mati_not_found

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49869024185
Gemiddelde tier6,540,005,005,74
Overwinningen2810656,36%00,00%1770,83%12467,03%
Verloren2132242,76%00,00%729,17%6032,43%
Gelijkstand4410,88%00,00%00,00%10,54%
Gevechten overleefd1778435,66%00,00%1562,50%8948,11%
Tanks vernietigd701191,4100,00311,292711,46
Gedood / dood ratio2,190,003,442,82
Gezien687541,3800,00180,751881,02
Schade toegebracht1.534,770,001.069,131.660,75
Veroveringspunten663381,3300,0090,38320,17
Verdedigingspunten459260,9200,00712,963121,69
Ervaring711,320,00912,83844,01
WN71860,880,001890,642220,32
WN82654,080,002495,323069,05
Totaal
Gevechten49869
Gemiddelde tier6,54
Overwinningen2810656,36%
Verloren2132242,76%
Gelijkstand4410,88%
Gevechten overleefd1778435,66%
Tanks vernietigd701191,41
Gedood / dood ratio2,19
Gezien687541,38
Schade toegebracht1.534,77
Veroveringspunten663381,33
Verdedigingspunten459260,92
Ervaring711,32
WN71860,88
WN82654,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten24
Gemiddelde tier5,00
Overwinningen1770,83%
Verloren729,17%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1562,50%
Tanks vernietigd311,29
Gedood / dood ratio3,44
Gezien180,75
Schade toegebracht1.069,13
Veroveringspunten90,38
Verdedigingspunten712,96
Ervaring912,83
WN71890,64
WN82495,32
Voorbije 30 dagen
Gevechten185
Gemiddelde tier5,74
Overwinningen12467,03%
Verloren6032,43%
Gelijkstand10,54%
Gevechten overleefd8948,11%
Tanks vernietigd2711,46
Gedood / dood ratio2,82
Gezien1881,02
Schade toegebracht1.660,75
Veroveringspunten320,17
Verdedigingspunten3121,69
Ervaring844,01
WN72220,32
WN83069,05
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten219000
Overwinningen14566,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren6730,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand73,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11351,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2341,0700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,210,000,000,00
Gezien1560,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht2.478,910,000,000,00
Veroveringspunten2110,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2671,2200,0000,0000,00
Ervaring1.032,270,000,000,00
Totaal
Gevechten219
Overwinningen14566,21%
Verloren6730,59%
Gelijkstand73,20%
Gevechten overleefd11351,60%
Tanks vernietigd2341,07
Gedood / dood ratio2,21
Gezien1560,71
Schade toegebracht2.478,91
Veroveringspunten2110,96
Verdedigingspunten2671,22
Ervaring1.032,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht991,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring81,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht991,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring81,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien21,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring8,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien21,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring8,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten166000
Overwinningen3722,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren12877,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3118,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1080,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien1630,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht373,370,000,000,00
Veroveringspunten800,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten990,6000,0000,0000,00
