09_KABASIA

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten477250134215
Gemiddelde tier7,150,009,999,80
Overwinningen2269447,55%00,00%6750,00%9946,05%
Verloren2439451,11%00,00%6649,25%11352,56%
Gelijkstand6371,33%00,00%10,75%31,40%
Gevechten overleefd951619,94%00,00%2417,91%4018,60%
Tanks vernietigd265760,5600,00510,38750,35
Gedood / dood ratio0,700,000,460,43
Gezien389700,8200,00320,24700,33
Schade toegebracht677,290,00869,76836,96
Veroveringspunten364890,7600,00600,451380,64
Verdedigingspunten121890,2600,0040,0340,02
Ervaring401,820,00628,56602,59
WN7706,460,00472,90404,31
WN8761,100,00442,47401,57
Totaal
Gevechten47725
Gemiddelde tier7,15
Overwinningen2269447,55%
Verloren2439451,11%
Gelijkstand6371,33%
Gevechten overleefd951619,94%
Tanks vernietigd265760,56
Gedood / dood ratio0,70
Gezien389700,82
Schade toegebracht677,29
Veroveringspunten364890,76
Verdedigingspunten121890,26
Ervaring401,82
WN7706,46
WN8761,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten134
Gemiddelde tier9,99
Overwinningen6750,00%
Verloren6649,25%
Gelijkstand10,75%
Gevechten overleefd2417,91%
Tanks vernietigd510,38
Gedood / dood ratio0,46
Gezien320,24
Schade toegebracht869,76
Veroveringspunten600,45
Verdedigingspunten40,03
Ervaring628,56
WN7472,90
WN8442,47
Voorbije 30 dagen
Gevechten215
Gemiddelde tier9,80
Overwinningen9946,05%
Verloren11352,56%
Gelijkstand31,40%
Gevechten overleefd4018,60%
Tanks vernietigd750,35
Gedood / dood ratio0,43
Gezien700,33
Schade toegebracht836,96
Veroveringspunten1380,64
Verdedigingspunten40,02
Ervaring602,59
WN7404,31
WN8401,57
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien11,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht960,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring144,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien11,00
Schade toegebracht960,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring144,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19000
Overwinningen736,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren1157,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd736,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,1600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien80,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht751,890,000,000,00
Veroveringspunten603,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring421,050,000,000,00
Totaal
Gevechten19
Overwinningen736,84%
Verloren1157,89%
Gelijkstand15,26%
Gevechten overleefd736,84%
Tanks vernietigd30,16
Gedood / dood ratio0,25
Gezien80,42
Schade toegebracht751,89
Veroveringspunten603,16
Verdedigingspunten00,00
Ervaring421,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen150,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren150,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien52,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht413,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring264,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien52,50
Schade toegebracht413,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring264,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten778000
