EU Server statistieken

Bijgehouden speler: 3541738

Actieve speler: 756695

Bijgehouden clans: 94189

Actieve clans: 82038

Anzeigen

EU Server Tank Statistieken

Naam tankTypeLandRangSpelerØ GevechtenGemiddelde schadeGemiddelde ervaringOverwinningenGemiddelde WN8
Object 279 early 1021831223338.36106964,67%2141,49
Chimera 87700361988.14100259,57%2023,03
T95/FV4201 Chieftain 1011102752907.8493358,03%2252,20
Object 907 10408292652503.2588157,81%2193,56
Panzer 58 882221438.7487655,04%1985,89
T-22 medium 1042682112418.9587260,22%2266,66
Type 59 G 81108421428.0787154,45%1714,30
Strv 81 8107481329.1986755,47%1843,35
IS-5 (Object 730) 8164961931620.2586258,33%2142,85
Chieftain/T95 810057981435.1885555,89%2153,09
Škoda T 27 876271603.5485254,12%1837,95
KV-4 Kreslavskiy 82497691508.6583956,95%1989,71
Т-44-100 (У) 83971181338.2483653,17%1625,39
EMIL 1951 88239281676.2983154,83%2022,65
AMX M4 mle. 519428931181877.8982253,68%1685,63
121B 107372712325.2481554,50%2144,17
VK 72.01 (K) 10210121732416.9180856,05%2063,58
T-44-100 (B) 87492121263.3980652,33%1546,21
T-44-100 (R) 898103841255.8980252,48%1618,86
T95E6 1010497962367.8380154,08%2020,75
M60 10139071402369.9679654,86%2167,52
Object 260 10435601242308.0179554,46%1969,40
T-44-122 73152001302.1079060,56%2004,39
T71 CMCD P 784107838.6077955,18%2034,35
TS-5 889964571464.7977852,34%1395,61
Object 252U 8563941611355.6777653,79%1436,66
IS-3A 8148726901275.0177351,96%1297,73
Object 43091504741561721.2076752,58%1502,41
UDES 16935115771592.0076251,21%1506,24
UDES 15/161017701432065.0376052,01%1540,22
Type 5 Heavy101154051572061.4275951,66%1443,04
Object 252U Defender 81538191541321.1475653,11%1367,61
WZ-111 model 5A1092802992144.3075551,89%1659,31
T 55A 91516251081690.1475353,56%1732,00
Object 7059983991071621.1475251,93%1461,43
50TP Tyszkiewicza9718831241639.7775051,63%1428,75
60TP Lewandowskiego1052424952084.7475051,01%1467,63
Object 43010442731621913.3074951,49%1688,95
M48A2/T54E2/T123E6 1093532020.6574855,79%1731,85
Progetto M40 mod. 6510566951542173.8174751,42%1595,83
Object 430U101259641232069.4874652,09%1577,60
T26E5 Patriot 8827091661102.7374651,95%1315,69
Prototipo Standard B9850121561717.0274251,11%1525,88
Object 430 Version II9877872101518.8874152,27%1615,92
Lansen C 829743571186.1973950,73%1280,28
Object 705A1068701961989.6073850,76%1458,48
VK 100.01 (P) Ausf. B 891271366.8473755,85%1568,57
AMX M4 mle. 541024051801927.4673649,74%1522,83
Škoda T 5091680582511725.5173651,81%1621,82
Caernarvon Action X 8124772771141.4973650,57%1312,14
Object 244 616422981.6873359,68%1772,26
Emil II91212801641607.1173151,50%1520,58
AMX M4 1949 Liberte 8555332001132.4472951,04%1224,74
T-44-100 8702122301176.4872852,48%1571,96
WZ-111 model 1-491855512361600.0072751,26%1555,51
Kranvagn10652611041963.5172650,46%1603,20
Object 268 Version 410937451112161.1972653,82%1522,38
Panhard EBR 90923899101953.2172452,44%1418,47
M4A1 FL 10 65318945.5872457,69%1967,08
WZ-111 8944053441217.2872452,26%1507,87
Panhard EBR 1051016985991262.1871852,98%1398,53
11310923251561900.6571650,56%1619,31
WZ-111 Alpine Tiger 816947461075.2571649,07%1198,50
SU-130PM 81064041731482.0571551,48%1452,95
Pz.Kpfw. VII1071487821866.1071350,62%1359,48
Object 27710135429731950.6271150,02%1429,87
K-911021654571807.6671049,42%1444,31
WZ-111G FT9221571661818.7771050,61%1517,15
M6A2E1 8343171251150.2471050,55%1367,20
T23E3 717502891006.0670954,98%1900,18
KV-4 KTTS 8105501197.4370953,96%1479,15
