EU Server statistieken

Bijgehouden speler: 3331532

Actieve speler: 976316

Bijgehouden clans: 86505

Actieve clans: 75868

EU Server Tank Statistieken

Naam tankTypeLandRangSpelerØ GevechtenGemiddelde schadeGemiddelde ervaringOverwinningenGemiddelde WN8
Object 279 early 10237863450112965,57%2894,10
Chimera 8809251940103660,38%2242,49
T-22 medium 102073180255390761,12%2402,95
Object 907 1025198268251387957,88%2225,16
IS-5 (Object 730) 813052185162786458,72%2153,64
Chieftain/T95 8789096144685756,17%2168,21
KV-4 Kreslavskiy 8175863151984257,40%2009,64
AMX M4 mle. 51927313112189383053,80%1697,18
121B 10478464233481354,36%2114,18
T95E6 10671379235680154,12%1947,17
VK 72.01 (K) 1015163153237380055,69%2042,71
M60 109827128238979954,95%2160,56
Object 260 1027018107228779954,69%1991,72
IS-3A 810478077126379451,62%1505,80
Object 430983447141176778452,96%1521,67
Object 252U 844139143134278353,93%1400,90
Type 5 Heavy1078507137209777451,64%1477,28
50TP Tyszkiewicza937935111170277451,97%1475,46
WZ-111 model 5A106053295220577352,05%1687,21
Progetto M40 mod. 651024575132222777151,47%1663,58
60TP Lewandowskiego102840978209176951,11%1421,93
Object 252U Defender 8105342130130576753,30%1332,86
Object 705960252100164976652,10%1474,19
Prototipo Standard B936855142177776551,50%1580,75
T26E5 Patriot 867607177113376252,16%1357,47
Object 430U1073563102211876152,26%1594,99
Object 705A104208585201875650,90%1461,14
T 55A 910478993167975453,64%1765,37
Rheinmetall Skorpion 8563150175254,14%1758,75
Object 430 Version II965919204153875152,61%1639,71
Object 4301035126160191375151,42%1681,19
AMX M4 mle. 54101542379195374949,88%1524,08
VK 168.01 (P) 81485174750,00%688,71
WZ-111 871015369125874552,09%1571,55
Caernarvon Action X 87632661111274350,47%1244,85
Centurion Mk. 5/1 RAAC 84394855104174350,99%1249,89
T-44-122 74799116974160,09%1704,91
Škoda T 509124778241172673951,69%1611,60
Object 268 Version 4106104998222573854,04%1520,85
AMX 13 57 72485111983473753,98%1538,72
Strv 81 899124973646,99%1475,24
WZ-111 Alpine Tiger 8914634111273449,87%1256,80
T-44-100 853990254119573352,46%1615,35
Emil II981207162159273151,50%1497,23
Kranvagn1041246101193973150,31%1569,99
Object 277107507057198772950,08%1436,51
AMX M4 1949 Liberte 852755199113572951,11%1229,13
50TP prototyp 85748485120772651,74%1264,46
WZ-111 model 1-49140916237159572551,14%1548,25
SU-130PM 87213678146472451,32%1401,31
KV-220-2 Beta Test 5689469572255,29%2012,84
K-91101168246181971949,36%1421,33
WZ-111G FT913311158184871950,79%1532,57
Pz.Kpfw. VII104952675185171650,38%1307,04
1131073441153189271550,22%1598,01
M6A2E1 82396596113671249,98%1352,14
T23E3 71392487101171055,10%1912,39
Super Conqueror1011448276194370850,33%1415,23
Chrysler K GF 829626115110070651,31%1220,09
TVP T 50/511091347262202470550,80%1653,73
M48A5 Patton1086671218194070550,68%1624,49
STB-11053383225192370451,25%1699,80
Tortoise9122190226162370450,55%1444,25
T26E5 87144676102270451,41%1155,90
Type 59 8102910884105870351,50%1455,95
Progetto M35 mod. 46 8157402150123070051,24%1364,01
M46 Patton9130886238147570050,90%1487,69
