Aedthicz

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2626102047
Gemiddelde tier9,130,0010,9010,91
Overwinningen1507557,40%00,00%735,00%1940,43%
Verloren1083041,24%00,00%1365,00%2655,32%
Gelijkstand3561,36%00,00%00,00%24,26%
Gevechten overleefd726827,68%00,00%315,00%1225,53%
Tanks vernietigd290551,1100,00170,85460,98
Gedood / dood ratio1,530,001,001,31
Gezien584772,2300,00462,30881,87
Schade toegebracht2.104,820,003.329,853.696,91
Veroveringspunten44120,1700,0000,00160,34
Verdedigingspunten100520,3800,0000,0000,00
Ervaring864,240,00653,40709,68
WN71612,630,001195,381329,00
WN82489,410,003028,023991,65
Totaal
Gevechten26261
Gemiddelde tier9,13
Overwinningen1507557,40%
Verloren1083041,24%
Gelijkstand3561,36%
Gevechten overleefd726827,68%
Tanks vernietigd290551,11
Gedood / dood ratio1,53
Gezien584772,23
Schade toegebracht2.104,82
Veroveringspunten44120,17
Verdedigingspunten100520,38
Ervaring864,24
WN71612,63
WN82489,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten20
Gemiddelde tier10,90
Overwinningen735,00%
Verloren1365,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd315,00%
Tanks vernietigd170,85
Gedood / dood ratio1,00
Gezien462,30
Schade toegebracht3.329,85
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring653,40
WN71195,38
WN83028,02
Voorbije 30 dagen
Gevechten47
Gemiddelde tier10,91
Overwinningen1940,43%
Verloren2655,32%
Gelijkstand24,26%
Gevechten overleefd1225,53%
Tanks vernietigd460,98
Gedood / dood ratio1,31
Gezien881,87
Schade toegebracht3.696,91
Veroveringspunten160,34
Verdedigingspunten00,00
Ervaring709,68
WN71329,00
WN83991,65
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten669000
Overwinningen36354,26%00,00%00,00%00,00%
Verloren29443,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand121,79%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd25437,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5300,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien14372,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.679,000,000,000,00
Veroveringspunten4810,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1620,2400,0000,0000,00
Ervaring849,750,000,000,00
Totaal
Gevechten669
Overwinningen36354,26%
Verloren29443,95%
Gelijkstand121,79%
Gevechten overleefd25437,97%
Tanks vernietigd5300,79
Gedood / dood ratio1,28
Gezien14372,15
Schade toegebracht1.679,00
Veroveringspunten4810,72
Verdedigingspunten1620,24
Ervaring849,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen240,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren360,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd240,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd71,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,330,000,000,00
Gezien285,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht722,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring847,600,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen240,00%
Verloren360,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd240,00%
Tanks vernietigd71,40
Gedood / dood ratio2,33
Gezien285,60
Schade toegebracht722,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring847,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen685,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren114,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd685,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd71,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio7,000,000,000,00
Gezien40,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.102,140,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten628,8600,0000,0000,00
Ervaring970,430,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen685,71%
Verloren114,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd685,71%
Tanks vernietigd71,00
Gedood / dood ratio7,00
Gezien40,57
Schade toegebracht1.102,14
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten628,86
Ervaring970,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten314000
Overwinningen17254,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren13542,99%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand72,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10834,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2270,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien6512,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.242,240,000,000,00
Veroveringspunten4591,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten3201,0200,0000,0000,00