Super Conqueror10162617891952.6170850,42%1445,10
Chrysler K GF 8375191251108.1970851,33%1249,94
Type 59 812342410231073.0170751,65%1488,31
Conqueror92511912321565.8370749,94%1454,45
Tortoise91540642311630.6270650,70%1447,11
STB-110701552321918.1270351,48%1700,49
50TP prototyp 8102577741200.3670351,82%1264,64
M48A5 Patton101194922301930.3670250,90%1623,57
Object 777 Version II 10108461784.1270253,73%1515,71
Progetto M35 mod. 46 82158301761248.3970251,37%1377,84
M46 Patton91735382431478.8470251,00%1497,33
Maus101819911981782.3370050,87%1401,60
TVP T 50/51101249472842016.1670051,04%1667,21
Emil I82023301491274.2069951,38%1412,35
AMX 50 Foch91112402171621.9169950,76%1518,24
Type 619996722361540.0269950,57%1599,27
IS-6 B 8149501161177.2769850,23%1288,10
T25 Pilot Number 1 81311992051101.9669850,58%1472,63
Mäuschen9904721191476.7969650,88%1271,60
T9591714322401690.2769251,81%1429,11
VK 168.01 (P) 8131521161246.2169251,04%1435,16
IS-2M 73916331005.2269152,51%1221,48
UDES 14 Alt 5872854591195.2368950,76%1373,37
Object 26310509302222130.3968851,04%1675,33
Object 140102607483151805.4368550,75%1549,05
AMX 30 1er prototype91190662181521.5168550,95%1521,42
Centurion Mk. 7/192023682381447.2068449,97%1430,57
FCM 50 t 81251733031118.5168250,84%1412,16
E 5092479452881447.3368250,50%1420,68
T54E193222662381540.2568250,02%1474,76
Somua SM 8166274461244.0868151,58%1167,49
53TP Markowskiego81070301001181.6968149,92%1294,56
Object 2639843901181632.8168151,35%1390,21
FV215b 101058961781844.8168149,61%1519,77
112 81128231701039.7767949,33%1187,80
T57 Heavy Tank102435513082019.3767949,73%1574,58
E 50 Ausf. M101668482841859.8467550,62%1560,69
T95/Chieftain 1092671811.3467553,77%1438,53
T95E2 822126481107.1867452,09%1479,62
T110E3101188442372056.0467450,90%1504,44
T26E5 811119477981.4567451,34%1113,15
T-54 first prototype 8190979223970.0967350,58%1210,04
WZ-113G FT1010830681988.7567248,20%1405,60
T-103 811381411215.7267149,64%1174,19
Primo Victoria 851152102910.1967049,23%1107,99
WZ-120-1G FT 81574871241206.2666951,56%1183,48
AMX 30 B10586341191787.8266849,66%1522,27
12110820482141803.9366749,51%1537,83
T-100 LT10861581681240.7866750,53%1491,02
AMX 13 57 77687778728.8566753,43%1292,41
LT-432 89779378824.9766752,46%1370,39
Centurion Action X101435902051810.3666749,77%1516,92
VK 45.02 (P) Ausf. B92253702551418.8466749,92%1368,22
King Tiger (Captured) 76734918977.4566651,78%1211,37
KV-5 81105654801063.5466650,39%1237,17
AMX 50 B101697982711994.4866650,11%1630,33
T110E5102970963131786.3366550,08%1478,87
WZ-132-110288421141414.9966549,32%1654,56
Centurion Mk. 5/1 RAAC 813527738991.7766550,92%1165,85
Type 4 Heavy91960592041382.3466550,18%1287,49
ST-I92218322631423.6466550,05%1332,51
Rheinmetall Skorpion 821723861354.4366450,33%1332,32
VK 100.01 (P)81873551271103.5466451,39%1193,36
IS-4102129832181754.7666349,17%1441,68
Strv 103B10884631822117.1366350,23%1501,48
T-5494645133891284.3066350,09%1363,49
P.44 Pantera81323251101135.3866249,86%1368,71
IS-2 789200113995.0066153,44%1279,73
T-62A102002183321688.7066049,78%1469,66
FV4004 Conway91066041611625.4166049,60%1439,49
WZ-12091391712421291.1465849,52%1334,48
Bat.-Châtillon 25 t102988605051766.0665850,71%1530,14
AMX M4 mle. 49 893757761042.3665750,40%1116,80
AT 1582047101691190.5265650,81%1309,26
SU-122-549743271881509.3265549,30%1486,17
AMX 50 12092599772171531.8765449,25%1463,60
AMX 50 Foch (155) 10930182552083.5265450,59%1550,32
FV4202 8224301163968.3565450,12%1189,25
