NeptunesNet23

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/12/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten233690012
Gemiddelde tier7,400,000,009,42
Overwinningen1239253,03%00,00%00,00%650,00%
Verloren1070045,79%00,00%00,00%650,00%
Gelijkstand2771,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd666028,50%00,00%00,00%433,33%
Tanks vernietigd243551,0400,0000,00181,50
Gedood / dood ratio1,460,000,002,25
Gezien275401,1800,0000,0040,33
Schade toegebracht1.429,820,000,002.540,58
Veroveringspunten144940,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten117330,5000,0000,0000,00
Ervaring639,550,000,00972,08
WN71400,540,000,001498,92
WN81960,830,000,002934,45
Totaal
Gevechten23369
Gemiddelde tier7,40
Overwinningen1239253,03%
Verloren1070045,79%
Gelijkstand2771,19%
Gevechten overleefd666028,50%
Tanks vernietigd243551,04
Gedood / dood ratio1,46
Gezien275401,18
Schade toegebracht1.429,82
Veroveringspunten144940,62
Verdedigingspunten117330,50
Ervaring639,55
WN71400,54
WN81960,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten12
Gemiddelde tier9,42
Overwinningen650,00%
Verloren650,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd433,33%
Tanks vernietigd181,50
Gedood / dood ratio2,25
Gezien40,33
Schade toegebracht2.540,58
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring972,08
WN71498,92
WN82934,45
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen2040,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren2755,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand24,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2040,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd531,0800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,830,000,000,00
Gezien791,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht2.846,860,000,000,00
Veroveringspunten511,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten190,3900,0000,0000,00
Ervaring744,450,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen2040,82%
Verloren2755,10%
Gelijkstand24,08%
Gevechten overleefd2040,82%
Tanks vernietigd531,08
Gedood / dood ratio1,83
Gezien791,61
Schade toegebracht2.846,86
Veroveringspunten511,04
Verdedigingspunten190,39
Ervaring744,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20000
Overwinningen735,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1365,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd630,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien201,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht784,450,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten190,9500,0000,0000,00
Ervaring314,000,000,000,00
Totaal
Gevechten20
Overwinningen735,00%
Verloren1365,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd630,00%
Tanks vernietigd120,60
Gedood / dood ratio0,86
Gezien201,00
Schade toegebracht784,45
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten190,95
Ervaring314,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten76000
Overwinningen2938,16%00,00%00,00%00,00%
Verloren4761,84%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1722,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd370,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien811,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht410,910,000,000,00
Veroveringspunten210,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten660,8700,0000,0000,00
Ervaring227,180,000,000,00
Totaal
Gevechten76
Overwinningen2938,16%
Verloren4761,84%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1722,37%
Tanks vernietigd370,49
Gedood / dood ratio0,63
Gezien811,07
Schade toegebracht410,91
Veroveringspunten210,28
Verdedigingspunten660,87
Ervaring227,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten91000
