Gramy nie bo lubimy, tylko dlatego, że czasem trzeba w życiu robić coś nieskomplikowanego.
[_KSW_] Kompania Samotnych Wilków
wwww.wyjeżdżamy,wybijamy,wygrywamy,wracamy.pl
Anzeigen
Lid
| # | Spelersnaam | 30D WN8 | 30D Battles | WN8 | Win / verlies | Gevechten | Laatste gevecht | Rol | Toegetreden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | OLZOZURO | 0,00 | 0 | 1322,85 | 51,62% | 7109 | Rekruut | ||||
| 2 | miki_torun | 2585,14 | 160 | 1267,04 | 49,41% | 87814 | Vervangende leider | ||||
| 3 | JAWI102 | 0,00 | 0 | 478,55 | 45,19% | 27787 | Commandant |
Schermutselingen statistieken
| # | Spelersnaam | 7D Battles | 30D Battles |
|---|---|---|---|
| 1 | miki_torun | 0 | 0 |
| 2 | OLZOZURO | 0 | 0 |
| 3 | JAWI102 | 0 | 0 |
Anzeigen