BRROBA1

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 24/04/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten958530078
Gemiddelde tier7,210,000,007,35
Overwinningen4844350,54%00,00%00,00%4658,97%
Verloren4629148,29%00,00%00,00%3139,74%
Gelijkstand11191,17%00,00%00,00%11,28%
Gevechten overleefd2575826,87%00,00%00,00%2937,18%
Tanks vernietigd791680,8300,0000,00550,71
Gedood / dood ratio1,130,000,001,12
Gezien1468941,5300,0000,00740,95
Schade toegebracht897,190,000,00982,58
Veroveringspunten1787271,8600,0000,001742,23
Verdedigingspunten506620,5300,0000,0000,00
Ervaring458,760,000,00552,77
WN71092,740,000,001050,25
WN81195,570,000,001148,64
Totaal
Gevechten95853
Gemiddelde tier7,21
Overwinningen4844350,54%
Verloren4629148,29%
Gelijkstand11191,17%
Gevechten overleefd2575826,87%
Tanks vernietigd791680,83
Gedood / dood ratio1,13
Gezien1468941,53
Schade toegebracht897,19
Veroveringspunten1787271,86
Verdedigingspunten506620,53
Ervaring458,76
WN71092,74
WN81195,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten78
Gemiddelde tier7,35
Overwinningen4658,97%
Verloren3139,74%
Gelijkstand11,28%
Gevechten overleefd2937,18%
Tanks vernietigd550,71
Gedood / dood ratio1,12
Gezien740,95
Schade toegebracht982,58
Veroveringspunten1742,23
Verdedigingspunten00,00
Ervaring552,77
WN71050,25
WN81148,64
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten122000
Overwinningen4536,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren7158,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand64,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3226,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd570,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien1461,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.159,010,000,000,00
Veroveringspunten1120,9200,0000,0000,00
Verdedigingspunten320,2600,0000,0000,00
Ervaring427,020,000,000,00
Totaal
Gevechten122
Overwinningen4536,89%
Verloren7158,20%
Gelijkstand64,92%
Gevechten overleefd3226,23%
Tanks vernietigd570,47
Gedood / dood ratio0,63
Gezien1461,20
Schade toegebracht1.159,01
Veroveringspunten1120,92
Verdedigingspunten320,26
Ervaring427,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16000
Overwinningen637,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren956,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand16,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd637,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien261,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht927,310,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring362,750,000,000,00
Totaal
Gevechten16
Overwinningen637,50%
Verloren956,25%
Gelijkstand16,25%
Gevechten overleefd637,50%
Tanks vernietigd50,31
Gedood / dood ratio0,50
Gezien261,63
Schade toegebracht927,31
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring362,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28000
Overwinningen1553,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren1242,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd828,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien411,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht623,140,000,000,00
Veroveringspunten1043,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring378,180,000,000,00
Totaal
Gevechten28
Overwinningen1553,57%
Verloren1242,86%
Gelijkstand13,57%
Gevechten overleefd828,57%
Tanks vernietigd190,68
Gedood / dood ratio0,95
Gezien411,46
Schade toegebracht623,14
Veroveringspunten1043,71
Verdedigingspunten00,00
Ervaring378,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten241000
Overwinningen9338,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren14660,58%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5623,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1290,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien3241,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht671,080,000,000,00
Veroveringspunten4221,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten910,3800,0000,0000,00
Ervaring301,720,000,000,00
Totaal
Gevechten241
Overwinningen9338,59%
Verloren14660,58%
Gelijkstand20,83%
Gevechten overleefd5623,24%
Tanks vernietigd1290,54
Gedood / dood ratio0,70
Gezien3241,34
Schade toegebracht671,08
Veroveringspunten4221,75
