BAM2874

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/03/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten994632059330
Gemiddelde tier7,939,659,769,73
Overwinningen4866648,93%1365,00%2949,15%16449,70%
Verloren4917449,44%735,00%2949,15%15847,88%
Gelijkstand16231,63%00,00%11,69%82,42%
Gevechten overleefd2935729,52%735,00%1728,81%10832,73%
Tanks vernietigd801240,81120,60370,632440,74
Gedood / dood ratio1,140,920,881,10
Gezien786300,79110,55300,512610,79
Schade toegebracht1.063,951.816,901.694,691.601,53
Veroveringspunten1024051,03100,50170,29850,26
Verdedigingspunten426500,4300,0000,00120,04
Ervaring474,31707,75587,19526,42
WN7961,221048,28829,12908,30
WN81170,451393,621194,811270,74
Totaal
Gevechten99463
Gemiddelde tier7,93
Overwinningen4866648,93%
Verloren4917449,44%
Gelijkstand16231,63%
Gevechten overleefd2935729,52%
Tanks vernietigd801240,81
Gedood / dood ratio1,14
Gezien786300,79
Schade toegebracht1.063,95
Veroveringspunten1024051,03
Verdedigingspunten426500,43
Ervaring474,31
WN7961,22
WN81170,45
Voorbije 24u
Gevechten20
Gemiddelde tier9,65
Overwinningen1365,00%
Verloren735,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd735,00%
Tanks vernietigd120,60
Gedood / dood ratio0,92
Gezien110,55
Schade toegebracht1.816,90
Veroveringspunten100,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring707,75
WN71048,28
WN81393,62
Voorbije 7 dagen
Gevechten59
Gemiddelde tier9,76
Overwinningen2949,15%
Verloren2949,15%
Gelijkstand11,69%
Gevechten overleefd1728,81%
Tanks vernietigd370,63
Gedood / dood ratio0,88
Gezien300,51
Schade toegebracht1.694,69
Veroveringspunten170,29
Verdedigingspunten00,00
Ervaring587,19
WN7829,12
WN81194,81
Voorbije 30 dagen
Gevechten330
Gemiddelde tier9,73
Overwinningen16449,70%
Verloren15847,88%
Gelijkstand82,42%
Gevechten overleefd10832,73%
Tanks vernietigd2440,74
Gedood / dood ratio1,10
Gezien2610,79
Schade toegebracht1.601,53
Veroveringspunten850,26
Verdedigingspunten120,04
Ervaring526,42
WN7908,30
WN81270,74
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten73000
Overwinningen2128,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren5068,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1621,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd380,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien340,4700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.279,120,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten710,9700,0000,0000,00
Ervaring289,250,000,000,00
Totaal
Gevechten73
Overwinningen2128,77%
Verloren5068,49%
Gelijkstand22,74%
Gevechten overleefd1621,92%
Tanks vernietigd380,52
Gedood / dood ratio0,67
Gezien340,47
Schade toegebracht1.279,12
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten710,97
Ervaring289,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen635,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren1164,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd529,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien191,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht982,120,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring355,820,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen635,29%
Verloren1164,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd529,41%
Tanks vernietigd70,41
Gedood / dood ratio0,58
Gezien191,12
Schade toegebracht982,12
