cookie_text Leer meer

spotik___cz

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten69790002
Gemiddelde tier8,990,000,0010,00
Overwinningen3644352,22%00,00%00,00%150,00%
Verloren3221846,16%00,00%00,00%150,00%
Gelijkstand11291,62%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2283032,71%00,00%00,00%150,00%
Tanks vernietigd792811,1400,0000,0042,00
Gedood / dood ratio1,690,000,004,00
Gezien974071,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.762,230,000,001.472,50
Veroveringspunten1179411,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten560910,8000,0000,0000,00
Ervaring695,560,000,00560,50
WN71408,660,000,001340,05
WN81959,870,000,001138,92
Totaal
Gevechten69790
Gemiddelde tier8,99
Overwinningen3644352,22%
Verloren3221846,16%
Gelijkstand11291,62%
Gevechten overleefd2283032,71%
Tanks vernietigd792811,14
Gedood / dood ratio1,69
Gezien974071,40
Schade toegebracht1.762,23
Veroveringspunten1179411,69
Verdedigingspunten560910,80
Ervaring695,56
WN71408,66
WN81959,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten2
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd42,00
Gedood / dood ratio4,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.472,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring560,50
WN71340,05
WN81138,92
Gecreëerd op: 13/04/2011 14:36
Laatste gevecht: 24/06/2018 10:29
Laatste update: 23/07/2018 03:07

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1113000
Overwinningen60654,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren41837,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand898,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd55249,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7890,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,410,000,000,00
Gezien14641,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.951,860,000,000,00
Veroveringspunten34813,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten20061,8000,0000,0000,00
Ervaring709,390,000,000,00
Totaal
Gevechten1113
Overwinningen60654,45%
Verloren41837,56%
Gelijkstand898,00%
Gevechten overleefd55249,60%
Tanks vernietigd7890,71
Gedood / dood ratio1,41
Gezien14641,32
Schade toegebracht1.951,86
Veroveringspunten34813,13
Verdedigingspunten20061,80
Ervaring709,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten233000
Overwinningen12654,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren9741,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand104,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11448,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2060,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,730,000,000,00
Gezien2250,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.394,600,000,000,00
Veroveringspunten5152,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4892,1000,0000,0000,00
Ervaring676,310,000,000,00
Totaal
Gevechten233
Overwinningen12654,08%
Verloren9741,63%
Gelijkstand104,29%
Gevechten overleefd11448,93%
Tanks vernietigd2060,88
Gedood / dood ratio1,73
Gezien2250,97
Schade toegebracht1.394,60
Veroveringspunten5152,21
Verdedigingspunten4892,10
Ervaring676,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten52000
Overwinningen2955,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren2242,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2038,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien1402,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht535,880,000,000,00
Veroveringspunten2073,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten180,3500,0000,0000,00
Ervaring562,000,000,000,00
Totaal
Gevechten52
Overwinningen2955,77%
Verloren2242,31%
Gelijkstand11,92%
Gevechten overleefd2038,46%
Tanks vernietigd310,60
Gedood / dood ratio0,97
Gezien1402,69
