Some tanks are not included in the statistics.

FlamingSkullx

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/01/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12214000
Gemiddelde tier6,260,000,000,00
Overwinningen682755,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren522642,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1611,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd450536,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd154641,2700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,010,000,000,00
Gezien119430,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.132,320,000,000,00
Veroveringspunten178061,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten134241,1000,0000,0000,00
Ervaring657,760,000,000,00
WN71584,210,000,000,00
WN82068,960,000,000,00
Totaal
Gevechten12214
Gemiddelde tier6,26
Overwinningen682755,89%
Verloren522642,79%
Gelijkstand1611,32%
Gevechten overleefd450536,88%
Tanks vernietigd154641,27
Gedood / dood ratio2,01
Gezien119430,98
Schade toegebracht1.132,32
Veroveringspunten178061,46
Verdedigingspunten134241,10
Ervaring657,76
WN71584,21
WN82068,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen333,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren666,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd222,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,140,000,000,00
Gezien40,4400,0000,0000,00
Schade toegebracht413,560,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring316,110,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen333,33%
Verloren666,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd222,22%
Tanks vernietigd10,11
Gedood / dood ratio0,14
Gezien40,44
Schade toegebracht413,56
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring316,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen426,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1173,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd320,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,1300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,170,000,000,00
Gezien60,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht495,530,000,000,00
Veroveringspunten10,0700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring197,870,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen426,67%
Verloren1173,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd320,00%
Tanks vernietigd20,13
Gedood / dood ratio0,17
Gezien60,40
Schade toegebracht495,53
Veroveringspunten10,07
Verdedigingspunten00,00
Ervaring197,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen430,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren969,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd430,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien141,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht161,230,000,000,00
Veroveringspunten463,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring242,380,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen430,77%
Verloren969,23%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd430,77%
Tanks vernietigd80,62
Gedood / dood ratio0,89
Gezien141,08
Schade toegebracht161,23
Veroveringspunten463,54
Verdedigingspunten00,00
Ervaring242,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten59000
Overwinningen3152,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren2644,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1830,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd420,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,020,000,000,00
Gezien330,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht661,660,000,000,00
Veroveringspunten1382,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2283,8600,0000,0000,00
Ervaring468,850,000,000,00
Totaal
Gevechten59
Overwinningen3152,54%
Verloren2644,07%
Gelijkstand23,39%
Gevechten overleefd1830,51%
Tanks vernietigd420,71
