AlphaKilo01

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/11/2013

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1713502132
Gemiddelde tier6,980,006,867,44
Overwinningen817547,71%00,00%942,86%1650,00%
Verloren875851,11%00,00%1152,38%1546,88%
Gelijkstand2021,18%00,00%14,76%13,13%
Gevechten overleefd491628,69%00,00%523,81%721,88%
Tanks vernietigd104080,6100,00140,67180,56
Gedood / dood ratio0,850,000,880,72
Gezien119190,7000,00241,14341,06
Schade toegebracht676,680,00648,57807,47
Veroveringspunten162420,9500,0000,00431,34
Verdedigingspunten64910,3800,00160,76160,50
Ervaring434,480,00377,48411,56
WN7740,990,00781,44842,03
WN8759,590,00858,17950,92
Totaal
Gevechten17135
Gemiddelde tier6,98
Overwinningen817547,71%
Verloren875851,11%
Gelijkstand2021,18%
Gevechten overleefd491628,69%
Tanks vernietigd104080,61
Gedood / dood ratio0,85
Gezien119190,70
Schade toegebracht676,68
Veroveringspunten162420,95
Verdedigingspunten64910,38
Ervaring434,48
WN7740,99
WN8759,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten21
Gemiddelde tier6,86
Overwinningen942,86%
Verloren1152,38%
Gelijkstand14,76%
Gevechten overleefd523,81%
Tanks vernietigd140,67
Gedood / dood ratio0,88
Gezien241,14
Schade toegebracht648,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten160,76
Ervaring377,48
WN7781,44
WN8858,17
Voorbije 30 dagen
Gevechten32
Gemiddelde tier7,44
Overwinningen1650,00%
Verloren1546,88%
Gelijkstand13,13%
Gevechten overleefd721,88%
Tanks vernietigd180,56
Gedood / dood ratio0,72
Gezien341,06
Schade toegebracht807,47
Veroveringspunten431,34
Verdedigingspunten160,50
Ervaring411,56
WN7842,03
WN8950,92
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen29,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren1885,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd419,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,350,000,000,00
Gezien130,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht901,710,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring236,810,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen29,52%
Verloren1885,71%
Gelijkstand14,76%
Gevechten overleefd419,05%
Tanks vernietigd60,29
Gedood / dood ratio0,35
Gezien130,62
Schade toegebracht901,71
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring236,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20000
Overwinningen420,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1575,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd525,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,270,000,000,00
Gezien190,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht497,450,000,000,00
Veroveringspunten341,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten231,1500,0000,0000,00
Ervaring240,350,000,000,00
Totaal
Gevechten20
Overwinningen420,00%
Verloren1575,00%
Gelijkstand15,00%
Gevechten overleefd525,00%
Tanks vernietigd40,20
Gedood / dood ratio0,27
Gezien190,95
Schade toegebracht497,45
Veroveringspunten341,70
Verdedigingspunten231,15
Ervaring240,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen746,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren853,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd320,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,420,000,000,00
Gezien140,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht358,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring299,530,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen746,67%
Verloren853,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd320,00%
Tanks vernietigd50,33
Gedood / dood ratio0,42
Gezien140,93
Schade toegebracht358,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring299,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen125,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren375,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht266,250,000,000,00
