PersuasiveArgument

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1076681137457
Gemiddelde tier8,3810,009,879,85
Overwinningen5308849,31%00,00%6849,64%21045,95%
Verloren5304849,27%00,00%6748,91%23852,08%
Gelijkstand15321,42%1100,00%21,46%91,97%
Gevechten overleefd3681134,19%00,00%3928,47%12527,35%
Tanks vernietigd935080,8700,00610,451940,42
Gedood / dood ratio1,320,000,620,58
Gezien1004880,9311,001040,763000,66
Schade toegebracht1.105,570,00877,95794,59
Veroveringspunten1153061,0700,002561,876391,40
Verdedigingspunten590870,5500,0080,06440,10
Ervaring628,1230,00628,09569,02
WN71002,56-99,24572,70473,64
WN81187,460,00572,40451,48
Totaal
Gevechten107668
Gemiddelde tier8,38
Overwinningen5308849,31%
Verloren5304849,27%
Gelijkstand15321,42%
Gevechten overleefd3681134,19%
Tanks vernietigd935080,87
Gedood / dood ratio1,32
Gezien1004880,93
Schade toegebracht1.105,57
Veroveringspunten1153061,07
Verdedigingspunten590870,55
Ervaring628,12
WN71002,56
WN81187,46
Voorbije 24u
Gevechten1
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand1100,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien11,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring30,00
WN7-99,24
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten137
Gemiddelde tier9,87
Overwinningen6849,64%
Verloren6748,91%
Gelijkstand21,46%
Gevechten overleefd3928,47%
Tanks vernietigd610,45
Gedood / dood ratio0,62
Gezien1040,76
Schade toegebracht877,95
Veroveringspunten2561,87
Verdedigingspunten80,06
Ervaring628,09
WN7572,70
WN8572,40
Voorbije 30 dagen
Gevechten457
Gemiddelde tier9,85
Overwinningen21045,95%
Verloren23852,08%
Gelijkstand91,97%
Gevechten overleefd12527,35%
Tanks vernietigd1940,42
Gedood / dood ratio0,58
Gezien3000,66
Schade toegebracht794,59
Veroveringspunten6391,40
Verdedigingspunten440,10
Ervaring569,02
WN7473,64
WN8451,48
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten70000
Overwinningen3854,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren2840,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand45,71%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3042,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd460,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien380,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.347,140,000,000,00
Veroveringspunten400,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten380,5400,0000,0000,00
Ervaring755,390,000,000,00
Totaal
Gevechten70
Overwinningen3854,29%
Verloren2840,00%
Gelijkstand45,71%
Gevechten overleefd3042,86%
Tanks vernietigd460,66
Gedood / dood ratio1,15
Gezien380,54
Schade toegebracht1.347,14
Veroveringspunten400,57
Verdedigingspunten380,54
Ervaring755,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen342,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd457,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd81,1400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,670,000,000,00
Gezien40,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.604,710,000,000,00
Veroveringspunten568,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten91,2900,0000,0000,00
Ervaring685,430,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen342,86%
Verloren457,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd457,14%