Gedood / dood ratio1,02
Gezien330,56
Schade toegebracht661,66
Veroveringspunten1382,34
Verdedigingspunten2283,86
Ervaring468,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.661,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring1.479,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.661,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.479,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24000
Overwinningen1770,83%00,00%00,00%00,00%
Verloren729,17%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1562,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd291,2100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,220,000,000,00
Gezien110,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.123,290,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten482,0000,0000,0000,00
Ervaring809,000,000,000,00
Totaal
Gevechten24
Overwinningen1770,83%
Verloren729,17%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1562,50%
Tanks vernietigd291,21
Gedood / dood ratio3,22
Gezien110,46
Schade toegebracht1.123,29
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten482,00
Ervaring809,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (170)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M18 Hellcat6915,4950658055,52%1916,89
T2971403,1580352155,28%2129,11
KV-8561027,6468144757,27%2059,87
M10392026,0184638457,29%2320,42
T3281483,8581832657,36%1924,04
T3092222,5978431656,01%2411,84
IS71379,8179730859,09%2311,15
M4A1 Sherman5793,7069030567,21%3088,48
T28 Prototype81527,1668129245,89%1803,30
M10 Wolverine5448,5533228450,70%984,96
Pz.Kpfw. II2356,7265327663,04%2328,28
IS-381805,5483726755,81%2569,12
T71 DA7857,1767923855,04%2092,82
M26 Pershing81593,3985123659,32%2527,78
AMX M4 mle. 49 81739,9483923464,10%2658,77
KV-15722,6259620650,97%1715,60
T-1092290,3489118358,47%2985,05
T25/27844,9655018251,10%1284,66
T404176,8620016150,31%291,91
T2071206,8866915863,92%2345,25
T3 HMC2293,8540814755,10%1602,71
T-34-85 Rudy 61212,4982714763,95%3086,43
T14 5611,6460514459,03%1374,22
M46 Patton92250,7682214056,43%2718,17
T110E5102537,1779413652,21%2448,02
T6981640,9881413652,21%2448,76
M4A3E8 Sherman6956,9274212867,19%2694,58
Emil II92244,3594912256,56%2518,99
M75366,7242912146,28%1392,73
T110E4102620,1389012161,98%2341,22
T34 81498,8070712051,67%1990,64
Cruiser Mk. III3345,0656311764,96%2308,95
M7 Priest3590,5938911651,72%1883,95
M446872,7056411154,95%1668,42
Pz.Kpfw. 38 (t)3507,7359310358,25%2806,15
VK 36.01 (H)6937,1867610246,08%1867,59
T54E191910,2280910254,90%2054,65
T1 Cunningham1165,7330210045,00%963,37
M66673,495699455,32%1006,20
M36 Jackson6845,494619452,13%1564,03
Object 43092005,299789464,89%2148,40
T26E5 81504,5210629267,39%2378,34
SU-855688,525439061,11%2089,84
M3 Lee4274,382508752,87%933,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3232,624658653,49%1343,16
T1 Heavy5449,803868547,06%794,86
M415535,643868547,06%819,89
T25 AT71298,997447860,26%2171,71
T26E4 SuperPershing 8897,996467651,32%1021,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5553,525467557,33%1702,51
Cromwell B 6972,597147451,35%2216,73
T-345789,436247269,44%2970,76
T1 HMC2165,571507251,39%963,24
SU-10061029,976007060,00%2275,02
Object 277102962,629836858,82%3092,28
M1271021,897916564,62%1467,46
T216519,136456456,25%1688,00
Tiger I71278,437776350,79%1924,29
M5 Stuart4146,833306349,21%267,26
Rheinmetall Skorpion 81624,386756336,51%1564,49
Emil I82072,269996250,00%2885,99
ARL 4461006,847666259,68%2146,33
Grille5629,874516157,38%1471,82
Object 252U 82025,719505841,38%2589,80
T56 GMC3108,351515745,61%162,17
T-4481665,959535651,79%3029,92
T-284214,272375545,45%469,53
Object 703 Version II 81807,729965350,94%2333,01
Progetto M35 mod. 46 81567,888584951,02%2038,76
IS-7102174,358764353,49%1929,08
Pz.Kpfw. II Ausf. G3423,425724362,79%2450,15
BDR G1 B5673,675004247,62%1363,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4354,683804158,54%1004,42
