will3754

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 14/04/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten282820054
Gemiddelde tier7,340,000,008,07
Overwinningen1323246,79%00,00%00,00%3055,56%
Verloren1475752,18%00,00%00,00%2342,59%
Gelijkstand2931,04%00,00%00,00%11,85%
Gevechten overleefd543619,22%00,00%00,00%2138,89%
Tanks vernietigd179450,6300,0000,00661,22
Gedood / dood ratio0,790,000,002,00
Gezien272640,9600,0000,00881,63
Schade toegebracht835,840,000,002.063,15
Veroveringspunten183980,6500,0000,00510,94
Verdedigingspunten91620,3200,0000,0000,00
Ervaring477,250,000,001.104,35
WN7812,940,000,001679,95
WN8943,700,000,002872,75
Totaal
Gevechten28282
Gemiddelde tier7,34
Overwinningen1323246,79%
Verloren1475752,18%
Gelijkstand2931,04%
Gevechten overleefd543619,22%
Tanks vernietigd179450,63
Gedood / dood ratio0,79
Gezien272640,96
Schade toegebracht835,84
Veroveringspunten183980,65
Verdedigingspunten91620,32
Ervaring477,25
WN7812,94
WN8943,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten54
Gemiddelde tier8,07
Overwinningen3055,56%
Verloren2342,59%
Gelijkstand11,85%
Gevechten overleefd2138,89%
Tanks vernietigd661,22
Gedood / dood ratio2,00
Gezien881,63
Schade toegebracht2.063,15
Veroveringspunten510,94
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.104,35
WN71679,95
WN82872,75
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1301000
Overwinningen44434,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren81362,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand443,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd21616,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5240,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,480,000,000,00
Gezien15541,1900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.047,110,000,000,00
Veroveringspunten13141,0100,0000,0000,00
Verdedigingspunten11060,8500,0000,0000,00
Ervaring454,250,000,000,00
Totaal
Gevechten1301
Overwinningen44434,13%
Verloren81362,49%
Gelijkstand443,38%
Gevechten overleefd21616,60%
Tanks vernietigd5240,40
Gedood / dood ratio0,48
Gezien15541,19
Schade toegebracht1.047,11
Veroveringspunten13141,01
Verdedigingspunten11060,85
Ervaring454,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten60000
Overwinningen2033,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren3965,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1321,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien1001,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht668,020,000,000,00
Veroveringspunten731,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten971,6200,0000,0000,00
Ervaring376,620,000,000,00
Totaal
Gevechten60
Overwinningen2033,33%
Verloren3965,00%
Gelijkstand11,67%
Gevechten overleefd1321,67%
Tanks vernietigd200,33
Gedood / dood ratio0,43
Gezien1001,67
Schade toegebracht668,02
Veroveringspunten731,22
Verdedigingspunten971,62
Ervaring376,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten107000
Overwinningen4743,93%00,00%00,00%00,00%
Verloren5753,27%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2422,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd560,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien1541,4400,0000,0000,00
Schade toegebracht438,280,000,000,00
Veroveringspunten2332,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2782,6000,0000,0000,00
Ervaring335,370,000,000,00
Totaal
Gevechten107
Overwinningen4743,93%
Verloren5753,27%
Gelijkstand32,80%
Gevechten overleefd2422,43%
Tanks vernietigd560,52
Gedood / dood ratio0,67
Gezien1541,44
Schade toegebracht438,28
Veroveringspunten2332,18
Verdedigingspunten2782,60
Ervaring335,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2263000
Overwinningen85737,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren138461,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand220,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd56224,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12690,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien19610,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht476,940,000,000,00