Tanks vernietigd81,14
Gedood / dood ratio2,67
Gezien40,57
Schade toegebracht1.604,71
Veroveringspunten568,00
Verdedigingspunten91,29
Ervaring685,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd22,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht898,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring997,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd22,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht898,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring997,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35000
Overwinningen2880,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren720,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2057,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,070,000,000,00
Gezien280,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht545,090,000,000,00
Veroveringspunten772,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,0600,0000,0000,00
Ervaring659,230,000,000,00
Totaal
Gevechten35
Overwinningen2880,00%
Verloren720,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2057,14%
Tanks vernietigd310,89
Gedood / dood ratio2,07
Gezien280,80
Schade toegebracht545,09
Veroveringspunten772,20
Verdedigingspunten20,06
Ervaring659,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten150000
Overwinningen8858,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren6140,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6241,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd860,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien1230,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht800,050,000,000,00
Veroveringspunten3122,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring525,170,000,000,00
Totaal
Gevechten150
Overwinningen8858,67%
Verloren6140,67%
Gelijkstand10,67%
Gevechten overleefd6241,33%
Tanks vernietigd860,57
Gedood / dood ratio0,98
Gezien1230,82
Schade toegebracht800,05
Veroveringspunten3122,08
Verdedigingspunten00,00
Ervaring525,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen1040,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1456,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1040,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien251,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.301,400,000,000,00
Veroveringspunten180,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten190,7600,0000,0000,00
Ervaring587,600,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen1040,00%
Verloren1456,00%
Gelijkstand14,00%
Gevechten overleefd1040,00%
Tanks vernietigd140,56
Gedood / dood ratio0,93
Gezien251,00
Schade toegebracht1.301,40
Veroveringspunten180,72
Verdedigingspunten190,76
Ervaring587,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (422)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Prototipo Standard B91565,32750227252,77%1600,00
FV215b (183) 101131,32503206843,42%619,69
Object 261101296,00632173750,26%1117,34
Char Futur 4 91342,54733163350,70%1198,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5625,77408148256,34%1961,65
Progetto M40 mod. 65101612,60652140348,18%1257,23
Cobra 9998,84596134145,71%706,15
Bat.-Châtillon 25 t101580,32654132745,59%1261,90
M60 101153,36603130346,35%785,71
Bat.-Châtillon 155 58101233,72618123649,35%1012,95
