Alphahvh

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/07/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten66462000
Gemiddelde tier8,580,000,000,00
Overwinningen3945059,36%00,00%00,00%00,00%
Verloren2619539,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand8171,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2707540,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd935301,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,370,000,000,00
Gezien690891,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht2.051,370,000,000,00
Veroveringspunten712751,0700,0000,0000,00
Verdedigingspunten648470,9800,0000,0000,00
Ervaring843,400,000,000,00
WN71747,040,000,000,00
WN82632,760,000,000,00
Totaal
Gevechten66462
Gemiddelde tier8,58
Overwinningen3945059,36%
Verloren2619539,41%
Gelijkstand8171,23%
Gevechten overleefd2707540,74%
Tanks vernietigd935301,41
Gedood / dood ratio2,37
Gezien690891,04
Schade toegebracht2.051,37
Veroveringspunten712751,07
Verdedigingspunten648470,98
Ervaring843,40
WN71747,04
WN82632,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten752000
Overwinningen51167,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren21828,99%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand233,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39252,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6160,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,710,000,000,00
Gezien4930,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht2.028,990,000,000,00
Veroveringspunten5570,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten8201,0900,0000,0000,00
Ervaring879,260,000,000,00
Totaal
Gevechten752
Overwinningen51167,95%
Verloren21828,99%
Gelijkstand233,06%
Gevechten overleefd39252,13%
Tanks vernietigd6160,82
Gedood / dood ratio1,71
Gezien4930,66
Schade toegebracht2.028,99
Veroveringspunten5570,74
Verdedigingspunten8201,09
Ervaring879,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten86000
Overwinningen5159,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren3338,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3844,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd660,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,380,000,000,00
Gezien510,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.204,740,000,000,00
Veroveringspunten1101,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten200,2300,0000,0000,00
Ervaring767,530,000,000,00
Totaal
Gevechten86
Overwinningen5159,30%
Verloren3338,37%
Gelijkstand22,33%
Gevechten overleefd3844,19%
Tanks vernietigd660,77
Gedood / dood ratio1,38
Gezien510,59
Schade toegebracht1.204,74
Veroveringspunten1101,28
Verdedigingspunten200,23
Ervaring767,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten79000
Overwinningen5974,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren1924,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4759,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd610,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,910,000,000,00
Gezien640,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht703,160,000,000,00
Veroveringspunten971,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1602,0300,0000,0000,00
Ervaring661,820,000,000,00
Totaal
Gevechten79
Overwinningen5974,68%
Verloren1924,05%
Gelijkstand11,27%
Gevechten overleefd4759,49%
Tanks vernietigd610,77
Gedood / dood ratio1,91
Gezien640,81
Schade toegebracht703,16
Veroveringspunten971,23
Verdedigingspunten1602,03
Ervaring661,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten281000
Overwinningen15956,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren11942,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,07%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10938,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2200,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien2090,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.231,200,000,000,00