Ervaring198,560,000,000,00
Totaal
Gevechten166
Overwinningen3722,29%
Verloren12877,11%
Gelijkstand10,60%
Gevechten overleefd3118,67%
Tanks vernietigd1080,65
Gedood / dood ratio0,80
Gezien1630,98
Schade toegebracht373,37
Veroveringspunten800,48
Verdedigingspunten990,60
Ervaring198,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten758000
Overwinningen37950,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren37048,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd31241,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6400,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien8831,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.194,990,000,000,00
Veroveringspunten18812,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten20192,6600,0000,0000,00
Ervaring526,120,000,000,00
Totaal
Gevechten758
Overwinningen37950,00%
Verloren37048,81%
Gelijkstand91,19%
Gevechten overleefd31241,16%
Tanks vernietigd6400,84
Gedood / dood ratio1,43
Gezien8831,16
Schade toegebracht1.194,99
Veroveringspunten18812,48
Verdedigingspunten20192,66
Ervaring526,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten264000
Overwinningen14755,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren11543,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11844,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2370,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,620,000,000,00
Gezien1160,4400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.453,080,000,000,00
Veroveringspunten360,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten4671,7700,0000,0000,00
Ervaring800,570,000,000,00
Totaal
Gevechten264
Overwinningen14755,68%
Verloren11543,56%
Gelijkstand20,76%
Gevechten overleefd11844,70%
Tanks vernietigd2370,90
Gedood / dood ratio1,62
Gezien1160,44
Schade toegebracht1.453,08
Veroveringspunten360,14
Verdedigingspunten4671,77
Ervaring800,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten157000
Overwinningen9359,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren6340,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,64%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5836,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1470,9400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,480,000,000,00
Gezien1350,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht2.307,720,000,000,00
Veroveringspunten820,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1671,0600,0000,0000,00
Ervaring930,200,000,000,00
Totaal
Gevechten157
Overwinningen9359,24%
Verloren6340,13%
Gelijkstand10,64%
Gevechten overleefd5836,94%
Tanks vernietigd1470,94
Gedood / dood ratio1,48
Gezien1350,86
Schade toegebracht2.307,72
Veroveringspunten820,52
Verdedigingspunten1671,06
Ervaring930,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (271)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81722,91794327054,50%2494,59
Object 260 103614,201010313162,09%3910,37
Rheinmetall Skorpion G 82522,561062252059,52%3655,35
M24 Chaffee5406,47486162052,04%1493,86
M2 Light Tank2569,89895151474,70%5756,12
M48A5 Patton103907,311078123061,38%4400,92
T110E3102669,08656122252,70%2270,57
T71 DA7586,89534100051,40%1219,67
T92 HMC101886,2357688149,83%1693,87
T2 Light Tank 2192,5739585052,94%1299,48
T25 AT7680,8251080044,75%798,40
KV-151235,81103580069,38%4525,79
M53/M5591555,7350880050,50%1755,78
M22 Locust 3226,4735980054,00%1170,98
T110E5104025,23113878764,04%4735,91
T1 Cunningham1157,2928977754,70%1098,51