Schade toegebracht535,88
Veroveringspunten2073,98
Verdedigingspunten180,35
Ervaring562,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten971000
Overwinningen56257,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren38639,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand232,37%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39840,99%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7130,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,240,000,000,00
Gezien10361,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.314,520,000,000,00
Veroveringspunten13371,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten13621,4000,0000,0000,00
Ervaring707,040,000,000,00
Totaal
Gevechten971
Overwinningen56257,88%
Verloren38639,75%
Gelijkstand232,37%
Gevechten overleefd39840,99%
Tanks vernietigd7130,73
Gedood / dood ratio1,24
Gezien10361,07
Schade toegebracht1.314,52
Veroveringspunten13371,38
Verdedigingspunten13621,40
Ervaring707,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten396000
Overwinningen21855,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren16842,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand102,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17042,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3280,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,450,000,000,00
Gezien4221,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.232,730,000,000,00
Veroveringspunten14523,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten13453,4000,0000,0000,00
Ervaring698,120,000,000,00
Totaal
Gevechten396
Overwinningen21855,05%
Verloren16842,42%
Gelijkstand102,53%
Gevechten overleefd17042,93%
Tanks vernietigd3280,83
Gedood / dood ratio1,45
Gezien4221,07
Schade toegebracht1.232,73
Veroveringspunten14523,67
Verdedigingspunten13453,40
Ervaring698,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten845000
Overwinningen45954,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren37143,91%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand151,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd33940,12%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5750,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien10251,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.204,250,000,000,00
Veroveringspunten24502,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten13721,6200,0000,0000,00
Ervaring611,750,000,000,00
Totaal
Gevechten845
Overwinningen45954,32%
Verloren37143,91%
Gelijkstand151,78%
Gevechten overleefd33940,12%
Tanks vernietigd5750,68
Gedood / dood ratio1,14
Gezien10251,21
Schade toegebracht1.204,25
Veroveringspunten24502,90
Verdedigingspunten13721,62
Ervaring611,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten578000
Overwinningen29450,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren27647,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22138,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3710,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien6991,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht2.011,580,000,000,00
Veroveringspunten3840,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten11511,9900,0000,0000,00
Ervaring745,910,000,000,00
Totaal
Gevechten578
Overwinningen29450,87%
Verloren27647,75%
Gelijkstand81,38%
Gevechten overleefd22138,24%
Tanks vernietigd3710,64
Gedood / dood ratio1,04
Gezien6991,21
Schade toegebracht2.011,58
Veroveringspunten3840,66
Verdedigingspunten11511,99
Ervaring745,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (282)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 25 t101970,83770774050,45%1781,49
Bat.-Châtillon 155 58101823,33620559551,28%1951,22
Object 261102042,12624407051,77%2116,73
Conqueror Gun Carriage102104,89654234351,77%1986,72
