Aquila_07

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/03/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten92749029254
Gemiddelde tier7,830,008,599,52
Overwinningen4508848,61%00,00%1448,28%12348,43%
Verloren4654650,18%00,00%1448,28%12649,61%
Gelijkstand11151,20%00,00%13,45%51,97%
Gevechten overleefd2515527,12%00,00%1344,83%8232,28%
Tanks vernietigd713970,7700,00210,721940,76
Gedood / dood ratio1,060,001,311,13
Gezien734410,7900,00130,451500,59
Schade toegebracht1.120,820,001.433,281.794,51
Veroveringspunten405980,4400,0000,00660,26
Verdedigingspunten398670,4300,0000,001740,69
Ervaring586,240,00713,24798,47
WN7971,420,00895,741011,82
WN81218,980,001429,531546,33
Totaal
Gevechten92749
Gemiddelde tier7,83
Overwinningen4508848,61%
Verloren4654650,18%
Gelijkstand11151,20%
Gevechten overleefd2515527,12%
Tanks vernietigd713970,77
Gedood / dood ratio1,06
Gezien734410,79
Schade toegebracht1.120,82
Veroveringspunten405980,44
Verdedigingspunten398670,43
Ervaring586,24
WN7971,42
WN81218,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten29
Gemiddelde tier8,59
Overwinningen1448,28%
Verloren1448,28%
Gelijkstand13,45%
Gevechten overleefd1344,83%
Tanks vernietigd210,72
Gedood / dood ratio1,31
Gezien130,45
Schade toegebracht1.433,28
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring713,24
WN7895,74
WN81429,53
Voorbije 30 dagen
Gevechten254
Gemiddelde tier9,52
Overwinningen12348,43%
Verloren12649,61%
Gelijkstand51,97%
Gevechten overleefd8232,28%
Tanks vernietigd1940,76
Gedood / dood ratio1,13
Gezien1500,59
Schade toegebracht1.794,51
Veroveringspunten660,26
Verdedigingspunten1740,69
Ervaring798,47
WN71011,82
WN81546,33
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten518000
Overwinningen19637,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren31360,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13425,87%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2320,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien2160,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.293,450,000,000,00
Veroveringspunten4240,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten4220,8100,0000,0000,00
Ervaring592,710,000,000,00
Totaal
Gevechten518
Overwinningen19637,84%
Verloren31360,42%
Gelijkstand91,74%
Gevechten overleefd13425,87%
Tanks vernietigd2320,45
Gedood / dood ratio0,60
Gezien2160,42
Schade toegebracht1.293,45
Veroveringspunten4240,82
Verdedigingspunten4220,81
Ervaring592,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten101000
Overwinningen3938,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren6160,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2928,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd560,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien520,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht982,750,000,000,00
Veroveringspunten240,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten360,3600,0000,0000,00
Ervaring546,490,000,000,00
Totaal
Gevechten101
Overwinningen3938,61%
Verloren6160,40%
Gelijkstand10,99%
Gevechten overleefd2928,71%
Tanks vernietigd560,55
Gedood / dood ratio0,78
Gezien520,51
Schade toegebracht982,75
Veroveringspunten240,24
Verdedigingspunten360,36
Ervaring546,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht716,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring1.038,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht716,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.038,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten216000
Overwinningen8438,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren13261,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7836,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1340,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien1430,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.128,220,000,000,00
Veroveringspunten2110,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten5742,6600,0000,0000,00
Ervaring592,660,000,000,00
Totaal
Gevechten216
Overwinningen8438,89%
Verloren13261,11%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7836,11%
Tanks vernietigd1340,62
Gedood / dood ratio0,97
Gezien1430,66
Schade toegebracht1.128,22
Veroveringspunten2110,98
Verdedigingspunten5742,66
Ervaring592,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten598601224
Overwinningen274045,77%00,00%650,00%1250,00%
Verloren313152,31%00,00%650,00%1250,00%