Strv 103-091443762011710.7665349,80%1456,44
Object 70492780113001822.4365050,70%1501,21
11082636391691091.6464850,28%1290,86
Lorraine 40 t 81959741551197.3164851,46%1284,23
Schwarzpanzer 58 81842098919.0764848,67%1179,45
M46 Patton KR 889352133944.6064649,90%1170,66
T-54 ltwt.9205663294977.1364550,78%1460,85
Kanonenjagdpanzer 105 834044771169.3164449,34%1169,61
T26E3 Eagle 7 74051714898.2964453,09%1216,69
Caernarvon83279841681066.0164449,18%1220,45
AMX 13 10510834511641480.1364449,69%1627,08
FV217 Badger10113955501794.4664349,18%1242,99
STA-2 879296123949.6164249,32%1211,29
AMX 13 57 GF 753377221634.9964151,88%1294,29
AMX 50 Foch B1066686521899.2664150,01%1373,95
Leopard 1101307692561750.4864048,81%1464,70
E 100103825673411719.4363949,44%1345,07
Bat.-Châtillon 25 t AP93677202321323.1963749,01%1367,77
T-34-3 8113422261995.7563649,20%1259,21
FV4005 Stage II10801292571981.8163549,71%1376,39
STG Guard 8322681181046.1263449,85%1164,80
IS-7105644043351655.1763348,93%1344,07
STA-181654811901046.1663249,93%1412,47
M10394147472831355.7663248,78%1302,17
T6983438981941055.7563150,21%1358,19
Excalibur 63249119942.2863055,48%1637,47
M26 Pershing82713791831011.3863050,43%1339,72
STG 835561721051.0163049,35%1151,50
O-Ho82884941471074.9562850,32%1173,32
Waffenträger auf E 100101353963432130.0362849,06%1516,59
WZ-132A9678831491020.3462649,09%1471,76
59-Patton 84333180820.3062648,07%1017,80
E 7595507463461339.5262649,19%1250,63
AMX 50 10084094072401217.4062550,08%1373,62
Charioteer81540681601218.0362550,06%1328,48
Object 41681727601671058.4062550,51%1381,50
Panhard EBR 75 (FL 10) 87908677766.9262451,59%1172,61
AMX Canon d'assaut 105 850221881122.6162349,40%1108,17
T110E4102263602871934.7462248,83%1415,23
Leopard Prototyp A92096692511298.9262148,27%1251,21
T26E4 SuperPershing 8397324392927.9362049,35%1141,89
Jagdtiger93738772911618.0161949,28%1357,45
Pz.Kpfw. V/IV 51550785604.7661852,37%1639,90
T3093293033261554.2661749,27%1337,48
Panzer 58 Mutz 8104725129921.6261649,74%1151,09
Löwe 8445192435997.6861549,17%1080,07
Cromwell B 6187619188694.2461454,97%1368,75
Object 268101728832542002.6761348,87%1467,35
Panhard AML Lynx 6x685499281725.5561250,33%1224,44
FV215b (183) 101469873391849.9761248,56%1351,02
HWK 30 82928938772.8961149,69%1194,19
Waffenträger auf Pz. IV93188392921599.9561048,66%1358,50
T2882468121481205.7861050,11%1276,61
IS-6 83061713291038.2660951,50%1128,67
IS-27343362154964.1460951,01%1311,42
Rhm.-Borsig Waffenträger84264014031397.7660849,72%1414,05
M41D 81821030741.8360848,57%1216,11
AMX Chasseur de chars 8228018277937.1960849,43%1215,22
VK 168.01 Mauerbrecher 810371434996.8760749,47%1036,62
XM551 Sheridan10603681261254.3760748,30%1355,40
ISU-130 82338291025.4560747,92%1056,22
T3285961292051034.8560549,98%1194,58
SU-10182114601521125.5260349,54%1284,55
T-1097407373321311.7160248,71%1221,58
AT 77278680113955.5760252,92%1255,82
Jagdpanzer E 100102611133501904.6260149,23%1383,47
45TP Habicha714114679930.5360150,38%1209,99
Object 2579319534831278.6160049,16%1038,68
IS-M819716682957.0760049,69%1024,86
Rheinmetall Panzerwagen10380051091096.9659946,92%1241,39
AMX AC mle. 4881685531881164.0459949,22%1335,17
Spähpanzer Ru 2519189161310834.6159849,66%1238,97
Centurion Mk. I8328942170932.8059849,84%1202,65
P.43 ter716661681849.0859750,87%1293,65
O-Ni7427234131944.2159752,09%1204,11
VK 45.02 (P) Ausf. A83017611851011.3259648,51%1167,57
M4A3E8 Thunderbolt VII 65094071634.2159651,81%1197,32