Veroveringspunten30341,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten21330,9400,0000,0000,00
Ervaring265,220,000,000,00
Totaal
Gevechten2263
Overwinningen85737,87%
Verloren138461,16%
Gelijkstand220,97%
Gevechten overleefd56224,83%
Tanks vernietigd12690,56
Gedood / dood ratio0,75
Gezien19610,87
Schade toegebracht476,94
Veroveringspunten30341,34
Verdedigingspunten21330,94
Ervaring265,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13892000
Overwinningen752654,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren627845,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand880,63%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd408429,40%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd64480,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien159661,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht681,950,000,000,00
Veroveringspunten297822,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten432913,1200,0000,0000,00
Ervaring525,030,000,000,00
Totaal
Gevechten13892
Overwinningen752654,18%
Verloren627845,19%
Gelijkstand880,63%
Gevechten overleefd408429,40%
Tanks vernietigd64480,46
Gedood / dood ratio0,66
Gezien159661,15
Schade toegebracht681,95
Veroveringspunten297822,14
Verdedigingspunten432913,12
Ervaring525,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14937192753
Overwinningen645243,19%1052,63%1140,74%2037,74%
Verloren828655,47%947,37%1659,26%3362,26%
Gelijkstand1991,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd320621,46%315,79%311,11%815,09%
Tanks vernietigd67920,4560,3290,33290,55
Gedood / dood ratio0,580,380,380,64
Gezien182711,22361,89542,001031,94
Schade toegebracht681,88853,79810,59792,13
Veroveringspunten237891,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten216331,45643,37933,441192,25
Ervaring442,12740,74578,56535,87
Totaal
Gevechten14937
Overwinningen645243,19%
Verloren828655,47%
Gelijkstand1991,33%
Gevechten overleefd320621,46%
Tanks vernietigd67920,45
Gedood / dood ratio0,58
Gezien182711,22
Schade toegebracht681,88
Veroveringspunten237891,59
Verdedigingspunten216331,45
Ervaring442,12
Voorbije 24u
Gevechten19
Overwinningen1052,63%
Verloren947,37%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd315,79%
Tanks vernietigd60,32
Gedood / dood ratio0,38
Gezien361,89
Schade toegebracht853,79
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten643,37
Ervaring740,74
Voorbije 7 dagen
Gevechten27
Overwinningen1140,74%
Verloren1659,26%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd311,11%
Tanks vernietigd90,33
Gedood / dood ratio0,38
Gezien542,00
Schade toegebracht810,59
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten933,44
Ervaring578,56
Voorbije 30 dagen
Gevechten53
Overwinningen2037,74%
Verloren3362,26%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd815,09%
Tanks vernietigd290,55
Gedood / dood ratio0,64
Gezien1031,94
Schade toegebracht792,13
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten1192,25
Ervaring535,87

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15741055206
Overwinningen756248,04%00,00%2341,82%6732,52%
Verloren805351,16%00,00%3156,36%13866,99%
Gelijkstand1260,80%00,00%11,82%10,49%
Gevechten overleefd340121,61%00,00%1832,73%3818,45%
Tanks vernietigd73250,4700,00340,62890,43
Gedood / dood ratio0,590,000,920,53
Gezien216221,3700,00881,603101,50
Schade toegebracht1.150,270,001.321,021.279,76
Veroveringspunten137140,8700,001091,981820,88
Verdedigingspunten114060,7200,001272,313051,48
Ervaring627,330,00668,40578,15
Totaal
Gevechten15741
Overwinningen756248,04%
Verloren805351,16%
Gelijkstand1260,80%
Gevechten overleefd340121,61%
Tanks vernietigd73250,47
Gedood / dood ratio0,59
Gezien216221,37
Schade toegebracht1.150,27
Veroveringspunten137140,87
Verdedigingspunten114060,72
Ervaring627,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten55
Overwinningen2341,82%
Verloren3156,36%
Gelijkstand11,82%
Gevechten overleefd1832,73%
Tanks vernietigd340,62
Gedood / dood ratio0,92
Gezien881,60
Schade toegebracht1.321,02
Veroveringspunten1091,98
Verdedigingspunten1272,31
Ervaring668,40
Voorbije 30 dagen
