BIOBERRY

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/04/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten553980104424
Gemiddelde tier7,950,009,999,88
Overwinningen2754449,72%00,00%3937,50%21650,94%
Verloren2724249,18%00,00%6562,50%20448,11%
Gelijkstand6121,10%00,00%00,00%40,94%
Gevechten overleefd1365824,65%00,00%109,62%7517,69%
Tanks vernietigd470810,8500,00460,442560,60
Gedood / dood ratio1,130,000,490,73
Gezien488060,8800,00950,913320,78
Schade toegebracht1.151,910,001.517,341.579,54
Veroveringspunten671991,2100,00620,604521,07
Verdedigingspunten285030,5100,00100,10100,02
Ervaring595,550,00650,28760,72
WN71046,920,00571,83843,82
WN81286,090,00765,361092,76
Totaal
Gevechten55398
Gemiddelde tier7,95
Overwinningen2754449,72%
Verloren2724249,18%
Gelijkstand6121,10%
Gevechten overleefd1365824,65%
Tanks vernietigd470810,85
Gedood / dood ratio1,13
Gezien488060,88
Schade toegebracht1.151,91
Veroveringspunten671991,21
Verdedigingspunten285030,51
Ervaring595,55
WN71046,92
WN81286,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten104
Gemiddelde tier9,99
Overwinningen3937,50%
Verloren6562,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd109,62%
Tanks vernietigd460,44
Gedood / dood ratio0,49
Gezien950,91
Schade toegebracht1.517,34
Veroveringspunten620,60
Verdedigingspunten100,10
Ervaring650,28
WN7571,83
WN8765,36
Voorbije 30 dagen
Gevechten424
Gemiddelde tier9,88
Overwinningen21650,94%
Verloren20448,11%
Gelijkstand40,94%
Gevechten overleefd7517,69%
Tanks vernietigd2560,60
Gedood / dood ratio0,73
Gezien3320,78
Schade toegebracht1.579,54
Veroveringspunten4521,07
Verdedigingspunten100,02
Ervaring760,72
WN7843,82
WN81092,76
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen733,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1361,90%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd523,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien90,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.377,050,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,1000,0000,0000,00
Ervaring483,760,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen733,33%
Verloren1361,90%
Gelijkstand14,76%
Gevechten overleefd523,81%
Tanks vernietigd90,43
Gedood / dood ratio0,56
Gezien90,43
Schade toegebracht1.377,05
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,10
Ervaring483,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten29000
Overwinningen620,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren2379,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd517,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,2400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,290,000,000,00
Gezien260,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht655,760,000,000,00
Veroveringspunten280,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring211,030,000,000,00
Totaal
Gevechten29
Overwinningen620,69%
Verloren2379,31%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd517,24%
Tanks vernietigd70,24
Gedood / dood ratio0,29
Gezien260,90
Schade toegebracht655,76
Veroveringspunten280,97
Verdedigingspunten00,00
Ervaring211,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen112,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren787,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd112,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien30,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht98,630,000,000,00
Veroveringspunten50,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring142,000,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen112,50%
