spanner68

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/03/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12437000
Gemiddelde tier6,970,000,000,00
Overwinningen601748,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren631250,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1080,87%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd310524,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd85440,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien123440,9900,0000,0000,00
Schade toegebracht883,120,000,000,00
Veroveringspunten105960,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten29950,2400,0000,0000,00
Ervaring570,800,000,000,00
WN7911,810,000,000,00
WN81102,340,000,000,00
Totaal
Gevechten12437
Gemiddelde tier6,97
Overwinningen601748,38%
Verloren631250,75%
Gelijkstand1080,87%
Gevechten overleefd310524,97%
Tanks vernietigd85440,69
Gedood / dood ratio0,92
Gezien123440,99
Schade toegebracht883,12
Veroveringspunten105960,85
Verdedigingspunten29950,24
Ervaring570,80
WN7911,81
WN81102,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen533,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren960,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand16,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd533,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,9300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien50,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.558,600,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten281,8700,0000,0000,00
Ervaring664,530,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen533,33%
Verloren960,00%
Gelijkstand16,67%
Gevechten overleefd533,33%
Tanks vernietigd140,93
Gedood / dood ratio1,40
Gezien50,33
Schade toegebracht1.558,60
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten281,87
Ervaring664,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen266,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren133,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd51,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,500,000,000,00
Gezien10,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.557,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring1.017,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd51,67
Gedood / dood ratio2,50
Gezien10,33
Schade toegebracht1.557,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.017,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33000
Overwinningen2060,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren1339,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1236,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien210,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht593,060,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten150,4500,0000,0000,00
Ervaring587,610,000,000,00
Totaal
Gevechten33
Overwinningen2060,61%
Verloren1339,39%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1236,36%
Tanks vernietigd180,55
Gedood / dood ratio0,86
Gezien210,64
Schade toegebracht593,06
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten150,45
Ervaring587,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten269000
Overwinningen11643,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren14754,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand62,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9635,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1610,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien1830,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht666,610,000,000,00
Veroveringspunten4631,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten2490,9300,0000,0000,00
Ervaring484,230,000,000,00
Totaal
Gevechten269
Overwinningen11643,12%
Verloren14754,65%
Gelijkstand62,23%
Gevechten overleefd9635,69%
Tanks vernietigd1610,60
Gedood / dood ratio0,93
Gezien1830,68
Schade toegebracht666,61
Veroveringspunten4631,72
Verdedigingspunten2490,93
Ervaring484,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten41000