Waffenträger auf E 100102899,73801173753,37%2457,27
TVP T 50/51102653,55867153953,67%2505,82
Type 59 81310,82871150659,96%2144,62
Löwe 81588,46770135255,03%2396,21
Object 140102040,40814134351,08%1814,11
IS-7101964,39693126557,15%1926,32
AMX 50 Foch (155) 102395,26740126051,27%1995,33
FV215b (183) 102367,70711120850,75%1950,25
E 25 71229,45831110956,45%2102,19
AMX 50 B102330,42774109252,20%2154,17
Lorraine 155 mle. 5181547,98529106547,70%2015,80
T34 81654,2279894055,21%2541,84
T71 DA7817,0778590254,10%1846,45
Leopard 1101951,0273389448,55%1616,91
T57 Heavy Tank102262,0673186646,54%1839,05
E 100101885,5672281753,24%1675,57
AMX 13 909854,5370879051,90%1277,59
T110E5102380,5674676351,51%2402,97
212A92502,3566276256,56%3644,35
MT-256170,6651475653,57%349,09
T-1092244,4677475354,05%2947,51
T-62A101587,1767570143,94%1255,71
KV-15758,5246468656,56%2011,05
T-5491302,1071066953,51%1463,07
T92 HMC102134,6467363453,63%2124,07
T-100 LT101603,8181360751,40%2005,68
G.W. E 100101731,9557858148,19%1678,30
Jagdpanzer E 100101968,3966157549,57%1538,72
Maus101864,4874055452,89%1546,42
T110E4102241,5569251249,80%1854,02
IS-381336,5265650645,65%1565,34
M53/M5591835,3273849256,91%2204,84
T-1506894,9850647355,39%1800,59
E 7591773,5176945547,91%1978,19
S-5171866,3951843353,81%3213,67
M40/M4381790,8061341352,30%2482,74
AMX 50 10081651,4672941050,98%2140,97
Rheinmetall Skorpion G 82004,7595340655,67%2468,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81963,5982837851,06%2244,12
T-448725,8446436650,55%918,29
Object 268101945,5466136347,93%1483,03
ISU-15281946,4954035455,08%2560,11
T3092417,5064233558,21%2738,76
T110E3102698,4681132550,46%2287,42
AMX 50 12091702,3960231952,04%1755,25
Ferdinand81817,5466631059,68%2442,47
Jagdtiger91778,0264330752,12%1691,11
Tiger II81426,2369630450,66%1925,51
VK 45.02 (P) Ausf. B91979,2578830252,32%2372,54
M26 Pershing81213,7159629859,40%1871,17
G.W. Panther71454,3959329754,21%2142,51
STB-1101838,5576129453,06%1581,49
WZ-12091207,0868128947,75%1151,37
T4991158,3382528253,19%1937,57
E 50 Ausf. M101377,1462427744,04%890,12
VK 16.02 Leopard5646,1878827659,06%3492,41
FV215b 102129,2674426847,01%1833,29
IS-4101824,6166926344,87%1598,16
Grille 15102446,5070826247,71%1896,33
WZ-1328824,0469426048,46%1355,24
M10391442,1566424948,19%1425,71
IS71013,7054623555,74%1589,05
121101596,1964623242,67%1165,44
M48A5 Patton101942,3373122247,75%1601,50
Jagdpanther II81926,5487921957,08%2672,02
T2881700,8554621360,09%2252,37
E 5091217,4660421151,66%1104,13
FV4005 Stage II102449,8373520351,23%1848,68
113101468,1565719947,74%1043,49
T2971198,7770118959,26%1781,25
G.W. Tiger91665,3348218549,19%1922,67
Spähpanzer Ru 2519932,5771918445,11%1445,62
SU-122-44 7946,6457218450,00%1160,88
Bat.-Châtillon 25 t AP91406,5268917655,11%1543,31
T9591873,2960017551,43%1670,20
M1271741,6572316761,08%2947,24
M46 Patton91184,0557116346,63%1005,97
Panther II81298,8565016060,00%2000,85
VK 45.02 (P) Ausf. A81490,5966715947,17%2163,71
Waffenträger auf Pz. IV92235,3383414856,08%2178,54
Object 263102419,4579314555,86%2079,01
T-505191,0046414257,04%581,14
Strv 103B102349,1775813449,25%1529,23
T-34-856577,0347613354,14%1170,24
T-437729,6145013353,38%1229,81
Lorraine 40 t 81878,30102113364,66%2499,65
M4A1 Revalorisé 81627,8084913251,52%2015,55
AMX 30 B102184,4180313148,85%2040,78
M41 HMC51458,8359112957,36%3634,08
T-345314,5927212749,61%806,89
Tiger (P)71152,9162612658,73%1910,32
VK 30.01 (P)6480,8739512355,28%838,81
KV-856745,6853411741,03%1178,20
Tiger I71022,3960511452,63%1373,25
AMX 13 105101730,8472911242,86%1691,88
ARL 446833,5358811157,66%1741,21
AMX Chasseur de chars 81211,2282010954,13%1700,25
Object 907 102585,4199310656,60%2161,31
Hummel61140,7052310549,52%2073,33
SU-15271206,1061210250,98%2097,27
