Octavean

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24304054170
Gemiddelde tier6,810,007,618,14
Overwinningen1204349,55%00,00%3259,26%8248,24%
Verloren1202649,48%00,00%2240,74%8650,59%
Gelijkstand2350,97%00,00%00,00%21,18%
Gevechten overleefd523121,52%00,00%1018,52%2414,12%
Tanks vernietigd171680,7100,00240,44800,47
Gedood / dood ratio0,900,000,550,55
Gezien272101,1200,00510,942061,21
Schade toegebracht776,670,001.051,76939,20
Veroveringspunten212690,8800,00230,43570,34
Verdedigingspunten101790,4200,0000,0000,00
Ervaring564,220,00727,48687,52
WN7935,410,00936,26738,75
WN81110,460,001060,67844,82
Totaal
Gevechten24304
Gemiddelde tier6,81
Overwinningen1204349,55%
Verloren1202649,48%
Gelijkstand2350,97%
Gevechten overleefd523121,52%
Tanks vernietigd171680,71
Gedood / dood ratio0,90
Gezien272101,12
Schade toegebracht776,67
Veroveringspunten212690,88
Verdedigingspunten101790,42
Ervaring564,22
WN7935,41
WN81110,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten54
Gemiddelde tier7,61
Overwinningen3259,26%
Verloren2240,74%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1018,52%
Tanks vernietigd240,44
Gedood / dood ratio0,55
Gezien510,94
Schade toegebracht1.051,76
Veroveringspunten230,43
Verdedigingspunten00,00
Ervaring727,48
WN7936,26
WN81060,67
Voorbije 30 dagen
Gevechten170
Gemiddelde tier8,14
Overwinningen8248,24%
Verloren8650,59%
Gelijkstand21,18%
Gevechten overleefd2414,12%
Tanks vernietigd800,47
Gedood / dood ratio0,55
Gezien2061,21
Schade toegebracht939,20
Veroveringspunten570,34
Verdedigingspunten00,00
Ervaring687,52
WN7738,75
WN8844,82
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten119000
Overwinningen5546,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren6050,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand43,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3630,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd580,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien1150,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht793,740,000,000,00
Veroveringspunten1701,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2752,3100,0000,0000,00
Ervaring601,390,000,000,00
Totaal
Gevechten119
Overwinningen5546,22%
Verloren6050,42%
Gelijkstand43,36%
Gevechten overleefd3630,25%
Tanks vernietigd580,49
Gedood / dood ratio0,70
Gezien1150,97
Schade toegebracht793,74
Veroveringspunten1701,43
Verdedigingspunten2752,31
Ervaring601,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten74000
Overwinningen3141,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren4155,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2229,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd320,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,620,000,000,00
Gezien620,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht564,000,000,000,00
Veroveringspunten540,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten190,2600,0000,0000,00
Ervaring425,590,000,000,00
Totaal
Gevechten74
Overwinningen3141,89%
Verloren4155,41%
Gelijkstand22,70%
Gevechten overleefd2229,73%
Tanks vernietigd320,43
Gedood / dood ratio0,62
Gezien620,84
Schade toegebracht564,00
Veroveringspunten540,73
Verdedigingspunten190,26
Ervaring425,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht957,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring338,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht957,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring338,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten763000
Overwinningen33543,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren41754,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand111,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd23130,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4380,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien6470,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht571,880,000,000,00