Gelijkstand1151,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd201033,58%00,00%433,33%937,50%
Tanks vernietigd37770,6300,0050,42110,46
Gedood / dood ratio0,950,000,630,73
Gezien41770,7000,0040,33150,63
Schade toegebracht1.247,800,001.038,331.260,50
Veroveringspunten74341,2400,00877,25923,83
Verdedigingspunten110881,8500,0010,08371,54
Ervaring640,460,00695,58764,88
Totaal
Gevechten5986
Overwinningen274045,77%
Verloren313152,31%
Gelijkstand1151,92%
Gevechten overleefd201033,58%
Tanks vernietigd37770,63
Gedood / dood ratio0,95
Gezien41770,70
Schade toegebracht1.247,80
Veroveringspunten74341,24
Verdedigingspunten110881,85
Ervaring640,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten12
Overwinningen650,00%
Verloren650,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd433,33%
Tanks vernietigd50,42
Gedood / dood ratio0,63
Gezien40,33
Schade toegebracht1.038,33
Veroveringspunten877,25
Verdedigingspunten10,08
Ervaring695,58
Voorbije 30 dagen
Gevechten24
Overwinningen1250,00%
Verloren1250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd937,50%
Tanks vernietigd110,46
Gedood / dood ratio0,73
Gezien150,63
Schade toegebracht1.260,50
Veroveringspunten923,83
Verdedigingspunten371,54
Ervaring764,88

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4870000
Overwinningen248150,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren235348,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand360,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd152631,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd29880,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien24030,4900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.529,390,000,000,00
Veroveringspunten35480,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten28180,5800,0000,0000,00
Ervaring781,650,000,000,00
Totaal
Gevechten4870
Overwinningen248150,94%
Verloren235348,32%
Gelijkstand360,74%
Gevechten overleefd152631,33%
Tanks vernietigd29880,61
Gedood / dood ratio0,89
Gezien24030,49
Schade toegebracht1.529,39
Veroveringspunten35480,73
Verdedigingspunten28180,58
Ervaring781,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (693)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
WZ-111 81090,34546101348,67%1265,74
Pudel 6822,3570299053,43%1633,21
Type 62 7436,4141391144,79%719,48
Rheinmetall Skorpion G 81339,8068289546,70%1301,00
T71 DA7533,3642888947,24%941,31
Leopard 1101891,3969975746,10%1398,96
Grille 15101804,9661263843,89%1159,88
IS-381090,8052363747,72%1147,78
SU-130PM 81443,8072562950,87%1506,20
Jagdpanzer E 100101896,4967561247,71%1307,75
STA-18921,2350560044,00%1097,97
CS-63101760,7272159845,99%1304,47
T2971190,0661859353,12%1613,50
IS-7102021,3882357248,43%1649,55
KV-856600,5632355945,08%894,49
Object 140101462,4666851443,97%1022,96
Rhm.-Borsig Waffenträger81304,5649350949,51%1272,01
Conqueror91316,9354350549,90%1123,99
Waffenträger auf Pz. IV91441,4040949243,29%1080,12
T-1091402,4259848747,84%1294,11
T28 Prototype81211,5145948547,42%1242,38
60TP Lewandowskiego102133,2780948252,49%1641,59
M127824,4438647951,15%1078,50
Löwe 81146,8678747549,47%1233,48
Caernarvon8903,0843246644,64%839,77
AMX 12 t6400,9738446549,89%970,07
T-34-17889,0750246153,15%1434,13
Churchill I5408,5928244748,55%754,22
M26 Pershing8935,5946844744,52%1081,77
Cobra 92058,8486243552,41%1979,67
T-5491046,2849843043,72%905,16
T-448949,6756442751,29%1261,86
Bat.-Châtillon Bourrasque 81500,2182941448,31%1777,18
AMX 50 B101943,5572541145,26%1397,91
Crusader6343,6931040554,57%1021,57
BZ-176 81812,3499040457,67%1902,27
KV-26867,9266438854,12%1579,84
M53/M5591185,7464838849,23%1068,53
E 50 Ausf. M101702,5475638750,90%1363,92
Škoda T 256579,9636338246,86%1056,35
GSOR 1010 FB 81507,7478938050,26%1864,64
M4A1 Revalorisé 8937,9966137946,70%1019,28
AMX AC mle. 4881145,6850437447,59%1174,32
FV4005 Stage II101707,7863937146,90%1233,03
AE Phase I 91579,8480437053,78%1508,62
M18 Hellcat6581,4541436548,77%915,40
50TP prototyp 81303,4376336248,07%1440,15
AMX M4 mle. 54101959,3075836146,26%1394,02
Progetto M40 mod. 65101749,1468836043,89%1242,40
SU-1006782,2542736053,33%1484,62
Concept No. 5101826,2371136046,67%1350,11
Type 6191179,7951335746,78%1014,95
SU-1527740,1036935650,56%924,44
T110E5101811,6775835545,92%1314,53
AMX 50 12091201,0251234748,70%983,07
T26E4 SuperPershing 8952,6870134644,22%1035,27
Panhard EBR 10510850,2966534546,96%846,08
WZ-111 model 1-491634,6678434149,56%1541,60