Verdedigingspunten910,38
Ervaring301,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3539000
Overwinningen160145,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren188053,12%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand581,64%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd106230,01%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21530,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien45501,2900,0000,0000,00
Schade toegebracht908,750,000,000,00
Veroveringspunten77592,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten46991,3300,0000,0000,00
Ervaring509,260,000,000,00
Totaal
Gevechten3539
Overwinningen160145,24%
Verloren188053,12%
Gelijkstand581,64%
Gevechten overleefd106230,01%
Tanks vernietigd21530,61
Gedood / dood ratio0,87
Gezien45501,29
Schade toegebracht908,75
Veroveringspunten77592,19
Verdedigingspunten46991,33
Ervaring509,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten253000
Overwinningen10541,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren14758,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6826,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1290,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien3091,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht710,100,000,000,00
Veroveringspunten3901,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2310,9100,0000,0000,00
Ervaring276,200,000,000,00
Totaal
Gevechten253
Overwinningen10541,50%
Verloren14758,10%
Gelijkstand10,40%
Gevechten overleefd6826,88%
Tanks vernietigd1290,51
Gedood / dood ratio0,70
Gezien3091,22
Schade toegebracht710,10
Veroveringspunten3901,54
Verdedigingspunten2310,91
Ervaring276,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (158)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-15684,514751285755,31%1746,95
IS-6 81217,045691067053,02%1452,69
Bat.-Châtillon 155 58101320,76392778647,43%1225,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5560,88379452254,33%1779,75
T-505127,15263385251,14%269,76
KV-856765,12472322154,83%1412,07
M41 Walker Bulldog8497,49404286747,44%743,12
VK 36.01 (H)6588,29395273454,79%1033,48
IS-4101728,03521230750,59%1375,78
E 100101496,59514228445,62%1086,83
Super Hellcat 7803,86464193452,59%1216,21
T-34-85M 6791,81549192849,95%1295,92
FV215b 101424,03525181943,71%1022,69
IS-27901,85451174450,97%1212,30
Bat.-Châtillon 25 t101268,26508164144,42%860,70
O-Ni7953,02501148052,09%1263,32
S-5171099,02367140647,58%1442,63
T57 Heavy101319,28675132646,08%817,76
IS-381118,30593130350,96%1269,23
FV215b (183) 101326,57449118443,58%828,77
SU-263566,63278116254,73%2304,22
IS-6 B 8727,03555110144,78%584,57
T499689,50438103048,16%860,91
Type 586705,9541195852,92%1610,26
IS-7101424,8363181945,91%1010,13
AMX 12 t6363,8041981450,86%849,93
T1E6 2143,5022378450,64%639,70
Tiger II81108,0145476648,04%1334,97
Conqueror9908,9736575744,12%639,36
E 7591412,9743471343,48%1378,68
GSOR the TANK 9796,6750069445,24%573,68
Caernarvon8753,3434966637,84%622,43
M18 Hellcat6559,0052560851,48%890,07
WZ-111 model 1-491020,9546060147,25%849,79
Prototipo 6 81071,0254958149,57%896,05
Windhund 8858,3346555843,37%711,75
113101264,0959253545,23%870,09
O-I6810,6353353156,50%1549,68
IS7870,6851352746,68%1134,98
59-166211,8639151848,84%406,33
O-I Experimental5772,6946548954,19%1798,07
Bat.-Châtillon 155 5591366,8047546844,23%1479,51
T-1091076,0060346047,17%902,92
ST-I91422,1360345349,23%1335,26
WZ-1317393,3735941651,20%669,52
T-34-17740,4542840751,11%1174,37
Tiger I7813,6141139949,87%1080,60
KV-48670,1144338947,04%580,31
Churchill VII6679,3745538551,95%1296,50
1108832,8140338346,21%842,91
M5A1 Stuart4255,2128638352,22%898,37
T-34-28587,0344035246,31%585,63
Tortoise91280,2852734349,85%940,35
AMX ELC bis5372,5133032750,15%1253,27
Black Prince7721,7539332044,69%883,03
Bat.-Châtillon 25 t AP91048,7263530243,71%859,66
Lorraine 155 mle. 5181036,4754729948,83%1218,50
212A91045,3347029448,30%927,76
AMX 13 757431,2152528746,34%709,83
T297921,5756927754,15%1183,87
Lorraine 155 mle. 507765,6739925442,91%856,32
T54E191828,7158824755,47%2006,46
T1 Cunningham1117,8222422545,78%593,01
Type T-345486,5333821762,67%1597,87
T376365,2536220147,76%790,23
T25/27797,4142019246,88%1008,05
WZ-12091226,9851518946,03%1130,28
Type 4 Chi-To6612,9853018544,32%1122,40
