xdudux

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/10/2015

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4596401547
Gemiddelde tier8,020,0010,0010,00
Overwinningen2650857,67%00,00%1173,33%3472,34%
Verloren1899741,33%00,00%213,33%1123,40%
Gelijkstand4591,00%00,00%213,33%24,26%
Gevechten overleefd1604234,90%00,00%640,00%2144,68%
Tanks vernietigd621451,3500,00191,27691,47
Gedood / dood ratio2,080,002,112,65
Gezien678131,4800,00151,00330,70
Schade toegebracht1.799,820,002.368,872.675,83
Veroveringspunten741821,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten460861,0000,0000,0000,00
Ervaring808,890,00992,73995,11
WN71755,310,001543,801673,32
WN82600,210,001932,652260,80
Totaal
Gevechten45964
Gemiddelde tier8,02
Overwinningen2650857,67%
Verloren1899741,33%
Gelijkstand4591,00%
Gevechten overleefd1604234,90%
Tanks vernietigd621451,35
Gedood / dood ratio2,08
Gezien678131,48
Schade toegebracht1.799,82
Veroveringspunten741821,61
Verdedigingspunten460861,00
Ervaring808,89
WN71755,31
WN82600,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten15
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen1173,33%
Verloren213,33%
Gelijkstand213,33%
Gevechten overleefd640,00%
Tanks vernietigd191,27
Gedood / dood ratio2,11
Gezien151,00
Schade toegebracht2.368,87
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring992,73
WN71543,80
WN81932,65
Voorbije 30 dagen
Gevechten47
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen3472,34%
Verloren1123,40%
Gelijkstand24,26%
Gevechten overleefd2144,68%
Tanks vernietigd691,47
Gedood / dood ratio2,65
Gezien330,70
Schade toegebracht2.675,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring995,11
WN71673,32
WN82260,80
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten294000
Overwinningen17358,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren11137,76%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand103,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11438,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2650,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,470,000,000,00
Gezien3691,2600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.740,380,000,000,00
Veroveringspunten3491,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten3711,2600,0000,0000,00
Ervaring830,040,000,000,00
Totaal
Gevechten294
Overwinningen17358,84%
Verloren11137,76%
Gelijkstand103,40%
Gevechten overleefd11438,78%
Tanks vernietigd2650,90
Gedood / dood ratio1,47
Gezien3691,26
Schade toegebracht1.740,38
Veroveringspunten3491,19
Verdedigingspunten3711,26
Ervaring830,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten80000
Overwinningen4252,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren3341,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand56,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3442,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd730,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,590,000,000,00
Gezien660,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.278,060,000,000,00
Veroveringspunten1031,2900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1752,1900,0000,0000,00
Ervaring741,140,000,000,00
Totaal
Gevechten80
Overwinningen4252,50%
Verloren3341,25%
Gelijkstand56,25%
Gevechten overleefd3442,50%
Tanks vernietigd730,91
Gedood / dood ratio1,59
Gezien660,83
Schade toegebracht1.278,06
Veroveringspunten1031,29
Verdedigingspunten1752,19
Ervaring741,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33000
Overwinningen2060,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren1236,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1442,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd270,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien461,3900,0000,0000,00