Veroveringspunten2050,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten3491,2400,0000,0000,00
Ervaring697,320,000,000,00
Totaal
Gevechten281
Overwinningen15956,58%
Verloren11942,35%
Gelijkstand31,07%
Gevechten overleefd10938,79%
Tanks vernietigd2200,78
Gedood / dood ratio1,28
Gezien2090,74
Schade toegebracht1.231,20
Veroveringspunten2050,73
Verdedigingspunten3491,24
Ervaring697,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten474000
Overwinningen35474,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren11724,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,63%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29762,66%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4831,0200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,730,000,000,00
Gezien4360,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.379,300,000,000,00
Veroveringspunten8671,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten15383,2400,0000,0000,00
Ervaring926,900,000,000,00
Totaal
Gevechten474
Overwinningen35474,68%
Verloren11724,68%
Gelijkstand30,63%
Gevechten overleefd29762,66%
Tanks vernietigd4831,02
Gedood / dood ratio2,73
Gezien4360,92
Schade toegebracht1.379,30
Veroveringspunten8671,83
Verdedigingspunten15383,24
Ervaring926,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1374000
Overwinningen100673,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren35926,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand90,66%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd73753,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11660,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,830,000,000,00
Gezien8070,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.407,390,000,000,00
Veroveringspunten13090,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten14461,0500,0000,0000,00
Ervaring834,830,000,000,00
Totaal
Gevechten1374
Overwinningen100673,22%
Verloren35926,13%
Gelijkstand90,66%
Gevechten overleefd73753,64%
Tanks vernietigd11660,85
Gedood / dood ratio1,83
Gezien8070,59
Schade toegebracht1.407,39
Veroveringspunten13090,95
Verdedigingspunten14461,05
Ervaring834,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten341000
Overwinningen21362,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren12837,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14943,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2620,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien1710,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.888,620,000,000,00
Veroveringspunten2000,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten2510,7400,0000,0000,00
Ervaring756,260,000,000,00
Totaal
Gevechten341
Overwinningen21362,46%
Verloren12837,54%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd14943,70%
Tanks vernietigd2620,77
Gedood / dood ratio1,36
Gezien1710,50
Schade toegebracht1.888,62
Veroveringspunten2000,59
Verdedigingspunten2510,74
Ervaring756,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (313)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T110E5102870,791019294366,77%3153,20
T110E4102736,81872267760,85%2699,36
T34 81643,63847218857,40%2539,28
Jagdpanzer E 100102729,42821190559,21%2610,98
Löwe 81055,75660186346,38%1234,97
T3092455,07919142156,65%2709,80
FV215b (183) 103273,17913138660,03%3425,75
E 100102809,50923135560,96%3039,77
IS-7101929,96759124851,28%1833,27
Bat.-Châtillon 25 t102242,09837117156,45%2463,72
T57 Heavy Tank102878,91956112464,06%2914,11
AMX 50 B102718,49907111461,67%2920,05
IS-6 82027,881083107468,53%3188,86
Object 268 Version 4103603,47104698660,45%3764,07
T-62A102647,2297698263,65%3055,12
Conqueror Gun Carriage102303,6569397959,24%2743,95
Object 261102274,4066483156,92%2634,84
FV215b 102852,0998682965,50%3205,10
E 50 Ausf. M102923,6899582065,98%3384,98
Bat.-Châtillon 155 58102001,6866273954,40%2458,82
M40/M4381443,9864867651,33%1930,60