Emil I8146164149126470051,44%1384,25
Conqueror9190821236154369949,69%1447,01
Chrysler K 8570833105269850,79%1085,58
AMX 50 Foch985329215161769750,52%1528,35
T25 Pilot Number 1 8107033187109969750,61%1445,39
Mäuschen955145117146169650,98%1235,84
Type 61977896239153569650,48%1590,34
Maus10136778191176569650,51%1373,75
IS-2M 7181223100369652,25%1192,36
Excalibur 6761313102269656,84%1809,09
53TP Markowskiego86105787117869550,26%1286,45
Object 2631039264210214169151,15%1682,03
Object 14010205423304182068950,75%1552,35
T959130687240169268951,81%1448,41
Somua SM 88578953120268651,40%1096,57
IS-6 B 87970131111168649,70%1199,11
Object 263952308105165868551,51%1392,49
AMX 30 1er prototype989765216152368550,86%1513,94
FCM 50 t 8100930297111868450,41%1401,89
Centurion Mk. 7/19151854251145968350,00%1451,08
WZ-113G FT10644563203268348,08%1421,57
T54E19258553236153868150,05%1467,35
T57 Heavy Tank10189226294202668049,60%1574,33
WZ-132-11020108113147367749,61%1699,30
T-100 LT1055627146128367750,52%1528,48
M46 Patton KR 85825815197667750,23%1225,69
FV215b 1086717171183167749,12%1495,20
T110E31089287240208467750,93%1528,57
E 509203920281142967750,16%1395,05
112 872609214100867648,99%1142,09
E 50 Ausf. M10135304274186067550,39%1548,55
P.44 Pantera863511100112567450,05%1364,15
Strv 103B1058532173216067350,17%1505,20
T95E2 81760945110067252,28%1458,07
AMX 30 B1042512117180167149,40%1520,87
Centurion Action X10104982213183167049,75%1539,40
AMX 50 Foch (155) 1056757294217067050,30%1646,62
Type 4 Heavy9140218194139066950,23%1302,23
T-54 first prototype 814991823096166950,56%1197,20
KV-5 876820464106366850,28%1240,38
T110E510245281294179466749,91%1481,13
AMX 50 B10126019268199866749,76%1633,88
T-62A10151549294170866649,78%1483,35
1211063817209179966649,13%1523,93
FV4004 Conway965726155164366649,51%1460,82
LT-432 8584175281266652,48%1293,46
IS-410168701205176366649,18%1447,60
Primo Victoria 83995510390066649,27%1078,02
ST-I9184372261142566550,13%1335,05
T-549375155368128866450,13%1365,99
WZ-120-1G FT 8118329109118966451,63%1136,34
VK 45.02 (P) Ausf. B9186051251140466249,72%1343,54
VK 100.01 (P)8129507123108166151,42%1143,82
Bat.-Châtillon 25 t10234024465177666150,49%1529,92
Strv 103-0999147194173266049,81%1458,25
IS-2 77042110999466053,58%1267,88
FV4202 816477416496365750,02%1177,77
SU-122-54958504184151365749,51%1491,02
STA-2 86061913596865649,33%1236,48
Object 7049210420290184765650,88%1524,02
WZ-1209111250244128665649,36%1326,56
AT 158166308170119165550,78%1310,65
Panzer 58 Mutz 86437114795965549,75%1214,82
AMX 13 1051055271145152965449,72%1641,76
Lorraine 40 t 8145071151120065251,43%1266,13
AMX 50 1209203294221152665249,03%1456,53
FV4005 Stage II1046026219205565049,50%1434,58
Kanonenjagdpanzer 105 82303062116765049,53%1126,79
T-54 ltwt.915863028397764750,85%1454,07
AMX M4 mle. 49 8502526997464649,97%1019,66
1108209113177109164650,21%1291,85
FV217 Badger108571142179964549,09%1223,31
STG 82089865105864449,83%1162,51
VK 168.01 Mauerbrecher 8312897497664149,52%986,52
AMX 50 Foch B104685543190764149,95%1361,85