Schade toegebracht691,640,000,000,00
Veroveringspunten822,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1023,0900,0000,0000,00
Ervaring615,670,000,000,00
Totaal
Gevechten33
Overwinningen2060,61%
Verloren1236,36%
Gelijkstand13,03%
Gevechten overleefd1442,42%
Tanks vernietigd270,82
Gedood / dood ratio1,42
Gezien461,39
Schade toegebracht691,64
Veroveringspunten822,48
Verdedigingspunten1023,09
Ervaring615,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien73,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht523,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring175,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd21,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien73,50
Schade toegebracht523,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring175,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten341000
Overwinningen20058,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren13439,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand72,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd15545,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2990,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,610,000,000,00
Gezien2650,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.298,480,000,000,00
Veroveringspunten10453,0600,0000,0000,00
Verdedigingspunten6141,8000,0000,0000,00
Ervaring813,990,000,000,00
Totaal
Gevechten341
Overwinningen20058,65%
Verloren13439,30%
Gelijkstand72,05%
Gevechten overleefd15545,45%
Tanks vernietigd2990,88
Gedood / dood ratio1,61
Gezien2650,78
Schade toegebracht1.298,48
Veroveringspunten10453,06
Verdedigingspunten6141,80
Ervaring813,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2994000
Overwinningen205768,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren91430,53%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand230,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd148949,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd28780,9600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,910,000,000,00
Gezien38171,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.085,690,000,000,00
Veroveringspunten49331,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten59822,0000,0000,0000,00
Ervaring787,910,000,000,00
Totaal
Gevechten2994
Overwinningen205768,70%
Verloren91430,53%
Gelijkstand230,77%
Gevechten overleefd148949,73%
Tanks vernietigd28780,96
Gedood / dood ratio1,91
Gezien38171,27
Schade toegebracht1.085,69
Veroveringspunten49331,65
Verdedigingspunten59822,00
Ervaring787,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten549000
Overwinningen28551,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren26047,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18734,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5320,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,470,000,000,00
Gezien12172,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.887,530,000,000,00
Veroveringspunten3940,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten8351,5200,0000,0000,00
Ervaring739,850,000,000,00
Totaal
Gevechten549
Overwinningen28551,91%
Verloren26047,36%
Gelijkstand40,73%
Gevechten overleefd18734,06%
Tanks vernietigd5320,97
Gedood / dood ratio1,47
Gezien12172,22
Schade toegebracht1.887,53
Veroveringspunten3940,72
Verdedigingspunten8351,52
Ervaring739,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (288)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-5491814,73808119859,02%2382,93
AMX 13 9091177,01820119055,63%2232,54
T-62A102722,15937113557,27%3071,85
Object 140102790,6298596561,35%3081,80
Leopard 1102892,2695894259,98%3394,26
