ADjaa_Gerou

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/02/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31180000
Gemiddelde tier8,600,000,000,00
Overwinningen1848059,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren1206038,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand6402,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1171137,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd327451,0500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,680,000,000,00
Gezien348721,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.395,280,000,000,00
Veroveringspunten491041,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten308000,9900,0000,0000,00
Ervaring721,860,000,000,00
WN71368,810,000,000,00
WN81680,700,000,000,00
Totaal
Gevechten31180
Gemiddelde tier8,60
Overwinningen1848059,27%
Verloren1206038,68%
Gelijkstand6402,05%
Gevechten overleefd1171137,56%
Tanks vernietigd327451,05
Gedood / dood ratio1,68
Gezien348721,12
Schade toegebracht1.395,28
Veroveringspunten491041,57
Verdedigingspunten308000,99
Ervaring721,86
WN71368,81
WN81680,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten568000
Overwinningen38267,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren16128,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand254,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24543,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4160,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien7391,3000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.385,590,000,000,00
Veroveringspunten8891,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten5610,9900,0000,0000,00
Ervaring789,420,000,000,00
Totaal
Gevechten568
Overwinningen38267,25%
Verloren16128,35%
Gelijkstand254,40%
Gevechten overleefd24543,13%
Tanks vernietigd4160,73
Gedood / dood ratio1,29
Gezien7391,30
Schade toegebracht1.385,59
Veroveringspunten8891,57
Verdedigingspunten5610,99
Ervaring789,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten113000
Overwinningen7768,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren3026,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand65,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3026,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd660,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien2562,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht806,500,000,000,00
Veroveringspunten1911,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring759,790,000,000,00
Totaal
Gevechten113
Overwinningen7768,14%
Verloren3026,55%
Gelijkstand65,31%
Gevechten overleefd3026,55%
Tanks vernietigd660,58
Gedood / dood ratio0,80
Gezien2562,27
Schade toegebracht806,50
Veroveringspunten1911,69
Verdedigingspunten00,00
Ervaring759,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten60000
Overwinningen4066,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren2033,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2643,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd440,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien420,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht436,970,000,000,00
Veroveringspunten1021,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten270,4500,0000,0000,00
Ervaring473,850,000,000,00
Totaal
Gevechten60
Overwinningen4066,67%
Verloren2033,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2643,33%
Tanks vernietigd440,73
Gedood / dood ratio1,29
Gezien420,70
Schade toegebracht436,97
Veroveringspunten1021,70
Verdedigingspunten270,45
Ervaring473,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3994000
Overwinningen289972,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren104026,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand551,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd172843,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd32580,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien58121,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.407,540,000,000,00
Veroveringspunten37010,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten38540,9600,0000,0000,00