AT 86522,7539216250,62%887,42
T1 Heavy5384,1628615745,22%640,85
AMX 13 909501,9657915446,75%551,50
M10 Wolverine5459,2239815058,00%1109,44
KR-1111325,5567815049,33%682,71
Churchill I5584,1034214252,82%1301,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4104,2222112555,20%226,41
AT 77991,0658812450,00%1257,88
Bat.-Châtillon 12 t8928,1947710848,15%1912,89
Rheinmetall Skorpion G 8891,7340910858,33%915,70
AT 25476,553759650,00%1240,51
M75264,722878952,81%928,19
FV217 Badger102311,965857857,69%2118,61
Type 3 Chi-Nu5334,413947647,37%780,20
VK 30.02 (D)7587,954227354,79%896,27
TOG II* 6727,783926442,19%1147,77
Leichttraktor162,591086350,79%128,26
Alecto4190,842186349,21%365,18
T-28477,031516134,43%0,41
T-463103,281666144,26%224,88
Pz.Kpfw. 38 (t)384,451445547,27%96,60
M5 Stuart4134,302615455,56%272,21
Gabler’s Destroyer 5194,733575248,08%390,13
T7 Combat Car 275,762444946,94%196,99
LTP 3184,582244860,42%936,58
FV4005 Stage II10743,654004339,53%287,52
M3 Lee4236,022934245,24%721,50
AMX 404151,271924146,34%400,84
T2 Light Tank 285,492184151,22%236,63
T404223,082263943,59%355,63
IS-M81556,846043852,63%2119,52
SU-54600,742603551,43%1892,24
T26E3 Eagle 7 7714,694643246,88%838,58
Renault FT128,13943161,29%182,63
M4A1 Sherman5514,674602470,83%1786,91
T56 GMC3145,581592445,83%294,34
Black Prince II 7505,676732462,50%599,93
Fantôme 9759,745732339,13%475,58
T1 HMC2244,611761850,00%1605,54
Bishop5340,823111764,71%739,52
Pz.Kpfw. 35 (t)2178,002411662,50%1035,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4198,931811553,33%365,15
Type 2597 Chi-Ha3105,001551553,33%226,20
KV-26826,795101457,14%1334,92
T28 Concept 71275,436651478,57%2358,21
Ikv 65 Alt II6637,083911250,00%1133,29
WZ-1328495,173651241,67%588,84
T-50-2 6175,832681250,00%274,83
M24E2 Super Chaffee 6331,754101250,00%735,30
TKS z n.k.m. 20 mm 217,731981136,36%0,00
T92 8335,602901020,00%292,98
ELC EVEN 90 8245,903591030,00%150,82
Renault NC-31158,78189944,44%85,31
M374241,78179944,44%723,66
Type 63 8767,50421812,50%517,20
MS-1154,0067728,57%22,87
M2 Medium Tank317,86109771,43%261,00
T-45 251,14209742,86%27,65
BT-7 artillery 3218,86240742,86%589,66
Renault Otsu167,17242633,33%51,95
Ikv 1035274,17265666,67%655,95
ST vz. 39473,40162540,00%6,01
Hotchkiss H35249,6022350,00%3,10
43 M. Toldi III 3168,20200520,00%640,59
Vickers Medium Mk. I127,75108475,00%261,00
Type 5 Chi-Ri7191,5011440,00%0,00
Type 97 Te-Ke 267,50164425,00%56,49
O-Ho81536,50495425,00%1769,87
M36 Jackson6320,75265450,00%380,41
Sturmpanzer I Bison3111,67106333,33%144,48
Jagdpanther7172,33329333,33%0,00
FV3046199,00318366,67%316,01
T-29 3146,009330,00%238,33
Vickers Mk. E Type B20,003920,00%0,00
SDP 57 Gowika7436,0035220,00%244,60
Universal Carrier 2-pdr20,0052250,00%78,28
Pz.Kpfw. I Ausf. C3116,50195250,00%399,81
StuG IV 5593,5020920,00%1395,85
Kolohousenka1121,005110,00%348,12
M660,006810,00%0,00
T-262250,003791100,00%1647,16
Valentine3534,0027310,00%2013,64
AT-12227,003071100,00%1060,65
MT-256169,0019710,00%180,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4237,002341100,00%690,83
T-34 with L-11 40,0017110,00%0,00
Pz.Sfl. IC 470,002551100,00%261,00
Tiger 131 6213,0012910,00%38,91
Light Mk. VIC 20,001451100,00%261,00
Valiant 50,0012610,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 24/04/2026
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 24/03/2026
Gestopt: 20/04/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/04/2016
Gestopt: 14/01/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/04/2016
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/12/2015
Gestopt: 02/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/11/2014
Gestopt: 01/12/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/10/2015
Gestopt: 21/10/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/01/2016
Gestopt: 21/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/02/2016
Gestopt: 13/03/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/03/2016
Gestopt: 03/04/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/01/2016
Gestopt: 10/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/09/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/08/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/06/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/04/2014