Verloren787,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd30,38
Gedood / dood ratio0,43
Gezien30,38
Schade toegebracht98,63
Veroveringspunten50,63
Verdedigingspunten00,00
Ervaring142,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28000
Overwinningen621,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren2278,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd310,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,320,000,000,00
Gezien190,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht502,290,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten70,2500,0000,0000,00
Ervaring244,710,000,000,00
Totaal
Gevechten28
Overwinningen621,43%
Verloren2278,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd310,71%
Tanks vernietigd80,29
Gedood / dood ratio0,32
Gezien190,68
Schade toegebracht502,29
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten70,25
Ervaring244,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20000
Overwinningen1260,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren840,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd840,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien180,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht480,950,000,000,00
Veroveringspunten964,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring483,950,000,000,00
Totaal
Gevechten20
Overwinningen1260,00%
Verloren840,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd840,00%
Tanks vernietigd80,40
Gedood / dood ratio0,67
Gezien180,90
Schade toegebracht480,95
Veroveringspunten964,80
Verdedigingspunten00,00
Ervaring483,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten698009
Overwinningen29041,55%00,00%00,00%333,33%
Verloren40758,31%00,00%00,00%666,67%
Gelijkstand10,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17625,21%00,00%00,00%111,11%
Tanks vernietigd3600,5200,0000,0030,33
Gedood / dood ratio0,690,000,000,38
Gezien7421,0600,0000,00101,11
Schade toegebracht1.418,630,000,001.565,00
Veroveringspunten14252,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten18732,6800,0000,0000,00
Ervaring647,440,000,00617,67
Totaal
Gevechten698
Overwinningen29041,55%
Verloren40758,31%
Gelijkstand10,14%
Gevechten overleefd17625,21%
Tanks vernietigd3600,52
Gedood / dood ratio0,69
Gezien7421,06
Schade toegebracht1.418,63
Veroveringspunten14252,04
Verdedigingspunten18732,68
Ervaring647,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten9
Overwinningen333,33%
Verloren666,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd111,11%
Tanks vernietigd30,33
Gedood / dood ratio0,38
Gezien101,11
Schade toegebracht1.565,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring617,67

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen731,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren1568,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd522,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien40,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.473,950,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring452,050,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen731,82%
Verloren1568,18%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd522,73%
Tanks vernietigd90,41
Gedood / dood ratio0,53
Gezien40,18
Schade toegebracht1.473,95
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring452,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (577)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
AMX 13 909747,26568199750,88%1109,32
SU-122-44 71120,29593174052,70%1663,68
T26E4 SuperPershing 81264,89728137950,33%1810,09
Waffenträger auf E 100102604,12601120651,82%2115,97