AMX 13 909981,68710121750,21%1604,97
SU-130PM 81178,05674118948,28%1178,40
M53/M5591507,41655110051,64%1754,84
T92 HMC101438,61560109346,39%1407,37
Grille 15101409,64566108644,38%887,45
E 7591380,24689106948,74%1323,48
Kunze Panzer 91076,02647105148,81%922,16
121B 101137,65580103942,83%742,83
Jagdpanzer E 100101591,75619102747,81%1111,07
T110E4101425,1962796849,07%935,02
AMX 50 Foch (155) 101535,0160595846,56%1052,03
T34 81226,7471792552,22%1526,94
Panhard EBR 75 (FL 10) 8669,1160192046,96%1047,73
Rheinmetall Panzerwagen10737,6760089645,54%634,43
Spähpanzer Ru 2519826,0667388750,28%1308,06
Leopard 1101302,6661886645,84%925,99
T-54 ltwt.9879,1368485349,59%1343,55
Škoda T 5091542,3573682049,39%1516,08
T499913,6368378449,11%1335,29
AMX 50 B101423,8465477047,66%1053,80
Löwe 81209,6676876452,23%1553,70
ShPTK-TVP 100 81003,6167171650,42%1005,32
TVP T 50/51101518,1865271349,23%1221,53
E 5091364,3771970450,57%1380,50
KV-856883,8563969656,03%1770,72
G.W. E 100101397,1857269347,76%1301,53
AMX 50 10081370,1372968448,68%1659,37
Rheinmetall Skorpion G 81139,9964965050,31%1187,46
Tiger II81169,4746364149,14%1455,60
T-5491607,5281963951,49%1903,25
M4A1 Sherman5650,7760363555,28%2137,85
AMX 13 10510953,3856262440,71%890,11
T9591406,9269460752,39%1111,96
M66922,5867559256,59%1752,01
Hummel61037,3950558948,90%1682,47
Concept No. 5101082,8357058242,61%596,62
Strv 103B101002,3053757543,13%475,70
M40/M4381347,1063457451,39%1860,06
Bat.-Châtillon Bourrasque 81040,1868356047,32%1151,19
T 55A 9961,2163355047,82%794,29
T110E3101647,0864854548,62%1126,15
P.44 Pantera81088,8669253652,05%1447,09
VK 36.01 (H)6698,8445353453,93%1259,42
T-100 LT10695,4059452446,18%665,74
WZ-132-110754,5757852245,98%670,71
FV215b 101189,0357752141,27%769,34
Conqueror Gun Carriage101360,7457452049,04%1245,79
WZ-111 model 1-491505,0979551855,02%1589,78
Manticore10751,7857951445,91%667,66
Panhard EBR 10510645,1153250441,27%521,26
E 100101673,7468049848,19%1341,88
M48A5 Patton101252,3065749248,17%896,00
Maus101052,0361449047,55%655,02
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81387,3271447348,41%1699,38
ELC EVEN 90 8528,0259347347,99%892,99
MS-11295,0950246561,51%2359,54
Panhard AML Lynx 6x68609,8156745747,92%1014,82
Bat.-Châtillon 25 t AP91168,8265345046,67%1146,40
Leichttraktor1239,8546944856,47%1555,66
Marder II3353,1338744759,73%1347,16
T71 DA7769,8673144655,83%1810,57
M41 Walker Bulldog8921,4176143649,77%2014,47
Type 62 7654,6766743145,71%1425,23
T-54 first prototype 8799,3367143049,07%982,70
Cromwell6704,4866941854,31%1657,75
Object 430 Version II91117,2769241350,12%1068,86
IS-381319,4775441151,58%1708,35
M56 Scorpion 7918,0868140155,11%1446,16
T26E4 SuperPershing 81210,0378339555,95%1644,64
G.W. Tiger91529,4261839449,24%1732,51
T54E191872,4283239356,23%2089,34
VK 45.02 (P) Ausf. B91212,7365639148,34%1093,42
CS-6310850,2757538942,93%445,67
Tiger (P)71204,8076538753,23%1916,68
FV4004 Conway91680,9471338547,79%1655,45
WZ-111G FT91375,5659637946,97%1025,14
FV380591490,4258537847,62%1770,78
G.W. Panther71296,4960037550,40%1752,36
Vz. 71 Tesák10538,8846636936,31%287,52
Object 430U10837,9859436945,26%449,48
WZ-132A9958,4360836545,21%1335,35
Type 4 Heavy9916,7257136246,13%683,06
STB-1101249,5364935848,60%920,94
FV4202 8971,9176935256,53%1372,31