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 5131341558.7159658,54%1402,66
LTTB8263468169676.2759550,64%1253,79
Type 62 783454278590.8159450,80%1304,14
FV201 (A45) 76315897803.7659450,88%1108,89
Chrysler K 82805719940.3759350,10%969,98
T92 89360292593.5359349,54%1003,46
E 25 7327184368905.1659351,24%1325,25
KV-220-2 517989256531.7159357,40%1150,09
KV-2 (R) 63608683764.6859253,39%1264,29
T78 61327219823.5759153,50%1278,40
T-34-28132312174871.1559148,56%1182,40
AMX 13 909454440411800.0959050,34%1174,69
WZ-1328217458259759.0059050,26%1304,02
T34 B 853896711107.7558949,18%1211,03
AMX 65 t88770880929.6858947,82%1027,96
leKpz M 41 90 mm GF 8146550203740.8758650,40%1257,59
Conqueror Gun Carriage10640513881669.8258651,00%1424,20
WZ-111-1G FT8432901281120.2658448,44%1162,78
Panther II8348397179936.6158449,73%1215,61
Panther mit 8,8 cm L/71 8129805197837.2858246,98%1008,97
Indien-Panzer8236728186939.9858048,15%1186,54
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8281457221970.4258048,30%1051,53
FV38059880222741311.3957949,69%1301,74
TVP VTU Koncept8219023137907.0157948,37%1187,29
T499258761355819.3957649,61%1167,02
T-34-17218669151807.5657551,08%1285,04
T28 Concept 738237157955.6057553,01%1385,16
T-448545494256860.8257549,65%1142,75
T-34-85 Rudy 6110548185714.5557453,59%1340,09
ELC EVEN 90 8119703122653.7257351,73%1109,08
AT 15A 771172133788.1557251,21%1097,49
Black Prince7427447128786.4957249,92%1049,15
T297814783293954.6257151,21%1203,04
IS-3810705694421064.8257149,90%1185,88
M53/M5591912774301348.5157050,37%1322,80
Strv S1 82281281891179.2657050,26%1107,04
212A91474733161465.8257049,71%1423,26
SU-122-44 7212204305959.8856952,72%1330,54
T34 84380146391023.4756949,82%1158,10
Kanonenjagdpanzer 825719120833.2956845,48%903,84
T207367727142806.4156751,15%1239,52
Grille 15102145212781900.5156748,73%1344,74
Type 5 Chi-Ri7227172138812.5156549,04%1307,37
A-447249314105792.6456550,67%1271,22
M4A1 Revalorisé 8236777109931.8256450,22%1012,55
Object 261101027795591643.7356349,80%1490,94
Leo7264255116799.4256150,12%1234,52
VK 45.03 77401477858.8656150,78%1056,71
UDES 0382421471741132.0555948,61%1155,97
T28 Prototype84552302401107.2455648,98%1163,62
M41 Walker Bulldog8395812259635.2755450,06%1142,88
Challenger720275398883.9155449,59%1159,69
WZ-1317308860161579.8155449,19%1144,30
SU-100M17315688109909.3855351,12%1285,67
G.W. E 100101208064121586.1755248,88%1386,39
Bat.-Châtillon 155 58101073935321461.4455249,18%1317,87
M40/M4383200552951191.0455250,60%1309,53
KV-48397717197914.6755249,23%1028,17
T-34-2G FT76731492915.8555150,56%1259,89
Panther/M10 7123607156730.0654849,81%1127,25
leKpz M 41 90 mm 84610565687.1354849,98%1143,70
T92 HMC101225353811558.0054848,94%1355,26
Pudel 68097095635.2254652,00%1153,16
Tiger II8778215299968.5054548,13%1075,44
Konštrukta T-34/1007337821123788.6754549,65%1231,47
Hotchkiss EBR78956272591.7654550,62%1189,57
Jagdpanther II82730702721145.2954448,70%1159,01
KV-122 73930442837.1254449,61%1081,99
M56 Scorpion 7103286104825.3654350,14%1094,91
G.W. Tiger92082403041348.4954348,57%1337,52
ISU-15284411893201210.0254249,35%1247,36
Ferdinand83448292961159.6054249,31%1172,77
LTG79841192641.3054150,25%1231,17
Bat.-Châtillon 155 5591466813431203.9054048,61%1193,55
Tiger (P)7587681195830.7454049,85%1076,37
FV2078147160208998.5553949,31%1158,66
M4A3E8 Fury 668398110567.3753951,18%1132,56
AMX M4 mle. 457459365129844.6453848,89%1136,36
SU-14-281766532521162.9553849,98%1280,45