Gevechten206
Overwinningen6732,52%
Verloren13866,99%
Gelijkstand10,49%
Gevechten overleefd3818,45%
Tanks vernietigd890,43
Gedood / dood ratio0,53
Gezien3101,50
Schade toegebracht1.279,76
Veroveringspunten1820,88
Verdedigingspunten3051,48
Ervaring578,15
Anzeigen

Tanks (303)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M18 Hellcat6533,88320229545,93%832,60
IS-3A 81041,04598168149,61%1033,54
KV-856538,82340161644,80%774,23
IS-38986,06553126447,31%1049,45
M127572,4134498246,03%609,35
T28 Prototype8849,2049689946,05%757,16
Object 140101351,7262773243,72%949,22
AMX 13 909482,1143168443,86%491,45
Panzer 58 Mutz 8701,7448066243,81%735,60
M40/M438829,3643065445,57%797,77
IS-7101207,7355164544,50%786,40
Bat.-Châtillon 25 t101136,7450258840,99%762,04
T92 HMC101210,5260652748,77%997,69
M41 Walker Bulldog8416,1637744539,78%494,79
VK 30.01 (P)6514,4540443144,78%744,02
T376370,2140438546,49%877,90
Cromwell6508,9337535448,02%964,46
Object 277101433,3162434941,55%928,75
T499535,7545231942,63%537,11
Bat.-Châtillon 25 t AP9671,8637131639,87%417,67
T-109781,0345429343,00%537,91
AMX 50 B103135,8894629053,79%2813,39
M374106,6015428451,41%204,22
Panhard EBR 10510973,4565125149,00%1043,81
Leopard 1101574,6564224941,77%1075,85
FV3046389,7136124746,56%539,53
Pz.Kpfw. I Ausf. C3106,9027824151,87%378,62
Rheinmetall Skorpion G 81352,8970223852,52%1488,78
T1 Cunningham199,1321721348,83%475,79
Prototipo 6 82687,02127120364,53%3544,12
Škoda T 56 82364,43112420254,95%2775,13
M53/M559986,4352320147,76%838,43
M446391,0233219545,64%490,68
T-100 LT10759,5860918846,81%764,67
T14 5278,6730418548,65%386,80
T34 8678,0738218341,53%567,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5258,7727617739,55%458,54
T-549992,9647517349,13%948,30
T25/27475,7538416749,70%511,10
Kampfpanzer 07 RH 8859,0562016043,13%910,81
Maus101494,4169314546,90%1041,45
Type 71103047,97103114458,33%2642,38
T57 Heavy103431,33103314357,34%3251,33
AMX 13 757247,0047814245,07%287,35
Super Conqueror101032,1158314146,81%577,07
AMX 13 F3 AM6381,4729313944,60%369,57
T110E4101006,6751513842,03%479,15
Cruiser Mk. IV491,3715513446,27%71,97
KV-1S6387,7530612638,10%493,81
Type 59 81143,6570012445,16%1373,57
Lorraine 40 t 8734,1745112346,34%676,17
AMX 50 1008718,6050711443,86%574,01
SU-1527566,6146211245,54%624,89
Char Futur 4 91151,6257711247,32%810,05
IS7654,3940611144,14%702,08
T-54 ltwt.9503,5551711148,65%547,00
Type 64 6415,6643411147,75%942,11
CS-63102412,8784610449,04%2053,74
T-34-856472,8238210248,04%789,51
T56 GMC3140,321839845,92%289,87
M8A14211,232509753,61%422,95
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122,651939250,00%242,07
Type 5 Heavy104116,3211819163,74%4194,97
T78 6676,565599157,14%946,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J4156,151748739,08%169,79
Bishop5307,022708750,57%529,38
T-284194,072418453,57%509,14
T110E5103760,9911488460,71%3820,32
Matilda4278,762748356,63%739,70
BT-22102,961838356,63%426,71
Škoda T 177418,424768345,78%661,02
M56 Scorpion 7354,833808351,81%341,43
LTTB8372,856208153,09%565,55
Bisonte C45 82039,6810597655,26%2487,54
T1E6 253,281207640,79%15,54
Leichttraktor166,951627545,33%104,01
Panhard AML Lynx 6x68457,634187336,99%584,26
M48A2 Räumpanzer 82172,6212207364,38%3437,01
Object 260 101589,148337354,79%1161,56
Crusader6216,332256943,48%412,01
VK 16.02 Leopard5232,182816555,38%648,67
MT-256225,323706346,03%432,42
BDR G1 B5540,664196144,26%1068,08
T404218,902186142,62%340,57
Cruiser Mk. III376,111146140,98%89,96
SU-855347,252886055,00%743,95
Škoda T 256757,986455952,54%1659,32
T82 HMC4112,951555955,93%246,95
AMX 12 t6286,483215834,48%494,59
BZ-75103085,829405749,12%2439,08
STA-18797,845115635,71%791,09
Bat.-Châtillon 155 5810769,576605651,79%579,68
50TP Tyszkiewicza92273,189465558,18%2243,42
SU-1006765,566245552,73%1488,66
TS-54 81031,387295549,09%983,74
M7 Priest3292,851425437,04%580,65
BZ-16681433,758325255,77%1749,10
Ikv 1035222,612815145,10%306,36
M415216,271775137,25%77,32
Ares 90102463,578505149,02%2058,73
Object 430U101195,906455052,00%880,19
Object 43091048,696464948,98%798,54
SU-86623,855344850,00%789,42
