39limak

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/09/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3121101624
Gemiddelde tier8,430,0010,0010,13
Overwinningen1723855,23%00,00%743,75%1041,67%
Verloren1351243,29%00,00%956,25%1458,33%
Gelijkstand4611,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1109735,55%00,00%531,25%729,17%
Tanks vernietigd376881,2100,00140,88190,79
Gedood / dood ratio1,870,001,271,12
Gezien468121,5000,00271,69371,54
Schade toegebracht1.975,050,002.117,312.144,79
Veroveringspunten255820,8200,00161,00160,67
Verdedigingspunten193870,6200,0000,0000,00
Ervaring841,900,00507,38501,71
WN71625,330,001086,16991,42
WN82453,100,002134,312406,25
Totaal
Gevechten31211
Gemiddelde tier8,43
Overwinningen1723855,23%
Verloren1351243,29%
Gelijkstand4611,48%
Gevechten overleefd1109735,55%
Tanks vernietigd376881,21
Gedood / dood ratio1,87
Gezien468121,50
Schade toegebracht1.975,05
Veroveringspunten255820,82
Verdedigingspunten193870,62
Ervaring841,90
WN71625,33
WN82453,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten16
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen743,75%
Verloren956,25%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd531,25%
Tanks vernietigd140,88
Gedood / dood ratio1,27
Gezien271,69
Schade toegebracht2.117,31
Veroveringspunten161,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring507,38
WN71086,16
WN82134,31
Voorbije 30 dagen
Gevechten24
Gemiddelde tier10,13
Overwinningen1041,67%
Verloren1458,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd729,17%
Tanks vernietigd190,79
Gedood / dood ratio1,12
Gezien371,54
Schade toegebracht2.144,79
Veroveringspunten160,67
Verdedigingspunten00,00
Ervaring501,71
WN7991,42
WN82406,25
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten81000
Overwinningen4454,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren3644,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2125,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd570,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien580,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.489,960,000,000,00
Veroveringspunten981,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring800,330,000,000,00
Totaal
Gevechten81
Overwinningen4454,32%
Verloren3644,44%
Gelijkstand11,23%
Gevechten overleefd2125,93%
Tanks vernietigd570,70
Gedood / dood ratio0,95
Gezien580,72
Schade toegebracht1.489,96
Veroveringspunten981,21
Verdedigingspunten00,00
Ervaring800,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht778,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring926,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht778,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring926,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd41,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien10,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht561,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring211,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd41,33
Gedood / dood ratio2,00
Gezien10,33
Schade toegebracht561,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring211,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1497000
Overwinningen79252,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren69946,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd52034,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10260,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,050,000,000,00
Gezien20621,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.288,340,000,000,00
Veroveringspunten26271,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten25231,6900,0000,0000,00
Ervaring714,060,000,000,00
Totaal
Gevechten1497
Overwinningen79252,91%
Verloren69946,69%
Gelijkstand60,40%
Gevechten overleefd52034,74%
Tanks vernietigd10260,69
Gedood / dood ratio1,05
Gezien20621,38
Schade toegebracht1.288,34
Veroveringspunten26271,75
Verdedigingspunten25231,69
Ervaring714,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten537000