IS71505,8274786761,25%2965,64
IS-7102556,2891681356,58%2738,83
M48A5 Patton102819,3594875359,23%3044,99
Bat.-Châtillon 25 t102533,2388374554,09%2647,61
Object 260 102962,0599273461,85%3141,45
Tiger I71322,0767071149,93%2109,76
T110E5103039,61103069463,69%3386,04
AMX 50 B102822,5587169256,07%2854,93
Rhm.-Borsig Waffenträger82134,1391560758,15%2621,33
AMX 50 Foch (155) 103008,7087259357,17%2851,65
E 50 Ausf. M102915,7496359160,58%3284,85
FV4005 Stage II102949,4889657860,38%2602,90
T26E4 SuperPershing 81684,24104656459,93%2984,80
T-4481370,1855849760,56%2440,87
Tiger II81483,2950547650,84%2112,83
IS-381992,5791647557,68%3091,89
E 25 71675,27103247160,51%3375,57
T-54 ltwt.91782,21107745763,24%3699,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5503,3134044657,40%1489,32
AMX Chasseur de chars 81736,0997243657,34%2978,80
Lorraine 40 t 82300,61115742662,21%3709,97
Rheinmetall Skorpion G 82242,95107142263,27%3045,56
AMX 50 10082057,74100039958,15%3095,79
WZ-1328953,6275838453,13%1805,85
T376989,8697737362,20%4364,51
STB-1102863,8196636758,58%3194,96
T 55A 92451,11110435267,05%3358,98
T-44-100 81796,14107231163,02%2887,80
SU-1006906,8851030755,37%1845,97
T-1091950,0384430554,75%2218,67
Object 907 103116,17116030168,77%3190,81
AMX 50 Foch92084,3284129354,61%2447,18
M4A3E8 Sherman6604,3137729050,00%1251,18
VK 30.01 (H)5658,0236728853,13%1545,05
Hummel61076,4134328749,13%1919,58
KV-856917,0055127856,47%1966,46
SU-15271208,8843427656,52%2203,95
KV-261115,3183827664,13%2461,55
M40/M4381882,5080427355,68%2454,66
Cromwell B 61292,78102426561,13%3340,34
Pz.Kpfw. II Luchs4426,1764926161,30%2076,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91762,3574925645,31%1905,29
E 7591846,5674925550,20%1844,27
TVP T 50/51102963,33101025259,92%2957,61
Strv 103B103195,2894625161,35%2781,60
AMX AC mle. 4881781,0079324855,24%2590,22
E 5091960,1290624754,25%2232,92
Waffenträger auf E 100103287,9884224552,65%2920,80
Leopard Prototyp A91630,3079924456,56%1852,58
212A91647,7466323855,46%1809,40
Škoda T 5092682,09110123265,09%2976,15
WZ-111 model 1-492377,02102023164,50%2699,10
ISU-15281713,7278223154,55%2130,65
WZ-1317704,8071323054,78%1472,12
T-437806,5541822951,09%1381,40
M41 HMC51304,0246122655,75%2837,83
Bat.-Châtillon 155 5592161,2376822659,29%3078,58
FCM 50 t 81769,44100522561,78%2800,73
Waffenträger auf Pz. IV92449,1388922257,21%2620,40
Panther II81284,4548621954,34%2126,49
M75375,2939221855,50%1551,95
M46 Patton91823,3387121851,38%1999,29
Cromwell6991,7982921760,83%2657,86
VK 30.01 (P)6616,7942221454,67%1227,59
Maus102049,6484321155,92%1849,15
Panther7814,3745220557,56%1421,77
VK 30.02 (D)7845,2151520455,88%1483,08
M2 Light Tank2245,7343020255,45%1499,63
AMX 50 12091891,5181620150,75%1972,66
Type 4 Heavy92235,13102120168,16%2736,87
Grille 15102937,7884820059,50%2773,37
Type 6192274,2494519661,22%2843,95
Strv 103-092816,70102219455,67%3236,58
AMX 12 t6329,9934519349,22%737,70
Object 261102118,6568719057,37%2258,36
T3281677,3292618955,03%2186,89
S-5171575,7366018749,20%2393,61
T-100 LT101848,0793517758,76%2855,46
WZ-111 81772,89102617559,43%2703,39
Tiger (P)71492,9487217053,53%2518,41
AMX AC mle. 4671249,3568217059,41%2332,35
FV4004 Conway92541,8592316558,18%2988,89
T-34-3 81672,0598816460,98%2722,40
AMX 13 757566,8140816155,90%1223,74
T25 Pilot Number 1 81800,54113415856,96%3163,74
Object 268102740,9876915751,59%2307,64
T207912,6745715658,33%1543,21
Type 5861013,5587215658,97%2844,68
Object 70492551,5093515556,13%2474,46
M661059,0170715360,78%2358,74
E 100102488,1888415158,94%2482,18
M26 Pershing81305,6776514945,64%1813,95
BT-7 artillery 3392,3157514957,72%3012,83
T-345394,8431114750,34%1164,14
Caernarvon81463,9583014751,02%1998,14