M46 Patton KR 8491,555214751,06%458,19
StuG IV 5346,962574753,19%839,14
Bofors Tornvagn 8969,586734546,67%940,85
Marder II3139,201524434,09%197,00
AMX ELC bis5245,913734447,73%610,16
Vickers Mk. E Type B2142,811854348,84%518,67
Pz.Kpfw. II Luchs4230,073084353,49%788,46
STB-1101511,156494134,15%1052,57
Ikv 65 Alt II6428,903954151,22%609,74
SU-100Y 6410,592934143,90%480,72
Vickers Medium Mk. I154,311013943,59%47,21
T110E3101261,105973946,15%704,25
Type 2597 Chi-Ha3165,501953847,37%443,95
Object 268 Version 410865,305963751,35%434,80
ISU-1528581,175013655,56%484,80
VK 72.01 (K) 102300,817603647,22%1458,91
SU-14-28655,746483455,88%598,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E3347,472243447,06%1050,95
Panhard AMD 178B6407,742933447,06%968,65
M2 Light2107,531953259,38%373,03
Type 95 Heavy4161,942573240,63%301,80
Strv 103B102432,198663256,25%1751,29
Indien-Panzer8618,535333250,00%621,07
BT-7 artillery 354,131473265,63%261,02
M4A1 Sherman5284,033423138,71%492,90
60TP Lewandowskiego101130,976743151,61%631,41
StuG III Ausf. B4179,522783151,61%295,06
Vz. 64 Blesk8299,874553050,00%311,95
Covenanter5117,901693046,67%175,10
P.43 bis61153,318142951,72%2504,32
T-448436,864452937,93%255,77
Crusader 5.5-in. SP7521,463812839,29%547,95
Object 279 early 102637,5010122864,29%1720,63
P.43 ter7733,526652759,26%1242,86
T-262100,442202781,48%537,28
T-50594,931952748,15%123,46
T26E5 Patriot 8719,964572733,33%513,39
Super Hellcat 7462,893192751,85%519,75
T-463150,422632646,15%490,75
Pz.Kpfw. 38 (t)3107,421382646,15%169,79
O-I Experimental5395,424542653,85%647,94
T-62A10985,736272650,00%680,35
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6380,884432650,00%759,72
ARL 446477,685052560,00%853,48
Coccodrillo 102247,689762564,00%2000,30
T-50-2 6388,404622544,00%903,76
Leox 93029,5811982466,67%3499,03
M22166,702202339,13%626,62
TVP T 50/51102321,008242356,52%1853,18
FV1066 Senlac 8595,687792263,64%1215,09
M2 Medium Tank3167,952792147,62%525,34
Vz. 71 Tesák10781,955342128,57%608,26
Object 268103259,858612045,00%2707,89
Renault FT177,111201931,58%189,80
B.U.G.I.6373,743061921,05%377,38
BZT-70 103080,959581947,37%2328,45
Konštrukta T-34/1007282,784121844,44%192,46
Hotchkiss EBR7225,174121838,89%200,28
122 TM 81807,729271861,11%2363,67
VK 36.01 (H)6815,296711758,82%1450,34
45TP Habicha71501,949011747,06%2292,38
BZ-689959,184541723,53%496,54
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8463,353741741,18%265,87
Bat.-Châtillon Bourrasque 81745,419101752,94%2041,43
43 M. Toldi III 358,411661735,29%3,89
TVP VTU Koncept8565,755421662,50%666,69
LTP 3131,501641625,00%370,04
P.44 Pantera8663,875841546,67%605,03
Progetto M40 mod. 65102336,278811560,00%2000,89
Ram II 5412,133521560,00%1085,46
Panzerjäger I2105,571051442,86%176,50
T2 Medium Tank2104,001101421,43%298,02
Light Mk. VIC 270,712091464,29%345,73
T-54 first prototype 8384,863871464,29%438,22
121B 103068,7910321450,00%3319,35
MS-11116,231661338,46%441,51
WZ-111 8388,083721241,67%179,74
T-34-17393,174771241,67%318,59
Vz. 5510714,174631225,00%203,81
Carro d'assalto P.887699,177321275,00%1035,00
Sexton II359,501071250,00%100,59
M5 Stuart4101,922171250,00%112,05
E 100102297,759251258,33%1650,51
T2 Light Tank 261,581511241,67%25,39
L-60 2115,753701266,67%692,65
ELC EVEN 90 8242,423211233,33%152,58
Type 586712,455401145,45%1221,47
Lago4239,103041050,00%585,17
D12112,501361040,00%270,67
T1 HMC2252,002221050,00%1418,78
Sav m/434197,902551050,00%364,61
T1 Heavy5532,305051050,00%920,64
Birch Gun4127,102031060,00%384,86
FV2078768,007421070,00%853,84
FV226 Contradictious 8805,903801010,00%441,29
KR-111738,804831020,00%141,69
Renault FT 75 BS2186,00158966,67%1098,75
Sturmpanzer I Bison320,4450911,11%0,00
M3 Lee486,89139955,56%178,63
Type 619961,22448922,22%643,05
AMX 50 1209716,89544955,56%503,34
O-I6559,67533955,56%798,18
Object 907 101693,22621933,33%954,48
T7 Combat Car 256,33158955,56%167,11
Sentinelle 92037,22786933,33%1821,90
Kolohousenka1153,75133825,00%555,60
D23137,00141837,50%282,47
Renault Otsu174,88107825,00%81,27
Strv m/40L3186,63314862,50%675,11
Ikv 723149,25233837,50%182,30