Tiger 131 68983098703.8553551,16%1224,10
Panther7462932184739.1553450,02%1146,65
T71 DA7454131217586.5853450,07%1157,56
Heavy Tank No. VI 621250187689.4053050,95%1210,78
Sherman VC Firefly 61573337664.9852950,61%1146,29
Lorraine 155 mle. 5182562872511067.3152949,27%1204,62
Comet7524725136681.1152748,78%1065,24
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32644290281.8152363,32%1259,21
Churchill III 5448521149419.9252351,16%924,69
Loza's M4-A2 Sherman 61073326529.9552348,98%975,55
Krupp-Steyr Waffenträger 76491699814.4952048,90%1042,38
Spähpanzer SP I C7282890133628.6851548,87%1135,74
T-437667480148677.2451249,84%1074,88
VK 30.02 (D)7319646151648.6650848,86%980,84
Strv m/42-57 Alt A.2 618951492644.1650750,93%1150,21
AC 4 Experimental 64382151620.4150750,67%1106,44
KV-37590562143813.7350549,52%1009,44
SU-76I 31862164425.5150161,94%1652,88
Rheinmetall Skorpion G 86348322271002.0250150,24%938,73
AMX AC mle. 467221382119826.2050049,43%1168,92
G.W. Tiger (P)8286901246997.8749748,73%1107,66
Škoda T 40 6142606133626.7049650,09%1199,44
ISU-122S 711643159840.4949550,70%1093,31
Tiger I7922587302782.3249448,86%955,17
AMX 13 757757692151510.0249348,90%982,91
IS71236373251775.4348949,19%1001,21
P.43 bis624775064612.5748950,18%1133,90
HWK 12811952278605.6948948,87%921,77
Bat.-Châtillon 12 t8418206114615.1248948,65%981,24
Type 64 6321503202487.6548751,33%1219,86
Aufklärungspanzer Panther7117025114435.7148748,02%869,14
T-34-85M 6486822140641.2048751,26%1050,97
KV-220-2 Beta Test 5481439446.7648256,15%1048,09
T25 AT7216956151826.3448150,08%1101,97
Strv 74636440185609.7748049,75%1134,78
Achilles616816279640.4848049,98%1163,38
M127447297194878.3748049,85%1122,00
O-I6622101151668.6647851,63%1092,83
Škoda T 256473439124583.9047549,68%1139,97
Type 586503105139561.7347449,59%1130,25
Ikv 90 Typ B7310408106775.6247447,98%1056,37
Type 4 Chi-To6326796101588.5947348,84%1133,29
A-436313482100524.8447150,05%1052,75
T71 CMCD77459474501.5446948,57%956,87
Lorraine 155 mle. 507363479174843.2146648,89%1036,41
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 52102453476.1846550,94%1302,76
Sturer Emil7505519140798.0146547,22%1063,87
G.W. Panther7566357298924.4946449,71%1133,61
T25/27700057173740.6846448,70%1004,35
Crusader 5.5-in. SP7231935136756.7346449,49%1081,99
T376577083145434.8545950,50%1163,14
Sherman Firefly6141194109589.8945949,25%1093,90
SU-1527598383187791.9645749,33%1086,27
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 694939176552.0945749,49%1051,60
VK 30.02 (M)639928997560.0945548,50%1052,09
WZ-131G FT610588969660.5745450,24%1145,70
M4A3E2 Sherman Jumbo6445262141532.1745450,36%1005,88
Cromwell6824386242524.4145050,80%1014,61
KV-137342902104501.9544948,58%714,02
Jagdpanther7671960229791.1744949,18%1020,53
ARL 446602348149617.0544548,83%1068,83
S-517292325195828.7344549,61%959,54
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 421019569348.7444456,71%977,42
AT 8641222495535.5044351,72%940,25
T14 5201079133404.1344250,57%882,77
SU-14-17122042222744.8844249,41%997,06
SU-100Y 6208713204636.9943951,72%1083,09
T-28E with F-30 414192144421.5243855,83%1251,78
TOG II* 635967188632.8143750,11%1014,63
40TP Habicha619106253545.8243749,12%966,06
Matilda IV 520838290398.8743552,83%1031,87
Churchill VII664276397535.4743548,41%895,17
M4A3E8 Sherman6298937150493.1543350,33%932,33
59-166414812108334.8043048,71%858,37
Nashorn6613076106671.8442947,93%1137,51
Dicker Max 6335108175632.4342749,96%1100,24
