BRMCH

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/10/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3458601132
Gemiddelde tier7,280,008,008,52
Overwinningen1688548,82%00,00%00,00%6347,73%
Verloren1739250,29%00,00%1100,00%6851,52%
Gelijkstand3090,89%00,00%00,00%10,76%
Gevechten overleefd692120,01%00,00%00,00%3022,73%
Tanks vernietigd208790,6000,0000,00710,54
Gedood / dood ratio0,750,000,000,70
Gezien436051,2600,0000,001100,83
Schade toegebracht793,610,001.799,001.310,89
Veroveringspunten223950,6500,0000,001431,08
Verdedigingspunten159220,4600,0000,0000,00
Ervaring439,790,00596,00730,27
WN7868,210,00464,16813,31
WN8959,950,001390,461100,74
Totaal
Gevechten34586
Gemiddelde tier7,28
Overwinningen1688548,82%
Verloren1739250,29%
Gelijkstand3090,89%
Gevechten overleefd692120,01%
Tanks vernietigd208790,60
Gedood / dood ratio0,75
Gezien436051,26
Schade toegebracht793,61
Veroveringspunten223950,65
Verdedigingspunten159220,46
Ervaring439,79
WN7868,21
WN8959,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten1
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.799,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring596,00
WN7464,16
WN81390,46
Voorbije 30 dagen
Gevechten132
Gemiddelde tier8,52
Overwinningen6347,73%
Verloren6851,52%
Gelijkstand10,76%
Gevechten overleefd3022,73%
Tanks vernietigd710,54
Gedood / dood ratio0,70
Gezien1100,83
Schade toegebracht1.310,89
Veroveringspunten1431,08
Verdedigingspunten00,00
Ervaring730,27
WN7813,31
WN81100,74
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien20,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht2.194,200,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring384,200,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd40,80
Gedood / dood ratio0,80
Gezien20,40
Schade toegebracht2.194,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring384,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren133,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand133,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien10,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht873,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring424,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren133,33%
Gelijkstand133,33%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd10,33
Gedood / dood ratio0,50
Gezien10,33
Schade toegebracht873,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring424,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen114,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren685,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien81,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht337,710,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring148,000,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen114,29%
Verloren685,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd30,43
Gedood / dood ratio0,43
Gezien81,14
Schade toegebracht337,71
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring148,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren4100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht359,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring72,250,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren4100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien00,00
Schade toegebracht359,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring72,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen450,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren337,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand112,50%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd337,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien121,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht744,880,000,000,00
Veroveringspunten486,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring333,000,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen450,00%
Verloren337,50%
Gelijkstand112,50%
