BigFootPRD

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 04/05/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten62814038204
Gemiddelde tier8,000,0010,009,51
Overwinningen3782660,22%00,00%2771,05%13164,22%
Verloren2423138,58%00,00%1128,95%6933,82%
Gelijkstand7571,21%00,00%00,00%41,96%
Gevechten overleefd2373837,79%00,00%1950,00%9144,61%
Tanks vernietigd945621,5100,00621,633361,65
Gedood / dood ratio2,420,003,262,97
Gezien938161,4900,00862,263251,59
Schade toegebracht2.465,410,003.769,263.818,15
Veroveringspunten178900,2800,00571,501040,51
Verdedigingspunten556720,8900,00822,162321,14
Ervaring956,040,001.174,081.157,93
WN72101,550,002425,402338,50
WN83573,030,005435,315002,09
Totaal
Gevechten62814
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen3782660,22%
Verloren2423138,58%
Gelijkstand7571,21%
Gevechten overleefd2373837,79%
Tanks vernietigd945621,51
Gedood / dood ratio2,42
Gezien938161,49
Schade toegebracht2.465,41
Veroveringspunten178900,28
Verdedigingspunten556720,89
Ervaring956,04
WN72101,55
WN83573,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten38
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen2771,05%
Verloren1128,95%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1950,00%
Tanks vernietigd621,63
Gedood / dood ratio3,26
Gezien862,26
Schade toegebracht3.769,26
Veroveringspunten571,50
Verdedigingspunten822,16
Ervaring1.174,08
WN72425,40
WN85435,31
Voorbije 30 dagen
Gevechten204
Gemiddelde tier9,51
Overwinningen13164,22%
Verloren6933,82%
Gelijkstand41,96%
Gevechten overleefd9144,61%
Tanks vernietigd3361,65
Gedood / dood ratio2,97
Gezien3251,59
Schade toegebracht3.818,15
Veroveringspunten1040,51
Verdedigingspunten2321,14
Ervaring1.157,93
WN72338,50
WN85002,09
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten132000
Overwinningen6347,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren6347,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand64,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4735,61%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1200,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,410,000,000,00
Gezien1290,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht2.402,270,000,000,00
Veroveringspunten1611,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten160,1200,0000,0000,00
Ervaring810,990,000,000,00
Totaal
Gevechten132
Overwinningen6347,73%
Verloren6347,73%
Gelijkstand64,55%
Gevechten overleefd4735,61%
Tanks vernietigd1200,91
Gedood / dood ratio1,41
Gezien1290,98
Schade toegebracht2.402,27
Veroveringspunten1611,22
Verdedigingspunten160,12
Ervaring810,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen571,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren228,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd342,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien50,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht542,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring438,710,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen571,43%
Verloren228,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd342,86%
Tanks vernietigd60,86
Gedood / dood ratio1,50
Gezien50,71