T1E6 2290,8344576060,79%2571,64
T57 Heavy Tank102759,4178872650,14%2618,99
T56 GMC3213,1028672049,44%661,31
Ram II 5524,2350172055,00%1744,25
T7 Combat Car 2223,4438072058,61%1892,67
T9591602,4163960044,17%1221,86
M46 Patton92535,4489760058,83%3150,30
T54E191575,4369857049,82%1567,94
T 55A 92902,63109050065,20%3841,96
T4991610,3486647059,36%3234,44
M18 Hellcat6671,1742146049,35%1219,50
IS-7103875,57107245067,11%4706,39
IS-382531,90114143064,42%3977,91
T14 5619,6660342053,33%1592,82
T25 Pilot Number 1 82278,18120041958,71%4209,42
M36 Jackson6475,0742840047,25%702,10
M40/M4381279,5046340045,75%1567,79
T288874,1853240042,50%732,21
T404296,5133135053,14%733,34
Progetto M35 mod. 46 82875,97129930261,59%4227,24
T297826,7350330049,00%930,00
M127789,8944530048,00%1001,68
T-1093205,83118430065,00%4502,55
M4A3E8 Fury 6941,3467130056,67%2395,19
Strv S1 82633,90108328061,43%3598,02
M66495,5045125046,80%722,31
M26 Pershing8927,1947225039,60%1093,16
M10 Wolverine5246,4223325038,00%319,51
T28 Prototype81587,2462025056,40%1977,59
M446733,1149323051,30%1358,59
T3281509,9570721050,48%2049,22
Type T-345431,9047321051,90%1299,28
M5 Stuart4123,2226821049,52%387,35
T110E4103947,06101920960,77%3743,81
Object 277104550,84124520168,66%4813,64
ST vz. 394883,6984920064,50%5774,34
M4 Sherman5370,3839120048,00%913,77
T207546,2444320049,50%685,16
O-I61349,6675820059,00%3156,17
T6981022,6349620047,50%1289,95
M41 Walker Bulldog81128,7991620059,50%2805,47
T28 Concept 71626,8284820058,00%3289,40
T-34-85M 61997,16137520074,50%5795,31
Type 5 Heavy103763,67113218860,11%3283,03
Pz.Kpfw. II2498,0487518070,00%4855,35
Object 907 103912,35118318060,00%3822,53
ARL 446443,2434117046,47%605,04
BDR G1 B5316,9430517044,12%479,90
AMX ELC bis5164,7528117044,71%347,18
T3 HMC2134,9421516047,50%454,50
Valentine II 4749,1386616067,50%4387,39
IS-4103551,62106215260,53%3429,06
M4A3E8 Sherman6532,8346715050,67%1060,10
T3092978,5788615064,67%3615,70
M3 Lee4295,3137515050,67%1106,15
T1 Heavy Tank5325,5837315040,67%479,33
M7 Priest3354,0929815046,67%1016,09
M41 HMC5655,9140815048,00%1088,00
59-166823,7479715052,67%3116,08
Type 586808,7167215050,00%1834,76
M4A3E2 Sherman Jumbo6475,6144615048,00%796,57
M8A14389,2940315051,33%1202,21
T25/27976,6360315056,00%1561,64
XM551 Sheridan103647,86109913061,54%5862,47
Heavy Tank No. VI 61751,87113813066,15%4468,12
M3 Stuart391,2817412050,83%258,59
105 leFH18B2 51221,2382812061,67%4061,46
KV-8561444,2899512064,17%3408,52
Type 4 Heavy93210,56119812064,17%4205,49
M374228,7725512049,17%707,42
Caernarvon Action X 82576,75124711758,97%3849,44
M2 Medium Tank3240,9131711055,45%1119,66
M75140,2521911041,82%237,48
M10392563,94104111061,82%3118,66
T675534,8342811043,64%1175,84
T216337,4133711053,64%864,14
T376681,5062911053,64%2346,63
Object 705A104134,19117810568,57%4269,87
M5A1 Stuart4203,7427710041,00%616,54
O-I Experimental51036,8262410059,00%2729,53
T-50596,9624510041,00%61,47
KV-1S51132,5995510066,00%3891,02
IS72406,3113429070,00%4739,84
B1499,071819040,00%59,62
Škoda T 2451166,8010069057,78%5161,05
AMX 40465,501879043,33%51,29
Ikv 723613,777239068,89%3627,51
Sav m/434907,928599072,22%4855,58
Ikv 10351120,518719070,00%4265,05
Ikv 65 Alt II61683,3410429062,22%4950,70
Ikv 90 Typ B71925,0410749065,56%4187,08
O-Ho82705,8012679062,22%4246,35
O-Ni72163,9712569066,67%4375,45
KV-372568,9314259078,89%5771,55
KV-261694,0710779074,44%4165,83
ST-I93663,2011759060,00%5282,95
KV-482852,1913639068,89%4805,64