M446522617190643.4742550,60%1051,06
KV-26763775182592.4442451,60%975,82
Excelsior 528740876396.8942350,66%828,13
Turán III prototípus 511784820405.6842250,78%1005,32
AMX 13 F3 AM6472105145686.3942049,64%979,90
105 leFH18B2 5210470164556.5142054,13%1170,74
SU-1006799192178633.2841851,02%1124,03
M4 Improved 511277017355.1741851,78%934,46
Ram II 580336102383.9541553,34%1047,73
Pz.Kpfw. T 25 5378863158399.9241451,60%1046,36
T21645760898318.2141348,73%796,59
M36 Jackson6330570150606.1141350,86%1044,91
T-34 shielded 517795830427.9741250,83%1117,36
MT-256500029138287.0641250,42%768,31
Ikv 65 Alt II645751484600.5940948,99%1034,65
BT-SV 31252156273.8740856,25%1320,01
T-1506898368168539.0940750,01%865,54
SU-85I 55900888480.8940750,94%1148,72
M66700832155535.8240748,75%858,11
O-I Experimental569692891504.5240751,15%927,52
T-34-856825997273503.4040650,14%933,16
VK 30.01 (D)6304760129455.9640548,48%806,50
KV-8561291687330566.1040450,02%905,46
Type 3 Chi-Nu Kai 526673094410.3240250,60%1103,09
AMX 12 t61028133133360.4740249,11%907,07
M18 Hellcat61035416297558.7039851,19%942,09
Panhard AMD 178B620556451342.7239750,09%874,42
VK 30.01 (P)6747991150480.0839448,29%823,66
VK 28.016508831113301.6739448,80%767,74
VK 36.01 (H)6939984200494.7839349,25%805,80
Pz.Kpfw. III Ausf. K 53245022352.3039249,71%951,22
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 319195196282.6939057,22%1127,85
ARL V39631568996551.7038947,89%984,28
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 263606143256.2438856,30%1206,05
AC 1 Sentinel 410445317281.3438752,18%1062,16
SU-86252559187673.6238549,60%910,69
FV3046386063211571.6938351,04%981,90
M24 Chaffee5702063102277.9638050,62%912,73
Hummel6758523188676.8637948,85%963,58
S35 CA537533983514.7437951,61%1164,16
Matilda Black Prince 518623170382.5237351,42%961,29
BDR G1 B568149996427.6736749,29%866,36
AT 2559626873385.8136752,48%918,28
P.43531750040355.8136650,01%951,20
Sherman III518838673371.6936650,42%984,73
M10 RBFM 529405215435.7336349,82%941,61
Strv m/42544543552368.2435949,33%976,45
M4 Sherman5775297141375.4535951,26%947,53
Valentine II 432213637239.7235751,64%827,17
KV-1S5675017109390.0335450,45%738,20
VK 30.01 (H)5704646115395.8235348,42%751,57
Jagdpanzer IV6922652140489.8335347,95%806,06
T-50-2 667642621338.2635149,97%815,57
A-32 43178183214.7935053,06%733,78
T1 Heavy Tank5889408124383.1734949,35%751,73
FCM 36 Pak 40 318658396315.8134957,15%1093,46
Churchill I594380398375.4734648,88%731,63
Škoda T 24557174566353.7634448,76%951,87
Type 3 Chi-Nu549739371341.9934449,17%925,03
M4A2E4 Sherman 532862107304.1634250,96%798,00
Type T-34582385498345.7834249,25%933,84
KV-151735511235395.4234150,32%777,41
Archer523325643400.3533549,47%874,12
Großtraktor - Krupp 35096824217.3633553,41%893,03
Churchill Gun Carrier68593874415.7833047,53%661,20
25TP KSUST II524051437304.9232849,32%744,59
AMX ELC bis51150104146239.2032550,14%721,99
T6751000434209371.6832351,62%772,05
M10 Wolverine5560687122388.2532250,65%853,55
60G FT514828740397.3932149,45%851,34
Pz.Sfl. IVc577700584419.3332147,78%913,46
StuG IV 566684335385.4631748,26%928,53
M41 HMC5755230101457.8431749,17%661,99
T-127 334637156222.7031654,55%896,20
Renault G1510006469296.3631548,16%730,78
AM 39 Gendron-Somua 25812178.3831254,41%1078,33
M7563793585247.5431149,08%839,26
Bishop546831776400.4031051,90%862,55
Pz.Kpfw. T 15 314123454177.5630954,66%857,21
M22 Locust 314890270185.2130453,36%866,78
T2 Light Tank 224549477137.0930452,42%790,94