UDES 15/16101726,1471633946,61%1203,25
Type 3 Chi-Nu Kai 5436,3234133950,44%1137,54
T95/FV4201 Chieftain 102174,4986233149,24%1391,41
STB-1101701,4272033048,18%1350,36
AMX 50 1008995,6946232747,09%959,55
ARL 446658,0635032540,31%1046,13
Object 4168996,2745932548,62%1216,17
Indien-Panzer8959,6246332449,69%1225,76
Centurion Action X101562,0367231841,19%1055,64
Black Prince7632,4641031647,78%705,40
T25/27768,7142831542,86%930,93
TVP T 50/51101530,7765631443,31%1067,20
Ferdinand81316,3352231351,76%1364,86
Bat.-Châtillon 25 t101609,0365231041,29%1095,59
VK 30.02 (M)6645,1840931048,71%1278,90
M10391398,8264830645,75%1226,36
T 55A 91383,9976230651,96%1287,19
Type 64 6455,1252130648,69%1071,76
T698957,8745930551,15%1168,19
T92 HMC101410,4262930447,70%1137,19
M48A5 Patton101714,1773530448,36%1280,99
Achilles6621,8435430144,85%1033,41
Tiger II8996,1947230053,00%1123,22
KV-48899,1447729948,16%916,82
Somua SM 81461,9986229957,19%1634,41
FV4004 Conway91412,7562429641,55%1145,70
IS7773,6747429547,80%943,80
AT 1581201,7855729348,81%1267,97
Super Conqueror101713,9075429347,44%1225,47
Jagdtiger91530,6257428755,05%1361,04
M46 Patton91257,3368728647,20%1107,07
M40/M4381056,1152028549,12%1159,65
Strv 103B101838,1263628442,61%1101,60
AMX 13 757506,9440828350,53%929,58
DBV-152 102349,6774427847,84%1604,59
T110E4101992,9976127850,36%1445,27
Type 5 Chi-Ri7712,5639027743,32%950,20
T207772,6842627745,85%993,96
T-54 first prototype 8965,7576927655,07%1227,76
Kranvagn101753,0773327546,91%1254,68
VK 30.02 (D)7724,9243027346,15%1038,83
Churchill Gun Carrier6436,7327327247,06%626,25
AT 77841,5044327250,00%984,86
MT-256211,1229127147,23%412,03
ELC EVEN 90 8671,4864727147,97%1209,36
Centurion Mk. 7/191239,9650026549,43%1061,24
O-I Experimental5679,8939526453,79%1443,95
Churchill VII6457,8833726252,67%716,94
IS-27890,8248526046,92%1095,33
VK 100.01 (P)81145,6776026049,62%1261,17
Tiger (P)7932,5348825954,05%1230,74
AMX M4 mle. 457888,2043525842,25%1059,90
Lorraine 155 mle. 507773,0139525752,14%913,36
CS-52 LIS 81285,2974125651,56%1544,55
T-34-856679,4643125452,36%1423,45
E 75 TS 81381,7481525350,99%1618,98
T3091471,5667425247,62%1176,38
WZ-120-1G FT 81295,9476125253,97%1452,42
FV215b (183) 101564,2061425144,22%997,76
Panther II81034,3557224948,19%1229,80
Vz. 55102139,9079424645,12%1515,09
Kunze Panzer 91461,6171724647,56%1235,95
Object 252U 81442,6083324457,38%1605,44
FV4202 8953,1871424248,76%1134,00
AMX AC mle. 467833,4638324146,89%1082,31
T376392,0935223848,32%910,57
Controcarro 3 Minotauro102011,2383823758,23%1534,19
Centurion Mk. I8902,1749923748,95%1062,06
Type 586581,8737523644,07%1051,63
VK 16.02 Leopard5282,2131923655,08%866,83
Sturer Emil7803,0038223349,79%1034,66
Mäuschen91516,1975023246,55%1421,01
ShPTK-TVP 100 81478,7880522952,40%1713,81
Strv S1 81241,8465622749,78%1300,51
StuG IV 5475,6732322750,22%1237,68
Leopard Prototyp A91301,8570722650,00%1175,58
VK 30.01 (H)5366,7427322552,44%773,61
Object 70491724,6669322547,56%1292,59
Tiger I7935,6649322349,78%1102,23
Lorraine 40 t 81192,1568522347,53%1386,79
M415464,2528022148,87%685,36
T110E3101766,2471122149,77%1173,21
T3281018,7446622048,64%1057,01
FV217 Badger101804,8977422055,91%1231,62
T-34-85M 6786,3464622048,64%1301,23
T-437757,7645021950,68%1203,41
KV-15431,7333221748,39%777,01
M41 Walker Bulldog8449,3547521747,00%629,71
T-345373,3129721649,07%927,57
FCM 36 Pak 40 3403,8037621556,28%1232,43
AMX 65 t8947,7461021440,65%940,41
T26E5 Patriot 81013,2875521347,89%1119,97
Object 430U101750,1372721244,34%1180,35
G.W. E 100101171,3661521047,14%846,77
M24 Chaffee5251,1631120853,37%754,06
Conqueror Gun Carriage101199,3164420852,40%926,75
Maus101888,5380120746,38%1455,86
Object 260 101988,3580020646,60%1398,46
XM551 Sheridan10887,6864120550,24%870,47
A-436514,3637420351,23%968,19
AMX 13 105101069,4964520346,31%1068,98
FV215b 101428,4064519840,40%907,60
AMX Chasseur de chars 8849,6062719844,44%948,89
CS-5991548,4465819744,67%1464,62
Panhard EBR 75 (FL 10) 8656,4765019651,53%1025,78
Pz.Kpfw. VII101839,4781119253,13%1375,50
Panther7701,6539519141,88%982,76
1108869,3255319143,46%781,51
Leo7880,7364619052,11%1378,78
Object 261101382,6068319048,95%1064,73
E 5091425,6370219046,32%1232,08
Kpz. Erich Konzept I 91694,4373919046,32%1319,82
M446705,0734018946,56%1140,82
WZ-113G FT101910,0165418841,49%1111,28
VK 45.02 (P) Ausf. A81017,5650218745,45%1042,99
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3271,1431918754,01%721,31