Overwinningen3639,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren5459,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,10%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3032,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd590,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien860,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht926,970,000,000,00
Veroveringspunten1982,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2322,5500,0000,0000,00
Ervaring433,270,000,000,00
Totaal
Gevechten91
Overwinningen3639,56%
Verloren5459,34%
Gelijkstand11,10%
Gevechten overleefd3032,97%
Tanks vernietigd590,65
Gedood / dood ratio0,97
Gezien860,95
Schade toegebracht926,97
Veroveringspunten1982,18
Verdedigingspunten2322,55
Ervaring433,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten634000
Overwinningen30548,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren32551,26%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,63%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22535,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4060,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien6931,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.222,370,000,000,00
Veroveringspunten9921,5600,0000,0000,00
Verdedigingspunten22993,6300,0000,0000,00
Ervaring544,720,000,000,00
Totaal
Gevechten634
Overwinningen30548,11%
Verloren32551,26%
Gelijkstand40,63%
Gevechten overleefd22535,49%
Tanks vernietigd4060,64
Gedood / dood ratio0,99
Gezien6931,09
Schade toegebracht1.222,37
Veroveringspunten9921,56
Verdedigingspunten22993,63
Ervaring544,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten82000
Overwinningen4352,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren3846,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3137,80%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd620,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,220,000,000,00
Gezien690,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht2.067,430,000,000,00
Veroveringspunten190,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten760,9300,0000,0000,00
Ervaring821,990,000,000,00
Totaal
Gevechten82
Overwinningen4352,44%
Verloren3846,34%
Gelijkstand11,22%
Gevechten overleefd3137,80%
Tanks vernietigd620,76
Gedood / dood ratio1,22
Gezien690,84
Schade toegebracht2.067,43
Veroveringspunten190,23
Verdedigingspunten760,93
Ervaring821,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (397)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-34-3 81165,8158590148,95%1545,24
SU-122-44 71067,0854388554,69%1601,25
Rhm.-Borsig Waffenträger81982,0666688355,49%2480,81
E 25 71275,3862465252,45%2177,02
Rheinmetall Skorpion G 81948,2777354653,85%2439,94
M4A1 Revalorisé 81699,6277152156,24%2462,66
T3091899,9555547147,77%1703,42
AMX Chasseur de chars 81296,1960944450,68%1994,40
M18 Hellcat6607,8741743047,67%1063,99
M10391785,4958135451,13%1838,71
T-5491826,9873135056,29%2399,88
T28 Prototype81347,3050431545,40%1532,89
T34 81724,8270029556,27%2328,16
T3281191,3262228157,30%1519,10
Cromwell61013,8257527953,05%2581,70
T110E5102335,8068627147,97%2063,94
KV-856818,6751126256,87%1652,37
Löwe 81150,3254025748,25%1337,74
T2971026,9254023851,26%1353,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C3255,9533923451,71%1435,24
Strv S1 81595,3463422054,09%1806,30
AMX ELC bis5427,1237421847,25%1522,97
AMX 12 t6604,8745321353,52%1782,03
Grille 15102902,7080321154,50%2408,42
M4A1 Sherman5393,7530919842,93%957,77
T26E4 SuperPershing 8830,8348019744,16%897,82
Bat.-Châtillon Bourrasque 81548,7187418654,84%1969,73
Charioteer81936,7389618056,11%2867,04
T25/27829,5645417652,84%1214,84
FV4005 Stage II102147,5364117546,29%1567,42
M66525,8435916845,83%691,21
T110E4102381,5663016448,78%1925,63
T675354,3826916246,91%640,68
Cromwell B 6946,6257415955,35%2179,76
ISU-15281844,9265715851,27%2225,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4359,1528114848,65%928,48
T1 Heavy5384,7628714744,22%630,73