Overwinningen32641,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren44256,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand101,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16621,34%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3740,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien9081,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht465,940,000,000,00
Veroveringspunten5440,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5310,6800,0000,0000,00
Ervaring369,290,000,000,00
Totaal
Gevechten778
Overwinningen32641,90%
Verloren44256,81%
Gelijkstand101,29%
Gevechten overleefd16621,34%
Tanks vernietigd3740,48
Gedood / dood ratio0,61
Gezien9081,17
Schade toegebracht465,94
Veroveringspunten5440,70
Verdedigingspunten5310,68
Ervaring369,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten349000
Overwinningen15544,41%00,00%00,00%00,00%
Verloren19455,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12335,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2110,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien2430,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.158,400,000,000,00
Veroveringspunten7442,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten17465,0000,0000,0000,00
Ervaring552,400,000,000,00
Totaal
Gevechten349
Overwinningen15544,41%
Verloren19455,59%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd12335,24%
Tanks vernietigd2110,60
Gedood / dood ratio0,93
Gezien2430,70
Schade toegebracht1.158,40
Veroveringspunten7442,13
Verdedigingspunten17465,00
Ervaring552,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten255000
Overwinningen9236,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren16062,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5822,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1480,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien2350,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht597,610,000,000,00
Veroveringspunten3251,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2250,8800,0000,0000,00
Ervaring330,440,000,000,00
Totaal
Gevechten255
Overwinningen9236,08%
Verloren16062,75%
Gelijkstand31,18%
Gevechten overleefd5822,75%
Tanks vernietigd1480,58
Gedood / dood ratio0,75
Gezien2350,92
Schade toegebracht597,61
Veroveringspunten3251,27
Verdedigingspunten2250,88
Ervaring330,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (362)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-34-856443,91368154447,41%714,02
IS-381062,47534138449,13%1136,92
Type 586414,3532299845,69%639,94
ISU-15281006,5940097246,50%899,24
KV-26719,8640484249,76%1196,45
Cromwell6407,7838080445,90%624,46
Type 4 Heavy91200,7551379947,43%1005,90
T-5491034,3048167749,04%930,81
T-448708,4239164442,86%744,85
SU-14-281120,9347664148,67%1240,70
IS7601,8737362545,92%642,78
T297828,0145358349,57%952,00
Bat.-Châtillon 12 t8454,0738054745,52%622,97
T28 Concept 7714,4640050847,05%872,33
M41 Walker Bulldog8480,4238250048,40%705,02
T499762,1247449245,53%1028,42
T-1091122,1556342845,56%941,34
Tiger (P)7834,4344842152,49%1059,21
AMX ELC bis5207,4926841146,72%539,57
T28 Prototype81027,8045340044,75%1018,37
WZ-111G FT91353,1344839545,06%985,19
IS-7101355,3453739445,69%954,96
Spähpanzer SP I C7456,3036538351,44%833,99
T-345173,8120437947,23%261,60
S-517698,3632937749,60%801,01
