malonecek

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/08/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16456000
Gemiddelde tier7,440,000,000,00
Overwinningen889654,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren741745,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1430,87%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd460928,01%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd172511,0500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,460,000,000,00
Gezien239411,4500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.364,010,000,000,00
Veroveringspunten116460,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten132160,8000,0000,0000,00
Ervaring674,020,000,000,00
WN71449,400,000,000,00
WN81993,430,000,000,00
Totaal
Gevechten16456
Gemiddelde tier7,44
Overwinningen889654,06%
Verloren741745,07%
Gelijkstand1430,87%
Gevechten overleefd460928,01%
Tanks vernietigd172511,05
Gedood / dood ratio1,46
Gezien239411,45
Schade toegebracht1.364,01
Veroveringspunten116460,71
Verdedigingspunten132160,80
Ervaring674,02
WN71449,40
WN81993,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten317000
Overwinningen16451,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren14345,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand103,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11536,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2380,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien5621,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.814,470,000,000,00
Veroveringspunten3311,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten5881,8500,0000,0000,00
Ervaring771,970,000,000,00
Totaal
Gevechten317
Overwinningen16451,74%
Verloren14345,11%
Gelijkstand103,15%
Gevechten overleefd11536,28%
Tanks vernietigd2380,75
Gedood / dood ratio1,18
Gezien5621,77
Schade toegebracht1.814,47
Veroveringspunten3311,04
Verdedigingspunten5881,85
Ervaring771,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten226000
Overwinningen13157,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren9039,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8838,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1350,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien2971,3100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.124,100,000,000,00
Veroveringspunten4401,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2471,0900,0000,0000,00
Ervaring684,790,000,000,00
Totaal
Gevechten226
Overwinningen13157,96%
Verloren9039,82%
Gelijkstand52,21%
Gevechten overleefd8838,94%
Tanks vernietigd1350,60
Gedood / dood ratio0,98
Gezien2971,31
Schade toegebracht1.124,10
Veroveringspunten4401,95
Verdedigingspunten2471,09
Ervaring684,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten72000
Overwinningen3650,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3345,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2534,72%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd470,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien1452,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht608,360,000,000,00
Veroveringspunten250,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2964,1100,0000,0000,00
Ervaring469,180,000,000,00
Totaal
Gevechten72
Overwinningen3650,00%
Verloren3345,83%
Gelijkstand34,17%
Gevechten overleefd2534,72%
Tanks vernietigd470,65
Gedood / dood ratio1,00
Gezien1452,01
Schade toegebracht608,36
Veroveringspunten250,35
Verdedigingspunten2964,11
Ervaring469,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen533,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1066,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd426,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien120,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht549,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring258,800,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen533,33%
Verloren1066,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd426,67%
Tanks vernietigd90,60
Gedood / dood ratio0,82
Gezien120,80
Schade toegebracht549,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring258,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten448000
Overwinningen25556,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren19042,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20044,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3460,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien5041,1300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.134,100,000,000,00
Veroveringspunten10682,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten15623,4900,0000,0000,00
Ervaring700,340,000,000,00
Totaal
Gevechten448
Overwinningen25556,92%
Verloren19042,41%
Gelijkstand30,67%
Gevechten overleefd20044,64%
Tanks vernietigd3460,77
Gedood / dood ratio1,40
Gezien5041,13