T57 Heavy102858,9093614460,42%2891,88
Panther mit 8,8 cm L/71 81422,9371514456,25%2096,99
M3 Lee4160,7719714159,57%507,35
IS-381574,9982414157,45%2166,19
Object 70492345,6178313857,97%2245,16
M48A5 Patton102546,4487513350,38%2341,78
M26 Pershing81377,5365913158,02%2193,59
60TP Lewandowskiego102860,0093712857,81%2566,50
T2071194,5156112751,97%2155,11
WZ-120-1G FT 81854,1596112661,11%2461,92
Object 277102645,0293912556,80%2527,50
Churchill I5478,2436012445,97%960,86
Object 268103019,1588812257,38%2524,41
Leopard Prototyp A93034,92115412063,33%3949,07
M46 Patton92159,3580911550,43%2327,02
IS7937,7250311255,36%1300,41
M4A3E8 Sherman6724,4859611151,35%1495,43
SU-15271205,5155510755,14%2092,02
Comet71131,2364810558,10%2153,54
TOG II* 6684,2940610554,29%1259,29
Object 41681511,9973010245,10%1992,50
ISU-152K 81820,1889110262,75%2166,53
T71 DA7825,9455710155,45%1715,95
AMX 13 57 7929,2683710058,00%2205,93
M75261,382469741,24%789,29
UDES 15/16102574,528919654,17%2453,54
Kanonenjagdpanzer 105 82109,8910299665,63%2764,77
GSOR 1008 81882,558819350,54%2263,26
ELC EVEN 90 8835,968609355,91%2021,29
Conqueror92707,9711649264,13%3026,36
Concept 1B 92783,1812069266,30%2960,42
AMX 13 F3 AM6425,432628737,93%392,33
AMX 13 757796,315008447,62%1660,49
M8A14193,692038048,75%333,18
AMX 50 B102854,189077960,76%2610,48
M36 Jackson6677,674847865,38%1319,48
SU-130PM 82193,869827853,85%2727,78
Kanonenjagdpanzer 81440,466257858,97%2070,61
Object 140102233,838087648,68%2144,47
Caliban 81635,239787566,67%2173,84
Kranvagn103026,1810147456,76%3119,03
T404252,532737456,76%573,36
Leopard 1102832,399887468,92%2685,54
TVP T 50/51102562,838857150,70%2345,16
M5 Stuart4103,941967147,89%97,79
HWK 1281211,116307150,70%2508,33
T1 Cunningham193,411767038,57%355,57
Vz. 55103125,819277051,43%2485,07
T216489,134407045,71%1447,11
T92 8802,197196947,83%1738,05
Waffenträger auf Pz. IV92331,548366758,21%2316,95
AMX 30 B102452,219656662,12%2705,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5570,374256553,85%1850,91
Crusader6437,053236450,00%1375,00
Pz.Sfl. IVc5428,163326450,00%986,84
Type 6192557,7310966264,52%3356,39
Covenanter5163,262326253,23%420,55
VK 20.01 (D)4180,162136253,23%445,40
T54E191934,698266256,45%2106,94
Kpz. Erich Konzept I 92303,899206251,61%2153,16
Bisonte C45 81431,758686163,93%1704,03
Škoda T 40 61085,697736152,46%2520,59
T56 GMC3118,451466040,00%158,76
KV-15595,283886053,33%1307,40
Object 43092246,0811035962,71%2418,78
STB-1102599,008925450,00%2534,81
M10 Wolverine5447,193675356,60%1083,69
FV4202 81413,347375345,28%2002,47
Char Futur 4 92403,1710385360,38%2616,05
AMX Canon d'assaut 105 81576,986805347,17%1777,61
T9592650,4010455257,69%2614,82
Sturer Emil71304,385185253,85%2038,17
StuG III Ausf. G5409,592655141,18%770,67
T6981249,674765145,10%1529,20
M41 Walker Bulldog8858,754825143,14%1596,14
Matilda4349,382605044,00%857,32
Škoda T 56 82396,2811745068,00%2789,48
SDP wz 66 Grom 82028,389045050,00%2436,49
Tiger I71246,336614971,43%2019,92
Ikv 1035440,532824951,02%913,90
Strv 103B103162,0010014965,31%2671,08
KV-26837,824684953,06%1523,29
Jagdpanzer E 100102527,497814959,18%2036,24
Leopard 120 Verbessert112794,088684951,02%2241,30
BZ-176 82422,0012984975,51%2889,14
Type 59 81856,5210904862,50%2766,51
Rinoceronte102886,749844665,22%2674,46
Marder II3109,261204643,48%98,16
SFAC 105 82356,1110344654,35%3159,92
Object 703 Version II 82248,8612654276,19%3068,47
M56 Scorpion 71107,985604240,48%1659,27
Jagdtiger91675,497254148,78%1314,78
T-1092284,1010224168,29%2934,07
Jagdpanther II81792,417374146,34%1975,70
AE Phase I 92277,0210124158,54%2560,47
STA-181640,959244055,00%2392,02
T-284325,213073956,41%1099,31
T3 HMC2140,741933946,15%472,99
E 50 Ausf. M102743,219133951,28%2850,74
AMX 50 Foch (155) 102688,877363946,15%1994,93
T26E5 81674,189683946,15%2325,19
ShPTK-TVP 100 82065,219133943,59%2706,31
