BambohaEU

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 18/05/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1691607138
Gemiddelde tier6,670,007,299,62
Overwinningen906753,60%00,00%457,14%8158,70%
Verloren756844,74%00,00%342,86%5640,58%
Gelijkstand2811,66%00,00%00,00%10,72%
Gevechten overleefd494629,24%00,00%228,57%3928,26%
Tanks vernietigd149050,8800,00233,291981,43
Gedood / dood ratio1,250,004,602,00
Gezien189401,1200,00131,861881,36
Schade toegebracht1.003,930,002.607,293.187,22
Veroveringspunten288021,7000,0000,003102,25
Verdedigingspunten92170,5400,0000,0000,00
Ervaring588,460,001.248,861.071,54
WN71218,980,003074,091857,16
WN81570,470,004980,333258,02
Totaal
Gevechten16916
Gemiddelde tier6,67
Overwinningen906753,60%
Verloren756844,74%
Gelijkstand2811,66%
Gevechten overleefd494629,24%
Tanks vernietigd149050,88
Gedood / dood ratio1,25
Gezien189401,12
Schade toegebracht1.003,93
Veroveringspunten288021,70
Verdedigingspunten92170,54
Ervaring588,46
WN71218,98
WN81570,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten7
Gemiddelde tier7,29
Overwinningen457,14%
Verloren342,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd233,29
Gedood / dood ratio4,60
Gezien131,86
Schade toegebracht2.607,29
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.248,86
WN73074,09
WN84980,33
Voorbije 30 dagen
Gevechten138
Gemiddelde tier9,62
Overwinningen8158,70%
Verloren5640,58%
Gelijkstand10,72%
Gevechten overleefd3928,26%
Tanks vernietigd1981,43
Gedood / dood ratio2,00
Gezien1881,36
Schade toegebracht3.187,22
Veroveringspunten3102,25
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.071,54
WN71857,16
WN83258,02
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten68000
Overwinningen4058,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren2435,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand45,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2435,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd300,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien310,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht968,810,000,000,00
Veroveringspunten901,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1271,8700,0000,0000,00
Ervaring660,210,000,000,00
Totaal
Gevechten68
Overwinningen4058,82%
Verloren2435,29%
Gelijkstand45,88%
Gevechten overleefd2435,29%
Tanks vernietigd300,44
Gedood / dood ratio0,68
Gezien310,46
Schade toegebracht968,81
Veroveringspunten901,32
Verdedigingspunten1271,87
Ervaring660,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten932000
Overwinningen61666,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren29631,76%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand202,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44747,96%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6510,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,340,000,000,00
Gezien3350,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht748,360,000,000,00
Veroveringspunten17271,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten8260,8900,0000,0000,00
Ervaring561,580,000,000,00
Totaal
Gevechten932
Overwinningen61666,09%
Verloren29631,76%
Gelijkstand202,15%
Gevechten overleefd44747,96%
Tanks vernietigd6510,70
Gedood / dood ratio1,34
Gezien3350,36
Schade toegebracht748,36
Veroveringspunten17271,85
Verdedigingspunten8260,89
Ervaring561,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten45000
Overwinningen2351,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren2146,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1431,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,0900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,130,000,000,00
Gezien300,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht135,910,000,000,00
Veroveringspunten3988,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten70,1600,0000,0000,00
Ervaring358,220,000,000,00
Totaal