T110E3103110,5396067565,78%3054,83
T-5492187,07101767362,11%3101,65
Object 268103164,7190466960,24%3284,06
IS-381367,0681666758,32%1887,65
Object 140102603,9998166362,90%2897,94
SU-122-44 71168,1069764258,88%2011,97
AMX 50 Foch (155) 102911,2184560957,80%2891,96
T92 HMC101875,0459755946,33%1942,11
Waffenträger auf E 100103439,3390654759,78%3307,02
MT-256240,0850153446,63%548,51
113102726,3893249158,86%2742,83
Leopard 1103034,7398148662,96%3388,53
E 25 71482,7195848466,74%2908,48
STB-1103052,55100748364,60%3291,00
Rhm.-Borsig Waffenträger82308,57103747766,88%3119,44
Object 263102883,6892647565,47%2835,46
KV-856953,4670843057,91%1998,00
AMX 13 9091149,4782439853,77%2049,63
Rheinmetall Skorpion G 82063,51101539664,90%3093,33
T-1091142,8659638841,75%995,48
AMX 50 12091665,7172938450,52%1698,25
Object 70492422,7783838260,21%2661,75
M18 Hellcat61063,1676837661,44%2464,20
Centurion Action X102813,4698435565,35%3167,37
ST-I92474,15105132867,68%3178,28
121102365,7787731660,76%2390,41
O-I61158,8290231467,83%2749,57
M1271213,5159730252,98%1931,18
E 5092118,5794529962,21%2565,51
Type 6192329,3499929361,43%2828,20
IS-4102658,9997328763,76%2776,51
Kranvagn103261,37105027264,71%3506,86
SU-14-281364,8867627259,56%1636,78
Maus102250,5184927257,72%2081,55
Object 430 Version II92002,09101526464,02%2725,41
STA-181780,02102426065,77%3387,80
Cromwell61097,7590725868,22%3074,90
Lorraine 155 mle. 5181431,2959325746,30%2071,97
ISU-15281970,1675725555,29%2623,41
T2971791,25112825271,43%3284,06
WZ-12091938,4988825156,57%2664,81
Lorraine 155 mle. 5071215,4960024649,19%1887,79
KV-261294,9594424665,85%3357,12
Type 62 7857,3276624351,44%2039,85
T54E191627,6273624346,91%1721,13
IS-271743,49105824266,94%3355,16
Leopard Prototyp A92231,7297624066,25%2743,77
212A91816,3268823852,94%2205,18
FCM 50 t 81764,18101223762,45%2969,85
WZ-111 model 1-492330,75101023266,38%2890,98
M10392060,3190823259,91%2618,30
Waffenträger auf Pz. IV92987,21103823265,09%3673,71
WZ-111 81838,44111123072,17%3028,57
SU-122-5491766,3674823052,17%2020,32
T3 HMC2341,9741222960,26%2068,80
T9592470,7394922664,60%2642,74
Grille 15103130,5386522659,73%3187,75
TVP T 50/51102976,1995422061,82%3191,15
AMX 50 10081468,6582021957,99%1965,54
G.W. Panther71399,9665121857,80%2165,23
M48A5 Patton102731,0285521750,23%2607,01
Emil I82082,17110421065,24%3355,06
T71 DA71085,8689120761,35%2768,77
WZ-13281130,0578620251,98%2526,33
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3515,2573919461,86%2188,60
M661379,7793019157,59%3124,60
Indien-Panzer81797,72100019066,32%3309,94
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4742,5490819071,05%2819,70
11081939,4197118560,54%3046,42
AMX AC mle. 4881676,2477618557,84%2520,77
VK 45.02 (P) Ausf. B92105,0891718356,28%2358,27
G.W. Tiger91662,2463918349,18%1705,28
AT 1581868,5182618260,99%2478,20
Type 5861013,1178817560,57%2830,69
AMX 13 757500,7957917547,43%935,85
E 7591656,4372617247,09%1603,90
Tiger II81257,0969917143,86%1559,95
M41 HMC5657,9941816847,02%1146,03
FV380592039,9373516855,95%2808,09
Conqueror92262,2593416765,87%2597,12
T3281664,0487716658,43%2391,30
T-284479,0852316460,37%2012,88
AMX 13 F3 AM61004,0154016457,93%1845,66
SU-10061211,7580116264,20%3159,26
Hummel6733,6545315950,94%1198,51
M7 Priest3300,5027115542,58%792,69
T-15061215,8191715569,68%2982,42
KV-15358,8341215549,03%648,45
FV20781592,0872215455,84%2426,71
Type 4 Heavy91965,1090615364,05%2375,21
Tiger I7706,7756615151,66%867,49
Panther II81400,1383415059,33%2448,56
AMX 50 Foch91830,7676114853,38%1952,49
Emil II92530,00107314763,27%3078,96
Type 5 Heavy102872,56101014761,22%2718,73
Caernarvon81551,7982614655,48%2029,03
VK 36.01 (H)6927,2272514459,72%2006,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81585,3192214356,64%2262,81
T1 Cunningham1231,4448614257,04%1952,32
M46 Patton92289,97101014264,08%2950,32
M4461021,5267114257,75%2018,87
IS7694,4058214149,65%825,04
