BAM_KPbIWKA

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten344041942283
Gemiddelde tier8,5510,6810,509,64
Overwinningen1839653,47%947,37%2764,29%15153,36%
Verloren1542944,85%1052,63%1535,71%12945,58%
Gelijkstand5791,68%00,00%00,00%31,06%
Gevechten overleefd989428,76%526,32%1945,24%9834,63%
Tanks vernietigd372191,08211,11491,173601,27
Gedood / dood ratio1,521,502,131,95
Gezien469651,37251,32561,334391,55
Schade toegebracht1.639,422.586,002.823,312.249,54
Veroveringspunten146010,4200,00340,81530,19
Verdedigingspunten162930,4700,0000,00200,07
Ervaring696,31950,471.083,26924,86
WN71379,351227,861541,781491,72
WN82015,252426,052737,362439,53
Totaal
Gevechten34404
Gemiddelde tier8,55
Overwinningen1839653,47%
Verloren1542944,85%
Gelijkstand5791,68%
Gevechten overleefd989428,76%
Tanks vernietigd372191,08
Gedood / dood ratio1,52
Gezien469651,37
Schade toegebracht1.639,42
Veroveringspunten146010,42
Verdedigingspunten162930,47
Ervaring696,31
WN71379,35
WN82015,25
Voorbije 24u
Gevechten19
Gemiddelde tier10,68
Overwinningen947,37%
Verloren1052,63%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd526,32%
Tanks vernietigd211,11
Gedood / dood ratio1,50
Gezien251,32
Schade toegebracht2.586,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring950,47
WN71227,86
WN82426,05
Voorbije 7 dagen
Gevechten42
Gemiddelde tier10,50
Overwinningen2764,29%
Verloren1535,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1945,24%
Tanks vernietigd491,17
Gedood / dood ratio2,13
Gezien561,33
Schade toegebracht2.823,31
Veroveringspunten340,81
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.083,26
WN71541,78
WN82737,36
Voorbije 30 dagen
Gevechten283
Gemiddelde tier9,64
Overwinningen15153,36%
Verloren12945,58%
Gelijkstand31,06%
Gevechten overleefd9834,63%
Tanks vernietigd3601,27
Gedood / dood ratio1,95
Gezien4391,55
Schade toegebracht2.249,54
Veroveringspunten530,19
Verdedigingspunten200,07
Ervaring924,86
WN71491,72
WN82439,53
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten540000
Overwinningen32760,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren18935,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand244,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22842,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4380,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien3450,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.938,450,000,000,00
Veroveringspunten4870,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6361,1800,0000,0000,00
Ervaring855,070,000,000,00
Totaal
Gevechten540
Overwinningen32760,56%
Verloren18935,00%
Gelijkstand244,44%
Gevechten overleefd22842,22%
Tanks vernietigd4380,81
Gedood / dood ratio1,40
Gezien3450,64
Schade toegebracht1.938,45
Veroveringspunten4870,90
Verdedigingspunten6361,18
Ervaring855,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen375,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren125,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd250,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien20,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht462,500,000,000,00
Veroveringspunten7218,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring582,750,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen375,00%
Verloren125,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd250,00%
Tanks vernietigd30,75
Gedood / dood ratio1,50
Gezien20,50
Schade toegebracht462,50
Veroveringspunten7218,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring582,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd150,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht609,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring125,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd21,00
Gedood / dood ratio2,00
Gezien00,00
Schade toegebracht609,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring125,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten652000
