Axu_PRO_

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/12/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten285560658
Gemiddelde tier8,680,009,009,10
Overwinningen1604356,18%00,00%350,00%3051,72%
Verloren1223242,84%00,00%350,00%2848,28%
Gelijkstand2810,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd991934,74%00,00%233,33%1932,76%
Tanks vernietigd378651,3300,0071,17821,41
Gedood / dood ratio2,030,001,752,10
Gezien397991,3900,0050,83540,93
Schade toegebracht2.201,270,002.508,672.736,14
Veroveringspunten261480,9200,0000,0030,05
Verdedigingspunten209150,7300,00223,67280,48
Ervaring763,790,00934,83987,91
WN71729,110,001685,851719,37
WN82762,080,006216,497284,21
Totaal
Gevechten28556
Gemiddelde tier8,68
Overwinningen1604356,18%
Verloren1223242,84%
Gelijkstand2810,98%
Gevechten overleefd991934,74%
Tanks vernietigd378651,33
Gedood / dood ratio2,03
Gezien397991,39
Schade toegebracht2.201,27
Veroveringspunten261480,92
Verdedigingspunten209150,73
Ervaring763,79
WN71729,11
WN82762,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten6
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen350,00%
Verloren350,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd233,33%
Tanks vernietigd71,17
Gedood / dood ratio1,75
Gezien50,83
Schade toegebracht2.508,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten223,67
Ervaring934,83
WN71685,85
WN86216,49
Voorbije 30 dagen
Gevechten58
Gemiddelde tier9,10
Overwinningen3051,72%
Verloren2848,28%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1932,76%
Tanks vernietigd821,41
Gedood / dood ratio2,10
Gezien540,93
Schade toegebracht2.736,14
Veroveringspunten30,05
Verdedigingspunten280,48
Ervaring987,91
WN71719,37
WN87284,21
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten253000
Overwinningen14256,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren10842,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7931,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2190,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,260,000,000,00
Gezien4861,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.834,360,000,000,00
Veroveringspunten4751,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten4961,9600,0000,0000,00
Ervaring651,880,000,000,00
Totaal
Gevechten253
Overwinningen14256,13%
Verloren10842,69%
Gelijkstand31,19%
Gevechten overleefd7931,23%
Tanks vernietigd2190,87
Gedood / dood ratio1,26
Gezien4861,92
Schade toegebracht1.834,36
Veroveringspunten4751,88
Verdedigingspunten4961,96
Ervaring651,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten184000
Overwinningen11260,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren6937,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,63%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6535,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1370,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien3381,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.220,590,000,000,00
Veroveringspunten3661,9900,0000,0000,00
Verdedigingspunten980,5300,0000,0000,00
Ervaring716,670,000,000,00
Totaal
Gevechten184
Overwinningen11260,87%
Verloren6937,50%
Gelijkstand31,63%
Gevechten overleefd6535,33%
Tanks vernietigd1370,74
Gedood / dood ratio1,15
Gezien3381,84
Schade toegebracht1.220,59
Veroveringspunten3661,99
Verdedigingspunten980,53
Ervaring716,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen342,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien172,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht285,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring262,430,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen342,86%
Verloren457,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd30,43
Gedood / dood ratio0,60
Gezien172,43
Schade toegebracht285,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring262,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen1530,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren3265,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand24,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd816,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd240,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,590,000,000,00
Gezien310,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht410,310,000,000,00
Veroveringspunten180,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring263,860,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen1530,61%
Verloren3265,31%
Gelijkstand24,08%
Gevechten overleefd816,33%
Tanks vernietigd240,49