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring355,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen375,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren125,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien61,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht196,250,000,000,00
Veroveringspunten102,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring405,500,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen375,00%
Verloren125,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien61,50
Schade toegebracht196,25
Veroveringspunten102,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring405,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten55000
Overwinningen3054,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren2443,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2545,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd390,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,300,000,000,00
Gezien330,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht630,530,000,000,00
Veroveringspunten240,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten390,7100,0000,0000,00
Ervaring390,150,000,000,00
Totaal
Gevechten55
Overwinningen3054,55%
Verloren2443,64%
Gelijkstand11,82%
Gevechten overleefd2545,45%
Tanks vernietigd390,71
Gedood / dood ratio1,30
Gezien330,60
Schade toegebracht630,53
Veroveringspunten240,44
Verdedigingspunten390,71
Ervaring390,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten54000
Overwinningen2953,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren2546,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1935,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien360,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.482,810,000,000,00
Veroveringspunten50,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten430,8000,0000,0000,00
Ervaring240,170,000,000,00
Totaal
Gevechten54
Overwinningen2953,70%
Verloren2546,30%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1935,19%
Tanks vernietigd350,65
Gedood / dood ratio1,00
Gezien360,67
Schade toegebracht1.482,81
Veroveringspunten50,09
Verdedigingspunten430,80
Ervaring240,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (496)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 155 58101383,58461317248,36%1189,01
T1 Heavy5597,30425262855,59%1374,69
AMX 13 909723,45464219749,29%1003,06
Jagdpanzer E 100101723,83499206248,16%1229,83
T57 Heavy101913,86540195946,40%1469,59
Object 261101346,92535169549,44%1099,29
T-34-856680,35451162254,01%1433,39
G.W. Tiger (P)81254,55505145952,36%1652,66
Bat.-Châtillon 25 t101704,22553142846,78%1337,39
Progetto M40 mod. 65101788,53547123944,47%1332,32
T499700,88442115847,15%879,05
Tiger II81217,96528101850,39%1455,06
TVP T 50/51101648,2355391447,70%1272,89
60TP Lewandowskiego101851,3267689849,11%1365,44
Cobra 91718,0176885653,15%1591,58
BT-7 artillery 3256,3929680953,40%1012,14
Vz. 55101811,7460276249,61%1280,12
T-62A101404,6449673844,17%1125,89
T110E5101637,0755972547,31%1222,40
FV201 (A45) 7829,6250071651,54%1141,79
T-100 LT10636,6049569142,84%557,19
M53/M5591308,0556668451,02%1219,67
E 50 Ausf. M101543,1750766548,27%1258,42
Lorraine 40 t 81164,9457766250,60%1338,61
Char Futur 4 91539,5959062146,70%1295,62
T 55A 91296,3961560849,01%1185,94
T-5491104,1650760147,75%1034,61
T-1091127,4049258749,74%996,71
Bat.-Châtillon 155 5591306,7341958247,42%1271,77
IS-4101659,6749558042,93%1263,75
T-50-2 6386,9543254849,82%994,91
KV-26809,3345754350,28%1472,54
Object 4168822,5241653042,45%886,82
AMX 50 Foch (155) 101723,4457752451,91%1180,83
T25 Pilot Number 1 8904,8354851248,63%1187,37
