Allcohall

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/03/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten106894000
Gemiddelde tier8,410,000,000,00
Overwinningen5431150,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren5154848,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10350,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1960318,34%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd875670,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien1846221,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.306,080,000,000,00
Veroveringspunten704460,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten374190,3500,0000,0000,00
Ervaring569,460,000,000,00
WN71150,330,000,000,00
WN81494,750,000,000,00
Totaal
Gevechten106894
Gemiddelde tier8,41
Overwinningen5431150,81%
Verloren5154848,22%
Gelijkstand10350,97%
Gevechten overleefd1960318,34%
Tanks vernietigd875670,82
Gedood / dood ratio1,00
Gezien1846221,73
Schade toegebracht1.306,08
Veroveringspunten704460,66
Verdedigingspunten374190,35
Ervaring569,46
WN71150,33
WN81494,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten598000
Overwinningen30350,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren27846,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand172,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17829,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3170,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien6191,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.483,730,000,000,00
Veroveringspunten8921,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten7021,1700,0000,0000,00
Ervaring565,550,000,000,00
Totaal
Gevechten598
Overwinningen30350,67%
Verloren27846,49%
Gelijkstand172,84%
Gevechten overleefd17829,77%
Tanks vernietigd3170,53
Gedood / dood ratio0,75
Gezien6191,04
Schade toegebracht1.483,73
Veroveringspunten8921,49
Verdedigingspunten7021,17
Ervaring565,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten195000
Overwinningen7035,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren12162,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3718,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd960,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien4402,2600,0000,0000,00
Schade toegebracht846,730,000,000,00
Veroveringspunten3962,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten3311,7000,0000,0000,00
Ervaring357,020,000,000,00
Totaal
Gevechten195
Overwinningen7035,90%
Verloren12162,05%
Gelijkstand42,05%
Gevechten overleefd3718,97%
Tanks vernietigd960,49
Gedood / dood ratio0,61
Gezien4402,26
Schade toegebracht846,73
Veroveringspunten3962,03
Verdedigingspunten3311,70
Ervaring357,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten139000
Overwinningen5136,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren8359,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand53,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2517,99%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd780,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien1050,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht511,070,000,000,00
Veroveringspunten930,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2621,8800,0000,0000,00
Ervaring272,050,000,000,00
Totaal
Gevechten139
Overwinningen5136,69%
Verloren8359,71%
Gelijkstand53,60%
Gevechten overleefd2517,99%
Tanks vernietigd780,56
Gedood / dood ratio0,68
Gezien1050,76
Schade toegebracht511,07
Veroveringspunten930,67
Verdedigingspunten2621,88
Ervaring272,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28000
Overwinningen1864,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren1035,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1035,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien351,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht522,790,000,000,00
Veroveringspunten210,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten963,4300,0000,0000,00