Schade toegebracht542,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring438,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen311,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren2488,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd311,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,460,000,000,00
Gezien401,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht519,810,000,000,00
Veroveringspunten1154,2600,0000,0000,00
Verdedigingspunten682,5200,0000,0000,00
Ervaring155,260,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen311,11%
Verloren2488,89%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd311,11%
Tanks vernietigd110,41
Gedood / dood ratio0,46
Gezien401,48
Schade toegebracht519,81
Veroveringspunten1154,26
Verdedigingspunten682,52
Ervaring155,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten469000
Overwinningen28460,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren18238,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,64%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22748,40%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3950,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,630,000,000,00
Gezien4510,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.848,700,000,000,00
Veroveringspunten7891,6800,0000,0000,00
Verdedigingspunten13852,9500,0000,0000,00
Ervaring848,000,000,000,00
Totaal
Gevechten469
Overwinningen28460,55%
Verloren18238,81%
Gelijkstand30,64%
Gevechten overleefd22748,40%
Tanks vernietigd3950,84
Gedood / dood ratio1,63
Gezien4510,96
Schade toegebracht1.848,70
Veroveringspunten7891,68
Verdedigingspunten13852,95
Ervaring848,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28000
Overwinningen1139,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren1760,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd621,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd250,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien230,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.426,360,000,000,00
Veroveringspunten572,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring724,210,000,000,00
Totaal
Gevechten28
Overwinningen1139,29%
Verloren1760,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd621,43%
Tanks vernietigd250,89
Gedood / dood ratio1,14
Gezien230,82
Schade toegebracht2.426,36
Veroveringspunten572,04
Verdedigingspunten00,00
Ervaring724,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (415)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M54 Renegade 83290,211513300669,49%5180,83
Type 64 6907,09629210355,68%2794,20
T110E5103007,48804190356,59%3071,56
Leopard 1102982,74822179257,42%3054,51
M4A1 Sherman5801,19543145959,36%2970,28
T-34-8561151,56661117760,66%3114,29
T-62A102900,2280693553,90%3047,17
Object 260 104238,56120989264,80%4659,93
Bat.-Châtillon 25 t103021,5978979354,73%3130,25
T3281898,9884677558,84%2849,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C3284,6338569857,16%1776,89
KV-261208,9563069162,23%2793,60
T57 Heavy Tank103201,6480164657,28%3114,77
Centurion Mk. 7/192932,5397563660,38%3828,29
FV30461024,1353161655,52%2303,13
Škoda T 56 83348,77146956868,13%4624,09
CS-63104329,17121456165,60%4905,38
STB-1103524,51104056058,04%3670,17
Vz. 55104667,20124755764,81%4863,25