Veroveringspunten13261,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten8801,1500,0000,0000,00
Ervaring445,980,000,000,00
Totaal
Gevechten763
Overwinningen33543,91%
Verloren41754,65%
Gelijkstand111,44%
Gevechten overleefd23130,28%
Tanks vernietigd4380,57
Gedood / dood ratio0,82
Gezien6470,85
Schade toegebracht571,88
Veroveringspunten13261,74
Verdedigingspunten8801,15
Ervaring445,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (370)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T2971146,2476980554,41%1593,73
Panther II8943,1766642952,45%1215,69
IS-6 81235,9271641752,52%1461,98
T-5491100,8362641639,42%917,47
T26E4 SuperPershing 81084,3664841547,71%1429,22
Spähpanzer Ru 2519658,7463634951,86%875,19
M10391528,9975632046,88%1436,75
T-1506685,7148531054,52%1188,78
Strv S1 81197,4463831048,06%1234,41
IS-381190,3771130348,18%1325,69
T-1091471,2174329748,15%1409,47
Pz.Kpfw. III/IV5358,1235229652,03%941,49
AMX ELC bis5351,0943729645,95%1101,70
Jagdpanther II81255,4162028445,42%1361,45
T-34-85 Rudy 6699,8364728460,21%1340,65
KV-15551,5539228153,02%1234,32
M18 Hellcat6583,2838125842,25%885,01
T-54 ltwt.9765,4862725451,18%1028,51
KV-856598,4248925151,79%943,59
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6532,1344024147,30%881,32
Cromwell6629,6157523150,65%1213,39
T376513,6056622746,70%1336,21
T-34-3 8925,1564422549,33%1038,03
Jagdtiger91742,9567721944,75%1418,07
T3281037,3772021650,93%1118,67
M40/M4381015,7558721147,39%973,29
LTTB8636,9265220650,49%1174,39
T-345386,9236620053,00%1051,41
T-54 first prototype 8992,6271320050,50%1237,19
Dicker Max 6708,9753319951,76%1341,35
M127799,3059418952,91%987,68
SU-1527830,2655618546,49%1048,76
leKpz M 41 90 mm GF 8697,8857718243,96%1026,58
Škoda T 256608,6456918149,17%1136,60
AMX 13 909656,6066617852,81%890,04
Leopard Prototyp A91290,5165117843,82%1079,42
Tiger I7876,7961017439,08%1014,33
Tiger II81054,9962216939,05%1045,94
VK 30.02 (M)6541,9436416854,17%982,16
E 5091087,6665816743,11%859,55
Rhm.-Borsig Waffenträger81206,8461716749,70%1208,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4195,1521316647,59%352,42
M26 Pershing8970,9669816648,19%1238,72
T207676,4962616452,44%977,21
Panther7649,5557416051,25%929,12
VK 30.01 (H)5456,1431916051,88%1108,41
T6981063,2668915949,06%1327,42
Löwe 81045,0664515943,40%1095,35
WZ-120-1G FT 81121,5270415953,46%1167,01
M446660,6844415547,74%1101,99
T-448954,4763015047,33%1211,74
T25/27799,5956414746,94%1039,28
VK 36.01 (H)6657,2340214553,10%1147,22
MT-256333,3946813741,61%763,08
IS7845,0963613649,26%1112,87
Konštrukta T-34/1007806,8562813652,21%1249,70
SU-1006820,2859813048,46%1620,72
T-62A101275,0765212948,84%1013,93
T71 DA7585,6861812947,29%1065,39
M46 Patton91002,6661512638,89%727,21
112 81140,7079512554,40%1345,83
WZ-1317578,8860412245,08%1087,88
T675416,8128512246,72%859,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4365,1537512157,85%1109,87
Škoda T 245464,6743912047,50%1276,54
Škoda T 27 81030,3746012054,17%1236,62
Jagdpanther7845,4559111451,75%1194,06
IS-27889,1865411350,44%1136,65
Rheinmetall Skorpion G 81082,1956711338,94%993,68
KV-37996,1265810956,88%1398,62
T-34-856590,9147310650,00%1119,80
T25 AT7989,1267910657,55%1479,15
M8A14317,5626810556,19%831,53
Indien-Panzer8957,2964710449,04%1102,32
Spähpanzer SP I C7730,0067010453,85%1342,21
Valentine II 4428,8359810360,19%1872,69
Comet7733,3864410149,50%1095,76
Sturer Emil7828,8059110153,47%1122,76
Progetto M35 mod. 46 8896,6260810145,54%860,20
M24 Chaffee5348,615889962,63%1313,62
FCM 36 Pak 40 3335,432929652,08%944,58
AMX 13 757636,196669554,74%1295,70
AMX 12 t6509,815749551,58%1345,84
M66608,775759457,45%947,26