Ervaring393,390,000,000,00
Totaal
Gevechten28
Overwinningen1864,29%
Verloren1035,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1035,71%
Tanks vernietigd190,68
Gedood / dood ratio1,06
Gezien351,25
Schade toegebracht522,79
Veroveringspunten210,75
Verdedigingspunten963,43
Ervaring393,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten511000
Overwinningen25149,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren25950,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13626,61%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2930,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien7651,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht873,940,000,000,00
Veroveringspunten9251,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten19973,9100,0000,0000,00
Ervaring534,850,000,000,00
Totaal
Gevechten511
Overwinningen25149,12%
Verloren25950,68%
Gelijkstand10,20%
Gevechten overleefd13626,61%
Tanks vernietigd2930,57
Gedood / dood ratio0,78
Gezien7651,50
Schade toegebracht873,94
Veroveringspunten9251,81
Verdedigingspunten19973,91
Ervaring534,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten963000
Overwinningen42444,03%00,00%00,00%00,00%
Verloren51853,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand212,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22122,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5540,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien12891,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht900,120,000,000,00
Veroveringspunten14991,5600,0000,0000,00
Verdedigingspunten17031,7700,0000,0000,00
Ervaring423,640,000,000,00
Totaal
Gevechten963
Overwinningen42444,03%
Verloren51853,79%
Gelijkstand212,18%
Gevechten overleefd22122,95%
Tanks vernietigd5540,58
Gedood / dood ratio0,75
Gezien12891,34
Schade toegebracht900,12
Veroveringspunten14991,56
Verdedigingspunten17031,77
Ervaring423,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten122000
Overwinningen3931,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren8368,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1915,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd680,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien1391,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.241,350,000,000,00
Veroveringspunten200,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1020,8400,0000,0000,00
Ervaring445,900,000,000,00
Totaal
Gevechten122
Overwinningen3931,97%
Verloren8368,03%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1915,57%
Tanks vernietigd680,56
Gedood / dood ratio0,66
Gezien1391,14
Schade toegebracht1.241,35
Veroveringspunten200,16
Verdedigingspunten1020,84
Ervaring445,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (388)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Type 62 7592,16544975851,30%1275,95
KV-856710,71423356949,45%1214,28
IS-7101839,52594315750,46%1549,62
Bat.-Châtillon 25 t101892,05619289751,71%1781,50
Object 261101607,79428277447,08%1561,18
WZ-111 81262,09712253055,97%1624,88
Object 430101668,16570189748,18%1384,41
Progetto M35 mod. 46 81427,23782189154,52%1873,53
Centurion Action X101786,25550186748,74%1531,35
AMX 13 105101579,28655172052,85%2104,42
T-44-100 81284,42744171955,56%1739,30
Cromwell6470,79370169348,91%807,03
IS-4101836,15626166850,30%1445,33
FV215b (183) 101994,54559159649,19%1571,25
STB-1101868,96619129651,00%1631,38
FV4202 81178,35674121952,42%1639,72
AMX 13 9091058,87540120451,66%1754,26
IS-38996,05459119646,15%1066,02
Conqueror Gun Carriage101683,63462114647,12%1615,22
Panhard EBR 75 (FL 10) 81016,79699109456,12%1989,51
Object 263102049,76587107851,21%1591,72
Progetto M40 mod. 65102185,81758103454,45%1964,95
T57 Heavy102073,32585103349,76%1696,46
XM551 Sheridan101322,0260897449,79%1594,55
E 100101934,0363191750,71%1593,61
TVP T 50/51102233,1169090953,25%2150,91
T-54 ltwt.91073,5655385352,87%1721,30
T-1091129,5451784145,90%978,19