IS-7101415,0767734747,55%1081,35
Rhm.-Borsig Waffenträger81477,0073434351,60%1756,21
Ares 9010861,1062334247,37%483,90
WZ-1328861,3669833548,66%1629,73
FV3046833,2654133050,91%1769,19
Strv 103-091417,9264632944,07%1213,20
Panther/M10 7988,0573232955,32%1864,25
IS-M8707,2355632145,79%625,41
Type 6191436,5974731952,04%1565,13
Tiger I7882,9037631543,81%1101,05
M46 Patton91278,1668831547,30%1175,43
AMX ELC bis5360,3446131551,11%1193,45
AMX 65 t8737,7754731345,37%679,88
T2971285,9780031256,09%1913,08
M18 Hellcat61051,6968530954,37%2229,70
Bat.-Châtillon 155 5591642,9661830449,01%1990,15
GSOR the TANK 9768,6848530439,47%461,20
T-1091423,7772030151,16%1440,31
Waffenträger auf Pz. IV91857,2871429845,30%1678,18
Panhard EBR 909555,8956329446,26%698,95
Grille5626,4432128949,83%1422,26
UDES 1691012,8060328845,14%807,66
FV4005 Stage II101137,2849228541,75%645,30
Emil II91275,4970628451,41%1077,34
TVP VTU Koncept81067,5567528247,87%1494,68
Progetto C50 mod. 669949,2458128241,84%678,68
Conqueror91598,7371928047,14%1455,92
AMX M4 mle. 5191125,2163827947,67%877,46
Waffenträger auf E 100102124,3372027953,05%1695,96
AMX 12 t6442,5656127855,40%1153,74
WZ-111-1G FT8864,5452027645,29%738,87
WZ-113G FT101154,4458727546,91%567,67
UDES 0381073,2162127349,45%1242,08
T3281230,3178227258,09%1590,91
SU-122-5491421,7270926648,50%1362,16
Charioteer81474,4674526648,50%1941,11
DBV-152 101245,0851326442,05%578,89
Object 140101263,1963226344,49%882,22
T3 HMC2271,1641425659,38%1568,91
M24 Chaffee5426,0161425648,44%1528,82
Comet7866,2472124856,45%1533,61
Aufklärungspanzer Panther 7595,8462724647,97%1373,28
AE Phase I 91086,7663424544,49%843,75
FV20781171,4354424348,56%1552,63
E 50 Ausf. M101699,9671124350,62%1516,44
AMX 50 Foch91411,8973924249,17%1187,13
212A91503,2857224147,30%1599,77
Object 41681185,3273923951,46%1738,79
VK 30.02 (D)7900,3565523750,21%1491,94
VK 16.02 Leopard5379,4555223651,69%1397,07
T207936,5769123451,71%1568,98
Leo7741,0762222950,22%1149,58
M10391648,5774222849,56%1670,26
AS-XX 40 t111259,2362922344,39%730,51
11081228,0381922258,11%1663,41
KV-26907,6668422159,28%1890,76
P.43 ter7749,1160321850,92%1214,71
53TP Markowskiego8651,7254021845,87%550,38
K-91-PT 9995,4359321843,58%747,14
Panther II81125,8767321748,39%1621,30
AMX M4 mle. 5410878,3853721643,98%437,85
Object 70591147,8865621549,30%982,20
T57 Heavy102116,8477121354,93%1876,17
VK 30.01 (P)6812,6567821161,14%1722,73
Emil I81312,5075720651,46%1672,05
T-62A101466,6670720653,40%1253,91
Indien-Panzer81320,0676820551,71%1972,82
T376544,7867120553,66%1752,70
50TP Tyszkiewicza91059,1363820448,04%838,96
E 25 7976,1172520056,50%1609,92
StuG III Ausf. G5547,3640319852,02%1373,74
ISU-15281407,2570119650,00%1661,09
Tortoise91717,9779619655,10%1581,22
AMX 50 12091939,4278719452,58%2137,88
Konštrukta T-34/1007894,1369119255,73%1559,47
Centurion Mk. 7/191544,7476719254,17%1598,06
Strv S1 8985,1260118950,79%923,55
KV-5 81542,6287518851,60%2190,84
M4A3E8 Fury 6703,9761918848,94%1526,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4236,4918718650,54%502,79
LHMTV8629,0156418445,11%934,42
O-Ho81161,8975018254,95%1345,59
Leopard Prototyp A91774,7678218249,45%1999,88
Hotchkiss EBR7416,2546518145,86%732,45
Object 780 101193,8363918151,93%790,16