Overwinningen2151,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren2048,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1536,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd220,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,850,000,000,00
Gezien150,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.661,730,000,000,00
Veroveringspunten982,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten60,1500,0000,0000,00
Ervaring773,150,000,000,00
Totaal
Gevechten41
Overwinningen2151,22%
Verloren2048,78%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1536,59%
Tanks vernietigd220,54
Gedood / dood ratio0,85
Gezien150,37
Schade toegebracht1.661,73
Veroveringspunten982,39
Verdedigingspunten60,15
Ervaring773,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (177)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-1506592,1451440754,55%979,74
Panzer 58 Mutz 8887,1365837247,31%1070,01
KV-37909,7766831553,65%1226,38
IS-381220,0373930450,33%1343,96
E 7591408,7873429148,80%1242,40
Löwe 8964,8863928747,39%994,59
KV-15433,5145628253,55%880,24
T26E5 81145,0081327549,82%1393,26
T-1091518,4072026646,24%1450,44
112 8978,2768825848,45%1088,16
AMX M4 mle. 49 81199,5680025248,41%1420,28
IS7949,9168523553,62%1342,87
Rheinmetall Skorpion G 81119,4763521945,66%1108,46
Sturer Emil7960,7258220645,63%1293,35
VK 30.01 (D)6549,1552020353,20%1073,15
Panther mit 8,8 cm L/71 8977,1664020143,78%1181,21
SU-100Y 6586,8342120048,00%898,04
Tiger I7710,8350919848,99%785,73
Grille5504,6438019453,61%1115,20
T-463134,6224618250,55%438,30
Emil I81322,4281417355,49%1675,93
Pz.Kpfw. I Ausf. C3119,7428317341,04%362,39
IS-3A 81171,2378517153,80%1203,13
IS-7101315,3159516935,50%765,05
ST-I91673,4377916948,52%1523,97
Jagdtiger91681,5270216747,31%1422,02
Strv S1 81117,7161616346,63%1098,73
VK 36.01 (H)6574,8750715554,84%943,71
Leopard Prototyp A91133,9457414337,06%810,75
VK 45.03 7980,2571214254,23%1342,87
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8967,0065514148,23%1014,93
E 100101896,7773513752,55%1460,06
Pz.Kpfw. III/IV5246,6833612951,94%540,14
KV-481046,9767612749,61%1153,70
Ferdinand81396,9468912545,60%1485,40
Object 252U Defender 81326,1479012450,81%1468,06
VK 45.02 (P) Ausf. B91475,1874411951,26%1507,14
Rhm.-Borsig Waffenträger81050,9057811947,90%994,31
VK 100.01 (P)81315,1677411850,00%1547,04
StuG III Ausf. G5337,2736811750,43%694,44
leKpz M 41 90 mm GF 8516,6257911451,75%756,96
SU-855395,3834411246,43%738,30
IS-4101859,3076111153,15%1455,46
Jagdpanzer E 100101916,0265910948,62%1358,42
Jagdpanzer IV6622,0752610749,53%1142,45
Waffenträger auf Pz. IV91330,7160010748,60%982,73
Panther7821,3665510249,02%1320,04
Tiger II8892,366199944,44%854,51
IS-2 71052,527579862,24%1581,42
T-34-85 Rudy 6759,926109343,01%1363,73
VK 30.01 (P)6459,033658748,28%648,35
VK 30.01 (H)5303,213428241,46%524,10
KV-856463,113468141,98%551,77
KV-1S6298,353507945,57%334,29
Pz.Sfl. IVb4230,452537744,16%612,23
Mäuschen91614,118387558,67%1543,39
Emil II91485,276997447,30%1284,34
WZ-111 model 1-491421,417197146,48%1252,22
ISU-122S 7816,565337038,57%917,05
Hummel6450,963416939,13%433,90
Cromwell B 6637,695356741,79%1070,11
Kanonenjagdpanzer 8795,485536741,79%757,81
SU-1527767,775286648,48%971,22
Indien-Panzer81188,116776648,48%1476,77
E 5091294,566726248,39%1173,08
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,151426144,26%48,08
Pz.Kpfw. III Ausf. J480,341785935,59%0,45
WZ-111 model 5A101512,766465937,29%1000,91
E 25 7727,975285839,66%792,04
KV-26716,955975754,39%1237,47
Jagdpanther71065,336735560,00%1549,67
T-505153,343355356,60%429,37
SU-1006635,314045129,41%903,81
Wespe3107,411595145,10%198,04
Object 277101768,477274948,98%1370,24
M4A3E8 Fury 6410,825474555,56%743,71
T-345301,233884452,27%703,25
11081000,077184454,55%1110,44
M6A2E1 81017,516024334,88%871,46
Ikv 1035404,604394245,24%938,43
Pz.Kpfw. II284,901904143,90%139,98
Ikv 90 Typ B7621,954294141,46%626,78
VK 30.02 (D)7603,954474126,83%713,83