Overwinningen33851,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren31448,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd23736,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5120,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,230,000,000,00
Gezien6180,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.213,960,000,000,00
Veroveringspunten4060,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten28774,4100,0000,0000,00
Ervaring643,000,000,000,00
Totaal
Gevechten652
Overwinningen33851,84%
Verloren31448,16%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd23736,35%
Tanks vernietigd5120,79
Gedood / dood ratio1,23
Gezien6180,95
Schade toegebracht1.213,96
Veroveringspunten4060,62
Verdedigingspunten28774,41
Ervaring643,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten695000
Overwinningen36151,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren32046,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand142,01%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24034,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5030,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien5530,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.315,790,000,000,00
Veroveringspunten4930,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4750,6800,0000,0000,00
Ervaring644,500,000,000,00
Totaal
Gevechten695
Overwinningen36151,94%
Verloren32046,04%
Gelijkstand142,01%
Gevechten overleefd24034,53%
Tanks vernietigd5030,72
Gedood / dood ratio1,11
Gezien5530,80
Schade toegebracht1.315,79
Veroveringspunten4930,71
Verdedigingspunten4750,68
Ervaring644,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten736000
Overwinningen45361,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren27737,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd30441,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6530,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,510,000,000,00
Gezien5060,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.033,830,000,000,00
Veroveringspunten3000,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten6260,8500,0000,0000,00
Ervaring819,880,000,000,00
Totaal
Gevechten736
Overwinningen45361,55%
Verloren27737,64%
Gelijkstand60,82%
Gevechten overleefd30441,30%
Tanks vernietigd6530,89
Gedood / dood ratio1,51
Gezien5060,69
Schade toegebracht2.033,83
Veroveringspunten3000,41
Verdedigingspunten6260,85
Ervaring819,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (232)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Spähpanzer Ru 2519862,21615164550,33%1308,53
Jagdpanzer E 100102419,72664162452,03%2047,60
TVP T 50/51102544,45775105056,95%2583,26
T57 Heavy102357,43668101150,84%2149,10
Churchill III 5632,4876898256,11%1558,74
Conqueror Gun Carriage101628,0052191245,94%1504,74
T499948,4850785451,64%1390,19
AMX Chasseur de chars 81321,0574072352,42%1981,41
FV4005 Stage II102455,2770471653,91%2213,30
M41 Walker Bulldog8650,1755467052,69%1136,69
STB-1102386,7576965653,20%2260,96
Panhard EBR 105101278,4374965655,03%1691,59
IS-4102329,5182454755,76%2106,75
Progetto M40 mod. 65102654,1986952955,20%2611,93
T 55A 91838,9579552553,90%2113,80
FV380591287,6150349950,10%1368,23
Bat.-Châtillon Bourrasque 81748,0093648655,14%2408,15
Jagdpanther II81237,6545046846,79%1341,53
FV2078885,8538346746,90%1028,95
Object 260 102337,4981746156,83%2168,74
XM551 Sheridan101644,7459144347,40%2064,55
STA-181138,1557144051,59%1636,97
Strv 103B102884,9576743653,90%2560,67
T54E191499,6556242151,78%1537,97
KV-261011,7066641755,40%2090,67
Strv 103-092715,8682233956,05%3135,62
Type 6191659,4466832149,53%1773,53
Jagdtiger91583,4953931948,59%1320,67
Object 907 102675,4390330560,33%2416,77
Crusader 5.5-in. SP7658,6631028645,45%865,08
Jagdpanther7771,0545328450,35%1012,11
ST-I91674,9266526650,75%1829,43
KV-481128,8955126655,26%1445,58
Jagdpanzer IV6678,1337226048,46%1276,03