T-15061795,4912349072,22%4741,01
M4 Improved 51199,0910269062,22%4816,01
Object 25794064,5215149078,89%5878,67
T71 CMCD71909,3611639071,11%6410,56
IS-M82932,8913389071,11%5358,32
Object 70593582,5113279071,11%4874,43
Churchill III 51423,7315269066,67%5380,15
MTLS-1G14 3704,249859072,22%5176,45
Löwe 82804,8413599066,67%4350,70
Turán III prototípus 51194,7010039063,33%4723,57
Type 3 Chi-Nu5877,457898969,66%3770,54
Super Conqueror103895,5111188164,20%3781,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4126,892278043,75%280,30
S35 CA5436,232578036,25%784,83
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,664578058,75%1191,86
Vickers Medium Mk. I164,971447045,71%148,55
BT-22161,192777048,57%847,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4289,903967058,57%874,24
Valentine4165,412147045,71%501,72
Cruiser Mk. II3203,732677061,43%912,30
Lorraine 39L AM3290,632786050,00%1025,80
Type 2597 Chi-Ha3160,782996056,67%542,30
Pz.Kpfw. II Luchs4369,125696050,00%1776,30
SU-85B4411,324176063,33%1343,56
Lorraine 155 mle. 5071043,227126055,00%1501,35
Renault FT AC2106,321466051,67%271,54
Somua SAu 404173,572856060,00%440,19
Durchbruchswagen 24165,121946046,67%348,56
M6A2E1 82630,0812405358,49%4039,87
VK 30.01 (H)5315,662555052,00%530,65
T-463170,802965048,00%743,85
Leichttraktor185,162125040,00%236,86
Sturmpanzer II4125,841905052,00%257,16
AMX 13 F3 AM6850,625855044,00%1259,97
SU-54266,922445054,00%608,46
Grille5516,205065052,00%1148,47
AMX 12 t6376,464625050,00%902,00
Covenanter497,381905036,00%113,75
Marder II3173,241935048,00%373,90
Cruiser Mk. III2152,762745044,00%637,11
Universal Carrier 2-pdr2154,282865062,00%700,41
Pz.Sfl. IVc5317,161865036,00%441,53
FCM 36 Pak 40 3361,984384362,79%1785,50
Kolohousenka1471,236194080,00%5589,55
D23138,601994050,00%429,79
LT vz. 352429,006744062,50%4116,18
LT vz. 383616,738314075,00%5457,60
Matilda4246,883004057,50%716,19
T1 HMC2144,282054050,00%786,37
Type 97 Chi-Ha3292,333154045,00%1162,35
Vickers Medium Mk. III3156,532474062,50%628,77
Type 98 Ke-Ni3285,283244047,50%1521,58
Type 5 Ke-Ho4539,235664062,50%2469,32
MS-11168,732824055,00%1016,95
Pz.Kpfw. 38 (t)366,281574055,00%117,31
Panzerjäger I284,531684050,00%163,88
AMX 13 105 AM mle. 505289,882234050,00%466,59
Pz.Kpfw. III Ausf. J4142,733264057,50%418,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3128,452074047,50%409,52
SU-76M3131,002284052,50%293,39
Cruiser Mk. IV3446,586004062,50%2455,00
SU-263224,452214045,00%514,46
Birch Gun4131,632004047,50%294,88
Marder 38T4227,081554035,00%338,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5169,352704042,50%205,29
LTP 3297,784544055,00%1622,26
Hummel61086,848233167,74%1778,63
Fiat 30001335,176633076,67%3175,92
Vickers Medium Mk. II291,232073050,00%308,93
L6/402452,237823080,00%4147,01
Renault FT1127,272513050,00%744,77
M14/412481,877413070,00%3921,41
Pz.Kpfw. 35 (t)2138,402703053,33%628,93
Renault NC-31180,701853056,67%358,86
Hotchkiss H352244,004553070,00%1560,22
T-284268,203543060,00%924,18
Grant4405,004733050,00%1729,15
Type 1 Chi-He4176,632283050,00%463,65
A-204222,672533043,33%826,40
Vickers Mk. E Type B2228,103653060,00%1327,66
Pvlvv fm/422125,332173056,67%548,00
SU-182149,831883046,67%904,56
T-262139,302393066,67%762,73
AT-12151,372283050,00%519,12
Cruiser Mk. I2169,272683046,67%695,82
T2 Medium Tank2141,272053026,67%557,76
AMX 383105,832173043,33%312,93
Pz.Kpfw. III/IV5113,101843053,33%164,87
Valentine AT3145,932203043,33%287,18