Schwarzpanzer 58 8134609289064148,37%1114,97
T26E3 Eagle 7 7310291288963952,96%1177,39
Leopard 110106121255173663948,58%1437,38
E 10010320345327171463849,21%1335,50
Bat.-Châtillon 25 t AP9292000229132763748,85%1368,62
T-34-3 89376926499063648,93%1243,23
AMX 13 57 GF 74623820462363651,68%1262,23
Panzer 58 82574163540,00%724,58
WZ-132A949267142104363349,28%1492,37
IS-710466740314165163348,77%1341,98
ISU-130 822106127863253,39%1497,21
O-Ho8215180143107363250,44%1160,48
Caernarvon8259914175103863248,93%1189,73
M1039350920282135563148,80%1301,25
STG Guard 826849108103463149,74%1126,27
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
T698277529197105463050,25%1357,59
Charioteer8101906161121762950,19%1330,46
STA-18134343192104162949,85%1402,35
M26 Pershing8214281185101162850,47%1338,80
59-Patton 8338807881862748,16%1007,70
Object 4168136952169105962650,69%1382,41
Waffenträger auf E 10010112506322211662648,69%1498,27
T110E410176953279194362348,70%1421,27
E 759473985346133162249,10%1238,88
AMX 50 1008338545244121062149,91%1356,14
Cromwell B 615511018569962055,16%1374,58
Object 26810123029243203461848,81%1502,84
FV215b (183) 1099036358187861848,30%1381,35
Jagdtiger9316822291161761749,21%1353,94
AMX Canon d'assaut 105 83503981110361649,46%1071,40
XM551 Sheridan1037937112129661648,26%1374,46
T309264415322155161549,27%1333,47
T26E4 SuperPershing 833235738191661549,26%1124,94
FV201 (A45) 7271845778761550,76%1074,36
Leopard Prototyp A9173799254127461548,11%1216,71
Löwe 836756940698361248,91%1058,03
45TP Habicha7858376993260950,49%1216,48
Waffenträger auf Pz. IV9256413286159560948,53%1346,18
AMX Chasseur de chars 819389627293860949,23%1203,17
Rhm.-Borsig Waffenträger8351309398140060849,65%1409,16
Rheinmetall Panzerwagen1027220100113360746,92%1268,84
leKpz M 41 90 mm GF 810009124175460750,35%1286,55
Type 62 76149329260060650,67%1333,37
KV-220-2 51334895353060557,82%1153,81
SU-1018153685150111960449,60%1285,79
IS-2728073716095960450,87%1296,18
T288195284150119760450,01%1276,75
T328512025206103660349,99%1195,19
P.43 ter7884117484360350,96%1293,27
T34 B 8988914896960248,67%1048,49
Jagdpanzer E 10010214445340191360249,04%1385,14
IS-6 8255835304101760151,41%1093,15
AT 7723151711495660152,87%1254,21
M4A3E8 Thunderbolt VII 6384126663960051,97%1200,02
IS-M81361157393459949,79%982,22
LTTB820571516168059850,83%1261,05
T-109632081318129759848,64%1200,70
AMX AC mle. 488133678188116359749,05%1334,13
Object 257924452868127759749,13%1004,15
Spähpanzer Ru 251915973429882859549,55%1220,00
E 25 726690831589759550,95%1313,45
O-Ni733611412893959552,05%1187,61
T92 8634738958459449,57%969,57
Centurion Mk. I825897017892659349,85%1193,94
WZ-111-1G FT827437120111459148,68%1144,00
VK 45.02 (P) Ausf. A8255856190100259148,36%1152,55
AMX 65 t8604097691659047,99%1002,54
WZ-132817706925875659050,19%1283,39
T-34-2810843317786758948,41%1175,81
AMX 13 90938240439078958850,23%1154,81
KV-2 (R) 6266416675658753,24%1242,32
VK 45.03 7475248987758450,92%1086,32
T28 Concept 72916585496958353,29%1406,10
Conqueror Gun Carriage1045495378169458350,96%1424,86