T-1506735,2644925850,39%1320,40
Škoda T 5092419,8985325463,39%2793,72
Leopard 1102828,3186125257,54%2791,03
Rheinmetall Panzerwagen101375,9769525243,65%1590,20
FV3046497,8828124846,37%788,15
CS-52 LIS 81829,0590524551,84%2586,50
P.44 Pantera81727,7674222755,95%2718,18
Charioteer81625,6977322552,89%1966,93
Prototipo Standard B92288,1692522458,04%2597,17
T28 Concept 71134,9661022356,05%1826,00
UDES 0382010,5082820259,41%2894,09
Caernarvon Action X 81515,5486919554,36%1997,59
Emil II91938,9769819454,12%2069,20
M24 Chaffee5281,5532519347,67%851,08
Strv S1 82137,8887318958,73%2802,49
Spähpanzer SP I C7872,4957218751,87%1785,05
TVP VTU Koncept81500,9578318258,79%2594,89
Bishop5504,7129718155,25%1231,35
ELC EVEN 90 8669,6670917850,56%1348,61
Emil I81919,4479317757,63%2607,18
Leopard 120 Verbessert112927,5592217656,25%2777,19
Panhard EBR 9091106,2774717251,74%1793,33
KV-371000,0959417052,94%1331,66
Object 252U Defender 81869,8195116460,37%2561,84
Bat.-Châtillon 12 t8737,5574316258,02%1537,13
Type 5 Chi-Ri7954,2972615952,83%1760,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4289,9524715354,25%772,02
Strv 107-12113584,95103015265,13%2958,17
T95/FV4201 Chieftain 102943,7488114858,11%2426,47
T-54 ltwt.91416,1982114553,79%2658,52
Škoda T 256808,3360714450,69%1873,45
50TP Tyszkiewicza92339,1695414457,64%2793,18
Vz. 55102472,7285914255,63%2231,50
Bat.-Châtillon 25 t102328,6184614158,16%2250,49
LTTB81231,7186114059,29%2878,32
Leo71396,0787813857,25%2820,68
FV4004 Conway91934,1365913856,52%2023,70
Object 279 early 103134,3093913356,39%2403,24
T-5491899,3385213250,00%2141,16
T376384,2635913143,51%925,97
Chimera 82252,68101512958,14%2999,93
60TP Lewandowskiego102568,5673812850,00%2036,35
Kranvagn101991,2877012754,33%1590,69
Leopard Prototyp A92201,5490412558,40%2634,29
Konštrukta T-34/10071304,3579312168,60%2619,46
BZ-79113093,32100012152,07%2209,33
StuG III Ausf. G5476,1230112057,50%1290,42
Object 277102514,0483912059,17%2548,41
Vz. 64 Blesk81067,2473811844,92%2061,03
Manticore101055,5878611348,67%1331,82
KV-15419,5332411157,66%865,04
VK 28.016243,7237310852,78%582,25
Bat.-Châtillon 25 t AP92143,9284510655,66%2649,25
UDES 1692303,3886710149,50%2705,68
Caliban 81586,1692110067,00%2183,51
T-100 LT101408,627109956,57%1924,20
CS-5992139,309409758,76%2513,84
Panhard AML Lynx 6x681019,897409458,51%2150,03
53TP Markowskiego81855,259519355,91%2643,09
Type 4 Chi-To6564,874139244,57%1068,34
IS-3-II92497,4310079258,70%2963,78
Ikv 65 Alt II6955,756529154,95%2263,05
CS-5381509,668569154,95%2534,65
CS-63102575,028849156,04%2559,37
Ares 90102419,819318951,69%2479,33
Ikv 90 Typ B71375,928088755,17%2320,90
BZ-75102897,249648460,71%2637,41
Progetto C50 mod. 6692068,598178340,96%2049,32
P.43 ter71200,258388166,67%2441,09
BZ-6892340,0410118162,96%2494,79
T110E3102094,356758047,50%1445,56
UDES 15/16102310,667227950,63%1978,90
FV230 Canopener102435,519417954,43%1950,12
45TP Habicha71540,228427748,05%2663,00
FV4025 Contriver113002,229477647,37%2163,96
UDES 14 Alt 582123,789787462,16%3289,09
LTG71212,789017357,53%3317,32
STA-2 81858,439907269,44%3194,80
IS-2-II81673,448987160,56%2511,92
Rinoceronte102442,097797045,71%1942,16
T92 8850,677796952,17%1816,14
Birch Gun4165,651596643,94%413,45
Challenger71213,737466259,68%1864,66
AS-XX 40 t112078,928476154,10%1802,84
EMIL 1951 81959,529896155,74%2916,08
AMX 13 7571389,0810086073,33%4201,76
TNH T Vz. 5192234,469785955,93%2620,20
Super Conqueror102796,629015850,00%2595,23
Type 3 Chi-Nu5402,134205554,55%1225,32
M415320,562425558,18%474,48
WZ-111 model 5A102518,938505556,36%2377,95
BZ-16681643,298745561,82%2379,88
Object 140102365,169555563,64%2317,99
Object 430 Version II91952,898985453,70%2276,07
Panhard AMD 178B6820,087025354,72%2996,19
MT-256774,467525257,69%3174,29
VK 16.02 Leopard5256,944735154,90%803,59
VK 100.01 (P)81649,828395149,02%2031,74
M3 Stuart3137,362275060,00%510,53