M41D 8584,977123951,28%1013,84
BT-74116,681593844,74%202,53
Tortoise93341,7412693868,42%3639,18
121B 102393,329733857,89%2409,96
T803113357,9510723855,26%2722,92
M40/M4381223,416403748,65%1370,81
Vz. 68 Squall 8962,228143767,57%2180,19
KR-1112436,119483756,76%1694,24
M3 Stuart345,861233633,33%1,65
Škoda T 5091605,008223663,89%1752,54
Achilles6749,833793650,00%1340,40
Object 430U102713,289793655,56%2429,77
UDES 0381522,267203551,43%1988,40
KV-137681,374213542,86%987,33
T110E3103075,518773554,29%2293,64
AMX 105 AM mle. 474318,742863548,57%1065,14
T-50-2 6642,666773557,14%2042,48
VK 75.01 (K) 81250,008093554,29%1465,51
Emil I81761,069103450,00%2191,27
M2 Medium Tank393,031523458,82%249,36
UDES 1691441,327023444,12%1275,64
Object 430 Version II92114,038793450,00%2469,71
Type 5 Chi-Ri71338,947953345,45%2476,42
Pz.Kpfw. II Luchs4335,003363354,55%1338,56
leKpz M 41 90 mm GF 8977,764553345,45%1729,64
Renault UE 57386,811203240,63%13,98
Marder 38T4270,222673259,38%645,53
TS-5 81741,069693250,00%2139,09
Super Conqueror102816,138783138,71%2348,75
M22 Locust 3500,556153161,29%2779,58
BT-2293,601523063,33%407,54
M2 Light279,672093060,00%244,22
Valentine AT4141,131373040,00%134,32
AMX M4 mle. 5192058,739653060,00%1978,13
Type 3 Chi-Nu5636,285862958,62%2218,53
M415294,902442958,62%433,25
Centurion Mk. 7/192301,009062944,83%2583,81
Cruiser Mk. IV4101,661522944,83%94,86
T25 AT7933,595182944,83%1201,56
XM69 Hacker113944,8312732968,97%3664,85
M46 Patton KR 81758,008962955,17%2692,56
T-46395,251402842,86%173,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.480,962092857,14%156,18
E 5092381,3211312871,43%2797,32
A-205129,522122740,74%191,71
M53/M5591019,816812751,85%876,96
Ares 90102694,379042744,44%2338,01
Tiger-Maus 92859,6310972762,96%3019,55
Cobra 92972,6710012744,44%3177,62
Bat.-Châtillon 25 t102601,8810522669,23%2574,77
AT-FV230 Breaker113474,9210922657,69%2961,50
Taschenratte113299,4212142665,38%2236,87
Vickers Medium Mk. III357,281192556,00%133,66
AMX 40484,921652552,00%158,88
Nashorn6914,603852548,00%1561,04
M446638,963962548,00%902,09
STG 81376,648162564,00%1932,32
Pz.Kpfw. II271,041612454,17%161,64
AMX 38378,001352437,50%3,01
WZ-111 model 5A102939,4210642466,67%3088,79
Pz.Kpfw. III/IV5363,752602445,83%767,40
T95/FV4201 Chieftain 102761,219232450,00%1837,43
VK 36.01 (H)6628,263712334,78%836,43
FV217 Badger103168,4810572356,52%3244,90
Object 252U Defender 81745,619622360,87%2110,80
M6A2E1 81895,099992356,52%2462,03
M4A3E8 Fury 6856,306852339,13%1900,01
BT-7 artillery 3175,572552339,13%459,04
Super Hellcat 71230,356252334,78%1816,42
Emil II92146,779872259,09%2320,13
Lorraine 39L AM3112,051322245,45%189,09
Cruiser Mk. I182,821072227,27%168,64
Cruiser Mk. II2128,681612231,82%353,81
M54 Renegade 82022,2310642263,64%2350,21
Caernarvon82018,3811652161,90%3224,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E3108,951642157,14%251,49
S35 CA5758,194812171,43%1992,13
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6964,247912157,14%3059,73
Object 274a 82113,529992142,86%2863,81
Object 268 Version V 103013,908592152,38%2347,25
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81478,058102152,38%1710,97
Sentinelle 92506,7110372157,14%2681,21
Type 1 Chi-He4421,903592050,00%1473,86
T1 HMC2140,451282045,00%681,25
CS-63102532,909062055,00%2312,77
Renault FT AC2107,151502055,00%287,21
M127862,406412050,00%1033,95
IS-2-II81555,857492045,00%1813,93
H3 91780,359242060,00%1726,50
CS-52 LIS 81933,659792045,00%2718,27
M374176,262071957,89%509,32
AMX M4 mle. 54103102,329361947,37%2578,13
VK 28.016649,004851866,67%1978,98
FV4004 Conway91623,616391838,89%1424,59
T4992147,2810951866,67%3482,03
Spähpanzer Ru 25191178,285951872,22%1978,48
M47 Iron Arnie 82153,9410591855,56%3030,56
WZ-114 92017,449881861,11%2053,43
Lorraine 40 t 82037,0610161861,11%2978,12
SDT-58 Vlkodav 92226,2910151764,71%2373,45
