AZOV_GLORY_NATION

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2078303453
Gemiddelde tier8,230,009,599,60
Overwinningen986047,44%00,00%1750,00%2241,51%
Verloren1054150,72%00,00%1750,00%3056,60%
Gelijkstand3821,84%00,00%00,00%11,89%
Gevechten overleefd624630,05%00,00%1235,29%1630,19%
Tanks vernietigd164080,7900,00290,85430,81
Gedood / dood ratio1,130,001,321,16
Gezien178390,8600,00461,35721,36
Schade toegebracht1.424,280,001.802,181.952,28
Veroveringspunten269201,3000,00200,59200,38
Verdedigingspunten61850,3000,0000,0000,00
Ervaring570,320,00653,18680,11
WN71029,320,001099,91987,59
WN81426,570,001616,481910,36
Totaal
Gevechten20783
Gemiddelde tier8,23
Overwinningen986047,44%
Verloren1054150,72%
Gelijkstand3821,84%
Gevechten overleefd624630,05%
Tanks vernietigd164080,79
Gedood / dood ratio1,13
Gezien178390,86
Schade toegebracht1.424,28
Veroveringspunten269201,30
Verdedigingspunten61850,30
Ervaring570,32
WN71029,32
WN81426,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten34
Gemiddelde tier9,59
Overwinningen1750,00%
Verloren1750,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1235,29%
Tanks vernietigd290,85
Gedood / dood ratio1,32
Gezien461,35
Schade toegebracht1.802,18
Veroveringspunten200,59
Verdedigingspunten00,00
Ervaring653,18
WN71099,91
WN81616,48
Voorbije 30 dagen
Gevechten53
Gemiddelde tier9,60
Overwinningen2241,51%
Verloren3056,60%
Gelijkstand11,89%
Gevechten overleefd1630,19%
Tanks vernietigd430,81
Gedood / dood ratio1,16
Gezien721,36
Schade toegebracht1.952,28
Veroveringspunten200,38
Verdedigingspunten00,00
Ervaring680,11
WN7987,59
WN81910,36
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten195000
Overwinningen7840,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren10051,28%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand178,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6231,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1440,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien1440,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.887,690,000,000,00
Veroveringspunten1720,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten840,4300,0000,0000,00
Ervaring596,130,000,000,00
Totaal
Gevechten195
Overwinningen7840,00%
Verloren10051,28%
Gelijkstand178,72%
Gevechten overleefd6231,79%
Tanks vernietigd1440,74
Gedood / dood ratio1,08
Gezien1440,74
Schade toegebracht1.887,69
Veroveringspunten1720,88
Verdedigingspunten840,43
Ervaring596,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30000
Overwinningen1446,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1653,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1240,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien170,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht488,030,000,000,00
Veroveringspunten812,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten943,1300,0000,0000,00
Ervaring390,400,000,000,00
Totaal
Gevechten30
Overwinningen1446,67%
Verloren1653,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1240,00%
Tanks vernietigd100,33
Gedood / dood ratio0,56
Gezien170,57
Schade toegebracht488,03
Veroveringspunten812,70
Verdedigingspunten943,13
Ervaring390,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten669000
Overwinningen26639,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren36153,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand426,28%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24736,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4590,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien4210,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.370,710,000,000,00
Veroveringspunten10271,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten6470,9700,0000,0000,00
Ervaring511,550,000,000,00
Totaal
Gevechten669
Overwinningen26639,76%
Verloren36153,96%
Gelijkstand426,28%
Gevechten overleefd24736,92%