IS-38752,5238750845,87%650,52
Tiger (P)71000,2953249554,34%1388,85
S-517835,2635749447,57%1013,40
KV-856467,9629749245,73%607,62
IS7701,6740948247,30%808,27
T54E191345,5448345249,56%1251,38
FV4005 Stage II101315,3846144642,38%783,58
212A91216,0741243752,86%1122,55
Object 780 101750,3367343747,37%1243,75
IS-6 B 81138,3259743451,84%1205,37
E 5091230,6050242149,41%1124,87
Panther7593,0637541649,04%808,38
Rinoceronte101770,4864341350,61%1278,62
Type 586441,6029841145,26%662,60
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6547,9641941050,00%1335,08
KV-15438,4533739850,50%812,31
SU-14-281203,3541139047,69%1511,28
T-34-28658,3939338943,70%687,16
IS-7101664,0966238845,36%1206,71
Type 4 Heavy91273,9455838650,00%1094,00
WZ-132A9744,6145238647,15%980,29
Jagdtiger91484,5948738152,23%1188,88
T71 DA7519,4139637846,56%895,11
KV-481112,4947737650,80%1247,03
AE Phase I 91414,3669337553,07%1244,58
T3091567,0052037352,28%1369,98
G.W. Panther71002,7734437347,72%1223,66
M40/M4381127,5839637149,33%1215,77
T2971037,7849637053,24%1315,99
WZ-111 model 1-491343,7854036952,03%1321,05
Object 70491519,1547136847,83%1143,82
Lorraine 155 mle. 5181087,7038936251,66%1320,94
Panther II8694,4438636146,26%729,87
M10391404,2352335147,29%1321,60
ISU-15281204,0144435048,00%1199,99
Tiger 131 6810,8650834952,72%1374,65
Caernarvon8997,5846334545,22%1030,27
M41 Walker Bulldog8568,0742434547,83%917,59
Conqueror91319,6954234449,71%1192,10
G.W. Tiger91414,0946834249,42%1295,02
T6981006,8748434251,17%1321,84
T-54 ltwt.9732,6943934247,66%958,08
Jagdpanther II81188,6245033751,63%1310,35
ST-I91369,4948532646,01%1193,78
Convert. Medium Tank T3 3527,3559832660,43%2018,47
Strv 103-091422,3347532549,85%1182,25
Object 268 Version 4101563,3460232146,73%1049,55
AMX 50 12091448,2346432040,00%1201,83
IS-2 shielded 71082,4255431650,95%1347,30
STG Guard 81091,4155031548,89%1257,98
M24E2 Super Chaffee 6438,3043931552,06%1237,96
121B 101407,2560631551,75%1099,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4483,8427230951,46%1310,53
WZ-12091097,0548830946,28%1024,03
M46 Patton91058,0647430947,25%902,71
Škoda T 5091406,2849730745,93%1235,32
Maus101233,6862430646,73%785,70
Hummel6769,3229930447,37%1047,76
Leopard Prototyp A91336,6258030347,19%1159,78
T-45 2251,8229730352,48%1303,57
SU-1018902,7640730243,38%897,21
FV2078890,2145029749,49%939,47
Emil II91460,0652229347,44%1365,78
AMX 30 1er prototype91205,0649529249,66%1143,90
ShPTK-TVP 100 81096,5155429248,97%1049,16
T-34-17522,3436829151,20%684,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91285,1652428747,04%1274,02
E 7591277,8556428251,06%1203,43
BZ-75101571,3663928046,79%1057,94
FV380591153,9950827851,08%1103,43
A46 6343,2941027447,08%963,00
T-345263,3723627149,82%576,88
Leopard 1101702,9851127143,54%1203,81
T-34-3 81123,7755126946,84%1303,23
AMX 13 105101136,5353826448,86%1284,57
Object 260 101593,8365326244,27%1017,63
Kranvagn101808,7863825846,12%1338,28
TVP VTU Koncept8773,1441225342,69%865,06
Rhm.-Borsig Waffenträger81232,6044925347,43%1111,29
Object 430 Version II91327,4855625253,57%1413,93
WZ-113G FT101686,8052724847,18%982,32
UDES 038921,8745424751,01%901,15
Crusader 5.5-in. SP7764,6533624649,59%1051,58
Kampfpanzer 07 P(E) 101521,8162524547,35%1089,67
Lorraine 155 mle. 507853,7536124450,82%1150,78
T28 Prototype81241,3252524453,69%1400,52
Indien-Panzer8938,4543824449,18%1152,12
Kunze Panzer 91338,3455924445,08%1164,67
Mäuschen91334,2155024347,33%1187,10
VK 30.01 (H)5297,2124624242,98%502,32