VK 16.02 Leopard587514493191.4530449,17%553,38
Type 5 Ke-Ho424629746249.3430351,52%902,50
T-3451237281139287.3130049,65%712,95
Ikv 103561215153323.2430048,51%732,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51205381193299.1730049,31%698,76
P26/40440932426272.3229950,34%819,34
MTLS-1G14 340300818227.6929850,60%993,19
Grille5929261139440.5529550,00%893,88
Marder 38T499952050309.3829250,87%767,95
SU-8551017399113373.3129149,70%797,97
Crusader597130078250.5329148,35%632,18
SU-76G FT418930031325.8129051,51%774,28
Lago458438632226.0528349,51%720,23
Pz.Kpfw. III/IV5688390144262.2228247,99%639,89
AMX 13 105 AM mle. 50542997283389.0327947,85%757,41
Type 1 Chi-He451803839225.9527849,64%737,81
Matilda4104264088253.6627651,89%694,30
Pz.Kpfw. I Ausf. C3116481695143.8727651,38%641,10
M5A1 Stuart4100789351175.5827649,65%627,68
StuG III Ausf. G51282723157336.5627249,18%675,93
Tetrarch 292427622175.9227154,37%1088,54
T-50570083994128.5827050,40%324,36
T40472881870273.7026451,54%644,57
SU-122A526987278318.3126448,32%619,91
Valentine454397838214.9426249,94%839,11
Alecto468354250245.0926249,76%630,71
ST vz. 39469896530203.3026049,11%643,38
MKA 251732010185.8725650,48%922,42
Grant425852626226.8425649,23%719,01
Pz.Kpfw. II Luchs4126350775144.8325351,14%454,15
SARL 42417104332219.2025349,26%675,13
M5 Stuart4118321752116.7225249,10%380,28
B1483420241187.0225247,96%547,41
M8A14109325256233.7325150,22%565,76
Covenanter4129672857169.8525049,11%595,90
L6/4021450286133.9725050,42%712,33
Pz.Kpfw. II Ausf. D 28748061181.7225049,40%390,36
M15/42344521313210.5124950,23%726,66
Sexton I 34676539205.7424853,00%871,60
SU-85B4102395168260.8124850,75%595,26
Sav m/43476852229210.6324748,85%534,26
Somua S35323790619176.6524751,82%635,48
T-29 393463724217.8024450,15%901,34
T-80435516850165.9124448,98%563,88
Type 95 Heavy475684331198.3724347,55%603,58
StuG III Ausf. B428789642222.0224249,42%551,11
L-60 28642121194.3224148,67%513,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. D434314048195.8924048,66%546,23
14TP433148722149.8824048,76%536,64
M14/4123717586159.6023851,35%751,97
Durchbruchswagen 2472430343180.1323847,45%452,43
M2241018813129.8123650,46%648,03
AMX 105 AM mle. 47444168050255.2323549,83%798,57
Stuart I-IV333500414147.0623549,49%575,14
Strv m/3827120487126.4723549,29%616,69
VK 20.01 (D)422495841152.4323448,41%415,82
Strv m/40L366066715153.5623049,60%527,63
Somua SAu 40450260036209.2123048,91%509,07
Type 98 Ke-Ni332201918160.8323050,22%659,93
Strv fm/21112730605117.7423050,15%762,60
T-45 248757818141.7022951,24%784,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4114180765116.7022848,47%320,87
Type 97 Chi-Ha366549520164.0522750,15%568,82
AMX 404126208138143.1822648,68%561,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41550597108228.8322549,87%532,05
Pz.Kpfw. II Ausf. G366435027119.9222350,32%460,11
Renault R3522210609115.7122351,92%586,80
Birch Gun452681941213.3122349,12%691,08
Pz.Sfl. IVb456243655243.6322250,18%681,57
M2 Light Tank2146773933119.3822252,04%553,82
Pz.Kpfw. III Ausf. J483772475135.7022148,96%355,18
Valentine AT381997025196.7521950,20%597,73
M3 Lee4150642956182.0921748,45%541,26
4TP16210534103.1521749,56%644,14
Cruiser Mk. II366427425156.9621550,43%602,50
Cruiser Mk. IV3133507328147.1721549,81%499,14
T-70355108023145.6621549,14%543,26
SU-5457889663259.8921549,49%591,77
T-284184647076171.4021449,12%451,10
M3 Stuart3133941627122.3621449,20%490,54
M3G FT322708915202.6921249,95%606,39