Panther mit 8,8 cm L/71 810536920982958246,88%990,75
Panther II829289118193058149,69%1204,35
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 821673724297858148,15%1060,68
ELC EVEN 90 89106910166158051,62%1102,44
TVP VTU Koncept816895813690358048,26%1180,72
AT 15A 75530313780157951,19%1116,29
KV-122 7143496182557949,81%1056,89
Strv S1 8152845194118557850,20%1092,82
FV3805964112277133857849,79%1338,96
Indien-Panzer820136719193257648,05%1174,53
T49920496533181157549,56%1144,97
T-34-85 Rudy 69302518171557453,60%1333,38
M56 Scorpion 76636811286557450,24%1157,17
T-44843351424985157349,72%1134,12
ISU-122S 74231812090557150,86%1206,71
T-34-1718423615380357150,95%1273,68
SU-122-44 717797029396257052,73%1328,46
212A9104560300148556949,75%1454,96
T29771195529095456951,20%1195,64
IS-38927675431106056849,87%1176,72
Kanonenjagdpanzer 82310312083356745,49%898,71
M53/M559141844426136256650,39%1341,97
T34 8382991596101656649,74%1143,56
Grille 1510164657247189656648,45%1322,38
A-44720350510579156550,69%1268,48
Black Prince735523913377956549,80%1036,27
Object 2611069722470168456449,95%1536,61
T20729882314180356451,17%1231,38
UDES 038175530169112756248,62%1137,44
Type 5 Chi-Ri719032813980856148,93%1297,80
Panther/M10 78840018172955949,78%1136,06
Leo718179510978255649,90%1198,25
Tiger 131 6461057768855551,12%1175,69
M41 Walker Bulldog832648225363655550,10%1142,82
M4A1 Revalorisé 82011449390755549,87%956,03
T-34-2G FT7450778891555450,69%1253,68
T28 Prototype8376752240110455449,01%1155,41
Bat.-Châtillon 155 581079470494149555449,12%1352,08
KV-4833909319791555149,31%1031,44
WZ-131725840216357355149,07%1117,48
Pudel 6675329263655052,03%1142,66
G.W. E 1001093101391160655048,74%1411,56
SU-100M1724418010790154951,10%1281,12
Challenger71442999785854849,26%1131,39
M40/M438243375296120054850,57%1321,20
leKpz M 41 90 mm 8358445668854750,02%1105,73
T92 HMC1089021372157454448,85%1379,31
Konštrukta T-34/100727106012378354349,47%1212,80
ISU-1528351789317121554349,42%1255,58
Jagdpanther II8234576276114454348,65%1154,50
Tiger II868143530396454248,09%1070,01
M4A3E8 Fury 65597610657054251,41%1139,77
Bat.-Châtillon 155 559111840342122854148,64%1227,75
G.W. Tiger9166346300135754048,49%1330,28
Ferdinand8299086298115954049,21%1170,73
LTG7672918863853950,28%1198,17
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59426148153853,03%1087,22
Tiger (P)749477219982653649,78%1065,68
FV2078110056213101153549,37%1180,08
Sherman VC Firefly 6100243265653450,59%1119,50
SU-14-28127450249116953350,04%1297,46
AMX M4 mle. 45738629513183753348,75%1127,41
Rheinmetall Skorpion G 8433665240105953250,15%991,06
T71 DA737581421157953150,00%1140,52
Heavy Tank No. VI 61810218569053050,88%1209,88
Panther739815018673352949,95%1132,10
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3219798928152763,19%1255,22
Lorraine 155 mle. 518196604251107852649,23%1202,03
Comet743669114067452248,69%1052,31
Krupp-Steyr Waffenträger 7520139481252048,94%1027,54
Churchill III 538045014641752051,18%916,10
Loza's M4-A2 Sherman 682732352051948,97%951,46