TVP T 50/51103197,4488953958,44%3387,83
M48A5 Patton102975,1382452556,38%3090,81
M10392052,9969051554,17%2410,27
M18 Hellcat6810,2152850552,48%1617,78
T3 HMC2209,6124250054,00%1024,48
Super Conqueror103777,01103049160,08%3988,35
Indien-Panzer81545,9970647552,42%2430,28
FV215b 102847,0975145855,46%2781,60
T2971388,5369145153,88%2095,41
AMX M4 mle. 54104838,16127144564,27%5209,82
Kampfpanzer 50 t 93450,27135443165,66%4148,44
AMX 13 9091440,2776542852,80%2813,00
AMX 13 105102226,2688642657,51%3294,23
Object 263102769,3977440155,36%2384,40
Leopard Prototyp A92953,2992639554,18%3566,41
T-345655,4343338556,62%2419,02
Progetto M35 mod. 46 82947,88139238167,19%4710,99
Aufklärungspanzer Panther 7468,3139237446,26%887,31
AMX 13 757907,9867536654,64%2172,63
Concept 1B 94155,32151136172,02%4639,69
Centurion Action X103013,5878535757,98%3080,38
Object 703 Version II 83114,96152234769,16%5205,26
T 55A 92850,32102034362,10%3705,59
AMX ELC bis5595,4563533364,56%2568,32
M46 Patton92383,5276233255,42%2975,76
T54E192413,7187532754,43%2782,02
Object 268 Version 4103220,1281132358,82%2961,23
T-50-2 6822,1160931558,73%2881,17
T-5492455,81103231366,77%3529,70
T4991833,5392231354,31%3593,03
M446640,4533530745,93%1106,42
Bat.-Châtillon Bourrasque 83115,32141430069,33%4899,83
Object 277103561,48107929463,27%3860,00
T25/27606,0936029347,10%769,91
T26E5 Patriot 82084,42114728557,89%3498,75
Conqueror92670,98105227661,23%2949,73
AMX 12 t6646,1958727654,71%2118,65
Centurion Mk. I81882,2684327561,09%3296,35
Chimera 83084,83143426665,79%4813,62
T28 Prototype81405,4259926452,65%1570,41
M41 Walker Bulldog81070,1462025950,19%2245,59
AMX 50 B104197,00116625567,06%4512,88
E 5093735,28138025266,67%4930,00
T675511,5435525255,16%1332,73
Kampfpanzer 07 RH 82493,57128625165,34%4468,98
M4A3E8 Sherman61100,1881124461,48%2909,37
T71 DA71235,1084224154,36%3545,60
Object 140103617,89115023964,85%4127,11
M127911,6340923752,32%1295,66
T77 83057,48132223059,57%4565,05
M26 Pershing81573,1662622955,46%2416,37
CS-52 LIS 82832,81132922766,52%4586,43
Kranvagn104429,58127422370,85%5382,69
M41 HMC5392,0026521445,79%485,86
Bisonte C45 83040,81142621462,62%4407,49
Object 705A103225,0795421355,87%3164,29
Type 6192600,7883820459,80%3205,49
Object 274a 82580,77131120466,18%4314,65
AMBT 83280,31141520466,18%4909,46
T110E4103914,55103920160,70%4070,67
VK 28.016208,1627619741,12%343,57
122 TM 82674,59126919767,51%4136,03
Type 59 83109,72156519568,72%5903,80
Emil II93388,35125919565,13%4431,71
Grille 15104129,7397419160,73%4073,01
Kampfpanzer 07 P(E) 104628,64131219164,92%5201,57
TVP VTU Koncept81727,4868819057,89%2903,58
60TP Lewandowskiego104403,42117718966,67%4345,24
Caernarvon82278,54116618565,41%3643,64
Bat.-Châtillon 25 t AP91975,8087518551,89%2552,15
Object 70592621,98108218360,11%3253,96
Object 279 early 104618,88127118361,20%3822,99
M4A3E8 Thunderbolt VII 61401,61111318061,11%3738,93
T110E3104590,97121617967,60%4703,28
LT-432 81708,52119317965,92%4504,14
AltProto AMX 30 82646,42136917667,61%4612,89
TNH T Vz. 5193582,29135117566,29%4590,83
WZ-113G FT104529,87113517065,29%4567,67
T6981683,5083116249,38%2460,47
ShPTK-TVP 100 82804,10126316264,81%4145,28
Panhard EBR 105102604,65109115961,64%4468,81