A-20499041860107.6421248,07%312,99
7TP24125206141.9121150,23%639,48
Pz.Kpfw. II2184951234107.1821050,77%499,95
Ikv 72384963516166.9821049,41%472,22
BT-7 artillery 366353039142.7821050,20%669,46
FCM 3624170716103.8620949,22%532,34
10TP338356511145.9320848,79%559,08
Type 2597 Chi-Ha3107651622145.8920750,26%490,33
43 M. Toldi III 383138114113.5420648,65%553,02
LTP 3113915228143.4420649,47%618,38
LT vz. 3529077387122.8320549,50%641,89
M37484451353233.7620548,94%705,31
LT vz. 38387785618130.5320449,02%505,84
T82 HMC410655935194.3320449,07%542,99
Renault Otsu11695683795.0320349,78%622,58
Type 89 I-Go/Chi-Ro28043207125.0720149,31%609,12
Hotchkiss H352105975113110.2920051,14%526,54
AMX 383135883616101.1519949,55%390,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. A342589922137.8119849,00%463,82
Chi-Ni27844889108.1319748,49%536,42
D2396433418125.3119449,51%443,82
Renault UE 57365531521157.7219349,99%451,01
Sturmpanzer II465580852221.1919248,76%622,60
T-6027421461297.9219250,28%473,36
Leichttraktor128447662796.4219150,67%560,00
Marder II3171361945169.0019150,76%419,33
Type 95 Ha-Go24445109113.5119048,76%560,77
Kolohousenka113255246103.3518950,43%642,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150439040112.7418849,16%386,39
Pz.Kpfw. I21140244972.4718747,09%348,41
Cruiser Mk. III2150304931114.1018650,76%503,11
M7 Priest389180341198.0218548,76%502,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3140866839122.1818450,07%364,91
Fiat 300016941424102.5218449,37%598,24
T2 Medium Tank2172929317104.4218449,02%485,05
Light Mk. VIC 28003291887.9618349,52%489,77
M2 Medium Tank3171143035117.8018349,08%378,01
SU-76M3120653929156.5818348,62%392,68
TKS z n.k.m. 20 mm 26047917100.3118249,32%569,43
T-463199571936118.6218148,34%437,03
Type 91 Heavy383020515122.1018046,95%374,33
Lorraine 39L AM372391523179.1017849,96%548,63
BT-22127929033106.6117750,24%520,90
Vickers Medium Mk. III3110175022121.5617748,20%387,65
T1 Cunningham126004422883.0617750,37%540,70
Type 97 Te-Ke 258097612108.0217649,48%574,42
M3 Light 324466734109.3517647,67%462,09
T56 GMC3153978727135.5917648,90%340,33
Cruiser Mk. I280073212118.9217348,67%502,73
BT-7311282683998.2617247,61%358,90
Pvlvv fm/422845779679.3117148,07%317,63
T3 HMC2173198444124.1717051,28%482,95
Vickers Mk. E Type B2122410212104.5317049,31%459,17
T1E6 27833841985.0216749,58%437,01
Pz.Kpfw. 35 (t)216115752597.4616649,38%429,45
SU-26383854246167.0116651,40%391,65
T-262197731316106.1916549,22%475,22
T-26G FT22358437117.6116450,94%455,51
D121067793778.5616347,32%351,30
T7 Combat Car 210767291873.1516349,87%385,21
Wespe390847633153.6116348,81%470,59
Sexton II372410322121.9916149,07%438,93
MS-1125964191579.9415950,73%465,59
Panzerjäger I2184413518118.2915750,22%401,57
T18 HMC315466613102.3415649,06%378,51
Vickers Medium Mk. I124062241384.0215549,39%460,85
Universal Carrier 2-pdr2102198812108.0715248,22%390,71
Renault NC-3111632933772.6014749,22%409,79
Renault FT AC279680610108.2714548,18%359,30
Renault FT 75 BS284207311115.9414350,81%626,61
Renault FT12098326762.3114248,54%364,85
AT-12132005613106.2813949,10%352,58
Vickers Medium Mk. II212691471283.4313747,47%329,14
Sturmpanzer I Bison391233121121.6513748,91%332,50
SU-182106487615111.7713249,39%620,74
Loyd Gun Carriage28768281080.9713049,53%469,76
T1 HMC213483451990.5212349,33%440,17
G.Pz. Mk. VI (e)21107552945.1810047,46%246,83

Laatste update:

Anzeigen
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close