AC 4 Experimental 6260725963651850,82%1133,07
T-43755189914667851349,93%1080,79
Spähpanzer SP I C723737513362551248,80%1111,00
Strv m/42-57 Alt A.2 61341949564251250,76%1136,10
KV-3751379014381350449,54%1010,00
VK 30.02 (D)728037715264250348,72%965,82
Škoda T 40 611759413963450250,00%1211,63
SU-76I 3118615742450161,69%1643,47
AMX AC mle. 46718171612182749949,35%1171,26
T-34-85M 636774214566049751,21%1093,89
AMX 13 75763785414950449148,82%972,39
Tiger I781855730678049148,85%950,21
G.W. Tiger (P)823502024899349148,65%1110,88
P.43 bis61504115959848950,20%1101,78
IS7108471624877348749,20%996,06
Type 64 627290119348148551,13%1187,15
Bat.-Châtillon 12 t832396210061148548,67%952,20
Aufklärungspanzer Panther710457411542948347,93%849,91
Achilles61210057964048249,86%1167,50
HWK 128957537159848148,77%882,23
Strv 7462734828760447949,68%1115,35
T25 AT718168615282247750,04%1094,66
O-I651213814866647651,56%1080,47
Ikv 90 Typ B723527110477447548,00%1050,00
M12735429119588347449,82%1130,32
Škoda T 25639230712358047349,48%1127,25
Type 58642480414255847049,44%1120,15
A-4362592799952347050,02%1049,80
Type 4 Chi-To628059610258546948,72%1125,31
Pz.Kpfw. V/IV 5396720738546950,23%850,44
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5139916446646850,92%1270,47
T71 CMCD7511016950046648,66%933,74
Sturer Emil742705514079546347,10%1059,85
Lorraine 155 mle. 50729266817284246148,77%1031,56
T25/2759872917273646148,70%997,19
Crusader 5.5-in. SP718149313776346049,51%1095,70
G.W. Panther748281129092645949,60%1118,78
T37649094414243345850,50%1151,37
Sherman Firefly611584811058945749,22%1089,80
SU-152749781118579445749,34%1091,04
WZ-131G FT6755706566045650,16%1141,80
M4A3E2 Sherman Jumbo637727213653245250,37%1003,32
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68379217754645249,38%1037,81
KV-4 KTTS 81368945133,33%484,90
VK 30.02 (M)63451119855545148,35%1039,54
KV-13729627210049944848,55%710,61
Cromwell671450524352044650,71%1001,20
Jagdpanther759511223278744649,14%1012,94
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41747356434944555,97%965,61
ARL 44651741615461544248,74%1066,09
S-51722878918682944049,63%959,78
SU-100Y 616954220163944051,78%1087,12
40TP Habicha61264734754244049,25%959,84
T-28E with F-30 41168064242343955,87%1242,34
AT 863557259452943951,65%928,00
T14 516030313539743750,46%863,48
Matilda IV 51762748839943652,92%1028,99
SU-14-179419622174443549,45%1000,15
TOG II* 63256109063343450,16%1013,09
M4 Improved 5756151435743452,42%952,26
M4A3E8 Sherman624831414549343250,37%932,14
Turán III prototípus 5845141840543150,76%1008,47
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5135472437442850,11%1027,88
Churchill VII655451110052942848,29%880,30
Dicker Max 629781517263542849,89%1102,71
Nashorn652650310667242847,82%1138,91
59-16635430310832842748,56%830,80
105 leFH18B2 517036915355442454,19%1172,19
Ram II 55494310338342153,45%1048,75
KV-2664424316958642051,64%963,56
M44642297618164241950,58%1052,42
SU-100667664717263241751,03%1126,24
AMX 13 F3 AM639029714468641749,52%977,99