Ervaring854,480,000,000,00
Totaal
Gevechten3994
Overwinningen289972,58%
Verloren104026,04%
Gelijkstand551,38%
Gevechten overleefd172843,26%
Tanks vernietigd32580,82
Gedood / dood ratio1,44
Gezien58121,46
Schade toegebracht1.407,54
Veroveringspunten37010,93
Verdedigingspunten38540,96
Ervaring854,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten465000
Overwinningen36277,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren9420,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd25153,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3670,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,710,000,000,00
Gezien3930,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.085,390,000,000,00
Veroveringspunten13022,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5111,1000,0000,0000,00
Ervaring804,400,000,000,00
Totaal
Gevechten465
Overwinningen36277,85%
Verloren9420,22%
Gelijkstand91,94%
Gevechten overleefd25153,98%
Tanks vernietigd3670,79
Gedood / dood ratio1,71
Gezien3930,85
Schade toegebracht1.085,39
Veroveringspunten13022,80
Verdedigingspunten5111,10
Ervaring804,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten338000
Overwinningen24271,60%00,00%00,00%00,00%
Verloren9528,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd15244,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2400,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien3611,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.349,580,000,000,00
Veroveringspunten7592,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2440,7200,0000,0000,00
Ervaring691,180,000,000,00
Totaal
Gevechten338
Overwinningen24271,60%
Verloren9528,11%
Gelijkstand10,30%
Gevechten overleefd15244,97%
Tanks vernietigd2400,71
Gedood / dood ratio1,29
Gezien3611,07
Schade toegebracht1.349,58
Veroveringspunten7592,25
Verdedigingspunten2440,72
Ervaring691,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten66000
Overwinningen4263,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren2436,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3959,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd661,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,440,000,000,00
Gezien1171,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.619,030,000,000,00
Veroveringspunten2093,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten170,2600,0000,0000,00
Ervaring553,470,000,000,00
Totaal
Gevechten66
Overwinningen4263,64%
Verloren2436,36%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3959,09%
Tanks vernietigd661,00
Gedood / dood ratio2,44
Gezien1171,77
Schade toegebracht1.619,03
Veroveringspunten2093,17
Verdedigingspunten170,26
Ervaring553,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (141)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 25 t101355,29842235468,10%1256,86
IS-7101462,37750190566,77%1320,36
T-5491317,48846138764,46%1656,60
Löwe 81367,74790137056,64%2003,76
Object 261101709,84758121167,30%1998,21
T34 81388,03767114757,37%1865,48
T110E5101767,85825100670,08%1580,19
M40/M4381450,2468495463,84%2225,62
Waffenträger auf E 100102573,6575988256,92%2162,55
G.W. E 100101636,8967561163,50%1870,91
Hummel6885,2148659846,32%1546,39
AMX 13 909938,8780454161,55%1723,31
212A91349,1663550557,43%1533,37
G.W. Panther71144,9459348857,58%1802,48
T3281278,5576146556,56%1790,34
T-1091335,2569944757,27%1477,20
T2 Light Tank 279,0950543169,61%356,04
AMX 50 B102134,3985442065,48%2105,90
IS-38940,7157239045,38%1047,95
IS-6 81555,7485938459,11%2142,82
Centurion Action X101586,1565337347,45%1282,84
T-284180,9826036046,94%397,62
T92 HMC101676,3563236055,56%1905,92
Bat.-Châtillon 155 58101661,5761534057,65%1962,68
M48A5 Patton101335,7078032159,19%1097,47
Type 6191675,4785030857,47%1957,78
IS7545,8747130639,54%532,14
T54E191834,3487230661,76%2026,14
T110E4101878,1672830554,43%1443,93
Conqueror91918,5886230460,20%2229,43
Jagdtiger91852,3973030459,87%2012,32
Object 70492070,6882630452,63%2022,06
E 100101872,3683829368,26%1716,35
Ferdinand81287,5466828957,09%1544,31
Lorraine 155 mle. 5181488,9663528755,05%2279,04
T57 Heavy101702,7682128665,03%1472,50