Strv 103-091067,7440036442,86%739,23
Marder 38T4381,2032736255,80%1076,14
Ferdinand8922,4444436151,52%854,78
KV-48918,0142734644,80%918,03
T25/27777,3255033052,12%1110,58
Emil II91022,4545831443,95%704,80
Super Hellcat 7564,2836330644,12%643,02
Leo7636,2637530544,92%806,35
Konštrukta T-34/1007629,7640730254,97%939,57
O-Ho8891,6243929849,33%908,71
KV-15475,8434829450,00%953,30
M53/M5591255,4148229148,80%1142,77
WZ-111-1G FT8972,4242628844,44%890,44
Progetto C50 mod. 669949,2249728451,06%745,76
Rhm.-Borsig Waffenträger8912,5640228448,24%756,30
Object 26391190,9247427445,99%890,10
Tiger II8783,2042327345,79%685,15
UDES 038923,2245627044,81%875,13
M4A3E2 Sherman Jumbo6374,5630526546,79%562,79
FV38059824,1446625848,06%651,38
IS-27752,7342725352,57%930,35
Ikv 90 Typ B7612,7235624650,81%765,78
SU-1018863,0944924450,41%863,11
T328776,9544424153,53%772,65
AMX 50 Foch91059,3752324149,79%772,59
Prototipo Standard B91044,3247923848,32%810,94
AT 158691,9743223144,16%520,62
Sturer Emil7627,1134022849,56%780,98
AMX 65 t8671,9642422246,85%597,62
SU-1527787,9838022146,15%1011,51
SU-855263,9420322043,18%376,53
E 7591170,8454421945,21%907,29
SU-1006482,0831821551,16%718,36
TNH T Vz. 519929,7149521441,12%598,05
Bat.-Châtillon 155 559734,6746521249,53%606,30
CS-538481,1336421139,34%349,53
VK 45.02 (P) Ausf. B9988,7548720946,41%757,27
Controcarro 1 Mk. 29988,6753420646,12%647,48
AMX 12 t6319,8443720656,31%796,25
FV3046478,2529220649,51%721,38
Škoda T 509854,7542420542,44%552,47
Object 43091119,4750220345,81%834,54
M127660,8237120051,50%828,93
P.43 bis6477,9733119952,26%795,97
LHMTV8312,2036919939,70%265,99
Strv 103B10889,9753019540,00%340,72
AMX AC mle. 488744,0542019443,81%622,55
T-1506682,8740319154,45%1113,72
Leopard Prototyp A9614,0938319040,53%280,79
Emil I81125,0154418946,03%1171,63
O-Ni7908,4544618849,47%1133,53
Comet7503,9034318843,09%588,43
G.W. Panther7777,6937018849,47%909,16
P.44 Pantera8653,1244618750,80%660,20
50TP Tyszkiewicza91070,9649218644,09%769,76
UDES 169906,5551318542,70%669,94
FV2078810,5648118452,72%877,69
AMX M4 mle. 519888,5548518246,70%564,77
O-I Experimental5590,4439318152,49%1187,01
IS-M8662,7739318146,41%567,36
M1039692,2544817846,07%425,72
FV230 Canopener10782,1357417834,27%225,97
Ares 9010821,3861317843,26%363,68
Ho-Ri 19971,1752817546,29%627,55
A-436373,3032117449,43%580,76
Progetto CC55 mod. 548886,8949717047,65%851,68
Strv 746392,7933116949,70%587,52
M40/M438885,3141216851,19%919,28
59-166252,0128316545,45%498,50
UDES 14 Alt 58733,1743516547,88%736,87
WZ-131G FT6630,6635616552,12%994,15
T110E410888,1056016439,63%339,27
IS-5 (Object 730) 8750,2351916348,47%724,62
AMX 13 757395,2548216250,62%683,74
T-437672,3936815940,88%878,91
Waffenträger auf Pz. IV91066,8245815942,77%720,85
Ikv 65 Alt II6482,8731815854,43%815,69
AMX AC mle. 467568,7434815844,94%571,38
53TP Markowskiego8674,3043315345,10%546,47
SDP 60 Gonkiewicza9941,8657315344,44%562,87
T376300,2132715343,79%631,39
CS-447669,3441215150,33%873,77
AT 86485,3436615152,98%771,67
AT 77612,6636714748,30%599,89
CS-599796,4157214549,66%573,36
E 509695,4848414542,07%399,81
Hummel6495,3236014242,96%556,03
Churchill I5435,3132714253,52%837,58
LTG7414,5334214245,07%638,77
Type T-345335,3128414052,86%855,36
