karula

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/09/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5463362020
Gemiddelde tier8,7510,8310,7010,70
Overwinningen3043055,70%350,00%1155,00%1155,00%
Verloren2343642,90%350,00%945,00%945,00%
Gelijkstand7671,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2017336,92%233,33%945,00%945,00%
Tanks vernietigd690331,2640,67241,20241,20
Gedood / dood ratio2,001,002,182,18
Gezien732391,3491,50291,45291,45
Schade toegebracht2.107,332.632,503.203,503.203,50
Veroveringspunten454090,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten485530,8900,0010,0510,05
Ervaring882,24920,001.011,101.011,10
WN71661,041081,341539,241539,24
WN82630,182035,255853,71264,10
Totaal
Gevechten54633
Gemiddelde tier8,75
Overwinningen3043055,70%
Verloren2343642,90%
Gelijkstand7671,40%
Gevechten overleefd2017336,92%
Tanks vernietigd690331,26
Gedood / dood ratio2,00
Gezien732391,34
Schade toegebracht2.107,33
Veroveringspunten454090,83
Verdedigingspunten485530,89
Ervaring882,24
WN71661,04
WN82630,18
Voorbije 24u
Gevechten6
Gemiddelde tier10,83
Overwinningen350,00%
Verloren350,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd233,33%
Tanks vernietigd40,67
Gedood / dood ratio1,00
Gezien91,50
Schade toegebracht2.632,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring920,00
WN71081,34
WN82035,25
Voorbije 7 dagen
Gevechten20
Gemiddelde tier10,70
Overwinningen1155,00%
Verloren945,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd945,00%
Tanks vernietigd241,20
Gedood / dood ratio2,18
Gezien291,45
Schade toegebracht3.203,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten10,05
Ervaring1.011,10
WN71539,24
WN85853,71
Voorbije 30 dagen
Gevechten20
Gemiddelde tier10,70
Overwinningen1155,00%
Verloren945,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd945,00%
Tanks vernietigd241,20
Gedood / dood ratio2,18
Gezien291,45
Schade toegebracht3.203,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten10,05
Ervaring1.011,10
WN71539,24
WN8264,10
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten144000
Overwinningen5437,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren8760,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4531,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1571,0900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,590,000,000,00
Gezien3632,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.092,460,000,000,00
Veroveringspunten2791,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten1471,0200,0000,0000,00
Ervaring576,100,000,000,00
Totaal
Gevechten144
Overwinningen5437,50%
Verloren8760,42%
Gelijkstand32,08%
Gevechten overleefd4531,25%
Tanks vernietigd1571,09
Gedood / dood ratio1,59
Gezien3632,52
Schade toegebracht2.092,46
Veroveringspunten2791,94
Verdedigingspunten1471,02
Ervaring576,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen952,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren741,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd847,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien171,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht891,410,000,000,00
Veroveringspunten171,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,5900,0000,0000,00
Ervaring490,470,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen952,94%
Verloren741,18%
Gelijkstand15,88%
Gevechten overleefd847,06%
Tanks vernietigd100,59
Gedood / dood ratio1,11
Gezien171,00
Schade toegebracht891,41
Veroveringspunten171,00
Verdedigingspunten100,59
Ervaring490,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien61,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht316,250,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring328,500,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien61,50
Schade toegebracht316,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring328,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen228,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren571,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd114,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd81,1400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,330,000,000,00