Object 430 Version II91224,9752283247,36%1174,08
T 55A 91443,1261582350,67%1485,11
Panhard EBR 105101178,8061979149,56%1415,47
Object 4168850,9843778745,11%959,91
Bat.-Châtillon Bourrasque 81538,4881978354,92%2058,39
T-5491109,0748176544,71%1004,54
AMX 50 B102083,4065075048,93%1784,53
Object 268101868,2951275050,13%1360,20
T-62A101677,2257174648,53%1505,84
Ares 90 C112266,5788265450,00%1792,71
Škoda T 256772,8449061951,53%1694,46
Grille 15102138,6955158652,39%1686,18
T-100 LT101322,8965957452,79%1779,87
Manticore101345,1168657149,74%1659,69
SU-14-281157,8240956746,91%1323,82
ST-I91232,8053456347,60%1042,36
212A91437,6842756045,54%1394,32
Centurion Mk. 7/191109,8846455344,30%888,75
KV-15311,5626655042,73%438,15
SU-1006812,0149254448,53%1524,28
Object 260 102037,7662354456,80%1784,77
S-517739,6836551445,72%759,93
Object 279 early 102469,0580348659,26%1822,29
SU-122-5491343,0653547048,09%1193,83
ISU-15281150,4150546749,46%1131,83
IS7479,6132946346,44%441,11
113102274,9073046052,39%2066,72
M48A5 Patton101969,2057945948,58%1686,18
Type 3 Chi-Nu Kai 5457,9642945454,63%1303,44
Char Futur 4 92004,0490444959,24%2127,88
FV380591396,5552244548,76%1519,80
Type 6191272,5758742650,47%1257,46
Bat.-Châtillon 155 5591305,3545841347,46%1421,98
WZ-111 model 5A102419,9971641255,58%2363,18
Object 70491874,0257241052,68%1548,75
Object 268 Version 4102444,3165441056,10%2063,40
Object 140101797,2457840849,75%1626,27
KV-26334,2325239740,81%303,91
Centurion Mk. I8770,2751837149,33%906,16
FV20781072,2541937149,87%1367,56
T54E191379,2458436950,95%1285,34
E 50 Ausf. M101999,6562335352,97%1792,40
WZ-132-1101477,4356035150,14%1935,66
AMX 50 12091390,3053235049,71%1289,24
K-91102181,2570634757,35%2091,90
STA-18991,1156034549,28%1327,81
WZ-111 model 1-492095,5381734356,27%2477,05
SU-130PM 81650,9977134355,98%1887,66
Ares 90101660,1983034053,53%1319,39
AS-XX 40 t111682,2172833343,54%1132,61
Super Conqueror102327,4272332950,15%1959,34
T1 Cunningham1123,3919532347,06%629,81
Bat.-Châtillon 155 58101565,9052832151,71%1555,19
WZ-13281065,3461332061,25%2296,73
121102035,8468531547,30%1689,11
AMX 50 10081170,6650331348,88%1357,89
A-20597,6723531046,45%124,57
Prototipo Standard B92167,0789331054,84%2535,07
Comet7397,5035330747,88%433,27
T3281281,5960830556,39%1694,57
Strv 103B102187,6867630352,81%1777,13
KV-48743,1254430143,19%665,77
WZ-12091521,8266930052,00%1656,26
BT-74108,9218229845,30%170,32
WZ-132A91173,3052429748,48%1826,42
T110E5101812,0669629252,05%1458,54
SU-1018903,7145928645,80%973,25
Object 430U102190,0868228256,03%1969,61
T803111970,7881527946,59%1173,58
T-50564,8519227849,64%98,73
AMX 30 1er prototype91863,4865427756,68%2103,02
Waffenträger auf Pz. IV92005,0853127455,47%1978,25
Crusader 5.5-in. SP7892,7837527352,38%1311,62
A-447638,0043227047,41%897,19
AMX 30 B102098,6265826349,43%2007,25
HWK 128944,7669726251,15%1916,07
ARL 446673,3640625346,64%1155,33
Leopard 1101944,9165825051,20%1601,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91358,4563124049,58%1391,06
Tortoise91512,0266523850,84%1206,14
T71 DA7600,7345723748,10%1105,34
AT 1581291,3652423352,36%1444,90
T698908,1650923342,92%1062,98
Lorraine 155 mle. 5181121,6744123057,83%1464,08
AMX ELC bis5444,5546122957,21%1769,48
SU-855450,3731722751,10%1051,93
T4991281,1364222250,45%2076,13
E 5091443,6866621354,93%1425,77
AMX 12 t6449,8343221252,83%1207,78
Lorraine 155 mle. 507783,2036221243,87%969,27
Rheinmetall Panzerwagen101163,1367020955,02%1364,91
Dicker Max 6728,6641120851,44%1331,06
AMX 13 757578,2142820548,29%1139,32
UDES 15/16102048,9674220549,27%1597,71
Type 5 Heavy102564,0590420248,51%1890,96
E 7591367,1380720158,71%1391,60
Cobra 92128,8676820154,23%2244,61
TNH T Vz. 5191694,8152319745,18%1540,89
AMX M4 mle. 457834,3055619650,51%1027,98
Spähpanzer Ru 25191108,8871919450,52%1826,06
M46 Patton91478,5473219250,52%1483,33
Strv 103-091911,8858719055,79%1869,13
M10391440,2959318852,13%1368,66