TNH 105/10008578,6440213844,20%459,32
Type 5 Chi-Ri7534,6637913746,72%663,00
Indien-Panzer8674,3643613643,38%632,17
Škoda T 256429,2133313550,37%701,21
AMX 13 F3 AM6588,8836013551,85%853,47
VK 30.01 (P)6512,1034913548,15%766,54
ARL 446505,1633613450,00%774,87
AMX 13 909329,0345713440,30%199,55
Pz.Sfl. IVc5335,5121413347,37%579,06
Panhard AMD 178B6253,9827013345,11%492,96
Churchill VII6421,2334413244,70%549,70
ARL V396525,4730813152,67%852,91
BZ-7510773,0363113047,69%352,03
G.W. Tiger91112,1553412948,06%952,33
Tortoise9781,4047412944,19%401,42
40TP Habicha6475,4130712848,44%793,94
SDP 58 Kilana8782,4252312846,09%639,11
Ares 859680,9155812845,31%382,48
M446578,1736012549,60%866,32
Tiger I7939,4046412350,41%1147,61
Type 4 Chi-To6440,1631812148,76%710,63
VK 28.016240,8432012147,93%508,18
T675344,5334712147,11%618,35
Charioteer8677,1942011946,22%525,42
Centurion Mk. I8545,8134011833,90%417,42
T-34-2G FT7772,5746611850,85%998,01
BZ-1668639,8147111836,44%427,64
T-80494,0617011841,53%99,46
Panther II8528,6239711741,88%421,29
Type 689795,9159011641,38%390,26
Škoda T 245369,8927911549,57%960,69
Carro d'assalto P.887701,4148511450,88%818,58
Lorraine 155 mle. 518582,1737611348,67%494,45
MT-256253,0230211152,25%611,42
VK 30.02 (M)6549,5436310945,87%852,63
VK 30.01 (H)5444,1029710845,37%949,20
Grille5381,8027610846,30%711,25
O-I6930,7448610660,38%1763,16
Type 619755,2657410450,00%574,55
S35 CA5389,2925510450,00%693,18
60G FT5399,8729910353,40%798,38
Strv m/425285,3724910149,50%617,10
M24 Chaffee5232,9834210157,43%771,01
M4A1 Sherman5325,082789848,98%722,36
Crusader 5.5-in. SP7602,613739743,30%712,55
GSR 3301 Setter7138,702819637,50%8,11
Ikv 1035346,372589446,81%722,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5295,372769349,46%686,08
P.435276,692599148,35%559,94
SU-100M17729,044709149,45%846,87
M3 Lee4216,162039051,11%665,39
T309842,195538940,45%436,24
Nashorn6623,533368949,44%950,35
25TP KSUST II5324,462798754,02%716,33
Staghound Mk. III6326,133248745,98%376,44
Type 3 Chi-Nu5251,062138436,90%432,75
14TP4113,671698438,10%133,62
SU-263105,201238451,19%148,61
P.43 ter7563,363778349,40%676,01
M415302,482278343,37%295,98
Semovente M43 Bassotto6393,132878343,37%419,45
Bishop5434,162708349,40%946,58
Mäuschen91090,026368245,12%851,61
SMV CC-678650,543808138,27%422,83
M18 Hellcat6533,734898055,00%839,66
T207572,663537945,57%672,09
Semovente M415307,082147936,71%375,23
VK 16.02 Leopard5142,512737855,13%321,44
AT 25214,062177843,59%278,50
Type 578757,866147846,15%592,85
Type 1 Chi-He4241,772247749,35%645,41
Panther7627,634457659,21%959,81
Vz. 44-17567,073617532,00%450,74
Lorraine 155 mle. 507705,804597556,00%869,37
Hotchkiss EBR7288,483407546,67%405,28
45TP Habicha7621,143987452,70%678,87
AMX M4 mle. 457592,144237251,39%632,57
Wespe391,511236752,24%204,44
Archer5366,272476753,73%717,34
AMX 30 1er prototype9692,694516747,76%450,19
M24E2 Super Chaffee 6367,573976761,19%995,21
Object 70591022,475896650,00%810,37
AE Phase I 9706,384216637,88%320,32
Valentine3213,802196552,31%654,85
Durchbruchswagen 24242,062136547,69%531,47
BDR G1 B5457,033226453,13%839,10
VK 100.01 (P)8702,804726451,56%608,33
Challenger7623,194776357,14%741,36
Type 95 Heavy4197,132036246,77%490,10
SDP 57 Gowika7676,084936149,18%733,21