E 50 Ausf. M104081,66116815766,24%4420,80
T71 CMCD71220,3270515756,05%3490,84
Rinoceronte104273,50115115563,23%4320,07
WZ-111 model 5A104168,15119815567,74%4781,77
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82484,12127015470,78%4647,16
Char Futur 4 93696,67130215462,34%4284,60
E 7593552,94129115367,32%4598,32
M47 Iron Arnie 83257,01154215268,42%6002,44
IS-4104215,00127315170,86%4706,41
VK 16.02 Leopard5508,2054715058,00%2004,63
CS-5993803,64133615064,67%5196,97
50TP prototyp 82766,82133014873,65%4244,56
Object 430U103573,71108514759,86%4083,13
HWK 30 81800,16109914763,27%4291,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4238,4622914451,39%510,96
M66570,3234114346,85%881,96
Škoda T 2561213,5288214156,03%3144,01
T2071538,0669314165,96%3282,01
Škoda T 5093093,47110814157,45%3687,87
IS-7104120,91120314163,83%4888,15
Chrysler K GF 82535,19124714163,12%4160,30
SU-10181961,3590514055,00%2784,86
Jagdpanzer E 100104520,76114013770,07%4690,43
ASTRON Rex 105 mm 83234,83152813776,64%4841,32
TS-5 83003,26140213762,04%4226,69
StuG III Ausf. G5417,5027613545,93%936,96
113103729,10118213566,67%4314,42
Object 252U 83289,21147413565,93%5315,31
IS-382421,61111813359,40%3640,54
Type 5 Ka-Ri 83788,70157113274,24%5479,42
Comet71278,1169013158,78%2442,61
TS-54 83463,08163713167,18%5355,45
Konštrukta T-34/10071529,7165313060,77%3190,09
T-4481734,0599313059,23%3168,59
SU-122-5492006,0380613053,08%2047,94
121104532,88125612965,12%5048,53
Churchill Gun Carrier61650,7491412958,14%4348,96
UDES 15/16104474,35130912875,00%4885,40
T-1093192,02118412858,59%4513,42
FV4201 Chieftain Proto 93819,05137812865,63%5022,95
Pz.Kpfw. II Luchs4186,3727812752,76%574,96
ISU-122-2 83088,46137212770,87%4256,47
M60 104571,45117512564,00%5035,21
Object 780 104302,52115012455,65%4321,91
AMX M4 mle. 5193781,60138412365,85%4679,08
Strv K 93710,68142812171,90%5074,13
Progetto C50 mod. 6693426,70125312064,17%4569,73
FV217 Badger104372,72124112066,67%4965,78
BZ-58-2 94268,25146611970,59%5718,10
M10 Wolverine5294,9123611844,92%484,50
WZ-111G FT94004,79130311866,10%4681,44
AMX 50 Foch B104635,40122211865,25%5163,00
M-IV-Y 83099,53141311864,41%4886,91
AMX 30 1er prototype93544,58133511668,97%4740,73
Valentine AT4185,7019811553,91%521,33
Ho-Ri 3105106,41120811566,96%5118,55
56TP 83036,79133511560,00%4711,35
XM66F 83425,98144711464,04%4847,95
Type 5 Chi-Ri71174,5864111353,98%2102,43
T26E4 SuperPershing 82632,57144711369,03%4960,45
AMX 50 12092998,24110411257,14%4048,17
59-1661343,71107611255,36%5850,74
SMV CC-64 Vipera 82997,93138611266,07%4686,49
T54 Heavy Tank 93590,30133411164,86%5238,39
T3093700,15126111065,45%4347,02
M40/M4381295,9758011050,00%1392,48
Object 43092972,21123411066,36%3846,26
AE Phase I 93939,32143011065,45%5337,21
IS-M81967,45100610956,88%3172,57
ST-II104614,42135710874,07%5240,75
Tortoise94567,48163010872,22%5881,72
121B 104083,81119310865,74%4586,63
WZ-111 model 1-493414,22128710768,22%4518,70
T-832 83805,79169910570,48%6551,05
STG Guard 83026,25136710566,67%6014,92
50TP Tyszkiewicza93524,66133810474,04%4712,37
Jagdpanther71172,8765210459,62%1805,40
M-V-Y104089,72120810464,42%3778,76
Lansen C 82762,15131810460,58%4188,38
T-44-100 83122,55148410369,90%5442,60