GSOR 3301 AVR FS9740,1959918048,33%965,59
AMX 13 757615,9563117750,85%1229,90
Pz.Kpfw. III Ausf. J4248,8430717653,41%592,37
KV-15663,1841717660,80%1685,60
Lorraine 50 t 9789,0452317642,61%519,82
T110E5101492,3071217450,57%1135,95
LT-432 8688,4258317346,24%1094,73
UDES 14 Alt 58919,0657717243,02%997,27
SU-263611,4240217258,14%2254,38
Super Hellcat 7904,1366317153,80%1434,90
M4A1 Revalorisé 8894,2561817150,29%972,58
IS-3-II9785,6952117040,59%494,93
T3091954,4378716752,69%1942,79
Vickers Medium Mk. I1279,7443816659,04%2126,15
Strv m/42-57 Alt A.2 6857,1467416650,60%1705,02
Tetrarch 2234,7337216658,43%1472,56
CS-52 LIS 8978,1368016552,73%1174,30
CS-5991118,9764516449,39%983,67
60TP Lewandowskiego101376,6162516348,47%860,26
Lorraine 155 mle. 5071440,3462216150,93%2133,08
Object 268101987,8866016046,25%1455,87
O-Ni71136,4371915949,69%1627,10
MT-256336,7651915851,27%963,84
T1 HMC2375,3533515657,69%2837,03
FCM 50 t 81270,0375715548,39%1732,46
WZ-12091147,8970015253,29%1197,37
BZ-7510858,0849715236,18%318,23
Achilles6777,2860715150,99%1611,83
AMX 30 B101461,7465015145,03%1208,87
TNH T Vz. 519919,7961015042,67%629,24
Jagdtiger92143,5077215048,00%1903,30
Object 70492154,3480315051,33%1998,26
IS71056,3370514953,69%1719,49
T675691,1460114660,27%1922,04
Centurion Mk. I81231,2371614547,59%1894,90
T-34-85 Rudy 6714,2764114557,24%1442,49
Lorraine 155 mle. 5181531,9661314346,85%1953,40
Patton the Tank 9709,7351714343,36%489,59
AT 1581432,0578814252,82%1842,08
XM551 Sheridan10748,0456114242,96%632,43
GSR 3301 Setter7408,6949714145,39%757,57
AMX AC mle. 4881293,2872613953,24%1582,65
UDES 15/16101099,0258113844,93%688,02
Ares 859696,0755113837,68%357,61
Object 777 Version II 91025,0663213847,10%782,45
IS-4101384,3169513751,09%1031,52
Centurion Action X101518,3871313653,68%1251,14
Type 64 6490,3963513552,59%1287,75
T92 8487,1755913344,36%712,52
AMX 50 Foch B101197,5252513240,15%629,52
STA-181062,3172213153,44%1504,53
IS-2 7892,7067113055,38%1112,36
Panther7804,3962112955,04%1328,25
AMX 30 1er prototype91733,9879612950,39%1930,04
T1 Heavy5586,3043812857,81%1314,14
ST-I91839,1686212554,40%2065,57
LTTB8673,0267812548,00%1289,59
FV230 Canopener10817,7652112535,20%262,89
T-4481102,3273412453,23%1642,08
T28 Prototype81521,1176012357,72%1816,48
M-III-Y81037,7776012361,79%1237,48
T2881371,0374012253,28%1725,27
T6981547,0881512153,72%2277,36
Object 268 Version 4101220,8764912054,17%804,41
CS-538672,2652811742,74%705,92
O-I6895,2866111745,30%1642,21
KV-481377,7582911557,39%1950,42
Matilda Black Prince 5480,0244511453,51%1262,16
M4A3E8 Sherman6707,0062211357,52%1689,22
T-437948,0673311256,25%1781,06
Jagdpanther II81705,8871610948,62%2172,39
VK 45.02 (P) Ausf. A81435,2877110849,07%1985,55
45TP Habicha7684,1754610750,47%802,70
T26E5 Patriot 8805,6368610751,40%888,48
Škoda T 256623,3756610644,34%1224,49
WZ-1317612,2370910650,00%1322,29
IS-271176,0175410646,23%1748,31
Type 5 Heavy101014,5750610635,85%408,89
T-34-17957,1373810454,81%1751,76
40TP Habicha6489,8645010349,51%760,30
59-166420,9161310355,34%1284,91
Windhund 81052,5157510241,18%973,99
M1271175,4659610147,52%1882,82
Challenger7978,6168210151,49%1448,79
SMV CC-678792,6558110041,00%689,25
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,791589950,51%305,91
M26 Pershing81352,478109958,59%2128,24
