moimoi12_FIN

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/02/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34809047294
Gemiddelde tier8,170,009,919,33
Overwinningen2193963,03%00,00%2961,70%17258,50%
Verloren1252835,99%00,00%1736,17%11539,12%
Gelijkstand3420,98%00,00%12,13%72,38%
Gevechten overleefd1532844,03%00,00%2042,55%12341,84%
Tanks vernietigd605561,7400,001022,175001,70
Gedood / dood ratio3,110,003,782,92
Gezien534271,5300,00410,872560,87
Schade toegebracht2.472,830,003.666,452.926,30
Veroveringspunten73260,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten427021,2300,0000,002130,72
Ervaring1.027,220,001.064,81986,10
WN72240,040,002231,151973,03
WN83891,130,003916,093500,75
Totaal
Gevechten34809
Gemiddelde tier8,17
Overwinningen2193963,03%
Verloren1252835,99%
Gelijkstand3420,98%
Gevechten overleefd1532844,03%
Tanks vernietigd605561,74
Gedood / dood ratio3,11
Gezien534271,53
Schade toegebracht2.472,83
Veroveringspunten73260,21
Verdedigingspunten427021,23
Ervaring1.027,22
WN72240,04
WN83891,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten47
Gemiddelde tier9,91
Overwinningen2961,70%
Verloren1736,17%
Gelijkstand12,13%
Gevechten overleefd2042,55%
Tanks vernietigd1022,17
Gedood / dood ratio3,78
Gezien410,87
Schade toegebracht3.666,45
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.064,81
WN72231,15
WN83916,09
Voorbije 30 dagen
Gevechten294
Gemiddelde tier9,33
Overwinningen17258,50%
Verloren11539,12%
Gelijkstand72,38%
Gevechten overleefd12341,84%
Tanks vernietigd5001,70
Gedood / dood ratio2,92
Gezien2560,87
Schade toegebracht2.926,30
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten2130,72
Ervaring986,10
WN71973,03
WN83500,75
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten256000
Overwinningen17568,36%00,00%00,00%00,00%
Verloren7629,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,95%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11143,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2150,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,480,000,000,00
Gezien1810,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.798,220,000,000,00
Veroveringspunten1660,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten440,1700,0000,0000,00
Ervaring962,630,000,000,00
Totaal
Gevechten256
Overwinningen17568,36%
Verloren7629,69%
Gelijkstand51,95%
Gevechten overleefd11143,36%
Tanks vernietigd2150,84
Gedood / dood ratio1,48
Gezien1810,71
Schade toegebracht1.798,22
Veroveringspunten1660,65
Verdedigingspunten440,17
Ervaring962,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen1392,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren17,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1285,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd130,9300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio6,500,000,000,00
Gezien60,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.370,290,000,000,00
Veroveringspunten322,2900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1128,0000,0000,0000,00
Ervaring1.091,710,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen1392,86%
Verloren17,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1285,71%
Tanks vernietigd130,93
Gedood / dood ratio6,50
Gezien60,43
Schade toegebracht1.370,29
Veroveringspunten322,29
Verdedigingspunten1128,00
Ervaring1.091,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien33,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.346,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring160,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien33,00
Schade toegebracht1.346,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring160,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten53000
Overwinningen3362,26%00,00%00,00%00,00%
Verloren2037,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3056,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd450,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,960,000,000,00
Gezien921,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.234,740,000,000,00
Veroveringspunten1322,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten3857,2600,0000,0000,00