Schade toegebracht1.134,10
Veroveringspunten10682,38
Verdedigingspunten15623,49
Ervaring700,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2930000
Overwinningen173959,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren115039,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand411,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd106936,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21960,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien41151,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.065,090,000,000,00
Veroveringspunten24100,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten48261,6500,0000,0000,00
Ervaring666,430,000,000,00
Totaal
Gevechten2930
Overwinningen173959,35%
Verloren115039,25%
Gelijkstand411,40%
Gevechten overleefd106936,48%
Tanks vernietigd21960,75
Gedood / dood ratio1,18
Gezien41151,40
Schade toegebracht1.065,09
Veroveringspunten24100,82
Verdedigingspunten48261,65
Ervaring666,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1125000
Overwinningen63056,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren48643,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand90,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd33029,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8260,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien29422,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.657,100,000,000,00
Veroveringspunten15171,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten11661,0400,0000,0000,00
Ervaring643,350,000,000,00
Totaal
Gevechten1125
Overwinningen63056,00%
Verloren48643,20%
Gelijkstand90,80%
Gevechten overleefd33029,33%
Tanks vernietigd8260,73
Gedood / dood ratio1,04
Gezien29422,62
Schade toegebracht1.657,10
Veroveringspunten15171,35
Verdedigingspunten11661,04
Ervaring643,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (183)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Object 140102652,6985685156,17%2675,39
Bat.-Châtillon 25 t102525,7185272958,98%2756,33
T34 81463,5473763851,57%1996,34
Centurion Action X102273,3682961854,85%2285,33
T110E5102597,5285761655,68%2618,98
FCM 50 t 81729,1390253760,89%2772,52
T-5492093,2594246156,18%2686,81
IS-381623,0586943955,13%2267,33
M10391813,8086834853,74%1929,36
Centurion Mk. 7/191464,6877833649,11%1415,19
AMX 13 909888,8375433254,82%1360,47
IS-7102339,7181029756,57%2221,46
Centurion Mk. I81024,8452424952,21%1398,71
T-62A102563,8586123656,36%2815,80
T-1091459,9574721049,05%1368,41
Comet7843,3649619052,11%1456,11
Caernarvon81496,7987218853,72%1921,87
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81355,3381518653,23%1762,26
T2971437,1569317957,54%2225,41
Churchill I5336,6624517544,00%541,27
T-4481360,2084117155,56%2205,25
Conqueror92117,3592217156,14%2223,89
SU-1006796,5443417049,41%1544,80
T26E4 SuperPershing 8869,7745316845,24%932,95
E 25 71322,4377316659,64%2415,28
FV215b 102667,7386716564,24%2651,28
WZ-111 model 1-492072,7281015750,32%2159,90
Black Prince7889,4355615755,41%1261,72
T1 Cunningham1184,0235515655,77%1414,79
M18 Hellcat6795,1461815446,10%1469,79
Churchill VII6478,0337414844,59%678,33
KV-856830,1950114652,05%1661,25
M26 Pershing81656,4884114656,16%2535,33
T-54 ltwt.91352,3076414555,86%2398,97
Type T-345414,4131814151,06%1182,47
T3281404,1685914054,29%1794,61
T-34-856985,7374313551,11%2445,41
Cromwell6557,3237513351,13%1077,05
Bat.-Châtillon 25 t AP91526,0271712643,65%1554,21
T376793,6274512661,90%2851,28
KV-15551,9751311856,78%1390,69
T71 DA7659,9466711545,22%1199,16
WZ-13171042,0679011361,06%2609,38
FV4202 81602,1282510760,75%2482,28
M4A3E2 Sherman Jumbo6710,5455910560,95%1489,30
M4 Sherman5443,5833710245,10%1184,71
T-437982,8273910249,02%1911,05
LTTB81184,6095710164,36%2940,16
Tiger I71392,978759668,75%2229,11
AMX ELC bis5208,632959552,63%550,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5231,392909547,37%434,46
T675545,595239261,96%1371,02
M1271305,916729055,56%1892,82
AMX 13 757377,844568949,44%591,42
Type 3 Chi-Nu Kai 5645,745988760,92%2230,80
WZ-13281447,467958558,82%3576,37
11081490,677528458,33%1912,11
M40/M4381382,405618246,34%1407,07
AMX 12 t6388,774678154,32%962,56
T-345490,405358063,75%1649,07
SU-15271034,815397949,37%1656,55
T2 Light Tank 2225,044687956,96%1544,43
SU-86786,234817746,75%1008,31
T-284192,751997644,74%469,24
Type 586656,806057450,00%1498,30
IS-271143,296967353,42%1532,10
SU-855480,853067244,44%1106,43
VK 36.01 (H)6645,424677258,33%1300,42
T216425,364587245,83%1070,75
Crusader5272,612977051,43%719,10
113102040,148077050,00%1812,43
M4461097,366667061,43%2128,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4373,593056950,72%1124,92
AMX 13 105 AM mle. 505352,033096847,06%635,90
IS-5 (Object 730) 81616,078366866,18%2266,04
M75341,393096750,75%1327,97
M24 Chaffee5586,747246660,61%2630,95
IS71250,507836258,06%1864,33
Panther71352,638516262,90%2930,15