Vz. 60S Dravec 101816,75822850,00%1039,97
Object 4168919,50728862,50%1087,15
Patton the Tank 9334,13479837,50%34,01
Caliban 8776,50626862,50%890,19
TOG II* 6349,13212825,00%288,95
T-345125,29244728,57%44,08
Renault NC-31121,2955728,57%0,00
CS-538980,00423714,29%965,88
T3 HMC2120,14137757,14%417,34
M24E2 Super Chaffee 61518,291298771,43%6524,66
T26E5 8797,86515728,57%640,56
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,67139633,33%343,39
SU-76M4147,00132633,33%151,74
Cruiser Mk. II273,17155650,00%147,36
Lorraine 155 mle. 507761,83535650,00%853,58
M24 Chaffee5129,17276633,33%139,04
Pz.Kpfw. I258,17219650,00%111,61
HWK 128518,17802683,33%795,43
Panther mit 8,8 cm L/71 8382,6712760,00%174,33
VK 45.03 7567,5021660,00%404,47
LT vz. 38375,80288580,00%283,93
M5A1 Stuart423,20249560,00%184,57
Universal Carrier 2-pdr2117,6089520,00%244,40
Char Mle. 75 9820,809145100,00%1065,33
leKpz M 41 90 mm GF 8809,40744560,00%1577,75
M3 Light 3168,40255540,00%540,01
Stridsyxa 82275,601063540,00%2231,63
Manticore10782,60774560,00%865,94
Strv m/425168,00274450,00%265,32
Vz. 44-17280,75364450,00%165,92
AT-1236,5057425,00%0,00
Renault UE 57316,50149475,00%261,00
Bat.-Châtillon 12 t8691,7531840,00%844,77
LTG7312,50395450,00%439,70
K-91-PT 9501,25568450,00%273,79
Churchill III 5299,75324450,00%442,17
AC 4 Experimental 6425,75270425,00%548,37
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5316,25387475,00%756,85
King Tiger (Captured) 7368,0026940,00%160,04
Type 62 7191,33423366,67%349,90
Vickers Medium Mk. II233,00107366,67%238,12
M66521,00392333,33%477,36
Type 4 Chi-To6426,00397366,67%730,02
Type 97 Te-Ke 2161,004973100,00%928,30
Cruiser Mk. I122,0080333,33%2,17
T-29 3171,33186366,67%617,03
Carro da Combattimento 45 t 101238,00678366,67%889,28
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4102,338530,00%0,00
T28 Concept 7489,00496366,67%685,45
AMX Chasseur de chars 8372,00380333,33%174,21
Strv m/382178,005052100,00%860,13
TKS z n.k.m. 20 mm 280,50123250,00%283,02
53TP Markowskiego8476,507662100,00%494,28
AMX 13 105 AM mle. 505171,00207250,00%189,14
Sturmpanzer II40,00111250,00%107,96
AMX M4 mle. 457253,0015920,00%32,18
M10391074,5048320,00%741,47
VK 28.016160,005942100,00%402,50
Achilles686,0020720,00%0,00
AMX 105 AM mle. 474152,00154250,00%344,04
T71 DA7732,00559250,00%1553,54
FV601 Saladin8245,5019820,00%0,00
GSOR the TANK 91672,50739250,00%1831,17
Pz.Kpfw. 38 (K) 5205,5025220,00%100,96
AMX 67 Imbattable111027,00654250,00%510,07
Excelsior 5416,50228250,00%644,01
Char de transition 6233,505272100,00%317,40
Projet Louis 91326,50641250,00%1744,59
T-28E with F-30 488,50123250,00%87,48
FCM 50 t 8372,50489250,00%265,97
Pvlvv fm/42278,002791100,00%303,83
Churchill I50,00721100,00%261,00
Renault FT AC20,00310,00%0,00
Valentine AT40,004710,00%0,00
A-436444,0030310,00%540,96
T-602245,003091100,00%1311,52
Renault R3520,0001100,00%261,00
Ares 7581060,008671100,00%1073,71
T-34 with L-11 4566,006681100,00%1767,88
M4-85 50,0012010,00%0,00
AMR 35 2160,009210,00%453,88
Pz.Sfl. IC 4313,0024910,00%624,91
Tiger 131 61310,0062010,00%2335,36
Strv m/42-57 Alt A.2 6440,0037110,00%519,58
Matilda Black Prince 50,0023010,00%0,00
T-34-85M 6335,006211100,00%485,95
Pz.Kpfw. II Ausf. D 299,002501100,00%458,81
M10 RBFM 5563,0019010,00%767,04
M54 Renegade 8894,0035410,00%639,27
T-34-3 81023,008181100,00%1234,15

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 14/04/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/04/2026
Gestopt: 13/04/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/01/2026
Gestopt: 29/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/11/2025
Gestopt: 04/01/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/11/2025
Gestopt: 12/11/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/10/2025
Gestopt: 09/11/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/09/2025
Gestopt: 08/10/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 06/07/2025
Gestopt: 08/09/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 13/04/2025
Gestopt: 05/07/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/04/2025