Renault UE 57378,671513026,67%5,29
StuG IV 5531,803763043,33%1444,35
SU-855422,203922070,00%1164,24
Chi-Ni2171,152882060,00%1008,31
TKS z n.k.m. 20 mm 2247,954712070,00%2218,45
Renault Otsu1173,302952055,00%1212,57
BT-73135,302562055,00%616,52
Renault FT 75 BS2128,701902045,00%564,16
Type 95 Ha-Go2171,302292050,00%939,28
D12138,602552065,00%810,50
Type 4 Chi-To6778,406002040,00%1466,11
Sturmpanzer I Bison385,101722050,00%118,30
Sexton II397,301692075,00%440,26
Type 91 Heavy3384,304362050,00%1956,29
VK 16.02 Leopard594,452292035,00%28,70
Type 89 I-Go/Chi-Ro2232,353962070,00%1478,37
Alecto4144,952122030,00%149,64
Pz.Kpfw. I2137,002422035,00%575,78
VK 20.01 (D)450,901562045,00%39,71
G.Pz. Mk. VI (e)2116,102122065,00%790,34
FCM 362142,602332065,00%865,59
T-602163,102862050,00%827,15
Renault R352152,352742055,00%762,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3107,701492060,00%353,22
Object 252U Defender 82931,6514222080,00%3567,45
Rheinmetall Skorpion 83029,4212621968,42%4296,00
Type 97 Te-Ke 2163,062861643,75%830,49
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2230,003691225,00%1338,39
T-345300,502391050,00%665,53
Strv fm/211344,504321070,00%3226,15
Strv m/382446,906191070,00%3224,78
M22223,303711030,00%1364,96
Strv m/40L3566,006391060,00%3762,25
StuG III Ausf. G5185,802491050,00%251,32
4TP1346,807031060,00%3795,30
Stuart I-IV3242,605121050,00%1207,08
Type 95 Heavy4584,604041050,00%2917,09
Wespe3182,802111060,00%668,49
IS-6 82053,2010781080,00%2569,35
Loyd Gun Carriage2110,802241080,00%839,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,803531060,00%282,69
Somua S353861,0010311080,00%5759,16
AMX 105 AM mle. 474185,303001070,00%649,98
T-703187,303831070,00%844,31
Pz.Sfl. IVb4274,902631050,00%742,96
T-804186,103561070,00%745,55
SU-122A5391,202441050,00%850,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4101,701431020,00%45,11
StuG III Ausf. B4234,502401050,00%518,86
T18 HMC3285,202181050,00%1355,60
T82 HMC4408,803151080,00%1751,00
MKA 2433,407001060,00%3156,92
T-29 3455,804731060,00%2530,45
T-45 2223,002491040,00%1281,94
L-60 2257,905031090,00%2325,19
TOG II* 6667,405251060,00%1042,03
Light Mk. VIC 2203,904491060,00%1624,50
Dicker Max 6516,903271060,00%870,62
IS-2 71596,109141060,00%2348,51
T26E3 Eagle 7 72369,2013611070,00%4746,94
Somua SM 82404,1012631080,00%2992,44
M4A1 Revalorisé 81457,409591080,00%1666,44
43 M. Toldi III 3199,503011060,00%1293,12
leKpz M 41 90 mm 82034,609921060,00%4414,45
E 25 72339,001420683,33%5607,69
Type 3 Chi-Nu Kai 51223,3314313100,00%5975,60
STA-2 81373,0010701100,00%2150,34
KV-220-2 51830,0018331100,00%6059,20
IS-3A 83022,0017011100,00%5003,62

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/01/2019
Gestopt: 24/04/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/08/2018
Gestopt: 11/08/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/07/2018
Gestopt: 14/07/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/08/2017
Gestopt: 30/09/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 30/05/2017
Gestopt: 02/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/07/2015
Gestopt: 06/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/06/2015
Gestopt: 09/07/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 02/05/2015
Gestopt: 29/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/02/2015
Gestopt: 05/04/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/06/2014
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close