T9591757,4972618548,11%1361,42
FV230 Canopener102198,8088018451,09%1545,52
E 100101780,0480318354,10%1374,21
Progetto M35 mod. 46 81264,8876118352,46%1391,80
O-I6775,9843718149,17%1316,68
T-1506505,5932617944,13%671,36
HWK 30 8589,8761117851,69%976,33
ST-I91323,5470917748,59%1101,52
105 leFH18B2 5815,1258817651,14%1712,55
Ho-Ri 3102120,3973317650,00%1385,27
FV4201 Chieftain Proto 91561,4383117653,98%1576,29
Strv 103-091534,2163717548,57%1263,17
IS-3-II91563,6673217542,29%1295,79
Cromwell6551,1345017349,13%1013,80
Rheinmetall Panzerwagen101004,2263917246,51%930,48
ARL V396609,4934717147,95%1039,49
AMX M4 mle. 49 81097,0274917151,46%1213,75
T34 B 81075,3873717055,29%1240,91
WZ-111 model 5A101687,4073616949,70%1219,92
VK 36.01 (H)6485,3732416847,02%639,20
T57 Heavy101833,5670116845,24%1230,91
Object 705A102019,6082716652,41%1636,73
Manticore101056,1463816647,59%1081,41
SU-86541,2435716554,55%691,64
Char Futur 4 91790,7877616547,27%1566,16
121101492,0965516447,56%1101,04
A-447726,2644816350,31%1083,26
Jagdpanzer IV6667,3337116244,44%1154,84
IS-4101705,4075616244,44%1248,36
Škoda T 40 6718,9259416250,62%1332,98
Emil I81183,6571816142,86%1288,35
KV-137588,9439516041,88%768,04
Kanonenjagdpanzer 105 81242,4466616046,25%1282,14
FV3046436,3031215950,31%637,04
Strv m/42-57 Alt A.2 6778,3362015954,09%1419,74
50TP Tyszkiewicza91502,5476715849,37%1333,51
E 25 7898,0861015746,50%1164,08
T2881156,1966915645,51%1090,97
WZ-111G FT91631,7668515649,36%1230,85
E 7591331,6269015646,79%1072,78
Nashorn6727,1336215644,23%1161,95
Panzer 58 Mutz 8918,0164715442,86%1029,71
Type 4 Heavy91273,1670715347,71%1041,62
Type T-345320,6931815347,71%788,82
BZ-75101978,1879315345,10%1388,54
VK 75.01 (K) 81171,1876615348,37%1253,40
Charioteer81183,4464315246,05%1226,54
Bat.-Châtillon 12 t8671,2660215247,37%1163,26
Object 780 102209,6880515251,32%1653,71
KV-37926,0345615144,37%1080,09
T54E191367,6668515145,70%1181,60
Object 43091586,8181815153,64%1474,38
SU-10181039,7362015044,67%1021,24
Bat.-Châtillon 155 58101034,3065114952,35%799,40
Ares 90101624,8172114941,61%1079,83
VK 45.02 (P) Ausf. B91419,6674614848,65%1307,59
O-Ho81102,5368014742,86%1070,43
Comet7680,1846014654,11%1075,10
SU-14-17790,5561614550,34%1053,79
T-54 ltwt.9569,8056814542,76%583,71
UDES 1691252,2964114440,97%986,90
VK 30.01 (D)6561,6937414346,15%1008,24
Pz.Kpfw. II Ausf. G3233,9526614251,41%985,23
AMX ELC bis5276,8937114247,18%812,18
M56 Scorpion 71090,2663014246,48%1494,78
Konštrukta T-34/1007741,4759014143,97%1032,63
Škoda T 56 81607,3883914146,81%1669,45
Rinoceronte101814,1375614050,00%1354,28
Type 5 Heavy101908,8577614043,57%1152,15
AMX 13 909741,5356214041,43%863,14
Pz.Sfl. IVc5533,1931514047,14%1126,92
AMX M4 mle. 5191603,5980314056,43%1415,89
T-34-85 Rudy 6797,4665914050,00%1342,54
TVP VTU Koncept8779,5857913946,04%857,89
T499675,3356813838,41%735,56
M4A3E8 Sherman6451,9234613644,12%716,21
Type 4 Chi-To6638,2439313644,12%1132,10
Škoda T 5091255,1362613639,71%922,43
UDES 0381143,1560513648,53%1119,69
AMX 13 F3 AM6628,3237613650,74%958,95
113101708,0470513639,71%1220,57
M54 Renegade 81283,4673213649,26%1268,70
Grille5539,2729513548,89%1152,85
Spähpanzer SP I C7566,0050713548,15%1034,13
Object 268 Version 4102044,5674613550,37%1428,97
VK 72.01 (K) 102168,9687113551,85%1457,68
T675200,0421013451,49%283,10
Škoda T 245416,8930513348,87%1172,20
LTTB8556,5352013343,61%828,63
Carro da Combattimento 45 t 101928,0176713348,12%1366,31
T1 Heavy5549,3842413046,15%1033,17
Ikv 65 Alt II6673,7142013048,46%1113,68
Object 452K 102184,8081813047,69%1630,34
VK 45.03 71003,1970413052,31%1375,35
M66795,8844212956,59%1322,59
Ikv 90 Typ B7756,0350612944,19%886,99
IS-2 71138,3676112958,14%1521,04
WZ-12091117,4762112739,37%906,75
WZ-132-110914,5160512751,97%901,20
G.W. Panther7912,7065612748,82%1027,62
Object 907 101472,7677312751,97%984,22
LT-432 8751,8167912648,41%1272,12
53TP Markowskiego81171,1373712549,60%1242,42
IS-6 B 81272,3583812560,00%1513,54
Type 71102257,0588012451,61%1763,81
Durchbruchswagen 24140,9116512444,35%172,51
Panhard AML Lynx 6x68479,4850112439,52%594,39
Heavy Tank No. VI 6797,8463912349,59%1342,60
Kampfpanzer 50 t 91813,4680212147,11%1407,05
SU-100M17818,7553312044,17%942,73
Type 3 Chi-Nu5300,5425111947,90%679,16
M47 Iron Arnie 81460,6985211953,78%1842,31
Miel 81354,2775011947,06%1353,99
Challenger7990,7764011848,31%1345,25
Object 430 Version II91120,8162911839,83%931,67
T216287,8138211644,83%593,54
