| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M2 Light | 2 | 185,14 | 327 | 36 | 50,00% | 763,26 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 183,97 | 243 | 29 | 51,72% | 582,42 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 142,33 | 298 | 27 | 48,15% | 221,69 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 147,47 | 254 | 15 | 46,67% | 526,75 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 401,14 | 475 | 14 | 57,14% | 643,85 | |||||
| T-34-85M | 6 | 291,54 | 346 | 13 | 38,46% | 176,93 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 300,80 | 360 | 10 | 60,00% | 1443,05 | |||||
| T-29 | 3 | 210,10 | 307 | 10 | 70,00% | 759,76 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 86,80 | 240 | 10 | 60,00% | 223,94 | |||||
| Tetrarch | 2 | 229,60 | 223 | 5 | 40,00% | 1066,64 | |||||
| L-60 | 2 | 92,25 | 107 | 4 | 0,00% | 241,09 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 166,50 | 279 | 4 | 50,00% | 951,48 | |||||
| T-26 | 2 | 106,50 | 133 | 4 | 25,00% | 313,57 | |||||
| MS-1 | 1 | 70,00 | 143 | 3 | 66,67% | 335,66 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 323,00 | 268 | 3 | 33,33% | 1267,38 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 129,50 | 166 | 2 | 50,00% | 507,72 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 188,00 | 384 | 2 | 100,00% | 694,94 | |||||
| Renault FT | 1 | 77,00 | 113 | 2 | 0,00% | 193,98 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 105,50 | 224 | 2 | 100,00% | 607,74 | |||||
| M3 Lee | 4 | 525,00 | 389 | 1 | 0,00% | 2490,48 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 220,00 | 428 | 1 | 100,00% | 1326,99 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 228,00 | 341 | 1 | 100,00% | 1005,13 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 210,00 | 232 | 1 | 100,00% | 996,28 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 124,00 | 294 | 1 | 100,00% | 618,82 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 161,00 | 329 | 1 | 100,00% | 988,55 |
AMON_BA
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 201 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Gemiddelde tier | 3,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Overwinningen | 103 | 51,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 95 | 47,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 3 | 1,49% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 36 | 17,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 138 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 247 | 1,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 197,48 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 71 | 0,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 74 | 0,37 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 294,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 711,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 567,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 201 | |
| Gemiddelde tier | 3,16 | |
| Overwinningen | 103 | 51,24% |
| Verloren | 95 | 47,26% |
| Gelijkstand | 3 | 1,49% |
| Gevechten overleefd | 36 | 17,91% |
| Tanks vernietigd | 138 | 0,69 |
| Gedood / dood ratio | 0,84 | |
| Gezien | 247 | 1,23 |
| Schade toegebracht | 197,48 | |
| Veroveringspunten | 71 | 0,35 |
| Verdedigingspunten | 74 | 0,37 |
| Ervaring | 294,02 | |
| WN7 | 711,80 | |
| WN8 | 567,99 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen