358475,00%1121,31
Vickers Medium Mk. III3164,75355450,00%588,62
Pz.Kpfw. II Ausf. G3188,504044100,00%995,72
T1 Cunningham141,675330,00%0,00
Renault Otsu1104,67271366,67%681,05
D1264,33101333,33%76,71
60G FT5344,67446366,67%836,90
Universal Carrier 2-pdr291,67204366,67%357,32
Pz.Kpfw. I2142,00302366,67%954,84
LT vz. 352241,00252250,00%1446,90
Strv m/40L3102,00168250,00%211,36
Pz.Kpfw. 35 (t)262,0096250,00%137,54
Hotchkiss H352193,00421250,00%1120,50
M2 Light Tank2114,00158250,00%373,06
Type 2597 Chi-Ha3167,00239250,00%507,87
T-262199,502412100,00%1195,50
Tetrarch 2102,508120,00%264,03
T7 Combat Car 275,50122250,00%274,61
AMX Chasseur de chars 81188,00416250,00%1419,24
Vickers Medium Mk. I151,001131100,00%278,20
Kolohousenka1496,005801100,00%4193,37
Strv m/382239,004011100,00%1384,97
Renault FT1126,0013610,00%578,27
LT vz. 38372,002321100,00%315,18
Type 95 Ha-Go2373,005801100,00%1975,93
Renault NC-311108,0012710,00%376,44
Vickers Mk. E Type B241,002041100,00%261,00
Type 91 Heavy3275,002291100,00%1049,74
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,003310,00%0,00
T-26G FT295,002201100,00%426,90
Bat.-Châtillon 12 t81818,0044310,00%4398,07
T-50-2 681,008810,00%0,00
T-29 3444,0024010,00%2432,72
Rheinmetall Skorpion G 8435,003121100,00%363,05
T-127 3280,0019810,00%921,71
Light Mk. VIC 226,005810,00%0,00
BT-7 artillery 3366,0031810,00%1504,56

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/04/2017
Gestopt: 17/01/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/04/2017
Gestopt: 19/04/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/02/2014
Gestopt: 16/04/2017
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close