E 25 71032,86605116651,03%1607,38
IS-7101707,1359585548,89%1391,53
T110E4101851,6561475353,12%1369,76
ISU-15281703,8573157750,43%2029,26
Grille 15101959,6261955948,66%1516,58
M53/M5591358,3557253048,11%1491,48
IS-4101587,9669146346,00%1159,13
Churchill III 5444,4346945249,78%873,72
T-5491379,2473243054,42%1581,03
Type 4 Heavy91566,1271042151,54%1510,20
KV-48919,5158840947,43%1019,71
K-91-PT 91385,8174139751,89%1285,82
Object 41681107,2050439650,00%1480,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81857,5578539052,56%2203,56
M40/M4381178,1942137545,60%1313,50
Object 430 Version II91477,3875436749,59%1584,51
T3091891,2868436554,52%1765,40
Type 5 Heavy101701,0868635549,86%1087,96
Maus101575,3065334546,67%1080,90
Waffenträger auf Pz. IV91908,6168333750,45%1953,92
VK 45.02 (P) Ausf. B91597,5174733658,63%1674,24
IS-38958,7055433547,16%1038,47
SU-130PM 81299,8169433546,87%1203,80
T92 HMC101259,8848233446,71%991,30
Object 70492148,2679233154,08%1923,18
KV-5 8962,4763131745,43%1000,51
O-Ho81224,4364931450,32%1510,99
T54E191538,3270131051,94%1556,10
STA-181396,0163630452,30%2120,26
Jagdpanzer E 100101732,1567730347,52%1155,95
KV-26578,9450630251,99%982,77
T28 Prototype81453,5568829346,08%1634,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3221,7546228650,70%1129,97
T-1091222,2165228550,88%1135,70
Lorraine 155 mle. 5071172,3657328350,88%1615,57
Lorraine 155 mle. 5181210,8055428046,43%1521,87
SU-15271223,2965527847,84%1977,31
ST-I91107,1562127845,68%917,80
KV-856530,7645827543,27%762,76
IS7782,8859227352,75%1029,64
Controcarro 3 Minotauro101705,5973227249,26%1157,43
M41 Walker Bulldog8499,5547727251,84%808,81
FV215b (183) 101715,8553525950,19%1210,68
Tortoise91553,5971925950,58%1243,56
Strv 103-092109,4074125853,10%2034,23
KV-15489,3333125646,88%972,10
KV-37675,9643624850,00%794,58
AMX 50 10081400,0065423354,08%1815,35
E 100101691,4477123345,92%1152,95
AT 1581168,7866923051,30%1234,52
UDES 0381331,7256822849,12%1487,23
Bat.-Châtillon 155 5591139,9140122642,48%1124,83
Emil I81300,4356922048,64%1502,15
Strv 103B101562,9359422055,45%1060,18
KV-220-2 5647,8956121965,30%1493,20
Bat.-Châtillon 25 t AP91359,2851421846,79%1328,43
TVP T 50/51101431,2569521550,23%1049,18
TNH T Vz. 5191276,0867921449,53%1065,60
Ares 90101476,1676520951,20%1023,40
AMX 50 Foch91389,2751720853,37%1111,24
1108925,7760220651,94%1015,76
Hirschkäfer111816,6872420354,19%1137,10
E 7591311,0059120046,00%1116,10
60TP Lewandowskiego102074,9877219846,46%1434,06
Manticore10691,4066919846,97%598,61
Vz. 71 Tesák10674,1461519740,10%475,38
M127857,9443319653,57%1194,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81130,0471219651,53%1315,99
T6981223,5572319648,98%1689,79
T57 Heavy101782,4369519647,96%1198,40
M446686,3936519256,77%1309,30
Jagdpanzer E 90 91632,7070719246,35%1184,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5327,9336119152,36%844,96
BZ-75101434,9166619039,47%814,45
Bat.-Châtillon 25 t101636,5873118950,26%1344,24
T71 DA7502,5255818944,44%851,64
SU-1006878,0058618755,08%1697,89
Tiger II81209,1772218750,80%1391,16
AMX AC mle. 4881475,5671518754,01%1783,92
T-345311,1730518644,62%719,21
Object 26391504,9458618545,41%1216,18
TVP VTU Koncept8991,6769318256,59%1360,24
Object 268 Version 4101732,0971218148,07%1103,07
Jagdtiger91617,0973917852,81%1400,35
AMX 50 Foch B101960,0875017246,51%1293,18
Rinoceronte101771,0976017148,54%1281,14
AMX 13 F3 AM6814,2846117051,18%1278,72
WZ-111-1G FT81024,7648817042,35%904,08
A-447746,1151217051,18%1171,83
Cobra 91116,7667817048,24%881,18
Controcarro 1 Mk. 291285,3663216845,24%991,17
