malonecek

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 22/08/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16168000
Gemiddelde tier7,410,000,000,00
Overwinningen875154,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren727645,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1410,87%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd454428,10%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd169361,0500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,460,000,000,00
Gezien234371,4500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.351,980,000,000,00
Veroveringspunten116250,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten130540,8100,0000,0000,00
Ervaring671,290,000,000,00
WN71448,840,000,000,00
WN81987,690,000,000,00
Totaal
Gevechten16168
Gemiddelde tier7,41
Overwinningen875154,13%
Verloren727645,00%
Gelijkstand1410,87%
Gevechten overleefd454428,10%
Tanks vernietigd169361,05
Gedood / dood ratio1,46
Gezien234371,45
Schade toegebracht1.351,98
Veroveringspunten116250,72
Verdedigingspunten130540,81
Ervaring671,29
WN71448,84
WN81987,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten186000
Overwinningen9249,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren8847,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand63,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6836,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1300,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien3211,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.700,370,000,000,00
Veroveringspunten1470,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten4272,3000,0000,0000,00
Ervaring697,900,000,000,00
Totaal
Gevechten186
Overwinningen9249,46%
Verloren8847,31%
Gelijkstand63,23%
Gevechten overleefd6836,56%
Tanks vernietigd1300,70
Gedood / dood ratio1,10
Gezien3211,73
Schade toegebracht1.700,37
Veroveringspunten1470,79
Verdedigingspunten4272,30
Ervaring697,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten225000
Overwinningen13158,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren8939,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8839,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1340,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien2971,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.124,670,000,000,00
Veroveringspunten4401,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2471,1000,0000,0000,00
Ervaring687,270,000,000,00
Totaal
Gevechten225
Overwinningen13158,22%
Verloren8939,56%
Gelijkstand52,22%
Gevechten overleefd8839,11%
Tanks vernietigd1340,60
Gedood / dood ratio0,98
Gezien2971,32
Schade toegebracht1.124,67
Veroveringspunten4401,96
Verdedigingspunten2471,10
Ervaring687,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten72000
Overwinningen3650,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3345,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2534,72%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd470,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien1452,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht608,360,000,000,00
Veroveringspunten250,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2964,1100,0000,0000,00
Ervaring469,180,000,000,00
Totaal
Gevechten72
Overwinningen3650,00%
Verloren3345,83%
Gelijkstand34,17%
Gevechten overleefd2534,72%
Tanks vernietigd470,65
Gedood / dood ratio1,00
Gezien1452,01
Schade toegebracht608,36
Veroveringspunten250,35
Verdedigingspunten2964,11
Ervaring469,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen533,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1066,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd426,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien120,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht549,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring258,800,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen533,33%
Verloren1066,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd426,67%
Tanks vernietigd90,60
Gedood / dood ratio0,82
Gezien120,80
Schade toegebracht549,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring258,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten448000
Overwinningen25556,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren19042,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20044,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3460,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien5041,1300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.134,100,000,000,00
Veroveringspunten10682,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten15623,4900,0000,0000,00
Ervaring700,340,000,000,00
Totaal
Gevechten448
Overwinningen25556,92%
Verloren19042,41%
Gelijkstand30,67%
Gevechten overleefd20044,64%
Tanks vernietigd3460,77
Gedood / dood ratio1,40
Gezien5041,13