SDP 60 Gonkiewicza91162,346129845,92%860,93
AT 15A 7728,005729848,98%918,26
Caernarvon81232,857609756,70%1505,85
Crusader 5.5-in. SP7904,205279751,55%1450,60
Panhard AMD 178B6348,414429742,27%882,14
113101286,156929653,13%1018,46
Object 263101762,216879651,04%1310,57
Ho-Ri 191159,865709542,11%765,15
Kranvagn101334,216349447,87%893,31
T-34-2G FT7874,565519439,36%1139,38
B14451,424599353,76%1446,58
Pz.Kpfw. 35 (t)2157,922419250,00%762,01
SU-100Y 6796,006249259,78%1553,34
A-447841,196999158,24%1506,59
T-34-856767,316898958,43%1828,61
Pz.Kpfw. VII10922,825188941,57%444,61
Kampfpanzer 07 RH 8986,187148950,56%1230,56
Cromwell B 6739,467058952,81%1653,40
Sturmpanzer II4188,381398836,36%383,68
P.43 bis6467,874478745,98%699,19
Ikv 90 Typ B7949,666008740,23%1455,89
Controcarro 1 Mk. 29852,986108751,72%592,77
SDP 58 Kilana81123,096108747,13%1136,17
Marder 38T4646,056238765,52%2410,42
Churchill III 5707,358468662,79%1865,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C3168,764388454,76%832,73
Super Conqueror10971,265348438,10%474,68
Archer5610,415188262,20%1763,72
KV-37796,016278154,32%991,38
TNH 105/10008789,836078051,25%807,73
Jagdpanther71416,616697953,16%2434,55
NC 70 Błyskawica10937,085087842,31%424,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,411697848,72%79,21
M-VI-Y9642,834947737,66%301,93
Type 5 Chi-Ri71106,748037660,53%2141,55
M3 Lee4301,912827652,63%1121,12
Crusader6336,223877447,30%906,86
Kampfpanzer 07 P(E) 10909,815257433,78%405,86
SU-1006788,216187354,79%1576,12
VK 28.016412,935337352,05%1225,62
Sturer Emil71152,526787349,32%1870,54
Škoda T 27 8954,746687350,68%1156,40
GSOR 1006 Scheme 79695,655337238,89%334,24
T80311906,245797042,86%376,55
FV217 Badger10975,104926835,29%383,45
Object 705A101167,435816851,47%793,46
Type 3 Chi-Nu Kai 5636,545536835,29%1776,59
SU-122-44 71030,576966759,70%1481,92
Strv 746661,415986651,52%1287,22
Jagdpanzer IV6796,885216650,00%1538,24
Type 7110946,055786643,94%435,52
T-284386,382866457,81%1380,02
AMX 13 57 7710,517216349,21%1473,89
Ikv 65 Alt II6786,556006248,39%1626,64
Matilda IV 5507,695666159,02%1511,40
M8A14527,035756058,33%1824,68
25TP KSUST II5314,523965850,00%624,37
SU-100M171142,247215858,62%1752,89
IS-6 81276,497715752,63%1643,26
Sherman III5490,094925742,11%1380,09
Leopard 120 Verbessert111363,506715644,64%873,28
Progetto CC55 mod. 548928,856815554,55%901,59
Object 27710888,555125541,82%450,03
Sherman Firefly61015,327055352,83%2153,67
Controcarro 3 Minotauro10999,964985341,51%449,57
BZ-1668836,245595052,00%810,51
A-436598,444705024,00%1188,39
IS-2-II8705,345795050,00%703,99
P.435339,804414957,14%873,77
KV-137687,696164953,06%1085,54
Bishop5609,154974854,17%1599,32
Nashorn6943,635254337,21%1592,49
TL-1 LPC 8546,474854346,51%488,67
BZ-689791,795624242,86%478,36
105 leFH18B2 5815,446234146,34%1727,10
Sturmpanzer I Bison378,931044047,50%80,10
AMX M4 mle. 457717,335934052,50%928,58
STA-2 8807,556334047,50%907,23
SU-15271131,676753956,41%1881,64
FCM 36 Pak 40 3452,236013958,97%1626,09
M4151164,775463951,28%2250,76
Rinoceronte101074,755743644,44%606,24
Cruiser Mk. IV4258,643883647,22%785,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3152,861973557,14%410,73
Pz.Kpfw. 558720,315493545,71%406,45
AT 771254,247303351,52%1594,10