Gevechten overleefd337,50%
Tanks vernietigd60,75
Gedood / dood ratio1,20
Gezien121,50
Schade toegebracht744,88
Veroveringspunten486,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring333,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten577000
Overwinningen22338,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren34459,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand101,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd15426,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2810,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien6641,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht481,790,000,000,00
Veroveringspunten9821,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3360,5800,0000,0000,00
Ervaring282,880,000,000,00
Totaal
Gevechten577
Overwinningen22338,65%
Verloren34459,62%
Gelijkstand101,73%
Gevechten overleefd15426,69%
Tanks vernietigd2810,49
Gedood / dood ratio0,66
Gezien6641,15
Schade toegebracht481,79
Veroveringspunten9821,70
Verdedigingspunten3360,58
Ervaring282,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen444,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren555,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd222,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien50,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.163,780,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring166,670,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen444,44%
Verloren555,56%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd222,22%
Tanks vernietigd50,56
Gedood / dood ratio0,71
Gezien50,56
Schade toegebracht1.163,78
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring166,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (380)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Cromwell6577,83427168752,76%1199,19
AMX 13 909651,07460146449,39%861,02
ISU-15281120,65437114649,91%1152,13
O-I6714,3044598655,88%1282,09
SU-14-17860,7435791449,56%1293,18
VK 45.02 (P) Ausf. B91305,5756286951,32%1217,72
IS-7101384,9453785044,59%959,83
AMX 13 757287,8035471447,06%393,70
Škoda T 256560,6339270349,50%1046,97
Bat.-Châtillon 25 t AP91100,6345364446,89%992,89
Object 70491552,1048256747,44%1216,11
Lorraine 155 mle. 5181048,7142355250,00%1202,68
T-1091083,2046352548,76%941,15
IS-3A 81194,1357450050,40%1239,52
T-5491073,7050443047,44%972,98
M41 Walker Bulldog8469,5442440746,19%676,20
T376413,9739539850,00%1082,07
T26E4 SuperPershing 8808,9447439146,55%868,85
Tiger (P)7809,3746538551,95%1043,32
VK 45.02 (P) Ausf. A8836,0643837348,26%848,14
Lorraine 155 mle. 507780,2935336850,82%987,44
KV-856717,8139635149,86%1249,53
IS-38879,9143834947,28%852,27
T25/27598,7937934452,33%752,25
Object 268101733,6356032350,46%1217,07
T-345205,9521231443,31%323,77
T3281035,6251131445,22%1165,60
T297811,8144530552,13%934,16
M127942,4540829552,88%1255,47
T-448734,3546826851,49%916,08
T499730,1350825851,94%936,46
T-505119,4023624048,33%214,27
E 25 7809,8547823750,63%1073,59
SU-855298,2819723145,89%519,26
SU-1527620,2233421848,17%727,92
MT-256253,9831721646,30%575,94
O-Ni7889,4748320648,06%1092,42
IS7838,6542320346,80%1059,40
Konštrukta T-34/1007482,4534619846,97%570,34
T-34-856439,2334619551,79%803,26
SU-1006487,9130419247,92%693,87
SU-100Y 6553,4039219258,85%929,44
T-100 LT10758,6464119043,16%721,35
Strv 103B101848,1564018140,33%1151,89
T-437506,3537917949,72%670,85
AMX 13 F3 AM6676,3033417650,57%1010,55
Bat.-Châtillon 155 559814,5255117050,59%661,35
TVP VTU Koncept8846,7048116953,25%1097,17
Type 586341,6630616945,56%462,40
Strv 103-091492,8258116446,95%1148,98
M40/M4381029,7945516447,56%986,66
M18 Hellcat6327,5526416143,48%332,50
M446553,5533616055,00%875,91
SU-86561,8028915749,68%710,97
M53/M559932,2453515344,44%719,83
Pz.Kpfw. VII101504,6761914945,64%954,77
Crusader6153,2019014744,22%221,04
UDES 038758,0339314745,58%637,83
VK 30.01 (P)6474,4833814746,26%664,72
Churchill VII6425,8632114544,83%548,93
A-436232,7825414536,55%161,39