Object 777 Version II 91791,5885711550,43%1688,90
T-284201,7819211451,75%496,79
T-34-28636,1263711450,88%735,85
Sav m/434312,5526511445,61%693,81
G.W. Tiger (P)81080,0866511451,75%1228,55
T28 Concept 7887,3450411452,63%1295,10
FV226 Contradictious 81545,4288611354,87%1617,83
BDR G1 B5429,0029211246,43%663,90
CS-67 Szakal111775,9771411243,75%1116,61
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81144,5475111256,25%1413,35
Bat.-Châtillon 25 t AP91319,4164311039,09%1137,56
VK 28.016304,2735111050,91%774,32
Chrysler K 81115,3575411050,91%1240,67
Jagdpanther71070,3054010955,96%1539,36
AMX 50 Foch91420,0271310956,88%1173,25
TOG II* 6636,4139410948,62%1020,03
AMX 30 B101363,1162510843,52%937,79
VK 30.01 (P)6590,3736310752,34%966,42
Panhard AMD 178B6434,7854810757,01%1331,43
Strv 746635,9345110644,34%1134,93
Valentine II 4238,7131410643,40%673,03
Concept 1B 91907,7590010650,00%1566,83
WZ-111-1G FT81074,4461410452,88%1112,82
Pz.Kpfw. V/IV 5816,1176610453,85%1267,08
Cromwell B 6737,1771610460,58%1469,84
121B 101708,6773610446,15%1222,54
Emil II91701,5181210250,98%1564,87
O-Ni7877,0170810256,86%1064,20
K-91101462,5369310249,02%1017,31
Tiger-Maus 92234,7595710252,94%2137,61
Bisonte C45 81378,9387210252,94%1537,58
Object 268101971,3967210048,00%1281,77
ST-II101840,3772910047,00%1345,14
IS-2-II8952,3965210050,00%953,31
Strv K 91417,3675710049,00%1307,77
Hummel6615,933829939,39%697,81
IS-M81098,817279950,51%1286,90
Object 277101773,607869951,52%1443,45
M4A3E8 Thunderbolt VII 6732,756919950,51%1380,76
Lorraine 155 mle. 518856,746099846,94%811,60
ISU-15281246,566669753,61%1336,65
M8A14234,402019749,48%454,93
AMX 50 Foch (155) 101759,756549747,42%1159,49
SU-855529,243329662,50%1287,51
WZ-1317522,246229457,45%1101,33
Object 279 early 101884,488789455,32%1198,61
Tortoise91447,017339351,61%1141,75
Strv m/425448,073299247,83%1234,57
CC-46 Pancernik 91889,638469252,17%1590,43
NC 70 Błyskawica101720,427759254,35%1211,56
SU-122-44 7953,175999247,83%1190,91
M-V-Y101534,937059140,66%901,14
GSOR 1008 81292,876869151,65%1232,20
M3 Lee4264,383039060,00%968,53
TS-5 81227,847279046,67%1133,18
T56 GMC3108,031398950,56%194,34
WZ-131G FT6724,525358948,31%1158,64
Type 5 Ka-Ri 81521,807368948,31%1389,18
S35 CA5569,783428846,59%1275,68
Bishop5417,592268838,64%693,29
B14257,742418745,98%610,20
SU-122A5344,452278749,43%691,55
Kampfpanzer 07 RH 81247,997158737,93%1419,12
M3 Stuart3206,662458655,81%885,79
Prototipo Standard B91618,997738650,00%1528,74
Kampfpanzer 07 P(E) 101930,877998647,67%1562,04
STG Guard 81056,006688652,33%1188,52
Ashigaru 102158,127788651,16%1525,12
Charioteer Nomad 81437,217448652,33%1484,41
UDES 14 Alt 581033,386378544,71%1101,66
FV380591042,166288545,88%880,53
T-100 LT10998,186008541,18%1000,39
T-34-2G FT7961,316768459,52%1458,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5353,762738451,19%832,71
Object 703 Version II 81544,409158452,38%1761,64
122 TM 81130,217338153,09%1220,56
Marder 38T4370,782578042,50%845,07
Crusader 5.5-in. SP7622,455508047,50%817,09
Panhard EBR 909589,985598037,50%576,76
Ikv 1035480,333007948,10%1158,13
EMIL 1951 81463,878567954,43%1579,22
T3 HMC2160,711647850,00%607,40
Covenanter5107,212027753,25%204,45
BZ-58-2 91856,069287761,04%1782,16
AMX 30 1er prototype91614,487767749,35%1573,48
KJPZ TIII Jäger 91457,927317755,84%1148,91
Object 26391554,226687644,74%1203,02
T-62A101409,137067552,00%1089,06
LHMTV8745,166457554,67%1302,07
P.43 bis6663,515527450,00%1125,07
ISU-152K 8970,006517459,46%1014,33
Krupp-Steyr Waffenträger 71063,366137450,00%1482,95
T-44-100 81271,867927450,00%1497,01
Archer5513,583197347,95%1208,11
T-602202,112307361,64%1055,74
T803111851,038377341,10%1037,09
M75312,313347261,11%1168,72
Pz.Kpfw. III/IV5394,243447251,39%1105,40
Škoda T 27 81075,076897247,22%1260,99
WZ-1328658,725837145,07%972,38
Object 268 Version V 101777,896637143,66%1128,58
TL-1 LPC 81038,256047132,39%1043,64
StuG III Ausf. G5520,303207052,86%1250,83
P.44 Pantera81081,536677047,14%1354,74
Type 63 81300,269107058,57%1545,92
XM57 81481,707736947,83%1350,14
Matilda4128,941876847,06%143,00
212A91320,716476847,06%1058,92
Somua SAu 404287,072176839,71%601,28
M5A1 Stuart4138,972686746,27%290,79
T77 81136,857356758,21%1176,53
Controcarro 1 Mk. 291553,927956650,00%1420,08
HWK 128395,254676535,38%363,37
Lion 101789,346346538,46%1310,58
45TP Habicha71237,867906454,69%1945,16
T-103 81215,237486451,56%1265,57
Versuchspanzer 5791709,148986355,56%1476,35
