cookie_text Leer meer
Some tanks are not included in the statistics.

spotik___cz

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten69694071408
Gemiddelde tier8,990,009,729,78
Overwinningen3638852,21%00,00%4056,34%22154,17%
Verloren3217746,17%00,00%2940,85%18144,36%
Gelijkstand11291,62%00,00%22,82%61,47%
Gevechten overleefd2279832,71%00,00%2433,80%13432,84%
Tanks vernietigd791961,1400,00801,133760,92
Gedood / dood ratio1,690,001,701,37
Gezien972171,3900,00971,377981,96
Schade toegebracht1.762,020,002.382,691.993,07
Veroveringspunten1179021,6900,0000,001310,32
Verdedigingspunten560630,8000,00100,142510,62
Ervaring695,390,00860,61816,15
WN71408,850,001473,221361,49
WN81953,580,001994,101893,53
Totaal
Gevechten69694
Gemiddelde tier8,99
Overwinningen3638852,21%
Verloren3217746,17%
Gelijkstand11291,62%
Gevechten overleefd2279832,71%
Tanks vernietigd791961,14
Gedood / dood ratio1,69
Gezien972171,39
Schade toegebracht1.762,02
Veroveringspunten1179021,69
Verdedigingspunten560630,80
Ervaring695,39
WN71408,85
WN81953,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten71
Gemiddelde tier9,72
Overwinningen4056,34%
Verloren2940,85%
Gelijkstand22,82%
Gevechten overleefd2433,80%
Tanks vernietigd801,13
Gedood / dood ratio1,70
Gezien971,37
Schade toegebracht2.382,69
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten100,14
Ervaring860,61
WN71473,22
WN81994,10
Voorbije 30 dagen
Gevechten408
Gemiddelde tier9,78
Overwinningen22154,17%
Verloren18144,36%
Gelijkstand61,47%
Gevechten overleefd13432,84%
Tanks vernietigd3760,92
Gedood / dood ratio1,37
Gezien7981,96
Schade toegebracht1.993,07
Veroveringspunten1310,32
Verdedigingspunten2510,62
Ervaring816,15
WN71361,49
WN81893,53
Gecreëerd op: 13/04/2011 14:36
Laatste gevecht: 19/02/2018 21:50
Laatste update: 20/02/2018 09:00

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1113000
Overwinningen60654,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren41837,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand898,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd55249,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7890,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,410,000,000,00
Gezien14641,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.951,860,000,000,00
Veroveringspunten34813,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten20061,8000,0000,0000,00
Ervaring709,390,000,000,00
Totaal
Gevechten1113
Overwinningen60654,45%
Verloren41837,56%
Gelijkstand898,00%
Gevechten overleefd55249,60%
Tanks vernietigd7890,71
Gedood / dood ratio1,41
Gezien14641,32
Schade toegebracht1.951,86
Veroveringspunten34813,13
Verdedigingspunten20061,80
Ervaring709,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Globalmap Champion VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten233000
Overwinningen12654,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren9741,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand104,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11448,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2060,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,730,000,000,00
Gezien2250,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.394,600,000,000,00
Veroveringspunten5152,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4892,1000,0000,0000,00
Ervaring676,310,000,000,00
Totaal
Gevechten233
Overwinningen12654,08%
Verloren9741,63%
Gelijkstand104,29%
Gevechten overleefd11448,93%
Tanks vernietigd2060,88
Gedood / dood ratio1,73
Gezien2250,97
Schade toegebracht1.394,60
Veroveringspunten5152,21
Verdedigingspunten4892,10
Ervaring676,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Globalmap Middle VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten52000
