Alexeitor1996

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/01/2014

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12167000
Gemiddelde tier5,540,000,000,00
Overwinningen591148,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren611350,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1431,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd283223,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd81100,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien125321,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht444,430,000,000,00
Veroveringspunten160141,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten53350,4400,0000,0000,00
Ervaring333,310,000,000,00
WN7786,800,000,000,00
WN8787,340,000,000,00
Totaal
Gevechten12167
Gemiddelde tier5,54
Overwinningen591148,58%
Verloren611350,24%
Gelijkstand1431,18%
Gevechten overleefd283223,28%
Tanks vernietigd81100,67
Gedood / dood ratio0,87
Gezien125321,03
Schade toegebracht444,43
Veroveringspunten160141,32
Verdedigingspunten53350,44
Ervaring333,31
WN7786,80
WN8787,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen1361,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren733,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1257,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,560,000,000,00
Gezien20,1000,0000,0000,00
Schade toegebracht773,570,000,000,00
Veroveringspunten1245,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten291,3800,0000,0000,00
Ervaring470,430,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen1361,90%
Verloren733,33%
Gelijkstand14,76%
Gevechten overleefd1257,14%
Tanks vernietigd140,67
Gedood / dood ratio1,56
Gezien20,10
Schade toegebracht773,57
Veroveringspunten1245,90
Verdedigingspunten291,38
Ervaring470,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33000
Overwinningen1236,36%00,00%00,00%00,00%
Verloren1854,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand39,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd824,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,2700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,360,000,000,00
Gezien260,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht478,790,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring225,390,000,000,00
Totaal
Gevechten33
Overwinningen1236,36%
Verloren1854,55%
Gelijkstand39,09%
Gevechten overleefd824,24%
Tanks vernietigd90,27
Gedood / dood ratio0,36
Gezien260,79
Schade toegebracht478,79
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring225,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten42000
Overwinningen1842,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren2354,76%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd511,90%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,540,000,000,00
Gezien421,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht445,430,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring291,480,000,000,00
Totaal
Gevechten42
Overwinningen1842,86%
Verloren2354,76%
Gelijkstand12,38%
Gevechten overleefd511,90%
Tanks vernietigd200,48
Gedood / dood ratio0,54
Gezien421,00
Schade toegebracht445,43
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring291,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten147000
Overwinningen7248,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren7248,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5134,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd860,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien710,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht480,180,000,000,00
Veroveringspunten3102,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1200,8200,0000,0000,00
Ervaring308,890,000,000,00
Totaal
Gevechten147
Overwinningen7248,98%
Verloren7248,98%
Gelijkstand32,04%
Gevechten overleefd5134,69%
Tanks vernietigd860,59
Gedood / dood ratio0,90
Gezien710,48
Schade toegebracht480,18
Veroveringspunten3102,11
Verdedigingspunten1200,82
Ervaring308,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten762000
Overwinningen34845,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren38450,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand303,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29138,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3650,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien5820,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht698,520,000,000,00
Veroveringspunten21272,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten24153,1700,0000,0000,00
Ervaring358,920,000,000,00
Totaal
Gevechten762
Overwinningen34845,67%
Verloren38450,39%
Gelijkstand303,94%
Gevechten overleefd29138,19%
Tanks vernietigd3650,48
Gedood / dood ratio0,77
Gezien5820,76
Schade toegebracht698,52
Veroveringspunten21272,79
Verdedigingspunten24153,17
Ervaring358,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten237000
Overwinningen11347,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren12151,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10042,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1640,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien1590,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht722,150,000,000,00
Veroveringspunten3941,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1680,7100,0000,0000,00
Ervaring334,780,000,000,00
Totaal
Gevechten237
Overwinningen11347,68%
Verloren12151,05%
Gelijkstand31,27%
Gevechten overleefd10042,19%
Tanks vernietigd1640,69
Gedood / dood ratio1,20
Gezien1590,67
Schade toegebracht722,15
Veroveringspunten3941,66
Verdedigingspunten1680,71