T-1506467,2136716749,70%664,80
T14 5424,9938516650,00%787,07
Progetto C50 mod. 6691367,9974616547,88%1248,24
Sturer Emil7991,7661816556,36%1512,19
Emil II91564,3476216450,61%1364,96
M4A3E2 Sherman Jumbo6631,1349416456,71%1324,00
Ferdinand81391,9570316250,62%1393,98
SFAC 105 81429,9069916244,44%1309,90
AMX 50 12091255,2068916047,50%1004,69
IS-M8937,0043915844,94%938,14
Progetto M40 mod. 65101673,1071815746,50%1158,61
Ho-Ri 191431,3567915745,86%1061,90
Object 268101962,2972815649,36%1302,00
FV4004 Conway91337,3152715543,87%973,39
AMX 13 757373,7555515345,10%591,74
AMX AC mle. 467946,5559715049,33%1373,83
T-34-856348,9134814937,58%399,58
Škoda T 256592,6239814854,05%1141,68
Jagdpanther71120,3856414765,99%1981,35
SU-86956,8242814740,82%1533,76
M-V-Y101443,0974414746,26%911,40
Type 5 Chi-Ri7972,6966714650,00%1634,07
O-I6786,4546314652,05%1480,80
T-437679,2343214645,89%997,67
AMX 13 105 AM mle. 505482,5932514353,15%1094,66
M26 Pershing8746,9448914244,37%774,75
T3281237,7972114152,48%1529,57
Comet7888,2766814150,35%1577,35
Kranvagn101799,0480414052,14%1332,80
Type 71101922,9381814047,86%1351,83
IS-2-II8768,2647013948,92%720,57
A-436453,7348713851,45%840,33
VK 30.02 (M)6550,0945413444,03%969,48
Leo7717,5758013254,55%1086,86
AE Phase I 91257,7169713243,94%1037,94
T2971381,9086013158,02%2060,88
O-Ni71020,5051913159,54%1439,93
M18 Hellcat6795,2654013148,09%1392,12
Ikv 90 Typ B7882,4050813048,46%1303,69
Super Conqueror101569,7976713048,46%1060,88
XM57 81461,3469013041,54%1127,95
M5 Stuart4131,3328712941,86%136,51
Type 586616,2753012847,66%1181,05
T28 Concept 7867,6963112864,84%1335,67
CS-63101467,4472312749,61%1020,38
Crusader 5.5-in. SP7669,2547512741,73%862,62
T25/271059,1063812545,60%1619,66
Tiger-Maus 91404,9477812351,22%1133,89
T-100 LT10699,4969312250,00%677,09
Konštrukta T-34/1007741,9861511857,63%1256,23
SU-10181205,5949411850,00%1279,10
Leopard 1101264,0364011842,37%751,63
M-VI-Y91111,2772111847,46%935,52
Rheinmetall Panzerwagen10745,6361011741,03%551,22
T-34-28579,6045111547,83%559,41
AMX M4 mle. 4571133,0569611453,51%1658,92
Centurion Action X101317,3866611446,49%851,02
IS-271310,8373311350,44%1892,94
SMV CC-678832,7741911247,32%774,47
Tiger (P)7886,0763311253,57%1192,30
T216339,8955011252,68%871,66
Ho-Ri 3101653,7971310951,38%977,97
Dicker Max 6764,0454910952,29%1473,61
T9591660,8365710855,56%1459,67
AMX M4 mle. 54101616,0374210745,79%1055,42
FV601 Saladin8675,7257510749,53%645,97
UDES 15/16101592,5768810644,34%1061,72
Jagdpanzer IV6573,4542610546,67%986,74
SU-100M171080,6069410557,14%1672,09
WZ-1317495,4363010454,81%1008,11
T376505,3648510452,88%1490,32
Progetto CC55 mod. 5481203,2258910350,49%1285,23
StuG III Ausf. G5412,1033810256,86%970,63
SU-54460,4628710247,06%1083,66
BZT-70 102049,1984810249,02%1219,29
Rheinmetall Skorpion 81341,0865310241,18%1140,98
Type T-345428,3847210152,48%1237,79
SU-263252,4816710147,52%578,19
E 50 Ausf. M101534,7872210148,51%1121,83
FV4025 Contriver112088,3382210148,51%1280,74
Tiger I7944,8063010046,00%1259,53
Panhard EBR 10510656,6061110044,00%533,57
WZ-111 model 5A101562,707029941,41%1007,98
Object 140101432,426959844,90%985,44
P.44 Pantera81009,076299761,86%1356,94
WZ-111G FT91778,467199645,83%1445,45
FV230 Canopener101508,086929639,58%789,47
FV217 Badger101618,447359452,13%989,80
STB-1101613,347509349,46%1166,29
UDES 14 Alt 58855,474829351,61%957,28
Chrysler K GF 8967,725829345,16%933,42
T-34-17769,836279253,26%1205,85
TNH 105/100081005,227119252,17%1119,45
T 55A 91250,376469243,48%1148,18
M-III-Y8898,587209051,11%947,80
Coccodrillo 101503,586808944,94%909,99
T110E5101337,807398944,94%824,56