Centurion Mk. 7/192448,29105314069,29%3228,91
Jagdpanzer IV6554,9543813746,72%958,74
T2881997,9792213667,65%2877,87
AMX AC mle. 467593,0542913540,74%675,51
Centurion Mk. I81689,72101312969,77%3212,36
M26 Pershing81694,1589012650,79%2725,78
T-505134,5340612662,70%414,78
Jagdpanther7995,6664412557,60%1600,05
Super Conqueror103129,54100312458,87%2974,00
Škoda T 5092616,94103512363,41%3207,45
SU-10181450,8769612352,03%2075,11
FV4004 Conway92100,3089812257,38%2398,93
T4991331,4385612258,20%2218,50
VK 72.01 (K) 103184,49102112169,42%2954,27
Type 4 Chi-To61101,4984312068,33%2814,54
WZ-1317848,2682511960,50%2212,26
Object 430U103212,75103311960,50%3459,88
ARL 4461169,9780211566,09%2918,03
T26E4 SuperPershing 81765,35106011061,82%2991,11
Crusader 5.5-in. SP71232,7368310960,55%2065,46
KV-481658,2991310863,89%2676,73
TVP VTU Koncept81487,0981710753,27%2367,60
SU-15271310,0865310745,79%2313,92
M3 Lee489,0915910643,40%78,51
AMX 12 t6300,7243610641,51%591,16
FV3046856,6562210653,77%2003,96
UDES 0381627,9678010453,85%1951,13
Type 5 Chi-Ri71354,8493410275,49%2938,03
Ferdinand81608,6974510260,78%2169,38
AT 771650,9984710266,67%2797,75
T-4371154,3277710151,49%2280,89
FV217 Badger103301,5098710156,44%3199,30
T-34-171492,07101910073,00%3383,23
Tiger (P)71388,0482010054,00%2422,45
T-4481137,877589956,57%1744,26
O-Ho81664,249929962,63%2413,50
T95/FV4201 Chieftain 104419,5312149863,27%4357,64
O-Ni71512,319989768,04%2819,68
Object 260 103077,3910759769,07%3268,44
SU-100Y 61340,158879467,02%3356,11
T25/27616,464799251,09%814,94
A-4471388,128979060,00%3077,32
Object 430102426,819619070,00%2327,32
StuG III Ausf. G5261,232908838,64%354,16
Comet71411,319308861,36%3371,14
AT 15A 7955,816228853,41%1385,79
T675893,648178672,09%2956,25
SU-100M171113,537178567,06%1839,29
Type T-345604,165288345,78%2063,81
Grille5417,523638257,32%954,64
Object 41681795,4410228066,25%3186,52
M22 Locust 3286,084908065,00%1389,13
Tortoise92486,478377858,97%2606,17
M37474,171447650,00%113,41
Sturer Emil71514,668137664,47%2797,25
Škoda T 2561002,968137565,33%2677,96
59-166450,835687544,00%1269,12
AMX Chasseur de chars 81588,219567558,67%2516,39
T2071369,118437254,17%2509,35
G.W. E 100101936,935827044,29%1964,90
M4A3E8 Sherman61306,8010306981,16%3908,47
Ikv 90 Typ B71166,627246952,17%1941,36
M4A1 Sherman51114,109066869,12%5155,96
AMX M4 mle. 4571067,127606866,18%1672,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91213,447046653,03%1183,33
Pz.Kpfw. III/IV5379,194566349,21%1034,70
Charioteer82025,059306160,66%3176,11
T25 AT71503,028485966,10%2861,79
Challenger71355,408705858,62%2437,90
Panther71102,407185745,61%1900,64
IS-M81969,3510985775,44%3291,86
Black Prince71091,486835646,43%1414,00
IS-5 (Object 730) 81936,1410545664,29%3133,35
Object 252U Defender 82126,8011925574,55%3301,60
Konštrukta T-34/10071204,817845451,85%2428,57
Bishop5622,935275466,67%1842,03
Pz.Kpfw. VII102818,2010045470,37%2703,64
Leo71662,7010605367,92%3449,88
T1 HMC2105,361405341,51%389,20
Object 277103955,3611195364,15%4214,49
Ikv 65 Alt II6980,877065261,54%2080,13
Strv 7461171,749265066,00%3102,14
Sturmpanzer II4210,672234944,90%535,24
M2 Light Tank249,351384845,83%50,02
WZ-131G FT61141,286634751,06%2162,98
VK 30.02 (D)71265,118484660,87%2579,17
T-34-2G FT71307,097894660,87%2055,20
T1 Heavy Tank598,402444537,78%0,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5644,766424553,33%2163,72
Spähpanzer Ru 25191483,239404465,91%2575,54
SU-861304,196544358,14%2592,53
KV-371366,498514355,81%2166,61
AMX M4 mle. 49 Liberté 81600,2310334367,44%2444,84
M36 Jackson6972,056384271,43%2207,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C3233,685464168,29%1493,94
VK 30.01 (D)61026,107854165,85%2643,56
M10 Wolverine51102,987744072,50%4272,85
A-436995,587664067,50%2465,80
Object 907 102795,609174052,50%2769,29
M56 Scorpion 71291,848973863,16%2439,92
Matilda4615,386443759,46%2232,07
AMX 13 105 AM mle. 505545,863923756,76%1241,74