Ervaring650,230,000,000,00
Totaal
Gevechten53
Overwinningen3362,26%
Verloren2037,74%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3056,60%
Tanks vernietigd450,85
Gedood / dood ratio1,96
Gezien921,74
Schade toegebracht1.234,74
Veroveringspunten1322,49
Verdedigingspunten3857,26
Ervaring650,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten193000
Overwinningen12866,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren5930,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand63,11%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9348,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1941,0100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,940,000,000,00
Gezien1310,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.520,830,000,000,00
Veroveringspunten1500,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1580,8200,0000,0000,00
Ervaring904,350,000,000,00
Totaal
Gevechten193
Overwinningen12866,32%
Verloren5930,57%
Gelijkstand63,11%
Gevechten overleefd9348,19%
Tanks vernietigd1941,01
Gedood / dood ratio1,94
Gezien1310,68
Schade toegebracht1.520,83
Veroveringspunten1500,78
Verdedigingspunten1580,82
Ervaring904,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten100000
Overwinningen5858,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren4141,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3434,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd900,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien720,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.055,680,000,000,00
Veroveringspunten170,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten770,7700,0000,0000,00
Ervaring875,280,000,000,00
Totaal
Gevechten100
Overwinningen5858,00%
Verloren4141,00%
Gelijkstand11,00%
Gevechten overleefd3434,00%
Tanks vernietigd900,90
Gedood / dood ratio1,36
Gezien720,72
Schade toegebracht2.055,68
Veroveringspunten170,17
Verdedigingspunten770,77
Ervaring875,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (245)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
STB-1103246,27983141362,14%3492,43
T-44-100 82804,441434124469,94%5458,86
Bat.-Châtillon Bourrasque 83123,661446119769,42%5144,07
LTTB81127,80679110456,70%2750,54
Leopard 1104054,041120101363,28%4603,69
Object 140103556,071117101160,04%4222,19
Object 260 103875,53120490868,17%4380,35
AMX Chasseur de chars 81814,4587886157,84%3374,82
FV4202 82154,47126382967,19%4091,93
Object 907 103891,37123371166,67%4102,18
Progetto M35 mod. 46 82800,31133569665,09%4605,48
Strv 103B103525,8597169259,39%3633,26
Object 268103905,03103162963,28%3546,69
Pz.Kpfw. II Luchs4507,2850262564,96%2634,11
T 55A 93481,60133957867,82%5088,91
LT-432 82038,55122057763,43%5880,31
T-54 ltwt.91766,1394056559,47%3721,47
Object 430U103944,84117056464,18%4657,89
STA-181346,8558355152,09%2159,47
T92 81628,26113754663,00%4693,81
SU-130PM 82608,15112454165,06%3542,10
FV3046665,9838552555,24%1319,47
T25 Pilot Number 1 81805,39111850263,55%3211,51
Super Conqueror103683,51113144566,97%3926,67
Type 6192022,0061743451,15%2335,55
Centurion Action X103492,19105542560,24%4213,26
Spähpanzer Ru 25192165,46104741258,50%4950,91
E 25 71998,01124338068,16%4082,68
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82308,01131037568,27%4205,78
AMX 13 105102872,70102033762,91%4527,82
CS-52 LIS 82830,45132930766,45%4621,63
Strv 103-092464,5170130259,60%2677,30
T-345720,9947628756,79%2780,97
Škoda T 40 61130,3375428161,57%2933,71
FV4005 Stage II103045,7983427254,78%2764,96
Object 279 early 104241,30127624065,42%3562,72
BT-7 artillery 3329,9640923455,13%1451,78
AMX 13 9092367,08114223366,09%5554,20
Centurion Mk. 7/192761,9183122860,96%3824,51
Type 64 61476,43109622559,11%6038,77
T2 Light Tank 2539,9293521279,72%4268,17
TVP T 50/51103636,46108820762,80%4205,30
Type 59 82838,66151719670,41%5700,07
Type 5 Chi-Ri71128,4054818755,08%2157,48
Conqueror93468,62130017770,62%4972,31
Bat.-Châtillon 25 t103493,18104717460,92%3653,77
M18 Hellcat6959,5244217045,29%1913,49
ELC EVEN 90 81556,24123517070,00%4311,32
CS-63104035,57117916964,50%4555,36
Kampfpanzer 07 RH 82828,21136516863,10%4929,09
KV-8561007,0455516753,89%2026,24
M41 HMC5758,2061216663,86%1501,83