Ervaring334,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht720,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring294,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht720,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring294,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (148)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-856715,8143579854,01%1329,14
T1 Cunningham1138,4724139951,13%835,30
M18 Hellcat6528,5035736751,23%864,56
Panther mit 8,8 cm L/71 8796,8446835749,02%980,88
WZ-1317323,4237133342,94%418,82
KV-48873,5945025345,85%922,74
IS-38869,8047423351,93%917,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5264,7926123251,29%612,29
ARL 446541,8733421744,24%780,44
AMX ELC bis5236,1227820951,67%670,10
59-166153,6029020341,87%167,03
Churchill VII6551,2837320152,24%968,07
KV-15397,0727519742,64%644,32
VK 36.01 (H)6595,5542119447,94%995,21
IS7775,3847719356,48%1096,32
M2 Light2129,8423619148,69%417,17
T-1506477,3229618838,83%544,27
T216312,5234318650,00%752,19
Type T-345313,8327118346,45%763,82
G.W. Panther7733,3432318047,78%818,32
T2971025,0751217648,30%1357,98
AMX 13 757344,7739516349,69%555,27
ST-I91099,5848516045,00%832,22
T-109860,6141416042,50%610,69
KV-37683,7447515950,94%752,73
Cromwell6534,5440515549,03%1061,47
VK 30.01 (P)6303,6426615539,35%251,53
AMX 12 t6241,5534115350,98%475,51
T26E4 SuperPershing 8750,9645014642,47%794,37
Type 586541,5639714454,17%1069,00
T1 Heavy5352,8129114350,35%575,03
BDR G1 B5399,3226114039,29%581,98
A-436426,8235713947,48%714,48
Hummel6479,1727213842,75%556,49
Valentine3219,6725713861,59%833,35
T-345285,6829413753,28%685,37
M24 Chaffee5245,7429513240,15%689,61
Type 3 Chi-Nu5358,1328512849,22%952,80
VK 30.02 (M)6575,4842412657,94%1129,44
VK 28.016275,1433612547,20%630,54
T-34-856550,0641712450,00%1065,41
M66486,0334111847,46%642,55
M4A1 Sherman5308,5227411437,72%615,96
M75213,7224111347,79%668,60
Type 4 Chi-To6483,8037510848,15%844,53
Churchill I5410,7928810744,86%726,07
M3 Lee4241,2222510754,21%812,19
T-50586,7825910047,00%85,11
MT-256213,882999745,36%418,04
VK 16.02 Leopard5129,762589643,75%195,48
M10 Wolverine5355,632609641,67%611,47
A-447599,763869243,48%798,21
Grille5278,702088942,70%378,57
M5A1 Stuart4248,712228741,38%691,56
M5 Stuart463,762168644,19%39,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4162,912158052,50%449,59
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4287,912237949,37%644,64
T-284230,762127650,00%625,33
AMX 404150,731857548,00%426,71
Tiger I7786,104567150,70%1031,07
T-46390,251667154,93%260,81
Crusader6242,002736854,41%637,75
VK 30.01 (H)5335,222836749,25%694,87
M4A3E2 Sherman Jumbo6608,284456756,72%1367,43
Pz.Sfl. IVb4267,732006758,21%864,96
TOG II* 6726,884496552,31%1287,61
T404282,052616145,90%547,61
T71 DA7488,623946147,54%821,29
AMX 13 909582,603955844,83%702,98
Durchbruchswagen 24162,472345848,28%270,63
LTP 3166,892485745,61%709,86
StuG III Ausf. G5410,592835646,43%840,32
AMX M4 mle. 457687,734255554,55%883,23
Black Prince7793,005465356,60%1200,03
Type 5 Chi-Ri7653,353785248,08%935,02
Pz.Kpfw. 38 (t)3178,021805145,10%474,18
Pz.Kpfw. II Luchs454,752195135,29%2,68
Cruiser Mk. II274,821364951,02%168,93
T-437673,274724856,25%1082,90
B14192,242324652,17%424,81
Type 5 Ke-Ho4235,702494344,19%622,36
Covenanter5157,172734146,34%321,17
Type 2597 Chi-Ha3131,601584047,50%308,30
Wespe3116,921283951,28%297,86
Archer5226,052243951,28%342,03
M3 Stuart380,191573158,06%217,29
Matilda4176,451822941,38%230,97
SARL 424285,142912948,28%957,11
M2 Medium Tank3145,041772846,43%374,77
Somua S353186,892572762,96%510,77
Vickers Medium Mk. II281,621302657,69%298,93
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2134,123052653,85%573,82
D23140,831692441,67%294,66
Cruiser Mk. I177,611212343,48%168,79
AMX 383127,001952259,09%358,09
Tiger (P)7520,143412231,82%421,39
Vickers Medium Mk. III3152,671852157,14%504,95
T56 GMC390,951432147,62%101,40
Type 98 Ke-Ni3230,002331952,63%1001,77
T3 HMC2149,211751952,63%538,36
Type 95 Heavy4185,392161844,44%443,98
Tetrarch 2124,672131866,67%650,68
Pz.Kpfw. 35 (t)2123,472611573,33%685,07
Ikv 723237,362311450,00%645,89
AT-1291,14931435,71%109,23
Comet7357,502501225,00%263,20
D1266,361151136,36%34,76
Cruiser Mk. IV4153,362341127,27%238,81
Vickers Mk. E Type B2148,602271080,00%670,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C3117,503541050,00%397,42
LT vz. 35257,56112944,44%39,29
Jagdpanzer IV6360,67312955,56%533,08
T-262123,11187955,56%534,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E3245,89336955,56%804,80
T2 Medium Tank289,63179862,50%389,14
Bishop5253,63229862,50%476,35
Vickers Medium Mk. I122,7187757,14%139,32
Type 95 Ha-Go2230,29238742,86%1047,72
Hotchkiss H35267,57173757,14%188,78
SU-76M4138,00167757,14%281,20
BT-7 artillery 3207,67232683,33%786,72
T1 HMC20,003250,00%0,00
Leichttraktor1120,20165520,00%382,31
MS-11149,00230580,00%875,57
Type 91 Heavy3110,60202560,00%303,32
Type 89 I-Go/Chi-Ro273,20184580,00%295,63
SU-85B4196,00246540,00%251,05
Cruiser Mk. III38,80132540,00%0,00
Spähpanzer SP I C7312,80356560,00%504,75
Strv m/38298,25172425,00%169,44
Fiat 3000165,6712230,00%64,04
T1E6 295,672743100,00%462,51
Kolohousenka125,5072250,00%76,78
Renault Otsu188,50284250,00%231,84
Pz.Kpfw. II2107,00245250,00%309,86
Sav m/434111,508120,00%29,16
Pz.Kpfw. I230,50197250,00%110,55
T7 Combat Car 251,00194250,00%111,42
Strv fm/211132,002941100,00%721,03
Renault FT117,002810,00%0,00
LT vz. 3830,001941100,00%261,00
4TP189,008410,00%169,92
Renault NC-31161,001741100,00%323,34
Pvlvv fm/422176,002731100,00%708,42
Type 97 Te-Ke 20,001101100,00%261,00
T-50-2 60,0012010,00%0,00
Light Mk. VIC 20,006510,00%0,00
43 M. Toldi III 386,006510,00%119,58

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/01/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/01/2014
Gestopt: 24/12/2024