Gedood / dood ratio0,59
Gezien310,63
Schade toegebracht410,31
Veroveringspunten180,37
Verdedigingspunten00,00
Ervaring263,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten807000
Overwinningen42452,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren37546,47%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand80,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd27433,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5300,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien9071,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht887,620,000,000,00
Veroveringspunten13231,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten21592,6800,0000,0000,00
Ervaring622,060,000,000,00
Totaal
Gevechten807
Overwinningen42452,54%
Verloren37546,47%
Gelijkstand80,99%
Gevechten overleefd27433,95%
Tanks vernietigd5300,66
Gedood / dood ratio0,99
Gezien9071,12
Schade toegebracht887,62
Veroveringspunten13231,64
Verdedigingspunten21592,68
Ervaring622,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3868000
Overwinningen235660,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren147838,21%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand340,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd138435,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd31200,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,260,000,000,00
Gezien66251,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.247,260,000,000,00
Veroveringspunten36390,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten50951,3200,0000,0000,00
Ervaring665,820,000,000,00
Totaal
Gevechten3868
Overwinningen235660,91%
Verloren147838,21%
Gelijkstand340,88%
Gevechten overleefd138435,78%
Tanks vernietigd31200,81
Gedood / dood ratio1,26
Gezien66251,71
Schade toegebracht1.247,26
Veroveringspunten36390,94
Verdedigingspunten50951,32
Ervaring665,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten707000
Overwinningen33647,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren36651,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand50,71%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19928,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5440,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien15132,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.841,970,000,000,00
Veroveringspunten3100,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten5040,7100,0000,0000,00
Ervaring531,610,000,000,00
Totaal
Gevechten707
Overwinningen33647,52%
Verloren36651,77%
Gelijkstand50,71%
Gevechten overleefd19928,15%
Tanks vernietigd5440,77
Gedood / dood ratio1,07
Gezien15132,14
Schade toegebracht1.841,97
Veroveringspunten3100,44
Verdedigingspunten5040,71
Ervaring531,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (175)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 25 t103137,41841487959,60%3632,62
IS-7102700,83831154355,87%2752,35
Leopard 1102649,91687145755,73%2873,22
Object 140103349,891042123865,51%4023,05
T110E5103324,74104780166,54%3679,47
AMX 50 B103589,2195373262,02%3895,09
AMX Chasseur de chars 81876,4783067857,67%3282,31
T-62A103200,99101661165,14%3782,39
T-34-3 81345,2076060153,91%1912,24
AMX 13 9091314,8373853851,67%2317,13
IS-381209,8073246455,39%1493,47
Panhard EBR 105102258,0588542960,14%3403,40
T4991756,2984441457,49%3244,10
T34 81168,0759940049,00%1272,51
AMX 30 1er prototype92393,2772038856,96%2825,29
KV-15200,6920638041,84%149,68
T-5492568,03107134958,17%3419,87
AMX ELC bis5529,3443333852,37%2121,88
T-54 ltwt.91817,3177832262,11%3543,45
KV-26761,4249832050,63%1337,25
AMX 13 57 71660,71111531560,63%4323,21
T57 Heavy103620,1787631163,34%3903,05
Rheinmetall Skorpion G 82326,0588830357,43%3225,65
Dicker Max 6275,3921228544,91%257,34
Löwe 81169,3664126952,42%1351,59
Ares 90 C114303,60125026864,55%4460,01
Leopard Prototyp A91682,1978326651,50%1737,62
AMX 30 B102882,4976125959,85%3280,20
Grille 15103041,4577424854,03%2653,86
AMX 13 105102886,9990224561,22%4343,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H596,9216724545,71%67,54
T26E4 SuperPershing 81349,6271924355,14%1879,11
Panther/M10 7259,3028424141,91%137,35
KV-37340,0926023941,84%168,40
SU-122-44 71088,4161923752,74%1579,26
leKpz M 41 90 mm GF 81930,2491023365,24%5160,31
M18 Hellcat6323,6023723242,67%321,57
Spähpanzer Ru 25192109,5888822255,41%4300,53
XM69 Hacker114353,28116621758,06%3991,71
leKpz Borkenkäfer113505,43110721554,88%4987,31
Bat.-Châtillon Bourrasque 82342,48116621064,29%3618,60
KV-856322,3224720742,51%284,53
S-5171101,0947119648,98%1232,86