Achilles6563,693676147,54%908,00
P26/404224,922105952,54%489,52
SDP 44 Burza6557,023895952,54%808,20
Mitsu 1085460,252995942,37%639,89
T-60255,581305947,46%53,16
Pz.Sfl. IVb4188,051685945,76%396,26
IS-2-II8554,434075843,10%371,25
Matilda4152,821825742,11%171,96
T1 Heavy5458,333135740,35%748,65
BZ-587615,744545740,35%527,25
T-284207,112065646,43%461,36
Birch Gun4241,202025650,00%819,16
STA-18522,244825554,55%537,93
Churchill III 5213,822705538,18%147,39
ST vz. 394247,042415453,70%752,27
T-70346,301205451,85%105,50
M5 Stuart4113,112425350,94%158,47
Jagdtiger9906,174565248,08%548,46
Pawlack Tank6358,783325147,06%362,99
MS-11144,862025052,00%721,86
SMV CC-567487,304445048,00%462,23
M3 Stuart3110,691724955,10%329,58
StuG III Ausf. B4285,942374948,98%644,51
B14241,772814856,25%649,85
KV-137352,274644850,00%382,02
Alecto4248,672604864,58%704,12
Pz.Kpfw. III Ausf. E397,091644748,94%134,23
Object 70491523,745614755,32%1177,76
HWK 128285,814534742,55%236,87
T-103 8915,894794753,19%917,10
Sav m/434190,071894546,67%335,03
KV-371152,875224557,78%1661,10
M10 RBFM 5433,312974540,00%673,91
Ho-Ri 28704,094324456,82%686,91
M5A1 Stuart4169,372334348,84%442,23
Spähpanzer Ru 2519383,844934346,51%338,63
TVP VTU Koncept8477,763344235,71%306,63
Pz.Kpfw. II Luchs4130,142714245,24%253,02
BT-7 artillery 391,211414245,24%138,13
1108436,323964141,46%222,24
SU-76G FT4287,051963943,59%495,80
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6210,952463943,59%274,76
Grille 1510921,326023756,76%559,71
SDP 40 Zadymka5388,582723655,56%741,06
VK 45.02 (P) Ausf. A8625,944993641,67%458,92
Renault UE 573112,891523557,14%244,13
Lago4131,441933455,88%299,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3130,882573345,45%430,24
LT vz. 383157,712013154,84%583,72
Type 4 Ju-To7752,406113053,33%750,48
Vickers Medium Mk. III3117,341382955,17%314,75
A-447589,033592937,93%681,32
Ares 758498,864102941,38%300,11
Type 3 Ju-Nu6358,573052850,00%329,24
Patton the Tank 9674,115372860,71%601,41
T-45 2152,442082748,15%660,62
AMX 50 1008630,503722646,15%456,31
B.U.G.I.6538,383442646,15%806,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4206,082302642,31%498,06
Valentine AT4220,761962544,00%433,69
Object 283 9774,724412544,00%543,49
Chi-To SP7352,464432454,17%238,99
T-29 3271,082662454,17%935,12
Somua SAu 404138,701652339,13%100,38
M15/423162,681742236,36%237,89
Ikv 723248,002802268,18%796,17
AEC Armoured Car5134,002202250,00%111,10
Excalibur 6412,952942231,82%328,15
WZ-1317431,004952060,00%814,91
DS PZInż5461,604062070,00%1111,23
Type 5 Heavy101036,205052060,00%605,39
Strv m/40L394,051411936,84%55,94
AMX 404154,583811963,16%564,75
Somua S353184,391881838,89%317,63
AMX ELC 901 6310,614161855,56%660,65
Cruiser Mk. II2125,121301747,06%372,47
Pz.Kpfw. II Ausf. G3114,241891752,94%316,58
T18 HMC390,351441776,47%393,37
SU-85I 5121,241461747,06%87,28
Type 91 Heavy376,561201625,00%0,00
M2 Medium Tank3155,382021656,25%480,94
T3 HMC222,47641540,00%0,00
Strv fm/211117,432241457,14%601,98
Type 97 Chi-Ha3178,361841450,00%483,74
Vickers Medium Mk. II275,691381361,54%306,42
T1 Cunningham1113,461331323,08%479,74
Pz.Kpfw. II2138,001951353,85%462,84
Sexton II3184,773161369,23%875,53
FV215b (183) 10430,085391353,85%179,37