Overwinningen24144,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren29454,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,37%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12222,72%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3510,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,850,000,000,00
Gezien7361,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.708,480,000,000,00
Veroveringspunten7341,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1890,3500,0000,0000,00
Ervaring720,040,000,000,00
Totaal
Gevechten537
Overwinningen24144,88%
Verloren29454,75%
Gelijkstand20,37%
Gevechten overleefd12222,72%
Tanks vernietigd3510,65
Gedood / dood ratio0,85
Gezien7361,37
Schade toegebracht1.708,48
Veroveringspunten7341,37
Verdedigingspunten1890,35
Ervaring720,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (253)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81901,511066314259,90%2904,46
Object 140102644,21908121255,36%2703,40
Object 277102786,67902115856,13%2792,45
Progetto M35 mod. 46 81914,681015115558,44%2790,58
Panhard EBR 105101738,30873104156,68%2455,47
Bat.-Châtillon 25 t102412,9186378554,78%2444,07
CS-52 LIS 82026,9297975855,01%2968,30
STB-1102725,1990173853,79%2737,21
Object 907 102867,11100069057,25%2766,97
60TP Lewandowskiego102908,4490662256,43%2637,15
LT-432 81106,9883858652,56%2306,05
CS-63102816,2490358157,83%2829,78
IS-7102859,0598656355,77%2817,07
Rheinmetall Panzerwagen101890,5494753557,01%2755,01
Kranvagn102960,5592552256,13%3047,41
T26E4 SuperPershing 81247,0363150653,16%1760,75
Rheinmetall Skorpion 81879,6385945254,20%2340,95
Object 274a 81881,44105141360,05%3053,17
TVP T 50/51102688,3483532859,45%2850,90
AMX 13 57 GF 7975,2597630758,31%2390,67
IS-381474,1556630150,83%1843,45
T110E5102913,8796629457,82%2706,56
Object 703 Version II 81804,06100829256,16%2253,98
Leopard 1102929,2588727956,99%2561,42
Object 260 102936,57100327657,61%2765,76
IS7968,0047727451,46%1389,02
BZ-75102674,1290226350,95%2242,52
T3092742,8395125154,18%2926,17
Centurion Mk. 7/192635,06103425157,37%3105,15
Vz. 55103029,6693824455,33%2972,66
E 100102685,2094324059,17%2637,25
Tiger-Maus 92591,11103523859,66%2684,76
KV-856537,8034223046,09%786,80
Leopard Prototyp A92441,1683522555,11%2807,78
T2971236,5258221662,96%1861,90
T-5492385,48101321153,08%3078,83
AMX 50 B102784,5082920350,74%2542,60
KV-15468,6433719644,39%903,83
FV4005 Stage II101954,9957218652,69%1543,43
M66518,7332018346,99%661,17
M3 Lee4160,7317917946,37%406,83
Leox 92635,40103717255,23%2795,98
Object 777 Version II 92558,49112517161,99%3190,13
T-345214,5823516645,18%385,80
FV230 Canopener103104,24100016449,39%2615,59
Object 268 Version 4102821,9393116060,63%2557,23
VK 36.01 (H)6820,6548715660,90%1673,27
Type 586690,2448815149,67%1480,51
Object 25792184,6399614761,22%2507,66
Object 43092621,70106014662,33%3031,24
Manticore101731,7776814558,62%2402,44
Pz.Kpfw. III/IV5254,5623614145,39%541,20
IS-271188,6583513961,87%1773,79
FV4202 81367,6694013260,61%2252,80
Prototipo Standard B92168,3187912853,91%2495,48
Type 5 Heavy103172,89102812859,38%2541,37
Bat.-Châtillon 25 t AP92080,8491812862,50%2711,99
Panhard EBR 9091259,5790212254,92%2361,52
AMX M4 mle. 49 81740,7494911948,74%2452,87
Emil I82038,77102511861,02%2974,99
T-1091780,3684511857,63%1943,38
T1 Heavy5418,3031511446,49%787,07
Pz.Kpfw. III Ausf. J4118,7117911452,63%162,81
M53/M5591633,7381611355,75%1632,87
CS-5992737,84110111061,82%3757,00
T-1506739,1550411051,82%1332,91
BT-74135,4619110958,72%410,08
Conqueror92390,2987910952,29%2561,53
Type T-345314,1526410946,79%787,89
FV215b (183) 102037,7775010356,31%1659,40
Churchill I5367,9530810245,10%645,51
T3281366,4959110252,94%1695,80
KV-371231,4852610158,42%1768,45
BZ-79114017,37119010157,43%3264,03
Type 4 Heavy92679,5210409950,51%2878,87
Stinger 103240,669749954,55%2407,27
BZ-6892153,149439755,67%2185,40
E 7591910,578249760,82%2016,61
SDP wz 66 Grom 81853,148739648,96%1994,06