SU-1527795,0546018748,66%986,58
Maus101755,9874318747,06%1291,91
Panther II81054,3253818646,24%1351,13
Object 277102046,2276318451,09%1811,01
Taschenratte112323,4791318041,67%1323,15
Mäuschen91928,7280717656,82%2111,13
Tiger II81053,2273217454,02%1245,58
FV217 Badger102082,4162616954,44%1598,74
M41 Walker Bulldog8644,4955216951,48%1096,36
Škoda T 5091503,4574516751,50%1386,44
FV4005 Stage II101611,9462016756,29%1233,50
Kampfpanzer 50 t 92114,0885516659,04%2311,20
M26 Pershing81223,1664916152,80%1704,26
Type 5 Chi-Ri7654,3143015945,28%941,90
Type 5 Ke-Ho4260,3525215854,43%807,68
T110E4102014,2280215655,77%1525,62
Nashorn6648,3539115140,40%977,29
EMIL 1951 81547,8878014855,41%1795,05
BT-2299,0116414645,89%279,36
UDES 0381386,0253914553,10%1649,61
Crusader6131,4519314443,06%135,07
M75223,7723214444,44%630,83
T-1506625,0142014457,64%1083,89
Gorilla111811,0270813943,17%993,99
AMX M4 mle. 5192000,9568613754,74%1976,17
Rhm.-Borsig Waffenträger81590,2567513646,32%1715,25
KV-37878,4764913459,70%1235,20
MT-256249,1636613445,52%532,47
Hotchkiss EBR7826,0665213457,46%2035,41
AT 771010,6549513249,24%1297,53
Panhard EBR 909923,0263713060,77%1427,91
Object 705A102149,8269912948,84%1694,17
Leopard Prototyp A91755,2067012852,34%1749,85
AT 86704,2840212555,20%1371,26
Type 4 Chi-To6654,7844712454,03%1365,23
T-463126,2415612344,72%363,85
VK 30.02 (M)6698,0665112359,35%1543,73
P.44 Pantera81247,6579512256,56%1811,17
T216152,9829012142,15%156,45
VK 36.01 (H)6710,7344411959,66%1343,88
WZ-13171017,1867611954,62%2971,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6614,1442611948,74%1229,01
T-34-85M 6942,5060311957,14%1785,32
T71 CMCD7730,0345811752,14%1843,41
AE Phase I 91894,6286611655,17%1963,71
T297993,5661211553,91%1276,87
Sturer Emil7803,5348111548,70%1055,01
BT-7 artillery 3237,3330411553,91%950,14
SU-100M17675,6237911345,13%746,99
FV3046565,4835811249,11%942,38
AMX 13 F3 AM6708,7248211140,54%867,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5357,2533811159,46%938,14
IS-271037,5649411051,82%1533,49
Panhard AML Lynx 6x68678,0161011045,45%1154,99
VK 28.016688,2344810950,46%2423,51
Cruiser Mk. IV4166,6120510846,30%360,86
Conqueror91678,3176810761,68%1695,47
Caernarvon Action X 81335,5870510756,07%1836,57
VK 100.01 (P)81333,5882210653,77%1591,93
Marder 38T4329,3928710450,96%817,75
M60 102027,6375310250,00%1710,12
T207836,2148710151,49%1303,85
60TP Lewandowskiego102130,4679210156,44%1690,74
T-28468,4312810047,00%69,19
Konštrukta T-34/10071079,8750010056,00%1909,90
LTTB8702,9548810058,00%1269,02
IS-M81309,4580310058,00%1621,32
Controcarro 3 Minotauro102282,548169859,18%1819,11
T-345220,172469556,84%479,59
Spähpanzer SP I C7910,807829454,26%2169,55
T-262105,201459151,65%410,08
ST-II101813,407159153,85%1421,42
UDES 1691618,337969050,00%1629,57
IS-6 81023,645869052,22%1093,02
T28 Concept 7994,875658950,56%1657,03
11081261,077808854,55%1472,30
VK 30.01 (P)6553,513758859,09%928,53
Panther7884,296408752,87%1540,36
Vz. 55102022,836378749,43%1532,52
Excalibur 6957,947228665,12%1729,37
Covenanter567,601508442,86%32,69
FV4004 Conway91543,137178350,60%1402,64
Chimera 81876,409738159,26%2334,94
T110E3101737,486287749,35%1178,80
LTP 3191,992117640,79%748,61
GSOR 3301 AVR FS9914,207337652,63%1289,63
AMX M4 mle. 49 81228,456977552,00%1608,37
Tiger I71056,817017349,32%1374,48
59-166827,675507354,79%3219,37
UDES 14 Alt 581447,378217350,68%1978,29
Škoda T 245342,742687247,22%859,02
A-436370,263947245,83%512,14
AMX M4 mle. 54101866,196667050,00%1349,04
Pz.Sfl. IVc5417,593296942,03%856,34
BDR G1 B5443,083516645,45%725,60
VK 45.02 (P) Ausf. B91487,507366657,58%1522,65
Pz.Kpfw. 38 (t)380,001646550,77%108,92
Charioteer81428,008276459,38%1841,04
Valentine II 4450,564846350,79%1984,28
IS-2-II81280,987346159,02%1593,56
Object 70591899,298135961,02%1993,23
Ikv 90 Typ B7995,674695844,83%1525,61
Bishop5464,503955858,62%1020,91
Type 1 Chi-He4263,632055740,35%588,89
SU-85B4139,651875754,39%220,73