O-I6651,595979451,06%1045,23
Valentine3243,552298949,44%831,41
M4A3E8 Sherman6521,925078846,59%946,30
VK 100.01 (P)81244,697528851,14%1597,76
M4A1 Sherman5441,424448638,37%1054,52
T-437785,006498650,00%1161,56
Tiger (P)7842,676158643,02%1030,77
Grille5481,933548537,65%860,42
VK 30.02 (D)7718,226258348,19%1003,22
Type T-345454,584648355,42%1272,94
T-34-17812,326828253,66%1311,96
WZ-1328663,215598141,98%923,70
Bat.-Châtillon 12 t8621,535948158,02%1088,53
FCM 50 t 8947,286588145,68%978,03
Object 43091008,576077544,00%726,33
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5493,955387548,00%1428,25
VK 30.01 (P)6501,195297456,76%835,39
Pz.Sfl. IVc5463,053987445,95%1034,39
Bat.-Châtillon 25 t AP9841,115527341,10%588,48
Lorraine 40 t 81016,305557349,32%1065,25
Pz.Kpfw. II Luchs4171,694067254,17%519,00
UDES 0381155,305927150,70%1168,97
VK 28.016186,684717154,93%396,54
T28 Prototype81263,246037146,48%1303,04
StuG III Ausf. G5465,713397042,86%978,75
Type 586679,306227058,57%1369,61
T2881119,715907041,43%1081,69
IS-2 71100,897267051,43%1440,13
M415430,723916955,07%669,03
Leopard 1101256,286326952,17%885,92
M5 Stuart4323,664226855,88%921,30
T216261,754796852,94%587,35
Bat.-Châtillon Bourrasque 8639,095246832,35%404,05
M4A1 Revalorisé 8826,605836844,12%856,25
ISU-122S 7856,365596746,27%1066,38
T-463171,361956653,03%686,92
TVP VTU Koncept8633,915136546,15%621,28
Churchill I5363,583376540,00%540,72
59-166334,545386550,77%882,58
SU-130PM 81055,155676536,92%740,99
VK 30.01 (D)6539,035416347,62%988,79
Crusader6454,975126256,45%1520,47
SU-855501,184686155,74%1255,04
Jagdpanzer IV6627,906036167,21%1408,92
Ikv 65 Alt II6656,775156048,33%1143,38
Centurion Mk. I8848,126286048,33%1068,67
Type 578997,726956045,00%933,22
Covenanter5266,663855949,15%824,70
M36 Jackson6696,855435950,85%1130,87
Strv m/42-57 Alt A.2 6732,695625844,83%1193,39
P.43 bis6581,604985745,61%901,19
T-505129,772075749,12%260,42
Churchill III 5460,956835757,89%952,01
T-34-281100,858195561,82%1503,07
T1 Heavy5644,676435558,18%1545,39
A-447789,966005448,15%1210,42
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4398,425685371,70%1168,47
T92 8531,325755335,85%778,52
FV601 Saladin8846,635935236,54%757,02
A-436517,295305152,94%968,86
StuG IV 5443,753835141,18%961,79
Type 64 6500,285065046,00%1248,80
T-284230,962324963,27%769,63
Nashorn6762,675294951,02%1322,25
VK 16.02 Leopard5119,964024858,33%283,68
SU-85B4408,833434852,08%1130,20
M3 Lee4253,943474759,57%942,70
ELC EVEN 90 8505,576094742,55%784,66
Pz.Kpfw. III Ausf. E3189,222324663,04%639,48
Vickers Mk. E Type B2211,203624560,00%1036,77
Object 252U 81129,227484546,67%1025,60
WZ-131G FT6756,845384454,55%1422,71
ARL 446602,624714245,24%982,10
BDR G1 B5556,835614259,52%1238,12
Carro d'assalto P.887679,836214148,78%738,71
FSV Scheme A7663,987034060,00%992,63
T25 Pilot Number 1 8969,307144047,50%1197,67
Ikv 1035378,624073951,28%883,74
Cromwell B 6643,975363938,46%993,04
Cruiser Mk. II2147,451893857,89%595,20
T-34-2G FT7943,186923857,89%1400,60
AMX AC mle. 467846,766373860,53%1227,56
Strv 746508,424163658,33%932,57
WZ-12091212,337113644,44%1023,73
Churchill VII6684,035313528,57%1154,01
Marder II3211,062663562,86%655,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5427,914893560,00%1259,77
Heavy Tank No. VI 6821,376053542,86%1311,77
Strv m/425376,214663464,71%1056,69
Ikv 90 Typ B7749,655053452,94%1004,38
Lorraine 155 mle. 507696,065503441,18%668,47
Somua SAu 404413,794783452,94%1245,81
Archer5652,445053450,00%1788,19
T54E191143,675993351,52%966,84
AMX M4 mle. 49 8843,826533339,39%736,68
T56 GMC3117,161503234,38%156,23
M10 Wolverine5616,415803262,50%1726,46
BZ-587638,225653250,00%601,66
Ares 758722,976303240,63%592,90
Cruiser Mk. IV4226,002473151,61%642,33
M41 Walker Bulldog8393,714733145,16%464,96