WZ-111G FT91597,5249123847,06%1293,17
AMX AC mle. 4881015,1942923844,96%990,22
AT 1581070,1647923747,68%1088,37
Jagdpanzer IV6385,6322823644,92%494,37
LTP 3179,0623223650,85%830,16
FV4004 Conway91491,9748823451,28%1282,70
Spähpanzer SP I C7709,9948023447,44%1347,18
WZ-1328814,0949323152,38%1452,78
T3281109,3347723150,22%1226,26
O-Ni7972,4452723152,38%1198,48
Leo7713,3746523053,04%1071,66
Charioteer81082,0443023050,87%1143,19
M26 Pershing8899,4148022648,67%1096,59
M18 Hellcat6574,3234622649,56%970,81
CS-63101442,5052522541,33%1000,81
Pz.Kpfw. III/IV5206,6720422544,44%340,09
VK 45.02 (P) Ausf. A81031,6846622550,22%1171,76
SU-1527940,5242222450,45%1257,01
Type T-345221,9521722248,65%448,68
M127826,2733622147,96%1082,34
Object 43091556,5860221856,88%1619,91
Emil I81312,0154721747,47%1442,95
53TP Markowskiego81022,2946221742,40%1059,05
MTLS-1G14 3466,5650121646,76%1932,83
A-447687,0938821550,23%974,44
M60 101545,0059621346,48%1130,50
Jagdpanther7965,4244221247,64%1283,34
SU-1006656,8936020754,59%1101,04
AMX 13 757422,4440620651,46%746,86
WZ-111-1G FT81144,2242820640,29%1077,48
AMX AC mle. 467778,3238520642,72%925,54
Prototipo Standard B91552,1753420447,06%1352,71
Churchill I5390,6727620448,04%680,69
VK 45.02 (P) Ausf. B91234,2954120454,41%1166,89
11081011,3246320252,48%1148,66
O-Ho81214,6052720156,22%1431,14
CS-5991160,7453820144,78%1030,65
AMX 50 Foch91551,7256619950,25%1281,79
Waffenträger auf Pz. IV91347,6149219749,75%1042,97
AMX 50 10081265,3248619446,91%1417,35
Object 777 Version II 91576,6770919454,64%1521,07
Excalibur 6858,1050419450,00%1332,10
Centurion Mk. I8820,8547219250,52%1028,07
T25/27802,5239719046,32%1077,13
VK 100.01 (P)81141,3256219051,05%1326,19
STA-18774,9346518855,85%944,58
Type 6191214,4755318754,01%1202,85
Churchill VII6553,9234218749,73%910,42
Sturer Emil7830,9837618742,78%1001,99
Grille 15101696,0850418451,09%1123,66
Grille5443,5021318346,99%819,93
Type 71101783,8462518047,22%1197,09
Super Hellcat 7884,4648717750,28%1239,09
Black Prince7807,9346017552,00%1027,52
T207670,6540117348,55%916,61
KV-371015,5150717352,02%1357,85
SU-100M17772,9440017349,13%966,51
P.44 Pantera81085,3947917241,86%1326,10
T675536,6235117250,58%1175,87
Ares 90101601,8461617251,74%1166,64
WZ-132-110832,2945717141,52%732,44
FV3046581,2431517153,22%1113,36
Valentine3208,2822516952,66%692,50
AMX 65 t8934,7645616743,11%935,52
T216268,1930516651,20%605,64
Centurion Mk. 7/191165,2748616542,42%1006,22
T-34 shielded 5550,8748316454,27%1412,26
T110E4101930,4863916353,37%1315,79
Type 5 Chi-Ri7725,2541216245,68%1083,24
Progetto C50 mod. 6691422,7162716044,38%1275,65
Strv 103B101536,1466716047,50%955,89
Strv m/42-57 Alt A.2 6827,6652116048,75%1576,62
Rheinmetall Panzerwagen101027,6067615442,21%1018,29
Somua SAu 404541,6731715349,02%1659,05
T-29 3540,8846315359,48%2222,88
Churchill Gun Carrier6453,9527915240,79%615,18
Challenger7721,7137515247,37%889,69
IS-M81045,7651415253,95%1286,25
GSOR 3301 AVR FS9457,8055215248,68%485,38
Object 268 Version V 101786,0559915147,02%1185,11
SU-122-5491397,9448914550,34%1251,59
T-103 81191,5454514539,31%1083,47
AMX 50 B101963,9775314445,83%1406,22
AT 77810,1942314453,47%957,64
AMX M4 mle. 457892,1147214243,66%1166,57
STB-1101313,3255714045,00%881,48
Konštrukta T-34/1007839,5146413854,35%1478,26
IS-27873,6644513847,10%1065,18
UDES 1691274,8656313845,65%1158,39
M446618,3631813638,97%837,92
StuG III Ausf. G5283,2819313450,75%489,14
SU-86565,7528713447,76%729,96
SU-76G FT4662,3436813458,96%1800,91