GSOR 3301 AVR FS9717,215806342,86%808,40
Type 1 Chi-He4219,032366253,23%581,90
P.43 ter71020,537866061,67%1895,58
Sturmpanzer II4304,372246053,33%959,86
59-166420,935306053,33%1161,05
Executor112385,128256051,67%1635,70
Lansen C 81206,307296045,00%1269,09
Light Mk. VIC 2100,531656055,00%432,29
DZT-159 91580,987695950,85%1279,01
KR-1111904,178705947,46%1107,98
Object 70591506,227745850,00%1333,90
Predatore 91857,838425851,72%1436,37
Excalibur 6824,126205862,07%1304,09
leKpz M 41 90 mm 8613,095715843,10%937,97
AC 1 Sentinel 4253,613885750,88%792,63
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81139,206705644,64%1268,86
TT-130M 91660,969095658,93%1771,98
SU-14-281440,137775556,36%1532,13
SU-54235,552055554,55%516,21
Pz.Kpfw. III Ausf. E3167,561805552,73%440,34
SMV CC-64 Vipera 81412,408385561,82%1689,16
Stridsyxa 81638,458415550,91%1583,20
Strv fm/211133,332065444,44%609,04
M2 Light2125,871955438,89%316,44
Valentine3229,432085438,89%642,31
Vickers MBT Mk. 3 101835,706815442,59%1300,72
BZT-70 102381,408305343,40%1409,65
Char Murat 91968,668235347,17%1754,95
Carro d'assalto P.8871045,447835251,92%1405,90
Waffenträger auf E 100101772,356695251,92%1070,09
Caliban 81142,047835255,77%1222,71
T-463125,691295141,18%297,76
WZ-114 91369,517985156,86%1338,01
Vickers Medium Mk. III3118,601335042,00%220,86
M6A2E1 81407,648345050,00%1633,19
Lago4256,822774957,14%780,55
M4A1 Sherman5422,024134944,90%1011,87
P.435412,374804948,98%1043,31
M374289,672564852,08%913,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J4246,662464753,19%601,16
Pz.Kpfw. II Luchs4234,303804751,06%786,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C357,531624738,30%0,00
Spähpanzer Ru 2519595,666284755,32%792,64
TS-54 81082,606524731,91%889,98
M60 101429,875814634,78%895,92
T92 8504,175884652,17%785,75
AMX 13 57 7494,006444647,83%813,85
25TP KSUST II5403,644174544,44%853,95
Caernarvon Action X 81020,497884557,78%1204,17
FV2078862,276144447,73%821,40
Kpz. 3 GST Turm 81549,187284443,18%1431,70
AMBT 81349,597124445,45%1363,67
T-50-2 6541,025714440,91%1389,16
Birch Gun4249,372364358,14%885,17
T-804287,723034351,16%1054,34
Hotchkiss EBR7437,125334351,16%822,02
ASTRON Rex 105 mm 81517,588454351,16%1681,55
Lorraine 50 t 91434,477754348,84%1397,45
SDP wz 66 Grom 81031,936894353,49%928,97
Cruiser Mk. III396,501294259,52%349,68
BZ-79111813,339184259,52%1029,32
M-IV-Y 81369,797744240,48%1444,78
UDES 03 Alt 3 91529,577314250,00%1197,92
GSR 3301 Setter7476,146014257,14%997,13
Felice 91636,497334146,34%1599,38
Semovente M43 Bassotto6610,855383966,67%988,69
StuG III Ausf. B4337,283553969,23%905,88
Jagdtiger Prototype 81715,338503948,72%1924,47
T-45 2207,562773958,97%1118,04
Type 59 First Warrior 81230,056293928,21%1160,99
60G FT5514,474403857,89%1118,82
Super Hellcat 7778,535453844,74%924,82
IMT 81417,038743860,53%1704,85
AMX 404203,812693754,05%729,51
Cruiser Mk. I1180,811813737,84%788,12
Marder II3294,622453756,76%979,94
Vz. 60S Dravec 102525,899093745,95%1649,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4290,682443745,95%776,70
GSOR 1006 Scheme 791396,357513751,35%1363,33
E 77 91893,869083754,05%1682,47
Pz.Kpfw. T 15 3144,392323652,78%523,57
40TP Habicha6652,515513545,71%1310,41
Progetto CC55 mod. 548992,697423551,43%1066,64
ISU-122-2 81147,916343540,00%1022,04
P26/404274,153603441,18%591,01
Vz. 68 Squall 8536,215573438,24%655,61
Excelsior 5488,505553450,00%935,03
14TP4169,363023339,39%396,14
Type 97 Chi-Ha3238,642173345,45%680,83
M5 Stuart4183,242853357,58%446,28
Taschenratte112116,737673333,33%948,35
BZ-72-1 102067,827643345,45%1500,24
FV4025 Contriver111970,918473243,75%1083,50
AltProto AMX 30 81114,035903228,13%1082,88
Prototipo 6 81566,198523256,25%1484,27
T-127 3243,502403240,63%759,20
Kame 91544,318273259,38%1319,01
CS-538984,456173148,39%1203,98
Object 752 91979,848823145,16%1581,33
SU-263138,371153033,33%140,82
Pz.Kpfw. 5581543,609643056,67%1378,37
T54 Heavy Tank 91471,338523066,67%1458,09
LTP 3232,072333056,67%1167,96
Vickers Medium Mk. II266,79942948,28%133,81
Sexton II3180,721842955,17%780,87
SU-85B4392,933462944,83%990,80
T-703271,172812962,07%1222,63
Chieftain/T95 8925,457202944,83%1123,36
Gorilla112054,347992951,72%1147,62
TS-60 91428,866892937,93%1077,13
Obsidian 81381,318432941,38%1554,12
56TP 81179,907762955,17%1246,17
M4A1 FL 10 6719,176242948,28%1161,57
Strv m/40L3206,542412853,57%652,33
PTZ-78112369,297442839,29%1124,00