ST-I92248,299721752,94%2247,57
Pz.Kpfw. II Ausf. G3134,592031741,18%301,74
XM57 82074,4710791764,71%2116,42
Sherman VC Firefly 61120,187161747,06%2083,31
Type 4 Chi-To61197,508921662,50%2963,36
Panzerjäger I2124,501151637,50%228,99
Type T-345504,563901650,00%1437,73
A-447912,944161643,75%1231,61
MS-11101,801491546,67%395,05
IS-272383,7313701573,33%5004,93
IS-7103549,8713311580,00%3607,13
Type 64 6758,137361566,67%2348,33
Coccodrillo 103086,0711231471,43%2656,29
Universal Carrier 2-pdr2101,291301450,00%265,92
Progetto M35 mod. 46 81689,718731450,00%2258,51
T2 Medium Tank243,62981330,77%0,00
SU-85B4352,312351338,46%771,58
M4A3E2 Sherman Jumbo6752,385211346,15%1631,24
Bat.-Châtillon 12 t81038,629721346,15%2292,63
M-II-Y71949,2313351384,62%3292,42
Kampfpanzer 07 RH 81737,159081346,15%2452,01
Vickers Medium Mk. II271,501261266,67%326,87
WZ-111 model 1-493411,5011431258,33%4451,73
Vickers Mk. E Type B285,081061216,67%120,75
Centurion Mk. I8991,426551241,67%1285,13
SU-76M4135,171441250,00%208,01
FV215b (183) 101754,007601266,67%1263,70
M24 Chaffee5435,925071266,67%1713,49
AT 77893,505651250,00%1020,58
Panhard EBR 10510918,927761250,00%1079,58
E 65 Zwilling 81724,839531258,33%1874,60
T7 Combat Car 2282,504161241,67%1521,08
Hotchkiss H35268,271281145,45%88,60
Black Prince71611,6412381181,82%3325,28
Panzer 58 Mutz 81354,276251163,64%2152,36
DZT-159 92575,7310241154,55%2639,91
Pz.Kpfw. 38 (t)3286,603491080,00%1353,29
Centurion Action X102949,809161040,00%2818,22
Waffenträger auf E 100102504,007051040,00%1712,09
Hirschkäfer112179,707021050,00%1349,09
T28 Concept 71194,208381080,00%2070,99
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82158,7012871050,00%4313,92
Pz.Kpfw. 35 (t)280,2284922,22%153,13
50TP prototyp 82448,001263966,67%3577,49
Sav m/434384,00316966,67%1279,15
Progetto C50 mod. 6692347,671011955,56%2717,86
Strv 103-092048,44917944,44%2102,46
AT-1276,22102933,33%44,62
Cruiser Mk. III382,11147966,67%343,95
G.Pz. Mk. VI (e)213,3377955,56%165,18
M60 102601,001158988,89%2622,88
Type 3 Chi-Nu Kai 5228,11274933,33%339,68
Chrysler K 81030,89595922,22%967,77
IS-3A 82082,441241966,67%3107,12
DS PZInż5823,50605862,50%1965,94
113101990,50739837,50%1382,59
KV-371165,25662850,00%1446,87
Churchill Gun Carrier6308,50308850,00%372,36
Crusader 5.5-in. SP7497,75524862,50%680,19
Pz.Kpfw. I255,38109862,50%226,94
T-60242,25134850,00%71,62
M-III-Y82077,751232887,50%3062,35
Ram II 5786,63728875,00%2352,19
Heavy Tank No. VI 6800,50525862,50%1532,98
M4A3E8 Thunderbolt VII 6705,75701862,50%1433,30
StuG IV 5563,75415862,50%1615,01
KV-2 (R) 61028,88832862,50%1936,45
DZT-159 Dragon's Soul 93503,501359875,00%4680,56
D1265,86109742,86%54,55
Vz. 60S Dravec 103328,86940742,86%1859,55
Somua SAu 40450,43136771,43%261,00
BZT-70 102802,001093757,14%2232,88
Spähpanzer SP I C71125,57675785,71%2384,82
KJPZ TIII Jäger 92903,57959742,86%2751,41
SMV CC-64 Vipera 81706,4374470,00%1841,95
Type 5 Ka-Ri 81930,291088757,14%2100,47
Strv K 92556,141231771,43%3189,05
T-34-85M 61578,14997771,43%2946,92
43 M. Toldi III 3278,71350771,43%1620,73
122 TM 81627,431014757,14%2362,09
D23191,83236650,00%579,56
M22101,17119616,67%240,53
T-26278,50129650,00%232,28
SU-1018827,17486650,00%707,14
Object 26393360,671186666,67%4098,25
M-IV-Y 82807,001274666,67%4081,46
ST vz. 39498,80180560,00%221,05
Leichttraktor175,60108520,00%117,85
AMX AC mle. 4881998,00949560,00%2734,44
Kpz. 3 GST Turm 83375,401225540,00%4768,56
Char Mle. 75 9861,20630540,00%1011,07
Object 777 Version II 92366,80836520,00%2350,59
Kunze Panzer 92843,201179560,00%3581,08
Škoda T 27 81475,60825560,00%1922,92
Vickers Medium Mk. I141,7593450,00%78,28
Kolohousenka1192,75172425,00%748,03
B14147,00136425,00%151,71
P.44 Pantera82088,501238475,00%4350,89
Ikv 65 Alt II6806,00679475,00%1845,11
Type 2597 Chi-Ha3147,00176425,00%292,75
Object 261101146,75790475,00%897,74