ISU-122-2 81111,806428943,82%942,00
AT 86855,326758851,14%1790,93
Pz.Kpfw. VII101886,138518850,00%1406,89
T803111965,497728839,77%1140,83
Black Prince7836,926858651,16%1057,51
T1 Heavy5582,985698651,16%1263,96
AS-XX 40 t111465,167028645,35%942,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4230,792538554,12%529,21
Object 705A101771,337918551,76%1246,37
M415487,922998450,00%690,16
AMX 12 t6139,433428453,57%227,34
WZ-131G FT6750,884008461,90%1374,49
T110E3101942,247808454,76%1335,48
G.W. Panther7689,004598348,19%750,48
FV4005 Stage II101236,945968346,99%719,73
Object 430U101382,276998344,58%925,12
P.43 bis6611,024378253,66%1124,35
FV3046432,153838245,12%615,71
M4A1 Sherman5540,894338153,09%1541,12
KV-137408,224708148,15%514,14
K-91101504,727758158,02%1156,94
ST-II101792,898708155,56%1291,76
Prototipo Standard B9926,195028053,75%722,91
Hotchkiss EBR7237,783258040,00%228,11
AT 771243,777627956,96%1744,45
T207846,596417853,85%1279,94
ARL V396758,315187847,44%1407,57
Type 62 7323,103987744,16%469,71
Type 4 Chi-To6762,776267754,55%1728,86
Vz. 55101879,108327754,55%1345,17
T-284225,442017533,33%495,10
H3 91709,807727541,33%1371,50
CS-538621,645677450,00%659,62
Strv 107-12112247,547737447,30%1398,36
Panther7972,147177353,42%1552,70
M66843,226437248,61%1474,90
AMX 404166,182407247,22%451,38
Churchill I5565,295457256,94%1326,39
M3 Lee4232,002837254,17%743,92
Object 261101067,496937150,70%818,97
ARL 4461072,577486854,41%2384,62
T-34-2G FT71115,137036863,24%1732,02
Ikv 65 Alt II6819,495896750,75%1545,45
Caernarvon8730,904046740,30%571,20
M8A14158,393316758,21%314,90
M48A5 Patton101604,516746740,30%1053,79
AMX M4 mle. 49 Liberté 8998,887926756,72%1168,13
Cromwell6599,525426645,45%1169,00
FCM 36 Pak 40 3267,302406659,09%723,01
VK 16.02 Leopard5149,893996650,00%331,37
Nashorn6884,565376642,42%1349,35
Object 752 91328,147806656,06%1062,31
Versuchspanzer 5791786,839296654,55%1624,28
T-505103,133016443,75%114,17
AT 25441,834026344,44%917,45
Pz.Sfl. IVc5643,105076350,79%1648,69
ELC EVEN 90 8528,736016349,21%864,81
Carro d'assalto P.887792,634866241,94%880,20
Churchill VII6629,265296159,02%1206,08
Type 95 Ji-Ro6624,573276149,18%1011,70
T675234,003116154,10%395,15
SU-855484,573606041,67%1108,07
Vz. 60S Dravec 101781,207716041,67%937,64
SU-14-28790,194895848,28%724,56
Spähpanzer SP I C7554,764635844,83%882,41
Type 63 8999,216835846,55%928,00
Vz. 44-17660,704635750,88%725,34
UDES 169863,355555747,37%638,33
VK 28.016308,395245754,39%790,02
Kampfpanzer 67101774,168955763,16%1407,21
XM66F 81321,116775740,35%1176,53
M36 Jackson6900,555865650,00%1646,35
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4108,752035646,43%163,98
A-20587,711795543,64%62,48
VK 30.01 (D)6468,134935556,36%825,94
Type 5 Ka-Ri 81579,537895552,73%1467,83
60G FT5392,003415457,41%815,55
Charioteer8820,625085332,08%595,81
Type 578998,486155236,54%843,00
Object 590 91434,176995240,38%1134,61
Pz.Kpfw. T 25 5225,872835250,00%416,61
WZ-111 model 1-491227,456435145,10%975,78
Hummel6749,164245048,00%1027,46
121101352,867515056,00%992,38
59-166245,865125052,00%541,33
Pz.Kpfw. III/IV5444,564945054,00%1323,17
Type 3 Chi-Nu5480,215194868,75%1644,67
Škoda T 509784,193794740,43%469,60
Ikv 1035496,024724746,81%1248,84
Strv m/425515,355584652,17%1580,27
Type 1 Chi-He4363,333454551,11%1072,72
WZ-1328254,164514542,22%182,15
SMV CC-567744,044904551,11%913,32
M75286,603794542,22%925,20
Somua SAu 404191,512894551,11%382,46
S35 CA5384,043664540,00%678,82
Taschenratte111616,118454540,00%764,45
Crusader6294,304024447,73%762,20
CS-447823,805534461,36%1221,18
Projet Louis 9574,775574434,09%417,14