M374267,181904050,00%905,84
AMX ELC bis5428,054784045,00%1533,64
KV-1S6967,087784060,00%2430,28
T-34-85M 61335,739664057,50%3197,68
M54 Renegade 81986,6310044055,00%2702,42
AMX 105 AM mle. 474415,643653956,41%1601,03
Covenanter5439,535013852,63%1742,04
SU-85B4443,794783860,53%1369,07
IS-3A 81853,5110713767,57%2493,80
T-4371121,478753655,56%2319,65
BT-22303,894013557,14%1884,32
SU-130PM 81943,069793571,43%2436,98
T1E6 2177,603723554,29%925,62
T-44-100 81683,839633551,43%2726,70
Strv 746769,095653441,18%1375,13
Churchill I5748,415553461,76%1883,43
LT-432 81240,588523360,61%2607,81
Matilda4423,694513256,25%1241,54
T57 Heavy101752,907302951,72%1254,24
Leichttraktor1173,213442850,00%848,31
Lorraine 39L AM3446,503802871,43%1863,71
112 81428,508792853,57%1743,24
Hotchkiss H352300,264772766,67%1943,10
E 25 71354,858182740,74%2326,30
Char Futur 4 92044,628882669,23%1956,00
Crusader6746,805972568,00%3361,52
T-804309,962742540,00%1247,88
Object 430U102557,328832552,00%2267,95
E 75 TS 81939,808432540,00%2417,36
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4240,465272483,33%968,10
TS-5 81875,469712454,17%2175,25
M2 Light2110,222402352,17%330,00
M2 Medium Tank385,181102227,27%53,53
Alecto4276,913132250,00%636,13
Wespe3316,002932152,38%1231,26
B14401,804922060,00%1396,84
M46 Patton KR 81684,809792070,00%2380,74
ST vz. 394420,374491936,84%1382,80
Škoda T 256805,685991942,11%1448,97
T2 Medium Tank259,42791926,32%38,04
T-602267,474111957,89%1495,83
Pz.Kpfw. 35 (t)2255,443211833,33%1315,63
M3 Stuart3183,762541776,47%788,24
AMX 404170,122841747,06%484,82
T-463150,941901770,59%631,91
M15/423520,067051668,75%2414,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E3195,132501637,50%405,08
Pz.Kpfw. II Luchs4524,137201650,00%2599,50
LTP 3321,943571656,25%1746,09
Strv m/40L3421,073791553,33%1808,89
AMX 383196,273291560,00%672,60
Valentine AT4253,332581560,00%680,71
M8A14478,735621580,00%1748,50
Panhard EBR 75 (FL 10) 81143,408101546,67%2539,95
T7 Combat Car 2222,534081553,33%1197,16
Object 25791787,217961450,00%1722,56
M4A3E8 Thunderbolt VII 61383,0711751464,29%3930,79
Renault FT 75 BS2201,152261346,15%1171,18
Strv m/425627,855841338,46%1815,58
AT 25368,754541275,00%946,99
Light Mk. VIC 2278,505021275,00%1927,07
Marder II3396,003421181,82%1680,74
AMX 12 t6658,506721050,00%2232,92
Škoda T 245723,33657955,56%2696,22
Cruiser Mk. IV4357,11462944,44%1199,52
T-28E with F-30 4683,33700944,44%1949,94
Super Hellcat 7920,78619955,56%1316,73
AT-12188,88180850,00%740,34
AC 4 Experimental 61048,25857862,50%2707,38
Type 97 Chi-Ha3327,14317757,14%1354,08
D23349,83403666,67%1620,01
LT vz. 383362,83378650,00%1941,90
P26/404687,17661666,67%2806,07
Sturmpanzer I Bison3333,17236633,33%1024,50
Ikv 723331,33352683,33%1265,10
SU-76M4385,67415666,67%1369,28
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4692,83754633,33%2078,91
Sherman VC Firefly 6652,50510650,00%1074,76
StuG IV 5744,33453650,00%2285,16
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5626,33562650,00%1889,68
Vickers Medium Mk. I1143,80246560,00%875,92
Universal Carrier 2-pdr2182,60139540,00%633,52
Loyd Gun Carriage2299,40240540,00%2667,24
KV-220-2 5380,607785100,00%765,70
Renault NC-31166,25135425,00%92,54
Vickers Medium Mk. III3206,00281475,00%878,67
T-262410,25408475,00%3070,41
D12243,33318333,33%1221,31
Cruiser Mk. I1348,33499366,67%2262,94
VK 45.03 71549,33909333,33%2169,05
Type 59 8488,0033920,00%273,57
Cruiser Mk. II2476,00597250,00%2279,86
G.Pz. Mk. VI (e)296,002522100,00%545,74
AM 39 Gendron-Somua 2114,503752100,00%454,71
MS-1155,002291100,00%295,48
Sexton II30,003010,00%0,00
Type 63 8582,0055110,00%280,31

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/01/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/08/2015
Gestopt: 01/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/11/2016
Gestopt: 02/12/2016