1marty

clanlogo
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/09/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten78488000
Gemiddelde tier7,480,000,000,00
Overwinningen4185853,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren3584945,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand7811,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2555932,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd804041,0200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,520,000,000,00
Gezien859611,1000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.279,490,000,000,00
Veroveringspunten1090931,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten602230,7700,0000,0000,00
Ervaring661,210,000,000,00
WN71338,390,000,000,00
WN81783,170,000,000,00
Totaal
Gevechten78488
Gemiddelde tier7,48
Overwinningen4185853,33%
Verloren3584945,67%
Gelijkstand7811,00%
Gevechten overleefd2555932,56%
Tanks vernietigd804041,02
Gedood / dood ratio1,52
Gezien859611,10
Schade toegebracht1.279,49
Veroveringspunten1090931,39
Verdedigingspunten602230,77
Ervaring661,21
WN71338,39
WN81783,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten142000
Overwinningen5941,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren8257,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4128,87%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd780,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien920,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.726,910,000,000,00
Veroveringspunten750,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1431,0100,0000,0000,00
Ervaring659,080,000,000,00
Totaal
Gevechten142
Overwinningen5941,55%
Verloren8257,75%
Gelijkstand10,70%
Gevechten overleefd4128,87%
Tanks vernietigd780,55
Gedood / dood ratio0,77
Gezien920,65
Schade toegebracht1.726,91
Veroveringspunten750,53
Verdedigingspunten1431,01
Ervaring659,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten78000
Overwinningen3950,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3443,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand56,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3241,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd500,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien1061,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.131,580,000,000,00
Veroveringspunten110,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten500,6400,0000,0000,00
Ervaring672,670,000,000,00
Totaal
Gevechten78
Overwinningen3950,00%
Verloren3443,59%
Gelijkstand56,41%
Gevechten overleefd3241,03%
Tanks vernietigd500,64
Gedood / dood ratio1,09
Gezien1061,36
Schade toegebracht1.131,58
Veroveringspunten110,14
Verdedigingspunten500,64
Ervaring672,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23000
Overwinningen1043,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren1356,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd626,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,590,000,000,00
Gezien200,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht490,870,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,1300,0000,0000,00
Ervaring442,480,000,000,00
Totaal
Gevechten23
Overwinningen1043,48%
Verloren1356,52%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd626,09%
Tanks vernietigd100,43
Gedood / dood ratio0,59
Gezien200,87
Schade toegebracht490,87
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten30,13
Ervaring442,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten945000
Overwinningen49252,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren43646,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand171,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd34936,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7660,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien10861,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht684,080,000,000,00
Veroveringspunten14821,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten8860,9400,0000,0000,00
Ervaring472,520,000,000,00
Totaal
Gevechten945