Schade toegebracht1.134,10
Veroveringspunten10682,38
Verdedigingspunten15623,49
Ervaring700,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2871000
Overwinningen170959,53%00,00%00,00%00,00%
Verloren112439,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand381,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd105336,68%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21580,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien40621,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.069,220,000,000,00
Veroveringspunten23570,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten48091,6800,0000,0000,00
Ervaring666,900,000,000,00
Totaal
Gevechten2871
Overwinningen170959,53%
Verloren112439,15%
Gelijkstand381,32%
Gevechten overleefd105336,68%
Tanks vernietigd21580,75
Gedood / dood ratio1,19
Gezien40621,41
Schade toegebracht1.069,22
Veroveringspunten23570,82
Verdedigingspunten48091,68
Ervaring666,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten974000
Overwinningen53254,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren43444,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand80,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28028,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6990,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,010,000,000,00
Gezien26752,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.632,810,000,000,00
Veroveringspunten14641,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten11421,1700,0000,0000,00
Ervaring615,640,000,000,00
Totaal
Gevechten974
Overwinningen53254,62%
Verloren43444,56%
Gelijkstand80,82%
Gevechten overleefd28028,75%
Tanks vernietigd6990,72
Gedood / dood ratio1,01
Gezien26752,75
Schade toegebracht1.632,81
Veroveringspunten14641,50
Verdedigingspunten11421,17
Ervaring615,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (181)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Object 140102657,2285784256,29%2666,45
Bat.-Châtillon 25 t102522,0885371459,38%2748,48
T34 81464,3073963651,73%1998,87
Centurion Action X102273,3682961854,85%2278,14
T110E5102597,5285761655,68%2611,90
FCM 50 t 81729,1390253760,89%2767,92
T-5492093,2594246156,18%2676,13
IS-381623,0586943955,13%2262,90
M10391813,8086834853,74%1931,94
Centurion Mk. 7/191464,6877833649,11%1415,47
AMX 13 909888,8375433254,82%1363,13
IS-7102337,6980929256,51%2238,60
Centurion Mk. I81024,8452424952,21%1398,06
T-62A102579,0186523456,84%2827,27
T-1091437,0174519648,98%1345,69
Comet7843,3649619052,11%1456,28
Caernarvon81499,9687318753,48%1946,74
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81355,3381518653,23%1762,09
T2971437,1569317957,54%2213,86
Churchill I5336,6624517544,00%542,02
Conqueror92117,3592217156,14%2252,32
SU-1006796,5443417049,41%1550,13
T26E4 SuperPershing 8869,7745316845,24%937,71
FV215b 102667,7386716564,24%2645,34
E 25 71328,8577416559,39%2435,71
T-4481371,4984616455,49%2257,53
Black Prince7889,4355615755,41%1261,92
T1 Cunningham1184,0235515655,77%1417,05
M18 Hellcat6795,1461815446,10%1469,94
Churchill VII6478,0337414844,59%678,86
KV-856830,1950114652,05%1661,21
M26 Pershing81656,4884114656,16%2531,61
Type T-345414,4131814151,06%1182,70
T3281404,1685914054,29%1794,25
T-34-856985,7374313551,11%2446,33
Cromwell6557,3237513351,13%1075,55
Bat.-Châtillon 25 t AP91526,0271712643,65%1553,38
T376793,6274512661,90%2844,16
KV-15551,9751311856,78%1391,26
T71 DA7659,9466711545,22%1207,11
WZ-13171042,0679011361,06%2599,49
FV4202 81602,1282510760,75%2482,82
M4A3E2 Sherman Jumbo6710,5455910560,95%1487,91
T-54 ltwt.91340,2075610557,14%2396,23
M4 Sherman5443,5833710245,10%1181,61
T-437982,8273910249,02%1921,62
LTTB81184,6095710164,36%2933,66
Tiger I71392,978759668,75%2231,75
WZ-111 model 1-491985,637539547,37%2045,98
AMX ELC bis5208,632959552,63%546,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5231,392909547,37%434,46
T675545,595239261,96%1368,83
M1271305,916729055,56%1889,87
AMX 13 757377,844568949,44%595,72
Type 3 Chi-Nu Kai 5645,745988760,92%2228,61
11081490,677528458,33%1913,01
AMX 12 t6388,774678154,32%969,69
T-345490,405358063,75%1648,89
SU-15271034,815397949,37%1657,77
T2 Light Tank 2225,044687956,96%1553,20
WZ-13281463,367997758,44%3595,85
SU-86786,234817746,75%1008,08
T-284192,751997644,74%470,24
Type 586656,806057450,00%1499,39
IS-271143,296967353,42%1525,23
SU-855480,853067244,44%1107,91
VK 36.01 (H)6645,424677258,33%1301,25
T216425,364587245,83%1080,54
Crusader5272,612977051,43%720,32
M4461097,366667061,43%2135,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4373,593056950,72%1125,22
AMX 13 105 AM mle. 505352,033096847,06%637,04
M40/M4381327,285486852,94%1349,90
IS-5 (Object 730) 81616,078366866,18%2261,18
M75341,393096750,75%1327,67
M24 Chaffee5586,747246660,61%2646,04
IS71250,507836258,06%1862,91
Panther71352,638516262,90%2928,30
Matilda4179,491976144,26%305,25