Overwinningen2955,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren2242,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2038,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien1402,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht535,880,000,000,00
Veroveringspunten2073,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten180,3500,0000,0000,00
Ervaring562,000,000,000,00
Totaal
Gevechten52
Overwinningen2955,77%
Verloren2242,31%
Gelijkstand11,92%
Gevechten overleefd2038,46%
Tanks vernietigd310,60
Gedood / dood ratio0,97
Gezien1402,69
Schade toegebracht535,88
Veroveringspunten2073,98
Verdedigingspunten180,35
Ervaring562,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten971000
Overwinningen56257,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren38639,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand232,37%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39840,99%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7130,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,240,000,000,00
Gezien10361,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.314,520,000,000,00
Veroveringspunten13371,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten13621,4000,0000,0000,00
Ervaring707,040,000,000,00
Totaal
Gevechten971
Overwinningen56257,88%
Verloren38639,75%
Gelijkstand232,37%
Gevechten overleefd39840,99%
Tanks vernietigd7130,73
Gedood / dood ratio1,24
Gezien10361,07
Schade toegebracht1.314,52
Veroveringspunten13371,38
Verdedigingspunten13621,40
Ervaring707,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten396000
Overwinningen21855,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren16842,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand102,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17042,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3280,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,450,000,000,00
Gezien4221,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.232,730,000,000,00
Veroveringspunten14523,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten13453,4000,0000,0000,00
Ervaring698,120,000,000,00
Totaal
Gevechten396
Overwinningen21855,05%
Verloren16842,42%
Gelijkstand102,53%
Gevechten overleefd17042,93%
Tanks vernietigd3280,83
Gedood / dood ratio1,45
Gezien4221,07
Schade toegebracht1.232,73
Veroveringspunten14523,67
Verdedigingspunten13453,40
Ervaring698,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten845000
Overwinningen45954,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren37143,91%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand151,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd33940,12%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5750,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien10251,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.204,250,000,000,00
Veroveringspunten24502,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten13721,6200,0000,0000,00
Ervaring611,750,000,000,00
Totaal
Gevechten845
Overwinningen45954,32%
Verloren37143,91%
Gelijkstand151,78%
Gevechten overleefd33940,12%
Tanks vernietigd5750,68
Gedood / dood ratio1,14
Gezien10251,21
Schade toegebracht1.204,25
Veroveringspunten24502,90
Verdedigingspunten13721,62
Ervaring611,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten578000
Overwinningen29450,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren27647,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22138,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3710,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien6991,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht2.011,580,000,000,00
Veroveringspunten3840,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten11511,9900,0000,0000,00
Ervaring745,910,000,000,00
Totaal
Gevechten578
Overwinningen29450,87%
Verloren27647,75%
Gelijkstand81,38%
Gevechten overleefd22138,24%
Tanks vernietigd3710,64
Gedood / dood ratio1,04
Gezien6991,21
Schade toegebracht2.011,58