Overwinningen49252,06%
Verloren43646,14%
Gelijkstand171,80%
Gevechten overleefd34936,93%
Tanks vernietigd7660,81
Gedood / dood ratio1,29
Gezien10861,15
Schade toegebracht684,08
Veroveringspunten14821,57
Verdedigingspunten8860,94
Ervaring472,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten833000
Overwinningen47757,26%00,00%00,00%00,00%
Verloren33339,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand232,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd37244,66%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7580,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,640,000,000,00
Gezien10121,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.257,340,000,000,00
Veroveringspunten17722,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten21062,5300,0000,0000,00
Ervaring760,990,000,000,00
Totaal
Gevechten833
Overwinningen47757,26%
Verloren33339,98%
Gelijkstand232,76%
Gevechten overleefd37244,66%
Tanks vernietigd7580,91
Gedood / dood ratio1,64
Gezien10121,21
Schade toegebracht1.257,34
Veroveringspunten17722,13
Verdedigingspunten21062,53
Ervaring760,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten835000
Overwinningen40848,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren41249,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand151,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd27432,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5350,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien9461,1300,0000,0000,00
Schade toegebracht956,550,000,000,00
Veroveringspunten6970,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten11911,4300,0000,0000,00
Ervaring575,060,000,000,00
Totaal
Gevechten835
Overwinningen40848,86%
Verloren41249,34%
Gelijkstand151,80%
Gevechten overleefd27432,81%
Tanks vernietigd5350,64
Gedood / dood ratio0,95
Gezien9461,13
Schade toegebracht956,55
Veroveringspunten6970,83
Verdedigingspunten11911,43
Ervaring575,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten173000
Overwinningen8448,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren8850,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4123,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd770,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien1871,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.561,480,000,000,00
Veroveringspunten810,4700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2351,3600,0000,0000,00
Ervaring677,110,000,000,00
Totaal
Gevechten173
Overwinningen8448,55%
Verloren8850,87%
Gelijkstand10,58%
Gevechten overleefd4123,70%
Tanks vernietigd770,45
Gedood / dood ratio0,58
Gezien1871,08
Schade toegebracht1.561,48
Veroveringspunten810,47
Verdedigingspunten2351,36
Ervaring677,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (340)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81535,60854333053,69%2049,66
M66703,87396190851,00%1336,28
Jagdpanzer E 100102394,70749184752,79%1992,45
T1 Heavy Tank5544,69370169852,94%1327,54
KV-856806,77525149154,33%1565,08
M2 Medium Tank3244,82249142354,95%1155,79
G.W. Tiger91562,49716140552,31%1643,69
M18 Hellcat61058,07749133757,89%2468,50
G.W. Tiger (P)81238,79591118350,63%1669,49
M53/M5591600,67694118056,10%1879,62
IS-381566,87813111955,32%2032,33
Bat.-Châtillon 155 5591331,0668693352,20%1517,51
AMX 50 10081584,5081392555,68%2082,34
E 100102308,7481488256,46%2123,60
FV215b (183) 102365,3076685952,27%2063,11
Waffenträger auf E 100102459,6673977452,97%1940,58
IS-7102152,4082777156,68%2017,77
11081589,7885576053,55%2329,56
T3281032,8953274346,03%1107,55
T26E4 SuperPershing 81240,0470672951,85%1700,17
KV-15638,3844772255,12%1673,33
Conqueror Gun Carriage101639,8862070447,30%1423,12
T297975,7445369052,61%1218,77
VK 45.02 (P) Ausf. B91960,1287969057,25%2165,49
Object 261101703,0170768249,71%1541,54
M10391556,6170264452,33%1551,83
AMX 13 909955,0470964150,86%1422,25
Grille 15102198,9769464149,61%1704,59
MT-256275,7742462349,76%667,48
T110E4102498,6679461854,37%2152,41
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4533,0032859857,86%1980,64