M8A1467,001351338,46%0,19
BT-22154,831781266,67%772,83
Cruiser Mk. I1109,001161233,33%298,66
GSOR the TANK 9575,453981127,27%229,76
KV-1SA 5271,452871145,45%338,30
MTLS-1G14 3219,913161172,73%984,99
Hotchkiss H35268,901271060,00%215,32
T1 HMC294,501381060,00%493,45
T56 GMC3193,401961080,00%694,46
Type 7110979,507271070,00%614,55
G.Pz. Mk. VI (e)240,80781040,00%19,53
T-34 with L-11 4277,603551070,00%883,45
KR-111715,306821050,00%272,18
TKS z n.k.m. 20 mm 2153,33193933,33%531,21
Marder II3205,00195966,67%666,14
Pvlvv fm/42249,25190862,50%261,00
Renault FT AC2103,50139837,50%156,35
L-60 261,75220875,00%326,39
Type 89 I-Go/Chi-Ro2128,57201757,14%443,19
Nergal 8471,29574757,14%362,64
Vickers Medium Mk. I111,8384666,67%221,70
Chi-Ni2164,67195633,33%692,89
Strv m/38281,50229666,67%317,73
Renault NC-31127,5094666,67%231,85
10TP379,50184650,00%143,74
M2 Light26,6781666,67%237,07
T-463103,17196666,67%428,74
Cruiser Mk. IV4122,17162633,33%120,76
WZ-113G FT10845,83823683,33%483,66
BZ-7911215,33720650,00%166,92
Renault FT172,4010750,00%168,36
7TP2156,20254560,00%549,05
Valiant 5201,40293540,00%152,16
T-26250,0074425,00%0,00
SU-76M440,001654100,00%262,34
Type 3 Ho-Ni III5589,25401450,00%1111,69
Gabler’s Destroyer 5265,00422450,00%631,83
AMR 35 2103,25156450,00%342,77
T-116 3124,752144100,00%534,43
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8302,00277425,00%33,55
Renault Otsu135,6760333,33%1,54
Crusader6412,00325333,33%1066,10
Pz.Kpfw. 38 (t)3137,33216366,67%504,24
Jagdpanzer E 100101216,67585333,33%527,59
M60 10891,33466366,67%648,13
Tiger 131 6433,33422333,33%364,45
43 M. Toldi III 3117,6712730,00%264,66
Kolohousenka196,50131250,00%306,75
Fiat 30001211,50274250,00%1080,63
Pz.Kpfw. 35 (t)282,001742100,00%418,90
Leichttraktor170,50201250,00%163,18
Universal Carrier 2-pdr2372,00250250,00%1511,92
Black Prince II 71342,00913250,00%2276,15
T-50-2 6259,5011920,00%367,85
Löwe 8474,50488250,00%333,44
LT vz. 352133,005710,00%361,87
L6/402180,002911100,00%732,82
4TP165,001611100,00%309,67
Vickers Mk. E Type B254,001651100,00%261,00
Strv 107-12111526,0026910,00%569,77
IS-6 8413,003161100,00%393,41
FV227 Conceiver8533,0036810,00%257,44
T3E2 Medium Tank 3111,003211100,00%430,99
Convert. Medium Tank T3 3190,009710,00%310,27
Pz.Sfl. IC 4412,0015310,00%910,24
AMX 13 (FL 11) 50,0011010,00%0,00
StuG IV 5476,0027310,00%813,03
Fantôme 91026,0031510,00%592,81

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/09/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/08/2026
Gestopt: 27/09/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/07/2026
Gestopt: 15/08/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/06/2026
Gestopt: 22/07/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 10/05/2026
Gestopt: 30/05/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/05/2026
Gestopt: 06/05/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/04/2026
Gestopt: 14/04/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/10/2025
Gestopt: 04/11/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/09/2025
Gestopt: 20/09/2025
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 29/05/2023
Gestopt: 01/09/2025
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 29/05/2023
Gestopt: 24/12/2024