Škoda T 5093409,32124516164,60%4811,16
Object 43093021,82121416061,88%3921,92
MT-256468,6337815846,84%1408,60
leKpz M 41 90 mm GF 82124,41121015667,31%5350,64
UDES 0382021,7175915058,67%2990,39
T-5492589,67110615059,33%3800,71
Grille 15103632,61102114569,66%3658,69
WZ-111 model 5A104088,07119714465,28%4623,98
M60 103665,11112014266,90%4200,14
Object 277103768,72113313863,04%4722,86
Panther/M10 71811,39110713664,71%4232,34
T110E5103757,27114012863,28%4348,80
AMX 50 Foch B103355,7197312760,63%3067,12
UDES 15/16103262,80103112661,90%3217,71
Cruiser Mk. III3282,8933712360,98%1834,81
Strv S1 82795,30116812258,20%4581,74
Type 4 Chi-To6950,6165912060,00%2441,10
M48A5 Patton103054,8694212052,50%2911,68
Centurion Mk. I82006,38113411564,35%3782,18
Object 274a 82774,06144111170,27%4986,37
FV4004 Conway92710,10106011071,82%3282,82
T-100 LT102542,0288711056,36%4626,08
AMX ELC bis51337,58102010680,19%7418,38
Type 3 Chi-Nu5577,8038910556,19%2057,38
Vz. 55104022,1611309959,60%3461,60
Ikv 90 Typ B71376,285999966,67%2664,43
T675879,346069949,49%2671,96
T95/FV4201 Chieftain 104093,9012379965,66%3444,14
T2972158,5412909872,45%4026,19
Panhard EBR 9091917,7311869767,01%4378,97
T-50-2 61309,7111179574,74%5103,42
Panhard EBR 105102334,6010259464,89%3877,11
E 50 Ausf. M104182,3912219263,04%4735,88
AMX 13 7571896,3511759161,54%6656,51
KV-15621,734628958,43%1581,68
Kranvagn104326,1612768868,18%4508,13
T-4482408,2213378675,58%4912,42
AMX 50 Foch93133,2210778659,30%3484,09
Ikv 65 Alt II61151,865518560,00%2845,78
Caernarvon82430,5011878460,71%3789,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4457,013868355,42%1326,85
TVP VTU Koncept81861,7910488159,26%3276,23
Bat.-Châtillon 12 t81878,9012338166,67%5595,91
Spähpanzer SP I C71584,1011878071,25%4549,95
Bishop5539,443967861,54%1463,74
Matilda4574,704117462,16%2350,46
Comet71388,4110557462,16%3023,64
Tortoise94420,1115747368,49%6331,37
Panhard AML Lynx 6x681808,3910106962,32%4860,16
Churchill I5561,244786761,19%1416,30
E 100103592,0110416759,70%3273,40
Rheinmetall Skorpion G 82307,0010546764,18%3063,19
M40/M4381604,638446556,92%1763,29
GSOR 1008 82684,4212446462,50%3796,38
Škoda T 2561644,9212296368,25%4877,53
M1271120,637546352,38%1564,91
Emil II93755,3714736282,26%4603,37
T3 HMC2333,823806157,38%2014,93
Kunze Panzer 93143,5712466167,21%4031,70
Black Prince71332,089826068,33%2218,58
TNH T Vz. 5193580,5313826070,00%4449,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5604,973736041,67%1748,22
E 75 TS 82931,8714766070,00%4724,60
IS-2-II82848,7814305976,27%5250,21
Konštrukta T-34/10071698,7610405862,07%3614,73
T-1093669,9314395777,19%5114,91
Waffenträger auf Pz. IV93260,2311475669,64%3473,71
Type 1 Chi-He4376,403035552,73%1450,25
E 7593510,5512965565,45%4430,50
Indien-Panzer82478,5611145558,18%4471,71
M24E2 Super Chaffee 61555,5612685572,73%7200,86
Progetto M40 mod. 65103443,8010695466,67%3426,11
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61771,0211875475,93%5975,50
Challenger71920,6911655276,92%3779,81
Prototipo Standard B93118,7313035170,59%4057,05
AMX AC mle. 4882375,3710295166,67%3406,84
Charioteer82179,1610045174,51%3152,51
Rhm.-Borsig Waffenträger82876,2411545160,78%4201,54
WZ-111 model 1-493770,1613765078,00%5461,08
BT-22142,492104757,45%740,51
M26 Pershing82342,3012304763,83%4166,29
Dicker Max 61453,159534759,57%3932,78
M4A1 Revalorisé 82244,7611304658,70%3827,05
Pz.Kpfw. II2358,164514465,91%2663,24
Cromwell61080,609684365,12%2935,32
Kanonenjagdpanzer 105 82239,5310814367,44%2844,22
T1 Cunningham1202,953244264,29%1537,84
VK 28.016868,388914252,38%2903,69
E 5093842,6314104170,73%5059,44
Panhard AMD 178B61277,6910243966,67%5218,72
BT-74201,742623860,53%1110,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4325,502843857,89%1037,48
ISU-15282848,5910963748,65%3578,69
T-127 3345,274013756,76%1626,77
Ikv 1035789,195893669,44%2885,77
Panzerjäger I2203,612293661,11%868,22
Tiger II82998,1914493680,56%5649,94
T-284380,543823562,86%1544,28
T2072318,4114033467,65%5749,70
AMX AC mle. 4671486,038563461,76%2939,32
M46 Patton93664,9713963369,70%5523,29
ARL V3961014,556313348,48%1978,40
M41 Walker Bulldog81224,189783351,52%2917,75