FV601 Saladin8441,214293333,33%223,58
Covenanter5293,034123151,61%1006,73
AT 25708,266313164,52%2325,45
WZ-111 model 5A10693,873823030,00%212,51
LPT-67 Šelma9466,405323053,33%487,87
Vz. 55101093,105642944,83%567,79
BDR G1 B5707,936042955,17%1561,27
Ho-Ri 310797,344082944,83%306,06
AMX Chasseur de chars 81274,418122955,17%1864,17
AMX AC mle. 4671259,077212857,14%1972,68
T-345440,784732751,85%1332,70
Alecto4325,784262748,15%871,52
M-V-Y10690,276052650,00%352,07
Ho-Ri 28809,966122568,00%826,57
Bat.-Châtillon 12 t8496,385062445,83%685,58
Matilda4536,305282369,57%1757,06
Pz.Kpfw. II2137,043402365,22%613,90
SU-1018995,616402352,17%1015,96
Object 430101181,956801952,63%909,03
Ikv 723261,113061861,11%802,42
Cruiser Mk. III3201,613431844,44%902,43
M2 Medium Tank3218,411841735,29%608,74
ISU-122S 7883,945921758,82%1143,26
AMX 404233,812921631,25%768,47
Object 43091196,317481650,00%1064,71
Ares 758446,635181637,50%228,23
LTP 3276,254301662,50%1387,52
SDP 57 Gowika7973,607331560,00%1439,95
Object 2579285,333121533,33%0,00
Ares 90 C11953,206631553,33%527,45
StuG IV 5431,713571442,86%950,29
Valentine3243,553981172,73%991,17
Heavy Tank No. VI 6658,008011181,82%1306,96
TOG II* 61162,186811145,45%2110,76
Type T-345209,503071050,00%421,16
M10 RBFM 5615,106791070,00%1441,67
AT 86838,75615850,00%1770,48
BT-7 artillery 3421,88690887,50%2071,71
Panzerjäger I238,8697757,14%139,32
Vz. 60S Dravec 10813,00627742,86%283,93
T7 Combat Car 2118,43301742,86%415,63
Stuart I-IV3466,00584650,00%2953,18
K-91101233,00636650,00%786,33
ST-II101542,83649666,67%1017,82
BZ-5871022,209135100,00%1315,66
Char Mle. 75 9744,60583560,00%858,29
Object 283 9452,40304520,00%127,67
121101058,00582450,00%746,76
Pz.Kpfw. II Luchs4154,00357450,00%415,84
XM69 Hacker111403,00867450,00%823,35
Type 97 Te-Ke 2261,33380366,67%1470,78
Hirschkäfer110,00357366,67%261,00
T-50-2 6271,67422333,33%497,20
M4A3(76)W Sherman 61354,331022366,67%3279,38
T-45 268,00178333,33%52,52
Excalibur 61622,67778333,33%3460,30
T-44-100 8264,00388333,33%8,25
Churchill Crocodile 6280,33442366,67%377,17
T1 Cunningham1102,5013820,00%391,77
HWK 128290,50446250,00%303,92
M24E2 Super Chaffee 6470,50236250,00%1160,44
T1E6 2217,504212100,00%1133,93
Sexton II30,002910,00%0,00
Strv 107-12111171,005310,00%372,36
Churchill Gun Carrier60,002751100,00%261,00
Object 26391702,0010791100,00%1735,71
T-116 3164,004851100,00%721,96
Light Mk. VIC 236,006610,00%0,00
T28 Concept 7302,0044910,00%124,63
Fantôme 91473,009441100,00%1231,96

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/08/2017
Gestopt: 20/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/07/2015
Gestopt: 04/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/11/2014
Gestopt: 09/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/12/2016
Gestopt: 14/06/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/01/2022
Gestopt: 04/02/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/06/2019
Gestopt: 05/11/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/05/2019
Gestopt: 05/06/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/07/2018
Gestopt: 02/03/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/04/2020
Gestopt: 13/11/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/12/2016
Gestopt: 15/06/2017