Pz.Sfl. IVc5344,6324514547,59%652,08
Ikv 90 Typ B7579,4234714247,18%689,14
M66501,5232014142,55%570,30
Bat.-Châtillon 25 t101377,2964613850,72%1033,39
T28 Concept 7738,0241613743,07%884,22
Churchill I5340,9527213444,78%543,66
AMX ELC bis5176,7524113347,37%383,88
Caernarvon8861,5953812950,39%861,97
O-Ho8868,2248212944,96%793,85
M7 Priest3479,8322912851,56%1502,39
Škoda T 245262,8124612752,76%596,92
T-1506507,1433012748,82%714,35
Object 430U101606,9873712744,88%1122,82
KV-26440,7832312651,59%617,39
AMX 13 10510792,5458912343,09%676,72
Comet7330,4328012140,50%246,10
AMX 12 t6229,2135612157,02%492,63
KV-15421,1232812052,50%836,95
Maus101483,6161911947,06%1091,11
LTTB8390,9238211943,70%465,54
T675201,2421211745,30%233,83
Cobra 91623,4581111753,85%1448,09
A-20585,1619611642,24%39,13
T92 HMC101224,7758111640,52%890,17
Strv 746568,5236211444,74%968,54
Black Prince7648,3943311352,21%759,05
M415446,2825410646,23%581,34
Archer5390,4925710545,71%798,05
Covenanter5101,2019110356,31%207,25
UDES 1691246,0073610050,00%1093,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5245,212479957,58%574,00
T1 Heavy5476,963569852,04%949,26
FV215b (183) 101541,926879853,06%1062,89
Type T-345268,692389645,83%544,54
BT-7 artillery 3136,722109448,94%368,66
Type 4 Heavy9956,515899345,16%659,38
Bat.-Châtillon 155 5810964,386309345,16%650,85
T 55A 91247,895639343,01%1037,21
SU-122A5350,752218953,93%753,03
IS-2-II8920,335948844,32%894,77
Conqueror91164,906808648,84%945,30
Forest Spirit 81241,876028441,67%1116,79
Strv m/425275,522528250,00%585,14
AMX 13 105 AM mle. 505340,072398245,12%568,14
SDP 60 Gonkiewicza91590,348038253,66%1304,05
Hotchkiss EBR7397,165037753,25%735,38
Panhard AML Lynx 6x68409,535687754,55%602,42
Object 43091303,556987749,35%1091,87
Type 1 Chi-He4256,592557349,32%690,19
M374229,471407240,28%570,61
T-34-17406,343407150,70%435,54
UDES 15/16101728,297037047,14%1193,24
Grille5468,292207042,86%926,81
Jagdpanzer E 100101363,596287052,86%852,61
M-VI-Y9974,876186947,83%723,96
Sturmpanzer II4185,131496752,24%513,37
M24 Chaffee5172,673356747,76%405,45
Prototipo Standard B91307,406146543,08%948,11
Vz. 64 Blesk81021,747206549,23%1659,92
FV230 Canopener101967,787846543,08%1217,18
P.44 Pantera8869,835766446,88%853,86
Ferdinand8649,135096445,31%469,90
T-54 ltwt.9772,776776457,81%1029,32
UDES 14 Alt 581128,296956355,56%1434,09
KV-137423,383566349,21%547,74
Škoda T 5091117,036156145,90%911,05
SDP 58 Kilana81160,037026152,46%1174,01
M-III-Y8946,986626045,00%924,98
Progetto M40 mod. 65101585,296715947,46%1159,57
TVP T 50/51101394,965965646,43%931,60
FV215b 101619,027155642,86%1144,85
Panhard AMD 178B6247,703615658,93%585,73
ELC EVEN 90 8433,544985448,15%643,77
SU-54442,062205343,40%1060,44
Jagdtiger91016,626735257,69%771,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4130,482065250,00%267,72
Object 705A101808,567705248,08%1269,96
Object 140101386,087385150,98%1027,57
T-463117,001695050,00%336,29
Centurion Mk. I8847,616954953,06%1037,35
T3091431,137094850,00%1118,55
AMX 404172,561964843,75%447,16
M5A1 Stuart484,672294854,17%144,46
Ikv 65 Alt II6385,692654843,75%461,97
Type 95 Heavy4179,172094843,75%397,94
IS-M8675,696134850,00%644,68
ST vz. 394208,262314650,00%540,22
T-284275,242554658,70%900,35
AMX M4 mle. 54101739,229124667,39%1327,92
Ares 758873,176764647,83%826,66
Caliban 81066,026884643,48%1092,33
T28 Prototype81201,896734544,44%1080,84
SU-263270,951594443,18%676,33
Cruiser Mk. III3106,681344440,91%257,05
P.43 ter7781,585774351,16%1148,84
Centurion Mk. 7/191151,957674250,00%958,27
AMX 105 AM mle. 474344,432664250,00%1076,90
T1 HMC2184,931644156,10%1181,49
Vickers Medium Mk. III392,051324146,34%144,03
Type 5781205,938144156,10%1382,57
Ares 8591021,006854139,02%706,69
BT-7467,901414045,00%59,17
Lago4195,082654052,50%530,49
M3 Lee4120,102113956,41%308,47
M10391121,317373951,28%854,67
45TP Habicha7878,186623850,00%1085,93
BZT-70 101782,246923836,84%863,89
AMX M4 mle. 5191663,138993863,16%1610,65