Tanks vernietigd4590,69
Gedood / dood ratio1,09
Gezien4210,63
Schade toegebracht1.370,71
Veroveringspunten10271,54
Verdedigingspunten6470,97
Ervaring511,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten236000
Overwinningen11950,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren11247,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7330,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1800,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien1760,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.981,620,000,000,00
Veroveringspunten1340,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1480,6300,0000,0000,00
Ervaring670,000,000,000,00
Totaal
Gevechten236
Overwinningen11950,42%
Verloren11247,46%
Gelijkstand52,12%
Gevechten overleefd7330,93%
Tanks vernietigd1800,76
Gedood / dood ratio1,10
Gezien1760,75
Schade toegebracht1.981,62
Veroveringspunten1340,57
Verdedigingspunten1480,63
Ervaring670,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (167)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Grille 15102381,58596174147,33%1744,26
Kanonenjagdpanzer 105 81631,89706161247,89%1925,31
KV-26765,49464109948,77%1302,02
Object 703 Version II 81464,53726106350,05%1629,31
STB-1102137,8073772647,38%1742,92
ELC EVEN 90 8672,5962970449,29%1276,48
Object 268 Version 4102077,2866966650,45%1534,37
Leopard 1102296,6862459744,56%1744,73
Object 25791311,0454759745,39%1125,27
FV4005 Stage II101628,1153854546,97%1148,73
Object 261101517,4059847747,38%1285,64
Charioteer81303,1951246347,95%1433,56
KV-856480,7930446246,54%605,48
Object 277102202,9869845240,04%1692,23
TVP T 50/51102053,9869643147,56%1626,17
S-517775,8142640148,63%833,22
IS-38815,4842640045,00%736,94
Vz. 55102257,7067129245,55%1720,18
FV4202 8970,3356028945,67%1161,04
Strv 103B102380,4161928047,14%1626,24
60TP Lewandowskiego102118,7969327341,39%1420,23
IS7438,4131226845,90%352,89
AMX 13 757646,0754624149,38%1386,11
CS-63102169,2371023153,68%1854,44
Progetto M40 mod. 65101978,4164322442,41%1467,09
Concept 1B 92077,7371421747,93%1667,66
Cobra 92185,4474421145,02%2074,04
Emil II91370,5863320351,23%1186,25
IS-7101867,0262720250,00%1451,59
M3 Stuart3424,3235318554,05%1933,16
T-345250,0223617649,43%494,27
KV-15252,0222917646,59%311,08
Char Futur 4 91786,3660016737,72%1455,49
AE Phase I 91523,1856215347,06%1261,49
SU-14-281242,1457314749,66%1231,40
KV-1S6294,8127214455,56%404,57
AMX M4 mle. 49 81082,9255214149,65%1180,31
Emil I81202,6766813846,38%1271,65
FV4004 Conway91271,1045612653,17%1099,37
AMX ELC bis5179,5623212248,36%434,40
Škoda T 256818,9958312047,50%1608,45
Panhard EBR 105101223,0666511542,61%1421,15
Kranvagn101877,1563511250,89%1409,07
P.44 Pantera81176,4853010842,59%1319,02
T-44-100 Igrovoy 81283,4081310452,88%1637,70
SU-855263,5619310242,16%363,19
Panhard AMD 178B6195,002549347,31%350,72
T-284116,571568645,35%137,34
T95/FV4201 Chieftain 102306,357798542,35%1459,44
UDES 15/16102021,566648447,62%1573,79
T-463136,921827445,95%411,31
Leo7704,284787241,67%920,01
TNH T Vz. 5191884,828727255,56%1873,18
SU-10181168,256527147,89%1240,14
50TP Tyszkiewicza91527,407596752,24%1339,15
SU-85B4228,001896245,16%404,20
SMV CC-6781148,305686048,33%1123,30
Waffenträger auf Pz. IV92104,058885967,80%1960,49
P.43 bis6668,974295855,17%1192,10
M2 Light288,661835853,45%225,86
SU-5489,591175844,83%86,38
SU-15271041,705825745,61%1331,82
Strv 103-092098,257465749,12%1841,06
Strv 746573,713715251,92%977,32
SU-1006621,585095056,00%1015,12
Controcarro 1 Mk. 291946,787365044,00%1678,98
BZ-75102412,407465054,00%1888,65
AMX 12 t6408,653114837,50%930,33
T92 8505,174864831,25%717,46
T-80479,331574647,83%96,35
BT-7 artillery 3471,225304652,17%2091,26
P.43 ter7657,834944040,00%759,59
CS-5991601,657604047,50%1457,70
T-34-85M 6435,232763941,03%411,02
ST vz. 394561,244633852,63%1953,47
CS-4471191,507673844,74%1818,74