FV215b 101851,3970427559,64%1682,42
Object 268101988,5278525557,65%1605,69
KV-15388,4437924349,38%712,13
Tiger II81378,7878324156,02%2038,53
Centurion Mk. 7/191574,2879223655,51%1792,62
T-448690,5060023450,00%878,70
AMX 50 Foch91567,9380123153,25%1485,59
VK 45.02 (P) Ausf. B91893,8582223062,17%2434,73
Tiger I71185,7283022762,11%1903,66
M26 Pershing81417,6788021861,01%2490,49
AMX 50 10081850,6190521658,33%2940,26
Waffenträger auf Pz. IV91689,9274821349,77%1556,09
M46 Patton91577,7683921261,79%1899,55
Caernarvon81352,4876321162,56%1909,33
Maus101728,8789920974,64%1556,76
T6981628,2791417561,14%2518,85
T-1506172,5731017141,52%26,87
ISU-15281466,5368516955,62%1606,39
T3091826,1270516855,95%1962,38
AMX 13 F3 AM61134,3459815658,33%2244,11
AMX AC mle. 4881431,5278615156,29%2021,35
T-62A101496,1282715166,89%1386,98
Centurion Mk. I81238,7473315057,33%2008,37
Type 71101527,3871214350,35%1005,58
Tiger (P)71004,2473013658,82%1577,97
Rinoceronte101693,7770612941,09%1141,71
Grille5420,2934012947,29%891,03
STK-2111532,5879612948,84%838,82
E 7591802,2381112860,94%2086,71
STB-1101847,4370412153,72%1670,57
Progetto C50 mod. 6691354,6874811946,22%1200,69
Progetto CC55 mod. 5481016,0566710842,59%966,15
Lorraine 155 mle. 5071038,1659210858,33%1486,30
Sturmpanzer II4146,1716510443,27%278,30
Comet7972,0672110251,96%1941,87
Prototipo Standard B91200,517039847,96%987,23
Grille 15101187,525689545,26%659,84
M18 Hellcat6739,866579464,89%1612,17
FV3046694,944188955,06%1352,89
Progetto M40 mod. 65101342,866938850,00%1004,54
MT-256309,696218650,00%860,00
AMX 50 Foch (155) 102149,677658353,01%1903,85
Super Conqueror101273,585317640,79%689,78
Sturmpanzer I Bison356,431237548,00%73,19
P.44 Pantera8723,595687138,03%641,77
Jagdpanzer E 100101879,417137163,38%1563,35
T-345517,154936749,25%1671,86
Object 907 101779,036416349,21%1369,86
Churchill VII6823,716266251,61%1724,12
T-46383,801396147,54%157,61
Sturer Emil71022,637036060,00%1567,44
VK 30.01 (P)6531,715215954,24%849,54
Cromwell6840,957285853,45%1976,55
AMX 13 105 AM mle. 505595,684185657,14%1512,44
AMX AC mle. 467815,495425538,18%1060,06
T-505161,094965360,38%496,44
Type 3 Chi-Nu5708,086525058,00%2910,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81471,947994961,22%1766,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5517,365594763,83%1655,83
Churchill I5626,605694551,11%1643,08
T-26266,261034337,21%70,86
IS-4101934,457744266,67%1659,67
Marder II3122,102224245,24%173,96
TVP T 50/51101150,786673740,54%708,71
ARL 446663,395533658,33%1102,95
Jagdpanther7865,405703557,14%1333,65
STA-181349,227763256,25%1828,76
Crusader6550,685723158,06%2137,84
AMX 13 757847,698022965,52%2266,99
Gorilla111670,258132857,14%1041,90
AS-XX 40 t111679,967752751,85%1220,71
Jagdpanzer 38(t) Hetzer484,152312653,85%130,76
Type 5 Chi-Ri7774,656472352,17%1258,99
T1 Cunningham135,734372281,82%261,71
MS-118,00482227,27%0,00
VK 45.02 (P) Ausf. A81460,058791973,68%1869,67
AMX 50 Foch B101327,785541844,44%759,86
Hirschkäfer111475,728061866,67%943,50
KV-26956,187551758,82%1864,54
T-34-856564,133021650,00%923,45
VK 72.01 (K) 101885,136231650,00%1141,29
P.43 ter7405,274081546,67%407,11
A-20530,202391553,33%139,74
Pz.Kpfw. III Ausf. J4519,467201392,31%1973,41
Pz.Kpfw. T 25 5573,625541376,92%1912,99
StuG III Ausf. G5250,503491258,33%477,84
M3 Light 3104,252641258,33%425,79
KV-856575,25445837,50%705,78
Panzerjäger I271,50191825,00%11,23
Ikv 72389,86160771,43%261,00
M10391915,431031771,43%2206,11
FV2078998,83697683,33%1252,26
T71 DA7534,33432616,67%795,82
Leichttraktor124,20284560,00%170,39
T23E3 7508,60544560,00%716,79
XM69 Hacker111186,50627425,00%538,64
M8A1450,67205366,67%238,12
L-60 257,00167366,67%292,53
Strv fm/211190,50259250,00%1172,97
Pvlvv fm/42228,002551100,00%261,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C30,002201100,00%261,00
AMX 13 10510661,0034210,00%460,61
Bat.-Châtillon 12 t8153,0018910,00%0,00
T-50-2 6663,0029110,00%1781,34
AMX M4 mle. 49 8598,008481100,00%611,12

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/02/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/02/2023