SU-76G FT4263,432223751,35%458,35
Type 6891638,708143745,95%1365,56
DZT-159 91274,087273751,35%940,28
Matilda4228,892563650,00%508,86
B14211,892283641,67%370,96
AT 77406,113753542,86%261,45
Lorraine 40 t 81089,004883429,41%941,80
WZ-131G FT6717,095183342,42%1212,51
121B 101415,735623336,36%836,78
Type 5 Heavy102187,848473246,88%1392,75
Marder 38T4289,062783253,13%725,58
Super Conqueror101457,666183231,25%849,55
IS-3-II91429,788263246,88%1254,28
XM57 81609,228273253,13%1349,75
Toro 91484,287233237,50%1194,40
Waffenträger auf E 100101427,526223145,16%736,36
T-34-2G FT7803,005943043,33%910,59
Type 3 Ju-Nu6932,536473040,00%1203,27
AT 1581019,906863043,33%967,72
SDP 44 Burza6786,384962934,48%1301,60
T110E3102061,217932948,28%1268,36
KR-1111928,698892955,17%1229,14
AMX 38389,961612850,00%123,46
T56 GMC374,501352842,86%17,10
Type 4 Ju-To7873,796062835,71%909,41
AMX 50 Foch (155) 101603,897432857,14%1056,72
53TP Markowskiego81068,935802722,22%935,84
M5 Stuart4220,854962762,96%637,30
60G FT5354,592512744,44%536,96
Cruiser Mk. IV475,741502751,85%106,76
Object 277101570,567102744,44%1166,11
Valentine3198,312272642,31%548,01
Centurion Action X101327,236382638,46%755,23
T54E191480,507522650,00%1181,09
Taschenratte111891,158712642,31%872,44
BT-2278,281262556,00%247,31
LT vz. 383173,502352437,50%504,66
AT 25204,962442445,83%245,58
M8A14226,542852462,50%560,77
Achilles6153,831762429,17%0,00
Alecto4186,832372360,87%462,30
T57 Heavy101525,656672334,78%838,56
M3 Stuart3150,772222245,45%443,12
Marder II3147,731262240,91%205,42
WZ-111-1G FT81347,147692240,91%1244,86
T9591901,958792152,38%1454,47
M-II-Y7834,527562166,67%1150,15
Leichttraktor1155,652302070,00%905,52
Strv 107-12111914,656312030,00%881,05
SDP 57 Gowika7770,155572055,00%871,64
AMX 65 t8783,206062055,00%713,52
Object 7059820,704442035,00%419,73
AMX Chasseur de chars 8526,054232060,00%606,21
T1 Cunningham153,531251952,63%162,71
40TP Habicha61014,637531952,63%2262,91
Sturmpanzer I Bison3180,681571957,89%567,08
SU-182222,791741973,68%1657,30
T698878,376031942,11%864,55
TBT 91636,058491963,16%1306,97
Type 63 81174,056281952,63%1161,83
FV226 Contradictious 81235,798721973,68%1349,44
Leo7696,284921850,00%919,57
P.43 bis6471,282711833,33%617,67
M2 Medium Tank365,831271850,00%87,66
Škoda T 177698,285941850,00%1291,79
T3 HMC2140,671351866,67%616,50
Obsidian 81118,067791855,56%1593,67
M15/423170,881911741,18%296,15
T2 Medium Tank269,531591758,82%257,17
SDP 40 Zadymka5684,353991752,94%1363,36
AT 86857,296351752,94%1687,66
113 Beijing Opera 101192,006031747,06%737,70
P26/404111,002191650,00%122,79
25TP KSUST II5265,503581643,75%408,05
MS-1189,881921668,75%484,33
Type 2597 Chi-Ha3159,562301662,50%538,07
GSOR 1010 FB 81193,195421650,00%1529,64
T207553,006311553,33%653,83
Lorraine 39L AM3186,131781560,00%627,36
T110E5101520,806471533,33%875,42
Vickers Medium Mk. II236,64871435,71%0,00
KV-37469,003591442,86%360,80
Type 95 Ji-Ro6888,645151450,00%1293,24
Valentine AT4349,072591450,00%936,61
T26E5 Patriot 8641,003601428,57%421,18
StuG IV 5210,501781457,14%408,84
Yong Bing 91416,648261457,14%1136,96
Vickers Medium Mk. I153,46881330,77%24,79
TKS z n.k.m. 20 mm 280,691801338,46%185,18
AMX M4 mle. 457655,465711361,54%839,05
AS-XX 40 t111404,546491338,46%796,76
EMIL 1951 81124,156701338,46%1001,31
Vz. 68 Squall 8448,314951338,46%489,57
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,081611346,15%70,10
Char Futur 4 91591,466661353,85%1338,71
ShPTK-TVP 100 81076,775401330,77%828,10
VK 36.01 (H)6703,006781266,67%1149,79
Mitsu 1085945,676351258,33%1925,57
LTP 3111,081591225,00%247,56
Chrysler K GF 8875,006141241,67%801,79
Fantôme 91612,837721250,00%1392,42
Type 97 Chi-Ha3174,552401172,73%666,24
Vickers Mk. E Type B2119,001471145,45%339,41
Sav m/434228,823371154,55%512,74
T-262124,911201145,45%424,87
M-V-Y101717,186721127,27%962,93
Durendal 101403,095331136,36%617,34
LT vz. 352112,401591060,00%470,18
10TP3190,402391050,00%655,04
