mati_not_found

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4806959224739
Gemiddelde tier6,562,394,836,58
Overwinningen2696756,10%3559,32%13761,16%46562,92%
Verloren2067443,01%2338,98%8638,39%26235,45%
Gelijkstand4280,89%11,69%10,45%121,62%
Gevechten overleefd1701935,41%2033,90%7433,04%29339,65%
Tanks vernietigd669671,39821,393851,7214061,90
Gedood / dood ratio2,162,102,573,15
Gezien664821,38470,803471,5511671,58
Schade toegebracht1.520,97396,561.571,982.410,04
Veroveringspunten651851,36771,312681,207791,05
Verdedigingspunten433000,90110,191930,867441,01
Ervaring702,57407,37759,29927,00
WN71841,011191,562383,502636,45
WN82622,092001,223668,204079,57
Totaal
Gevechten48069
Gemiddelde tier6,56
Overwinningen2696756,10%
Verloren2067443,01%
Gelijkstand4280,89%
Gevechten overleefd1701935,41%
Tanks vernietigd669671,39
Gedood / dood ratio2,16
Gezien664821,38
Schade toegebracht1.520,97
Veroveringspunten651851,36
Verdedigingspunten433000,90
Ervaring702,57
WN71841,01
WN82622,09
Voorbije 24u
Gevechten59
Gemiddelde tier2,39
Overwinningen3559,32%
Verloren2338,98%
Gelijkstand11,69%
Gevechten overleefd2033,90%
Tanks vernietigd821,39
Gedood / dood ratio2,10
Gezien470,80
Schade toegebracht396,56
Veroveringspunten771,31
Verdedigingspunten110,19
Ervaring407,37
WN71191,56
WN82001,22
Voorbije 7 dagen
Gevechten224
Gemiddelde tier4,83
Overwinningen13761,16%
Verloren8638,39%
Gelijkstand10,45%
Gevechten overleefd7433,04%
Tanks vernietigd3851,72
Gedood / dood ratio2,57
Gezien3471,55
Schade toegebracht1.571,98
Veroveringspunten2681,20
Verdedigingspunten1930,86
Ervaring759,29
WN72383,50
WN83668,20
Voorbije 30 dagen
Gevechten739
Gemiddelde tier6,58
Overwinningen46562,92%
Verloren26235,45%
Gelijkstand121,62%
Gevechten overleefd29339,65%
Tanks vernietigd14061,90
Gedood / dood ratio3,15
Gezien11671,58
Schade toegebracht2.410,04
Veroveringspunten7791,05
Verdedigingspunten7441,01
Ervaring927,00
WN72636,45
WN84079,57
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen1047,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren942,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand29,52%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd942,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien100,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht2.135,380,000,000,00
Veroveringspunten20,1000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring730,810,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen1047,62%
Verloren942,86%
Gelijkstand29,52%
Gevechten overleefd942,86%
Tanks vernietigd150,71
Gedood / dood ratio1,25
Gezien100,48
Schade toegebracht2.135,38
Veroveringspunten20,10
Verdedigingspunten00,00
Ervaring730,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht991,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring81,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht991,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring81,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien21,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring8,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien21,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring8,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten166000
Overwinningen3722,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren12877,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3118,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1080,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien1630,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht373,370,000,000,00
Veroveringspunten800,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten990,6000,0000,0000,00
Ervaring198,560,000,000,00
Totaal
Gevechten166
Overwinningen3722,29%
Verloren12877,11%
Gelijkstand10,60%
Gevechten overleefd3118,67%
Tanks vernietigd1080,65
Gedood / dood ratio0,80
Gezien1630,98
Schade toegebracht373,37
Veroveringspunten800,48
Verdedigingspunten990,60
Ervaring198,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten758000
Overwinningen37950,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren37048,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd31241,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6400,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien8831,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.194,990,000,000,00