LTTB8551,3644213453,73%976,25
KPz 3 Projekt 07 HK 91184,5653413446,27%928,60
Bishop5455,6527413346,62%875,33
T-116 3388,2440813249,24%1795,74
Sav m/434445,3731713154,96%1343,42
T-34-2G FT7882,5945713051,54%1205,37
ARL V396583,8833513051,54%1001,47
M66537,8635412948,84%710,66
T-284124,7213812939,53%108,55
IS-3-II91282,0861912951,94%1154,91
T-1506606,8935912846,88%927,97
T-437708,5243412650,79%1142,92
FV215b 101630,3350212544,00%1280,95
FV217 Badger101839,2078912450,81%1253,97
A-436476,5635912352,03%914,58
45TP Habicha71058,1147212248,36%1543,57
T9591518,3852812147,93%1223,10
Object 252U 81193,1059212144,63%1164,15
T2881326,4454211850,00%1486,40
Panhard EBR 909367,1650911746,15%327,31
AMX 12 t6430,7835011652,59%1102,83
Comet7651,2944411446,49%924,60
Object 430U101722,5880911453,51%1281,93
Pz.Sfl. IC 4398,3038911450,00%1250,40
Škoda T 256523,0335811350,44%952,29
M3 Lee4164,5717111342,48%366,90
M75222,6822411347,79%647,10
Pz.Sfl. IVc5363,5924911348,67%672,35
M4A3(76)W Sherman 6790,9154811350,44%1372,60
ARL 446650,5237111244,64%1068,77
M4A1 Sherman5487,1834111053,64%1403,31
Panhard AML Lynx 6x68288,8143610847,22%328,14
M-VI-Y91136,6952510840,74%937,73
Cromwell6459,9231210734,58%680,08
Type 4 Chi-To6542,8933510649,06%963,80
M48A5 Patton101751,5879010646,23%1353,61
Cromwell B 6705,3347810547,62%1252,86
Churchill Crocodile 6876,4158810555,24%1397,53
40TP Habicha6535,1332810450,00%897,07
AMX 13 105 AM mle. 505360,9222310440,38%587,84
WZ-1317516,1841910344,66%923,46
Kampfpanzer 50 t 91542,3462710356,31%1338,22
T92 HMC101219,9850010249,02%919,16
MT-256192,1329610250,98%406,67
P.43 ter7705,0543010140,59%972,49
Pz.Kpfw. III Ausf. J446,3314210153,47%121,62
50TP Tyszkiewicza91312,2857910037,00%896,90
Ikv 90 Typ B7758,9336710043,00%860,53
AMX ELC bis5233,5426010043,00%570,28
CS-538866,615809951,52%1136,89
T-448981,005119855,10%1389,70
Type 6891301,615039842,86%921,17
AMX 13 F3 AM6701,803189646,88%1115,26
SU-855488,033039554,74%1171,91
Sturmpanzer II4122,151209546,32%188,54
VK 30.01 (P)6500,643429455,32%820,57
T376334,943799339,78%679,84
Ares 8591300,115969355,91%1210,63
M5A1 Stuart4120,541779148,35%222,55
O-I6708,224269044,44%1083,07
Tortoise91539,526179046,67%1195,26
Ikv 65 Alt II6550,583008941,57%826,84
IS-2-II81041,205318944,94%1204,99
TS-60 91482,475818843,18%1293,14
Char de transition 6846,515748756,32%1492,89
59-166312,843788654,65%782,57
Ho-Ri 191601,984908647,67%1398,02
Dicker Max 6780,675208654,65%1426,17
FV230 Canopener101683,088158555,29%1107,78
GSOR the TANK 91308,176998353,01%1245,19
T-34 with L-11 4419,044908354,22%1481,78
Controcarro 3 Minotauro101679,845648247,56%1059,74
Achilles6556,103188138,27%838,46
Object 26391824,056218146,91%1685,06
MKA 2419,994158151,85%1639,93
Ikv 1035293,882268048,75%572,08
SMV CC-567959,964658048,75%1329,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E379,111218041,25%20,20
VK 30.01 (D)6437,353628055,00%808,09
Concept No. 5101421,665357948,10%914,76
ST-II101613,765517937,97%969,07
T-46359,921117846,15%60,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5354,483207750,65%922,90
GSR 3301 Setter7291,093977751,95%511,65
Marder II3182,081477640,79%349,23
M4A3E2 Sherman Jumbo6587,453837544,00%1153,43
AMX 105 AM mle. 474278,412137544,00%837,94
AMX M4 mle. 5191379,686377545,33%1080,87
Spähpanzer Ru 2519607,914747536,00%619,78
Patton the Tank 91250,576597556,00%1358,60
M36 Jackson6688,363407445,95%1036,01
FV229 Contender91490,057677445,95%1212,59
SU-122A5320,881997336,99%538,53