KV-15569,0433614652,74%1187,52
M10391830,7789414560,69%2100,47
T2971314,2369314254,23%1961,25
KV-481465,8784314256,34%2102,95
Lorraine 155 mle. 5181703,2573114055,71%2594,94
T-505295,9138713959,71%1188,69
T57 Heavy Tank102963,0994013962,59%2879,62
T54E192580,72107213864,49%3186,20
UDES 0381753,1288813658,09%2393,94
Bat.-Châtillon 155 58102193,1072513663,24%2625,00
Indien-Panzer81587,0485013656,62%2501,96
Spähpanzer Ru 25191502,3288713653,68%3079,88
STA-181853,43100313057,69%3252,53
Tortoise92330,26103913070,00%2544,63
Centurion Mk. 7/192367,8699112959,69%2963,08
VK 45.02 (P) Ausf. B91745,9881812958,91%1931,93
Object 41681878,1395112851,56%3216,60
VK 45.02 (P) Ausf. A81740,8193512761,42%2567,22
Centurion Action X102927,79100812662,70%3201,36
Jagdpanther II82120,3694312254,10%2998,36
Object 430 Version II92454,16112412261,48%3278,16
AMX 30 1er prototype92475,90100812056,67%3210,66
Conqueror92660,49103011952,94%3062,52
Jagdtiger92605,1798711957,14%2754,74
KV-137907,9749411855,93%1771,94
AT 1581823,32102211768,38%2439,26
TVP VTU Koncept81674,8590011257,14%2843,89
Pz.Kpfw. 35 (t)2230,5726410850,93%1531,69
T71 DA7804,9473510752,34%1680,00
M7 Priest3659,2826410650,94%2306,99
Lorraine 155 mle. 5071097,7060510254,90%1546,78
Type 5 Chi-Ri71421,5094410064,00%3092,45
StuG III Ausf. G5496,732989863,27%1309,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J4172,002579644,79%426,37
Black Prince71066,668029556,84%1724,38
ARL V396861,134999549,47%1912,61
Charioteer81820,889079556,84%2392,89
WZ-120-1G FT 82158,2310099450,00%2513,47
11081783,329929257,61%2772,57
T6981832,559799258,70%3045,60
AMX M4 mle. 4571163,747869160,44%1791,22
Centurion Mk. I81882,1910329063,33%3435,14
M1271055,066208959,55%1352,30
FV215b (183) 102147,706758941,57%1647,48
AT 771512,368468854,55%2221,45
Type 4 Chi-To61109,228878762,07%3010,99
T1 Heavy Tank5551,613668751,72%1240,94
IS-271504,639438763,22%2574,14
SU-855668,833398663,95%1786,70
S35 CA5703,243498655,81%1871,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3128,321818454,76%466,68
59-166324,335258451,19%783,54
M41 Walker Bulldog8890,197948454,76%1945,81
leKpz M 41 90 mm GF 81416,809758362,65%3555,95
T2881986,1510008268,29%2698,35
AMX 13 105101766,538098150,62%2069,73
O-Ho81503,748778053,75%1852,29
Challenger71762,629567653,95%3094,53
T-284355,682677554,67%1331,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4293,772137553,33%750,19
ARL 446945,706897349,32%1968,16
Churchill I5637,736097357,53%1651,57
Type 5 Heavy102782,569787357,53%2210,27
M5 Stuart4110,482247350,68%324,38
T25 AT71439,478367358,90%2488,82
Type 3 Chi-Nu5466,824717244,44%1196,91
Sturer Emil71292,357107252,78%2081,37
T9592112,169036950,72%1969,84
MT-256368,626306852,94%1070,39
Type T-345584,016096764,18%2026,70
O-Ni71385,719956564,62%2243,26
Type 64 6760,867566456,25%2218,08
Comet7987,438346361,90%1808,93
LTTB81169,299926264,52%2813,82
O-I61176,708246150,82%2451,09
Škoda T 2561158,488886063,33%2927,29
Jagdpanzer IV6807,786176051,67%1762,53
Jagdpanzer E 100102834,088676055,00%2613,58
Konštrukta T-34/10071735,9210705962,71%4164,89
A-20496,511895937,29%136,58
AMX 13 F3 AM6837,935405954,24%1189,42
T499954,906885947,46%1350,43
SU-100M171310,168115865,52%2224,80
P.43 ter71264,569315766,67%2549,24
Ikv 90 Typ B71507,449445759,65%2912,57
Churchill VII6835,357215761,40%1845,57
Alecto4582,335775750,88%2235,71
WZ-111 model 5A102976,699395453,70%2535,36
FV3046827,876355459,26%1755,09
T216603,636805455,56%2033,94
Object 430U103259,7011225464,81%2920,06
Covenanter4368,095575364,15%2016,70
Spähpanzer SP I C71071,629455367,92%2369,93
T-34-85 Rudy 61234,0810255364,15%3291,77
Type 5 Ke-Ho4417,945335253,85%1766,78
A-4471469,109415261,54%3009,05