FV3046432,00314475,00%739,20
Durchbruchswagen 2490,00159450,00%101,14
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8904,25678450,00%914,10
Schwarzpanzer 58 81409,7511434100,00%2108,45
Lansen C 81606,00934450,00%2203,62
SU-100Y 61018,00654450,00%1553,14
LTP 3214,2517140,00%809,18
M4A1 FL 10 61066,25480425,00%2115,14
Renault FT 75 BS2179,33153366,67%1132,90
Renault NC-31142,67100333,33%1,39
59-166890,009393100,00%2761,46
T92 HMC101424,33445333,33%862,40
Alecto4240,67216366,67%640,18
Loyd Gun Carriage254,00124366,67%320,59
AMBT 81539,3311143100,00%2130,53
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4495,33387333,33%1346,41
Pz.Kpfw. KW I (r) 51244,0012803100,00%2812,40
T-22 medium 102951,001324366,67%3645,18
SU-855156,50388250,00%167,60
Renault FT138,00100250,00%83,60
AMX 13 105 AM mle. 505421,50406250,00%700,24
SZDV Vz. 50 8707,007502100,00%669,11
FV215b 102917,5011762100,00%3195,11
AMX AC mle. 467509,0023820,00%375,92
Challenger71255,508972100,00%1990,10
FV225 Collector 92462,50927250,00%1751,65
Object 590 92310,5013442100,00%2661,25
Pz.Sfl. IC 4410,50465250,00%1129,41
HWK 30 81479,00787250,00%3568,46
KV-220-2 5280,50452250,00%297,17
Bofors Tornvagn 81996,0011822100,00%1900,20
Panther/M10 72752,0017212100,00%7099,91
T26E5 Patriot 8818,0052820,00%602,66
WZ-111 Qilin 104023,0013302100,00%4437,87
Chi-Ni275,003310,00%97,77
Renault Otsu172,002551100,00%334,58
Type 97 Te-Ke 2160,0022010,00%660,17
SU-1820,001910,00%0,00
M4 Improved 5163,004801100,00%396,55
T-703197,0013310,00%602,17
Kanonenjagdpanzer 2 87072,00160510,00%8576,90
Windhund 82610,0071610,00%4104,40
Jagdpanzer E 90 91879,0013411100,00%1614,73
KV-1 shielded 51240,009031100,00%2215,77
T-832 81492,0012591100,00%1644,42
IS-6 B 81082,009481100,00%1204,07
M4A3(76)W Sherman 61076,0049210,00%1656,82
T2 Light Tank 250,004171100,00%261,00
UDES 03 Alt 3 92941,0014371100,00%3225,49
Caernarvon Action X 8727,0044710,00%493,71
Chrysler K GF 81397,0047910,00%1135,67
Projet Louis 9654,0010191100,00%852,01
T-54 first prototype 8955,007111100,00%1087,23
King Tiger (Captured) 7946,0050410,00%845,54
Churchill Crocodile 6424,007321100,00%571,43
VK 45.03 71459,006621100,00%2665,59
Type 59 First Warrior 81049,0060310,00%836,18

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/12/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/10/2025
Gestopt: 15/12/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/07/2025
Gestopt: 26/10/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/11/2017
Gestopt: 15/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/05/2018
Gestopt: 08/12/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/09/2022
Gestopt: 23/09/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/02/2023
Gestopt: 28/03/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/09/2022
Gestopt: 22/10/2022
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/12/2020
Gestopt: 04/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/01/2021
Gestopt: 09/07/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 24/07/2021
Gestopt: 09/12/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/10/2022
Gestopt: 06/02/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/12/2021
Gestopt: 08/02/2022
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 27/01/2016
Gestopt: 11/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/08/2017
Gestopt: 19/08/2017
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 15/08/2015
Gestopt: 01/12/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/04/2016
Gestopt: 09/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/09/2017
Gestopt: 04/11/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/12/2015
Gestopt: 25/01/2016
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 16/05/2016
Gestopt: 29/06/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/07/2015
Gestopt: 14/08/2015