Veroveringspunten71,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring171,000,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen125,00%
Verloren375,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien00,00
Schade toegebracht266,25
Veroveringspunten71,75
Verdedigingspunten00,00
Ervaring171,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten169000
Overwinningen8449,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren7443,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand116,51%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6337,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd820,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien1180,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht596,570,000,000,00
Veroveringspunten7234,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten870,5100,0000,0000,00
Ervaring482,460,000,000,00
Totaal
Gevechten169
Overwinningen8449,70%
Verloren7443,79%
Gelijkstand116,51%
Gevechten overleefd6337,28%
Tanks vernietigd820,49
Gedood / dood ratio0,77
Gezien1180,70
Schade toegebracht596,57
Veroveringspunten7234,28
Verdedigingspunten870,51
Ervaring482,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten132000
Overwinningen4433,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren8866,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3828,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd620,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien890,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht415,480,000,000,00
Veroveringspunten1821,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten580,4400,0000,0000,00
Ervaring265,630,000,000,00
Totaal
Gevechten132
Overwinningen4433,33%
Verloren8866,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3828,79%
Tanks vernietigd620,47
Gedood / dood ratio0,66
Gezien890,67
Schade toegebracht415,48
Veroveringspunten1821,38
Verdedigingspunten580,44
Ervaring265,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.259,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring514,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.259,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring514,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (145)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Cromwell6522,08425338049,62%942,17
Tortoise91294,72612168347,59%943,24
G.W. Tiger (P)8956,94469120049,92%1106,81
Super Hellcat 7619,34438117350,04%789,28
Jagdpanther II8894,4545277046,23%757,11
Grille 15101209,6851056244,66%663,84
Comet7404,7633847345,03%431,24
Jagdpanther7570,2733841249,27%621,28
KV-856438,1637739048,97%587,87
M446561,6040634148,68%802,41
IS-38818,6253732043,13%723,00
KV-15409,5536231445,54%711,40
T-109827,5354528944,29%625,32
IS7633,2253627054,44%797,31
G.W. Panther7621,5433327047,04%612,05
Tiger I7653,0547422843,42%657,73
T328700,5950621051,43%663,16
T9591226,9563520450,98%902,24
T28 Prototype8721,2343818953,44%652,51
M18 Hellcat6395,9642017045,29%522,30
T297789,2958416947,93%906,40
M1039805,0938716336,20%442,18
Jagdpanzer IV6472,4731016053,75%779,50
Hummel6469,1727214440,97%517,23
Pz.Kpfw. III/IV5169,3626412452,42%304,28
T-50-2 6193,8724312441,94%267,99
VK 30.01 (D)6263,0131112245,08%270,35
Matilda4268,4424610644,34%532,42
T1 Heavy5252,7831210349,51%322,60
StuG III Ausf. G5238,482119651,04%392,33
XM66F 81054,344739253,26%1061,29
AT 77626,954339143,96%574,54
P.43 bis6404,263648846,59%545,17
Caernarvon8677,144728840,91%524,61
Churchill I5275,472998740,23%325,47
P.44 Pantera8602,335098652,33%608,01
Jagdpanzer E 100101429,155168647,67%854,12
VK 20.01 (D)489,401988647,67%73,62
M66457,154978556,47%659,82
Crusader6305,382618548,24%772,37
Grille5346,682978445,24%613,57
AT 86519,083508450,00%775,78