Gestopt: 12/04/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 25/10/2024
Gestopt: 06/04/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 25/10/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/09/2024
Gestopt: 24/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/09/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 08/09/2024
Gestopt: 12/09/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 06/07/2024
Gestopt: 05/09/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/07/2024
Gestopt: 05/07/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/06/2024
Gestopt: 02/07/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/06/2024
Gestopt: 13/06/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/05/2024
Gestopt: 30/05/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 04/10/2023
Gestopt: 21/05/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/07/2023
Gestopt: 23/07/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/01/2021
Gestopt: 07/02/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/02/2021
Gestopt: 05/04/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/04/2021
Gestopt: 14/03/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/10/2022
Gestopt: 07/04/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/08/2023
Gestopt: 01/10/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/05/2022
Gestopt: 23/10/2022
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/04/2023
Gestopt: 21/07/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/07/2023
Gestopt: 15/08/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/01/2021
Gestopt: 25/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/08/2020
Gestopt: 27/08/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/08/2020
Gestopt: 31/10/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/11/2020
Gestopt: 14/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/11/2020
Gestopt: 12/11/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/08/2020
Gestopt: 23/08/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/01/2021
Gestopt: 21/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/11/2020
Gestopt: 15/11/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/08/2020
Gestopt: 18/08/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/08/2020
Gestopt: 12/08/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/05/2020
Gestopt: 31/07/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/05/2020
Gestopt: 19/05/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/12/2019
Gestopt: 14/05/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/11/2019
Gestopt: 25/12/2019
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 22/09/2019
Gestopt: 01/11/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/06/2019
Gestopt: 29/07/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 01/06/2019
Gestopt: 23/06/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/02/2019
Gestopt: 29/04/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 09/07/2018
Gestopt: 07/02/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/07/2018
Gestopt: 07/07/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/06/2018
Gestopt: 03/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/06/2018
Gestopt: 23/06/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/01/2018
Gestopt: 16/05/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/01/2018
Gestopt: 19/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/01/2018
Gestopt: 13/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/12/2017
Gestopt: 02/01/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/05/2017
Gestopt: 28/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/11/2016
Gestopt: 07/06/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/07/2016
Gestopt: 02/01/2017
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 10/03/2016
Gestopt: 16/07/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/01/2016
Gestopt: 08/03/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/10/2015
Gestopt: 14/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/06/2015
Gestopt: 07/09/2015