WZ-111 model 1-491874,1883959454,88%1948,44
Dicker Max 6972,4666858354,20%2037,24
Lorraine 155 mle. 5181332,3162956552,21%1798,43
Type 6191642,1279056051,96%1730,89
StuG III Ausf. G5598,8337951953,37%1669,71
Cromwell6698,6459751758,22%1526,93
T-505206,7934951652,52%633,94
T54E191810,1583650755,62%1908,79
M40/M4381305,1260350555,64%1546,35
AMX 50 12091711,5974148848,36%1662,77
Object 70492129,9080048052,71%1955,36
M4 Sherman5678,3855747660,08%2430,88
ST-I91972,9188546658,80%2205,29
ISU-15281746,1878144955,68%2297,69
Grille5677,9233744752,80%1681,33
Conqueror91767,0079644054,55%1808,27
WZ-1328853,4871243250,00%1425,95
AT 771225,2677443060,70%1843,00
T2 Medium Tank2128,8016442049,52%553,76
AT 25609,8647840756,02%1965,41
AMX ELC bis5336,9935340451,98%1199,11
Tiger I71110,5567839551,14%1577,58
SU-14-171018,5058439557,22%1726,42
M26 Pershing81363,4380939252,30%2036,14
M41 Walker Bulldog8775,8776037556,27%1600,77
T-34-856733,5758937153,64%1676,02
T-5491785,4682536849,73%2214,01
O-I6931,8171336555,34%1885,77
Rheinmetall Panzerwagen101250,8165935548,17%1379,95
Type 64 6600,3864835451,69%1494,17
Jagdpanther II81578,8574935056,57%2040,08
FV20781213,8055934944,99%1563,11
BT-22138,8222934553,62%699,70
Type T-345501,4241633955,16%1588,54
Waffenträger auf Pz. IV92111,2176233744,51%2005,86
FV380591652,8067033554,63%2005,54
T-1091546,7473733452,10%1533,96
T-54 ltwt.91197,3378833256,63%1975,06
T57 Heavy Tank102019,6474233050,91%1541,08
AMX 12 t6473,5441432750,76%1258,48
Strv 103-091998,0781232152,96%1795,98
T1 Cunningham1111,2119932047,50%573,51
SU-1527999,0561431751,42%1596,60
212A91546,2065731550,16%1535,37
T3091940,3377431149,20%1807,16
T110E3102513,2679931054,19%2022,78
Bat.-Châtillon 25 t101792,6171130848,38%1434,64
T34 81395,1677530653,59%1748,37
AMX 50 Foch (155) 102293,8875430253,31%1743,27
Emil II91863,6287329957,19%1967,42
Comet7910,5075529956,86%1708,58
AMX 30 1er prototype91415,5172629650,00%1323,26
T28 Prototype81671,6980629455,44%2134,64
Churchill I5683,4155529056,55%1695,69
Black Prince71016,3870328957,09%1490,05
E 7591942,0485627152,77%2085,47
Lorraine 155 mle. 507883,5252426950,93%1199,44
STA-181142,5471326750,56%1536,93
AT 1581274,8669326352,09%1507,68
Jagdtiger92060,7981626150,96%2007,06
T9591857,7583426062,31%1625,69
M36 Jackson61107,2074125561,18%2645,67
Spähpanzer Ru 25191053,7371325551,37%1678,31
UDES 0381457,5578024452,46%1647,39
Bat.-Châtillon 25 t AP91564,1175824448,77%1615,38
Tortoise91982,4083724052,92%1964,14
Rhm.-Borsig Waffenträger82024,9788023856,72%2504,95
WZ-132A91284,2775623752,32%1930,22
T-1506879,2561723650,42%1817,09
T4991177,9075123447,86%1917,01
T-34-281084,0871323345,92%1483,67
Jagdpanther71117,3464123350,21%1705,30
KV-481354,3576123153,68%1848,20
T6981220,8377922958,95%1732,96
SU-10181273,1578222857,46%1573,10
Pz.Kpfw. T 25 5603,9761922855,26%1900,78
FV4004 Conway91924,5983522456,70%1835,04
Aufklärungspanzer Panther7684,5768322451,79%1614,63
Centurion Mk. I81170,5077422353,81%1733,43
Emil I81484,5181722248,65%1811,38
M1271038,7358321952,05%1507,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5583,6056421954,34%2021,64
Type 4 Heavy91716,8480121850,92%1790,10
Prototipo Standard B91794,2685521658,80%1642,57
AMX 50 Foch91626,7976721451,87%1502,35
T-4481243,3984521161,61%2196,92
WZ-111G FT92159,0186121156,40%2045,59
IS7920,2066221055,71%1266,52
IS-4102010,3781821055,71%1815,42
AMX AC mle. 4881286,0568321049,05%1606,88
M4A3E2 Sherman Jumbo6784,8564220853,85%1895,25
T2881543,4179020656,80%1836,56
SU-122-5491872,1878920549,27%1911,06
Tiger II81526,9383720257,43%2248,55
SU-1006954,0166220160,70%2102,58
AMX M4 mle. 5192320,8594119956,78%2217,83
Maus102462,1087419855,05%2188,69
Object 430 Version II91684,6786419753,81%1824,27
Hummel6818,5740019654,08%1261,82
AMX M4 mle. 4571196,2778119555,90%2020,80
ARL 446760,1555819347,15%1533,48
SU-14-281295,2163619251,04%1559,97
Type 5 Chi-Ri7882,5966118950,26%1496,55
Škoda T 5092036,9789118855,32%1970,41
Panther II81320,1477418358,47%1911,49
Object 70592060,1289118253,85%2075,01
Progetto M35 mod. 46 81512,8785518256,04%1743,17