Universal Carrier 2-pdr2178,701551050,00%643,52
Pawlack Tank6640,704871050,00%808,48
Pz.Kpfw. 5581210,007161040,00%791,90
Škoda T 56 8826,603711010,00%475,03
Stridsyxa 81512,007991050,00%1298,51
Concept 1B 91673,609281060,00%1286,18
Chi-Ni2116,89155933,33%325,81
M14/412115,44168944,44%193,28
Hotchkiss H35299,22199977,78%483,25
Panzerjäger I2160,56179944,44%495,18
LPT-67 Šelma91058,89831944,44%1415,79
T-45 2141,11253966,67%721,98
AAT60 81368,89829944,44%1381,97
43 M. Toldi III 383,00142933,33%121,71
Strv m/38269,75153825,00%42,01
T110E4101036,88677850,00%538,01
FV4025 Contriver112278,13843837,50%1413,82
White Dragon 81249,75722837,50%1334,75
Pvlvv fm/42291,14171728,57%106,38
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,57211757,14%380,67
Type 89 I-Go/Chi-Ro287,1493714,29%91,81
Tiger-Maus 91072,00719757,14%897,20
Black Prince II 7795,43886757,14%873,41
XM66F 8731,57477728,57%422,28
AMX M4 mle. 49 8310,0030270,00%48,39
Tiger I71362,171019683,33%1706,93
7TP2156,50203650,00%449,44
ARL 446811,83692683,33%1728,27
Ikv 723155,33172616,67%203,87
Vz. 60S Dravec 101586,17837650,00%840,79
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8424,6741060,00%185,26
Miel 8944,50760666,67%975,42
GSR 3301 Setter7199,50365633,33%140,51
Bretagne Panther 6589,83368650,00%890,11
Sentinelle 91943,33773633,33%1500,27
Renault FT130,8088560,00%175,18
Renault Otsu197,00164540,00%210,92
VK 30.01 (H)51087,00734560,00%3044,72
Type 97 Te-Ke 252,20132560,00%195,05
Type 91 Heavy352,80141560,00%200,56
Light Mk. VIC 262,00101520,00%51,23
TT-130M 9293,00508540,00%32,60
Ikv 1035137,25198425,00%42,53
Object 432U111711,5033140,00%859,68
T-50-2 6669,75543475,00%2690,34
T-29 3234,75346475,00%865,84
T77 8969,25550425,00%852,17
AE Phase I 91300,50735450,00%889,54
Fiat 30001101,6710330,00%281,45
D2331,67105333,33%1,24
Strv m/40L3173,67403366,67%651,36
Renault NC-311139,33165366,67%746,82
P.43576,00124333,33%0,00
D1288,33212366,67%380,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4318,00261333,33%637,30
14TP428,67323366,67%264,10
M3G FT3155,00130333,33%224,72
Crusader 5.5-in. SP7905,3310963100,00%1211,21
M60 10776,00656366,67%526,61
Bat.-Châtillon 12 t8647,0022530,00%865,05
Jade Coil 8835,67541333,33%424,44
L-60 294,33288366,67%516,80
Sexton I 3531,33379333,33%1482,94
T7 Combat Car 290,33157333,33%203,04
Caernarvon Action X 81292,6758530,00%1291,57
Super Hellcat 7819,33370333,33%878,67
Strv fm/21182,00201250,00%257,95
AT-120,0055250,00%74,55
NC 70 Błyskawica10816,50675250,00%429,43
Type 71102501,50793250,00%1651,86
GSOR the TANK 92013,00642250,00%1789,63
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6395,50398250,00%827,48
Kpz. Erich Konzept I 92613,5012002100,00%2085,92
KV-1SA 5330,50415250,00%528,47
M-IV-Y 8186,00586250,00%128,56
Object 252U 8728,00696250,00%626,65
Patton the Tank 9370,5027620,00%59,60
M24E2 Super Chaffee 6710,00751250,00%2033,10
Lansen C 8896,00431250,00%795,83
VCS 6x6 TS 90 9889,00599250,00%1145,19
Buryan 9710,0036220,00%199,38
Kolohousenka1123,002381100,00%659,69
Pz.Kpfw. 35 (t)2170,001651100,00%979,54
4TP154,001611100,00%261,00
Cruiser Mk. I191,001991100,00%457,34
Panzerwagen 39 3370,0022110,00%1217,18
Gabler’s Destroyer 5163,0016410,00%165,80
Windhund 8296,005871100,00%261,00
T3E2 Medium Tank 3213,0024910,00%679,99
Jagdpanzer E 90 91412,006021100,00%990,61
ARMT 50,0011710,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 253,006610,00%0,00
MKA 2206,002111100,00%757,13
SMV CC-64 Vipera 81870,0057810,00%2463,69
CS-52 LIS 8623,007191100,00%615,82
Matilda Black Prince 5670,006181100,00%1952,02
Char de transition 68,0021910,00%3,10
Excalibur 6472,0037710,00%392,05
M10 RBFM 51173,0011211100,00%2684,17
Charioteer Nomad 82141,0010041100,00%2283,09
WZ-120-1G FT 81789,008521100,00%1689,99
Lorraine 120 Alby 8450,0026310,00%76,49

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/10/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/10/2023
Gestopt: 24/12/2024