Škoda T 5092670,559879557,89%3254,48
BDR G1 B5422,582849550,53%727,11
AMX ELC bis5390,533589544,21%1351,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E345,671129044,44%49,04
CS-5381582,358198854,55%2407,64
Emil II92387,9210398658,14%2768,81
50TP Tyszkiewicza92829,0411118354,22%3546,32
AMX 50 12092369,948778348,19%2348,06
Charioteer82178,518838252,44%2811,39
A-20534,491488137,04%0,00
Cobra 92496,459668053,75%2501,38
M3 Stuart343,871087939,24%1,26
B14136,351647931,65%120,73
Strv 746812,425557855,13%1738,07
AMX 404256,502947855,13%1083,49
P.44 Pantera81442,358427755,84%2037,79
Centurion Action X102977,229937653,95%2911,52
Leo71209,578347554,67%2468,70
Chrysler K GF 81595,928177548,00%1889,80
T-4481504,277947444,59%2073,80
M40/M4381532,447947353,42%1848,71
Ares 8591925,169037353,42%2023,62
P.43 ter71171,258266857,35%2217,29
T110E3102775,908776857,35%2364,97
T-284136,281916552,31%274,14
Super Conqueror102594,437196546,15%2088,06
M10392286,708276456,25%2372,25
Object 279 early 103099,328516360,32%2398,53
Type 6192257,929066254,84%2775,76
TNH T Vz. 5192731,7011436163,93%3142,31
T-34-85M 61478,1810086150,82%2914,02
M4A1 Sherman5500,324236046,67%1370,36
Churchill VII6547,953376048,33%855,42
AMX 12 t6533,033916046,67%1282,57
STA-181662,369535560,00%2596,72
M5A1 Stuart4289,642985556,36%1144,76
P.43 bis6876,917725459,26%2118,05
Kampfpanzer 50 t 92559,2310895358,49%2771,04
CS-67 Szakal113067,009455248,08%2786,64
Object 430U102539,678965253,85%2267,92
WZ-120-1G FT 81633,069405166,67%2132,60
Matilda4238,602634856,25%619,99
M2 Medium Tank3108,171584847,92%231,73
KR-1112875,569144850,00%2263,65
Vickers MBT Mk. 3 102467,766744660,87%2250,22
Vz. 60S Dravec 103031,899474546,67%2265,55
114 SP2 102436,077504548,89%1787,22
T-34-3 81796,478794566,67%2585,19
Strv m/425614,935874456,82%1967,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C3169,773234443,18%734,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4405,863674250,00%1118,35
E 5093017,5711784264,29%3523,16
Ares 7581634,409594254,76%2300,75
TNH 105/100081948,6510244060,00%3141,31
KV-261053,467973956,41%2350,96
T78 61529,339383948,72%2929,33
LTP 3263,582623850,00%1406,51
T 54D 92037,6510323767,57%2268,54
leKpz Borkenkäfer112104,709083737,84%2358,36
D2311,561043647,22%49,99
Object 261101561,316113641,67%1142,85
E 50 Ausf. M103219,119333647,22%3077,48
A-4361433,119123554,29%3947,87
Panhard AML Lynx 6x68930,746793548,57%1773,35
BZ-16681514,187263438,24%1885,05
Object 26392097,389713464,71%2228,26
KV-5 81538,099263348,48%2020,18
Pz.Kpfw. 38 (t)3270,972183237,50%966,59
Kunze Panzer 92735,1910413262,50%3168,59
T26E5 Patriot 81475,599133253,13%1948,13
121B 102312,258513256,25%2008,18
StuG III Ausf. G5580,324593151,61%1292,22
TS-54 81971,779533145,16%2275,02
Caernarvon Action X 81616,199933141,94%2402,30
Char Futur 4 92633,8710303145,16%2959,84
AMX 38358,831363046,67%64,02
T110E4103094,869462951,72%2652,77
Char Mle. 75 91069,437732850,00%1380,85
SU-855347,702652748,15%730,83
M446926,006142532,00%1406,39
Waffenträger auf E 100102453,086922536,00%1518,47
Lago4300,504672462,50%1094,60
Pz.Kpfw. II2153,081862429,17%446,42
B.U.G.I.61120,548442466,67%2464,84
Hotchkiss EBR7912,718372458,33%2639,27
Renault FT1144,702322356,52%901,70
Škoda T 2561467,789612360,87%3694,61
M2 Light232,571142347,83%69,74
SU-182166,571162334,78%942,49
Panhard AMD 178B6995,487512352,17%3622,45
BT-7 artillery 3470,554832227,27%1905,44
P.435512,336172166,67%1502,60
Type 1 Chi-He4205,672322133,33%412,02
AMX 50 Foch B102433,628082152,38%1817,06
T-34-8561374,009202045,00%3521,61
AS-XX 40 t113008,359592050,00%2802,51
T-116 3480,456012045,00%2420,16
M4A3E8 Sherman6567,634161921,05%1000,88
D1224,321061942,11%17,04
T-4371435,329891968,42%2814,88
Ashbringer 103212,167621968,42%2831,32
T 55A 92402,6110891866,67%3047,86
Type 2597 Chi-Ha3258,882581741,18%880,26
T25 AT71354,066481729,41%1855,40
KV-48812,764031747,06%700,19
LHMTV8563,476301735,29%846,84
Strv m/40L3252,502531643,75%773,42