Pz.Kpfw. T 25 534527815740141451,58%1043,31
Excelsior 52279818239041350,56%804,74
T-34 shielded 51367722342741250,71%1113,27
T2163906299831241048,70%779,16
M36 Jackson628154614760441050,86%1040,32
MT-25641256312728240950,30%752,23
Ikv 65 Alt II63648838259840848,96%1025,55
BT-SV 392794927440855,87%1308,95
O-I Experimental55912259350840751,11%929,96
T-150678665216553840650,03%864,76
M6662401115653640548,77%860,62
T-34-85669328125950240450,14%930,63
SU-85I 5488568847840350,92%1138,01
Type 3 Chi-Nu Kai 52450709441140350,61%1103,53
KV-856114988833156540349,96%904,45
VK 30.01 (D)627106713045140148,39%792,64
AMX 12 t689208013135640049,01%896,55
M18 Hellcat690413029155539551,09%933,41
VK 28.01644040511229639148,70%744,28
VK 36.01 (H)684132620149339149,17%802,32
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31649219628139057,13%1121,91
AC 1 Sentinel 4883451628338952,32%1063,56
VK 30.01 (P)663997715347238848,17%804,12
FV304631430620257838651,12%1000,00
ARL V3962663329754838547,74%980,60
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25858013225338455,85%1187,21
SU-8619979217767338249,64%909,94
M24 Chaffee56084039927737950,61%907,28
S35 CA53214138451537851,52%1168,45
Hummel666057618767737648,78%963,67
Matilda Black Prince 51630486938137251,47%951,33
P.4352108763835236649,92%942,38
AT 255267607338636652,51%919,65
Sherman III51596977337036450,42%979,50
BDR G1 B55977119842436349,18%857,84
Strv m/4253508785336835849,25%974,21
M4 Sherman566825913737535751,26%944,21
T-50-2 64366181235035549,97%780,54
Valentine II 42844393323635551,40%806,49
KV-1S558659810838735150,42%726,67
VK 30.01 (H)562423711639335048,33%745,40
Jagdpanzer IV682739214148634947,87%797,13
T1 Heavy Tank579808312438334849,37%755,37
FCM 36 Pak 40 31615779331234457,02%1077,34
Škoda T 2454890746735334348,68%949,98
Churchill I583886110037034148,81%717,73
Type 3 Chi-Nu54382667233934049,10%915,21
KV-15155518323039533950,28%774,44
Type T-3457190739934333949,15%923,49
Großtraktor - Krupp 3370672521133853,58%853,77
Archer51789434440233749,52%882,78
A-32 4245616419433452,44%615,16
25TP KSUST II51685143430633149,44%753,10
Churchill Gun Carrier6740137441132747,48%650,92
M4A2E4 Sherman 52665210329332650,83%749,38
AMX ELC bis598604214423532450,08%695,50
60G FT51112863939832249,47%854,13
StuG IV 55435783539132148,19%945,97
M10 Wolverine549975012138732050,65%850,90
T67587565319636632051,50%753,87
Pz.Sfl. IVc56821318541831947,70%912,91
M41 HMC563882210045931549,17%667,00
T-127 32995755222131454,20%881,86
Bishop53934117540131151,93%868,56
Renault G15829156929131147,94%710,99
Pz.Kpfw. T 15 31247795417831054,71%861,54
M755543178524730949,07%836,02
M22 Locust 31228556918430353,36%856,65
T2 Light Tank 22114927313630352,23%791,59
VK 16.02 Leopard57726059218830249,04%538,15
Type 5 Ke-Ho42206514624730151,43%893,41
Ikv 10355069435332330048,49%733,56
T-345108215113428729949,65%711,48
MTLS-1G14 33355101622829850,49%988,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5106778019329529649,21%684,14
P26/4042928042526729450,18%807,45
Grille582481413844029249,92%895,05