Gezien142,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.027,140,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten557,8600,0000,0000,00
Ervaring426,000,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen228,57%
Verloren571,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd114,29%
Tanks vernietigd81,14
Gedood / dood ratio1,33
Gezien142,00
Schade toegebracht1.027,14
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten557,86
Ervaring426,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen1071,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren428,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd750,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd201,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,860,000,000,00
Gezien412,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.097,210,000,000,00
Veroveringspunten755,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten594,2100,0000,0000,00
Ervaring797,640,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen1071,43%
Verloren428,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd750,00%
Tanks vernietigd201,43
Gedood / dood ratio2,86
Gezien412,93
Schade toegebracht1.097,21
Veroveringspunten755,36
Verdedigingspunten594,21
Ervaring797,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (270)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
UDES 03 Alt 3 92490,041041211656,85%2948,21
AMX M4 mle. 54103334,511024187558,99%3248,44
Bat.-Châtillon Bourrasque 82203,791099186859,74%3488,12
Centurion Action X102544,66878180155,75%2810,95
Rheinmetall Skorpion G 81937,41871170956,11%2364,21
T110E5102660,51921149455,82%2648,65
T-34-3 81875,07975121855,67%2831,98
Bat.-Châtillon 25 t102712,77918120655,47%3188,24
WZ-13281034,93867118055,93%2431,11
T92 HMC102139,57639104352,83%2320,06
E 7592318,5597992556,54%2814,36
WZ-111 model 5A102986,3298588756,14%2942,33
FV380591387,5466188052,39%1446,06
T57 Heavy102785,5288180655,33%2759,46
SU-122-44 71091,4262774951,40%1588,10
Leopard 1102697,5490169857,88%2697,33
BZ-75103292,00101367658,28%3207,59
60TP Lewandowskiego103197,3498266256,65%2978,30
IS-382056,75100864259,35%3309,91
E 50 Ausf. M102598,7692262757,58%2648,97
Object 140102641,1297457659,55%3227,09
Grille 15102900,5681156153,65%2619,56
T4991295,2090255755,30%2506,37
T-5492262,40106354261,44%3389,55
112 81794,37104550655,53%2626,07
FV4005 Stage II102192,3571149252,24%1803,23
Object 277103052,21100447957,62%3049,38
DBV-152 103695,9093545552,75%3077,61
WZ-1317728,2178744353,05%1869,05
WZ-113G FT103378,4198342461,32%3096,45
Kranvagn102766,1293841553,73%2478,45
ShPTK-TVP 100 81818,7283241452,42%2404,02
WZ-111G FT92754,4199241057,32%2760,36
E 100102770,1288137856,61%2790,59
Jagdpanzer E 100102663,1180637754,11%2354,42
Centurion Mk. 7/191775,7381535752,38%2050,84
M40/M4381739,6166535750,42%2537,83
Vz. 55102757,7591034852,87%2445,80
IS-7102749,0796233856,51%2666,91
Hirschkäfer113138,6183531450,32%2446,64
M10392116,8495630560,33%2799,41
M53/M5591991,4766830550,49%2494,10
Spähpanzer Ru 25191216,8192430461,51%2348,03
T54E192086,9788530354,79%2541,86
T-4481459,4688830255,63%2582,90
FV4202 81439,6096429656,76%2353,38
121102817,9796029356,66%2833,71
Centurion Mk. I81348,9279229353,24%2285,31
Super Conqueror102633,3196528957,09%2377,47
Maus102744,7498928859,03%2533,85
FV215b 102639,1689328554,39%2757,67
Concept No. 5103027,9693328154,09%2686,43
Bat.-Châtillon 25 t AP91778,9385227555,64%2374,77
WZ-111 model 1-492511,43108926666,17%3394,10
Type 6192214,7389426549,81%2591,27
Progetto M40 mod. 65102671,0189326250,76%2576,22
CS-63102440,3892725755,64%2474,47
Manticore101613,4288625454,33%2270,43
Object 263102522,5281124954,62%2101,26
AMX 13 9091130,8889624158,51%2232,78
Leopard Prototyp A92059,2094324161,00%2568,34
STA-181640,1989423653,81%2782,81