Progetto M40 mod. 65102720,008681662,50%2350,98
Vickers Medium Mk. III3113,271561553,33%300,69
BT-2225,86841428,57%0,00
T-463130,641951485,71%578,21
Marder II3283,862271457,14%885,37
AE Phase I 92318,7110361457,14%2663,27
LT vz. 383188,622391361,54%771,21
Sturmpanzer I Bison3238,921941353,85%851,72
CS-4471581,629991376,92%2662,03
T-62A101655,237841346,15%1379,42
Valiant 51303,9211951369,23%4590,78
53TP Markowskiego81755,758951250,00%2187,39
T-26250,831021258,33%154,91
T56 GMC3122,551441145,45%214,28
T1E6 2213,823121154,55%1128,30
Fantôme 92175,459831154,55%2529,69
T1 Cunningham124,00981050,00%75,44
M36 Jackson61069,207461050,00%2279,59
ELC EVEN 90 8915,108071060,00%1870,42
Concept 1B 91877,107581030,00%1348,10
Tiger I7429,44347955,56%437,34
Hotchkiss H35291,22135944,44%192,31
S-517658,33662977,78%784,97
T2 Medium Tank252,89107933,33%3,38
SU-263106,8993933,33%36,21
Stuart I-IV3103,88154850,00%226,16
M5 Stuart435,88161837,50%0,00
Indien-Panzer8753,38652875,00%862,41
Valentine II 467,13149837,50%3,10
P26/404546,86646771,43%2071,38
Type 97 Chi-Ha3250,71379757,14%931,76
T3 HMC257,29114757,14%144,50
Vickers Mk. E Type B2165,00181540,00%572,54
Panzerjäger I284,80162580,00%322,88
STG 81677,40957580,00%2351,03
T-29 3397,00460540,00%1241,62
T7 Combat Car 2178,00233560,00%950,97
Pz.Kpfw. I2148,25317475,00%727,73
ISU-152K 81549,258974100,00%1931,17
Jagdpanzer IV61092,67490333,33%1985,26
Leichttraktor143,004330,00%0,00
MS-1127,6776366,67%221,70
Pz.Kpfw. II Luchs424,33241333,33%0,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 81118,00701333,33%1060,41
Super Hellcat 71519,67742366,67%2489,79
Vickers Medium Mk. I1218,0021920,00%1209,91
50TP prototyp 82608,001089250,00%3572,55
T1 HMC280,00100250,00%306,87
AT-120,0076250,00%74,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4159,50139250,00%357,48
Universal Carrier 2-pdr288,507120,00%110,00
MKA 2235,0028720,00%783,76
Strv m/382361,0020210,00%1544,88
TKS z n.k.m. 20 mm 2104,003081100,00%530,77
M22510,0010681100,00%3674,04
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,008610,00%396,37
Type 97 Te-Ke 245,00301100,00%261,00
Cruiser Mk. I1136,005310,00%430,04
G.Pz. Mk. VI (e)20,001810,00%0,00
T-60246,006010,00%3,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61540,0058210,00%4028,02
T-50-2 696,0026610,00%0,00
Carro da Combattimento 45 t 102451,0011281100,00%2054,39
L-60 2194,006291100,00%1342,34
Bofors Tornvagn 81198,008811100,00%1134,37
Light Mk. VIC 20,005410,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2188,003881100,00%885,13

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/09/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2025
Gestopt: 03/09/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/11/2024
Gestopt: 25/01/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/11/2024
Gestopt: 07/11/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/10/2024
Gestopt: 30/10/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/10/2024
Gestopt: 26/10/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 25/04/2024
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 07/04/2024
Gestopt: 21/04/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/05/2022
Gestopt: 30/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/03/2020
Gestopt: 13/05/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/03/2021
Gestopt: 08/04/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/09/2020
Gestopt: 01/10/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/04/2021
Gestopt: 02/10/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/11/2021
Gestopt: 19/12/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/07/2020
Gestopt: 16/09/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/12/2020
Gestopt: 07/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/10/2020
Gestopt: 01/11/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/12/2021
Gestopt: 25/01/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/10/2021
Gestopt: 01/11/2021