Veroveringspunten18812,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten20192,6600,0000,0000,00
Ervaring526,120,000,000,00
Totaal
Gevechten758
Overwinningen37950,00%
Verloren37048,81%
Gelijkstand91,19%
Gevechten overleefd31241,16%
Tanks vernietigd6400,84
Gedood / dood ratio1,43
Gezien8831,16
Schade toegebracht1.194,99
Veroveringspunten18812,48
Verdedigingspunten20192,66
Ervaring526,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten258000
Overwinningen14756,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren10942,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11845,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2360,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,690,000,000,00
Gezien1070,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.461,140,000,000,00
Veroveringspunten360,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten3931,5200,0000,0000,00
Ervaring814,640,000,000,00
Totaal
Gevechten258
Overwinningen14756,98%
Verloren10942,25%
Gelijkstand20,78%
Gevechten overleefd11845,74%
Tanks vernietigd2360,91
Gedood / dood ratio1,69
Gezien1070,41
Schade toegebracht1.461,14
Veroveringspunten360,14
Verdedigingspunten3931,52
Ervaring814,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten70000
Overwinningen4564,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren2535,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3245,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien380,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht2.171,690,000,000,00
Veroveringspunten360,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten380,5400,0000,0000,00
Ervaring961,870,000,000,00
Totaal
Gevechten70
Overwinningen4564,29%
Verloren2535,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3245,71%
Tanks vernietigd490,70
Gedood / dood ratio1,29
Gezien380,54
Schade toegebracht2.171,69
Veroveringspunten360,51
Verdedigingspunten380,54
Ervaring961,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (259)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81722,91794327054,50%2491,59
Object 260 103614,201010313162,09%4004,59
Rheinmetall Skorpion G 82522,561062252059,52%3618,89
M24 Chaffee5406,47486162052,04%1500,84
M2 Light Tank2568,64892149474,56%5749,44
M48A5 Patton103907,091078122761,37%4372,43
T110E3102669,08656122252,70%2260,87
T71 DA7586,89534100051,40%1224,49
T92 HMC101882,6457387049,66%1691,45
T2 Light Tank 2192,5739585052,94%1306,48
T25 AT7680,8251080044,75%799,15
KV-151235,81103580069,38%4507,91
M53/M5591555,7350880050,50%1749,87
M22 Locust 3226,4735980054,00%1173,36
T110E5104025,23113878764,04%4724,25
T1 Cunningham1157,2928977754,70%1100,95
T1E6 2290,8344576060,79%2582,99
T57 Heavy Tank102742,6478372250,00%2575,91
T56 GMC3213,1028672049,44%661,77
Ram II 5524,2350172055,00%1740,98
T7 Combat Car 2223,4438072058,61%1893,13
T9591602,4163960044,17%1231,31
M46 Patton92535,4489760058,83%3149,27
T54E191575,4369857049,82%1566,30
T 55A 92902,63109050065,20%3949,91
T4991610,3486647059,36%3238,65
M18 Hellcat6671,1742146049,35%1219,57
IS-7103875,57107245067,11%4713,70
IS-382531,90114143064,42%3971,70
T14 5619,6660342053,33%1594,23
T25 Pilot Number 1 82278,18120041958,71%4161,49
M36 Jackson6475,0742840047,25%702,53
M40/M4381279,5046340045,75%1564,12
T288874,1853240042,50%736,94
T404296,5133135053,14%734,81
Progetto M35 mod. 46 82873,70129730161,46%4280,75
T297826,7350330049,00%927,88
M127789,8944530048,00%999,68
T-1093205,83118430065,00%4497,93
M4A3E8 Fury 6941,3467130056,67%2393,11
Strv S1 82633,90108328061,43%3549,78
M66495,5045125046,80%722,65
M26 Pershing8927,1947225039,60%1091,01
M10 Wolverine5246,4223325038,00%319,83
T28 Prototype81587,2462025056,40%1968,21
M446733,1149323051,30%1364,04
T3281509,9570721050,48%2049,57
T110E4103947,06101920960,77%3740,77
Object 277104550,84124520168,66%4767,55
ST vz. 394883,6984920064,50%5789,12
M4 Sherman5370,3839120048,00%911,31
T207546,2444320049,50%684,77
M5 Stuart4114,1225720049,50%336,00
O-I61349,6675820059,00%3142,20
T6981022,6349620047,50%1289,82
M41 Walker Bulldog81128,7991620059,50%2803,84