Gevechten45
Overwinningen2351,11%
Verloren2146,67%
Gelijkstand12,22%
Gevechten overleefd1431,11%
Tanks vernietigd40,09
Gedood / dood ratio0,13
Gezien300,67
Schade toegebracht135,91
Veroveringspunten3988,84
Verdedigingspunten70,16
Ervaring358,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd55,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio5,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht4.090,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring536,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd55,00
Gedood / dood ratio5,00
Gezien00,00
Schade toegebracht4.090,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring536,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (193)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81136,70670109848,72%1331,76
IS-38988,7772763166,56%1193,70
KV-15548,0038662452,40%1119,05
T-1506633,2540857752,69%1039,91
T-505112,6932248354,24%251,91
G.W. Panther7956,1056741462,32%1388,48
T-127 3354,4948237350,40%1609,29
212A91488,8760832247,83%1613,06
AMX 13 909794,4670431553,33%1199,08
MT-256198,6148029749,83%432,73
T-5491367,9678829352,56%1427,04
M10391440,7971729047,59%1322,50
IS-7101821,1474728951,21%1478,70
Object 261101735,6059427845,32%1599,27
T-345254,7724526446,59%517,21
T-1091553,3979125958,30%1605,10
ISU-15281150,6856624249,59%1141,36
Jagdpanther7948,4551424055,00%1386,81
M4A1 Sherman5553,4154523559,15%1764,69
S-5171264,1260223549,79%1684,32
T-34-856487,8340222351,57%900,57
SU-122-44 7896,0858621845,87%1164,07
KV-481086,5367721547,91%1303,48
Grille5607,1735520563,90%1582,15
A-20548,5518719947,24%83,76
Lorraine 155 mle. 507730,4442319253,13%851,11
Tetrarch 2199,0926018852,13%1123,69
AMX 12 t6258,6438218748,66%515,07
T3 HMC2193,7428818348,63%819,14
VK 16.02 Leopard5110,8824617954,75%229,62
M4A3E2 Sherman Jumbo6734,5063217351,45%1537,84
StuG III Ausf. G5227,3718117247,67%340,90
KV-26760,5158316750,90%1241,08
SU-263492,5632416656,63%1636,71
SU-1527897,1058616246,91%1195,01
T2971307,6979415949,69%1805,39
AMX ELC bis5371,6650515249,34%1332,81
T3281243,6775515054,67%1469,15
T-4481137,5577213951,80%1725,51
Hummel6822,6946613546,67%1294,12
Type 586570,7653213247,73%1067,90
AMX 13 757339,6046012951,94%591,93
T25/27916,7168512556,00%1462,45
Jagdpanzer IV6542,3132212053,33%951,49
T1 HMC2141,5316211853,39%815,26
Churchill III 5481,6167611654,31%1054,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,0926611454,39%573,45
M374218,5916311247,32%625,33
Bat.-Châtillon 25 t AP91274,7675511056,36%1363,61
M18 Hellcat6619,6546211050,00%1119,39
M7 Priest3319,7418310847,22%860,54
T110E5102546,1295410559,05%2550,47
Spähpanzer SP I C7684,5063110547,62%1282,38
T-284136,0616810250,00%245,42
IS7678,7651810157,43%864,88
Jagdpanther II81030,5064810150,50%1130,56
T376284,874829351,61%655,13
Predatore 93112,1611709154,95%3229,25
Serpente 93466,2812659072,22%3453,72
KV-856677,536088755,17%1217,03
T-437527,525498450,00%699,39
T-34-17783,016898353,01%1229,97
Type T-345397,084197951,90%1147,70
LTTB8812,797907554,67%1640,43
SU-1006774,396217262,50%1687,79
Maus103272,519686851,47%2619,94
VK 28.016339,375216744,78%849,78
OCP Peacekeeper 93048,9112196767,16%3748,30
Taschenratte114136,4113796369,84%3239,97
T2071224,118966157,38%2267,46
VK 30.01 (H)5611,535886060,00%1705,76
SU-54384,312235860,34%1070,86
KV-37753,145915850,00%926,61
Marder II3115,341505851,72%187,95
VK 36.01 (H)6518,745685761,40%863,62
T1 Cunningham152,202545560,00%210,69
M24 Chaffee5313,265565453,70%1060,96
Rheinmetall Panzerwagen102022,0610485466,67%2986,44
AS-XX 40 t114022,5212124864,58%4552,30
Tiger I7895,857014753,19%1202,96
T3092748,7910564761,70%2891,27
AMX 404108,231424734,04%128,91
AMX 13 F3 AM6970,046244656,52%1671,29
E 5093808,0713474562,22%5372,64
FV230 Canopener103505,1112174568,89%3681,87
SU-855467,503944447,73%1002,00
BT-7434,581134344,19%50,38
Covenanter5272,984074353,49%880,60
T54E192813,5111204362,79%3450,33