T-284154,782274037,50%214,52
Pz.Kpfw. II Luchs4102,892663743,24%142,96
Tiger (P)7670,595283745,95%718,20
T3 HMC265,06913638,89%19,12
Marder II3145,692163652,78%316,29
VK 30.02 (M)6539,034923638,89%809,52
Pz.Kpfw. 38 (t)366,701283342,42%17,38
Maus101600,276783339,39%995,99
Ikv 65 Alt II6740,976043265,63%1518,05
M46 Patton KR 8987,136733253,13%1194,68
T-437809,167683170,97%1542,34
SU-76M490,761412931,03%3,10
Durchbruchswagen 2495,712582860,71%196,33
Vickers Medium Mk. III379,741082733,33%41,70
T-26254,15992744,44%39,23
Leichttraktor157,621472642,31%31,44
Turán III prototípus 5453,004602646,15%1109,45
Leopard 1101360,285332536,00%713,92
Pz.Kpfw. VII101951,567752548,00%1380,26
VK 16.02 Leopard5269,633912441,67%653,26
Panther II8937,136482454,17%1191,76
Marder 38T4195,382972458,33%428,08
Pz.Kpfw. 35 (t)242,431042326,09%0,00
Leo7887,916312343,48%1360,32
StuG III Ausf. B4288,353162356,52%644,37
Object 25791424,487142347,83%1298,53
Strv m/42-57 Alt A.2 6605,836132365,22%1162,49
Cruiser Mk. III337,861022245,45%36,18
G.W. Panther7643,184352250,00%660,91
IS-M8992,956832245,45%958,65
Type 64 6478,416612268,18%1214,54
M3 Stuart365,101142138,10%0,31
T7 Combat Car 2160,763502142,86%719,30
S-517730,704712055,00%775,09
SU-85B4224,202792050,00%396,11
UDES 0381424,117461957,89%1658,15
Strv m/425441,005111764,71%1146,16
LTTB8557,535911741,18%778,04
G.Pz. Mk. VI (e)219,75741656,25%171,69
BT-7 artillery 3141,942521643,75%342,64
T2 Medium Tank244,131051560,00%170,39
SU-26386,331321533,33%0,79
Vickers Medium Mk. II273,861111435,71%106,99
Panzerjäger I266,361461442,86%16,57
Pz.Kpfw. I242,501131435,71%0,00
M2 Light233,231051346,15%54,89
Škoda T 256541,424851233,33%755,27
BT-2228,731141154,55%125,45
T56 GMC344,181261163,64%195,78
VK 45.02 (P) Ausf. A81071,735621127,27%1140,96
Chrysler K 8882,186411145,45%792,07
M2233,20821030,00%0,00
SU-18249,501181030,00%22,29
T-34-2G FT7686,604671040,00%727,02
T1 Cunningham158,50142875,00%351,87
Škoda T 245418,63426825,00%1072,73
AT-1292,25154837,50%116,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G335,50167837,50%0,00
T-54 ltwt.9555,13426812,50%544,27
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4210,50277837,50%242,73
Konštrukta T-34/1007917,14780771,43%1561,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4129,57222757,14%219,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4148,00225742,86%258,30
LT vz. 383164,83240616,67%414,04
Hotchkiss H35284,00201633,33%122,13
SU-540,00114633,33%0,00
Ikv 723206,40319580,00%597,94
MS-1121,00122540,00%0,00
Lorraine 39L AM368,80155540,00%27,41
Universal Carrier 2-pdr249,00109560,00%164,93
Lago4275,255214100,00%1006,98
43 M. Toldi III 3145,00132450,00%541,55
Vickers Medium Mk. I149,33134366,67%221,70
Kolohousenka198,33178333,33%266,31
LT vz. 352208,67389366,67%1203,15
Renault FT110,0078333,33%0,00
Renault FT 75 BS269,33186366,67%385,72
ST vz. 394528,67634366,67%2288,62
T-34-856872,00648366,67%1858,23
M3G FT3152,6713930,00%208,39
M56 Scorpion 7463,67398333,33%328,42
T-26G FT2171,00321250,00%498,25
E 50 Ausf. M101183,00697250,00%785,40
T-60259,0010620,00%0,00
T-45 2124,0017820,00%347,40
LTP 3155,50351250,00%596,72
Dicker Max 6818,00624250,00%1516,88
Renault Otsu1126,002231100,00%622,22
Renault NC-31196,001831100,00%517,45
Renault FT AC2125,003401100,00%515,57
T-50-2 6170,0014410,00%145,49
Churchill III 5956,0015291100,00%2937,95
L-60 20,0010710,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 50,002691100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/03/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/03/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/02/2015
Gestopt: 01/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/12/2018
Gestopt: 07/04/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/06/2016
Gestopt: 31/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/04/2019
Gestopt: 29/06/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/02/2015
Gestopt: 02/05/2016