Ervaring722,660,000,000,00
Totaal
Gevechten314
Overwinningen17254,78%
Verloren13542,99%
Gelijkstand72,23%
Gevechten overleefd10834,39%
Tanks vernietigd2270,72
Gedood / dood ratio1,10
Gezien6512,07
Schade toegebracht1.242,24
Veroveringspunten4591,46
Verdedigingspunten3201,02
Ervaring722,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten344000
Overwinningen17751,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren16447,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,87%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10430,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2660,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien7402,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.601,860,000,000,00
Veroveringspunten5371,5600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2140,6200,0000,0000,00
Ervaring763,400,000,000,00
Totaal
Gevechten344
Overwinningen17751,45%
Verloren16447,67%
Gelijkstand30,87%
Gevechten overleefd10430,23%
Tanks vernietigd2660,77
Gedood / dood ratio1,11
Gezien7402,15
Schade toegebracht1.601,86
Veroveringspunten5371,56
Verdedigingspunten2140,62
Ervaring763,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (182)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 105101649,40884352459,70%2486,36
Panhard EBR 75 (FL 10) 81132,51819280457,60%2379,18
T95/FV4201 Chieftain 103503,991086147960,92%3007,04
Manticore101606,98892112858,51%2362,13
Strv 103B102981,47786106059,25%2640,60
Grille 15103060,63767101256,03%2625,03
Object 140102876,3594384255,23%2877,49
Leopard 1103088,5892869460,09%3003,45
Object 260 103156,41102262959,14%3051,07
60TP Lewandowskiego102576,5981461954,60%2190,92
Bat.-Châtillon Bourrasque 82429,00113061560,33%3693,89
UDES 0381698,8768361058,03%2288,92
AMX M4 mle. 54103554,50103154560,73%3596,06
Cromwell6490,5139751447,28%832,49
Centurion Action X101851,8368341655,29%1581,10
Vz. 55103039,4395139556,46%2814,98
STB-1102625,1392735856,98%2557,16
Object 907 102972,4197234857,47%2725,92
Conqueror Gun Carriage101503,7166231653,16%1232,22
Object 279 early 103423,07116130865,91%2908,38
Centurion Mk. I8805,4863529747,14%921,62
Maus102473,4092127955,56%2223,25
AE Phase I 92048,2483126953,90%2124,50
ELC EVEN 90 8847,4298225361,26%2116,44
LT-432 81014,7694423760,76%2265,34
Škoda T 56 82439,05119222965,50%2920,10
Rheinmetall Skorpion 82146,8794521661,11%2532,87
T-100 LT101403,5075520652,43%1856,02
Comet7638,4955018759,36%1002,05
Black Rock 114056,97103917953,63%3203,91
Vz. 60S Dravec 103787,70123916165,22%3288,34
CS-52 LIS 82151,96103015060,00%3034,68
Kranvagn103031,21101814562,07%2871,25
Super Conqueror104346,31126714562,07%5009,71
Char Futur 4 92388,1990914359,44%2708,85
FV1066 Senlac 8703,9060213554,07%1334,59
Centurion Mk. 7/191013,6568112945,74%778,47
Bat.-Châtillon 25 t103010,8493312854,69%3022,38
AMX 50 B102826,3881312449,19%2396,31
114 SP2 103214,6783111750,43%2463,29
T-345249,4326111453,51%556,89
Caernarvon Action X 81319,6885710746,73%1676,87
S-517758,1966510349,51%785,73
Object 430U102074,3775910051,00%1796,25
Type 64 6612,226389356,99%1916,45
STA-181131,607399251,09%1503,40
Object 268 Version 4102358,678369057,78%1893,70
TVP T 50/51103020,987908550,59%2776,50
122 TM 81640,368048556,47%1985,50
53TP Markowskiego81033,216638245,12%1028,93
Panhard AML Lynx 6x68790,307228257,32%1606,74
IS-2 shielded 7997,785317852,56%1382,68
FV217 Badger102696,349217455,41%2289,20
CS-63102546,308817357,53%2380,46
IS-7103545,2611267358,90%3740,16
Rheinmetall Skorpion G 81133,046677352,05%1180,85
FV2078804,905737048,57%832,73
Crusader 5.5-in. SP7797,605436858,82%1193,86
Object 777 Version II 92366,2911216863,24%2803,52
VK 100.01 (P)81619,489466550,77%2321,99
T-804190,442236350,79%614,90
LTG7616,645426149,18%1147,56
Škoda T 27 81130,527186152,46%1430,39
XM57 82326,6310606070,00%2405,58
Ikv 90 Typ B7898,566085759,65%1398,84
FV230 Canopener103553,5311275754,39%3123,34
Taschenratte113700,3112155567,27%3159,33
Tortoise92387,8110795468,52%2653,31
KR-1113706,1111735466,67%3125,05
T-34-856541,945065145,10%905,49
Leopard Prototyp A92356,049635162,75%2764,30
Type 6192052,9810344864,58%2579,76
Ikv 65 Alt II6634,714774847,92%1092,11
45TP Habicha7748,535994553,33%926,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81940,968694557,78%2238,61
M-IV-Y 81888,0910214560,00%2523,02
T-4481434,918164465,91%2177,62
DBV-152 103383,577704461,36%2856,67