Super Hellcat 7642,295553158,06%787,71
M5A1 Stuart4318,035183050,00%1210,76
Sturmpanzer II4193,132743056,67%588,14
AMX 13 F3 AM6570,905163050,00%724,77
SMV CC-678911,676153040,00%787,93
60G FT5634,475373056,67%1671,88
T404323,073823040,00%689,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4113,273443040,00%121,16
P.43 ter7835,936392944,83%1148,94
M2 Medium Tank384,071442955,17%176,89
ST vz. 394248,363482850,00%745,90
SU-76M4247,542442864,29%744,15
Renault UE 573240,573252853,57%774,09
Pz.Kpfw. 5581201,117352850,00%914,53
D23167,221802748,15%523,69
Vz. 44-171002,857162650,00%1200,38
M75335,855012669,23%1335,36
TBT 9998,196872646,15%606,65
Panzerjäger I2275,802502556,00%1279,69
KV-48551,644852536,00%311,38
M53/M559810,688032568,00%765,97
T-115 5565,246412560,00%873,48
O-Ni7869,005302466,67%1151,89
Pz.Kpfw. II271,521372343,48%62,85
Škoda T 177459,785022339,13%680,14
T2 Medium Tank252,831012334,78%2,98
GSOR 1006 Scheme 791245,046662347,83%875,39
Projet Louis 9612,265932343,48%591,67
AMX 13 57 7413,225582347,83%591,57
1108813,275112227,27%634,83
Marder 38T4401,364202259,09%1085,80
Achilles6606,054602231,82%895,26
Controcarro 3 Minotauro101150,767062147,62%567,27
AMX 105 AM mle. 474312,242432157,14%1010,99
XM66F 81406,718632161,90%1472,35
E 77 91323,438302161,90%1191,95
LT-432 8431,815462142,86%548,05
Fantôme 91028,435892138,10%705,74
Type 3 Ho-Ni III5426,654072065,00%907,17
T110E5101336,408022050,00%887,63
AMX 30 1er prototype9643,905582040,00%336,43
Stridsyxa 8923,305952040,00%635,23
BT-74223,741921936,84%558,89
Type 5 Ke-Ho4370,894951952,63%1535,76
IS-7101079,796491947,37%693,93
WZ-111-1G FT81028,686721942,11%942,77
Aufklärungspanzer Panther 7175,264591936,84%71,10
Object 140101314,956541942,11%872,13
T-50-2 6565,056501952,63%1630,53
Škoda T 40 6530,684381926,32%792,31
M56 Scorpion 7815,686451968,42%1256,23
P.435469,895301872,22%1353,64
Cruiser Mk. I1136,891431844,44%518,02
Cruiser Mk. III3190,182441770,59%1036,88
Lago4513,945471643,75%1902,98
Object 4168860,566271643,75%887,61
D1281,871481546,67%180,29
Type 98 Ke-Ni3222,602961533,33%811,46
Chi-To SP7924,676921566,67%1062,79
KV-26584,735301546,67%853,67
Bishop5412,403351546,67%729,33
ARL V396780,336281553,33%1528,94
Panhard EBR 75 (FL 10) 8265,335101566,67%399,95
Panther mit 8,8 cm L/71 8928,535891533,33%977,80
Lorraine 39L AM3194,002061428,57%442,72
T3 HMC2157,071691442,86%547,97
Lorraine 155 mle. 518656,434461428,57%456,99
Birch Gun4272,503011457,14%947,39
AEC Armoured Car5375,434061464,29%826,56
Staghound Mk. III6567,796261471,43%1042,02
Kpz. Erich Konzept I 91300,077781457,14%972,79
AE Phase I 9952,146861450,00%651,19
DZT-159 91089,216711435,71%722,76
Type 3 Chi-Nu5346,313751346,15%754,83
Type 1 Chi-He4511,543401323,08%1335,29
SU-76G FT4442,313781338,46%970,58
M60 10975,084961323,08%428,37
TS-54 8579,625561330,77%272,89
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81103,237391353,85%1299,53
LTP 3155,313231369,23%772,00
King Tiger (Captured) 7850,856031361,54%1070,82
B14108,332291250,00%122,18
Vz. 64 Blesk8779,426331233,33%1022,52
FV224 Chopper7725,755631233,33%541,77
AMX Canon d'assaut 105 81394,587931250,00%1512,80
LT vz. 383236,363921163,64%1121,21
P26/404434,184881154,55%1208,21
P.44 Pantera8540,824091127,27%320,12
KV-1S6504,734511136,36%807,67
HWK 30 8310,364081136,36%214,65
M3 Stuart3224,803871050,00%905,48
Chi-Ni2153,503161050,00%679,47
Sav m/434384,905011070,00%1162,44
Pz.Kpfw. 38 (t)3250,703621050,00%921,66
Type 3 Ju-Nu6557,906091060,00%808,73
Type 4 Ju-To7709,906251050,00%671,39
Panhard AMD 178B6117,702031030,00%29,97
Kampfpanzer 07 RH 8826,407811070,00%974,24
Excelsior 5650,608351080,00%1674,64
Charioteer Nomad 81098,506291030,00%929,41
Hummel6465,89304933,33%422,24
BT-22222,89260955,56%1274,74