Object 70491513,2766910254,90%1246,07
M24 Chaffee5174,804639747,42%377,59
A-436986,568439769,07%2753,72
Object 430101756,647909451,06%1540,10
AMX 13 757572,085449250,00%1140,74
M7 Priest3756,312859045,56%2735,95
M36 Jackson6516,283488840,91%737,95
M4A3E8 Sherman6519,394948755,17%1027,84
Centurion Action X101861,487518755,17%1523,92
SU-1006712,944208653,49%1295,82
FCM 50 t 81091,706558638,37%1149,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J4194,512838252,44%639,47
SU-122-5491709,287688250,00%1739,52
Jagdpanzer IV6679,704278154,32%1278,12
Conqueror91558,887387850,00%1439,97
T54E192087,138627848,72%2010,39
T-284270,152467452,70%899,85
WZ-111 model 1-49892,825917445,95%614,17
Bat.-Châtillon 155 5591630,566487352,05%1721,03
ARL V396905,194247263,89%2084,32
A-204157,912416952,17%541,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5334,102906943,48%686,72
Panther7779,976656855,88%1293,22
T25 AT71265,406666857,35%2110,08
T6981436,327836852,94%1998,58
FV380591420,426036448,44%1605,51
KV-481506,037276346,03%2138,24
AMX M4 mle. 4571315,578036154,10%2415,56
M18 Hellcat61215,708816053,33%3174,14
Object 252U Defender 81427,278556056,67%1524,98
Kranvagn101541,906625945,76%1099,82
BT-73118,361985855,17%496,32
M4 Sherman5679,125475844,83%2379,55
T 55A 91673,028325850,00%1869,72
Type 5 Heavy101972,007575650,00%1318,30
Grille5684,143695660,71%1774,79
T675756,147375669,64%2082,81
M4A2E4 Sherman 5386,933605657,14%1256,36
Cromwell6890,357595461,11%2213,84
M374476,092655446,30%2207,38
Type 64 6589,066035347,17%1287,10
AMX ELC bis5409,475725150,98%1441,91
Jagdpanther71123,356184959,18%1792,47
T-54 ltwt.9969,967434753,19%1423,73
T2071079,528214667,39%1926,62
Super Conqueror102689,629724557,78%2240,06
WZ-120-1G FT 81913,1810194560,00%2379,87
S35 CA5705,323454454,55%1797,34
AMX M4 mle. 54102230,029074463,64%1893,69
AMX AC mle. 4671294,394944141,46%2343,42
Object 41681280,418044165,85%1767,01
M3 Lee4274,183044055,00%969,20
T376568,736304057,50%1621,34
T1 Heavy Tank5645,104393953,85%1637,90
T-22 medium 102398,957863943,59%1862,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4379,463873754,05%1136,27
AMX 50 Foch B102183,057713762,16%1678,27
Rheinmetall Panzerwagen101328,195753737,84%1307,72
Pz.Kpfw. III/IV5448,673603669,44%1601,60
SU-85B4316,393123636,11%604,57
Chrysler K GF 81542,469323560,00%1807,82
VK 30.01 (H)5653,445673447,06%1493,06
SU-855530,913833345,45%1243,77
T1 Cunningham1153,333663345,45%906,98
T1 HMC2304,852383354,55%2313,21
WZ-132-1101677,157833354,55%1845,05
T3281506,508573256,25%2191,73
WZ-111 model 5A101467,867402955,17%946,52
Sturer Emil71512,009722982,76%2877,48
T26E4 SuperPershing 81157,528392968,97%1582,69
FV217 Badger102565,628272958,62%2048,67
StuG III Ausf. G5447,114042853,57%1023,45
AMX 30 1er prototype91562,647762850,00%1337,72
Strv m/42-57 Alt A.2 6875,296882850,00%1645,08
Primo Victoria 81468,869942860,71%2091,44
Pudel 6997,339142777,78%2139,23
BT-22134,703222759,26%705,63
M4461307,468042665,38%3217,79
Tortoise91213,526882548,00%908,78
T92 81082,767722552,00%1851,13
Krupp-Steyr Waffenträger 71149,247492556,00%1845,24
M10 Wolverine5446,544012454,17%983,15
WZ-1317340,395122339,13%381,56
FV3046846,176222360,87%1765,06
Pz.Kpfw. VII101975,527392347,83%1348,51
IS-27533,684712240,91%420,04
T2 Light Tank 2215,554812254,55%1527,53
STG Guard 81346,146812138,10%1385,04
AMX M4 1949 Liberte 81411,007692138,10%1521,31
Charioteer81980,798901952,63%2761,75
Tetrarch 2194,952431942,11%913,78
AMX 13 F3 AM6745,294081747,06%938,57
T404488,884791764,71%1528,90
Marder II3296,503161643,75%840,11
Pz.Kpfw. II282,731631546,67%243,37
T3 HMC2220,403191560,00%1101,13
Object 430U102431,609951560,00%1886,01
Emil I81872,938611435,71%1913,40
Matilda4376,776491384,62%1401,54