BZ-79113356,148964456,82%2306,98
LTTB8773,187774456,82%1432,19
Type 63 81900,5610444355,81%2181,06
SU-10181823,769314163,41%2517,02
AMX 50 10081913,3310124065,00%2464,38
TNH 105/100081313,978613951,28%1802,81
ShPTK-TVP 100 81934,468343943,59%2212,60
FV215b (183) 101992,476313847,37%1567,91
116-F3 102545,456033839,47%1765,88
Cobra 92233,3710383868,42%2196,88
Waffenträger auf Pz. IV92375,468113751,35%2308,19
TNH T Vz. 5192061,068823545,71%1989,67
MT-256491,544063551,43%1466,24
Indien-Panzer81898,399573351,52%2711,11
Hotchkiss EBR7501,396073354,55%1081,53
Emil I82530,4712553265,63%3674,21
Panhard EBR 909663,787903259,38%1021,40
Object 780 102974,0010153167,74%2833,54
King Tiger (Captured) 7896,906153145,16%1017,91
Type 5 Chi-Ri71021,527712965,52%1816,80
40TP Habicha6587,414442931,03%938,38
Strv 103-091420,176282944,83%1035,57
25TP KSUST II5313,793522842,86%578,10
Krupp-Steyr Waffenträger 71450,157152751,85%2139,42
AMX 50 12092039,9610092669,23%2064,43
FV380591010,046372642,31%752,80
FV4025 Contriver113369,5010802657,69%2757,79
Tiger-Maus 92379,0810232564,00%2372,72
T-4371153,837922343,48%2026,47
AT 1581604,788292347,83%1692,77
Mäuschen92323,6811052263,64%2429,82
T-54 ltwt.91060,058482060,00%1709,46
Kunze Panzer 91858,709212060,00%2039,97
Type 4 Chi-To6564,475081947,37%886,32
BZ-75102914,118241936,84%2009,39
Concept 1B 92658,6310751968,42%2728,56
AMX 13 757610,285391838,89%1046,73
Nashorn61124,287201866,67%2403,92
Object 26392041,679431861,11%1929,93
Object 703 Version II 81798,898881844,44%2231,10
Leo71694,5310471764,71%4083,80
Tiger (P)71036,828261747,06%1379,02
T 55A 92361,069771752,94%2442,75
Emil II92147,3810231662,50%2198,02
Strv 107-12112920,1310071656,25%2034,12
Object 283 92093,947691631,25%2191,78
Type 3 Chi-Nu5485,734751553,33%1261,51
A-205354,674521573,33%1283,80
SU-14-281046,939291566,67%1165,01
AT 86727,007171560,00%1370,68
AT 771343,138591553,33%1833,45
T-26G FT294,931161457,14%218,04
Strv K 92299,218981435,71%2274,46
VK 30.02 (D)71444,8511031369,23%2949,73
T-703151,772611353,85%445,57
Stone Sentinel 81596,776161338,46%1445,26
Obsidian 82165,3312451275,00%2878,07
Excalibur 6826,334911225,00%1067,15
SU-100M171503,1810601163,64%2925,17
AMR 35 2640,278121163,64%4180,52
DZT-159 92061,918801145,45%1831,89
Crusader6575,007411080,00%1908,37
Object 43091472,109111070,00%1478,39
Dicker Max 61024,406361020,00%1866,05
Lorraine 40 t 81728,2010271070,00%2511,90
Ikv 1035291,67332944,44%497,79
SU-10061047,33772966,67%2060,84
Strv S1 82378,22984955,56%2419,24
T26E5 81124,89743944,44%1158,87
StuG IV 5800,89400955,56%1998,01
M374327,75241825,00%928,35
Panhard AMD 178B6293,25424862,50%842,94
Type 1 Chi-He4493,57459771,43%1874,54
14TP4128,71337757,14%358,63
K-91-PT 91878,29944771,43%1957,66
MKA 2559,00734785,71%2912,77
GSR 3301 Setter7403,00704742,86%675,40
M7 Priest3239,50280633,33%415,35
T-60276,00193650,00%153,38
GSOR 1010 FB 81634,50705616,67%2208,07
Renault NC-311132,80200560,00%709,37
50TP Tyszkiewicza9634,60791560,00%492,30
T6 Medium4507,80432560,00%1380,28
T1 HMC237,25121450,00%106,25
AMX 404293,75324475,00%1211,12
Sturer Emil71151,75491425,00%1341,23
M4A1 Sherman5475,0026430,00%1079,97
AT 25455,33467366,67%1175,85
Bishop5156,0099333,33%51,67
Löwe 8882,67418333,33%696,62
T-34-85M 6251,3319830,00%99,77
BT-7 artillery 3786,33883366,67%4576,38
FV3046123,00221250,00%110,55
TS-54 81604,50871250,00%1671,87
Primo Victoria 81184,00961250,00%1461,96
Cromwell B 6766,5039220,00%1399,44
TKS z n.k.m. 20 mm 2133,0018910,00%423,18
50TP prototyp 84806,0023581100,00%12083,52
MS-1140,003141100,00%261,00
Birch Gun40,001861100,00%261,00
T-34 with L-11 4549,008691100,00%1715,62
Object 590 92700,0070510,00%1939,97
Škoda T 40 6344,005881100,00%609,69
T28 Concept 71170,0011571100,00%1970,77

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/01/2022
Gestopt: 04/03/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/01/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/12/2019
Gestopt: 23/04/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 18/06/2020
Gestopt: 14/12/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/01/2021
Gestopt: 24/01/2022
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 28/12/2020
Gestopt: 20/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/03/2019
Gestopt: 23/05/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/04/2020
Gestopt: 16/06/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/03/2019
Gestopt: 23/05/2019