AMX 65 t8963,416545648,21%1008,26
T28 Prototype81133,466515246,15%1122,09
T404189,942405150,98%337,05
Heavy Tank No. VI 6780,735195158,82%1450,69
122 TM 81498,769405164,71%1937,63
P.43 bis6821,824925042,00%1750,67
AT 25343,403105062,00%806,20
FV230 Canopener101126,907585054,00%644,43
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4116,242074934,69%138,72
MS-1147,321184748,94%68,93
121B 102034,898384755,32%1628,01
Type 586721,654164636,96%1313,49
LHMTV8823,876924652,17%1532,25
GSR 3301 Setter7608,766034643,48%1417,24
TS-5 81572,479424573,33%1932,04
M5 Stuart4102,482204450,00%111,73
Type 3 Chi-Nu5261,563104355,81%626,10
SU-26359,101214146,34%75,68
Pz.Kpfw. II Ausf. G3142,291894148,78%389,48
53TP Markowskiego81507,639904080,00%2249,71
Type T-345408,283964065,00%1310,85
Vz. 71 Tesák10995,807654057,50%1061,20
T-50-2 6588,185994050,00%1715,92
AMX Chasseur de chars 8630,004663943,59%620,70
Leo7973,116733852,63%1723,81
Controcarro 1 Mk. 291203,517153560,00%1020,96
T2 Light Tank 262,791683450,00%108,29
M56 Scorpion 71025,536873461,76%1520,61
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4474,485263351,52%1246,88
Panhard AMD 178B6400,063453246,88%1009,96
Caernarvon81675,379023063,33%2281,44
SMV CC-6781086,006793043,33%1077,75
45TP Habicha71309,418142958,62%1980,23
Renault FT177,631082725,93%191,34
M5A1 Stuart4278,113102751,85%862,78
Ikv 65 Alt II6627,113002729,63%1008,21
Type 64 6654,636672770,37%1807,43
M4A1 Sherman5291,322252528,00%499,75
Cruiser Mk. III394,081092532,00%178,68
Strv m/425355,502842441,67%724,71
SU-182103,131102445,83%412,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4346,002432245,45%747,82
Achilles6586,764822142,86%871,44
M3 Stuart375,001702040,00%31,93
Type 71101337,454552025,00%626,64
M24E2 Super Chaffee 6444,657192075,00%1440,89
Super Hellcat 71224,166621952,63%2188,70
Kranvagn102246,837841850,00%1808,34
AMX 404217,722611866,67%883,47
Sav m/434148,001981844,44%169,59
Pz.Kpfw. II Luchs4133,781981844,44%269,55
Tiger (P)7882,006031758,82%1183,76
Strv 746636,255231656,25%1397,85
Ikv 723253,812121637,50%611,97
TNH 105/100081175,505311662,50%1494,94
VK 16.02 Leopard5357,252821662,50%1160,98
Challenger71205,318051656,25%1720,40
M2 Medium Tank3179,871891546,67%509,79
Type 6891557,478081553,33%1228,44
AMX 38344,231341353,85%125,94
IS-6 B 81575,159201369,23%1956,19
StuG IV 5230,851621323,08%254,83
Leichttraktor143,50801241,67%9,86
SU-76M4152,251751250,00%254,17
T56 GMC362,83941233,33%0,00
Type 3 Ju-Nu6876,254481266,67%1315,50
Jagdpanzer IV61024,306411050,00%1956,22
Emil I81289,708561060,00%1677,22
P.43 ter7951,906641050,00%1482,27
Type 4 Ju-To7917,305741050,00%1134,70
M18 Hellcat6908,304821030,00%1318,70
Pz.Kpfw. VII101637,505711060,00%1162,99
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61026,109711060,00%2559,55
Vickers Medium Mk. I121,2289955,56%126,42
Pz.Kpfw. II231,6778922,22%0,00
Universal Carrier 2-pdr2127,67162955,56%452,87
Loyd Gun Carriage294,3384911,11%359,00
TS-54 81006,33436933,33%678,35
FV1066 Senlac 8720,22549922,22%1226,14
Somua SM 81849,11901955,56%1923,39
TKS z n.k.m. 20 mm 2119,00172850,00%517,94
Lago4491,13626862,50%1841,14
Ferdinand8644,38474850,00%495,23
Archer5492,00359825,00%1026,59
Sexton I 3363,88370862,50%1438,03
ST vz. 394246,14295785,71%904,93
AT-1236,8645714,29%0,00
Type 5781164,29851771,43%1416,01
Pz.Kpfw. I Ausf. C3126,43202757,14%513,95
T-34 shielded 5741,57537742,86%2108,36
Projet Louis 91081,43812771,43%1301,93
Bretagne Panther 6663,71627757,14%1068,19
LT vz. 352121,83161633,33%359,82
50TP prototyp 82252,00941683,33%2835,05
Pvlvv fm/42290,40181540,00%151,19
T2 Medium Tank270,60101540,00%98,96
T3 HMC232,6078520,00%0,00
Valentine AT4270,40186520,00%616,57
StuG III Ausf. B498,40219580,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 273,20180560,00%252,08
Strv m/40L3280,75419450,00%966,37
Vickers Mk. E Type B287,25164475,00%392,62
Renault FT AC253,75106450,00%76,03