Jagdpanzer IV6889,5556118154,14%1923,85
Type 586721,5055717850,56%1557,05
Caernarvon81429,6879417749,15%1926,32
P.44 Pantera81311,4774317648,86%1645,37
Crusader 5.5-in. SP7918,7956017550,86%1559,37
T-34-171045,1474217454,02%1839,73
Covenanter4215,1225617349,13%856,80
Type 5 Heavy102497,6992416852,38%2104,00
Sturer Emil71067,9860516445,73%1711,33
T71 DA7549,5269216454,27%1023,14
AMX 65 t81348,0978216454,88%1741,29
M3 Lee4210,8619716053,13%701,10
Tiger (P)71439,6891515859,49%2617,27
IS-M81424,6282115851,90%1719,43
O-Ni71473,1989315556,13%2320,72
A-4471032,9370715448,70%1792,52
Leopard Prototyp A91611,4778415354,90%1599,22
Konštrukta T-34/10071024,3876515261,18%1858,42
Ikv 90 Typ B7940,9968515155,63%1408,16
E 5091696,2179015047,33%1706,85
WZ-12091580,3783214555,86%1820,55
Leo71024,7372814347,55%1745,70
T110E5102121,5576614348,25%1729,04
AMX 13 757481,0956014152,48%868,28
T-4371117,6381014158,16%2391,59
WZ-1317628,3672313855,07%1250,67
AMX 50 B102252,5478013852,90%1866,49
M3 Light 392,3113613837,68%195,12
IS-271143,3274513655,15%1808,55
Indien-Panzer81295,2082513662,50%2004,22
Object 140101716,3970113445,52%1339,86
LTTB8671,5459113454,48%1225,39
Spähpanzer SP I C7830,7975613453,73%1667,28
Panther7964,7661813349,62%1480,76
WZ-111-1G FT81760,0979313252,27%2047,05
SU-855582,5046113052,31%1623,96
VK 45.02 (P) Ausf. A81534,8882813052,31%2234,97
Nashorn61016,0666313052,31%2163,33
M46 Patton91678,3176912744,88%1631,63
T28 Concept 71109,1071112647,62%1670,88
T14 5633,0156212548,80%1648,66
M374313,0617512448,39%1134,74
T216385,9260012356,10%1059,03
VK 36.01 (H)6774,1962011954,62%1583,16
Charioteer81286,3574111854,24%1474,65
Type 4 Chi-To6748,0163411752,14%1647,59
Centurion Mk. 7/191682,7475211749,57%1604,10
WZ-111 81337,1080411553,91%1612,62
ARL V396705,1349311539,13%1409,66
KV-26835,9667411252,68%1567,80
T207853,4165011153,15%1266,84
AMX AC mle. 4671033,9768211059,09%1842,86
T-34-2G FT71254,8871110650,94%1942,32
G.W. Panther71012,4656710450,96%1330,89
P.43 ter71269,3084410356,31%2272,35
Ikv 65 Alt II6754,8962310259,80%1572,90
O-Ho81437,9186610261,76%1861,54
SU-100M171253,2380210261,76%2155,52
Strv 746833,8268510153,47%1726,67
T675317,5924610048,00%566,47
TVP VTU Koncept81218,237159847,96%1718,02
AT 86799,186649858,16%1777,55
Object 41681357,908369858,16%1981,92
T25/271370,278529662,50%2820,97
59-166282,335499251,09%615,31
SU-86767,245329160,44%1221,34
KV-371283,417749152,75%1976,11
M446645,224868853,41%1105,57
BDR G1 B5522,364778550,59%1193,94
Strv 103B102624,717718448,81%2026,34
O-I Experimental5819,916207746,75%1700,33
Type 59 81254,007807648,68%1588,18
MS-1192,611257648,68%352,80
Pz.Sfl. IVc5651,295547651,32%1923,90
Challenger7952,566667554,67%1203,42
Achilles6948,196777349,32%1914,64
VK 30.02 (M)6708,745867346,58%1316,19
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81162,997767364,38%1533,67
Churchill VII6669,655307244,44%1172,24
STB-1101857,247157147,89%1528,24
FV3046759,145397057,14%1633,12
A-436760,277187061,43%1874,22
T-284137,611526940,58%192,02
P.43 bis6835,766786764,18%1772,54
Strv m/42-57 Alt A.2 6765,916806656,06%1427,38
VK 16.02 Leopard5312,945146349,21%1091,22
AMX 50 Foch B102341,248166361,90%1856,95
AMX 404217,902206248,39%1024,50
VK 30.01 (P)6982,977476261,29%2384,46
SU-122A5440,844006159,02%1106,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3294,083866155,74%1423,18
Alecto4320,623166063,33%1026,46
T-345589,375375947,46%2011,01
Sturmpanzer II4405,252025945,76%1406,03
T376556,637325964,41%1765,22
Type 1 Chi-He4383,034345851,72%1519,27
Crusader5189,972615839,66%273,73
B14270,763595550,91%936,41
Škoda T 256808,806485547,27%1632,82
Type 3 Chi-Nu5645,026085259,62%2295,81
M75334,945295259,62%1388,50
S35 CA5678,606065267,31%1910,37
AMX 13 105 AM mle. 505469,663905046,00%977,96
Pz.Kpfw. III/IV5504,575274654,35%1658,00
Bishop5607,965734669,57%1824,34
FV217 Badger102462,338884663,04%2124,27
Strv m/425621,916284353,49%1975,61
Super Conqueror102570,639324365,12%2100,88
Ikv 1035531,555664062,50%1621,14
Cruiser Mk. III2139,811953754,05%665,68