SDP 60 Gonkiewicza91024,585844344,19%666,35
ShPTK-TVP 100 81155,846824351,16%1095,33
B.U.G.I.6380,883384257,14%563,64
T2881113,507774259,52%1270,92
Achilles6723,646234252,38%1266,48
BZ-587519,294074156,10%515,72
Pz.Kpfw. 38 (t)389,781784052,50%171,93
VK 30.02 (D)7928,108134065,00%1762,49
Semovente M43 Bassotto6639,183694045,00%849,83
Alecto4166,232554042,50%229,27
Lorraine 39L AM3292,052713958,97%1041,03
Chi-To SP7739,494313956,41%781,64
Aufklärungspanzer Panther 7281,904763961,54%519,16
FSV Scheme A7516,005673844,74%621,51
AMX 50 B101608,436903748,65%1054,15
VK 30.01 (P)6539,244303743,24%747,91
Challenger7643,033333745,95%667,26
T499408,223883737,84%276,63
FV201 (A45) 7830,815803745,95%1152,02
Grille5438,674173655,56%889,44
BDR G1 B5638,006033661,11%1454,00
SU-182139,511183548,57%730,36
O-I Experimental5465,463443545,71%769,84
Staghound Mk. III6458,094493534,29%569,40
105 leFH18B2 5224,211983455,88%301,28
VK 36.01 (H)6392,214293452,94%507,63
M7 Priest3426,063163447,06%1262,56
Wespe3317,712383435,29%988,07
SU-76G FT4333,652463438,24%618,08
Strv 7461093,188723357,58%3083,58
P.43 ter7982,157743366,67%1715,28
Ho-Ri 28719,306183351,52%648,73
SDP 57 Gowika7863,245063333,33%1022,96
Archer5336,453363342,42%530,47
Kpz. 3 GST Turm 81313,126063333,33%1003,49
T-46394,441673250,00%225,12
BT-7455,061513154,84%149,69
Covenanter5244,873773138,71%655,29
E 65 Zwilling 81384,948613151,61%1292,31
Bat.-Châtillon Bourrasque 81048,457233151,61%1120,36
T-44-100 81138,357263148,39%1271,25
T1 Cunningham150,471883053,33%144,41
LPT-67 Šelma9557,175353040,00%462,01
SU-85B4298,502933046,67%616,50
AMBT 81238,176483033,33%1179,77
Pz.Kpfw. 35 (t)2103,971962958,62%466,07
40TP Habicha6427,863452951,72%732,42
M374188,342022937,93%431,14
Valentine3242,283682965,52%945,13
BZ-16681104,177282951,72%1171,80
Sav m/434275,643272839,29%575,17
T-26282,041522842,86%196,80
SDP 40 Zadymka5381,143182842,86%607,96
M10 Wolverine5637,935482850,00%1756,98
Marder 38T4270,683142850,00%537,19
AEC Armoured Car5464,793942839,29%838,68
GSOR 1008 81171,327092857,14%1142,28
LHMTV8157,933672821,43%0,81
Škoda T 245405,703432751,85%1107,75
FV38059920,936412744,44%675,86
Saryuda 91560,637222744,44%1144,49
53TP Markowskiego8716,625242634,62%532,71
Pz.Kpfw. III Ausf. J4188,153072642,31%297,22
SU-76M4119,461842657,69%226,86
Type 3 Ho-Ni III5615,773402665,38%1379,58
LTP 3359,604412552,00%2210,00
GSR 3301 Setter7257,444592544,00%311,91
TS-5 81104,927412552,00%996,37
Lago4287,503382429,17%754,08
Bat.-Châtillon 155 5810898,636742450,00%665,42
Pawlack Tank6610,424672445,83%845,51
M-II-Y71039,297312454,17%1320,74
Light Mk. VIC 2194,333172450,00%1123,34
M5A1 Stuart4281,964002347,83%934,02
MS-1197,132732365,22%522,02
DS PZInż5475,703032334,78%878,93
CC-46 Pancernik 91442,006592330,43%962,82
SDP 58 Kilana8756,395422352,17%668,18
Renault UE 573120,782432356,52%283,49
Somua S353139,092792352,17%247,10
Object 277101955,917732343,48%1365,46
B14325,553862240,91%736,63
Leichttraktor131,771382250,00%82,83
Centurion Mk. I8375,143882259,09%383,55
T56 GMC3106,002332245,45%144,56
P.435273,293022152,38%569,43
Kanonenjagdpanzer 2 81175,005522133,33%828,19
Škoda T 177658,905572040,00%1289,79
Spähpanzer Ru 2519587,004982035,00%630,75
Panhard AML Lynx 6x68169,903462040,00%33,16
Lorraine 40 t 8525,755482050,00%444,92
Grant4316,584061957,89%1116,80
Semovente M415438,003251942,11%727,96
AMX 383108,741991957,89%267,89
Obsidian 8251,214051942,11%56,99
14TP4238,062451729,41%640,48
Vz. 64 Blesk8382,655741758,82%530,34
Valentine AT4246,472901741,18%550,24
M24 Chaffee5172,004181747,06%381,73