SMV CC-567570,33539933,33%462,69
T-26294,22134955,56%344,44
AMX 50 B10783,89704955,56%496,28
SDP 44 Burza6412,89434944,44%471,71
Type 689633,56613944,44%291,89
Ashigaru 10892,22740966,67%579,28
T-28E with F-30 4317,22353944,44%551,01
Vickers Medium Mk. I184,25163862,50%417,89
Renault FT 75 BS273,5071825,00%170,55
AMX 50 1008731,50488825,00%497,71
Waffenträger auf Pz. IV9817,00363812,50%369,07
FV4202 81053,75746837,50%1298,65
T28 Concept 7837,88532850,00%1087,21
T-34-85M 61253,50762837,50%1830,28
GSR 3301 Setter7327,50368825,00%478,16
T1 Cunningham18,0027714,29%0,00
Renault FT130,1475742,86%21,60
M15/423249,00373757,14%761,31
TNH 105/10008518,29619757,14%523,82
AT-12250,29206742,86%993,72
Jagdpanzer E 10010781,14528742,86%297,82
Pz.Kpfw. I Ausf. C3114,71277757,14%434,38
Predatore 9752,14411714,29%327,94
T78 6719,14678785,71%1121,77
122 TM 8917,29598742,86%823,50
Kolohousenka1120,83151633,33%423,37
AMX 40476,67206650,00%107,26
Type 97 Te-Ke 2100,33219650,00%336,28
Pz.Kpfw. I229,17208633,33%0,00
M10 RBFM 5357,67481666,67%742,35
Type 59 8529,80588540,00%428,74
Leichttraktor160,20128560,00%199,22
MS-1163,40191580,00%346,89
Sexton II3175,20213540,00%579,42
UDES 14 Alt 581180,80780560,00%1506,19
Renault FT AC2418,60530540,00%1937,97
SU-122V 9972,00521520,00%471,36
Char Mle. 75 9635,80597540,00%640,27
L-60 2104,80309560,00%496,28
Light Mk. VIC 292,60279540,00%244,90
Chrysler K 8898,80508520,00%703,51
Renault NC-3119,50121475,00%264,10
A-205594,25492450,00%2057,90
AMX 50 12091620,7511964100,00%1454,51
AMX 13 105 AM mle. 505363,50395475,00%813,62
Type 95 Ji-Ro6413,25454450,00%506,30
FV3046331,75333450,00%390,92
KV-1SA 5392,00604475,00%814,53
M4A3(76)W Sherman 6659,50764450,00%1118,32
Durendal 101344,7510754100,00%982,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2358,33450333,33%2277,96
Prototipo Standard B9894,33593333,33%536,34
SDP 57 Gowika7701,33481333,33%561,98
HWK 128565,00427333,33%607,65
Windhund 81717,33594333,33%1470,19
Jagdpanzer E 90 9652,33628366,67%473,01
SMV CC-64 Vipera 8664,33617333,33%400,20
Chi-Go 71007,00752366,67%1361,42
Leox 91826,6711843100,00%1590,65
Fiat 30001124,50248250,00%523,80
L6/402183,504412100,00%653,57
Type 95 Ha-Go2249,504182100,00%1357,50
7TP250,50123250,00%74,55
AMX 383581,00876250,00%3014,32
Coccodrillo 101702,50771250,00%931,15
Black Prince II 7675,00551250,00%648,16
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 615,5011520,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 559,00284250,00%113,16
STG 8648,50645250,00%643,67
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8335,5039420,00%122,23
43 M. Toldi III 3186,50239250,00%884,34
Strv fm/2110,005410,00%0,00
4TP145,002131100,00%261,00
Semovente M43 Bassotto61016,0046810,00%1457,18
Controcarro 1 Mk. 29437,009481100,00%322,02
AMX AC mle. 4881259,0052710,00%1214,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3442,0030910,00%1245,24
Gabler’s Destroyer 50,003391100,00%261,00
T-103 80,006910,00%0,00
T1E6 20,002041100,00%261,00
T7 Combat Car 290,001451100,00%432,22
Valiant 5214,0019710,00%164,38
BT-7 artillery 3240,0026110,00%698,52

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/05/2026
Gestopt: 30/09/2026
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 14/11/2025
Gestopt: 04/05/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/04/2017
Gestopt: 13/11/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/04/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/02/2017
Gestopt: 26/03/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 10/03/2014
Gestopt: 29/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/03/2016
Gestopt: 26/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/05/2016
Gestopt: 24/06/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/06/2016
Gestopt: 09/02/2017