AMX 50 Foch94071,63142310271,57%5535,88
T1 Heavy Tank5447,0332910142,57%818,52
TOG II* 61626,43115110161,39%3867,13
GSOR 1010 FB 82646,95109410154,46%3658,76
TNH 105/100082528,64119310060,00%4133,40
T9594247,0614619971,72%4823,89
AMX 50 10082497,6111239855,10%3768,19
Caliban 82704,4813599868,37%4124,08
Bofors Tornvagn 82765,0812269854,08%4086,66
Object 26393970,1913699769,07%5026,52
Type 63 83039,7915169775,26%4075,45
Bretagne Panther 61896,9813819768,04%4925,79
FV4004 Conway93354,6011549662,50%4364,51
53TP Markowskiego82756,5612119459,57%4287,80
Progetto CC55 mod. 5483042,1013369455,32%4493,94
Somua SM 83038,6614059469,15%4874,57
BZ-6893675,4213519267,39%5525,77
Jagdpanther II82422,6510479263,04%3447,30
M3 Lee4263,852529149,45%948,00
Prototipo Standard B93363,9912059053,33%3873,10
STA-181232,895159048,89%1623,73
Maus104258,6012949072,22%4668,35
T-34-3 82767,0413489062,22%4811,99
IS-3A 83037,4814588969,66%4807,60
Tiger II82967,4813228759,77%4995,98
Object 777 Version II 93835,6314518771,26%5558,19
Waffenträger auf Pz. IV94290,9513038668,60%5582,86
M374266,421968551,76%942,36
UDES 14 Alt 582779,5112708563,53%5040,86
45TP Habicha72125,8911458455,95%3956,81
Charioteer82694,2311488461,90%4317,04
IS-3-II94075,4514938473,81%5918,65
Black Prince71353,598418350,60%2217,51
WZ-12094045,8814528269,51%5853,97
Kunze Panzer 93649,8913588269,51%4594,07
T1 Cunningham1104,141588153,09%501,66
KV-856947,984658161,73%1738,50
SU-100M171546,258748154,32%2855,22
IS-2-II82539,3912498066,25%3949,01
E 75 TS 83061,7815028070,00%4900,10
Löwe 82838,6014088060,00%5042,25
Caernarvon Action X 82789,0014058056,25%4897,08
T404158,771887946,84%202,11
KV-1S6819,745287870,51%2366,28
11082921,8813657763,64%4987,85
Type 5 Heavy104500,8112357759,74%4486,91
Controcarro 1 Mk. 293815,9913267565,33%4381,85
M-VI-Y93719,5913957568,00%5138,80
SU-10061015,006727454,05%2097,08
Object 25793523,5113527368,49%4453,21
M-III-Y83004,2114307358,90%5644,08
Carro da Combattimento 45 t 104288,7511607361,64%4154,74
T-34-172212,7613737268,06%5235,64
Cromwell61011,656517262,50%2770,54
M36 Jackson6573,283297243,06%832,66
KV-482585,6712437263,89%4231,83
T-437780,204727154,93%1258,19
112 83019,8515267167,61%5390,81
P.44 Pantera82701,2012517055,71%5038,35
VK 45.02 (P) Ausf. B93946,6414306971,01%5763,55
King Tiger (Captured) 71965,7511606960,87%3461,98
AMX M4 mle. 4572299,3412246855,88%4529,01
M75422,823806747,76%1730,50
Ho-Ri 194698,3915236776,12%5832,50
Jagdpanzer IV61010,615966648,48%2003,58
CS-5382427,3611526666,67%4513,47
Alecto4153,861686541,54%183,01
ST-I93508,9113876467,19%5024,87
Matilda4247,972636355,56%611,14
T216608,655896357,14%1912,79
M48A2 Räumpanzer 82865,6014766365,08%5538,08
FV1066 Senlac 81469,719826358,73%3716,95
T28 Concept 71617,497145972,88%3255,90
Chrysler K 83419,3616035971,19%6171,58
Škoda T 245579,884465856,90%1961,02
AMX 404179,071925843,10%616,00
Churchill I5488,054085745,61%955,11
Jagdtiger94088,3012865658,93%4522,55
114 SP2 103872,6110085462,96%3579,42
Ikv 65 Alt II61938,4011415259,62%6012,56
BZ-72-1 103929,7710725261,54%3505,18
VK 45.02 (P) Ausf. A83800,4717665180,39%7069,02
AMX 65 t83163,0214775078,00%7154,83
Pz.Kpfw. 38 (t)3310,083764858,33%1412,15
T56 GMC385,921304845,83%68,25