STG Guard 81721,3582123554,47%2555,91
T6981555,5787423353,65%2617,78
FV4004 Conway92199,4186423053,91%2431,05
M24 Chaffee5670,9291122659,29%3125,10
Tiger II81829,1097922460,71%2868,50
Type 6892836,82115322059,09%3182,34
GSR 3301 Setter7686,9152121158,77%1912,93
FV20781309,3661520854,81%1839,46
BZ-79113973,92106420748,79%2703,47
AAT60 81995,00101120255,45%2816,69
Conqueror92360,71100520063,50%2880,93
Object 268 Version 4102822,5290519554,87%2492,26
Kunze Panzer 92312,6576019158,64%2651,46
T 55A 92169,5396418955,03%2601,28
TNH T Vz. 5191966,3489818651,61%2049,39
Jagdpanther II81884,7378518253,85%2304,05
T71 DA7850,5677618257,69%2140,90
KV-8561003,7172617256,40%2140,78
GSOR 3301 AVR FS91174,0584617150,88%2203,25
Jagdtiger92358,1888016856,55%2440,57
WZ-132-1101742,9888916255,56%2271,96
CS-5381145,7772716150,31%1575,40
Strv 103B102782,5190616159,01%2269,83
Comet7936,7975316154,04%1755,93
T-1092361,6195416056,88%2853,99
Rhm.-Borsig Waffenträger81671,7880216058,13%1883,00
STB-1102688,9992715952,83%2727,97
AMX 13 757836,7980515955,35%2177,32
E 5092063,9392815354,90%2471,86
IS71368,2184315056,00%2200,59
UDES 1692049,1672514856,76%2296,23
AMX 50 Foch B103006,88102514762,59%2758,77
LHMTV81059,6583214653,42%2417,07
Tiger I71340,5584314553,79%2188,79
UDES 0381649,7269914550,34%1928,02
T3281874,49102814560,69%3202,89
50TP Tyszkiewicza92013,3697514062,86%2248,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6770,1673014056,43%2460,48
Ares 90 C113204,97115513761,31%3424,18
SU-122-5492147,0788313558,52%2569,81
Leopard 120 Verbessert113077,4897813457,46%2853,61
AE Phase I 92307,6082513053,85%2595,30
TNH 105/100081296,6979212951,16%1713,97
Waffenträger auf Pz. IV92596,5289312952,71%2779,31
Cromwell6629,3056612846,88%1235,21
M4151303,0761512852,34%2626,85
M1271332,0257112751,97%2111,56
Ares 90102677,7197212655,56%2575,61
P.44 Pantera81530,9581912547,20%2140,75
Jagdpanther71173,5460612548,80%1718,32
WZ-132A91727,4891312458,06%3450,07
BZ-6892044,1192212455,65%2095,63
Object 43092029,1099012462,10%2225,43
212A91299,6170812251,64%1104,64
T216575,9861812255,74%1901,52
StuG III Ausf. G5346,4429411947,90%662,67
TOG II* 6662,0855811951,26%1053,25
T2971618,2996511754,70%2747,65
Aufklärungspanzer Panther 7820,2181711756,41%1992,38
Charioteer81967,2490111659,48%2788,74
Emil II92333,4594611553,91%2279,30
T-4371150,7483411450,88%2431,84
CS-5991958,8792611353,98%2059,96
Emil I81752,6889611247,32%2184,71
M75194,4330811041,82%466,47
Tiger (P)71384,6086511049,09%2102,98
SU-10181845,6788210954,13%2799,06
IS-271365,0784310651,89%2084,96
Strv 103-092210,2984310552,38%2120,95
FV230 Canopener102533,8892210548,57%1949,64
Prototipo Standard B92169,9496610459,62%2402,99
Crusader6356,0047310253,92%1100,00
Mäuschen92382,3198910259,80%2729,07
11081483,699179961,62%1889,24
53TP Markowskiego81414,058429957,58%1686,47
WZ-12091945,748329752,58%2135,63
59-166376,745879548,42%1046,59
Type 71102908,609819551,58%2426,46
AMX M4 mle. 5192508,0910189551,58%2630,85
AMX 12 t6756,017939459,57%2621,50
AMX 65 t81435,468949358,06%1915,48
CS-4471106,237809256,52%1828,72
Executor113391,999649152,75%2748,77
VK 45.02 (P) Ausf. A81471,609029060,00%2018,98
Caernarvon81780,249488860,23%2516,43
M5 Stuart4224,064538848,86%553,75
Panther II81608,579318859,09%2937,61
Challenger71045,286988847,73%1533,81
M4A3E8 Sherman6867,377638658,14%2251,48
SU-100M171375,518398660,47%2206,63
KR-1113677,6611248652,33%2872,73
Type T-345585,736158558,82%2068,21
AMX 13 105101601,159638556,47%2405,55
M41 Walker Bulldog81323,0010658459,52%3287,71
Jagdpanzer IV6609,424568348,19%1140,37
Crusader 5.5-in. SP71176,336248354,22%1923,30
T-50-2 6539,236808346,99%1629,00
BZ-16681514,418588250,00%1867,88
FV3046747,245198056,25%1458,56
Type 5 Chi-Ri71421,759237959,49%3081,05
Sturer Emil71086,006977962,03%1733,16
SU-10061078,108187870,51%2480,81
AMX 50 Foch92842,1011007860,26%2921,96
Object 260 102445,909447860,26%2312,59
VK 36.01 (H)61124,208637462,16%2853,02
UDES 14 Alt 581527,887227451,35%1990,92