Veroveringspunten3840,66
Verdedigingspunten11511,99
Ervaring745,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (282)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 25 t101970,99770773650,45%1772,95
Bat.-Châtillon 155 58101823,33620559551,28%1940,06
Object 261102042,10622405051,68%2108,87
Conqueror Gun Carriage102102,99653233351,69%1985,27
Waffenträger auf E 100102899,73801173753,37%2454,89
TVP T 50/51102654,10867153753,68%2471,91
Type 59 81310,82871150659,96%2151,60
Löwe 81588,46770135255,03%2399,16
Object 140102040,04814134251,04%1806,01
IS-7101964,39693126557,15%1938,19
AMX 50 Foch (155) 102395,26740126051,27%1985,49
FV215b (183) 102367,70711120850,75%1940,53
E 25 71229,45831110956,45%2095,11
AMX 50 B102330,42774109252,20%2140,50
Lorraine 155 mle. 5181547,98529106547,70%2011,85
T34 81654,2279894055,21%2521,76
T71 DA7817,0778590254,10%1879,31
Leopard 1101951,1173488548,81%1614,69
T57 Heavy Tank102262,0673186646,54%1828,02
E 100101885,5672281753,24%1672,59
AMX 13 909854,5370879051,90%1286,91
T110E5102380,5674676351,51%2396,12
212A92502,3566276256,56%3643,81
MT-256170,6651475653,57%352,15
T-1092244,4677475354,05%2955,43
T-62A101587,1767570143,94%1251,46
KV-15758,5246468656,56%2023,67
T-5491302,1071066953,51%1463,35
T92 HMC102134,6467363453,63%2119,34
T-100 LT101614,1181659251,35%1939,74
G.W. E 100101731,9557858148,19%1636,26
Jagdpanzer E 100101968,3966157549,57%1535,45
Maus101864,4874055452,89%1548,90
T110E4102241,5569251249,80%1853,07
IS-381336,5265650645,65%1560,91
M53/M5591835,3273849256,91%2128,85
T-1506894,9850647355,39%1800,42
E 7591773,5176945547,91%1968,50
S-5171866,3951843353,81%3208,28
M40/M4381790,8061341352,30%2463,33
AMX 50 10081651,4672941050,98%2133,64
Rheinmetall Skorpion G 82008,3895440555,56%2435,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81963,5982837851,06%2218,04
T-448725,8446436650,55%932,07
Object 268101945,5466136347,93%1485,32
ISU-15281946,4954035455,08%2554,87
T3092417,5064233558,21%2755,35
T110E3102698,4681132550,46%2274,18
AMX 50 12091702,3960231952,04%1746,73
Ferdinand81817,5466631059,68%2431,09
Jagdtiger91778,0264330752,12%1691,55
Tiger II81426,2369630450,66%1925,33
VK 45.02 (P) Ausf. B91979,2578830252,32%2370,26
M26 Pershing81213,7159629859,40%1868,91
G.W. Panther71454,3959329754,21%2139,30
STB-1101832,5575929352,90%1565,35
WZ-12091207,0868128947,75%1151,02
T4991158,3382528253,19%1963,32
E 50 Ausf. M101377,1462427744,04%887,53
VK 16.02 Leopard5646,1878827659,06%3577,32
FV215b 102129,2674426847,01%1826,88
IS-4101824,6166926344,87%1595,57
Grille 15102446,5070826247,71%1878,97
WZ-1328824,0469426048,46%1352,30
M10391442,1566424948,19%1424,19
IS71013,7054623555,74%1586,41
121101596,1964623242,67%1165,99
M48A5 Patton101942,3373122247,75%1613,39
Jagdpanther II81926,5487921957,08%2644,53
T2881700,8554621360,09%2263,20
E 5091217,4660421151,66%1106,43
FV4005 Stage II102449,8373520351,23%1876,16
113101468,1565719947,74%1048,53
T2971198,7770118959,26%1775,92
G.W. Tiger91665,3348218549,19%1930,68
Spähpanzer Ru 2519932,5771918445,11%1442,80
SU-122-44 7946,6457218450,00%1152,25
Bat.-Châtillon 25 t AP91406,5268917655,11%1543,50
T9591873,2960017551,43%1690,86
M1271741,6572316761,08%2926,61
M46 Patton91184,0557116346,63%1016,13
Panther II81298,8565016060,00%1999,14
VK 45.02 (P) Ausf. A81490,5966715947,17%2162,74
Waffenträger auf Pz. IV92235,3383414856,08%2170,64
Object 263102419,4579314555,86%2072,66
T-505191,0046414257,04%574,43
Strv 103B102349,1775813449,25%1494,00
T-34-856577,0347613354,14%1170,48
T-437729,6145013353,38%1232,10
Lorraine 40 t 81878,30102113364,66%2432,15
M4A1 Revalorisé 81627,8084913251,52%1986,43
AMX 30 B102184,4180313148,85%2028,97
M41 HMC51458,8359112957,36%3632,89
T-345314,5927212749,61%804,87
Tiger (P)71152,9162612658,73%1905,92
VK 30.01 (P)6480,8739512355,28%842,90
KV-856745,6853411741,03%1177,38
Tiger I71022,3960511452,63%1371,76