SU-85588555711137329149,71%800,96
Marder 38T48899454930729050,78%763,91
Crusader58572957924828948,33%625,60
SU-76G FT41473973032428851,30%771,79
Lago44814993222428249,55%714,03
AMX 13 105 AM mle. 5053695278438927947,78%757,77
Pz.Kpfw. III/IV562207514526027947,94%632,48
Type 1 Chi-He44661333922427649,62%731,70
Matilda49339428725227451,84%685,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C310337389314127451,36%627,33
M5A1 Stuart48974515117227349,55%615,11
Tetrarch 28330911917727154,47%1100,62
StuG III Ausf. G5115973115933527049,14%673,02
T-5056178979012726750,33%312,66
SU-122A52245997832226448,44%632,16
T4046564286827226351,45%641,62
Alecto46124555024426149,76%628,09
Valentine44663553821326049,89%827,23
MKA 2349926519026050,74%867,66
ST vz. 3946140453120225949,06%639,32
Grant42268682622625449,27%716,00
M5 Stuart410535635111525149,08%372,50
Pz.Kpfw. II Luchs411272367314125051,01%439,77
M8A149752065523225050,15%562,05
L6/402112835513525050,33%717,11
SARL 4241466023221624949,15%659,55
Sexton I 3291824719624952,99%812,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2795379118124949,37%387,10
B147449054118324847,91%535,59
Covenanter411728835716824849,09%588,36
SU-85B49056426726024750,76%595,81
M15/4233350531221024750,15%725,59
Sav m/4346564692921024748,93%535,40
T-29 38136772121924550,22%892,83
Somua S3532073191917524551,81%629,03
Type 95 Heavy46593723119724247,61%599,19
T-8043009265016424249,02%556,82
14TP42414892115224249,01%549,14
L-60 2769189109424148,64%514,70
StuG III Ausf. B42543294222024049,35%543,71
M14/412285908516123851,07%755,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43039734919423848,65%539,01
M223682921313023650,43%646,18
AMX 105 AM mle. 4743892265125623549,81%801,42
Strv m/382615299712723549,25%619,21
Durchbruchswagen 246497384317723547,41%443,82
Stuart I-IV32990311414623449,52%569,64
VK 20.01 (D)42030514115123248,39%409,50
Strv fm/2111122478511923150,15%772,85
Strv m/40L35618801515223049,63%519,66
Type 98 Ke-Ni32916961816022950,20%656,12
Somua SAu 4044418613620722848,85%504,91
T-45 24250741814122751,19%779,03
Type 97 Chi-Ha36067322016322650,13%565,38
AMX 40411059623814322548,68%562,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.410293336611422548,43%311,86
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4140672810722722449,83%525,62
Renault R352187787811622352,01%591,88
Birch Gun44566784121322349,13%692,48
Pz.Kpfw. II Ausf. G35990142711922250,33%454,41
Pz.Sfl. IVb45028575524322150,14%679,60
M2 Light Tank213160853111822051,89%548,67
Pz.Kpfw. III Ausf. J47572857513521948,90%350,24
4TP1450912310521849,71%662,34
Valentine AT37438912519621850,17%597,61
M3 Lee413420245618221648,46%544,04
7TP2306905514721650,22%668,31
T-7034788382314521349,08%539,24
SU-544917225925621349,49%582,28
M3 Stuart312043472712221349,18%491,73
Cruiser Mk. IV312142032814621349,65%491,82
Cruiser Mk. II35818062415521350,32%591,11
T-28416590737617121349,09%450,07
FCM 362349175610621249,36%546,33
M3G FT31829901520321250,03%609,12
A-2048749695810721148,08%313,08
10TP32837681015021149,12%575,87