Controcarro 3 Minotauro101893,256753644,44%1163,65
SU-76M493,641163647,22%68,90
AMX 50 Foch (155) 101750,787043655,56%1247,34
Achilles6659,785353655,56%1193,61
TNH 105/100081072,156543351,52%1264,94
T110E3102079,485993333,33%1170,27
P.435233,942383246,88%397,41
Hirschkäfer112146,725763237,50%1168,02
T-29 3140,221483228,13%218,09
ISU-1528896,004353138,71%680,83
SU-26375,061163161,29%214,61
Rhm.-Borsig Waffenträger81595,457283141,94%1551,56
Valentine II 4118,741523125,81%122,49
T-1091276,705333026,67%922,64
Object 26391420,837403050,00%1142,21
IS-2 shielded 71113,375623066,67%1583,07
UDES 1691422,037392944,83%1181,70
P26/404323,502912650,00%804,66
Prototipo Standard B9881,815072650,00%636,75
CS-5381185,297342450,00%1568,93
Hotchkiss EBR7222,543132433,33%159,84
T57 Heavy102132,878152347,83%1501,48
Strv m/40L3188,451902259,09%603,68
KPz 3 Projekt 07 HK 91573,455082227,27%1097,45
Lago4315,483212157,14%1021,90
LPT-67 Šelma9734,245252133,33%764,30
Matilda Black Prince 5136,671982161,90%258,01
Type 3 Chi-Nu5507,605032070,00%1356,09
STA-18972,406852045,00%1121,95
T-34-856264,372861942,11%234,76
Vz. 71 Tesák101162,426841947,37%1246,31
T28 Concept 7964,116481963,16%1361,44
TVP VTU Koncept8831,616511855,56%971,26
Type 97 Chi-Ha3721,175711861,11%3169,72
AMX 404131,002001741,18%235,17
T-54 first prototype 81186,945361729,41%1329,43
53TP Markowskiego81080,007021650,00%1080,02
M10 Wolverine5632,274471540,00%1277,08
Challenger71046,736441540,00%1401,66
Type 4 Chi-To6544,795591464,29%1130,67
T-26284,361331428,57%175,15
Strv m/42569,921741330,77%0,00
Škoda T 5091076,235821330,77%726,48
AT-1242,381111369,23%240,14
AMX 38380,461391353,85%127,59
T376139,231971330,77%60,52
Vz. 44-17763,424101233,33%763,22
Covenanter5133,332321250,00%249,47
K-91-PT 91186,754661241,67%818,38
Patton the Tank 91323,425251233,33%1045,63
45TP Habicha7753,736451154,55%861,81
Valentine3225,553291154,55%728,26
T1 Cunningham178,101691080,00%489,22
SU-182117,301391060,00%675,96
Cruiser Mk. II2121,001611040,00%296,09
SU-122A531,701501070,00%261,00
Vz. 68 Squall 8876,205011030,00%1116,76
T-116 3172,22186944,44%590,17
Strv m/38288,88155850,00%218,60
7TP2120,88150850,00%269,79
Cruiser Mk. I1124,75138837,50%377,38
Škoda T 245596,00536650,00%1670,02
10TP381,339060,00%41,25
40TP Habicha6733,83553650,00%1128,37
Kolohousenka1282,00257540,00%1386,30
Renault R35266,80149560,00%189,49
4TP165,25166425,00%59,43
Type 1 Chi-He4558,00489475,00%2104,71
Archer5247,0012440,00%264,97
StuG IV 5488,00343450,00%1083,82
Chi-Ni217,671673100,00%261,00
Renault NC-31180,6798366,67%402,53
Leichttraktor189,00110333,33%196,76
M5 Stuart4255,00250333,33%503,13
T3 HMC20,0067366,67%227,75
T-70367,008130,00%0,00
Vickers Medium Mk. I1139,003062100,00%779,23
Strv fm/21166,50135250,00%180,64
Renault FT158,502162100,00%333,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E3289,5018220,00%884,80
T-6020,003920,00%0,00
Obsidian 8877,50612250,00%888,12
MKA 2178,00158250,00%509,29
TKS z n.k.m. 20 mm 2381,0045510,00%3019,70
Renault Otsu117,001041100,00%261,00
14TP40,005410,00%0,00
Pvlvv fm/42225,001610,00%0,00
SU-100M17264,004251100,00%316,39
AMR 35 2242,0017710,00%1154,59
T-45 2780,0010071100,00%4976,91
Valiant 50,003301100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/05/2025
Gestopt: 05/10/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 29/04/2025
Gestopt: 13/05/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/01/2025
Gestopt: 27/04/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/07/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/12/2023
Gestopt: 08/04/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 28/01/2023
Gestopt: 05/02/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/04/2023
Gestopt: 04/09/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/09/2022
Gestopt: 23/10/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/02/2023
Gestopt: 21/03/2023