Matilda4179,491976144,26%306,25
SU-122A5566,184276051,67%1292,69
SU-100Y 6518,213765839,66%661,16
AMX M4 mle. 4571086,217125655,36%1714,28
M3 Lee4220,002345352,83%743,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4153,232575350,94%458,37
AMX 404226,982455253,85%1028,85
M5 Stuart4224,673895156,86%1101,51
Škoda T 245697,906794957,14%2573,26
T2071762,3111084979,59%3789,55
AMX 13 F3 AM6469,043644944,90%466,36
FV3046707,854624854,17%1413,74
T6981654,728834755,32%2406,05
VK 30.01 (H)5515,164014544,44%949,11
M5A1 Stuart4173,982644555,56%603,01
59-166617,226924553,33%1975,42
SU-85B4387,443054560,00%1133,76
Alecto4388,952544440,91%1086,22
Pz.Sfl. IVc5522,524694465,91%1398,01
SU-100M171313,847494351,16%2137,43
Super Conqueror102389,477874369,77%2230,65
StuG III Ausf. G5572,404744045,00%1473,24
Marder II3227,921993953,85%698,76
AMX 105 AM mle. 474319,513443956,41%1257,89
M2 Medium Tank3146,501723844,74%424,68
T-1506829,615393844,74%1460,44
M41 HMC5708,844853754,05%1133,27
Konštrukta T-34/10071032,345353551,43%1654,67
Škoda T 256953,718423473,53%2279,26
KV-26530,243493432,35%708,46
BDR G1 B5840,067463253,13%2540,08
AT 25452,443473240,63%989,78
Covenanter4143,972783141,94%338,42
VK 30.02 (M)61083,487943167,74%2697,59
ARL 4461267,178003043,33%2811,52
M8A14358,503903063,33%1112,87
Bishop5541,524722965,52%1392,71
Pz.Kpfw. 38 (t)3110,431452839,29%173,07
Birch Gun4373,112992832,14%1269,20
Nashorn6489,214342850,00%649,78
A-204156,372482744,44%482,94
Object 907 103058,7410432755,56%3200,63
Renault UE 573272,232192650,00%888,50
ST vz. 394401,485052360,87%1681,79
T-46375,741282343,48%112,77
SU-76M3319,142122142,86%974,65
Marder 38T4510,523722157,14%1465,24
Type 1 Chi-He4436,004202055,00%2140,65
Valentine AT3339,252342045,00%1200,62
Pz.Kpfw. I Ausf. C3121,682991963,16%527,17
M3 Stuart394,672131850,00%275,24
BT-7 artillery 3259,444161866,67%1688,80
Sturmpanzer I Bison3136,821281764,71%437,22
Wespe3316,411751741,18%1202,78
Somua SAu 404309,352731741,18%800,13
M41 Walker Bulldog8610,065271723,53%810,20
Sexton II3145,631831650,00%513,37
T2 Medium Tank255,941081637,50%19,36
T3 HMC2194,192011637,50%761,27
T56 GMC3188,532231546,67%486,62
Pz.Kpfw. III Ausf. E3269,072501450,00%1242,33
D23228,083151361,54%1048,78
Vickers Medium Mk. III3178,152101369,23%777,62
Type 2597 Chi-Ha3160,002481353,85%491,15
AMX 383118,462501361,54%518,86
Universal Carrier 2-pdr2139,581201225,00%396,50
MT-256562,584411216,67%1376,90
Vickers Medium Mk. I1118,001371136,36%474,60
M2 Light Tank260,361581145,45%66,35
AT-12193,821491136,36%719,70
Cruiser Mk. III275,001891163,64%313,84
BT-73167,502221030,00%745,42
Lorraine 39L AM3174,802901060,00%565,95
Cruiser Mk. I282,40931030,00%127,56
Chi-Ni2150,56134911,11%607,03
Renault FT AC2150,4497922,22%372,96
LT vz. 383238,88445875,00%1361,28
Type 97 Chi-Ha3273,503488100,00%1275,84
T-26266,88114862,50%265,03
Vickers Medium Mk. II280,50101666,67%367,60
BT-22101,17135666,67%509,70
Vickers Mk. E Type B292,33152666,67%431,55
Sturmpanzer II4164,17163650,00%396,27
Cruiser Mk. IV3259,83407650,00%1110,47
Pz.Kpfw. 35 (t)2124,80108540,00%411,17
Pz.Kpfw. I2110,80215540,00%488,91
Durchbruchswagen 24137,40148520,00%159,41
Panzerjäger I259,25112475,00%261,00
Cruiser Mk. II3120,75179425,00%281,61
Loyd Gun Carriage2117,00175475,00%807,58
Renault FT1104,67136333,33%448,67
Hotchkiss H352105,00168333,33%336,66
T1 HMC270,002993100,00%384,19
Leichttraktor1114,33189333,33%423,50
Renault Otsu176,00249250,00%333,24
Renault FT 75 BS218,5089250,00%88,11
D120,003920,00%0,00
Renault NC-3110,002510,00%0,00
Pz.Kpfw. II2108,003551100,00%616,20
MS-1175,002181100,00%431,20
T1E6 233,001381100,00%261,00
Light Mk. VIC 20,001910,00%0,00
LTP 360,002431100,00%264,10
T28 Concept 7565,0035610,00%531,45

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/04/2017
Gestopt: 18/08/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/12/2016
Gestopt: 15/04/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/12/2015
Gestopt: 21/12/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 16/10/2015
Gestopt: 22/12/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 29/08/2015
Gestopt: 15/10/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/06/2015
Gestopt: 12/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/06/2015
Gestopt: 22/06/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 31/05/2015
Gestopt: 07/06/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/01/2015
Gestopt: 21/05/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/11/2014
Gestopt: 01/01/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 10/10/2014
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/09/2014
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 29/05/2014
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/05/2014
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close