T-1506182,9820919037,89%9,32
Type 64 6582,2262118756,68%1513,00
BZ-79114502,91119017956,98%3718,29
112 81299,8974417858,43%1680,81
VK 30.01 (P)6167,1020716845,83%64,72
Leopard 120 Verbessert113737,29104415959,75%3791,33
Hirschkäfer113501,8290215050,67%2928,41
T-1091477,2870313346,62%1396,60
T675137,0619412946,51%92,70
IS7658,2840712759,84%863,78
Bat.-Châtillon 25 t AP91552,5171512738,58%1557,76
AS-XX 40 t113850,21113312759,84%4185,42
IS-6 8926,0957311952,10%1033,64
T-284100,2515011252,68%151,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.457,6115311240,18%3,10
Panhard AML Lynx 6x681748,5993911253,57%4305,03
AMX 13 F3 AM6625,7749910049,00%879,53
Ares 90104058,8411589561,05%4301,20
LT-432 81736,2210829566,32%4524,96
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8635,754529535,79%434,80
Panhard EBR 9091918,4810088856,82%3990,33
KR-1114179,8711518450,00%3419,76
Jagdpanzer 38(t) Hetzer492,161198235,37%0,21
Sturmpanzer II4229,521478247,56%645,32
Hotchkiss EBR71311,486638267,07%4660,05
Coccodrillo 103328,959798150,62%3000,90
Rheinmetall Panzerwagen102717,659637953,16%4024,21
Pz.Kpfw. 38 (t)375,381327846,15%54,20
AMX 12 t6158,753407742,86%178,84
M10392303,829667762,34%2449,05
Grille5237,611577537,33%238,44
T803113581,0110946851,47%3014,89
AMX 67 Imbattable113680,2011246662,12%2849,26
SU-14-281050,684126546,15%998,10
HWK 30 82036,119676443,75%4512,99
AMX 13 757345,925776344,44%525,70
GSOR 1006 Scheme 792537,909416349,21%2658,83
MT-256879,107076261,29%3117,16
E 5092665,248855459,26%3047,35
KV-48394,223765448,15%242,44
B1477,291685149,02%89,82
AMX 40486,511605147,06%122,45
LTTB81376,008135062,00%3386,62
Object 277102523,968045052,00%2230,18
T2971540,336934959,18%2241,12
Strv 103B103206,5910184967,35%2672,67
Lorraine 155 mle. 507572,163954957,14%685,92
Pz.Kpfw. 35 (t)230,54964841,67%9,91
AMX 50 10082284,2311994872,92%3407,41
AMX M4 mle. 49 Liberté 82309,1712244864,58%3891,00
M8A14150,591844654,35%256,84
Ares 8592989,8711354652,17%3909,23
Panhard AMD 178B61046,125704367,44%3764,93
Kanonenjagdpanzer 105 82050,2110194365,12%2814,39
Škoda T 27 81861,589844360,47%2997,35
M5A1 Stuart4135,521764242,86%238,83
T1 Cunningham1116,362143938,46%526,94
Pz.Kpfw. I Ausf. C3184,033953953,85%906,37
Ares 7582333,6311833857,89%3846,63
T54E192308,4610473772,97%2735,24
IS-2-II81968,449803655,56%2854,04
Churchill III 5232,033053441,18%214,13
AMX 38327,481163360,61%187,39
FV601 Saladin82555,5512373174,19%4075,61
Fantôme 92731,5711433060,00%3663,98
T56 GMC399,691442955,17%203,66
D2350,501352857,14%136,44
Leichttraktor166,571392853,57%177,77
Tiger (P)7819,756062860,71%1107,14
FSV Scheme A71819,7110322835,71%3423,09
Sturmpanzer I Bison394,19962733,33%72,08
T-46359,301162748,15%81,05
Strv 103-092549,969212661,54%2361,27
SU-76M442,46932634,62%0,00
BZ-75102414,698952650,00%1700,82
GSOR 1008 81797,008522544,00%1964,14
BDR G1 B5188,082002450,00%182,21
M48A5 Patton103904,2911532466,67%4396,77
Type 59 81709,5710132356,52%2548,73
Renault UE 57315,00782236,36%0,00
T2072211,8613872180,95%5068,32
Tiger I71225,807732040,00%1654,13
M24E2 Super Chaffee 61012,108562065,00%3451,89
T3 HMC296,211971957,89%321,41
T40464,581231931,58%2,95
Strv 7461276,476241758,82%3097,38
BT-7452,931271450,00%106,82
Renault FT AC211,00921346,15%42,88
Pz.Kpfw. II Luchs4472,256701258,33%1842,32
KV-5 8768,506781258,33%853,37
Leox 93369,4511581145,45%3636,17
T-26247,80851050,00%83,49
M41 Walker Bulldog81170,008851050,00%2320,09
ST-II103048,8011101070,00%3117,40
ISU-152K 82054,507611030,00%2460,62
BT-2224,8976933,33%2,31
T3282118,441078966,67%2738,08
Hotchkiss H35234,50143862,50%181,16
Pz.Kpfw. II2107,88119825,00%204,00
Alecto4118,00124850,00%140,11
T1 HMC299,6796650,00%422,18
VK 16.02 Leopard5711,17786683,33%2585,17
BZT-70 103253,33768633,33%2085,15
FCM 50 t 8593,17445616,67%420,05
Renault FT 75 BS215,0063540,00%0,00
SU-85B4193,40129520,00%217,20
Super Hellcat 7996,20476520,00%1291,11
Hummel6701,50278450,00%869,91
Type T-345302,00241425,00%516,00
BZ-5871264,25767450,00%1745,31
Pz.Sfl. IVc5192,75119425,00%142,03
Spähpanzer SP I C7990,00749450,00%1814,57
T2 Light Tank 297,75159425,00%179,42
Panther7935,67607333,33%1130,44
D1297,00248366,67%441,77
MS-110,0053333,33%0,00
Panzerjäger I220,67135366,67%221,70
SU-182176,33100333,33%890,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E335,672043100,00%261,00
VK 30.02 (M)6900,338033100,00%1541,47
T7 Combat Car 2114,002433100,00%579,68
LTP 359,001673100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B20,001352100,00%261,00