SU-122A5566,184276051,67%1294,20
SU-100Y 6518,213765839,66%659,59
AMX M4 mle. 4571086,217125655,36%1723,19
M3 Lee4220,002345352,83%745,49
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4153,232575350,94%465,84
AMX 404226,982455253,85%1035,24
M5 Stuart4224,673895156,86%1101,11
Škoda T 245697,906794957,14%2572,12
T2071762,3111084979,59%3788,96
AMX 13 F3 AM6469,043644944,90%466,18
FV3046707,854624854,17%1414,71
T6981654,728834755,32%2405,30
VK 30.01 (H)5515,164014544,44%950,15
M5A1 Stuart4173,982644555,56%605,00
59-166617,226924553,33%1969,59
SU-85B4387,443054560,00%1133,73
Alecto4388,952544440,91%1086,96
Pz.Sfl. IVc5522,524694465,91%1399,36
SU-100M171313,847494351,16%2152,75
StuG III Ausf. G5572,404744045,00%1474,35
Marder II3227,921993953,85%699,56
AMX 105 AM mle. 474319,513443956,41%1257,74
M2 Medium Tank3146,501723844,74%427,23
T-1506829,615393844,74%1459,81
M41 HMC5708,844853754,05%1135,39
Konštrukta T-34/10071032,345353551,43%1644,61
Škoda T 256953,718423473,53%2276,16
KV-26530,243493432,35%706,57
BDR G1 B5840,067463253,13%2545,70
AT 25452,443473240,63%990,89
Super Conqueror102405,477663271,88%2100,11
Covenanter4143,972783141,94%339,14
VK 30.02 (M)61083,487943167,74%2698,66
ARL 4461267,178003043,33%2815,33
M8A14358,503903063,33%1114,44
Bishop5541,524722965,52%1393,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3110,431452839,29%177,54
Birch Gun4373,112992832,14%1269,67
Nashorn6489,214342850,00%650,20
A-204156,372482744,44%484,09
Renault UE 573272,232192650,00%890,68
ST vz. 394401,485052360,87%1686,00
T-46375,741282343,48%114,40
SU-76M3319,142122142,86%974,69
Marder 38T4510,523722157,14%1467,58
Type 1 Chi-He4436,004202055,00%2146,05
Valentine AT3339,252342045,00%1201,16
Pz.Kpfw. I Ausf. C3121,682991963,16%528,62
M3 Stuart394,672131850,00%276,41
BT-7 artillery 3259,444161866,67%1691,57
Sturmpanzer I Bison3136,821281764,71%437,06
Wespe3316,411751741,18%1203,35
Somua SAu 404309,352731741,18%802,08
M41 Walker Bulldog8610,065271723,53%808,75
Sexton II3145,631831650,00%513,84
T2 Medium Tank255,941081637,50%19,64
T3 HMC2194,192011637,50%762,21
T56 GMC3188,532231546,67%486,82
Pz.Kpfw. III Ausf. E3269,072501450,00%1247,32
D23228,083151361,54%1049,52
Vickers Medium Mk. III3178,152101369,23%781,07
Type 2597 Chi-Ha3160,002481353,85%492,09
AMX 383118,462501361,54%520,11
Universal Carrier 2-pdr2139,581201225,00%397,02
MT-256562,584411216,67%1377,34
Vickers Medium Mk. I1118,001371136,36%474,37
M2 Light Tank260,361581145,45%65,97
AT-12193,821491136,36%719,67
Cruiser Mk. III275,001891163,64%313,79
BT-73167,502221030,00%745,68
Lorraine 39L AM3174,802901060,00%566,17
Cruiser Mk. I282,40931030,00%127,76
Chi-Ni2150,56134911,11%606,98
Renault FT AC2150,4497922,22%373,60
LT vz. 383238,88445875,00%1363,81
Type 97 Chi-Ha3273,503488100,00%1279,04
T-26266,88114862,50%264,94
Vickers Medium Mk. II280,50101666,67%368,66
BT-22101,17135666,67%509,70
Vickers Mk. E Type B292,33152666,67%432,50
Sturmpanzer II4164,17163650,00%395,68
Cruiser Mk. IV3259,83407650,00%1113,47
Pz.Kpfw. 35 (t)2124,80108540,00%410,75
Pz.Kpfw. I2110,80215540,00%487,30
Durchbruchswagen 24137,40148520,00%161,30
Panzerjäger I259,25112475,00%261,00
Cruiser Mk. II3120,75179425,00%281,08
Loyd Gun Carriage2117,00175475,00%808,98
Renault FT1104,67136333,33%448,39
Hotchkiss H352105,00168333,33%335,69
T1 HMC270,002993100,00%384,62
Leichttraktor1114,33189333,33%422,75
Renault Otsu176,00249250,00%333,42
Renault FT 75 BS218,5089250,00%88,73
D120,003920,00%0,00
Renault NC-3110,002510,00%0,00
Pz.Kpfw. II2108,003551100,00%616,85
MS-1175,002181100,00%431,02
T1E6 233,001381100,00%261,00
Light Mk. VIC 20,001910,00%0,00
LTP 360,002431100,00%264,10
T28 Concept 7565,0035610,00%527,44

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 22/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/04/2017
Gestopt: 18/08/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/12/2016
Gestopt: 15/04/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/12/2015
Gestopt: 21/12/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 16/10/2015
Gestopt: 22/12/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 29/08/2015
Gestopt: 15/10/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/06/2015
Gestopt: 12/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/06/2015
Gestopt: 22/06/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 31/05/2015
Gestopt: 07/06/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/01/2015
Gestopt: 21/05/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/11/2014
Gestopt: 01/01/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 10/10/2014
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/09/2014
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 29/05/2014
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/05/2014
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close