Jagdpanzer E 90 91569,577712850,00%1153,08
Bofors Tornvagn 81220,147752853,57%1243,57
SU-100Y 6867,895922857,14%1478,75
Ho-Ri 191569,376822737,04%1096,97
AMX 50 Foch B101700,116622744,44%1203,63
AMX 67 Imbattable112168,078192748,15%1184,98
L-60 2129,812802762,96%729,42
TBT 91721,707572740,74%1203,89
Panther/M10 7894,156442748,15%1303,01
SPHT 91944,078602748,15%1478,78
Ho-Ri 28898,316392653,85%889,54
Cruiser Mk. IV4127,271442630,77%153,19
Renault UE 573260,621962638,46%720,05
Tiger 131 61040,088522661,54%1918,39
Nemesis 81154,547232650,00%1313,34
M7 Priest3184,321702556,00%456,20
CS-4471070,567262564,00%1687,93
E 65 Zwilling 81917,0411622576,00%2261,61
XM66F 81333,207872552,00%1356,64
Churchill III 5482,886762544,00%851,63
AT 15A 7841,846822556,00%1153,03
IS-3A 81279,929012556,00%1438,94
Leox 91650,086912540,00%1206,69
FV601 Saladin8856,175672433,33%803,00
TL-7 91183,637172450,00%912,62
Wz. 64GC Bzyg 101526,966522437,50%794,07
D23129,481862369,57%491,18
Renault FT AC2192,131492330,43%667,62
T78 61015,098062373,91%1690,83
LT vz. 383161,051832250,00%528,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3221,092102250,00%707,24
AAT60 81393,597702263,64%1582,24
Vickers Medium Mk. I162,33992138,10%73,97
SU-76G FT4274,053042147,62%439,67
Vz. 58 Medvěd 92153,148192133,33%1684,95
SFAC 105 81313,387572161,90%1276,87
SU-182178,501572055,00%1258,46
Type 2597 Chi-Ha3225,552112055,00%774,36
SMV CC-5671108,257222050,00%1687,47
T26E3 Eagle 7 71288,608592070,00%1988,54
Gryphon 101909,906612025,00%1118,60
SMV CC-678664,055951952,63%602,55
T2 Medium Tank2103,322111957,89%446,03
SU-76M4260,422081936,84%539,92
G.W. Tiger91347,636761957,89%1247,55
Toro 91451,057781947,37%1182,33
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8933,537371957,89%1243,21
Ikv 723232,332731827,78%465,33
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91634,069021861,11%1443,81
Schwertwal 101952,227331833,33%1157,56
Kampfpanzer 67101661,897861844,44%1016,98
Char Mle. 75 9587,836101855,56%706,58
Gonsalo 81073,287721861,11%1028,27
Black Rock 111311,509511861,11%861,11
Panzerjäger I2224,412061770,59%958,93
Coccodrillo 101955,597111741,18%1206,83
T 54D 91355,299491770,59%1454,63
Object 283 91326,126341747,06%1264,68
T2 Light Tank 280,762181758,82%276,40
VCS 6x6 TS 90 9941,656951752,94%1195,57
Stinger 102123,198241650,00%1335,15
Type 95 Heavy4322,533041566,67%1194,39
SDT-58 Vlkodav 91488,806291540,00%1016,63
Pz.Kpfw. I233,801191533,33%0,65
ST-62 Version 2 101492,006591546,67%865,62
Object 432U111914,337631540,00%1161,27
Mars 81669,407801533,33%1858,48
Object 168 German 81001,076471546,67%1026,49
Turtle Mk. I 81579,208681560,00%1676,85
Bretagne Panther 6887,876641540,00%1602,82
10TP3181,792881435,71%534,25
Type 91 Heavy3226,141771442,86%596,25
M2 Medium Tank3140,362731464,29%489,81
M3G FT3286,363241450,00%792,36
Universal Carrier 2-pdr295,501191442,86%164,94
KPz 3 Projekt 07 HK 91375,865791442,86%999,20
Chimera 8832,935521442,86%547,78
Pz.Kpfw. II Ausf. D 272,502721478,57%335,36
43 M. Toldi III 3100,212191464,29%478,85
Nergal 81448,939341464,29%1752,63
Sentinelle 91904,939121457,14%1591,16
ST vz. 394293,083701353,85%957,17
M15/423179,232981353,85%435,05
IS-6 8812,085671346,15%721,41
K-91-PT 91218,625571338,46%846,63
MKA 2227,153971369,23%921,91
BT-7 artillery 3209,382811369,23%863,37
T-22 medium 101588,388171361,54%1329,31
Strv m/382162,582261241,67%482,42
Leichttraktor141,921021258,33%155,80
Vz. 71 Tesák10593,257411266,67%584,61
Object 274a 81434,837631241,67%1584,94
T-29 3237,084221258,33%864,38
Yong Bing 91847,508911241,67%1511,88
TS-6 91729,459811172,73%1519,84
Lätt Stridsfordon 120 91258,735941145,45%824,93
Lorraine 120 Alby 81748,558591154,55%1531,79
LT vz. 352168,002211050,00%783,57
T1 Cunningham128,90691050,00%75,29
M14/412201,202981040,00%622,80
Object 25791168,708041060,00%1041,84
Leichter Kpz. 70 (K) 8718,908471070,00%1232,36
MBT-B 102236,108251050,00%1566,69
VK 168.01 Mauerbrecher 81089,60393100,00%1185,53
MTLS-1G14 3228,304241040,00%800,56
KV-5 81194,008191050,00%1226,95
KV-4 KTTS 8832,804381020,00%582,35
Turán III prototípus 5370,704101050,00%786,61
T14 5738,33739955,56%1472,11
MS-1159,7870922,22%59,59
Cruiser Mk. II2204,56222955,56%1000,42
G.Pz. Mk. VI (e)246,7877933,33%3,10
STA-2 8772,44480922,22%775,64
M22 Locust 3161,44237944,44%452,16
Buryan 92285,781020955,56%1747,70
Kolohousenka1144,13195850,00%670,53
D1252,25132850,00%89,02