Maus102548,189645058,00%2260,29
Conqueror92420,1210274959,18%2590,16
T-284260,232724847,92%725,15
T-1092547,549804858,33%3188,23
Marder II3209,281654740,43%461,58
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81189,437624456,82%1388,20
Sexton II3130,811624351,16%408,94
LPT-67 Šelma91260,868024252,38%2110,51
Vz. 60S Dravec 102517,438444242,86%1549,47
WZ-111 model 1-492318,8510494062,50%2822,40
Hotchkiss EBR71013,407394055,00%2858,81
Škoda T 245411,513303948,72%1076,58
Ares 7581704,239973964,10%2664,99
AMX 13 9091265,457853855,26%2161,06
Object 430U102522,458033842,11%2198,03
Object 41681409,468733764,86%2076,92
Strv 7461227,7810473683,33%3370,03
TNH 105/100081660,699423661,11%2231,63
IS-381733,098373545,71%2165,97
Achilles6974,747033551,43%2069,80
Škoda T 177760,887893354,55%1958,28
Chieftain/T95 81528,798453357,58%2299,93
11081701,109183151,61%2214,86
VK 45.02 (P) Ausf. A81353,427833148,39%1541,31
VK 45.02 (P) Ausf. B92385,6710843073,33%3055,54
AMX 12 t61205,2810152972,41%5082,68
Type 1 Chi-He4252,562802751,85%702,47
Archer5563,854762759,26%1549,48
Ares 8591799,4210142665,38%1989,38
Char Futur 4 92748,086932650,00%3340,92
CAV mod. 71112603,4410152564,00%2247,28
BZ-587866,886832552,00%1138,76
Tiger (P)71782,0011132470,83%3435,77
Strv m/425479,594752250,00%1264,05
40TP Habicha6942,367942259,09%2297,80
IS-271420,278402254,55%2437,01
AMX ELC bis5426,235292268,18%1837,29
ST-II103053,689602254,55%2971,48
Black Rock 111949,687362236,36%980,75
P.43 bis61171,338282161,90%3145,11
Excalibur 6903,765572152,38%1335,04
M5 Stuart4166,252922065,00%461,69
Mäuschen91378,557292060,00%1219,92
T-4481244,057161947,37%1730,67
Pz.Kpfw. VII102704,958061952,63%2363,83
Lago4538,176041850,00%2170,18
Carro d'assalto P.8871291,948151850,00%1817,43
M5A1 Stuart4301,064221752,94%1008,31
CS-4471304,697781662,50%2398,28
Windhund 82416,5010721675,00%3241,71
IS71968,1311291580,00%3749,29
Type 586983,808461560,00%2543,91
LHMTV8531,405731540,00%792,71
GSR 3301 Setter7771,478251566,67%2170,97
S-517901,647081457,14%1095,19
KV-8561230,007851457,14%2895,75
Vz. 44-171540,009021442,86%2273,39
Caernarvon81687,7910301471,43%2305,52
VK 30.01 (P)61000,937611457,14%1940,73
Ares 90 C112216,148001442,86%1429,39
leKpz Borkenkäfer111386,5711371478,57%1553,95
Excelsior 5438,864391435,71%705,97
Panzerjäger I2164,922011369,23%668,37
Vz. 71 Tesák101937,319101346,15%2570,09
TS-54 82003,158041315,38%2290,95
TKS z n.k.m. 20 mm 2131,332881241,67%555,43
Pz.Kpfw. II Luchs483,673301258,33%202,55
Object 43092228,429981266,67%2392,13
M10 RBFM 5858,925391266,67%2235,95
Vz. 63P113067,6010661060,00%2461,10
Black Prince71476,33853966,67%2158,78
K-91101521,11337911,11%898,64
Progetto CC55 mod. 5481230,38807862,50%1399,04
O-I61092,50594850,00%1895,94
Super Hellcat 71416,63794837,50%2797,32
T-463233,57214742,86%972,20
T2071122,83793650,00%1882,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C3107,17222666,67%506,76
Kampfpanzer 50 t 92719,831232666,67%2949,38
ST vz. 394158,20178520,00%258,74
O-I Experimental5734,60699580,00%1767,93
Loyd Gun Carriage240,40114560,00%180,96
BT-7 artillery 3214,80503580,00%910,13
King Tiger (Captured) 72011,80819560,00%3336,24
Type T-345437,75509450,00%1311,41
M2 Light278,67259333,33%60,85
Leichttraktor1102,336930,00%245,99
Type 2597 Chi-Ha3117,00303366,67%396,40
AMX 50 B102779,00719333,33%1821,45
Sturer Emil7965,33341333,33%1157,82
T-50-2 61085,00760366,67%3340,66
Strv m/40L3217,50284250,00%579,48
Sexton I 3332,5015420,00%926,97
StuG IV 5179,002942100,00%416,16
T1 Cunningham10,00921100,00%261,00
Ikv 1035605,0018210,00%1442,91
HWK 1280,00271100,00%261,00
43 M. Toldi III 336,002251100,00%261,00
Leox 91112,0010261100,00%981,57

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/09/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2023
Gestopt: 17/07/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2023
Gestopt: 24/12/2024