VK 30.01 (D)6848,306553743,24%1888,49
M5A1 Stuart4169,862173647,22%527,24
Sherman III5442,585103647,22%1160,99
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4222,853663450,00%857,75
AMX M4 mle. 54102756,488923351,52%2453,56
Somua SAu 404500,665013253,13%1844,61
M24 Chaffee5503,306523053,33%2155,57
Marder 38T4543,435753063,33%1943,06
A-204211,283432955,17%876,33
Light Mk. VIC 289,171832937,93%305,23
Birch Gun4357,213432846,43%1485,83
Pz.Kpfw. II Luchs4322,894932751,85%1262,90
FV215b 102225,007922751,85%1844,23
Marder II3243,111892751,85%703,34
Leopard 1101569,117202751,85%1198,94
M5 Stuart4226,584282650,00%989,90
E 50 Ausf. M101933,888052653,85%1507,78
113101973,288232556,00%1708,32
Cruiser Mk. IV3142,962232560,00%494,89
T1E6 2162,562612572,00%1051,36
VK 30.01 (H)5539,925402458,33%1305,10
WZ-131G FT61327,588872466,67%3440,92
Archer5692,715642458,33%2029,25
SU-85B4483,775262286,36%1592,47
Lago4486,866042152,38%2247,20
SU-54409,674202157,14%1103,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3136,673142147,62%512,98
AMX 105 AM mle. 474351,903802157,14%1407,41
BT-7376,951732055,00%245,97
Grant4435,054942050,00%1786,81
Renault FT AC2172,502122055,00%636,28
Sturmpanzer I Bison3303,262081973,68%1394,78
M10 Wolverine5998,118971973,68%4036,98
Durchbruchswagen 24365,744131952,63%1221,55
Matilda4225,893051844,44%447,61
Type 89 I-Go/Chi-Ro2252,223581855,56%1348,88
SARL 424506,175971872,22%2190,69
LT vz. 352249,823781741,18%1425,11
Panzerjäger I2155,591321752,94%495,33
T404641,696481656,25%2327,59
T-44-100 81681,819591656,25%2314,86
AMX 383116,712131450,00%407,95
VK 28.016370,075181450,00%996,75
T-463171,382141369,23%918,45
Leichttraktor121,85601346,15%44,12
Pz.Kpfw. III Ausf. J4235,695401376,92%1008,98
LTP 3326,234801353,85%1842,02
T25 Pilot Number 1 81522,388301330,77%1782,73
Renault FT188,001071233,33%308,81
Pz.Kpfw. I280,171941233,33%217,72
StuG IV 5726,505051241,67%1955,21
Valentine AT3203,002461145,45%508,29
AC 1 Sentinel 4515,915661163,64%2439,11
Type 95 Heavy4262,404181080,00%990,95
TOG II* 6836,805091030,00%1286,36
Pz.Kpfw. III Ausf. E3298,67512977,78%1659,00
T-602318,00524966,67%2464,31
T-29 3442,22517955,56%2339,85
M3 Stuart3246,75381837,50%1069,98
Chi-Ni2251,75435862,50%1731,73
Type 97 Chi-Ha3292,50379837,50%1208,10
Stuart I-IV3407,00497771,43%2256,64
Type 97 Te-Ke 2181,14302742,86%1037,29
Renault UE 57368,7176742,86%7,32
Renault Otsu1181,83474666,67%1484,34
T1 HMC226,6782650,00%104,98
Cruiser Mk. I2142,33210650,00%535,85
43 M. Toldi III 3196,33369666,67%1040,38
Strv m/40L3427,60617580,00%2490,83
SU-18268,4068540,00%138,31
M3G FT3472,80484540,00%1974,94
T7 Combat Car 241,20257580,00%261,54
Vickers Medium Mk. I1177,50182425,00%953,34
Strv fm/211174,50269425,00%965,30
Valentine4647,507064100,00%3779,39
Kolohousenka1126,67225333,33%563,47
Hotchkiss H352126,00225333,33%499,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3222,00342333,33%786,26
BT-7 artillery 3165,67298366,67%820,60
T 55A 92553,00944366,67%2195,94
121B 103567,6771130,00%2690,55
Fiat 30001118,003162100,00%732,58
M14/412136,00329250,00%531,95
Sav m/434344,00497250,00%1095,91
T-262153,50201250,00%669,73
Tetrarch 2240,50377250,00%1301,21
T-34-85M 61195,5056120,00%2147,97
Renault NC-31142,007710,00%0,00
T3 HMC20,001131100,00%261,00
M8A14309,0010110,00%580,21
MTLS-1G14 3441,0043210,00%2220,09
Pz.Kpfw. II Ausf. D 210,002410,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 24/09/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/08/2017
Gestopt: 06/09/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 29/11/2016
Gestopt: 10/07/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/05/2016
Gestopt: 09/11/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/05/2016
Gestopt: 13/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/01/2016
Gestopt: 03/05/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/12/2015
Gestopt: 06/01/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 26/01/2013
Gestopt: 06/12/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close