Pvlvv fm/422100,25157862,50%405,12
T-26G FT2122,50211850,00%273,03
T-832 81518,131020875,00%1528,18
Chrysler MTC 2TC 81405,50864862,50%1541,47
T7 Combat Car 262,88151887,50%298,50
Char de transition 61122,00722837,50%2109,62
Chi-Ni259,71109757,14%167,16
Hotchkiss H35283,57139728,57%133,14
Pz.Kpfw. II2110,71182757,14%386,37
T-262139,14182757,14%703,79
AT-12170,57175771,43%776,22
Projekt ION 82445,291125757,14%2585,22
M4 Improved 5301,86367742,86%488,91
M48A2 Räumpanzer 8993,43779757,14%1018,99
Matilda IV 5278,29501757,14%641,32
KV-220-2 5328,71533742,86%366,40
A46 6310,57446742,86%803,09
Saryuda 91836,29864771,43%1515,01
Dicker Max 6759,29657771,43%1436,58
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6775,71591714,29%1501,84
Projet Louis 9606,14669742,86%611,89
114 SP2 102093,86861771,43%1442,14
Durendal 101941,43793757,14%1339,38
T1 HMC2174,00174650,00%1007,17
Type 97 Te-Ke 2155,33195633,33%495,21
AMX 383370,00614666,67%1694,57
Type 89 I-Go/Chi-Ro2159,33176650,00%523,51
T-34 shielded 5403,33453650,00%887,94
FV201 (A45) 7949,67532616,67%1116,51
WZ-120G FT 91655,83843666,67%1203,44
Renault FT177,20109520,00%207,87
AMR 35 2242,80396560,00%1295,59
Tetrarch 281,20110540,00%129,83
AMX Canon d'assaut 105 8991,408175100,00%931,72
TKS z n.k.m. 20 mm 2119,75239475,00%629,75
Renault Otsu176,25160450,00%160,15
Vickers Mk. E Type B2194,25165425,00%788,11
BV-111112309,75960450,00%1640,28
Pz.Sfl. IC 4399,00455450,00%1026,28
Pz.Kpfw. T 25 5636,50650475,00%1794,50
T26E5 81399,00806450,00%1808,05
Kirovets-1 8735,2547340,00%489,59
Fiat 3000188,00236366,67%403,78
7TP2227,67465333,33%782,78
T-116 3305,67344333,33%1022,45
Matilda Black Prince 5330,00407250,00%659,09
Sexton I 3303,50332250,00%1046,04
Pz.Kpfw. KW I (r) 5403,508752100,00%703,42
Valiant 580,006772100,00%261,00
M220,0011310,00%0,00
4TP1189,0046510,00%798,58
Renault NC-3110,001011100,00%261,00
M10 RBFM 5217,004191100,00%386,74
Udarniy 8766,008391100,00%711,27

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/03/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/06/2024
Gestopt: 26/02/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/06/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/05/2024
Gestopt: 10/06/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/04/2024
Gestopt: 16/05/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/04/2024
Gestopt: 17/04/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/11/2023
Gestopt: 08/04/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/07/2021
Rol: Commandant
Toegetreden: 20/11/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/10/2023
Gestopt: 20/11/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 26/06/2023
Gestopt: 17/10/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/06/2023
Gestopt: 24/06/2023
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 01/04/2023
Gestopt: 05/06/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/08/2022
Gestopt: 31/03/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/05/2022
Gestopt: 25/08/2022
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/07/2020
Gestopt: 27/06/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/03/2020
Gestopt: 31/03/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/03/2020
Gestopt: 07/03/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/02/2020
Gestopt: 04/03/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 07/06/2020
Gestopt: 21/07/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/04/2020
Gestopt: 06/06/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/11/2018
Gestopt: 12/09/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/09/2019
Gestopt: 20/02/2020
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 06/03/2018
Gestopt: 11/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/09/2019
Gestopt: 29/09/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/04/2020
Gestopt: 18/04/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 12/02/2018
Gestopt: 03/03/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 11/12/2017
Gestopt: 11/02/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/10/2017
Gestopt: 09/12/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/07/2017
Gestopt: 14/10/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 28/05/2017
Gestopt: 13/07/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/03/2017
Gestopt: 27/05/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/03/2017
Gestopt: 26/03/2017