T-4481217,00490250,00%1536,75
M2 Medium Tank335,003720,00%0,00
AT-1238,0066250,00%74,55
T2 Medium Tank2151,50187250,00%659,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2474,0010412100,00%3326,03
M3 Lee4210,0010610,00%452,62
Type 97 Te-Ke 2112,0013910,00%332,40
Light Mk. VIC 243,002861100,00%261,00
43 M. Toldi III 3282,007041100,00%1775,30

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/12/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/09/2025
Gestopt: 30/10/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 27/09/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 11/06/2017
Gestopt: 07/07/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/10/2017
Gestopt: 02/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/05/2019
Gestopt: 02/07/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/07/2017
Gestopt: 27/08/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 01/09/2017
Gestopt: 26/10/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/04/2018
Gestopt: 29/09/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/12/2019
Gestopt: 05/12/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 26/03/2018
Gestopt: 01/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/12/2017
Gestopt: 09/01/2018
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 25/12/2020
Gestopt: 04/08/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/04/2017
Gestopt: 05/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/04/2017
Gestopt: 17/04/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/02/2017
Gestopt: 09/04/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/09/2016
Gestopt: 03/02/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/11/2016
Gestopt: 26/01/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/11/2016
Gestopt: 27/11/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/10/2016
Gestopt: 07/11/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 30/08/2016
Gestopt: 18/09/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/08/2016
Gestopt: 29/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/07/2016
Gestopt: 14/08/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/07/2016
Gestopt: 22/07/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 28/06/2016
Gestopt: 04/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/06/2016
Gestopt: 26/06/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/06/2016
Gestopt: 23/06/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/06/2016
Gestopt: 09/06/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/05/2016
Gestopt: 03/06/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/04/2016
Gestopt: 22/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/04/2016
Gestopt: 25/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/03/2016
Gestopt: 29/03/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2016
Gestopt: 16/03/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/01/2016
Gestopt: 21/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/12/2015
Gestopt: 26/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/12/2015
Gestopt: 26/12/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 07/12/2015
Gestopt: 18/12/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/11/2015
Gestopt: 06/12/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/10/2015
Gestopt: 22/11/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 08/09/2015
Gestopt: 18/10/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/09/2015
Gestopt: 06/09/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/08/2015
Gestopt: 31/08/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 15/07/2015
Gestopt: 20/08/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/07/2015
Gestopt: 13/07/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 09/05/2015
Gestopt: 29/06/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/05/2015
Gestopt: 08/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/04/2015
Gestopt: 01/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/02/2015
Gestopt: 30/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/01/2015
Gestopt: 06/02/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 19/12/2014
Gestopt: 11/01/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/10/2014
Gestopt: 17/12/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/08/2014
Gestopt: 23/10/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/07/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/06/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/04/2014