Zapraszam wszystkich bez obowiąków klanowych.
Chcesz grać na spokojnie ?
Liczy się dobra atmosfera...
Gramy dla Przyjemności...
Bez parcia na cokolwiek :)
Tu się rozwijamy,pomagamy sobie i doradzamy.
Bez chorych obowiązków.
Zapraszamy
[_PLS-] -Polski Legion Samobójców-
Kto nie ryzykuje ten nie pije Szampana ;)
Anzeigen
Lid
| # | Spelersnaam | 30D WN8 | 30D Battles | WN8 | Win / verlies | Gevechten | Laatste gevecht | Rol | Toegetreden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | pawelek0304 | 1613,91 | 273 | 1221,71 | 50,01% | 55671 | Vervangende leider | ||||
| 2 | Shadows77 | 1250,37 | 439 | 1135,10 | 49,58% | 55591 | Commandant | ||||
| 3 | kazik661 | 1183,07 | 148 | 1130,92 | 48,56% | 25251 | Vervangende leider | ||||
| 4 | bolek12016 | 589,61 | 132 | 493,54 | 45,93% | 46099 | Personeelsofficier |
Schermutselingen statistieken
| # | Spelersnaam | 7D Battles | 30D Battles |
|---|---|---|---|
| 1 | pawelek0304 | 0 | 0 |
| 2 | kazik661 | 0 | 0 |
| 3 | Shadows77 | 0 | 0 |
| 4 | bolek12016 | 0 | 0 |
Anzeigen