T-29 3298,50358475,00%1103,34
Strv m/42-57 Alt A.2 6679,508154100,00%1362,29
Light Mk. VIC 293,50216450,00%366,72
T26E5 81573,008724100,00%2259,34
M10 RBFM 5542,50379450,00%964,82
Renault NC-31134,331703100,00%261,00
Škoda T 177364,33538366,67%723,10
M4 Improved 5972,6710043100,00%3323,38
WZ-120-1G FT 81134,00572333,33%879,80
Fantôme 91238,00966366,67%1334,05
T14 5683,50706250,00%1465,87
Strv fm/211132,003742100,00%768,97
Chi-Ni240,00128250,00%82,06
Renault Otsu121,002752100,00%264,10
Pz.Kpfw. 35 (t)261,009420,00%47,12
Cruiser Mk. II2356,006252100,00%2012,39
G.Pz. Mk. VI (e)20,003320,00%0,00
Object 907 10883,007692100,00%647,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. A358,5013920,00%0,19
Bat.-Châtillon 12 t81591,00592250,00%3670,21
HWK 30 8154,5017720,00%3,10
Patton the Tank 91083,008002100,00%1156,47
L-60 266,50184250,00%189,58
STA-2 81004,009922100,00%1256,07
TOG II* 6453,00302250,00%602,35
Valiant 51063,50779250,00%2277,48
King Tiger (Captured) 7367,0030220,00%178,34
Kolohousenka1222,003141100,00%1489,34
Fiat 30001205,003051100,00%1336,33
Strv m/382215,005011100,00%1157,98
M14/412346,004521100,00%1570,15
M15/423207,0013010,00%440,79
Hotchkiss H35238,004210,00%0,00
M2 Light20,001501100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 295,009510,00%191,77
Valentine321,0011110,00%0,00
Cruiser Mk. I1301,005901100,00%1965,27
T-703586,005741100,00%3482,89
Object 43092332,008891100,00%2506,02
GSOR the TANK 93765,0015511100,00%6004,09
LT-432 8710,004921100,00%1122,03
MKA 2476,008751100,00%2381,37
MTLS-1G14 3189,003271100,00%705,95
AT 15A 7275,0019510,00%80,95
Tetrarch 285,007110,00%147,27
T7 Combat Car 265,007110,00%46,94
IS-2 7755,008341100,00%865,00
ISU-122S 71806,0048010,00%2313,16
43 M. Toldi III 386,0011610,00%118,86

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/03/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/03/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/03/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 23/03/2020
Gestopt: 01/06/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/01/2023
Gestopt: 15/02/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/07/2022
Gestopt: 04/01/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/03/2021
Gestopt: 07/07/2021
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 06/02/2022
Gestopt: 21/02/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/02/2021
Gestopt: 28/02/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/11/2021
Gestopt: 05/02/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/01/2020
Gestopt: 15/02/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/10/2019
Gestopt: 13/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/10/2018
Gestopt: 13/12/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/10/2019
Gestopt: 10/10/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 09/06/2019
Gestopt: 25/08/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/10/2019
Gestopt: 15/10/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/12/2018
Gestopt: 07/06/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/01/2018
Gestopt: 11/10/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/11/2017
Gestopt: 29/11/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/09/2017
Gestopt: 09/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/08/2017
Gestopt: 08/09/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/04/2017
Gestopt: 09/06/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/03/2017
Gestopt: 04/04/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2017
Gestopt: 05/03/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/01/2017
Gestopt: 11/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/11/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 22/08/2016
Gestopt: 15/10/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/12/2015
Gestopt: 21/08/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/06/2015
Gestopt: 24/11/2015