Super Conqueror102161,147925147,06%1644,96
Jagdpanther71528,328535060,00%2871,00
AT 86927,647455050,00%1956,45
Type 59 81783,0010414854,17%2843,43
M374508,442714862,50%2553,61
Pz.Sfl. IVc5807,706524765,96%2535,28
BDR G1 B5618,335404650,00%1383,53
AMX 30 B102541,528114452,27%2539,56
T-463161,402034358,14%723,66
Nashorn61032,496454351,16%2213,23
P.43 bis61083,558634269,05%2832,80
Ikv 65 Alt II61107,457504252,38%2602,90
Achilles61113,228224156,10%2678,39
Leichttraktor166,831444060,00%280,99
M3 Lee4353,462883948,72%1528,27
T-15061243,338303953,85%2795,76
Ikv 1035712,436953762,16%2700,09
O-I Experimental5923,476983655,56%2030,29
M36 Jackson61179,288553666,67%2849,28
T1 Cunningham1148,093833565,71%1086,33
Strv 746907,637643560,00%1970,25
VK 28.016446,495983560,00%1398,82
A-4361078,839343568,57%3099,86
Panzerjäger I2250,792353461,76%1181,73
T26E5 81563,1510533461,76%2176,14
SU-85B4337,182383354,55%793,33
Leo71173,138373053,33%2231,43
T3 HMC2215,074023070,00%1115,04
Archer5716,035983063,33%2142,24
Caernarvon Action X 81547,908453053,33%2039,39
113102575,458992948,28%2336,34
T28 Concept 71374,219772979,31%2466,35
B14336,215002860,71%1394,40
KV-371595,649662860,71%2494,51
Renault FT AC2345,612252846,43%1557,80
M4A1 Revalorisé 82128,0011162864,29%3077,84
Matilda4551,265432748,15%1773,58
Crusader5508,745282751,85%1633,89
AMX 404262,892612751,85%1246,11
Škoda T 245726,237102665,38%2934,18
Sturmpanzer I Bison3282,082732661,54%1225,95
Pz.Kpfw. 38 (t)3157,651922673,08%619,60
AT 25728,926122650,00%2087,68
T-34-85M 61128,429792676,92%2376,30
M3 Stuart3161,042332544,00%605,74
BT-73135,721762552,00%536,82
Marder II3222,641822552,00%574,96
Marder 38T4445,434612356,52%1303,79
LTP 3304,704502356,52%1708,87
Pz.Kpfw. II2145,411922268,18%825,12
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4115,621662128,57%184,15
Strv m/425478,755762060,00%1569,54
Tetrarch 2176,502892060,00%893,88
VK 16.02 Leopard5161,832531844,44%344,92
G.W. Panther71144,177301855,56%1495,16
Dicker Max 61183,227661861,11%2454,18
TOG II* 6973,887081776,47%1713,50
Vickers Medium Mk. I1134,443071656,25%784,32
Lago4583,946411650,00%2970,16
Heavy Tank No. VI 61058,139051566,67%2379,76
Object 430102343,799181450,00%2307,31
T1E6 2172,294331478,57%1253,25
LT-432 81477,7710291369,23%3145,62
T92 8873,089601361,54%1877,99
MS-1150,251341266,67%239,91
FV215b 102721,9210721275,00%2811,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C3276,335151266,67%1580,71
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81026,276101136,36%844,54
D23282,303621050,00%1422,32
BT-2268,44133944,44%134,86
AMX ELC bis5433,00255922,22%1408,92
Type 3 Chi-Nu Kai 5983,33784944,44%3269,64
FV217 Badger103393,25803837,50%3240,81
T-262135,43153742,86%495,98
AMX M4 mle. 49 81143,17656633,33%894,08
D12110,40222560,00%538,28
SU-1018807,40617560,00%833,33
Löwe 81376,001059580,00%1901,56
StuG IV 5519,20551580,00%1220,48
Hotchkiss H352143,25308450,00%635,12
T-50-2 6672,759364100,00%2020,38
Light Mk. VIC 2149,50378475,00%1080,69
T7 Combat Car 2116,75261450,00%595,28
Cruiser Mk. IV3117,67212333,33%211,07
Kolohousenka169,00169250,00%230,71
AMX 50 Foch B10880,00519250,00%401,67
Panhard AMD 178B6674,006512100,00%1548,20
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 470,00286250,00%80,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2106,50476250,00%437,18
TKS z n.k.m. 20 mm 2133,003411100,00%802,72
Renault NC-31157,003001100,00%308,41
43 M. Toldi III 3176,003651100,00%937,48

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/04/2015
Gestopt: 06/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/07/2014
Gestopt: 26/04/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close