Pz.Kpfw. II216810953310721050,70%500,45
Ikv 7237397051616721049,43%470,39
BT-7 artillery 35922263714220750,16%665,17
LT vz. 352820566712320549,52%645,51
Type 2597 Chi-Ha39749682214520550,20%487,65
43 M. Toldi III 37495271411220548,66%539,27
T82 HMC4848483519320449,10%537,37
M3747456555223320448,91%706,20
LT vz. 3837864821813020348,99%502,68
LTP 310229982714220349,35%609,58
Renault Otsu1153463079520249,79%623,70
Type 89 I-Go/Chi-Ro2715023712620249,15%613,75
Hotchkiss H3529699121211019951,00%520,76
AMX 38312074081610119849,58%389,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33810462213719749,09%460,31
Chi-Ni2719510910819748,46%536,69
D238728391812419349,52%440,29
Renault UE 5735859032115719150,00%446,70
T-602653615129819150,25%474,82
Leichttraktor12582586279719150,68%563,49
Sturmpanzer II45931745222019048,70%615,94
Marder II315550224516819050,72%416,59
Type 95 Ha-Go2405098911318948,71%558,40
Kolohousenka11196457610418950,39%649,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E313639634011218749,14%384,84
Pz.Kpfw. I2103293897218747,11%347,41
Cruiser Mk. III213706033011418550,57%500,72
Fiat 30001545005310318449,35%608,20
M7 Priest37902924019718448,74%498,28
T2 Medium Tank215660201710518448,99%487,73
SU-76M310772312815718248,56%393,37
TKS z n.k.m. 20 mm 2511500610118249,47%578,53
Pz.Kpfw. 38 (t)312717463912018249,80%360,73
Light Mk. VIC 2727171188818249,49%488,58
M2 Medium Tank315219343411618148,95%371,35
Type 91 Heavy37352361512218046,97%369,91
T-46317968443611817948,30%435,32
BT-2211448443110717750,17%525,66
Lorraine 39L AM36443582317817749,94%543,73
T1 Cunningham12364628288317650,32%543,96
Vickers Medium Mk. III310009802212117648,21%386,23
T56 GMC313942582713517548,83%337,64
Type 97 Te-Ke 25227471210717449,42%571,19
Pvlvv fm/42274306667917248,06%309,21
BT-731005371389817247,57%361,21
Cruiser Mk. I27169851211917148,58%501,29
M3 Light 32142963510717147,60%445,36
T3 HMC215730254412517051,19%486,87
Vickers Mk. E Type B211180451210416949,22%456,32
Pz.Kpfw. 35 (t)21468704259716649,37%427,98
T-26217929351510716549,15%477,65
SU-2637284114116416450,89%380,14
T-26G FT2192608611716450,91%454,70
T1E6 2700599188416449,49%430,31
Wespe38197933315316248,78%469,89
D1297405077816247,27%346,33
Sexton II36447682212216149,06%439,12
T7 Combat Car 2972455177216149,89%377,84
MS-112349655148015850,59%464,80
T18 HMC31291631310215749,11%374,69
Panzerjäger I216834111811815650,10%399,60
Vickers Medium Mk. I12185421138415449,38%460,07
Universal Carrier 2-pdr29343141210815148,13%390,09
Renault NC-311148401877214649,18%406,89
Renault FT AC27236991010814348,08%357,63
Renault FT 75 BS27600541111614250,70%627,85
Renault FT1190310876214248,54%364,30
AT-1211833151310613848,87%351,91
Vickers Medium Mk. II21158772128313747,43%328,24
Sturmpanzer I Bison38328982112013648,78%326,31
SU-1829421091411213249,32%623,54
Loyd Gun Carriage2790673108113049,51%472,12
T1 HMC21213344189112249,20%442,70
G.Pz. Mk. VI (e)2100157194510047,40%249,04

Laatste update: 16/01/2019 04:40

Cookies help delivering this services. Leer meer  Close