Type 3 Chi-Nu5382,422887147,89%998,42
Archer5356,012607149,30%695,05
Sherman III5388,303056944,93%943,56
SU-130PM 81260,446066848,53%1279,77
Controcarro 1 Mk. 291120,335436743,28%786,47
Škoda T 245316,472706646,97%753,63
Nashorn6625,323076639,39%910,24
Object 70591215,835386651,52%1053,90
T28 Concept 7906,454956657,58%1343,12
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6734,235536659,09%1446,44
P.43 bis6686,744536560,00%1436,36
WZ-131G FT6644,453636560,00%1127,56
Vz. 64 Blesk8454,174346450,00%564,88
O-I Experimental5592,174306350,79%1106,49
IS-6 8926,235276254,84%966,36
AMX 13 (FL 11) 5373,764316250,00%1143,50
TNH T Vz. 5191167,527296150,82%921,27
SDP 60 Gonkiewicza91549,395846142,62%1241,59
VK 28.016322,413696145,90%788,85
M5 Stuart476,591805841,38%16,94
SDP 58 Kilana81175,436035851,72%1171,52
M415440,253655655,36%709,13
AT 25390,733425664,29%952,89
FV215b (183) 101357,365545642,86%781,19
L-60 2225,703085641,07%1107,74
Panhard AMD 178B6220,953655563,64%602,48
Strv m/425439,023095448,15%1248,04
Krupp-Steyr Waffenträger 7865,874045438,89%1021,14
Type 97 Te-Ke 2282,603115352,83%1441,34
Type 4 Ju-To71127,255425364,15%1620,86
BDR G1 B5566,484755251,92%1195,82
Type 5781253,985885242,31%1292,44
Staghound Mk. III6533,774215246,15%844,89
A-20581,651395139,22%8,78
MS-11260,062045149,02%1370,86
CS-447957,206405154,90%1433,57
M2 Medium Tank386,731245145,10%98,90
BZ-79111766,625285042,00%811,55
Valiant 5607,544745046,00%1285,36
VK 16.02 Leopard5239,273814965,31%789,42
T3 HMC2236,572364953,06%1164,94
Alecto4237,482264854,17%544,44
K-91-PT 91364,045984843,75%1138,99
AMR 35 2214,882714856,25%997,16
Löwe 81215,275384858,33%1410,68
A7E3 3463,985094850,00%1930,78
Concept 1B 91418,155814841,67%833,17
Ho-Ri 28943,855244761,70%1027,25
S35 CA5577,134354751,06%1335,11
SMV CC-6781185,936834652,17%1324,22
GSOR 1006 Scheme 79988,285714647,83%740,48
M10 Wolverine5487,132964553,33%1047,87
M-V-Y101775,696804542,22%1333,33
Strv 746525,003734450,00%886,96
M24 Chaffee5187,252954456,82%512,47
Chimera 81234,616204450,00%1208,70
KV-1SA 5661,845794367,44%1437,30
Lago4234,602464250,00%648,35
P.435424,983344160,98%1291,43
SU-54264,242254153,66%584,09
Cruiser Mk. II2100,101274148,78%260,93
BT-7483,201174045,00%64,88
Pz.Kpfw. II Luchs4162,782394045,00%429,07
TKS z n.k.m. 20 mm 2192,243033865,79%1053,55
M374324,632253836,84%907,52
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4123,742473852,63%263,75
Straussler V–4/40 3344,083643842,11%1356,78
Type 1 Chi-He4252,572243745,95%637,55
StuG IV 5304,572003735,14%554,04
Crusader6285,912993560,00%898,58
Valentine AT4169,431403542,86%263,83
Tiger-Maus 91805,266103548,57%1361,37
60G FT5414,742873461,76%970,91
M4-85 5527,744303464,71%1347,66
Fantôme 91576,745373441,18%1460,90
T-26218,09863354,55%121,80
UDES 14 Alt 58909,155973348,48%1033,74
CS-52 LIS 81074,976963348,48%1189,36
B14253,942813262,50%751,93
Excelsior 5511,504333243,75%913,44
SARL 424314,772453145,16%897,65
M24 Chaffee No. 594 5410,064563148,39%914,26
Škoda T 45 7945,455013145,16%1080,16
AMX 404172,101963050,00%480,00
LPT-67 Šelma9523,604223040,00%432,81
Vz. 71 Tesák101041,875323050,00%1066,36
Object 265T 91225,736063043,33%907,75
Covenanter5207,172562951,72%546,92
Vz. 60S Dravec 101835,836032951,72%1250,89
Renault UE 57398,551082951,72%149,74
FV601 Saladin8592,664982944,83%482,63
M-IV-Y 81404,667442941,38%1522,14
Renault FT AC273,741042755,56%152,26
T404350,193142680,77%1029,36
Type 97 Chi-Ha3236,882592564,00%855,83