T404840,726773655,56%3338,33
T2 Light Tank 2173,115523669,44%993,84
T-46391,141593548,57%200,64
AMX 13 57 GF 71093,689443458,82%2403,24
Churchill VII6916,696643243,75%1900,59
Nashorn61161,136973256,25%2378,50
AMX ELC bis5722,227353262,50%2840,46
Pz.Kpfw. III Ausf. J486,232743151,61%102,44
AMX 30 1er prototype93048,1911253154,84%4550,78
Object 25792448,3910693167,74%2675,02
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4506,774343046,67%1688,14
Achilles6975,877133066,67%2206,82
AT 86894,106732958,62%1829,66
Strv 103-092494,868522864,29%2402,32
Archer5775,076752867,86%2306,51
AMX 65 t81652,868632860,71%2227,97
Churchill I5718,225622740,74%1812,22
T6981331,337862751,85%1944,44
T 55A 92760,1111742766,67%3553,15
S-5171905,1210922680,77%2621,14
M5A1 Stuart4298,464132653,85%1151,59
SU-54849,314812650,00%2882,32
T56 GMC3286,843272544,00%962,22
FV4005 Stage II102023,247042552,00%1597,68
FV4202 81670,619222352,17%2556,24
Type 3 Chi-Nu5729,686182259,09%2491,75
T-262113,351792045,00%419,50
Type 64 6878,357632065,00%2392,65
Crusader6445,324921952,63%1458,46
M2 Medium Tank345,261311963,16%201,95
Cruiser Mk. II2215,533181947,37%842,48
SU-263432,052911947,37%1289,12
Alecto4441,054631963,16%1504,22
Leichttraktor180,722781838,89%135,93
Covenanter5339,894811861,11%1479,01
leKpz M 41 90 mm GF 81287,948971866,67%2702,71
M3 Stuart322,411441747,06%64,42
FCM 36 Pak 40 3519,885551758,82%1966,34
BDR G1 B51061,598691764,71%2907,82
T376685,066951741,18%1891,22
T-54 first prototype 81676,8210871776,47%2623,31
T-345764,385351643,75%2071,86
SU-76M4324,883191643,75%1060,85
T-602242,194021668,75%1558,68
KV-220-2 5881,949481675,00%2255,10
AMX 50 Foch B102372,139771580,00%2108,28
Type 2597 Chi-Ha3330,794631457,14%1498,77
AT 25393,645181492,86%1104,89
Birch Gun4375,863151435,71%1280,91
Heavy Tank No. VI 6993,367291457,14%1796,51
Sturmpanzer I Bison370,002141384,62%261,00
Sav m/434432,925631353,85%1454,46
SU-855835,587021258,33%2767,55
Valentine3316,554521163,64%1268,17
Valentine AT4505,366541181,82%2583,47
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3397,006591172,73%1273,32
M5 Stuart4293,106101070,00%1584,43
VK 28.016552,306471060,00%1432,63
Pz.Kpfw. T 15 3246,78539955,56%1188,14
Cruiser Mk. I1153,75292862,50%764,42
VK 16.02 Leopard547,3812380,00%0,00
Marder II3396,75427850,00%1348,68
T1E6 2178,25345862,50%949,54
SU-18220,0086771,43%261,00
Dicker Max 6740,29665771,43%1488,46
T-34-85 Rudy 61460,43910742,86%3378,44
Pz.Kpfw. II288,83164616,67%127,99
Cruiser Mk. IV4221,00290633,33%571,46
T28 Concept 71326,50703633,33%2065,30
Renault NC-311108,40226560,00%531,63
Vickers Mk. E Type B2199,20384560,00%1069,21
Sexton II3463,80477560,00%2612,56
Pz.Kpfw. II Luchs432,40191540,00%3,42
LTP 3356,60482560,00%2300,15
T-44-100 82753,2015335100,00%4721,59
Renault FT AC284,5098425,00%68,67
M4A3E2 Sherman Jumbo6923,50708450,00%1971,87
Ikv 1035333,67268333,33%534,78
Universal Carrier 2-pdr2297,33488366,67%1483,19
TOG II* 61086,0065730,00%2062,86
Vickers Medium Mk. I1267,00460250,00%1952,59
MS-110,0048250,00%81,30
T2 Medium Tank223,00139250,00%83,64
Type 3 Chi-Nu Kai 5200,503782100,00%477,38
Strv m/382330,008271100,00%2064,67
Renault Otsu186,0011810,00%208,60
Strv m/40L30,004710,00%0,00
M3 Light 30,00010,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/07/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/09/2014
Gestopt: 21/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/09/2016
Gestopt: 21/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/01/2016
Gestopt: 25/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/05/2020
Gestopt: 02/07/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/03/2016
Gestopt: 14/09/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/07/2020
Gestopt: 16/07/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/04/2018
Gestopt: 21/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/06/2013
Gestopt: 22/01/2016