Leo71373,408817358,90%2557,75
VK 30.01 (P)6910,736637347,95%1638,11
Black Prince71484,169766956,52%2402,08
AMX M4 mle. 4571531,109826857,35%2842,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4296,342906540,00%587,03
Type 4 Chi-To6971,726876541,54%2012,14
Vz. 44-171016,787686454,69%1387,30
Ikv 90 Typ B71237,687186357,14%2090,66
KV-15517,265056248,39%968,02
M7 Priest3653,904216152,46%2351,00
VK 100.01 (P)81920,9810636168,85%2474,99
45TP Habicha71268,778336051,67%1949,28
Panther71218,418565954,24%2356,35
Type 586977,607555749,12%2065,34
Škoda T 256670,766095554,55%1324,05
WZ-111-1G FT81427,736715540,00%1515,02
VK 28.016727,708845462,96%3138,64
Ikv 65 Alt II6917,466095259,62%1709,56
Pz.Kpfw. III/IV5567,605505253,85%1857,46
AMX ELC bis5344,415345158,82%1312,60
T1 Heavy5720,207444959,18%1862,90
VK 16.02 Leopard5343,045464948,98%1143,95
B.U.G.I.6847,256504852,08%1631,42
Achilles6829,386324852,08%1667,33
T376876,549244864,58%3699,57
Object 430U102713,1710454868,75%2600,94
FV227 Conceiver81763,389984856,25%2184,46
SU-855752,475194746,81%1941,22
Panhard AML Lynx 6x68694,327434757,45%1329,47
FV229 Contender92752,8710564652,17%2746,29
M661242,877704544,44%2415,15
Covenanter5243,203824555,56%794,01
Nashorn61046,165754438,64%1795,70
Churchill VII6775,517284168,29%1708,77
VK 30.02 (M)6939,937954160,98%2291,72
PTZ-78113665,3011424065,00%2565,60
Valentine3236,083293748,65%784,10
KV-137922,497903759,46%1928,42
40TP Habicha6733,006523461,76%1488,71
S-517898,887393351,52%1068,67
M5A1 Stuart4257,584703363,64%976,12
Ikv 1035653,094803256,25%1695,15
Object 261101760,137313250,00%1562,67
Bishop5634,724693253,13%1385,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5670,786493259,38%2090,62
Lorraine 50 t 91749,917593246,88%1831,79
StuG IV 5714,236173154,84%2401,03
Strv 7461057,827692860,71%2409,77
Archer5709,895852860,71%1783,17
14TP4268,812892733,33%757,19
Sav m/434293,882602528,00%594,88
T-345621,086182458,33%1868,68
AMX 13 (FL 11) 5654,006702441,67%2471,68
T-284198,263132352,17%497,20
M4A1 Sherman5598,186612254,55%1891,90
Type 3 Chi-Nu5716,596392263,64%2882,97
M374347,142802142,86%1075,46
Marder 38T4458,673832138,10%1223,45
M24E2 Super Chaffee 6600,146592142,86%1906,32
Churchill I5895,327671947,37%2404,24
T28 Concept 7913,835861833,33%1048,15
Cruiser Mk. II2123,252291637,50%311,24
T207965,077101553,33%1489,09
25TP KSUST II5442,135121560,00%1002,39
Pz.Sfl. IVc5510,074411546,67%1119,39
Panhard EBR 909855,939311464,29%1495,49
DS PZInż5507,464571346,15%987,32
Strv m/425807,006011250,00%2396,29
M3 Lee4430,924601241,67%1725,23
M3 Stuart3133,823361154,55%401,20
T1 HMC2172,091681127,27%860,80
M2 Medium Tank3116,272361154,55%301,24
Cruiser Mk. III3185,642061145,45%723,30
Škoda T 245721,405731060,00%2153,66
T-463146,802911050,00%512,69
Cruiser Mk. I175,701171040,00%123,13
Cruiser Mk. IV4163,603151060,00%465,86
E 25 71287,909291070,00%2161,29
T-26281,22131933,33%151,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E3142,67262944,44%246,66
T2 Medium Tank276,44229933,33%148,69
Pz.Kpfw. III Ausf. J4156,00334850,00%232,83
Vickers Medium Mk. I1103,297770,00%311,87
Strv S1 81852,14907771,43%2005,52
Object 452K 101869,71485714,29%972,11
T3 HMC2129,00172650,00%409,51
T1 Cunningham1108,60186540,00%423,71
Hotchkiss H35295,80160520,00%185,13
Cobra 91760,20866560,00%1707,91
XM66F 82376,001157475,00%3044,75
Lorraine 39L AM30,0098333,33%0,00
Leichttraktor168,005920,00%67,11
MS-1169,00129250,00%188,69
Panzerjäger I2357,00344250,00%1749,42
Renault FT1131,006421100,00%899,83
Renault Otsu1152,001681100,00%752,81
Renault NC-31129,002131100,00%261,00
AMX 383294,005491100,00%1206,24
SDP 40 Zadymka5472,004251100,00%885,38
T1E6 2145,004301100,00%678,71
LTP 30,001911100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2344,005261100,00%1914,97

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/09/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/09/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/09/2024
Gestopt: 09/09/2024