ARL 446833,5358811157,66%1742,81
AMX Chasseur de chars 81211,2282010954,13%1678,39
Hummel61140,7052310549,52%2073,57
SU-15271206,1061210250,98%2106,07
Object 70491513,2766910254,90%1243,95
Object 907 102587,6599610156,44%2139,15
M24 Chaffee5174,804639747,42%376,09
A-436986,568439769,07%2751,96
Object 430101756,647909451,06%1526,91
AMX 13 757572,085449250,00%1167,53
M7 Priest3756,312859045,56%2767,72
M36 Jackson6516,283488840,91%739,19
AMX 13 105101686,756888838,64%1488,67
M4A3E8 Sherman6519,394948755,17%1027,24
Centurion Action X101861,487518755,17%1520,81
SU-1006712,944208653,49%1295,52
FCM 50 t 81091,706558638,37%1140,93
Pz.Kpfw. III Ausf. J4194,512838252,44%643,75
SU-122-5491709,287688250,00%1736,21
Jagdpanzer IV6679,704278154,32%1281,01
Conqueror91558,887387850,00%1461,59
T54E192087,138627848,72%2005,42
T-284270,152467452,70%903,87
WZ-111 model 1-49892,825917445,95%615,69
Bat.-Châtillon 155 5591630,566487352,05%1717,33
ARL V396905,194247263,89%2088,84
A-204157,912416952,17%542,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5334,102906943,48%688,51
Panther7779,976656855,88%1293,59
T25 AT71265,406666857,35%2119,90
T6981436,327836852,94%1987,93
FV380591420,426036448,44%1599,51
KV-481506,037276346,03%2138,78
AMX M4 mle. 4571315,578036154,10%2414,17
M18 Hellcat61215,708816053,33%3170,51
Object 252U Defender 81427,278556056,67%1501,27
Kranvagn101541,906625945,76%1079,31
BT-73118,361985855,17%504,53
M4 Sherman5679,125475844,83%2370,28
T 55A 91673,028325850,00%1850,50
Type 5 Heavy101972,007575650,00%1340,77
Grille5684,143695660,71%1776,63
T675756,147375669,64%2077,03
M4A2E4 Sherman 5386,933605657,14%1255,09
Cromwell6890,357595461,11%2208,52
M374476,092655446,30%2213,64
Type 64 6589,066035347,17%1303,91
AMX ELC bis5409,475725150,98%1435,55
Jagdpanther71123,356184959,18%1798,01
T-54 ltwt.9969,967434753,19%1421,05
T2071079,528214667,39%1931,13
WZ-120-1G FT 81913,1810194560,00%2349,09
S35 CA5705,323454454,55%1797,99
Super Conqueror102713,099864459,09%2237,79
AMX M4 mle. 54102230,029074463,64%1828,09
AMX AC mle. 4671294,394944141,46%2346,43
Object 41681280,418044165,85%1755,38
M3 Lee4274,183044055,00%971,83
T376568,736304057,50%1612,28
T1 Heavy Tank5645,104393953,85%1639,22
T-22 medium 102398,957863943,59%1840,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4379,463873754,05%1139,72
AMX 50 Foch B102183,057713762,16%1645,86
Rheinmetall Panzerwagen101328,195753737,84%1264,05
Pz.Kpfw. III/IV5448,673603669,44%1602,01
SU-85B4316,393123636,11%605,38
Chrysler K GF 81542,469323560,00%1771,40
VK 30.01 (H)5653,445673447,06%1497,91
SU-855530,913833345,45%1247,00
T1 Cunningham1153,333663345,45%909,92
T1 HMC2304,852383354,55%2318,93
WZ-132-1101677,157833354,55%1770,03
T3281506,508573256,25%2188,21
WZ-111 model 5A101467,867402955,17%926,66
Sturer Emil71512,009722982,76%2877,91
T26E4 SuperPershing 81157,528392968,97%1578,10
FV217 Badger102565,628272958,62%2009,61
StuG III Ausf. G5447,114042853,57%1024,69
AMX 30 1er prototype91562,647762850,00%1335,41
Strv m/42-57 Alt A.2 6875,296882850,00%1638,67
Primo Victoria 81468,869942860,71%2054,04
Pudel 6997,339142777,78%2115,48
BT-22134,703222759,26%707,04
M4461307,468042665,38%3136,32
Tortoise91213,526882548,00%913,65
T92 81082,767722552,00%1777,64
Krupp-Steyr Waffenträger 71149,247492556,00%1826,26
M10 Wolverine5446,544012454,17%984,47
WZ-1317340,395122339,13%384,68
FV3046846,176222360,87%1765,55
Pz.Kpfw. VII101975,527392347,83%1319,89
IS-27533,684712240,91%418,18
T2 Light Tank 2215,554812254,55%1546,93
STG Guard 81346,146812138,10%1352,68
AMX M4 1949 Liberte 81411,007692138,10%1521,31
Charioteer81980,798901952,63%2756,78
Tetrarch 2194,952431942,11%914,38
AMX 13 F3 AM6745,294081747,06%937,31
T404488,884791764,71%1531,11
Marder II3296,503161643,75%843,47
Pz.Kpfw. II282,731631546,67%245,21
T3 HMC2220,403191560,00%1102,99
Emil I81872,938611435,71%1884,73