Kunze Panzer 91495,947081741,18%1127,80
SDP wz 66 Grom 8965,006251747,06%776,81
M3 Light 390,001321747,06%229,05
Marder II3306,003571553,33%976,96
Pz.Kpfw. Neu111641,278411546,67%832,70
HWK 30 8395,934801546,67%446,79
M3 Stuart3129,642161457,14%448,41
Type 95 Heavy4246,642321442,86%641,62
Type 4 Ju-To7686,435221435,71%533,50
Char Mle. 75 9502,865711435,71%345,15
Kampfpanzer 07 RH 8948,366761450,00%1072,70
CS-52 LIS 81189,007651450,00%1432,29
Vz. 63P112022,317851330,77%1117,28
FV225 Collector 91745,316581330,77%1077,77
T7 Combat Car 2176,773501369,23%981,63
Stridsyxa 81276,006571346,15%1038,40
T92 8311,626261369,23%537,57
Super Hellcat 7879,925651353,85%1177,96
T-34-3 8787,316501338,46%711,76
Vickers Mk. E Type B2132,331901250,00%425,64
Cruiser Mk. IV4418,753681250,00%1301,16
Ho-Ri Shugo111203,257061258,33%677,00
T-127 3243,172831241,67%702,83
Type 64 6311,335341275,00%738,38
Sentinelle 91454,508521250,00%1096,29
KR-1111424,929721266,67%849,64
25TP KSUST II5211,362191127,27%213,52
T404588,645671163,64%1918,26
Mitsu 1085408,454321154,55%621,97
Matilda IV 5322,454021154,55%692,09
D2392,601561050,00%169,76
Strv m/40L3181,802731030,00%441,34
Type 2597 Chi-Ha3178,203311080,00%693,90
AT-12116,201591080,00%507,95
T3 HMC2200,302921060,00%883,33
SDP 44 Burza6494,505091080,00%767,09
T25 AT71516,407011050,00%2127,16
Windhund 8978,105271040,00%731,68
Ambassador 92137,708441040,00%1544,78
Buryan 91467,508961070,00%985,94
Pz.Kpfw. II287,67178922,22%112,18
Sturmpanzer I Bison382,56123944,44%65,48
SZDV Vz. 50 81232,56802977,78%1226,68
Birch Gun4155,11154944,44%394,93
Kpz. Erich Konzept I 9688,67594944,44%354,01
Executor111730,56790955,56%1103,07
T1E6 2131,78284933,33%398,09
Vickers Medium Mk. II250,63186862,50%203,17
ST vz. 394204,63199850,00%460,45
M15/423217,00186825,00%482,72
P26/404416,25334875,00%1335,30
M2 Light235,75112837,50%0,84
M2 Medium Tank3270,75281875,00%1202,43
Pz.Kpfw. I289,13237862,50%354,68
Object 777 Version II 91084,25499850,00%780,18
T26E5 8784,13417837,50%722,98
TT-130M 9859,13576825,00%547,02
GSOR 1010 FB 8778,50715862,50%922,87
Concept 1B 91139,13626825,00%546,87
Yong Bing 9991,75536825,00%476,63
Black Rock 112189,63969862,50%1381,49
10TP374,29153742,86%51,89
T1 HMC2172,86140742,86%855,06
Pvlvv fm/422142,00219757,14%559,83
BV-111111494,29815757,14%981,06
M3G FT3194,00121728,57%312,41
SDT-58 Vlkodav 91164,43793757,14%945,65
SARL 424384,29422742,86%1210,33
T-703324,29387757,14%1241,86
TS-54 81188,86905757,14%1181,35
Kampfpanzer 50 t 91663,86623728,57%1057,72
Wz. 64GC Bzyg 102232,861089785,71%1667,49
Excalibur 6770,71700771,43%1355,21
FV226 Contradictious 81010,00690757,14%881,65
Vickers Medium Mk. III3112,17205650,00%258,68
Ikv 723177,50286633,33%300,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E3213,00250633,33%465,06
Renault FT AC2211,33327683,33%974,90
FV2078490,67384616,67%263,36
T-62A101811,67720633,33%1242,75
AMX 50 Foch (155) 10941,17602650,00%508,80
KPz 3 Projekt 07 HK 91246,50757666,67%1095,12
Tiger 131 6316,00268633,33%196,20
Carro da Combattimento 45 t 102028,171019666,67%1616,09
Strv S1 81976,00940666,67%2144,85
Löwe 8906,5023260,00%726,36
Char Futur 4 91678,33619616,67%1150,96
BT-7 artillery 3263,83289633,33%837,59
Strv m/382123,40287560,00%471,19
Renault FT166,80121540,00%122,76
Renault Otsu1118,4020050,00%355,16
Renault FT 75 BS2171,803325100,00%1281,88
T34 8806,00551520,00%709,32
Sturmpanzer II4269,603375100,00%864,61
Type 91 Heavy3270,20360540,00%772,04
NC 70 Błyskawica10526,20454520,00%69,74
Cruiser Mk. III3129,40161540,00%350,21
Type 3 Ju-Nu6966,60847580,00%1554,59
Universal Carrier 2-pdr2269,20258540,00%1008,91