T-463243,922381353,85%1266,73
Covenanter4201,313071346,15%746,62
T216327,775691361,54%817,51
XM551 Sheridan10823,694871323,08%502,30
Strv S1 81810,468761353,85%1702,52
1108827,424921233,33%636,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3136,331891250,00%482,69
VK 168.01 Mauerbrecher 81650,928661258,33%1979,26
112 8977,258371275,00%977,54
IS-6 81546,006721127,27%1652,30
LTTB8864,277871163,64%1453,75
Object 268 Version 4102950,099761163,64%2200,72
STA-2 8911,916511145,45%1046,20
AMX AC mle. 488721,805861070,00%807,04
HWK 1281054,209561070,00%1817,68
Škoda T 40 6881,607051050,00%1815,42
T1E6 2188,303271080,00%1415,22
Crusader5295,67502977,78%927,60
STA-181403,221003966,67%2260,78
Leichttraktor163,44104933,33%85,34
59-166799,33810977,78%2460,69
KV-26879,89687966,67%1455,62
T26E5 Patriot 81631,11966944,44%1990,89
AMX Canon d'assaut 105 81359,33780955,56%1619,65
T-34-171050,00890875,00%1676,81
SU-100Y 6775,88584850,00%1238,93
Black Prince7884,29815771,43%1239,48
MS-1198,71202757,14%458,40
AMX 13 105 AM mle. 505341,71319757,14%647,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81495,141001771,43%1928,68
Cromwell B 6720,57566742,86%1012,64
T-34-85 Rudy 61249,71798742,86%2358,17
VK 28.016234,50378633,33%334,69
T-127 3341,17570666,67%1552,00
T-34-3 81679,67889650,00%2473,35
M66804,60301520,00%1458,85
BT-SV 3359,60535560,00%1723,95
Wespe3604,255594100,00%3105,11
Pz.Kpfw. II Luchs4150,00543475,00%585,12
AT 25866,25865475,00%2748,14
Crusader 5.5-in. SP71580,25801475,00%2785,36
Object 705A101814,25817450,00%1289,45
M2 Light Tank264,00296333,33%45,93
UDES 03876,675023100,00%261,00
Type 586416,33264333,33%515,35
Nashorn6432,67428333,33%479,59
Leopard Prototyp A9730,33578366,67%589,30
Panther mit 8,8 cm L/71 8841,0032430,00%668,87
Pz.Kpfw. 35 (t)2264,004832100,00%1714,10
Renault FT 75 BS2215,509220,00%1028,10
Strv 103-09752,5029420,00%244,58
T-262269,005452100,00%1995,09
Churchill VII60,00143250,00%103,30
AT-1265,00126250,00%74,39
SU-86561,0022020,00%559,62
KV-371405,50920250,00%1916,37
SU-76M3249,504062100,00%869,74
AMX 12 t6384,50418250,00%1009,77
M8A14440,50408250,00%1156,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C3439,007052100,00%2311,51
Bat.-Châtillon 12 t81830,0012902100,00%4419,36
Object 430 Version II9970,50600250,00%664,63
TOG II* 61319,50587250,00%2001,69
Pz.Kpfw. II Ausf. D 221,002602100,00%261,00
ELC EVEN 90 8130,5015120,00%0,00
Panzer 58 Mutz 81646,5013372100,00%2860,57
Renault Otsu1155,004781100,00%1256,70
Renault NC-3110,009710,00%0,00
Type 97 Te-Ke 288,007210,00%229,51
Marder 38T4145,0022910,00%110,28
T71 CMCD7861,0012201100,00%1482,18
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4149,009810,00%105,78
Pz.Kpfw. T 25 5111,008510,00%0,00
Light Mk. VIC 2143,002131100,00%873,50
T7 Combat Car 243,0010210,00%0,00
LTP 3369,005461100,00%2126,38
T28 Concept 71169,0018310,00%1155,48
StuG IV 5418,0012310,00%707,29
BT-7 artillery 374,009010,00%85,02

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/01/2018
Gestopt: 18/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/10/2017
Gestopt: 30/12/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/09/2017
Gestopt: 16/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/10/2015
Gestopt: 03/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/08/2015
Gestopt: 08/09/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 02/01/2015
Gestopt: 01/03/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 16/11/2014
Gestopt: 28/12/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/10/2014
Gestopt: 13/11/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/10/2014
Gestopt: 27/10/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/08/2014
Gestopt: 15/10/2014
Rol: Commandant
Toegetreden: 29/10/2013