T28 Concept 71626,8284820058,00%3266,91
T-34-85M 61997,16137520074,50%5796,70
Pz.Kpfw. II2498,0487518070,00%4860,82
ARL 446443,2434117046,47%606,17
Type T-345213,3230817046,47%414,84
BDR G1 B5316,9430517044,12%481,37
AMX ELC bis5164,7528117044,71%342,32
Valentine II 4749,1386616067,50%4383,58
IS-4103551,62106215260,53%3423,05
M4A3E8 Sherman6532,8346715050,67%1059,35
T3092978,5788615064,67%3614,37
M3 Lee4295,3137515050,67%1109,80
T1 Heavy Tank5325,5837315040,67%479,82
M7 Priest3354,0929815046,67%1016,55
M41 HMC5655,9140815048,00%1090,42
T3 HMC2135,2721515047,33%458,00
M4A3E2 Sherman Jumbo6475,6144615048,00%795,65
M8A14389,2940315051,33%1204,42
T25/27976,6360315056,00%1563,36
XM551 Sheridan103647,86109913061,54%5698,72
Heavy Tank No. VI 61751,87113813066,15%4456,17
KV-8561444,2899512064,17%3408,44
M3 Stuart368,7915311050,00%136,81
M374206,9223111046,36%577,32
M2 Medium Tank3240,9131711055,45%1124,15
M75140,2521911041,82%237,55
M10392563,94104111061,82%3122,66
T675534,8342811043,64%1173,93
T216337,4133711053,64%871,24
T376681,5062911053,64%2337,56
Object 705A104134,19117810568,57%4196,32
M5A1 Stuart4203,7427710041,00%619,02
O-I Experimental51036,8262410059,00%2716,27
T-50596,9624510041,00%58,85
IS72406,3113429070,00%4737,22
B1499,071819040,00%60,37
Škoda T 2451166,8010069057,78%5158,74
AMX 40465,501879043,33%52,53
Ikv 723613,777239068,89%3636,58
Sav m/434907,928599072,22%4843,56
Ikv 10351120,518719070,00%4262,32
Ikv 65 Alt II61683,3410429062,22%4941,60
Ikv 90 Typ B71925,0410749065,56%4177,79
O-Ho82705,8012679062,22%4201,15
O-Ni72163,9712569066,67%4347,41
KV-372568,9314259078,89%5782,75
KV-261694,0710779074,44%4149,08
ST-I93663,2011759060,00%5278,69
KV-482852,1913639068,89%4808,08
T-15061795,4912349072,22%4739,93
Object 25794064,5215149078,89%5741,20
T71 CMCD71909,3611639071,11%6308,16
IS-M82932,8913389071,11%5306,60
Object 70593582,5113279071,11%4788,18
MTLS-1G14 3704,249859072,22%5161,47
Löwe 82804,8413599066,67%4355,52
Type 586232,423098334,94%178,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4126,892278043,75%285,53
S35 CA5436,232578036,25%785,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,664578058,75%1195,41
59-166210,444037741,56%312,75
Vickers Medium Mk. I164,971447045,71%148,63
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4289,903967058,57%874,34
Caernarvon Action X 82720,2912766858,82%4129,22
BT-22137,622376045,00%624,16
Type 2597 Chi-Ha3160,782996056,67%543,37
Pz.Kpfw. II Luchs4369,125696050,00%1784,52
SU-85B4411,324176063,33%1343,86
Lorraine 155 mle. 5071043,227126055,00%1500,18
Somua SAu 404173,572856060,00%441,12
Cruiser Mk. II3124,961745356,60%441,90
Valentine4116,311665244,23%258,36
Durchbruchswagen 24190,042205145,10%438,52
VK 30.01 (H)5315,662555052,00%531,40
AMX 13 F3 AM6850,625855044,00%1259,34
SU-54266,922445054,00%608,62
AMX 12 t6376,464625050,00%907,46
Covenanter497,381905036,00%114,29
Marder II3173,241935048,00%374,41
Cruiser Mk. III2152,762745044,00%636,88
KV-1S5844,307035058,00%2185,08
Churchill III 51382,2814785070,00%5237,58
Renault FT AC287,821244546,67%141,79
Pz.Sfl. IVc5352,402064537,78%538,83
Lorraine 39L AM3318,862804447,73%1137,83
Sturmpanzer II4153,462324148,78%329,12
Kolohousenka1471,236194080,00%5617,95
LT vz. 352429,006744062,50%4122,83
LT vz. 383616,738314075,00%5466,79
Matilda4246,883004057,50%713,21
Type 97 Chi-Ha3292,333154045,00%1165,92
Vickers Medium Mk. III3156,532474062,50%631,94
Type 98 Ke-Ni3285,283244047,50%1523,19
Type 5 Ke-Ho4539,235664062,50%2470,37
T-46394,982364042,50%224,97
Leichttraktor192,052284040,00%288,28
Pz.Kpfw. 38 (t)366,281574055,00%117,74
AMX 13 105 AM mle. 505289,882234050,00%467,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J4142,733264057,50%419,48
Pz.Kpfw. III Ausf. E3128,452074047,50%411,49
SU-76M3131,002284052,50%293,44
Cruiser Mk. IV3446,586004062,50%2459,09
SU-263224,452214045,00%514,61
Birch Gun4131,632004047,50%295,29
Marder 38T4227,081554035,00%339,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5169,352704042,50%205,30
LTP 3297,784544055,00%1622,50
FCM 36 Pak 40 3344,564143661,11%1197,86
Type 4 Heavy93134,2611543557,14%3665,38
Fiat 30001335,176633076,67%3188,55
D2363,171283043,33%17,54