Bishop584,007950,00%0,00
T-804201,40387580,00%753,98
Object 252U 81389,40841540,00%1324,84
TS-6 91433,00808540,00%1199,94
TBT 91005,80540520,00%516,69
Fantôme 91409,40897580,00%1543,98
Durendal 101646,40935580,00%1036,66
BT-22197,00288475,00%1087,89
Sexton II3176,00259450,00%618,36
Pz.Kpfw. II Ausf. G3149,25292475,00%601,45
AMX ELC bis518,50342450,00%115,81
T-602153,25225425,00%495,30
Pz.Sfl. IC 4514,00407475,00%1930,24
Object 268 Version V 10766,00533425,00%254,56
Caliban 8541,50520450,00%407,46
M22 Locust 3215,004594100,00%1009,16
WZ-114 9831,25509425,00%430,60
122 TM 81906,251011475,00%2091,49
Terrifiant 91718,25611425,00%963,71
Vickers Medium Mk. I152,3381333,33%15,65
TKS z n.k.m. 20 mm 218,6796333,33%0,00
M14/412249,33295366,67%1081,49
113101411,67901366,67%1150,60
T2 Medium Tank2115,33178366,67%573,40
T-26G FT213,672430,00%0,00
STK-2112285,001118366,67%1336,98
T-45 2142,0014230,00%440,09
WZ-111 model 6 81225,33781333,33%880,14
Somua SM 81202,67734333,33%997,08
Panzer 58 Mutz 8856,67517333,33%795,06
Eclipse 91475,67841366,67%0,00
Chi-Ni286,00150250,00%235,48
L6/40286,509620,00%41,05
Type 95 Ha-Go244,50118250,00%88,26
4TP194,5095250,00%275,21
Renault NC-311104,5020620,00%336,70
Type 97 Chi-Ha3490,00534250,00%2222,38
Pz.Kpfw. II Luchs4284,50422250,00%1127,11
AMX 30 1er prototype9195,50375250,00%138,10
M60 101196,5033620,00%559,22
IS-2 shielded 7189,509620,00%0,00
Object 274a 81090,00653250,00%1130,14
T-34 with L-11 4236,503552100,00%729,86
E 77 93079,501291250,00%3263,84
T-50-2 6410,00392250,00%856,31
M48A2 Räumpanzer 8510,0033820,00%280,78
T-34 shielded 50,00150250,00%107,11
T-29 3364,00363250,00%1306,46
L-60 2122,00306250,00%527,97
M4A2E4 Sherman 5219,00344250,00%409,68
Heavy Tank No. VI 6103,00269250,00%107,96
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8655,00636250,00%609,71
VK 75.01 (K) 8247,5025920,00%0,00
Object 260 10503,0028320,00%43,96
StuG IV 5172,502672100,00%379,42
T-22 medium 101000,50691250,00%627,43
M-VII-Y 92038,0013992100,00%1536,16
Leox 92262,00952250,00%2073,80
Strv fm/211245,005361100,00%1654,93
Stuart I-IV3165,0010210,00%391,88
7TP2257,004281100,00%1101,61
D12294,003661100,00%1670,75
Type 98 Ke-Ni3246,004601100,00%1013,05
VK 30.01 (H)5206,0012710,00%177,51
Type 97 Te-Ke 286,005310,00%147,07
Cruiser Mk. I151,00921100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2632,009741100,00%4356,91
MT-2560,003691100,00%261,00
AMX 13 105101141,0036310,00%842,11
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0010510,00%0,00
K-2 8796,0051610,00%507,80
Object 283 91116,008521100,00%980,85
KV-1SA 5117,009310,00%0,00
AMR 35 2358,004291100,00%2140,57
T-116 3261,0013710,00%782,18
MKA 260,005110,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 60,008310,00%0,00
Škoda T 45 7801,0031110,00%650,55
Chrysler MTC 2TC 8703,008151100,00%607,16
AMX ELC 901 6465,0031510,00%861,86
FV1066 Senlac 8194,0020610,00%41,96
AMX 13 (FL 11) 5108,0017110,00%48,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2106,002551100,00%535,70
M4A1 Revalorisé 80,0014010,00%0,00
DZT-159 90,009031100,00%261,00
VCS 6x6 TS 90 9769,009381100,00%952,53
SPHT 92162,0051810,00%1176,29

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/04/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/11/2025
Gestopt: 11/04/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/10/2025
Gestopt: 31/10/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/08/2024
Gestopt: 23/10/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/08/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/10/2022
Gestopt: 25/08/2024