Sexton II3160,481382532,00%441,10
FSV Scheme A7645,604982540,00%719,07
Windhund 81076,166232548,00%1141,79
Sturmpanzer I Bison389,461372470,83%308,73
ARMT 5596,585242445,83%1388,02
Lago M38 3522,544692445,83%1507,31
Saryuda 91412,794752441,67%911,50
Type 2597 Chi-Ha3144,741512347,83%335,32
T2 Medium Tank291,911142343,48%238,49
Toro 91853,576242347,83%1742,02
P26/404334,182822245,45%808,70
T56 GMC3143,641622263,64%443,41
SDP 57 Gowika7904,055432245,45%1131,07
SU-263145,091462254,55%303,33
T3E2 Medium Tank 3374,764402157,14%1678,79
M10 RBFM 5690,386222157,14%1420,76
M3 Stuart3122,851762050,00%350,52
ST vz. 394287,053492065,00%1054,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5686,054852040,00%1589,91
Object 283 91252,855902050,00%1275,06
Pz.Kpfw. II259,371671963,16%200,97
Panzerjäger I270,95991952,63%107,46
Cruiser Mk. I170,371091942,11%117,21
Panzerwagen 39 3394,114811957,89%1946,34
Universal Carrier 2-pdr2125,331441866,67%519,65
Valentine II 4600,446611838,89%2027,00
Stuart I-IV3260,762821764,71%1097,70
T-703126,252011656,25%384,97
M16/43 Sahariano 3535,205191553,33%1680,68
T1E6 244,071111546,67%65,61
M15/423250,692361353,85%678,16
T78 6955,624481353,85%1453,59
M41D 8408,152971323,08%383,33
Wespe3172,502061275,00%666,36
Gabler’s Destroyer 5436,174831250,00%1303,58
T26E3 Eagle 7 71054,334971241,67%1272,59
D23236,824351163,64%1041,98
Vickers Medium Mk. II283,551311154,55%278,07
Renault FT 75 BS291,271581181,82%572,87
SU-76M4162,451851145,45%245,53
Somua S353181,362181136,36%288,62
T18 HMC3162,182271163,64%734,80
M-III-Y8765,644221136,36%604,21
Chi-Ni293,301181020,00%213,79
BT-22114,501431050,00%400,73
Loyd Gun Carriage285,801091040,00%335,99
Chrysler K 8785,505411040,00%580,08
43 M. Toldi III 3145,902611050,00%608,81
Vickers Medium Mk. I133,5679933,33%0,00
Leichttraktor149,8995955,56%131,50
Black Prince II 7817,78624944,44%936,10
Ram II 5601,33592955,56%1634,74
Chi-Go 71391,11874966,67%2122,11
T2 Light Tank 2301,00326812,50%1236,24
T7 Combat Car 291,25162837,50%203,94
AMX ELC 901 6189,38578850,00%329,07
Vickers Mk. E Type B253,57159785,71%261,00
Ikv 723161,71171714,29%231,88
M3G FT3197,71189742,86%381,12
Cruiser Mk. III364,86103728,57%34,57
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8876,29445757,14%898,16
Renault FT173,17150683,33%431,95
Matilda4745,00306650,00%2063,52
Vickers Medium Mk. III3309,67346616,67%1348,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3187,50209666,67%646,81
FCM 2C 3455,83382650,00%1413,93
Kolohousenka189,40108560,00%358,06
T1 Cunningham185,20123580,00%520,24
Type 98 Ke-Ni3191,40354560,00%860,92
Pz.Kpfw. II Ausf. G3245,00400560,00%998,27
Fiat 30001133,50156425,00%472,93
Strv m/382137,75271425,00%393,68
M2 Light289,75110425,00%114,16
M22112,00279333,33%294,36
Renault Otsu161,33175366,67%227,10
7TP2187,00248366,67%739,43
D1267,67108333,33%41,36
Pvlvv fm/42233,33181366,67%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)284,674230,00%231,23
Strv fm/21195,50357250,00%383,91
L6/402107,50152250,00%206,67
Pz.Kpfw. 35 (t)2136,50139250,00%557,22
Renault NC-31116,0057250,00%86,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2280,50434250,00%1447,15
Type 95 Ha-Go256,004041100,00%261,00
4TP1166,003291100,00%898,28
T1 HMC20,00951100,00%261,00
Carro d'assalto P.887502,006511100,00%636,15
SU-182255,002521100,00%1694,63
Light Mk. VIC 233,008110,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/03/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/03/2023
Gestopt: 24/12/2024