Panther II82873,4313014763,83%5062,43
T-804299,433044763,83%1440,33
VK 100.01 (P)81665,879324759,57%2141,29
Type 4 Chi-To6901,896384652,17%1773,09
Churchill VII6979,467914656,52%2191,58
AT 25294,532384542,22%516,76
Charioteer Nomad 82655,6911104261,90%3421,60
T1 HMC2130,631224047,50%580,00
Marder II3142,881774062,50%391,80
M24E2 Super Chaffee 61212,5011453868,42%5323,07
Rheinmetall Skorpion G 82080,928253735,14%2385,71
ELC EVEN 90 81139,549693762,16%2957,82
M8A14147,941963647,22%195,97
M2 Light Tank269,311173545,71%75,58
Controcarro 3 Minotauro103726,6910913565,71%3629,41
AMX M4 mle. 49 Liberté 82599,3714003574,29%4478,19
Type 3 Chi-Nu5673,685923450,00%2146,19
Object 452K 104366,7911333458,82%3720,03
Excalibur 61575,359923464,71%3051,32
Crusader6648,734283363,64%2400,68
Covenanter5216,002333250,00%790,03
STA-2 82235,1912343262,50%4188,25
Type 95 Ha-Go2179,192713170,97%1055,83
ST vz. 394484,453823164,52%2336,09
Type 5782688,5211603148,39%3392,87
M-II-Y72089,4312843063,33%3990,40
Vickers Medium Mk. I149,381052948,28%65,98
IS71271,827672857,14%2183,30
Vz. 44-172349,0413832676,92%4495,73
Crusader 5.5-in. SP71053,155982657,69%1899,87
T26E5 82408,3513132661,54%3877,71
BT-74326,283792556,00%1923,26
Renault NC-31170,081002556,00%256,00
M2 Medium Tank378,641352548,00%93,09
M5 Stuart4136,043012544,00%394,24
SU-26386,831402462,50%228,02
AMX 30 B102981,299312454,17%2513,50
Hotchkiss EBR7442,545332445,83%882,26
Rheinmetall Panzerwagen103293,0411612475,00%5274,89
DS PZInż5917,176192352,17%2520,26
SU-76M4134,001392138,10%174,05
Marder 38T4460,293202157,14%1389,95
Object 752 93520,0512962171,43%2998,14
Universal Carrier 2-pdr282,001022055,00%211,76
B14380,003291957,89%1124,52
AT-12104,53991942,11%191,68
AMX 383102,161511952,63%282,67
Bishop5748,376381973,68%2030,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5579,634141952,63%1918,02
Tiger-Maus 93609,8412601963,16%3601,36
Type 3 Chi-Nu Kai 5665,836391861,11%2029,65
Cobra 93416,4412081855,56%4684,74
SU-855398,653861747,06%901,47
M3 Stuart3125,631991643,75%306,82
Type 5 Ke-Ho4346,003591668,75%1502,64
Sexton II3167,381501643,75%592,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E3204,562491656,25%643,15
KV-15921,195901650,00%2195,45
Panzerjäger I2129,471041526,67%271,26
Cruiser Mk. III333,47661526,67%0,00
Object 70493517,2011371546,67%3824,34
T-703196,802131546,67%559,97
IS-2 shielded 72541,4014221566,67%4689,84
L-60 2202,473271546,67%1106,25
Renault FT 75 BS2177,501791450,00%1048,83
Sturmpanzer I Bison371,211101435,71%4,60
Super Hellcat 71124,575331450,00%1650,58
Lago4536,234091353,85%2312,66
Pz.Kpfw. II299,542481369,23%439,17
UDES 1692656,6210361346,15%3025,89
Durchbruchswagen 24306,312911353,85%870,58
M53/M5591705,547891353,85%1497,97
Rhm.-Borsig Waffenträger82747,4611551361,54%4048,62
Vickers Medium Mk. III393,171701266,67%328,70
Cromwell B 61280,929621250,00%2746,15
Vickers Medium Mk. II2114,181151136,36%317,74
Strv m/4251021,556361154,55%3459,19
T2 Medium Tank283,361221163,64%369,50
Cruiser Mk. IV4118,271741136,36%157,52
Birch Gun4358,642521118,18%1021,93
Pz.Kpfw. I280,551351136,36%69,40
Pz.Kpfw. II Ausf. G388,731901163,64%302,54
Waffenträger auf E 100104242,7310491172,73%3485,21