Matilda4376,776491384,62%1399,82
T-463243,922381353,85%1281,26
Covenanter4201,313071346,15%748,83
T216327,775691361,54%826,14
XM551 Sheridan10823,694871323,08%477,85
Strv S1 81810,468761353,85%1681,45
1108827,424921233,33%634,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E3136,331891250,00%490,31
Object 430U102688,5811031266,67%1991,48
VK 168.01 Mauerbrecher 81650,928661258,33%1928,36
112 8977,258371275,00%974,04
IS-6 81546,006721127,27%1644,13
LTTB8864,277871163,64%1448,80
Object 268 Version 4102950,099761163,64%1852,35
STA-2 8911,916511145,45%1036,68
AMX AC mle. 488721,805861070,00%808,23
HWK 1281054,209561070,00%1774,34
Škoda T 40 6881,607051050,00%1798,52
T1E6 2188,303271080,00%1417,21
Crusader5295,67502977,78%927,58
STA-181403,221003966,67%2256,08
Leichttraktor163,44104933,33%85,15
59-166799,33810977,78%2500,14
KV-26879,89687966,67%1453,93
T26E5 Patriot 81631,11966944,44%1955,31
AMX Canon d'assaut 105 81359,33780955,56%1596,75
T-34-171050,00890875,00%1675,74
SU-100Y 6775,88584850,00%1231,43
Black Prince7884,29815771,43%1239,26
MS-1198,71202757,14%459,06
AMX 13 105 AM mle. 505341,71319757,14%649,77
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81495,141001771,43%1924,05
Cromwell B 6720,57566742,86%999,32
T-34-85 Rudy 61249,71798742,86%2332,04
VK 28.016234,50378633,33%335,57
T-127 3341,17570666,67%1542,82
T-34-3 81679,67889650,00%2469,97
M66804,60301520,00%1459,49
BT-SV 3359,60535560,00%1712,80
Wespe3604,255594100,00%3110,50
Pz.Kpfw. II Luchs4150,00543475,00%597,22
AT 25866,25865475,00%2750,77
Crusader 5.5-in. SP71580,25801475,00%2784,19
Object 705A101814,25817450,00%0,00
M2 Light Tank264,00296333,33%47,98
UDES 03876,675023100,00%261,00
Type 586416,33264333,33%515,70
Nashorn6432,67428333,33%479,18
Leopard Prototyp A9730,33578366,67%589,68
Panther mit 8,8 cm L/71 8841,0032430,00%663,86
Pz.Kpfw. 35 (t)2264,004832100,00%1716,25
Renault FT 75 BS2215,509220,00%1026,60
Strv 103-09752,5029420,00%241,48
T-262269,005452100,00%1996,83
Churchill VII60,00143250,00%103,46
AT-1265,00126250,00%75,00
SU-86561,0022020,00%559,03
KV-371405,50920250,00%1914,20
SU-76M3249,504062100,00%871,78
AMX 12 t6384,50418250,00%1020,62
M8A14440,50408250,00%1161,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3439,007052100,00%2328,59
Bat.-Châtillon 12 t81830,0012902100,00%4311,15
Object 430 Version II9970,50600250,00%660,36
TOG II* 61319,50587250,00%1996,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 221,002602100,00%261,00
ELC EVEN 90 8130,5015120,00%0,00
Panzer 58 Mutz 81646,5013372100,00%2829,26
Renault Otsu1155,004781100,00%1259,68
Renault NC-3110,009710,00%0,00
Type 97 Te-Ke 288,007210,00%229,51
Marder 38T4145,0022910,00%111,20
T71 CMCD7861,0012201100,00%1440,67
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4149,009810,00%106,74
Pz.Kpfw. T 25 5111,008510,00%0,00
Light Mk. VIC 2143,002131100,00%876,68
T7 Combat Car 243,0010210,00%0,00
LTP 3369,005461100,00%2127,03
T28 Concept 71169,0018310,00%1147,23
StuG IV 5418,0012310,00%706,35
BT-7 artillery 374,009010,00%86,59

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/01/2018
Gestopt: 18/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/10/2017
Gestopt: 30/12/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/09/2017
Gestopt: 16/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/10/2015
Gestopt: 03/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/08/2015
Gestopt: 08/09/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 02/01/2015
Gestopt: 01/03/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 16/11/2014
Gestopt: 28/12/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/10/2014
Gestopt: 13/11/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/10/2014
Gestopt: 27/10/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/08/2014
Gestopt: 15/10/2014
Rol: Commandant
Toegetreden: 29/10/2013