T4992700,0911213348,48%6196,63
IS-382676,4813043167,74%4520,59
O-I61255,139923164,52%3028,31
Chimera 82412,4011993060,00%3332,31
VK 16.02 Leopard5579,315992965,52%2434,67
Somua SM 82173,5911382955,17%2834,34
A-205214,612572846,43%772,16
Churchill VII61343,579362853,57%2973,56
M5 Stuart4232,072692835,71%870,00
UDES 1693298,5012782875,00%4032,68
AMX 12 t61344,759472860,71%5946,69
Archer5994,828282875,00%3463,47
M2 Light Tank2306,223712737,04%1721,80
Type 97 Chi-Ha3348,742812744,44%1369,37
UDES 14 Alt 582620,1912842777,78%4434,08
Object 70493630,5212042774,07%3529,94
Bat.-Châtillon 25 t AP93095,1511872657,69%4839,20
Achilles61263,548102661,54%2911,53
Löwe 81770,9211862676,92%2456,70
T28 Concept 71534,739472657,69%3112,74
59-1661711,8813312479,17%9179,41
T71 DA71923,0814602479,17%7214,53
Type 3 Chi-Nu Kai 5861,048692475,00%3556,23
Crusader6825,788412378,26%3326,60
Strv 7461676,7311932277,27%5118,19
TNH 105/100082541,5910902245,45%3597,58
Vickers Medium Mk. III3270,482272147,62%1050,47
Super Hellcat 71324,717902147,62%1998,96
Pz.Kpfw. III/IV51540,5013152080,00%7087,05
SU-15272281,2612141957,89%5424,05
Škoda T 245997,399501872,22%4207,39
Covenanter5566,836801866,67%3155,88
Marder II3243,001801838,89%573,15
BDR G1 B51167,449991883,33%3012,44
CS-5993933,0013801866,67%6111,40
Hotchkiss EBR71593,839601855,56%4693,76
AMX M4 mle. 4571308,537991747,06%1780,84
Panther II82622,6912411675,00%4344,91
Somua SAu 404400,565031662,50%1344,16
T-463217,132641573,33%1078,04
SU-100Y 62063,1312201553,33%4565,85
M24 Chaffee5462,363831457,14%1673,54
S35 CA51141,438761464,29%3383,28
T25/272893,0713991450,00%6123,08
M446751,505581442,86%1040,83
VK 100.01 (P)82364,5011151464,29%3498,27
Lago4397,383301353,85%1552,79
T26E4 SuperPershing 82836,8512581330,77%5257,33
AltProto AMX 30 83003,5415801376,92%5349,30
M3 Stuart3175,171971241,67%586,13
ARL 4461324,589441258,33%3257,33
ISU-152K 81816,338291241,67%2102,50
VK 30.02 (D)72594,0016421181,82%6790,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3326,912681136,36%1172,12
T82 HMC4358,274981172,73%1482,17
StuG IV 5798,275421145,45%2205,24
Universal Carrier 2-pdr2176,201921070,00%848,42
STA-2 82569,2013881070,00%5559,83
Cromwell B 61794,50138910100,00%4058,06
M4A1 FL 10 62009,0013381080,00%4448,46
Valentine3906,44867966,67%6217,85
A46 61474,781391977,78%7353,13
T78 61542,561051955,56%3139,19
M8A14558,75677875,00%2128,21
T1 HMC269,86138771,43%386,35
T-262265,14260757,14%1560,14
ASTRON Rex 105 mm 82865,001272742,86%3288,71
T26E3 Eagle 7 71357,14860742,86%2120,25
Vz. 44-172851,3317696100,00%6542,61
Vickers Medium Mk. II2134,40195580,00%707,41
Strv m/40L3407,60420560,00%1820,95
ST vz. 394729,40954580,00%4320,10
Type 5 Ke-Ho4330,40282520,00%1058,44
T-29 3299,504594100,00%1302,56
MTLS-1G14 3505,50665475,00%2858,32
LTP 3361,0023140,00%2031,04
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2177,00438475,00%1072,22
Strv m/382278,33322333,33%1567,25
Sturmpanzer I Bison3157,33105366,67%515,44
Valentine II 4141,67393366,67%491,54
M5A1 Stuart41482,5017692100,00%16202,21
MS-11233,00403250,00%1551,96
Vickers Medium Mk. I1219,002731100,00%1478,86
Chi-Ni2610,0012731100,00%6043,71
Pvlvv fm/422274,004741100,00%1292,77
Ikv 723177,002451100,00%556,02
Leichttraktor1188,0019310,00%1023,35
Type 97 Te-Ke 299,002271100,00%499,81
Sav m/434473,0032310,00%1410,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C3396,004741100,00%2976,43

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/02/2022
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/02/2022
Gestopt: 25/02/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/09/2020
Gestopt: 03/02/2022
Rol: Reservist
Toegetreden: 07/09/2018
Gestopt: 25/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/11/2018
Gestopt: 22/06/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/06/2020
Gestopt: 08/08/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/12/2017
Gestopt: 29/04/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 31/07/2014
Gestopt: 20/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/02/2017
Gestopt: 03/05/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 01/05/2018
Gestopt: 31/08/2018