Conqueror93338,2111604250,00%4088,00
Type 71103767,8313114283,33%3615,22
Vz. 58 Medvěd 93265,8112444261,90%3656,48
Spähpanzer Ru 25191581,1711614163,41%3692,42
T110E4103637,389504050,00%3028,50
Ares 90103268,689954055,00%3062,87
Ares 8592272,3311104075,00%2414,28
M2 Light253,741193831,58%1,00
FV229 Contender93175,2612923863,16%3984,99
MBT-B 103699,7410693855,26%3163,13
Pz.Kpfw. II Luchs460,001073721,62%4,60
Object 70493065,5411353772,97%2892,03
E 7592900,8111533767,57%3073,39
Durchbruchswagen 24307,922833735,14%757,96
T404210,182023461,76%472,23
AMX 13 105101800,719723461,76%2289,63
Wespe3337,092163354,55%1269,00
SDP 58 Kilana82741,5512053363,64%4045,64
T28 Prototype82353,9711763369,70%3931,04
ST-I93141,7812473265,63%3912,44
SDP 60 Gonkiewicza92900,6111023164,52%2823,46
T6982279,2911483161,29%3794,10
WZ-120G FT 93849,5313573073,33%3850,64
SU-18295,311162955,17%456,99
M5A1 Stuart4172,813592755,56%475,95
Ares 7582386,5212372762,96%3434,50
FV227 Conceiver82502,7812442759,26%3824,06
AT-FV230 Breaker112779,309532751,85%2104,38
T-46364,081462653,85%132,99
DZT-159 92525,2610462356,52%2498,04
T2 Light Tank 2156,822962231,82%544,14
AMX M4 mle. 4572655,1015192171,43%6632,32
Type 6894285,2915892176,19%6952,43
Caernarvon82962,6513742060,00%5308,15
Tiger II82765,3513332065,00%4131,01
BT-2229,581031942,11%14,99
Sturmpanzer I Bison3169,472291957,89%585,10
AMX 383111,211821957,89%274,62
Rhm.-Borsig Waffenträger82058,639101957,89%2274,06
TBT 92698,8910601957,89%2653,46
P.43 bis61414,3310111866,67%3367,05
T-54 ltwt.91512,3310161861,11%2430,08
FV224 Chopper72393,1713081855,56%4099,20
IS-271965,8810121741,18%3137,77
Marder 38T4389,244401770,59%1093,08
Object 140102432,479521764,71%2428,44
Schwertwal 103398,569661656,25%2990,05
Wz. 64GC Bzyg 103949,3811631668,75%3978,97
M75287,873971566,67%1091,59
Black Prince72780,4316931471,43%6563,84
Sturer Emil71930,579541471,43%3450,89
Excelsior 5375,363991457,14%625,73
Gryphon 103657,0711591471,43%3272,36
Panzerjäger I291,691611376,92%359,32
Vz. 44-171862,7710561361,54%3417,76
CC-46 Pancernik 92732,6910361361,54%2535,01
Type 5783056,7714361369,23%5395,99
T1E6 2154,083731376,92%807,02
M5 Stuart4253,836061275,00%859,99
T2 Medium Tank237,331061250,00%82,94
Pz.Kpfw. I Ausf. C3148,173301250,00%584,56
Konštrukta T-34/10071545,9111271181,82%3484,32
Chieftain Mk. 6 103862,2011651070,00%3239,25
E 65 Zwilling 82140,409591040,00%2121,15
E 25 7654,404451050,00%715,31
T56 GMC3113,00145955,56%254,59
T57 Heavy102471,00918955,56%2184,46
Vz. 68 Squall 81393,78951955,56%3258,37
Renault FT 75 BS2151,25179837,50%788,59
Cruiser Mk. III3129,75290850,00%337,85
T803112870,381235875,00%2385,72
Pz.Kpfw. II247,00121771,43%261,00
Leichttraktor16,8655728,57%0,00
TNH 105/100082091,571051742,86%3160,29
Churchill VII62151,861470771,43%6610,65
O-I61346,57698728,57%2512,43
Type 4 Ju-To72045,431210771,43%3573,85
E 77 93344,001231757,14%3712,03
Durendal 103195,291113771,43%2980,19
Type 3 Ju-Nu6897,67759666,67%1487,68
T-34-284050,2018485100,00%7360,16
Kpz. Erich Konzept I 93037,201246580,00%3246,97
leKpz Borkenkäfer112572,201075560,00%3101,63
SDP wz 66 Grom 82831,40986540,00%3051,58
XM57 81839,00642425,00%1627,71
MS-110,0063333,33%0,00
Tiger 131 61356,331189366,67%3157,40
LTP 3155,00199333,33%457,49
T-44-100 82005,6712853100,00%2977,74
Coccodrillo 102147,50726250,00%1655,33
SDP 44 Burza62421,5016032100,00%8587,30
Jagdpanzer E 90 93584,001084250,00%4378,08
Ashigaru 104211,0012732100,00%3626,03
StuG IV 5156,0012120,00%80,65
AMX 13 57 GF 71646,501316250,00%4234,09
Udarniy 8961,50788250,00%685,15
Renault Otsu170,003221100,00%323,03
B14831,007441100,00%3295,76
Vz. 60S Dravec 104946,0015741100,00%4286,61
SDT-58 Vlkodav 91666,0054810,00%1300,36
HWK 1281619,0014091100,00%4599,96
KV-1SA 5617,0047710,00%1107,57
T-50-2 6217,004731100,00%549,66
43 M. Toldi III 3160,0017310,00%459,41

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 18/05/2026