T25/27463,964318345,78%460,67
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3145,992768050,00%209,89
VK 30.01 (P)6404,393957444,59%478,36
Churchill VII6387,534287048,57%504,51
Tiger (P)7555,944826741,79%476,21
Type T-345231,002656450,00%469,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5253,763415848,28%525,12
Conqueror9711,675505538,18%362,05
T-345207,752225345,28%346,06
T-284107,632125147,06%120,49
M-VI-Y9860,716365150,98%660,68
T675252,763415042,00%328,50
LTP 3115,512014940,82%288,65
Maus101174,865984235,71%583,08
M3 Lee4221,902743943,59%642,52
P.43 ter7487,705143762,16%718,37
M5A1 Stuart470,032873754,05%133,89
Vickers Medium Mk. III343,171163638,89%0,00
M127480,603573540,00%396,46
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.469,862443545,71%52,96
Pz.Sfl. IVb4242,631763540,00%563,31
AT 158616,355073447,06%452,83
IS-710772,584443339,39%317,38
GSOR the TANK 9902,395343342,42%646,33
M40/M438646,585023148,39%534,96
Jagdtiger91177,715913148,39%785,56
M2 Medium Tank394,411772931,03%91,18
M8A14162,212582937,93%165,86
Covenanter5118,642272853,57%248,90
Pz.Kpfw. II Ausf. G340,182162853,57%122,66
T71 CMCD7300,084732650,00%487,03
M24E2 Super Chaffee 6240,883582653,85%551,84
M36 Jackson6687,043922552,00%1022,68
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4162,291772458,33%333,44
M-II-Y7954,507232458,33%1304,31
Hirschkäfer11977,83266238,70%351,13
Char Futur 4 9722,353132317,39%305,90
T2 Medium Tank242,86992123,81%1,70
Pz.Kpfw. 38 (t)371,301532055,00%125,77
M26 Pershing8523,854312040,00%379,52
Vickers Medium Mk. II279,41771717,65%126,04
M2 Light240,941321752,94%115,49
Pz.Kpfw. II250,651761735,29%0,98
AMX 13 (FL 11) 5368,414571752,94%1164,89
T110E5101097,936631540,00%606,87
M-III-Y8627,935221566,67%659,29
P.435205,642281450,00%362,10
T-463203,312861346,15%735,55
Pz.Kpfw. 35 (t)248,50961225,00%0,00
Cruiser Mk. III383,081401233,33%131,36
T7 Combat Car 282,171531241,67%172,59
Leichttraktor119,091081154,55%122,63
Tiger II8461,822841118,18%199,78
Cruiser Mk. IV4321,89390944,44%1011,19
T1 Cunningham123,0077837,50%0,00
P26/404169,43179757,14%360,12
M4A3E8 Sherman6531,71543757,14%1042,51
T-50512,43184742,86%35,32
Ares 758449,14311728,57%187,69
T-34-856229,60223540,00%158,29
Type 2597 Chi-Ha370,40210540,00%3,10
Wespe343,205550,00%0,00
T-70375,40198560,00%187,95
Cobra 9834,00533540,00%422,31
KV-26277,25299475,00%413,15
T376345,75372450,00%683,30
MKA 2159,0015640,00%338,91
StuG IV 5289,00276475,00%678,49
121B 10739,75342450,00%433,68
Vickers Medium Mk. I140,3384333,33%0,00
T288823,00575366,67%846,20
AT 25429,003393100,00%1118,41
T-60228,00123366,67%213,83
FV224 Chopper7974,00566366,67%1120,68
Chi-Ni234,507220,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2100,50201250,00%359,46
Marder II30,001142100,00%261,00
VK 100.01 (P)8284,5021320,00%12,05
M-V-Y10869,00726250,00%439,75
AMX ELC 901 6227,5016620,00%280,34
43 M. Toldi III 3113,006320,00%243,70
Chaffee Camouflaged 5160,0016320,00%105,02
Renault Otsu1110,004231100,00%528,13
M4A1 Sherman5206,0025110,00%232,75
T207357,0019110,00%205,57
T1 HMC20,004510,00%0,00
Black Prince7299,0031210,00%98,73
T-262160,003781100,00%924,49
T3 HMC20,001910,00%0,00
T56 GMC3192,003001100,00%660,30
Valentine AT41650,0076610,00%8774,11
AMX 50 Foch (155) 10677,0024210,00%160,82
G.Pz. Mk. VI (e)2107,001651100,00%611,87
Mäuschen90,0041710,00%0,00
Object 25791401,0035410,00%1107,84
Pawlack Tank6119,0015910,00%0,00
Pz.Sfl. IC 40,007910,00%0,00
T-29 3214,0015010,00%451,90
Patton the Tank 90,004651100,00%261,00
Valiant 51042,0079410,00%3372,27
Pz.Kpfw. II Ausf. D 233,007010,00%0,00
M10 RBFM 50,006510,00%0,00
Fantôme 9707,006161100,00%583,29

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/11/2013
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/11/2013
Gestopt: 24/12/2024