Panhard AMD 178B6222,552341127,27%356,00
LTP 364,551291145,45%74,16
14TP4882,107441070,00%4993,96
Patton the Tank 92746,0011011050,00%3011,33
WZ-120-1G FT 82261,8011851070,00%2719,17
ISU-15281759,11833955,56%1966,68
M24 Chaffee5505,33361955,56%1746,74
Lorraine 40 t 82312,561010955,56%2785,87
SU-182211,63181862,50%1435,20
BDR G1 B5792,88417837,50%1647,80
T-116 3400,63409837,50%1899,49
Turtle Mk. I 82439,501130850,00%2937,26
BT-7 artillery 3191,00220862,50%740,21
Cruiser Mk. II2108,00121728,57%178,97
Renault UE 57377,43110742,86%18,62
Loyd Gun Carriage2218,00134714,29%1488,64
T-29 3327,43329785,71%1413,60
FV4202 82086,001218771,43%3130,39
Strv m/40L3430,00350633,33%1801,40
Pz.Kpfw. 35 (t)2180,33172650,00%829,59
Wespe3169,83283650,00%522,28
Strv 81 81860,00912650,00%2192,51
T-284842,60731560,00%3692,67
Emil I81799,4060350,00%1833,51
25TP KSUST II51674,001117580,00%6221,62
Leichttraktor113,6076560,00%164,93
E 100102940,40762520,00%2032,85
MTLS-1G14 3300,20253560,00%1236,01
GSOR 1008 82091,20812540,00%1864,68
Light Mk. VIC 299,40134520,00%233,67
StuG IV 5313,40374560,00%672,20
Renault Otsu141,25239475,00%264,10
MS-1128,7571425,00%1,70
Cruiser Mk. I1146,25149475,00%728,26
Hotchkiss H35213,331730,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3161,6711830,00%295,65
Vickers Mk. E Type B231,6755333,33%0,00
Type 98 Ke-Ni3509,005103100,00%2752,27
M7 Priest3235,3311330,00%436,74
T-60272,677830,00%106,84
VK 168.01 (P) 82096,331082366,67%2833,53
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2250,67489366,67%1153,00
Fiat 30001290,00348250,00%1909,74
VK 30.01 (H)5518,50407250,00%950,15
T34 80,009620,00%0,00
B.U.G.I.64129,0022762100,00%16386,17
T-26245,007520,00%0,00
SU-5460,50137250,00%138,10
G.Pz. Mk. VI (e)20,0056250,00%105,41
AMR 35 2292,0014720,00%996,16
MKA 2301,00326250,00%1031,30
T92 8882,00879250,00%1675,35
Kolohousenka146,003910,00%0,00
Strv fm/211226,0019710,00%1186,52
Chi-Ni2132,008910,00%483,59
Renault FT153,001501100,00%296,89
BT-22151,002731100,00%836,81
4TP1190,0016710,00%685,56
T-46372,001831100,00%288,71
Type 2597 Chi-Ha3146,0012710,00%319,72
Renault FT AC2208,002141100,00%896,85
SU-2-122 5986,006681100,00%2301,33
T-103 8487,0024910,00%177,14
T-45 2276,004021100,00%1755,65
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5504,0029310,00%1068,40
Dicker Max 62505,0018471100,00%8105,19
43 M. Toldi III 384,009910,00%94,83

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 04/05/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/08/2016
Gestopt: 05/02/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 22/02/2016
Gestopt: 14/03/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/09/2015
Gestopt: 06/12/2015
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 01/01/2015
Gestopt: 16/05/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/05/2015
Gestopt: 03/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/12/2015
Gestopt: 02/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/05/2016
Gestopt: 11/08/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 22/03/2016
Gestopt: 21/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/05/2020
Gestopt: 31/10/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/11/2020
Gestopt: 29/04/2021