Vickers Medium Mk. II291,232073050,00%309,90
L6/402452,237823080,00%4129,58
Renault FT1127,272513050,00%743,88
M14/412481,877413070,00%3884,64
Renault NC-31180,701853056,67%358,60
Type 3 Chi-Nu5504,774463066,67%1783,11
Grant4405,004733050,00%1728,98
Type 1 Chi-He4176,632283050,00%464,56
A-204222,672533043,33%828,28
T1 HMC2128,201773043,33%603,76
Vickers Mk. E Type B2228,103653060,00%1330,07
Pvlvv fm/422125,332173056,67%547,67
Panzerjäger I237,801013040,00%0,22
Pz.Kpfw. III/IV5113,101843053,33%165,25
Valentine AT3145,932203043,33%287,43
Renault UE 57378,671513026,67%5,78
StuG IV 5531,803763043,33%1444,29
Hotchkiss H352256,244692166,67%1651,27
SU-855422,203922070,00%1166,21
Chi-Ni2171,152882060,00%1008,63
TKS z n.k.m. 20 mm 2247,954712070,00%2230,03
Renault Otsu1173,302952055,00%1213,12
BT-73135,302562055,00%617,09
Pz.Kpfw. 35 (t)264,151832045,00%110,25
Renault FT 75 BS2128,701902045,00%564,99
Type 95 Ha-Go2171,302292050,00%938,37
T-284124,752122050,00%232,61
D12138,602552065,00%808,79
Type 4 Chi-To6778,406002040,00%1467,21
Sturmpanzer I Bison385,101722050,00%118,05
MS-11110,551822055,00%566,43
Sexton II397,301692075,00%439,44
SU-182168,352012055,00%1109,70
Type 91 Heavy3384,304362050,00%1945,31
AT-12108,751702045,00%233,82
Cruiser Mk. I257,351182045,00%43,85
VK 16.02 Leopard594,452292035,00%28,64
Grille5188,102312040,00%132,22
T2 Medium Tank2135,001812025,00%520,48
AMX 38360,951912040,00%29,57
Type 89 I-Go/Chi-Ro2232,353962070,00%1475,02
Alecto4144,952122030,00%150,04
VK 20.01 (D)450,901562045,00%39,02
FCM 362142,602332065,00%861,24
Renault R352152,352742055,00%762,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3107,701492060,00%352,68
Turán III prototípus 51228,3910151877,78%4564,35
Type 97 Te-Ke 2163,062861643,75%831,09
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2230,003691225,00%1339,23
T-345300,502391050,00%665,38
Strv fm/211344,504321070,00%3224,21
M22223,303711030,00%1357,27
StuG III Ausf. G5185,802491050,00%251,61
4TP1346,807031060,00%3822,56
Stuart I-IV3242,605121050,00%1206,76
Type 95 Heavy4584,604041050,00%2916,54
T-26287,502051070,00%471,03
Wespe3182,802111060,00%668,77
Universal Carrier 2-pdr2100,102201080,00%452,89
IS-6 82053,2010781080,00%2564,37
Loyd Gun Carriage2110,802241080,00%840,77
Pz.Kpfw. I265,802421060,00%281,89
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,803531060,00%282,23
AMX 105 AM mle. 474185,303001070,00%649,82
T-703187,303831070,00%844,84
G.Pz. Mk. VI (e)295,201881060,00%577,48
T-602121,702611040,00%482,46
Pz.Sfl. IVb4274,902631050,00%742,47
T-804186,103561070,00%746,42
SU-122A5391,202441050,00%851,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4101,701431020,00%45,10
StuG III Ausf. B4234,502401050,00%519,19
T18 HMC3285,202181050,00%1352,35
T82 HMC4408,803151080,00%1739,43
MKA 2433,407001060,00%2927,34
T-29 3455,804731060,00%2494,65
T-45 2223,002491040,00%1280,14
L-60 2257,905031090,00%2330,63
TOG II* 6667,405251060,00%1040,34
Light Mk. VIC 2203,904491060,00%1626,28
Dicker Max 6516,903271060,00%869,20
IS-2 71596,109141060,00%2333,23
T26E3 Eagle 7 72369,2013611070,00%4676,20
Somua SM 82404,1012631080,00%2951,98
M4A1 Revalorisé 81457,409591080,00%1648,80
43 M. Toldi III 3199,503011060,00%1298,25
leKpz M 41 90 mm 82034,609921060,00%4278,17
Strv m/382700,0063310,00%6280,42
Strv m/40L3372,0030810,00%1195,11
Object 252U Defender 82683,0012201100,00%3002,75
KV-220-2 51830,0018331100,00%6069,24
IS-3A 83022,0017011100,00%5914,64

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/08/2018
Gestopt: 11/08/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/07/2018
Gestopt: 14/07/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/08/2017
Gestopt: 30/09/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 30/05/2017
Gestopt: 02/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/07/2015
Gestopt: 06/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/06/2015
Gestopt: 09/07/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 02/05/2015
Gestopt: 29/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/02/2015
Gestopt: 05/04/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/06/2014
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close